Új privát üzeneted érkezett!

BarbiKép
Hú a szeme sem áll jól ÁdámnakKépKépKép Nagyon huncutka.

Andi28Kép
Még csak pici pocakom van. Nekem a pocakosodás a mellemen látszik. Michele Wild megirigyelne ekkora didkókkalKépKép Egyébként nem híztam semmit, mert tegnap mázsált a védőnő. Nagyon megdícsért.KépKép Nem tudom ezek mit gondolnak, de lassan fogyni kell majd terhesség alatt.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Csajok!Kép
Ha holnap ilyen szép idő lenne... Tegnap kicühöltem a kerti garnitúrát a teraszra. Hátha.

Orsi!Kép
Örülök, hogy minden rendben. Milyen nagyok már... (most azt akartam írni, hogy a fiúk, de hogy honnan szedtem, hogy fiúk?!)
Harmadik terhesség? Egy év múlva kíváncsi leszek a véleményedre.Kép Nekünk még ketten vannak a fagyasztóban, amikor az ikrek jók és aranyosak, akkor "persze, megyünk a frigósokért, ilyen szép és okos gyerekeket nem hagyhatunk ott" , na de amikor dűlöngélünk a fáradtságtól...

Barbi!Kép
A korosztályos topikba is bekukkantottam, ott is jó képek vannak.Kép Nem szoktatok hazajönni? Szervezhetnénk akkora talit, jó lenne veletek is találkozni. Összeereszthetnénk a rosszcsontokat.Kép

Andi!Kép
Ti is oltásoztatok? Az én gyerekeim valami furcsa okból szeretik az orvosi rendelőket. Járunk velük koraszülött kontrolra a kórházba és ott is mindig nagyokat vidámkodnak. Ki érti?!

Másfél órája írom ezt az üzit, közben itt járt a védőnő is. Meg volt velünk elégedve, rendes szülők vagyunk nohát.Kép

Pusz, Edi
edi
 
 


Hanyan is leszunk?
szoszi
szoszi
 
 

 
 

Beszti, Orsoly, Marcsi, Leone, Bogár, Hóvirág, Alena, Orsi, Cateye, Hurki, Szöszi, Edi

Kihagytam valakit?

Edi
edi
 
 


Telefonált Zsuzsu, ők is jönnek Zsófival.

Edi
edi
 
 


Haliho, csak egy szóra, jelenleg egy elrontott CD-vel el van a kislegény, de semmi nem tart örökkéKép

Cat, állitólag a szeme az enyém...Akkor tényleg huncut gyerek lesz.Kép Pocidhoz már gratula, lesz ez még nagyobb isKép! A súlytéma pedig az örök vesszöparipa, hálistennek, engem ezzel egyáltalán nem piszkáltak, összesen 13 kg-t hiztam. Söt, egyszer azt mondt az asszisztens, hogy ö többet hizott az elmúlt egy hónap alatt, mint én, pedig ö nem is terhesKép

Edi,jövönyárra van betervezve, hogy Ádámmal kettsben hazamegyek. Tényleg jó lenne akkor talizniKép

Megyek is, ennyit birt a CD,mint újdonság...
Ja, és itt esik a hó.
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok LányokKép
Hát ezer éve nem jártam erre - bár hétfőn nekifutottam, de ügyetlenségemre nem sikerült elmentenem a regényt amit irtam...
Nem tudom ki emlékszik még ránk, augusztusban tüntem el. Eredetileg csak egy genetikai UH-ra mentem volna haza de aztán sajna másként alakultak a dolgok. A 28. héten kiderült, hogy a B magzat (Ő Lilike) sajnos haldoklik méhen belül mert minden keringése blokkolva van. Nekem szegezték a kérdést, hogy mit akarok, vegyék-e ki mindkét Magzatot élve vagy maradjanak és ha a B magzat meghalna az A magzanak (Ő Gergő) még van esélye a további fejlődésre amennyiben nem reped meg a burka. Nos, mondanom sem kell nem tudtam dönteni csak annyit sikerült kipréselnem magamból, hogy a nagyobb túlélés irányába próbáljunk meg elmozdulni. Hála az Égieknek végül rengeteg infúzió hatására sikerült visszahozni Lilike keringését és még közel 4 hetet a pocakomban tölthettek de sajnos akkor már végérvényesnek bizonyult az ismételt keringési blokk és kiderült, hogy nem is fejlődött már szegénykém az előző héthez képest igy 31 hét 0 naposan (a peteleszivástól számitva)kivették mindkét babát. Gergő 1700 g Lilike pedig 1150 g volt akkor. Ami ezután következett azt szavakkal nehéz lenne leirni, lélegeztető gép, oxigén, koraszülöttségből adódó tüdőéretlenség, cukorbetegség, emésztési problémák...stb. A Párom sajnos csak néhány napra tudott hazajönni, igy érzelmileg volt a legnehezebb feldolgozni a történteket. Engem a császárt követő negyedig napon hazaküldtek és napjában kétszer mehettem vissza 15 percre meglátogatni a babáimat. Azt hiszem Nektek "Anyáknak" nem is igen kell ezt magyarázni, hogy micsoda megrázó dolog magatehetetlenül ácsorogni az inkubátorok elött és figyelni az aprócska testek lélegzését amit gépek irányitanak, csövek lógnak, tűk feszülnek a vénácskákban. Én még nem éltem át hasonló fájdalmat az életben és remélem soha nem is lesz ebben részem többet...
Végül 8 hét megpróbáltatás után végül december 04.-én hozhattuk haza a Babákat a korházbólKépKép Kimondhatatlan öröm volt végre akkor a karomban tartani Őket amikor csak akartam és amikor Ők igényeltékKépKépÉn a 3. héttől feküdhettem be a korházba a babákhoz amikor már egy másik intézménybe szállitották Őket és attól kezdve az etetésekre ill.látogatási időkre bemehettem HozzájukKépKépKép Igy utólag azt mondom nagyon-nagyon-nagyon szerencsések vagyunk de akkor valahogy nem ezt éreztem.
Mostanáig speciális gyógytornára hordtam Őket mert Gergőnél tónustalanság Lilikénél pedig túlzottan feszes izmok alakultak ki az oxigénhiánynak "köszönhetően". Mindezt leszámitva teljesen egészségesek és csodaszépek a babákKépKép (Persze minden szülő elfogult a sajátjával szemben....KépKépKép) Egy hete immár újra együtt van a kis Család, mert visszautaztam Svájcba a férjemhez immáron Babákkal igy igazán teljes a BoldogságunkKépKép Mindenkinek köszönöm a drukkolást, biztatást és azt, hogy gondoltatok Ránk és izgultatok ÉrtünkKépKépKép
Bocsánat de nem volt időm visszaolvasni a topikot és csak belekontárkodtam az éppen folyó csevegésbe, de mostantól úgy tervezet, hogy esténként bekukkantanék HozzátokKépKép

Sok Puszi: Doris

Képet még nem tudtam feltenni, de ezt is pótolni fogomKép
doris
 
 


Szia Doris!KépKépKép

Napok óta várom, hogy bejelentkezz. Izgultam hogy értetek ki. Ezek szerint minden rendben ment. Majd mesélj az útról, hogy bírták a gyerekek? Mennyi idő alatt értetek ki? Mit szóltak az új környezethez? Gergő alszik már az új otthon tiszteletére? Mesélj, mesélj mindent.

A történetedet napról napra ismerem, mégis megkönnyeztem ahogy olvastam. Minden jó, ha a vége jó.Kép Gratulálok a családegyesítéshez és érezzétek magatokat nagyon jól.KépKépKép

Most rohanok, mert sütöm a fasírtot a talira.

Millió puszi Gergőnek, Lilinek, (na jó egy pár Nektek is).

Edi
edi
 
 


EdikémKép
Nélküled azt sem tudom miként életem volna túl az első hónapokatKépKép Nagyon köszönöm a lelki támaszt, hihetetlenül sokat segitettKépKép A tali miatt nagyon irigykedem de most vigasztal a tudat, hogy végre együtt a CsaládKépAz oltáson jó, hogy túlvagytok. Ránk még vár egy DPT de itt Svájcban más elosztásban adják az oltásokat igy mi május közepén kapjuk az utolsót. Az utazásról és egyebekről majd irok bővebben is.
LányokKépMindenkiKép
Szivből gratulálok a babócákhoz és a kis pocaklakóitokhozKépNagyon nagy öröm, hogy a régi topikból ennyien itt vagyunkKépKép

Puszi: Doris
doris
 
 


Sziasztok,

Bocsánat, hogy idepofátlankodom, de mivel Dorist itt végre utolértem, megragadom az alkalmat, hogy leírjam:
Doris, nagyon aggódtunk ám Értetek, és nagyon örülünk, hogy mostmár minden rendben van Veletek, Gyönyörűek a babócáid, további jó egészséget kívánok Nektek és rengeteg tejcit!

Üdv,

Vic
Victoria
 


VicKép
Én még nem találtam Rátok meg a régi topikokat is most próbálom felkutatniKépNagyon köszi a gratulációt és köszönöm a drukkolást, biztatást, pozitiv gondolatokat MindenkinekKép Bizton állithatom, meglett az eredménye a sok jókivánságotoknakKépKép
EdiKép
Az utazás pont 12 órát tartott. 3 etetés és 4 pelenkázás volt benneKép6 órát nagyon jól kibirtak és a 7.óránál kezdődtek a nehézségek de nagyon-nagyon büszke vagyok RájukKépAndris hihetetlenül szép babaszobával várt itt minket és mindenütt apró kis nyuszik, pipkék, barikák lógicsálnak az ablakokon, lámpákon...egyszóval tényleg nagyon otthonos mindenKépKép Az itteni ágyuk kicsit keskenyebb (30 cm-el)és ettől Geri nagyon kinlódik hisz mindig keresztben aludt otthon itt viszont mindenhová beakad mindene...no majd megszokja a kis drágámKép Lilcsike alkalmazkodó mint mindigKépSokat mosolyog, vidámkodikKépSoma, Sára jól vannak?Sára ácsorog már? Megvettük az etetőszéket amit Ti is és pont azzal a húzattal itt Svájcban mert itt is akciós volt.25.000,-Ft volt átszámitva darabjaKép

Puszi: Doris
doris
 
 


Doris,

A Pöttömökben vagyunk!!! Gyere nyugodtan, várunk szeretettel!

Puszi:

Vic
Victoria
 


DORIS!!!!

De jó,hogy irtál, hogy jelentkeztél, de annak még jobban örülök,hogy jó hireket irsz! Annyit, de annyit gondoltam rátok, sokszor néztem be topicocba, csak azért,hátha látok töled-rólad pár sort!Kép
Biztosan nem volt könnyü az eleje, még egy "idöre született" babával is nehéz, hát még kettö korababával...Minden tiszteletem a tiéd és párodé, hogy végül is sikerült átvészelnetek ezt a nehéz idöszakot! Most már biztosan csak jó és szép vár rátok ott Svájcban!
Igéret szép szó, ha betartják úgy jó, vagyis tessék szépen irogatni! És legföképpen hajrá a fényképekkel...
Jaj, de örülök, tényleg,hogy végre irtálKépKép!!!
Puszi, és várom a talis beszámolót a többiektöl!
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok!

A tali szuper volt! Köszönöm Edike (remélem nem maradtunk túl sokáig), köszönöm lányok. Babák gyönyörűek, és édesek pláne együtt.

Doris!

Örülök, hogy minden rendben van. Ha nem vagy fáradt majd írj ide vagy emailt.

Puszi: Marcsi
marcsiria
 
 


DorisKép
De szuper, hogy jelentkeztél, és jól vagytok. Gergő és Lilike tündéri a profilodban. Nem is látszik, hogy korababák. Nagyon kemény időszakon vagytok túl, de mostmár révbe értetek! Annyira örülök neki.

EdiKép
Köszönjük szépen az áldozatos munkádat a tali édekében. Nagyon szuperül éreztem magam. Nagy felindulásunkban ma elmentünk ikerbabakocsit nézni a Brendonba és a Megatoysba. Az általatok vett Peg Perego volt a legszimpibb, de horror ára van. A két kocsi üléssel együtt 210.000 Ft. Most írtunk az osztrákoknak, hogy ott mennyi, mert lehet, hogy érdemesebb kint megvenni. Lenne egy kérdésem: Az autósülést csak háttal a menetiránynak tudják a picik használni ? Ugyanis a Peg-Perego katalógusban háttal vannak mindenhol.

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


SziasztokKép
BarbiKép
Köszönjük a kedves fogadtatást, én is Boldog vagyok hogy végre itt lehetek megintKépKépIrok amennyit csak tudokKépKépA fénykép ügyben irnom kell a szerkesztőnek mert nem tudom szerkezteni a saját albumomat...na ilyen lökött nőszemély vagyok énKépKép
VicKép
Megyek és felkutatlak TiteketKépTejcim sajnos nincs de azt mondanám, hogy talán meg sem jött igazán. Lehetséges, hogy az idegi feszültség, szomorúság, aggodalom meg a pihenés hiánya okozta de nagyon minimálisat tudtam lefejni pedig 3 óránként csiholtam a ciciimet. Igy is elapadt mire hazahozhattuk Őket a korházból és bizony 6 hét telt el, mire először mellre tehettem Őket viszont gyengék voltak a szopáshoz...meg mondjuk a szondán való táplálás nem is segiti elő a szopási reflex működését. Nekünk még a cumisüvegből való etetés is óriási eredmény volt több heti kitartó küzdelem utánKépKépKép
MarcsikámKép
Kezdek belerázódni az itteni életbe bár nagyon szokatlan minden. Mondanom sem kell hegyben áll a vasalatlan mert most, hogy volna időm itt lógok a neten...KépKép Hogy van a Pocakod és a Pocaklakód?Kép
CatKép
Nagyon jó volt olvasni Tőled, hogy nem látszik a babáimon a koraszülöttségKép No nem mintha szégyen lenne, sőt, nagyon is büszke vagyok Rájuk csak ha a korukat meghallják többnyire meglepődnek, hogy milyen kicsik, de a kiirt időponthoz viszonyitva teljesen tökéletesen fejlődnekKépKépA babakocsit illetően igazad van iszonyatos az ára. Nekünk szerencsénk volt, mert a Párom elment egyik hétvégén Milánóba (ott van a gyár) és ott "megszánták", és egy dolgozó nevére megvehette a babakocsit meg az autósülést de elvileg itt nincs értékesités. Erre a bemutatóteremre egyébként a Brendonból elhozott Peg-Peregos katalógus végén akadtunk rá és nem tudtuk, hogy vásárolni nem lehet ezért is indult el. A lényeg, hogy ott 100.000,-Ft-ot spóroltunk a dolgon. Viszont ezeket az üléseket kizárólag a menetiránynak háttal lehet betenni de nem csak a Peg-Perego-st hanem az összes újszülött ülést mivel a nyakcsigolyák ilyenkor még nagyon fejletlenek és sérülékenyek egy esetleges ütközés alkalmával nem tudják még megtartani a buksit.

Puszi: Doris
doris
 
 


Sziasztok LányokKép

EdiKép
A talin nagyon jól éreztük magunkat, csúcsszuper volt. Nagyon-nagyon köszönjük a lehetőséget, helyet, alkalmat, sok finomságot és a két édi-bédi törppicurod mellett még maradt tartalékerődet (nem beszélve a párod odaadó segítségéről sem)! Remélem nem hagytunk magunk után túl nagy fenforgást?!

DorisKép
Annyira jó, h Ti is újra itt vagytok. Két kis lurkód csodabogár. Én nem látom a képen, hogy picik lennének, van ott mit a tejbe aprítani. És melyik karodban a csajszi és melyikben a fiúcska?

CatKép AndiKép
boldog névnapot, ha most ünneplitekKép

LeoneKép
Remélem szerencsésen hazaértélKép

ZsuzsuKép
Stipi, stopi babakocsi. ha akkor tényleg lehetséges, szólnál anyukádéknak, hogy vegyenek, ha esetleg jön még belőle? Ma több helyen néztünk a párommal, de nem találtunk olyat és az a fajta nagyon megtetszett.

Ikerbabakocsi:
Nem semmi árakon van, de nem csak az iker-babakocsi, hanem az összes. Majd el ájultam én is mikor ma nézelődtünk.

puszka
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Doris Kép
Nagyon örülök, hogy jelentkeztetek. A babáitok csodálatosak, szerintem egyáltalán nem látszik rajtuk semmi. Mindkettő gyönyörű Kép

Cat Kép
Komolyan ilyen árak vannak??? A BébéConfortot nem néztétek, hogy milyen? Árban gondolom ugyanitt van, nekem a net alapján az picit jobban tetszik, csak nem tudom, hogy két mózes is csatlakoztatható-e a vázra? Látom, Doris Kép válaszolt a háttal bekötős kérdésre. Piciket csak így szabad bekötni, mert így biztonságos.

Edi Kép
Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat a talin. Köszönjük a helyet, a fáradozást és az ikres infókat. Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Haliho, örülök,hogy jó volt a tali, ha lesznek publikus képek megosztjátok velem is????

Cat, a háttal bekötésre már irtak mások, de tény,hogy csak háttal lehet öket utaztatni. (most elbizonytalanodtam,hogy a babakocsiba való bekötésre gondoltál, vagy az autóba???) Igazándiból az elsö évig háttal kellene öket utaztatni, de nagyobb autósülésböl már nem nagyon van olyan, amit forditva is be lehet kötni. Na,de ettöl még nagyon messzire vagytok, abba is hagyom az elmélkedést.

Doris, én a nagy örömködésben elfeljtettem megnézni a profilodat, de most már megtettem, söt a páromnak is megmutattam, mint annak idején a pocis-4D-s képeket.Mind a kettönknek nagyon tetszenek a babáid, és tényleg nem látni semmiféle lemaradást, vagy hátrányt ami a koraszülöttségböl eredneKép Úgy tökéletesek ahogy vannakKépKép Én tippelnék egyet, szemböl a jobb oldali Gergö, és a bal oldali Lili. Nos? Talált???

Na, megyek az én örökmászó Ádámkámhoz, nem marad egy percre sem nyugton.
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok, lanyok!Kép
Mar megint hetfo reggel...olyan vagyok,mint Garfield,sokkal jobban szeretnem a reggeleket, ha kesobb kezdodnenek.Kép

Edi!Kép es Mindenki!Kép
Koszonok szepen mindent, nagyon aranyos volt mindenki es en is jol ereztem magam, nem beszelve a joizu kivonulasrol, mikor egyszerre mindenki , hirtelen "szomjas" lett.Kép

Most megyek dolgozni...ppffuujjj.
szoszi
szoszi
 
 


DorisKép
Köszönöm a Peg-Perego infokat. Láttam én is a milánói címet, még meg is kérdeztem a páromat, hogy nem érné-e meg kimenni. Jó, hogy írod, hogy nincs ott mintabolt. Bécs mellett találtunk, szerintem ott is spórolunk egy kicsit, mert egyszerre több dolgot is vennénk.

BarbiKép
Meglepő ez a háttal utaztatás, ugyanis én nem látom akkor a gyerkőcöket, mivel köztük nem férek el, csak az anyósülésen. Mindegy, mert úgyis bealszanak....KépKépKép

OrsiKép
Árakról majd mesélek, mert horror. Néztük a BébéConfortot is, de nem ajánlják újszülöttkortól, csak később,(nincs mózeskosara) és ráadásul mindent külön kell megvenni (váz, autósülés, sportülés, napfénytető,esőzsák stb.) ami még drágábbra jön ki mint a Peg Perego.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok Csajok!Kép

Én nagyon jól éreztem magam a talin, köszönöm, hogy eljöttetek és köszönöm azt a sok-sok finomságot amit hoztatok. Nem voltam valami jó háziaszony, senkinek nem csomagoltam útravalót, pedig maradt egy gyümölcstorta, meg a Zsuzsu-féle túrós sütiből is, meg sült csirke is.
A meggyes-barackos torta isteni finom volt, nagy lelkifurdalások közepette ugyan, de bezabáltam.

A gyerekeink nagyon elfáradtak a nagy nyüzsibe, 3/4 7-kor már vinni kellett őket fürcsibe. Nem maradt egyébként semmi felfordulás, Zoli meg is jegyezte, hogy ennyi jó gyereket még nem is látott. Engem is mindenki elbűvölt, NátánKép a közös öltözéssel, MilánKép ahogy kínálgatott a vizecskéjével, LackóKép ahogy kisurrant minden résnyire nyitott ajtón, ZsófiKép ahogy édesen játszott Sárával, EszterKép meg egy tünemény.

Ezen felbuzdulva vasárnap elmentünk kipróbálni egy 7 üléses autót. Lehet hogy mégis megyünk a frigósokért?Kép

Itt maradt egy kék kabát (kié?) meg Beszti a tésztasalis tálad. Majd valahogy visszajuttatom.

Cat!Kép
Az autósüléseket a babakocsi vázra mindenféle variációban rá lehet tenni, egymással szemben, egymásnak háttal, mindkettő feléd néz, vagy mindkettő neked háttal. És a babakocsi üléseket is ugyanígy lehet forgatni tetszés szerint. Tényleg nem volt olcsó, de nekünk nagyon bevált, jól ki tudjuk használni.

Pusz, Edi
edi
 
 


SzösziKép

Mi volt ez a mindenki szomjas lett kivonulás? Én erről lemaradtam. Egyébként is úgy éreztem hogy mindenkivel csak ilyen félbemaradt beszélgetéseket folytattam, mert 3 mondatonként cikáztam ide-oda. Nekem a kedvencem a "melyik a jó pelenka" c. közvéleménykutatásod volt. Most már egyértelműen tudsz dönteni, ugye?Kép

Edi
edi
 
 


Csajok!Kép

Még mindig én.
Beszélgettünk Zolival, hogy ha ugyanez a csapat jövőre összeül, akkor ott 19(!) gyerek lesz. El tudjátok ezt képzelni???

Edi
edi
 
 


Edi!Kép
A nappaliban beszelgettunk megerkezesunk utan vagy fel oracskat, aztan valaki felkialtott, hogy o nagyon szomjas, ezzel mindenki feltunoen egyetertett es kimentunk enni (!!!!Kép, persze falbol ittunk egy pohar vizet is), mely evest en eljottomig folyamatosan muveltem, kb olyan 3 es fel orat nem tudtunk elszakadni az asztaltol.Kép Persze ez leginkabb azokra az anyukakra vonakozott, akik "meg bennt" tartjak a gyermekeiket.

A pelenkatema ugyanolyan egyertelmu volt, mint az "adjunk-e az anyatej melle vizet", vagy barmelyik masik.Kép

Puszi:
szoszi
szoszi
 
 


EdiKép
És még számold bele a frigós lurkókat is. Azt mondtad hozzátok Őket.....KépKépKép

Egyébként én ikres témában sokat okosodtam, a pelenka meg még messze van. Végig próbáljuk mindet majd.

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat Kép Edi Kép
pelenka ügyben én is arra jutottam, hogy nekünk kell kikísérletezni, hogy mi a jó a melyik gyereknek a mekkora korban Kép Kép Kép

Cat Kép
Az áraktól már előre félek... most rendztük be a lakást, azt hiszem a következő nagyobb beruházás a gyerekcuccok lesznek... addig meg összehúzzuk magunkat Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


OrsiKép
Ez az "összehúzzuk magunkat" neked nem nagyon fog bejönni. Sőt. KépKépKép

Edi
edi
 
 


Edi Kép Kép
Az biztos, hogy nem fizikálisan értettem Kép Kép Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


EdiKép
Már írtam sms-t, mert jelentkeztem kiskabátomért, de ezek szerint lehet, hogy vki más kapta meg. Férjedurad jár vmikor a városban a Teréz krt felé? vagy hogyan tudnánk megoldani a visszajuttatást?
Eszter tünemény?!, hát legalább én jó példát mutathattam a kismamiknak (még vagy egy hónapig), hogy egy gyermek 2 és fél órát is pihizhet egyben, de majd meglátjuk 1 év múlva mit szóltok hozzá mikor már ő is nagyban döngeti a padlót kis lábacskáivalKép

OrsiKép
ezek szerint már az új lakásban laktokKép, elkerülte e figyelmemet, de mikor is költöztetek, most hétvégén? Én csak a dobozmizériáról tudok.

SzösziKép
Hurki-kismama volt nagyon-nagyon szomjas (én árulkodó), de már nekem is égett a számKép, de én is egyetértek a szomjoltó "italok" nagyon fincsik voltakKép

HóvirágKép
Milcsi kipihente magát? Bizti álomkóros volt már hazafelé az ottomobilban is.

puszka
Bogár

Ui:
Tali-következtetés, hogy Bogár jó szakmát választott, mert nem lett óvónőKép

Ja!!! és aki képeket is készített az engem is dobjom meg, mert én lusta dög kihagytam a fényképészkedéstKép köszke

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Lanyok!Kép

1.-A kepeket en is akarom majd latni! HurkiKép es LeoneKép fenykepezett azt hiszem.

2.-LeoneKép!Rendben hazaertel?

3.-En regebben mindig olvastam a "friss"-ben,hogy szules elott malnalevel-teat kell inni meg valami homeo bogyot szedni. Csak azt nem tudom mikortol es mennyit es mi a neve es hol lehet kapni.Ezt a talin akartam megkerdezni pontosan, de elfeletettem, mert el voltam foglalva az "ivassal"Kép.

4.-BogarKép.Miutan ott jol radhoztuk a fraszt,megvetted azt a bizonyos dolgot?Kép NE titkold el...

szoszi

U.i: Most meg folyton CatKép tortajara gondolok, azt az egyet kihagytam...Nem tudom,hogy bocsatom meg magamnak.Kép
szoszi
 
 


Sziasztok Lányok!

Edi, én is szeretném megköszönni, hogy találkozhattunk Nálatok. Nagyon jól éreztük magunkat.
Én borzasztóan elfáradtam, itthon ugye nem szoktam ennyit rohangálni a Milán után. Úgy fájtak a lábaim, hogy alig bírtam elaludni.

Bogár,
A Mili szerintem nem fáradt el annyira, mint én, de jót aludt hazáig a kocsiba! Én sem lennék óvónő, úgy zúgott a fejem még otthon is. Szerintem jövőre Te is rohangálhatsz az Eszter után!

Beszti,
Köszönjük még egyszer az utaztatást!

Lányok,
Örülök, hogy megismerhettelek Benneteket személyesen is, ezután könnyebben átérzem mindenkinek az örömét-bánatát! Én is szeretném látni a képeket, ha lehetséges!

Szöszi,
Nekem azt mondta egy gyógynövényes eladó, hogy szülés előtt max. 3 héttel lehet elkezdeni a málnalevél-teát. Én ittam és szerintem segített nagyon sokat a tágulásban!

Doris,
Örülök, hogy már jól vagytok! Gyönyörűek a gyerkőcök!!!!

Üdv.
Hóvirág
hovirág
 


Edi!Kép
Én is szeretnék beállni a sorba: nagyon szuper volt a tali, köszönjük hogy felvállaltad a helyszínt és a rendezést!!! Kép
A jövő nyári talin már rengetegen leszünk, különösen mivel remélem, hogy a másik topicból jó páran átköltöznek ide!Kép

Bogár, Szöszi!Kép
Igen, szerencsésen hazaértem. Kép
ZsuzsuKép szülei nagyon aranyosak voltak és hazahoztak, az úton csak Borsóka próbálta kifúrni az oldalam, nagyon virgonc volt!

Szöszi!Kép
A betöltött 36. héttől kell inni a málnalevél teát, napi 1 evőkanál 1 liter vízzel leforrázva, ha lehet ne is ízesítsd semmivel. A homeopátiás bogyó a Caulophillyum, én napi 1x5 bogyót szopogatok el. (Bár van aki szerint heti 1x5 is elég, de nem gond a napi 5 sem.) A bogyót a gyógyszertárban lehet kapni.

Bogár!Kép
Szeretném még egyszer megköszönni a szállást teljes ellátással Kép, a kedvességeteket, a sok beszélgetést és hogy bepillanthattam a napi baba-körüli teendőkbe.

Doris!Kép
Örülök hogy újra tudsz jelentkezni, remélem mostmár rendszeresen benézel ha lesz rá időd!

Igen, én fényképeztem, de még nem töltöttem le a képeket, szerintem ma este megcsinálom és felrakom valahova.
Cat!Kép
Csodálkoztam, hogy te nem hoztad a gépedet!

Puszi, Leone

KépKép
leone
 
 


Na, idáig is irigy-irigy voltam ezerrel, most meg ahogy olvasom a beszámolóitokat már tiszta sárga is vagyokKép
Bizti nagyon jó lehetett, és vegyetek fenyegetésnek, ha egyszer hazajutok Ádámmal,és lesz akkor is tali,tuttira nem menekültök elölemKép

Cat, akkor vesézem tovább ezt a témát neked. Lehet kapni (itt nálunk mindenféleképpen, de már olvastam valakitöl,hogy otthon is vett) egy kis tükröcskét, amit fel lehet úgy szerelni a hátsó ablak környékére, hogy pont a babá(k) -ra van állitva, és te elölröl a saját tükrödből, vagy a hátsó tükör párjából látod azt amit mutat.
Szólj ha elvesztetted a fonalat...
Egyébként eleinte én is mindig elöl ültem,bár lett volna hely hátul, de minek,mikor mindig aludt Ádám. Most már fennt van sokat, nézelödik, forog, elejt játékot, rácsúszik a sapka, stb...kellek mellé.
Egyébként a férjemmel beszélgettük,hogy kb 70 000 Ft-nak megfelelö itt egy ikres kocsi...Ne is fájditsam a szived, igaz?
Na, megyek, nagy a panaszkodás a másik szobábanKép

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Doris! Szia! De örülök, hogy Te is itt! Kép Zsuzsu mondta, hogy húsvét után már kinnt lesztek Svájcban és onnan tudsz jelentkezni! Gyönyörűek a babáid. Jó téged is látni a képen, mint mosolygós anyukát! Kép Az meg főleg jó, hogy a kezdeti nehézség, küzdés után minden rendben, újra együtt a család. Nem lehetett könnyű egyedül, párod nélkül végigcsinálni, bár gondolom neki is iszonyú volt, hogy nem láthatta a piciket. Milyen gyakran tudott hazajönni? 12 órát utaztatok? Hűha, hát gratula a kis türelmes Manókhoz! Repcsivel nem akartatok menni? Hű, annyi mindent tudnék még kérdezni, de a végén kiutálnak a többiek. Kép Gyere amilyen gyakran csak tudsz!

Bogár! Köszi! Most tartom. Szerintem nincs is máskor. Kép
Cat! Neked is nagyon boldog névnapot, így utólag. Hétvégén pihire voltam itélve, mert valami bekattant (vagy kikattant? Kép ) a hátamban, igy aztán igyekeztem sokat pihenni, mert mától újra nekem kell le- és felcipelni a majdnem 8 kg-s babámat a 4. emeletre. Kép De szerencsére már jobb. Nem is mondtad még, Ti szeretnétek majd tudni a babák nemét? Orsi tudom mondta, hogy ők nem. Kép Virág hogy van? Sikerült már lelkileg rendbejönnie? Add át neki légyszi az üdvözletemet. Kép
Zsuzsu! Végülis Ti a múltkor kaptatok bicikliülést? Ha igen, akkor milyen? Próbáltátok már?

Örülök, hogy jól sikerült a tali! Gondoltam rátok sokat! És várom a képet!

Puszi!
Andi
andi28
 
 


Sziasztok!

Edi: akkor en is koszi a talirendezest, tok jo volt ujra talalkozni a regiekkel, es eloszor talalkozni nehanyatokkalKép Es remelem lesz folytatas....pont elgondolkodtam, hogy lehetne nalunk is a tali, csak az a baj, hogy a lakas nem annyira bababarat mint EdieknelKép De majd nyaron, ha szep lesz vegre a kertunk, akkor hajraKép

Ma megkaptam az afp-t, 1,08, tankonyvi, ugyhogy a heten asszem elmegyek uh-ra, hatha kiderulne a nemeKép

orsoly
orsoly
 
 


Cat, és Andi28, boldog névnapot nektek igy utólag is!!!
Kép
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre ideértem én is. Zsófi mindig olyan mint egy energiabomba, de ma túltett önmagán, így most úgy érzem magam, mintha lefutottam volna egy maratoni távot.

EdiKép
Én is nagyon jól éreztem magam a talin és köszönöm a vendéglátást.

LányokKép
Olyan aranyos volt minden gyerkőc. Nektek nem jutott eszetekbe, hogy ők nem hétköznapi babák ám, hanem mindannyian csodababák, hiszen annyit vártunk rájuk és most végre itt vannak és ez olyan jó.Kép És ugyanilyen gyönyörűek lesznek a most még pocaklakó babák is.Kép

DorisKép
Olyan jó, hogy újra tudsz netezni. A kisbabáid egyszerűen gyönyörűek. Egyáltalán nem látszik rajtuk, hogy koraszülöttek. Sok sok boldogságot kívánok Nektek Svájcban.

AndiKép
Bocs, hogy eddig nem írtam a bicikliülésről. De sajnos nem tudok mit mondani, mert nekünk sem sikerült már kapni.
Kisfiad hogy alszik? Van valami változás?

Puszi:Zsuzsu
zsuzsu
 
 


SzösziKép
Jól rámhoztátok a frászt, de akkor még el sem gondolkoztam igazán ezen, de miután a férjemnek is elmeséltem, ő egyetértett ezzel, mondván, hogy bizonyos jelek utalhatnak erre szerinte. Na akkor hirtelen végigondoltam a közeljövőt. Úgyhogy ma este 7kor irányba volt véve a Cora. Holnap reggel meg mittomén hogy, én meg zzzzzzzzz. A fene a kis szurka-piszka, fejbe bogarat-ültető fajtátokat.
Csak, hogy én is egy kicsit bezizzencselek, tortát na azt örök életedre bánhatodKép fiiincsi voltKép

OrsolyKép
tökéletes AFPKép, mikor a baba neméről van szó, én mindig írtó kiváncsi vagyok. Én nem is bírtam volna ki, ha én nem tudhattam volna meg anno.

ZsuzsuKép
Remélem nem kerülte el a figyelmedet a rendelésem, na nem akarnék ám túl rámenősnek tűnniKép

LeoneKép
Én is élveztem a dumcsit, csak aztán a kevesetalvástól már oly kitikkadt voltam, hogy este aludtam, mint a bundaKép

CatKép
azt a tortareciptet akár közhírré is tétethetnéd, de máskor azért már este süsd meg a tojtát, hogy jó korán tudjatok érkezniKép

HóvirágKép
asszem lesz nemulass nekem is. ma példul úgy hátradobta a fejét a székben ülve, hogy majdnem lefordult belőle, úgy kaptam el a drágámat. Na meg a pakolás, repül minden a pelenkázóról a földre, meg forog maga körül, mint a ringlispirKép ajajajajajajaaaaaaj

AndiKép
Péter is pakol már? forgással, kúszással hogy álltok?

puszka
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


SzösziKép
Nincs újabb kakukktojás! Ezzel az eredménnyel én most elégedett is vagyokKép. Egyelőre!

pusza
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


SzösziKép
Bármelyik talira megsütöm a tortát, ne fájjon miatta a szívecskéd!

BogárKép
A receptje nagyon egyszerű, még én is fejből tudom, pedig nem vagyok egy kondér-tündér:
18dkg liszt,14 dkg cukor, 1 sütőpor, 4 tojás
A tetejére 1 cs. pudingpor, gyümölcsök tetszés szerint és gyümi kocsonya. Szerintem még a régi sütődben is menneKépKép

BarbiKép
Ne is fájdístd a szívem a kinti árakkal, mert mindjárt indulunk...

AndiKép
Köszi a névnapi köszöntőt, viszont kívánok minden jót. Virággal tegnap találkoztam, öntöm belé a lelket, remélem hamarosan Ő is itt lehet.

OrsolyKép
Gratula a tökéletes AFP-hez, remélem olyan szép szemű kislánykád lesz, mint Lackó.

LeoneKép
Remélem épségben megérkeztél haza! Sajnos a fotózásról elfeledkeztem, tudod a hormonok teszik...

LányokKép
Sajnos nekem nincsenek jó híreim. Ma voltam dokinál, és nyílik ki a méhszáj, kúphegynyire van nyitva. Holnaptól betegácsiban vagyok, szigorú pihenésre ítéltek. A nyakcsatorna szerencsére zárt, és a belső méhszáj is, de az AFP után össze fognak varrni.KépKép Ráadásul gombát is talált nálam a doki, így még kúpozhatok is.
Ma még bejöttem elrendezni a dolgaimat a munkahelyen aztán pihenés otthon. Csak azt nem tudom, hogy mitől nyílt ki, mert nagyon lightos életet élek azóta.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok LányokKép
Bocsi, hogy csak ma irok, de tegnap már nem volt erőm válaszolni...
BogárKép
Köszi a kedves sorokat. Jobb kezemben Lilike, bal karomban Gergő láthatóKép
VKOrsiKép
Neked is köszi a fogadtatástKép
BarbiKép
Igen, eltaláltadKépKép
CatKép
Szivesen az infókat. Remélem Bécs környékén szerencsével jártokKép
HóvirágKépKösziKép
LeoneKépKösziKép
Andi28Kép
Igen, a Párom is nagyon kinlódott de megbeszéltük csak akkor jön haza szabadságra, ha itthon leszünk a babókkal. Igy minden hétvégén hazautazott és jött minket látogatni a korházba meg készitette a babaszobát, mivel én semmit sem vásároltam meg a 28. hétig és attól kezdve korházban feküdtem. Péntek esténként repült haza és hétfőn hajnalban indult vissza... Repülővel nem akartunk utazni mert 6 óra lett volna(kiérni a reptérre, várakozás az indulás elött, utazás, leszállás utáni tortúra)meg aztán rengeteg holmink volt.(ikerkocsi, légzésfigyelők...stb.)kocsival viszont akkor álltunk meg amikor csak akartunkKépÖrülök, hogy itt hallok rólatokKép
ZsuzsuKép
De örülök NektekKépRemélem jobbak már az éjszakáitok. Sajnos mióta kijöttünk nálunk seggre ült a fegyelem!!!MOndjuk 4-szer keltem etetni otthon de most fel-felriadnak és csak segitséggel hajlandóak visszaaludni igy viszont 8 kelés is van egy éjszaka amitől ki vagyunk merülve...Nincs valami ötlet?
CatKép
Nagyon sajnálom... Feküdj otthon szigorúan,hidd el megériKépVigyázz MagatokraKépSajna itt Svájcban nagyon-nagyon drága minden, úgyhogy nem tudom felajánlani, hogy megvesszük itt és hazavisszük a babakocsit de ha valamikor az olaszoknál járunk megnézem hátha még nem lesz késő.

Puszi: Doris
doris
 
 


Cat!Kép
Ez tényleg nem jó hír Kép, de ne okold magad, hogy nem vigyáztál, ez alkat kérdése is. Pihenj nagyon-nagyon sokat és felejtsd el azt, hogy "csak még ezt megcsinálom, aztán lefekszem". Nem kell állandó frászban élni, de otthon sajnos mindig akad valami tennivaló, hát most minden ráér, csak a picikre gondolj. Szorítok nektek nagyon, nem lesz könnyű hónapokig feküdni, de hajrá. KépKépKép Van egy kolléganőnk, őt is összevarták az ikrekkel 18 hetesen, a lányok ma már 10 évesek.Kép

Orsoly!Kép
Gratulálok a tankönyvi afp-hez.Kép Mikor lesz az uh?
Lackónak nem fáj az orra? Sajnálom, hogy elcsúszott azon a fránya szőnyegen.Kép

Bogár!Kép
Jó nagy bogár került a füledbe. KépKépKép

Zsuzsu!Kép
Úgy tűnik Zsófi sem szeretne még kistesót, ezért biztosítja a teljes foglalkoztatást.Kép Kitartás, lesz ez még rosszabb is.Kép

Hóvirág!Kép
Gyerek mellett nem kell fogyókúrázni ugye?! Csak győzzön az ember utánuk rohangálni. Remélem azért sikerült kipihenned a talit és nem marad rossz emlék.

Edi
edi
 
 


Doris!Kép

8-szor kelsz egy éjszaka??? KépKépKép Nem is érdemes lefeküdni. Andris tud azért pihenni, vagy szegény úgy megy dolgozni, mint a mosogatórongy? Kitartást kívánok, majdcsak rájönnek, hogy aludni jó!!!Kép
Anyósék hazajöttek már?

Sárának kibújt a 6. fogacska, Somának még mindig csak egy van.

Pusz, Edi
edi
 
 


EdiKép
Köszi. Remélem mi is kihúzzuk a 35. hétig legalább. Most ez a legfontosabb, így tényleg pihenni fogok.

DorisKép
Köszönöm a kedvességedet, de most nem is merek babakocsira gondolni, a mai rossz hírek után. KépKép
Egyébként felhívjuk majd amilánói gyárat mi is, és megpróbáljuk kikönyörögni tőlük, ha eljutunk oda egyáltalán.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat!Kép
Otthonról is tudsz majd netezni?

Az afp-t egyébként nem értem. Nekem le se vették, mert hogy az ikrek miatt úgyis magas, semmi érdemi információt nem ad.

Edi
edi
 
 


Cat!Kép

Ha azt mondtak, akkor nincs mese, pihenni kell,nezd a jo oldalat:irsz egy orarendet, hogy mikor ki hozza agyba a reggelit/vacsorat.
Azt intezd el, hogy a netet valahogy bekossek az agyba es akkor Cat doktorno on-line valaszolhat majd mindenkinek!Kép
Szoval, proballak felviditani, en is ismerek 2 boldog anyukat, akik hajdanan szep masnit hordtak a mehszajukon.Fel a fejjel!!!

Bogar!Kép
Akkor orulok, ha Te is orulsz!Viszont akkor szedjel vasat a szedulesedre!

En meg mindig azon ragodom,hogy a 70*140-es kokuszmatrac lehet hogy nem jo a 70*140-es agyba..Kép Azt hittem en mar mindenre gondolok, de kiderult,hogy meg mindig csak kispalyas vagyok.Pedig mar van egy 8 ejszakas diplomam gyerekkocsi-ugyben egy masik 2 ejszakas mellszivu-ugyben.Kép Legalabbis ennyit toltottem a tanulmanyozasukkal.Kép

szoszi
szoszi
 
 


Szöszi Kép
Dobjátok össze az ágyat, és akkor kiderül, hogy belefér-e. Ne rágódj ezen Kép Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!Kép

Dobnam en, de mint mondtam otthagytuk Godollon, mivel anyukamat is haza kellett hozni, ezert a hatso ulest nem lehetett ledonteni.
A ferjem megfogalmazasaban:
valasztani kellett:kisagy vagy anyos-pajtas jojjon haza. Kép Az anyos mellett dontott.Szerintem a sogorom lefizette, hogy nehogy otthagyjukKép Persze, ez csak vicc.
Majd a noveremek utanunk hozzak 2-3 het mulva. Igy marad a keferagas addig...

szoszi
U.i:Juj, de nincs kedvem dolgozni...pedig anyyiiiii vanKép
szoszi
 
 


Szöszi!Kép

Nem akartam beléd rakni az ideget a kókuszmatraccal. Nem kell összerakni a kiságyat, csak nézd meg a papírját. Nekünk rá van írva, hogy a fekvőfelület mérete 1390x685 mm (TISZA bútor). És amikor vettük a Brendonban figyelmeztettek, hogy ne 140x70-es matracot vegyünk bele, hanem van külön bele való 139x68,5-es. Máig sem értem hogy lehet ilyen hülye méretre gyártani egy kiságyat.Kép

Sok szerencsét.Kép

Edi
edi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?