Új privát üzeneted érkezett!

Himia, szupi, hogy jobban vagy!!! :)

Meli, tényleg szépek a gyerekek :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


reni , azért te sem panaszkodhatsz :D

meli, nálunk benne van a vörös a pakliban. barátom vörösesszőke, én meg vörösesbarna vagyok eredetileg :)

jeanner, köszönöm :)
himia
Budapest
 
 


sziasztok lányok :)

jeanner: drukkolok a keddhez! spontán próbálkoztok vagy gyógyszeres kezelés is van?

himia: örülök, hogy jobban vagy :) nem félek én a fagyasztástól..kifejezetten várom. mondta nekem is a doki, hogy 2 hétig nincs szex (pont a pé kor) aztán 2 hónapig meg kúpok, hogy helyreálljon a ph. szóval ez a hónap nekünk kimarad, majd utána valamikor.

az a helyzet, hogy kicsit elvesztettem a hitemet.... :( és már kezd nem érdekelni annyira ez a baba gyártás... persze, én lennék a legboldogabb, ha sikerülne. de úgy nem hoz lázba se a pé, se hasonlók. azt hitettem, majd elsőre sikerül vagy legalább is 1-2 hónapon belül és most már nem is érdekel.


milla: gondolj arra, mennyire cuki lesz mikor szülés után ott tartod a kezedben. nem akartad, de ő mégis jönni akart. tuti, hogy semmi sem véletlen. van aki akarja, de nem jön; aki akarja és jön; aki nem akarja és jön; és aki nem akarja és nem is jön.

reni és melinda: szépek a gyerekeitek :)

Kép
selyem
Pécs
 
 

 
 

selyem, teljesen megértelek. én is pont ugyanígy vagyok ezzel. fiatalok vagyunk, és mégse jön össze? holott én már kislány korom óta arra vágyok, hogy anyuka lehessek? és mikor nézem az utcán a szülőket, eszembe jut, hogy én mennyivel jobb lennék náluk. és nekünk nem jön. :(
de nem adom fel azért se, mert nehogy már a kisebbség pottyantsa ki magából a pulyákat tonnaszámra, és nekünk rendes embereknek meg ennyire ne jöjjön össze. hol az igazság?
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
Reni, melinda szépek a gyerekek nagyon!!!

na én meg nemrég értem haza, a kórházban hamar végeztem, de bent ragadtam a suliban....mindig összefutok vkivel és aztán jól eldumáltuk az időt :oops: a férjemnek azt mondtam, tanultam a könyvtárban :oops: :oops: :oops: de néha kell egy kis lazázás 8)

Minden rendben van a bébivel, a vérvételért nem kellett fizetnem, mert csak 1 hétig volt fizetős és most visszacsinálták, hogy ne legyen az. Még jó :D a baba 13 hetesnek felel meg, de nekem mindig ez van, hogy nagyobbacskák mert korábban van pém, meg ugye mi sem vagyunk törpenövésűek.

himia, örülök, hogy jobban vagy!

jeanner, mi volt a suliban?

chamomilla
Pécs
 
 


selyem, fel a fejjel!!! vannak mindig nehezebb időszakok, olyan fiatal vagy, előtted még minden. Azt megértem, hogy kicsit elvesztetted a hited, én 1 hónap sikertelenség után besokalltam. Szóval le a kalappal, aki hónapokig, évekig próbálkozik....én képtelen lennék rá.

chamomilla
Pécs
 
 


Tudom,könnyen beszélünk mi,de lehet,hogy nektek karácsonyi babátok lesz.A kisebbségre én is haragszom,ha a szívemre hallgatnék nekem is 10 gyerekem lenne. :lol:
de nem tudnám felnevelni.

Pihenjetek,2 naponta szex,gyertyaállás,és 30 nap múlva jöttök a 2. csíkos tesztel :lol: :lol: :lol: Úgy lesz,meglátjátok!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Morning! :)

Selyem, mi lesz kedden? :oops: :oops: :oops: ég a pofám, de nem tudom... jaaaaaaaaaaaaaa... :D szerintem nem fog megjönni :D csak el ne kiabáljam :roll: gyógyszert nem adott a doki (mondjuk nem is kértem volna), azt mondta, igyam a cicka-palást kombót, aztán ennyi :) nincs énnekem semmi bajom, ez is elég lesz, meg higgadjak le, és csókolom... :roll:

Milla, suliban? Hát... :roll: ez sem lesz egy unalmas félév, laborokból itthon kell megcsinálni a jegyzőkönyvet, mert miért ne, minden alkalommal zh, majdnem mindenből, amiből nem, abból beadandó van, mert miért ne, jogból előrehozott vizsga, és még ma megyek elektronika laborra, nagyon para, mert azt sem tudom, hogy a vizsgán hogy mentem át, és én még nem vettem fel minden tárgyat!!!! szóval kész... ja és 3 hét van 2 alkalom között, és 5zh+1jegyzőkönyv+1beadandó eddig... kishócipőm televan... ráadásul szakirány miatt átettek Joe Citybe (Józsefváros), de nem érdekel, amit még lehet, azt Óbudára veszek fel, én nem csípem a putrit... :lol:

Ami a kisebbséget illeti, hát... én most nem bontakozok ki, mert az 5 oldal lenne, ami nem ide illik, de a véleményem nekem is megvan... pont tegnap beszélgettünk erről este, hát felment a vérnyomásom... és csak fialnak, csak fialnak (mint a patkány basszus...), elkezdik 10 évesen, és 50 évesen még hullik belőlük a gyerek, hát menjenek a p*csába!!!

Selyem, himia, nekem a másik agyrémem a "nagymama", aki a babakocsit tologatja, basszus itt vagyunk 20on évesen, és kínlódunk, az meg 45-50 évesen gondol egyet és szül egy gyereket!!!!! Nem akarom ám én bántani az idősebb anyukákat sem, mert mindenkinek szíve joga, mikor szül, csak amikor terhes lettem, akkor lett terhes bátyám kolléganője is... a csaj 40 éves, én 25 vagyok. Ő Június közepén fog szülni, már jó nagy a hasa, én elvetéltem... hát ennyi!!! :(

Meli, mi 3ról indultunk... aztán majd látjuk, mennyi lesz az annyi... :roll: de nekik fussa basszus, jó sokat dolgozok érte :lol:

Na, osonok, ma úrinő leszek, kocsival megyek suliba (a jobbak :D ), majd este belesek :D

Nagy puszi mindenkinek!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner, az idősebb anyukákkal az a baj, hogy nem veszik lazán a nevelést. mindenre megy a ne, ne csináld, nem szabad... nincs türelmük, és bár lehet hogy megfontoltabbak, de szerintem sokkal jobb, mikor az anyuka vagy apuka együtt játszik a gyerekével.
nekem is szüleim 40 évesek voltak, mikor kicsi voltam. legtöbbször egyedül játszottam. nem volt hozzá kedvük, türelmük, kinőttek már belőle.
himia
Budapest
 
 


Anyum 39 volt,mikor szülte tesóm,gondolhatjátok 17,5 évesen kaptam kistesót,na anyum pont a másik példa,mindent ráhagy,én már kijártam neki az utat... :evil:

Amúgy ma 8 éves!! :lol: :lol: Szeretem,csak ez a Hana Montana korszaka múlna már el... :lol:

Szóval a 3 éves fiamnak 8 éves a nagynénje. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Én sem vagyok híve a késői szülésnek, nekem ez a 30. évem is soknak tűnik, pedig a 3. gyerek. Szerintem nagyon gáz, hogy mindenki csak a karrierjére gondol a mai világban, és itt ne jöjjön senki a pénzzel, én is csóró családból jövök és lehet egyszerre karriert, családot...csak kell hozzá olyan pasi is, aki hagy érvényesülni mindkét szerepben. Hallanátok az "okos" iskolás társaimat, álomvilágban élnek ezek az átlagos karrierista húszévesek...meg az egészség is, pont most néztem, a Down kockázata 45 évnél 1:30 -hoz na ez milyen már....meg én tök csípem hogy fiatal anyuka vagyok és a fiam is büszke az oviban.látnátok némelyik anyukát, mintha az öreganyjuk lenne. És azt bírom még, mikor azzal jönnek, hogy jajj én éltem, utaztam, de könyörgöm, ezt gyerekekkel is lehet, sőt én amikor 40 leszek, Milán 17, kész felnőtt és én még utazhatok, kereshetek pénzt és legalább esélyem is lesz rá, hogy nem halok meg mielőtt nagymama leszek. Szóval én abszolút nem értem meg azt aki 40 felé szüli az elsőt. Ha meg nem talált pasit hozzá azért, na az is vmi defektre utal.

chamomilla
Pécs
 
 


melinda, ez olyan vicces, de amúgy nálunk is van ilyen apám 54 éves (pl tesóm fia meg 9, szóval ő 45 évesen már papa volt), és apám egyik öccsének akkor lett gyereke, amikor én szültem.

chamomilla
Pécs
 
 


jeanner, részvétem a 8 kerhez, oda jártam a SOTE-ra 1 évig, volt hogy az egyik csop.társamat fényes nappal leütötték :shock:

chamomilla
Pécs
 
 


Szijasztok!

Én olyat ismertem, hogy nagynéni és unokaöccs között 3 hónap volt a korkülönbség :lol: oda se neki :lol:

Am az én hugom is sokkal fiatalabb nálam (9 év), és sokáig utáltam, de most már látom, hogy milyen jó is ez!!!!!! Ő ugye az a 17 éves, tipikus kamasz, én meg nem rég múltam 17, és baromi jól megértjük egymást, anyunak meg már így sincs türelme hozzá, pedig 30 volt, amikor szülte... csak 30!!! (mondjuk az akkor már nagyon soknak számított... hogy változik a világ!)

Én is szeretném a három gyereket 30, max. 35 éves koromig megszülni, pont azért, hogy ne az legyen, hogy egyiket sózom a másik nyakába, meg mittudomén, hanem hogy szép és egészséges gyerekek legyenek, akiknek mesét olvasunk, akikkel kirándulunk, apunak sincs még reumája, úgyhogy ki tud velük menni sárkányt teregetni, meg ilyenek :D mert ezek meghatározó dolgok a gyerekeknél!!! (Én már csak tudom, csodával határos módon fél éves koromtól emlékszem a gyerekkoromra, ami nagyon hasznos lesz még később :D ) na meg... mindenhol olvasom, hogy nem jön össze, nem marad meg, kínlódunk, nem sikerül, blabla... aztán kiderül, h már 40 felett van, és ezért nem megy a fiataloknak sem, mert már ebben a köcsög sztereotípiában állnak neki a gyereket szeretnénk kérdésnek, hogy teherbe esni nehéz... pedig állatira nem az!!!!! na mindegy :D

Milla, ez még az értelmesebb rész, a Tavaszmező utca (ott a Baross utcai megállónál), de férjem is oda jár továbbképzésre, a Nagyvárad térnél mondod, nem? Izgalmas környék... :lol: bár engem ott, a Tavaszmezőn is szorítottak be ilyen árkád alá fényes nappal, és mindenki elment mellettünk, szóval paprika spray kelleni fog :lol:

Ja, pénzhez még egy gondolat, amíg az ember arra vár, hogy elég pénze legyen, sose lesz gyereke... megfigyelésem, hogy akinek nagyon sok van, max. egy gyereket vállal, mert sajnálja a pénzt rá, aki nem 20.000ssel törli a hátsóját, az bevállal többet, mire a többiek rásütik, h a segélyért, hát ez Magyarország :D (nevetséges, tényleg...)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!!
Igen,ez sajna így van.Minden,amit leírtál.

Óóóó,már csak kettőt kell aludni,és mehetek az uh-ra,úgy izgulok,mint az elsőnél,bár szerintem ez természetes,minden gyerek más-és más!

Ma Való Világ=> Agymosott Gyeden lévő falusi anyuka vagyok,akinek mindegy milyen sz@rt néz,csak teLjen az idő a hétfői uh-ig :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na de nehogy már a Cigány Béla jöjjön vissza :lol:
Én tőlem nagyobb rasszista nincs is (a környezetembe) a gárdába is azért nem tudtam belépni,mert aznapra voltam kiírva :cry: Én 100% Jobbikos vagyok!! :wink: :wink: :wink:

Na,ennyit rólam,kivel mi a helyzet ezen a szeles,de szép tavaszi(?) napon???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Szija!

Nálunk volt tegnap a bátyám, zalaegerszegi és hozta a nyuszit :) (vagyis most viszi majd haza)

Majd blogba teszek fel képeket és akkor linkelek ide, meg kellett zabálni a kis szőröst :D a mi nagy hülyénk meg tök féltékeny lett (igen, nálunk mini kosorrúban utazik a család :lol: )

Húúúúúúúúú, hétfőn uhu? De jó neked!!! De tuti minden oks lesz :) Ne izguld túl :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Ki merre??
Húú,már mindjárt holnap nekem!

Milla:mi a véleményed a homeos bogyókról?

Selyem:Rendes mensid lett?Nem fáj jobban?

Himia:Te hol is dolgozol?Elfelejttem... :oops:

Rena:Mi a program ilyenkor 7végén?Mennyi időt vagytok kint?

Jeanner:Mindjárt megnézem a képeket :wink:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nagyon tutik,tök jó,hogy van időtök kirándulni!
A hőm nekem is hasonló volt,nem maradt olyan nagyon fent,és mégis sikerült!!...remélem!!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli, nyugodj már, minden rendben lesz!!!!!

Hát, Esztergom tulajdonképpen egy óra tőlünk, és ott lakunk a vonatmegálló tövében, innen jött az ötlet :lol:

De majd bátyámat is felrakom :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ma 10:30!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Szoríjjatok!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli, drukk!!!

Többiek, merre????

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jaj,túl vagyok rajta!!!!!!
Nagyon megkönnyebbültem!!! :lol:
Íme!!!!!!:
Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Szuper!!! :)

Tudtam én!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, Aquincumon laksz?

Melinda, kávézóban dolgozom.

Jaj, jöhetne hétvégére napos idő. Jó lenne sétálni menni.
himia
Budapest
 
 


Himia, ott ott :) Miért? :)

Jó időőőőőőőőőt!!!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Semmi, csak én meg Békáson :)
himia
Budapest
 
 


Komoly? :D Szomszédasszony :D :wink:

Békáson merre?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszi!!!!
Te mikorra nem várod?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli, kicsoda?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Tőled kérdezem,Himiát tudom,hogy még lehet meg is van neki.
Nagyon lecsupaszodtunk!Pedig pont te írtad,hogy ritkán jössz majd.

Nyuszikat lehet tőled venni??

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Neeeeeeeeem, a mi nyuszink ivartalanított :) meg hát amúgy is, nem vagyok híve a szaporításnak, a tenyésztés meg nem az én asztalom...

Ma csak azért vagyok ilyen sokat, mert fűsenő hétfő van :lol:

Nem tudom még, hogy mikorra várom :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


És bent kavar a lakásban?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Persze, pici benti nyuszi, de ketrecben van :) még úgy is tud rombolni :)

Nektek van valami kiskedvenc? Kutya, cica, papagáj?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kutya,cica,tyúk,kakas,kacsa, a gyerekek nagyon szeretik,főleg a kacsát.
Anyunak van tengerimalac meg papagáj.

Nyúl is szokott lenni,Pistike azt kért karácsonyra,hiába mondtuk,hogy azt majd húsvétra,ő ragaszkodott hozzá,de az emeletes ággyal elbolondítottuk,így most a nyuszi téma pihen egy darabig. :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem,bocsi. A hétvégén nagyon jó idő volt, ki is használtuk, voltunk sétálni, meg játszottunk kint az udvaron. Rokonlátogatóban is voltunk.
Szóval eléggé elfoglaltak voltunk :)

melinda. Mikor rossz idő volt nem mentünk ki, max. a boltba. Olyankor a hétvégéinkis ilyen lazulósak, itthon játszunk hármasban, főzünk ilyesmi. Vagy mostanában játszóházban is voltunk. Amikor jó idő van,akkor pedig útrakelünk, feltéve ha a párom is itthon van. Sajnos van, amikor dolgozik hétvégén is.
Gratulálok a babához. Most akkor hány hetes vagy pontosan?

jeanner: mi az a fűsenő hétfő? :roll: :D

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Először én se értettem fűsenőt :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát akkor 6+6 vagyok.A vonalzón gondolkodom,de megkapja,mert van életjeleség.uh alapján 5+6 vagyok.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli, az szuper :)

A fűsenő azt jelenti, h semmit nem csináltok, csak lógok a neten, olvasgatok, magyarul csak bejövök de nem dolgozok :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner, békás hegyfelőli oldala

melinda, hálisten elmúlt, szóval jöhet a baba projekt újra :)
himia
Budapest
 
 


Na,akkor Himia 4 hét múlva tessék +++++++++ tesztel jönni!
Nem gondolkodtál még ovu teszten?Kettőezer valamennyi,és szerintem tuti kimutatja a pé-t.Vagy spontanitásra utaztok??
Vagy egy hős hónap?Hőmérősre gondolok!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


sztem lesz hőmérőzés.
20-25ig írja, hogy nagyon be kell dobnunk magunk. uraságnak már megemlítettem. :) jó lenne már tényleg pozitívat tesztelni.
himia
Budapest
 
 


Himia, innen is megy a drukk hozzá!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


amúgy segítenétek nekem?
mennyi lenne a gyedem, ha átlagosan 80ezret keresek nettó? bruttóban kb havi 100-105ezer. illetve, ha terhesség alatt táppénzre megyek, akkor is kapok gyedet?
ha nincs munkahelyem, csak gyest kapok?
nagyon kikészít a munkahelyem, de muszájnak érzem maradni max amíg terhes nem leszek. tudom, hogy a munkahely nem felüdülés, de nekem tényleg az idegeim és az összes energiám felőrli.
himia
Budapest
 
 


A bruttó bér 70%-ával számolj.Először nincs maximálva,utána nem lehet több kilencven valahány ezernél.De most nem tudom mennyi a biztosítási idő,talán 1 év?Annyi folyamatos munkaviszonynak kell lenni.De a táppénzzel vigyázz,mert max azt hiszem 5-6 hónapra lehet elmenni terhesen.Szóval vagy 3-4 hónapot dolgozni kell,hogy jól kapj,mert a táppénz lehúzza.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


igen, egy évnek kell meglennie. az meglesz. tehát akkor kb 70et kapnék kézhez, plusz a családi pótlék és gyes, ugye?
persze, amúgy gondoltam, hogy valameddig dolgoznék terhesen is, az első trimesztert, de utána táppénz szülésig.
himia
Budapest
 
 


Kép Kép

a két mostani lánynyuszim :) és szoktam pároztatni is, sok képem van a kis nyuszikról is. de azokat már eladtam. a fekete az anya... most már nem tervezek többet, marad ez a kettő..

szóval, én eléggé odavagyok a nyuszókért....

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem, ezek gyönyörűek!!!! :)

A milyenk ilyen:

Kép

Ezen még baba :)

Ezen már nem annyira :D

Kép

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nagyon szépek!!
Szerintem a gyerekeim szétszednék,úgyhogy marad majd a "kinti" nyuszi. :lol: :lol:

Milla?Merre vagy?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


zsanner: nagyon édi :) :) :) :) fiú?

Kép
selyem
Pécs
 
 


nekem kutyusom van...
himia
Budapest
 
 


Selyem, eeeeeeeeeeegen... :D írtam már, vagy látszik rajta??? (am szerintem tök bak feje van :D )

Himia, kutyust mi is akartunk, lévén, hogy kertesben lakunk, de anyósék nem engedték :(

Képzeljétek mit láttam tegnap, teljesen kiakadtam!!!!!!!!! A metrón egy kis családdal szemben ültünk le, az nagyon hamar lejött, hogy anyuka, a hapsija, meg az anyuka kislánya ugye... a kislány már nagyobb lehetett, asszem 8 éves volt, azt hallottam a végén... velük szemben ült, valami fülest fogott a kezében (megjegyzem, csak fogta...) A faszi elkezdett capcarázni, hogy mert csak tönkreteszi, mert ez mindent tönkretesz, mittudomén, a kislány felállt, hozzávágta a fülhallgatót és leült egy ajtóval arrébb az ajtó elé... azt hittem, Lehet térnél leszáll, de nem... na mindegy, Lehel tár után érte ment az anyja, de a faszi csak mondja neki, hogy "hagyjad már, mit foglalkozol vele??? De ne foglalkozzál vele, majd leszáll, aztán majd megijed!" Anyádat mondom, ott már erősen agyaltam, hogy szájbahúzom a csókát (amúgy is eléggé unszimpi feje volt, ez a diszkópatkány, minden este 5 csajt tipus... és még ronda is volt, de az lenne a legkevesebb). Na mindegy, a csaj visszahozta a kislányt, de azon annyira látszott, hogy az anyjával tök jól ellenne, amikor odaértek, elkezdett sírni, hogy ő nem ül ide, az anyja levágta az ülésre (komolyan mondom, de még pattant is a kiscsaj), az csak felállt, ment volna, akkor elkapta a karját, tépte, cibálta, rángatta, közbe a csávó is nyomta a dumát, hogy "szereted a macijaidat, ugye? na, vegyél búcsút a maciktól, hazamegyünk, széttépem és kidobom az összeset, megértetted???? meg kidobom a babáidat is, meg mindened kidobom!!!" a kiscsaj meg csak zokogott, zokogott... még mindig sírni lenne kedvem, ha eszembe jut... és utána láttam, hogy a kedves anyuka ráadásul megint terhes... gondolom a piperkőctől... hát könyörgöm, az ilyennek minek gyerek??? Ja, meg azzal fenyegették, hogy felhívják az apját és odaadják neki, meg ilyenek... jézusom... :evil: ááááááááá, jól felbosszantottam magam!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: