Új privát üzeneted érkezett!

Pedi március 2-re voltam kiírva Mátéval és február 23-án született::):)

Dike dehogy baj hogy babakocsikat mutogatsz...nekem legalább is tutira nem!!!!!!!!!!!:)):):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



sziasztok!

Megjöttünk a nagy ügyintézésből, 3 órát voltunk távol és Gergő végigaludta az egészet, így most délután nem is akarom altatgatni.
8Ez most nem jött ki jól a napirend miatt,de ma van a férjem szabadnapja, amikor is tudtunk együtt intézkedni.)
Megvannak a parkolóbérleteink, ez nagyon fontos, mert amúgy baromi drága lenne. Én a nagypapámhoz vagyok bejelentve állandó lakosként, ő a belvárosban lakik, így 3400 Ft-ért egész évben ingyen pakolhatok a belvárosban. A férjemnél ugyanez a helyzet, csak ő a nagymamája belvárosi lakása után tud ilyet igényelni. Nekem azért is fontos, hogy legyen ilyen bérletem, mert a munkahelyem is a belvárosban van és szeptembertől Bencét is ide viszem óvodába, így nem kell majd minden reggel és délután dobálnom a pénzt az automatába.

Mekis kaja. mi ma ezt ebédeltük... nem akartam túl fűszereset enni, így van most csirke cordon bleu-s szendvics és azt ettem egy kis mac nuggets-cel.

Voltam a DM-ben is, regisztráltam Gergőt a bababónusz programba. Most kaptunk egy 15%-os kedvezményt biztosító kupont, amit egy vásárlás teljes végösszegéből fognak levonni. Pár hét múlva pedig küldik az első kuponfüzetet. Emlékszem, hogy Bencénél is voltak benne nagyon jó kedvezményes vásárlásra jogosító kuponok.
Ha van a közeletekben DM, akkor érdemes ezt kihasználni. Annyit kell tenni, hogy ki kell tölteni egy adatlapot és be kell mutatni a baba születési anyakönyvi kivonatát.

Pedi, voltam a postán is úton vannak a bogyók. :D

Kati, Tőled is már akartam kérdezni, hogy elfogadsz-e egy rózsaszín vadonat új MAM-os cumit. Nekünk ugyanis ez volt a Felicitasos csomagban. (Nehogy már unisex valamit tegyenek bele... :twisted: ) Nekem nincs most a közelemben lányos anyuka, így szívesen elküldöm Neked, ha gondolod.

Selyem, csak most olvastam... nagyon sajnálom, de biztos vagyok benne, hogy hamarosan Te is pocakos leszel. Nekem volt műtétem is, utána 2 hónap pihit javasolt az orvosom, majd az első próbálkozós hónapban jött is Gergő.
Vele a Femibion terhesvitamint szedtem és én is azt mondom, hogy az első 12 hétben minden illetve a próbálkozás megkezdése előtt kb 1 hónapig jó, ha minden nap szedsz valamit. A 12.hét után már csak 2-3 naponta is elég bevenni.

Dike, nekem is tetszik a kocsi! :wink:

Nika, olyan jó olvasni a soraidat! Árad belőlük az optimizmus! Úgy érzem, hogy ez kell Neked ahhoz, hogy sikerüljön a másik vágyad is! :wink:

Rita, kezd nagyon-nagyon izgi lenni Nálad a dolog!!!!!!!!
Kitartást a mai délutánhoz! Egyébként annyira csodálom a teherbírásodat...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

 
 

Nita, már akartam írni Neked, hogy Gergőnél bejött ez az "állandóan akkor pisilek, amikor anya leveszi rólam a pelenkát" dolog. :twisted: Bence talán 5x, ha lepisilt, de Gergőci... majdnem minden nap kapok tőle (szerencsére kakit nem). Ma 2x kaptam mióta hazajöttünk, de úgy, hogy engem és saját magát (most épp az arcát) kapta telibe és szinte minden este lepisili fürdés után a törölközőjét is. :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág hogy lehet ilyen bababónuszt regizni?

most olyan jót nevettem ahogy írod Gergő lepisil folyton!!!!!!!!!!!igazi kis herceg!!!!!!!!!!
PUSSZANTOM!!!!!!!!!!!!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, Ti már lekéstetek erről a bababónuszról sajna... csak egy éves korig lehet regizni. :cry:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


selyem! én nem látok pocak változást tényleg!:) most várom h jobban megugorjon és akkor teszek jó? meg tényleg nincs gépem, elromlott, anyuék meg holnap mennek síelni,viszik magukkal,majd ha megjöttek,elhozom tőlük. jól vagyok, semmi bajom hála a jó égnek:)))


kati! nem tetszenek a régi hagyományos kocsik,komolyan, lehet 4 kerekű de abból is az az új fjta amikor két kisebb van elől és közelebb egymáshoz mint a hátsók, vagy a 3 kerekű. járdán használom a városba.

KépKép
dike
 
 


Virág sebaj.,talán majd a 3.-nál...csak ne felejtsem el......):

Dike nekünk most ilyen babakocsink van:

http://aprosagokboltja.hu/spd/mark409_5nari/Baby_Point_Mark_4_2009_2

csak zöld az egész

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy ennyire nem jön be nektek a tanya, igaz, elsőre nekem se tetszett annyira, de hamar belejöttem, és szeretem, ha tudom, hogy ki olvas.
Látom, nem hiányoztam... :(
Azért pár dologra reagálnék.

Nekem is graco quattro tour deluxe kocsim van, egyelőre tetszik, bár csak 2x voltam még kint Marcival.

cham, gratulálok a picihez, nagyon vigyázz magatokra, a vizsga meg legközelebb sikerülni fog!

selyem, a hozzáállásod példás, meglátod, jönni fog a baba.

Pedi, bármilyen kérdésre a kórházról szívesen válaszolok!

Mindenki nagyon szép menyasszony volt!

Csillag, Gergővel nem idegeskedtél sokat az első trimeszterben? Én Lexivel rengeteget, nem volt biztos, hogy megmarad, én ennek tudom be, hogy klasszikus többemberes, sírós, alig alvós baba volt, újszülöttnek is. Marci éjszaka aktívabb, de alapvetően sokkal jobban alszik, nappal max 4 órát van fent, így tudok Lexivel foglalkozni. Vele majdnem végig tök nyugodt voltam, panaszom se volt sok, leszámítva a 10 hetes hátfájást.

Nita, ne engedd be, én se fogom, azt se tudom, mi fán terem, szöveget se írt magáról!
Barninak jobbulást!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze rendben nem engedem be.........
először nekem is furcsa volt a tanya de mára már jobban szeretem!!!!!!!
sok topicba vagyok ott!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag: nagyon köszönöm és elfogadom a cumit. pont tegnap voltam a könyvelőnél és dícsértem a baba cumiját és kiderült, hogy abban a csomagban volt.
szívesen küldök érte valamit nektek. mit küldjek valamelyik srácnak?
küldöm priviben a címemet. azért ne menj külön a postára, mert egyébként van már cumija boginak.

dike: nekem is azok tetszenek, amikről te beszélsz, de én is tologattam már "élőben" három kerekűt és tényleg nem kényelmes. Az enyémnek is van nagy batár kereke és két kisebb közelebb egymáshoz.

nita: a ti kocsitok is szuper, de nekem kicsik a kerekek.
(nem felejtettelek ám el titeket sem, de még nem jutottam odáig, h megakpjátok amit szeretnék)

pedi, merre vagy? bogi merre vagy ma?

hallottátok, hogy itt az influenza megint? sírok, sírok

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nita, én is többen vagyok, de aktívan írni csak 1-re tudok, a másikakat olvasom.

Közben eszembe jutott, hogy mérleget vettem használtan, heti 1x mérünk, ha mér nem kell, kb ennyiért el is tudom adni. Vízhőmérőnk nem volt, pihenőszékünk sem, nem is hiányzik.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kati nem olyan kicsik ám a kerekek!!!!!!!!
de ez a kocsi igazából azoknak jó akik buszoznak vagy kicsi autóba kell beférjen...de szuper......eddig jól bírja.....ha megunom eladom és jön a másik:):)

mit kéne nekünk megkapni?????????bocsi de este van...Máté kiidegelt már:(:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


beze: aztaaa! marci már négy hetes.
hogy telt a tegnapi nap egyedül a gyerekekkel?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita: majd egyszer csak, ha én odaérek meglátod!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


beze, nekem hiányoztál! És meg is dicsértem e bébit, nagyon szép :wink: szerintem is tök felesleges a pihenőszék, én a szomszéd csajnak kölcsön is adtam Pesten, de az ő babája sem rajongott érte. Viszont a legjobb találmány a világon a szoptatópárna! Nem az a kicsi, hanem az a nagy. Amikor pici volt a fiam, olyan kényelmes volt szoptatni. Keresek képet, hogy használtam. Az akkori bálna testemtől vonatkoztassatok el. De a legjobb vételem volt, amit a babával kapcsolatban vettem. A Moszkva téren vagy egy kis bolt, talán 4 ezer volt, ugyanolyan mint a brendonos 10 ezerért....

ja ma jó napom volt, bementem a suliba az indexemért meg hogy tanulok a könyvtárban, helyette az aulában loptuk a napot a többiekkel, pizzát rendeltünk, palacsintát..... :oops: :oops: :oops:
chamomilla
Pécs
 
 


szia cham: a tavaszi félévet még megcsinálod a suliban?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


na, sziasztok

összekapartam magam a vizsgára... de megérte mert 0 tanulással 100/57, azaz 2es lett :) most örülök egy gonddal kevesebb.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Kati nagyon titokzatos vagy:):)
nem tudom mit szeretnél de előre is köszi:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


selyem: juhéééééé!!!!! gratulálok!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Selyem gratulálok a vizsgához!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


ma már egészen jól vagyok. persze volt egy-két kilengés... de honlap elballagok vitaminért.

az elevit mellé kell még más is az elején? vagy hipp natal, még nem tudom..

Kép
selyem
Pécs
 
 


a fejem az vmi katasztrófa, de csak ezen nem látszik a cickóm :lol: :lol: :lol:
a másik képen a bébim 3 hetes volt 8)

és találtam egy 37 hetes pocit 8) :shock:

Kép

Kép

Kép

és végezetül doktor cham a nyári szájsebészeti gyakorlatán a műtőben :lol: :lol: :lol: ezzel fogok ijesztegetni. ezt vmelyik nap találtam, azóta ha eszembejut, fetrengek :lol:

Kép
chamomilla
Pécs
 
 


selyem, hip natalra voksolok. Az elevitet én nagyon nem bírtam....
chamomilla
Pécs
 
 


+ folsav
chamomilla
Pécs
 
 


Beze, Nekem is hianyoztal, irtam is 2x Neked csak nem valaszoltal ezert gondoltam, hagylak, talan vissza sem olvasol, nincs ra idod!

Selyem, gratulalok!

Mona, puszi!

Cham, orulok a ferde traccssis napodnak! A tanulas nem szalad el sajnos, megvar, olyan mint a munka. Csak nem nemesit!:):)

Kati, itt vagyok, olvastam csak, koszi a hianyt, jol esik. Puszi!
Vendég
 


selyem hurrrrrá, mondtam én, anno ugyanígy mentem át. Azt sem tudtam miről szól a tárgy, teszt volt és nekem is 2 lett :wink: 8) :D
chamomilla
Pécs
 
 


a köldököm felett az undi piros luk a piercing helye :oops:
chamomilla
Pécs
 
 


milla nagyon ott vannak a képek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
selyem
Pécs
 
 


Szia Bogi! Milyen napod volt ma? Dolgoztál?

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


kati, szeretném megcsinálni, csak az a baj, hogy évvégén 3 szigorlatom van, anatómia, biokémia, élettan. Esélytelen gyerek nélkül is. De azért én megpróbálom, ha már azok megvannak, azt mondják a DR-ből a D már megvan.....
chamomilla
Pécs
 
 


bog, mi a pálya tényleg? olyan jó volt a pizza, mondták a többiek, hogy rendeljünk már, van egy tök jó, 45 cm-es és csak 1049....mondom az aztán tuti sz@r lesz, de isteni volt! Ilyen jó pizzát már rég ettem! és most is éhes vagyok :oops: de holnaptól torna ezerrel, mert már utálom magam!
chamomilla
Pécs
 
 


selyem: sztem nem kell még folsav. majd, amikor már baba van a pociban. az elevitben is van valamennyi.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Cham énis fetrengek a maszkos képtől:):):):):):):)
a kis csöppöd tüneményes a képeken!!!!!!!
pocid jó nagy volt:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szerintem meg pont a folsav kell. de megsúgom, szerintem elég ha akkor szeded ezeket, amikor babás vagy. Bizonyítottan nem növeli meg a teherbeesés valószínűségét egyik sem. Azért találták ki, mert sok kismama nem táplálkozik változatosan és tuti bevigye a megfelelő mennyiséget. Én pl vasat SOHA nem szedtem, mert így is szorulásom volt de így is tökéletes volt a vasam. Szedjen az, aki vérszegény. Folsav a spina bifida miatt kell, de az is csak az első 3 hónapban. Ha vki extra vérszegény, akkor később is, mert kell a Fe-hoz hoz. AMi fontos, napi 200 mikrog jód még, nem terhesen amúgy 150. de ezt általában nagyon alulvisszük be.
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok Katócám! :lol: Du-án pihiztem sokat, aludtam is egy fél órácskát, majd csak sütöttem egy adag palacsintát, majd 5ra mentem jógára. Annyira jót tett! Tényleg, Ti mikor mentek vacsizni? Visszatérve a mekire, én a Bic-Mac-et nem szeretem. Viszont legutóbb én is ilyen Csirke gordonos menüt kértem, mint amit Csillag is írt. Hú, az nagyon finom volt. Alig várom a szerdát, hogy menjünk Szekszárdra, olyankor általában kapok egy menüt!

Selyem! Akartam írni, hogy ezt a nosalty oldalt én is nagyon szeretem. Één is a Hipp Natal+folsav kombóra tenném a voksom! :wink: Gratula a vizsgához!

Cham! Nagyon jó képek, milyen szép baba volt a kisfiad. Nekem már van ilyen szopipárnám, a barátnőmtől kaptam kölcsön, és most nagyon jó szolgálatot tesz éjszaka! :lol: Nekem bejön Dr.Cham, rábíznám magam! Meg kell csinálni ezt az orvosit, már csak azért is, mert szép dr.néni lenne belőled!

Dike! Ez a babakocsi nagyon nagyon jó! Csak a bajság vele, hogy 250ezer. De ha nem sajnáltok rá ennyit, akkor nyugodt szívvel ajánlom! :wink:

Csillag! Nem semmi napotok volt. Én is nagy DM-es vagyok, most is van kártyám, meg már írom össze a következő 15%-oshoz, hogy mik kellenek itthonra. Nagyon köszi a bogyókat ezerszer is! :wink:

Beze! Igényt fogok tartani a beszámolódra. Az igazság az, hogy ha lenne rá mód, nagyon szívesen találkoznék Veletek vmikor, mert jövő héttől két hetente, majd a 36.héttől(február 7-i hét) minden héten megyünk Szekszárdra! Nekem egy bajom van ezzel a "kétléttel"(tanya, babanet), hogy nem jó, hogy írunk ide is oda is, mert nem tudom követni. Vmi taktikát meg kellene beszélnünk, hogy működjön az is! :wink:

Nita! Nekem nagyon tetszik a kocsitok, vmi hasonlót néztem ki nyárra. Szeretnék venni egy kisebb, mindenhová vihetőt. Tegnap mondtam is Zolinak, hát kisebb sokkot kapott, hogy még el sem kezdtük használni a nagyot, máris másikat akarok. Na, de majd, ha indulunk nyaralni és tele lesz a naggyal a csomagtartó, akkor nem fog ellenkezni! :lol:

Bogi! Te mit csináltál ma?

Mona! Ma mi volt a menü?

pedi
Kalocsa
 
 


Én is azzal értek egyet, hogy a folsav a legfontosabb. Amúgy az van az Elevitben, az is igaz, de a legtöbb a Femibionban van. De a legjobb, ha külön szedsz folsavat, illetve rengeteg spenót, brokkoli és még nem tudom én mit eszel! :oops: :lol:

pedi
Kalocsa
 
 


szia pedi! pont most állok fel innen:(((( na majd később benézek, ez a mai nap már úgyis elment a levesbe :? 8)
chamomilla
Pécs
 
 


nosalty for ever, én is imádom, de most tényleg megyek :cry:
chamomilla
Pécs
 
 


Pedi ma tegnapi maradékot ettük meg!

Én lépek is most, mert holnap reggel be kell mennem 11-ig dolgozni, tartozok ennyi órával az egyik csajszinak, és azt kérte, hogy holnap adjam vissza neki!

Dike a babakocsiról hozok képet hétvégén!

Jó éjt Mindenkinek! Puszi!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, en ma kormosnel voltam bent Londonban igy elment az egesz napom de legalabb szep a kezem!juhhhaaaaaaa! Veled mizus MonaLisa? Pocika? Gazdaja?

Cham, na, kepzelem mennnyyyyyiiiiire kover lehetsz! Deszka kover kb. A torna az jot tesz, tudom specko vagy ebben is! Azert egyel am jokat! Drukkolok, hogy teljesuljon a vagyad es ne hizzal sokat! Izgulok, hogy lanyod legyen! :wink:

Szia Pediiii!!

Selyem es nehez volt a vizsga? Amugy ez nekem is 2es lett, en sem tanultam. hihihi bementem, mindenki hooot izgiben ult en meg elszivtam egy cigit, megittam a kavem, beultem, lestem, oszt atmentem. Ezek meg puskaztak, izgultak oszt megbuktak. Ennyi! :lol:
Vendég
 


Pedi nyugodtan ajánlom ezt a kocsit.....tényleg kicsi de még is széles a babának.....
de nézz körbe......ugyan ez a kocsi több márkába van.......
ha odajutsz majd szólj!!!:)

folsav:én külön is szedtem meg ettem rengeteg spenótot!!!!!!!!!juj de imádom!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


En folsav, vas, magnezium, jod party vagyok a tobbi felolem ellehet vitaminostol mindenestul. En ezeket fogom foleg enni de nem a kemikalis vitamint pl. Elevit hanem a homeosokat.
Vendég
 


Pedi, jarsz jogara??? Dejoooo!! Es jooo???(hulye kerdes) de a lelkiallapotodon is sokat lendit? Azt mondjak a szulesnel is hasznat veszi az ember. Azon kismamik akik jogara jartak, konnyebben szulnek, kevesbe faj, legalabbis gyorsabban megszulnek. Amirol a multkor Virag is beszelt, hogy mikor kell, nyomni, hogyan kell levegot venni, stb. Neked konnyu szulesed lesz! Ugyi leszel!
Vendég
 


Nita, nalam holnap spenot lesz. Majd kuldok de jo sokat. :) :wink:

Nika, merre vagy? Most olvastam, ohgy no a gatyod, de meg mesz ossze! :D Ugyes csaj vagy!!!! Nagyon buszke Bogi Rad!! Tovabbi hajraaa!!!
Vendég
 


Bogi jöheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!:):) :lol: :lol:
ha 1x végre talizunk degeszre esszük magunkat spenótból!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ami meg mar nem fer belenk, raboritjuk az oregasszonyra! hihihihi O lesz a loch nessi szornnnnyyyy!!waaaaa!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Bogi basszus most akkorát röhögtem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ha kell az egészet ráöntöm !!!!!!!de öntök előtte még bele egy kis sósavat!!!!!!!!!!!!!!!
jaj de jóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok, spenót partyból engem se hagyjatok ki! :wink: Tényleg, tök régen csináltam, pedig én is szeretem. Na, majd a jövő héten egyik nap.

Nita! Én eddig ezt néztem:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=25
de ez szinte ua., mint ami neked van! :wink:

Bogárka! Igen, a jóga nagyon jó szülésfelkészítő. Én nem is félek a szüléstől, de ez nem a jóga miatt van. Én anno olyan sokat szenvedtem egy-egy mensikor, és vártunk erre a babára eleget, ahhoz, hogy így gondoljam. Nekem ez a gyerek bármennyi szenvedést, fájdalmat megér, és teljesen úgy állok hozzá, hogy csak is a sima szülés jöhet szóba. Az sem érdekel, ha 24 órát töltök a szülőszobán vagy két órát(na, ja, jó is lenne :lol: ), de tudom, hogy nem fogok sokat, mert így állok hozzá és kész!
Régebben nekem is voltak körmeim, aztán hallottam, hogy vkit ez is gától a teherbe esésben. Leszedettem, és rá 3hónapra kismami lettem. Nem ennek tudom be, hogy sikerült, de sosem lehet tudni. Aztán még ilyen jó kis tippek. Ajánlották a rózsakvarc-ot. Vettem egy kis bedugós fülcsit, meg egy nyakláncot, na azokat egy hónapig használtam a pozi teszt előtt. Illetve a másik, hogy elkezdtem Energy-s cseppeket szedni. Na, azokat mindösszesen 3hétig szedtem, mert azokat 21napig lehet, majd egy hét szünet. Az egy hét szünet utáni héten pedig pozit teszteltem! Nálam, ezek játszhattak közre!
Ja, még vmi, nekem azt is mondták, hogy ne nagyon hordjak arany ékszereket!

Cham! Te megint tanulni vonultál el? Nem semmi, hogy van erőd hozzá, felnézek Rád miatta!

Úgy látom Kati már a fini vacsiját fogyasztja szerelme, és a kis Bogikája társaságában!

pedi
Kalocsa
 
 


nita: szuperek lettek a vonalzóid!!!

bogi: milyen lett a karmocskád?

pedi: voltunk vacsizni. 5kor mentünk. jót ettem, de a fele itthon van. én sem szerettem soha a big mac-et, de mióta kismaam vagyok ezekre a totál egészségtelen dolgokra bukok. eddig én is mindig fish mac-et, vagy csirkés cuccokat ettem. de most ezt kéri a kis csöppöm.


képzeljétek!
most beszéltem a tesómékkal, ahol van egy 4 éves kiskölök. mostanában úgy szokták meggyőzni, hogy el kell tenni a kinőtt cuccokat, hogy boginak kell adni. ezt szívesen is teszi. csak ő még leragadt a zsófinál. aztán ma már az ovis táskáját akarta elrakatni a zsófinak, mire az apja mondta neki, hogy nem zsófi, hanem bogi. aztán pár óra múlva megkérdezi a gyerek: hogy is hívják zsófit??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: