Új privát üzeneted érkezett!

Nóri, most olvastam el az oldalt, és rájöttem, hogy ezt már ismertem. Azért biztatóak ezek a leletek. Nem értettem, hogy a 6. hónapban miért volt kis romlás a 3. hónaphoz képest.
kisegér
 
 


Sziasztok!

Kisegér, kérdezted, hogy miért javasolták nekem az inszemet. Mindkettőnknél rendben találtak mindent: a férjem spermaképe nagyon jó, nálam volt HSG, hormonkép vizsgálat, ezek eredménye is jó. A baba mégsem jött. Azt mondta a doki, hogy rá kell segíteni a peteérésemre (UH alapján).Kaptam clostyt is, az sem jött be.
A PCT tesztet viszont nem csinálták meg. A doki véleménye az volt, hogy próbáljuk meg az inszemet, mi meg belementünk. Annyira vágyunk már a babára!

Neked mennyire súlyos a cukorbetegséged? Gyermekkorodtól megvan? Sajnos a családban nálunk is több embert érint. Legsúlyosabban az apósomat, de már ő is elismeri, hogy kezdetben nem vette igazán komolyan ezt a betegséget, ha újból kezdhetné, jobban hallgatna az orvosokra.

Nóri, nagyon köszönöm a hozzászólásodat, már megint annyira megnyugtattál azzal amit írtál!A Choragont a Klinikán egy nővér adta be. Ma reggel megmértem a hőmet, 37,0 lett, úgyhogy szerintem megvolt az ovuláció. És remélem, a nagy találkozás is. Megfogadtuk a tanácsodat, sőt még ma is adunk egy esélyt...
És igazad van , tényleg nem kellene magam annyit stresszelni a témán.
Irigyellek ám az esküvőd miatt! Azt a napot úgy végigcsinálnám mégegyszer!
Megkérdezhetem, hogy nálatok mi a bibi? A PCO?(A karácsonyi szörnyűséget olvastam).

Nagyon szorítok Nektek!
Bogi
bogi1975
 
 


Jó reggelt!

Egérke, már megvan a helyszín, lefoglaltuk még decemberben, így tavalyi áron megy az egész, a Camponával szemben a György villában lesz. Az ebéd a szalonban, az esti buli lent a borospincében. De az csak hétvégén derült ki, hogy az esti bulin (ahol a sok fiatal sokat fog inni) szintén az üzemeltetőtől kell rendelni a piát meg a snack-et, mi csak töményet vihetünk, hát erre mondtam, hogy bele fogunk dögleni. Most már mindegy, még szerencse, hogy a szülők besegítenek, de az már fix, hogy a júniusi lombik mellé nászút nem fog beférni...

Én a gyógynövényeket nem vetem el, anyumnak pl.2-szer is volt mellműtétje cisztákkal, 3 éve megint szám szerint 10 fölötti (!) darabszámú csomót találtak, elkezdte inni a sz.rokat és betokozódtak meg felszívódtak, ezt a kontrollon megerősítették. És egyéb ilyen sztorik. Én megvettem azért a krómtablettát, rá van írva tényleg, hogy a szénhidrát-anyagcserét javítja, a kecskerutát nem veszem, mert a Metforminra hasonlít, a vitex-et meg nem találtam elsőre, annak jobban utána kell menni.
Azt nem tudom, miért volt romlás a 6.hónapban, de 9.hónapra megint felzárkóztak... talán igaz, hogy nem minden ciklus jön be.
Különben Egérkém, nem akarlak bosszantani, de ha jól emlékszem, Krizsának 3 ciklus kellett hogy lehessen kezdeni a stimut. Ez már a harmadik (minimum), nem? Szerintem az Adimet pont arra jó, hogy a stimut megkönnyítse, ha elmennél hozzá, kapnál 1-2 szurit meg repesztőt, már azzal is sokat gyorsítottatok az ügyön. Te magad mondtad, hogy nem vagy e tekintetben időmilliomos... vagy nem jól látom? attól még ugyanúgy szerelembaba lesz, hiszen nincs beavatkozás.

Bogi, igen, nekem PCO-m van, bár ez sem mindig áll fenn (nyáron-kora ősszel nem), most visszatért úgy látszik. Bár ettől még lehetne simán babám, de eljutottam idáig, és ez úgy tűnik annak köszönhető, hogy ICSI-vel lehet babánk, de az még nem egyértelmű, hogy miért.
snori
 
 

 
 

Sziasztok!

tegnap írtam, de elszállt az egész, mert a sz.gép bontotta a kapcsolatot.
Nóri, a György villát most újították, ugye?
Mire értetted a 3 ciklust? A vetélés utánra? Nekem már megvan... Az Adimetet novemberben kezdtem szedni (nem okt.-ben!), és dec.-ben álltam rá a napi 3*1 adagra. Szóval Adimetből majdnem 2 ciklust csináltam.
Hát igen, idén 30 leszek, és sürget az idő. Bár minden rendeződne, és jönne a baba is!
Az inszemen egy picit gondolkozom, mert úgy látom, olyankor sokkal jobban figyelnek az emberre. Talán a nagy figyelemért cserébe egy kis szenvedés nem árt meg.
kisegér
 
 


Egérke!

Te hogyan kezdted el szedni az Adimetet? Én szerda-csüt vettem be 1 szemet, péntektől 2 szemet, de hétvégére már olyan rosszul voltam, hogy azt hittem, az utcán taccsolok ki, meg vasárnapi főzőcske közben a hasam is ment. Most visszakoztam, reggel veszek be felet és este egészet, így átalszom a hányinger javát. Borzalom... Kép Nem értem, Krizsa meg egyből 3 szemmel akart kezdeni???? Étvágyam alig. Neked nem volt ilyen?

Hát igen, nem kéne félni az inszemtől. Neked tuti bejönne hamar. Hol csinálnád? Azt végülis a Szabolcsban is jól meg tudják csinálni.
snori
 
 


Nóri!

Én először hallgattam Krizsára, és én is rosszul lettem a 3*1-től. Pedig a papíron nagyon határozottan a fokozatos emelés mellett állnak ki.
Akkor 2-3 napig nem szedtem, és aztán a déli kaja után vettem be 1 felet egy hétig. Aztán 1 hét múlva délben és este egy-egy felet. Reggel nem mertem, mert olyankor csak nagyon keveset eszem. Aztán 1 egész délben+ 1 fél este egy hétig, aztán 2 egész egy hétig. Utána reggel is egy fél, és csak most álltam rá a 3*1-re.
Minden adag-emelésnél kicsit rosszul voltam, de ki lehetett bírni. Mindig megvártam, hogy elmúljon a rosszullét, és akkor mertem csak felemelni az adagot. Most a 3*1 adagtól 2 napja hasmenésem van, de mára már jobb lett.
Én, amikor először hányingerem lett, nagyon dühös lettem a K.-ra, és másnap felhívtam. Bocsánatot kért, és 2*1/2-et ajánlott.
Azért is voltam különösen dühös, mert amikor beadom az inzulint, utána ennem kell. Dehát nem tudtam eleget enni a hányinger miatt, és a cukrom szépen elindult lefelé. Ráadásul az Adimet is elég agresszíven nyomta lefelé a cukromat, és fokozta a hányingeremet. Majdnem mentőt kellett hívni, hogy vénába nyomják a cukrot, mert kishíján elájultam... Jó, nem?
Szegény párom halálra rémült.
Az inszemet a Kaáliban csináltatnám, mert fél órára van innen, és több is a bizalmam oda.
kisegér
 
 


Ajaj, Egérke... Kép
Nem értem K.-t, nekem se magyarázta a fokozatosságot, és én is megszívtam. De most én 1 hét után egész jól elvagyok a napi másfél szemmel, tehát akkor én nem is állok rosszul, tegnap semmit nem éreztem, csak a gyomrom rossz egy picit néha. Úgy tervezem, hogy csak 2 hét múlva kezdek szedni 2 szemet, addig nem merek emelni. Hol vagyok akkor én még a 3 szemtől Kép

Igazad van, a Kaáli jobb hely, de arra figyelni kell, hogy ahogy hallottam, ők többnyire Menogonnal stimuznak inszemkor, az meg nem olyan hatékony, meg nem Lh teszteznek meg ilyesmi, hanem benyomatják a Choragont akkor is, ha esetleg még nem teljesen érett a petesejt, szóval megvan a kockázat. Szerintem ők inkább a lombikra vannak ráállva. De nem akarlak megzavarni... Kép
snori
 
 


Lányok ! Hallottátok, hogy petíciót írtak az nlc-s lombikos lányok ?

http://www.PetitionOnline.com/IVF2005

Kérek mindenkit, hogy az ügy érdekében csatlakozzon az aláírásával !

mniki
 
 


Snorikám, te itt is ? Kép)
Inszem előtt nekem néztek LH tesztet ! Kép)

Krizsa tegnap is jó fej volt, kezdjük a lombikot Kép)
Egyébként érdekelne, hogy téged mivel stimulátak, ugye long protocoll volt ? Nekem mensi után Serophene-t kell szednem 5 napig, majd a ciklus harmadik harmadában Suprefact és utána Gonal F. Nagyon kíváncsi vagyok hogy sikerül ..
Minden jót és vigyázz magadra !

mniki
 
 


Niki, én lassan már sehol, csak itt Kép

Nekem short volt, 1 hó Marvelon és utána mensivel kezdődően Suprefact, majd Gonalok. Neked másképp lesz, biztos megvan rá az ok. Sok sikert, látod, nekem is elsőre majdnem...

Ja, én tudok egy pár lányt a Kaáliból, akiknél nem volt LH teszt inszemkor...
snori
 
 


Nóri,
most lehet, butaságot kérdezek: az LH teszt az az ovulációs teszt, amit a drogériákban is lehet kapni?
Olyan nekem sem volt. Meg semilyen sem. Az miért fontos?

Kisegér, tényleg ne félj az inszemtől! Nem fáj az annyira, nem sokkal kellemetlenebb, mint egy sima nőgyógyászati vizsgálat. Igaz amit Nóri ír: tényleg jobban figyelnek rád!

Andi, jól vagytok?
Bogi
bogi1975
 
 


Bogika.

Remélem, rendesen kiszexeltétek magatokat otthon Kép A párom szokta is mondani, mennyivel jobb volt az inszemes időszak, lehetett szerelmeskedni sokat, mert én magamtól amúgy meg nem viszem túlzásba... hogy lesz ebből gyerek, hihi? Kép

Az LH teszt az ovulációs, igen. Elég kevés helyen alkalmazzák, általában ha pozitív (tehát LH-csúcs van a szervezetben), akkor adják be a repesztőt. Egyfajta túlbiztosítás ez, mert elvileg a repiben benne van az anyag, ami kiváltja az LH-csúcsot magától. Csak ezzel biztosabbra mennek, hogy a természetes csúcsot támogatják meg a mesterségessel, mert akkor már tuti,hogy érett a petesejt. De annyit nem kell ezzel foglalkozni, végülis nincs ennek nagy jelentősége.
snori
 
 


Nóri, örülök, hogy jobban vagy.
Mi ez az inszem dolog??? Ugye nem azt akarod mondani, hogy a Kaáli nem annyira jó ebben? Krizsa egyébként sima Clostit javasolt. Nem is tudják a Sz.- ban, hogy átmentem a Kaáliba, sőt, az adimetet sem tudják.

Ami a Sz. mellett szól, az az, hogy már jól ismernek, és dr.M. tudja, hogy nekem dupla Choragon kell, és akár 2 szuritól cisztás leszek. Azon is hezitáltam egy ideig, hogy mivel a Vajda csinálta az első és egyben eredményes ovulációmat, hogy átmennék hozzá. Sokkal körültekintőbb és óvatosabb, ami a gyógyszer adagolás témáját illeti. Pl. szokott 2*1/2 szurikat is beadatni, nem ad meggondolatlanul lórugásokat- nekem így lett ciszta helyett ovulációm...
Szóval nem tudom, mi legyen. Az elsőt meg lehetne próbálni a Kaáliban, aztán meglátjuk. Mit gondolsz? Te mit tennél a helyemben?
Más: mi a csuda az a short- ill. long protocoll?
Ja, és az LH teszt: igazából a lombiknál sem csinálják, ha jól tudom. Megnézik a tüszőket, és kb. 20-as méretnél nyomják a Choragont, LH teszt nélkül, nem? Olyankor gondolom 1-2 napig folyamatosan repedezik a 10-15 különböző méretű tüsző.

Bogi, mikor tesztelsz? Nagyon drukkolok, hogy most babás légy!
Ja, egyébként 11 éve vagyok cukros, és egyáltalán nem volt eddig szövődményem, sőt, ma a szememet is nézték, és ott sem volt semmi. Szóval nem értem ezt a láb-dolgot... Amúgy a cukrom ingatag, de összességében jó- a havi, vérből nézett átlagos szint (Hba1c)mindig teljesen normális. Talán ezért nem volt eddig semmi bajom.

Nóri, te most a vetélés óta hogyan gondolsz a leendő terhességedre? Én azt hiszem, félek. Sőt, azt hiszem, az a kivételesen szerencsés ember, akinek normális terhessége van, és nem kell félnie. Nem szeretnék fekvő beteg lenni terhesség címen. De már el sem tudom képzelni, hogy boldog és felhőtlen időszak lesz az. Előre tartok attól a bizonyos 12 héttől. Hogy marad az ember normális és kiegyensúlyozott 8-10 hét kórházi lét alatt, tudva, hogy bármikor bekövetkezhet a baj...? ÉS hogy tud egy kis bébi megmaradni egy folytonosan feszült, félő anyukában? :-((( Azt hiszem, saját felelősségre kímélősen itthon fogok maradni arra az időszakra. Ha baj van, bemegyek. Addig nem.
kisegér
 
 


Egérke, lám, milyen különbözőek vagyunk...

Én pont hogy most a "tojok bele" időszakomat élem. Szedem az Adimetet meg bizony elkezdem mellé a vajákos kúrát is, a tea kivételével (króm, E-vitamin, vitex=Premens tabletta), és most április végéig nem szándékozok tenni semmit. Kiesküvőzöm magam, aztán meglátom, mi legyen. Hátha lesz ciklus.
A terhességre alig-alig gondolok. Ez talán abbéli meggyőződésemből is fakad, hogy 90%-ban csak lombikkal lehet gyerekem, ezért az most megint odébb van. De ha mégis becsúszna, szerintem, éppen védekezésből, nem is akarnám annyira elhinni, nem gondolnék annyit rá, míg meg nem hallom a szívdobogást a 7.héten. Aztán... nem tudom. De nem jó ez, hogy előre görcsölünk, mert ha félünk a bajoktól, beteljesül, nálad is az volt! Hozzám holnap jön reflexológus, azt mondja, a kezelésnek nem is az a lényege, hogy pl. az ivarszervekhez tartozó pályákat stimulálja, hanem hogy ellazítson. Ő az a fajta csajszi, aki nem veszi annyira komolyan magát. Én ezt azért mondom, hogy Neked is kellene keresni valamit, ami segít ellazítani. Igazad van, így nem lehet nekivágni egy terhességnek.
És: szerintem nem attól marad meg a baba, hogy nem mész be dolgozni. Szerintem éppenhogy meg kell próbálni kiegyensúlyozottnak maradni. A kórházat meg felejtsd el, szerencsére az, hogy fenyegető vetéléssel fektetik a koraterhest, az a ritkábbik eset! Neked miért kell erre készülnöd? Nem is értem. Hiszen a lisztérzékenységre most odafigyelsz, ez egy kockázati tényező? És az ellen kórházban is, mit lehet tenni? Az LH-szint magassága, ami másik kockázati tényező, meg már lassan nem lesz érvényes, mert az Adimet tuti levitte már. Én azért bizony kérnék helyedben hormonképet...

Az inszem-stratégia meglehetősen zavaros... Kép Azt mondom, maradjon inkább a Kaáli. Több okból is. 1. M. nem jöhet szerintem se szóba, én nem sztoriztam, de míg bent voltam most a kórházban, szégyenteljesen alulbizonyított. 2. M-ról V-ra váltani egy intézeten belül nagyon ciki, ezt ne csináld. 3. Inszemeztek, inszemeztek, aztán ha véletlenül még mondjuk a 4.se sikerül, könyöröghetsz, de nem engednek el, vagy alig. 4.Éppen ezért, mivel a Kaáliban már házon belül van a lombik, ezt jó tudni, hogy akármikor válthatsz, és addigra már Krizsa is ismerni fogja a szervezetedet - ami nem mellékes!! 5. Krizsa jobban odafigyel, mint M., és szerintem az stimu-adagolási tapasztalataidat nyugodtan elmondhatod neki, hogy könnyen bedurransz.

Hát ezek az érveim. Szerintem, jelentkezz be hozzá újból, meg fogja nézni, lesz-e itt még pé, ha nem, meghozzátok a mensit, és vágjatok bele. Nem jó ez a sok hezitálás.
snori
 
 


Snori : nagyon jó, hogy így várod az elkövetkező hónapokat, szerintem is a legjobb, amit tehetsz.
Nálam is nagy változások lesznek, tulajdonképpen már régóta hezitálok, mit csináljak az életemmel, 10 éve egy munkahelyen..., egy ideje szörnyű a hangulat.
Szóval most lombik, ha sikerül, halleluja ez is megoldódik (mármint a mh kérdés), ha viszont nem ,akkor álláskeresés, az újabb lombikot úgyis kb. 1 év múlva terveznénk.

A legnagyobb vágyam, hogy sikerüljön, de ha nem, akkor tudom, hogy így akarta a sors.

Lányok, a Kaálit mindenkinek jó szívvel ajánlom, össze sem lehet hasonlítani pl. a BMC-vel (én oda jártam előtte)

Mindenkinek kitartás és kétcsíkos tesztet !

mniki
 
 


Sziasztok!

Régen olvaslak már benneteket, képben vagyok mindenkivel kapcsolatban!Kép)

Snori, én is PCO-s vagyok.Forgács Intézetbe járok, volt 3 sikertelen inszeminációm.
Jelenleg a Merckformin nevezetű gyógyszert szedem, ami ugyanaz mint az Adimet.
Teheléses vércukor vizsgálat után írta fel a Tanár úr nekem, most diabetológushoz kell mennem.
Nem lett valami fényes az eredmény.
Normál esetben olyan 70-80 naponta volt mensim.
Olvastam, hogy neked és Kisegérnek sem volt egyszerű a kezdet.
Wc-vel egész napos barátságot kötöttem.Kép)

A sogornőmet is ezzel a gyógyszerrel kezelték és áprilisban lesz 1 éves Dani.Neki volt 35 hetes ciklusa a gyógyszer elött.Spontán lett terhes nem is nagyon figyelte magát.Gondoltam elmesélem egy kis biztatás gyanánt.Talán jobban viseljük a mellékhatásokat ha pozitív példákat hallunk a gyógyszerről.

Kicsit más, Snori nagyon irigyellek, hogy most készülsz az esküvődreKép))
Nekünk 3 és fél éve volt.Életem legjobb időszaka volt a készülődés.Élvezd minden percét.

Köszönettel venném ha csatlakozhatnék a társasághoz

Marti
martibaba
 
 


Sziasztok!

Hát nem is tudom, idemerészkedjem-e még?!
Örülök, hogy felélénkült a topik.

Üdv az újaknak!

Bogi!
Olvastalak végig és remélem sikerülni fog az inszem. Kiváncsian várom az erdményt. Még egy hét ugye?

Nóri!
Nagyon jó hogy így fogod fel ezt az időszakot. Kivánom, hogy az esküvői készülődés és a várakozás nagyon nagy boldogságot hozzon számotokra!

Kisegér!
Szerintem se halogasd a dolgot, vágyj bele ha már lehet.

Magamról csak annyit, hogy ma voltunk dokinál. 10 hetes a babócánk és 3 cm. Minden rendben van és remélem, hogy így is marad. Többet nem kell mennem a meddőségi központba, és már csak egy doboz utrot kell elhasználnom a 12. hétig folyamatosan csökkentve. Nagyon boldog vagyok.

Bocs, hogy itt ömlengek, mikor nektek ilyen gondjaitok vannak, de az adjon erőt nektek, hogy valamikor én is kétségbeesve vártam, hogy babás legyek. Ha zavar benneteket, nyugodtan írjátok meg és csituba maradok. Bocs!

Andi
andi71
 
 


Szia Andi!

Igaz én új vagyok itt, de nagyon örülök, hogy babád lesz és megosztod velünk az örömödet.
Komoly mértekkel rendelkezik a pocaklakód.Kép

Szerintem ez csak segít minket.SzerintemKép


Marti
martibaba
 
 


Andi,
igaz, hogy én sem vagyok itt még túl régen, de én is szeretném, ha maradnál és időről - időre mesélnél arról, hogy mi van veletek.
Tudod, azt már írtam, hogy Te vagy a "példaképem"! Szeretnék én is olyan emberke lenni, akinek inszemmel sikerül a baba.
A nagyfiúhoz/nagylányhoz gratulálok!
Igen, jól tudod, még egy hét, illetve nyolc nap.

Kisegér,
ha nem jön meg jövő szombatig, akkor tesztelek egyet. Biztonsági okokból addig még csak teszt sincs itthon.

Márti,
üdvözöllek én is itt. Azt lehet már tudni, hogy mikor lesz a következő inszemed?

Bogi.
bogi1975
 
 


Bogi, mi most egy kicsit szüneteltetjük magunkat.
nagyon nagy reményeket fűzök a gyógyszerhez.
Mivel igen nagy túlsúly is párosul a PCO-hoz, a cukor is elég gázos, szénhidrát diétát vezettem be, nem egyszerű de már kezdek belejönni.
Számolgatok ezerrel.Napi 120-130 gr szénhidrátot fogyasztok!
És amit eddig még nem csináltam, edzeni járok.heti 3-szor.Le kell adnom áprilisig 15-20 kg-t.Sajna van miből!Kép
Január 3-án kezdtem!Tudjátok új év, új szokások, fogadalmak!

Nagyon drukkolok neked!Tudom milyen rossz a várakozás, már háromszor végigcsináltam.
Kívánom, hogy sikerüljön és csatlakozhass a pédaképedhezKép

Márti
martibaba
 
 


Snori, Kisegér!

Nektek nem ad furcsa hangokat a hasatok?
Olyan a hasam mintha hasmenésnél kavarogna, de már nincs hasmenésem.Megfigyeltem, hogy a gyógyszer bevétele után 2-3 órával kezdi csinálni.

Elég kellemetlen az irodában.Kép

Márti
martibaba
 
 


Szia Márti!

Ezt a haskavargást nagyon jól megfogalmaztad! Nekem ez volt a legelső tünet az Adimettől, de azt hittem, mástól van. Még ma is csinálta. Úgy látszik, ez a metformin mindenkit megőrjít. Kép Vagy inkább?: Kép

Martibaba, akkor neked is ajánlom a Bio-Krómot, ha szénhidrátozol, mert kifejezetten a szénhidrát-anyagcsere javítására van, s így közvetetten az enzimekre meg inzulinra! Kicsit húzós (60 szem majdnem 3 ezres), de ez 2 hónapra elég! Egyébként én a herbáriában a fogyicuccok között találtam ezt. A patikákban is van.

Bogi, ne is tesztelj még 1 hétig, mert becsap a Choragon. Viszont ha mondjuk csütörtökön már nagyon nem fogod bírni, csinálj Medilabbal, mert az nagyon érzékeny, nekem annak idején nagyon pici HCG szintnél mutatta a babát...

Andi! Mi az, hogy ömlengsz? Kép Teljesen természetes hogy "visszajársz" és megosztod velünk, mit fejlődtetek. Én is ezt fogom tenni Kép Hiszen ez a sztorink folytatása, ezt is látnunk kell! Rókakoma még mindig nem gyötör? Gyanítom, hogy nem túlzottan, különben biztos mondtad volna... Kép
snori
 
 


Sziasztok!

Nóri, köszönöm a megnyugtatást. A kórház sajnos csak némi vitával és saját felelősségre úszható meg. Ugyanis a cukrosokat a pozitív teszttől a 10-12. hétig fektetik, mert a terhesség első időszakában a cukor elég ingadozó, amit heti (!) kontrollal tartanak karban. Sajnos az ingadozás segítheti a vetélést. Én már vagy 11 éve félek a terhes időszaktól, merthogy túl sok múlik rajtam és az anyagcserémen. Rendkívül precíznek kell lenni.
Viszont mostanra, hogy már láttam a dolog működését közvetlen közelről is, már csak a kórháztól tartok, no meg a rossz tapasztalatok is görcsössé tesznek. Az anyagcsere része már nem kelt bennem félelmet, elég jól karban lehet tartani, és az is kiderült, hogy 1-1 magas cukor még nem baj, az alacsony pedig nem bántja a babát.
Sok cukros éppen a kötelező kórházi bentfekvés miatt nem vállalja a terhességét, különösen, ha már van egy kicsi gyereke. Inkább elvetetik, mert nem mernek saját felelősségre otthon maradni.
2 ilyen is volt, amikor bent voltam. Nem akar senki szemrehányást tenni saját magának egy esetleges vetélés után.

A lisztérzékenységem még mindig bizonytalan, van egy csomó negatív leletem, és a csövezésen kívül mindent újra csinálnak. Ebben a hónapban normálisan ehettem mindent. Ma megyek a Sz.-ba az eredmények egy részéért, + 31-én a Sotéra még egy vérvételre. A mai eredmények viszont már elég biztosak lesznek.
A vajákossággal várok a hormonkép eredményéig. Febr.-ban megcsináltatom a Sz.-ban.

Márti, köszönjük a bitatást! Jó ilyet olvasni.
Adimet barátunk nekem is kavargást csinál, lefekvéskor mindig 10 percig vissza kell ülnöm függőleges pózba, hogy megszabaduljak egy csomó levegőtől. :-)))

Andi, én nagyon örülök a babádnak, irigykedés és rossz érzések nélkül, és annak is örülök, hogy ilyen jól fejlődik. Szerintem a beszámolóid mindenkit csak felvidítanak és optimizmussal töltenek el. Hiszen mindig biztatjuk egymást, a sikernek pedig mindannyian örülünk. Írj minél többet!

Bogi, várjuk a csíkos tesztedet! Még egy hét!
kisegér
 
 


Szia Andi!
Most olvasom, hogy inszemmel sikerült a baba, először is gratulálok, másodszor én is inszemes vagyok, a 10 napomat töltöm.Nagyon izgulok! Neked hányadikra sikerült? Szerinted a poci szúrkálás ebben az időben jelent valamit? A 14.nap előtt szerinted érdemes tesztet csinálni vagy úgy sem mutat semmit? A kaáliba csinálták az inszemet.
Napsugi
napsugárka
 
 


Szia Andi!
Most olvasom, hogy inszemmel sikerült a baba, először is gratulálok, másodszor én is inszemes vagyok, a 10 napomat töltöm.Nagyon izgulok! Neked hányadikra sikerült? Szerinted a poci szúrkálás ebben az időben jelent valamit? A 14.nap előtt szerinted érdemes tesztet csinálni vagy úgy sem mutat semmit? A kaáliba csinálták az inszemet.
Napsugi
napsugárka
 
 


Napsugárka ! Szerintem érdemes kivárni a 14 napot Kép), tudom, hogy nem könnyű, de inkább ez, mint esetleg egy korán elvégzett negatív teszt legyen az eredmény. Krizsa nekem annak idején azt mondta, hogy ha negatív a 14. napon, rá 3/4 napra újabb teszt, ha az is negatív, akkor az Utrot/Duphaston abba lehet hagyni.

Kitartás, itt a hétvége, meglátod hamar eljön a keddi nap Kép)

mniki
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulákat, remélem továbbra sem lesz semmi baj.

Nóri!
Hála Istennek még egyszer sem hánytam. Néha émelygek, de más említésre méltó dolog nem történik. Ha nem lett volna az előzmény szinte élvezném is a terhességet. Igy egy kis félsz van a tudatalattimban.

Napsugárka!
Köszi a gratulát, remélem hamarosan neked is lehet gratulálni. Nekem Tapolcán csinálták ez volt a 4. inszem és ez a második terhesség ami így jött össze. Sajnos az előző nem volt szerencsés, amúgy az az elsőre sikerült. A történetet most nem írom le, de ha visszaolvasol, akkor megtalálod.
A teszteléssel nekem nincs nagy tapasztalatom. Nekem az inszem utáni 12. napon kellett vérvételre mennem, az mutatta ki. Addig nem láttam értelmét a tesztelésnek.
Én a helyedben kivárnám a keddet.
Drukkolok Neked, hogy sikerüljön.
Ja...
A szurkálás szerintem jó jel, a beágyazódás jele is lehet. Szóval drukkolok Neked!

Jó hétvégét mindenkinek!
Andi
andi71
 
 


Napsugárka!
Szerintem se tesztelj keddig, igazuk van a lányoknak. Az a kedd már mindjárt itt van. Ez volt Neked is az első inszemed?
Majd írd meg nekünk az eredményt!
Szorítok neked!

Márti!
Gratulálok az akaraterődhöz!A mozgás és a diéta biztosan eredményes lesz! Akkor Neked egyenlőre sok-sok kitartást kívánok!
Bogi
bogi1975
 
 


Szia Bogi!
Nekem a 4.inszemem volt 2 hete, holnap kell tesztelnem.Eddig nagyon szúrkált a pocim, de ma reggel nagyon erős fejfájásra ébredtem, 8 óra körül megjelent egy barna pötty, azóta semmi, a melleim nagyon fájnak.Aggódnom kell?A barna pötty a mensi eleje vagy mi???Adjatok erőt!!!Kétségbe vagyok esve!!!
Napsugi
napsugárka
 
 


Napsugárka!

Nekem is fájt a fejem annak idején, sőt még most is szokott. Valahol olvastam az első jelek között. Nekem amúgy nem szokott fájni a fejem.
Ne aggódj, holnap már megtudod az eredményt.
A barna pötty lehet a mesi ideje miatt is.
Szerintem próbálj meg lazítani és ne aggódj fölöslegesen. És pihenj!

Várjuk a jó híreket!
Andi
andi71
 
 


Andi!
Olyan nehéz nem aggódni, próbálok nem túl gondolni.És ha holnap negatív az tuti negatív? A legjobb barátnőm babócát vár, de neki is negatív volt kb. 1 hét után lett halványan pozitív.Köszi hogy drukkolsz. A férjemnek is elmeséltem, hogy válaszolni szoktál a kérdéseimre, ez nekem nagyon fontos, a biztatás. Remélem későbbiekben is tudunk írni egymásnak.
Napsugi
napsugárka
 
 


Andi!
Az ország melyik részéről vagy?
Napsugi
napsugárka
 
 


Napsugi!
Ne aggódj, próbálj meg lazítani! Már mindjárt itt van a holnap reggel. Nekem azt írták itt a lányok, hogy a 14. napon teszteljek és még ha negatív is, de nem jön meg, ismételjem meg a tesztet 3-4 nap múlva.
Az eddigi három inszemednél nem voltak ilyen tüneteid-érzéseid, mint most?
Bogi
bogi1975
 
 


Bogi!
Nem voltak ilyen dolgaim, félek attól, hogy csak beképzelem.Már magam sem tudom mit érzek, ezek az érzések lehetnek a mensi előtti érzések...Bonyolult vagyok!!!A harmadik insem után közvetlen volt vér pötty, akkor megijedtem, de az első 3-mat nem a kaáliba csinálták, hanem Tatán.A Kaáliba megvizsgáltak, minden rendben, tűszők nagyok mindkét oldalon, férjem rendben, és még sem volt semmi eddig, mindig ezek az ereményeink.32 éves vagyok és nagyon vágyódom rá, hogy gyermekem legyen, ezért mindent megteszek, igy 3 inszem után is képes voltam felállni és tovább menni, nehéz volt.Miért mi velünk történik meg?!Veled mi újság?
Napsugi
napsugárka
 
 


Napsugi!
Nekem ez volt az első, pénteken vagy szombaton tesztelnék, ha... (le sem merem írni). Nálunk is rendben van minden, a párom eredményei is tök jók, nálam csak annyit találtak, hogy a tüszőimre rá kell segíteni.
Én most túl sok mindent nem érzek, néha egy-egy pici szurkálást.
Bogi
bogi1975
 
 


Bogi!
Most megyünk a férjemmel tesztet venni a gyógyszertárba.Gondolok rád pénteken, sikerülni kell!!!Küldjük egymásnak az energiát!+++++++
Napsugi
napsugárka
 
 


Napsugi,
remélem, sikerül pozitív tesztet venni! Reggel várom a híreket!
Bogi
bogi1975
 
 


Szia Napsugár!

Én is nagyon drukkolok neked, gondolom mit érezhetsz, én 3 sikertelen inszemen vagyok túl.
Jó lenne ha sikerülne és akkor már 2 példaképem is lesz.Te és Andi81.Kép
Szóval megy a hatalmas drukkkkkkkkkkkkkk!

Márti
martibaba
 
 


Napsugárka!

Én zalai vagyok.
Remélem sikerült + tesztet találnotok. Nektek ilyenkor nincs is vérvétel? Az tuti kimutatná a babót.
Ne aggódj és várjuk a jó híreket!
Mióta próbálkoztok?

Bogi!
Nektek is izgalmas napok következnek. Drukkolok Nektek is!

Andi
andi71
 
 


Hello!

Most látom, hogy 81-et írtam 71 helyett.
Bocs, Andi!Kép

Marti
martibaba
 
 


Szia Andi, Bogi, Marti!
Sajnos nem sikerült, reggel 6 órakor teszt negatív, most pedig vér...de miért?Úgy biztam benne, de tovább kell mennem, nem adhatom fel, isten hála, van egy nagyon jó párom, aki mellettem áll és biztatjuk egymást, ez sokat segít ebben a rossz helyzetben.
Andi!
Nincs vérvétel a kaáliba Pesten, 1 éve járunk orvoshoz. Pest előtt Tatán volt egy orvosom oda jártunk, 3 inszemet ő csinált, aztán apukám barátja szűlész-nőgyógyász ő bevitt minket a kaáliba.Nagyon kedvesek és biztatnak! Felhívom ma az orvosomat mikor kell menni, majd írom mi lesz.
Bogi!
Most rajtatok a sor mindenki küldi a +++++++++++ energiát, remélem sikerül.
Napsugi
napsugárka
 
 


Kedves Napsugi!

Borzasztóan sajnálom, hogy nem sikerült!
Gondolom mit érezhetsz, kérlek ne add fel!!
Nem tudni miért de nekünk az van megírva a "nagykönyvben", hogy küzdenünk kell a babáért.
De hidd el sikerülni fog, mert mi megteszünk érte mindent!!

Kaptál progeszteron pótlást az inszem után?
Utro-t vagy duphastont?Csak azért kérdezem, mert már vérzel is.

Bogi!
Szurkolunk neked!

Márti
martibaba
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy belekotyogok, teljesen OFF leszek!

Mártibaba Kép
Te az esküvö-fórumos Mártibaba vagy??? Mizu veletek? Olvasom, hogy inszemeztek. Most hányadik napon vagy?

Bocs, ha mégis tévedtem, csak olyan sok minden stimmel Kép
Pusz Minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Szia Marti!
Az a valami nem piros vér színű, hanem barnás valami, ez mensi?, látod milyen bizonytalan vagyok, duph kaptam.
Napsugi
napsugárka
 
 


Sziasztok!

Napsugárka!
Én is nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. Pedig a jelek nem voltak rosszak.
De azt tudod, hogy nem adhatod fel! Nem szabad csüggedned és újra fel kell állni. Most a vérzésig el vagy kenődve, de aztán a ciklusnapok haladtaval újra remény és bizakodás tölt el, hogy el fog jönni hozzátok is a kis babó akire olyan nagyon vártok. Biztos, hogy el fog jönni. És akkor lesz egy határtalan boldogság bennetek és akkor minden küzdelem eltörpül, jelentéktelen lesz az örömötökhöz képest.
Kívánom Nektek, hogy megtapasztaljátok!
Ja...
És az sem mindegy, hogy egy ilyen férfi van melletted, aki mindenben támogat, erőt ad és reményt. Reményt arra, hogy Nektek együtt sikerülhet, mert ti megérdemlitek ezt a babót. Hála Istennek az én férjem is ilyen.
Szeretném, ha jelentkeznél továbbra is és tájékoztatnál bennünket, hogy haladtok az úton.

Márti!
Nem baj, hogy elírtál, lehet, hogy jobb lenne andi81 lenni. De hát az idő visszafordíthatatlan.

Lányok!
Örülök neki, hogy a példaképetek vagyok, de én ezért nem csinéltam semmit.
Az Isten kegyelme által jutottam el mindegyik babámhoz. Nekem sem volt könnyű, bár valaki egyszer mondta, hogy nekem nem kellett nagyon megszenvedni a terhességért. Másfél évig próbálkoztunk aztán tényleg gyorsan öszzejött a babó. De az a megpróbáltatás ami a 20. hét után történt, és döntened kellett arról az életről, akit annyira vártál és nem tudtad, hogy lesz e részed még ebben a csodában, az több évi sikertelenséget is többszörösen felülmúlt. Úgyhogy nekem is nagyon sok szenvedést adott a teremtő, de erőt is adott, ahhoz, hogy fel tudjak állni. És újra, és újra...

Higgyétek el azt erőt ti is mindig meg fogjátok kapni a küzdelmetek során, csak mindig legyen bennetek is egy küzdés a célotok eléréséhez. És ez nem más mint egy kis élet aki belőletek fakad és ami a legnagyobb ajándék számotokra.

Bocsi, hogy ilyen hosszú voltam.

Puszi Nektek!
andi
andi71
 
 


Szia Andi!
Most tudtam az orvosommal beszélni azt mondta, ha csütörtökig nem jön meg, pénteken csináljak még egy tesztet és hívjam fel.A barna dolog terhes nőknél is szokott lenni, de a teszt negatív ez már kérdésesé teszi, ezért még várnom kell a rendes vérzésig.Nagyon szép dolgokat írtál, majdnem elbőgtem magamat, és erőt adott, köszönöm neked.
Napsugi
napsugárka
 
 


Szia Andi!
Most tudtam az orvosommal beszélni azt mondta, ha csütörtökig nem jön meg, pénteken csináljak még egy tesztet és hívjam fel.A barna dolog terhes nőknél is szokott lenni, de a teszt negatív ez már kérdésesé teszi, ezért még várnom kell a rendes vérzésig.Nagyon szép dolgokat írtál, majdnem elbőgtem magamat, és erőt adott, köszönöm neked.
Napsugi
napsugárka
 
 


Bogi, Andi,Márti merre vagytok?
Napsugi
napsugárka
 
 


Szia Napsugi!
Dolgozni voltam, ezért nem jelentkeztem eddig.
Reggel csak bekukkantottam, hogy mi van Veled, de írni már nem tudtam, mert rohannom kellett.
Nagyon sajnálom, hogy negatívat teszteltél, de hátha van még egy kis remény! Ha ez meg mégsem babó, akkor se add fel, hidd el, nekünk is sikerülni fog!
Olyan szépeket írt Andi.

Sajnos nekem is elkezdett fájdogálni a pocim, félek, ez már a mensim "előszele".
De akkor sem adjuk fel, ugye, Napsugi?
Bogi
bogi1975
 
 


Sziasztok!

Napsugi!
Csak utána olvastam, hogy nem vérzés volt, hanem barnázás. Az tényleg előfordulhat. Akkor még tényleg van remény. Lehet, hogy a teszt nem olyan érzékeny, hogy ilyenkor már kimutassa.
Akkor még tessék bizakodni!

Bogi!
Ezt a + hozzáállást már szeretem. Nekem olyan volt a pocim, mint amikor kövek huzzák le.
Drukkolok neked is péntekre.

Jó, hogy ti így együtt vagytok az eseményekben. Szerintem nagyon fontos, hogy legyen egy lelki társad, aki biztat, drukkol neked és érzed, hogy figyel rád. Még így a neten keresztül is nagyon jó.

Na mára már elég belőlem.

Sziasztok!
andi71
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: