Új privát üzeneted érkezett!

Chrissy
Addig jo amig nem erted...a lenyeget mar leirtam akinek magas az FSH ja annak kimerulo petefeszke van FSH azert magas mert gozerovel dolgozik mar igy is es nincs jo pete....na ezt stimuzni nem lehet...ezert fogigatloval leallitjak...igy nem termelodik FSH nem dolgozik,hogy legyen petim...es amikor indul a lombik akkor mehetnek a szurik...persze nem fog ugy hatni mint masnak es sosem lesz 10-15-20petem mint mas csajoknak mert nekem mar alapbol nem lesz de stimulalnak es ez a lenyeg amugy nem lenne lombik :shock: vgyis lehetne az egy epp ero tuszocskemmel sima honapban de azert megiscsak jobb ha bestimuznak es hatha sikeral 2-3-4-5pete 8)

vv-re most megyek utana jovok :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: magyar tájékoztató nincs az AGMről? :shock:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Köszönjük doktornő :D :wink:

chrissy81
 
 

 
 

Úh, ez az időeltolódás. Mindig elfelejtem. :oops:

chrissy81
 
 


no megyek, álmi vagyok
lujzedli
 
 


Bri, ez a vv ez nem egyszerűen drága, hanem kib....t drága!

chrissy81
 
 


Jó éjt Lujzi! Kép


Enyém lett a lapalja! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Doktro Bri, engem hogy diagnosztizálna :?:

chrissy81
 
 


Csak gyorsan beugrottam kicsit kibaszottul pipa vgyok...hosszu majd elmondom ha lehiggadtam :twisted:

vv megvolt holnap eredmenyek az AMH az csak 1het mulva :roll:

Ez a vv ngyon specko :shock: Most kerestem magyar oldalakat is rola a lenyege az megnezik mennyi kis tuszo van meg a petefeszkekben meg a jovomre :shock: ebbol lelehet szurni mennyi idom van meg hatra babavallalasra... :shock: marhara izgulok csajok lecci szoritsatok most nekem kicsit :roll: :oops:

http://www.otvenentul.hu/page.php?PageID=6779

Bovebben itt :arrow: http://www.google.co.jp/search?q=amh+ho ... d=0CAYQuAE

Meg nem volt idom utananezni.Dokibacsi meguhuzott nem zavaro a miomam mehem szep nyalkahartya szepen valik le...eredmenyekre kivi vgyok en is... 8)

Megyek vacsit fozni 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri
nagyon kíváncsi vagyok az eredményeidre, és persze nagyon szorítok is neked+++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt!

Lujzi: Totyira sokan szavaztunk innen a bnetről, anyuméknak jár a Kisalföld és s neten is nézik sokszor (Mmóvár mellett laknak), még mondták is hogy látták a jópofa nyuszis videőt. Bnőmnek is volt nyuszija (Fáncsinak hívták) és egyszer belemancsolt a borsólevesbe, mert az szimpinek tűnt neki. Máskor meg amikor náluk aludtam, reggel arra ébredtem, hogy a nyúl a szobámban az asztal tetején kucorog és engem bámul nagy szemekkel. Hihetetlen okos állatkák. Banőm aztán Angliába költözött miután Fáncsi átköltözött az örök salátamezőkre és külföldön is lett egy Muffin nevű lógófülű nyuszija, aki sajnos nem élt soká egy betegség miatt....

betty: pörkölt és tészta, nyamma.. Csibuc is cereti :D Én most nem főzök, guvadok a könyvek fölött és uram megy ki egy közeli kifőzdébe kajáért. Tök jól főznek és 1200-1400 Ft-ből ketten úgy jól lakunk, mint a duda sőt nekem többnyire vacsira is marad a kajából. Már megbeszéltük, hogy ha Bogyókánk megszületik, akkor tutira onnan hozatom egy ideig a kaját (vagy majd meglátjuk, de ez a terv). BMC-s csaj nem semmi, csak lestem amikor olvastam itt a híreket.

milyen: már mondtam msn-en is, de nagyon örülök a remek híreknek meg a kiscsajnak.

Bri: mesélj drága min akadtál ki ennyire :?: Drukkolok Neked a jó eredményekhez és örülök annak is, hogy a mioma nem zavaró :) Bár mindig elgondolodom azon, hogy egy majd 6 centis izomcsomó hogy nem lehet zavaró - de ha az orvos ezt mondja akkor tutira így van.

puszi, chrissy: Nektek is nagy ölelést küldök :)

LH-s topikban tényleg teljesen más lett a társaság, néha olvasgatom meg beírok egy-egy hsz-t, de most már ez az igazi topikom :)

Tegnap vendégjárás volt nálunk, 5 csoporttársam volt itt, hogy átnézzük ezeket a francos pénzügyi meg cash flow számításokat az államvizsgára. A végére tök jó hangulat lett, jókat röhögtünk, a két utolsó fecske este 11kor távozott. Nem mellesleg a feladatok megoldásában is sokat fejlődtünk.......
Kicsit para volt tegnap, mert a terhességi tünetek közül mindegyik alábbhagyott, émelygés egy deka sem volt, cicifeszülés sokat enyhült, hasszurka nuku... De ma reggelre szerencsére megint majd leszakadnak a cickók és a hasszurkákat is érzem, kicsit megnyugodtam.

milyen: írtad hogy Neked az utro küldte ipari méretekben a rókacsaládot, nekem nincsen még csak hányingerem sem, csak kisebb émelygés meg torokgombóc. Nem tom hogy ez így rendben van-e :roll: A PCOS topikban is van egy csaj, aki szintén 3x2 utrot nyomott és ő is hányt a 16. hétig mint a lakodalmas kutyák. Nem értem hogy egyik embernél miért van így nálam meg máshogy :roll:
Nah menek, ledőlök még egy kicsit alukálni, csak gyogyiért, reggelizni meg ide benézni keltem fel.
Vendég
 


Kép

Csibuc: ne keresd a tüneteket, kisBogyó szépen fejlődik a pocakodban! :wink: Mikor lesz az államvizsga? Milyen szak?

Bri: mi a baj? :( Eredményeidet nagyon várom! ++++++++++


Valószínű csak este leszek újra, írjatok sokat addig! :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi: közgáz pénzügy szak, és holnap lesz az írásbeli ill. nagyon úgy néz ki hogy jövő pénteken a szóbeli :(
Vendég
 


Sziasztok!

Bri, nagyon szorítok! Várjuk az eredményeket! Ahogy tudsz valamit, azonnal jelentkezz kérlek!

Csibuc, én is pénzügy vizsgára készülök! :cry: Bár most kissé el vagyok keseredve, mert utoljára az egyetemen tanultam ezt, az meg már nem most volt! 5 éve végeztem... Na mindegy, Most meg arra a tudásomra kellene ráépíteni a mostani anyagot. Kb. a 3. előadásról úgy szédültem ki, olyan érzésem volt, hogy mindegy lett volna, ha egy kínai haladó tanfolyamra ülök be. Na ez van. Azóta kissé ingerlékeny vagyok a témát illetően, de nincs más választásom, neki kell ülnöm. :cry:

chrissy81
 
 


Hol vagytok pajtások?
Rubint Réka tornát nyomtam. :!: 8) Nevetséges, hogy 20 perc lábemelgetéstől kinyúlok. De iszonyú hatásos, csodásan formál!

Na de tényleg, mi van veletek? Merre jártok?

chrissy81
 
 


Na hat mar lehiggadtam ugyhogy nem is akarom elmondani de a fejem kb igy nezett ki este: Kép

Elindultam dokihoz erre kiderult,hogy nem lehet A.E. kartyaval ott fizetni...nekem meg a masik kartyamon nem volt 750$ :twisted: hivom apacskat aszongya,hogy kerjek szamlat,hogy majd befizetjuk...na mind1 hosszu leirni a lenyeg az mar multheten mondtam neki megyek dokihoz...tudta,hogy A.E-szel nem lehet ott fizetni es nekem az a kartyam van :roll: es wazze ezeket is mar 2napja hivogatom hogy megis mennyi az az annyi es uccso pillanatban mondtak meg mielott ugye indultam,hogy a specko vv az 500$ :twisted: Parom melozik en meg mennek vgyis mentem is penz nelkul...aztan kitalaltak,hogy parom jojjon oda kifizetni,o meg azt mondja megadja telefonon a kartyaszamot meg ilyenek....az ezeknek meg nem volt jo...aztan annyiban maradtunk megcsinaljak a vv-t es majd beviszem holnap azaz ma.

A lenyeg az az egeszben,hogy annyira bepipultam es kijott rajta az ideg :roll: Hogy wazze en meg mielott kijottunk mondtam paromnak,hogy mi lesz a biztositasommal?Mert hogy itt milyen draga minden ha nincs es o meg ahhh me lenne ma draga....es lokette a hulye dumajat...most meg itt vgyunk dokihoz kell mennem...penz otthon nincs....ilyen hulye kartyam van amivel fizetni lehet de levenni penzt nem...es az osszeg is sokkolo ebben meg az uhu benne sincs :oops:

Na persze azt is kertem mert aggodtam a miomam miatt de mint mondtam megnezte a doki es a mehet nem zavarja nem deformalja el igy a terhessegnel semmi problemat nem okozhat ami engem ngyon megnyugtatott raadasul azt is megmondta melyik fajta mioma ez es a jobbik ami meg nincs bent a mehfalban :arrow: Szal elmeletben az uhu meg 200$ de en mar lesz@rtam mert en megmondtam neki elore,en nem fogok azert nem csinaltatni meg valamilyen vizsgalatot mert draga :twisted:

Japoban is volt biztositasom otthon is van :twisted: Itt meg azert nincs mert nem vgyunk hazasok :evil: Ugyhogy nem erdekel Kép

Folyt kov.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Itt vagyok Bri, hallgatlak. :roll:

chrissy81
 
 


Csak szar volt maga a tudat,hogy nekem kell szegyenkeznem,hogy nem tudok fizetni(jo nem nagy dolog mert meglehet oldani)meg,hogy itt kell kerdeznem mindig mi mennyi mert nincs biztositasom es brutal arak vannak annelkul,meg ugy amugy is....

Itt vgyok omiatta es az a minimum hogy ilyen helyzetekbe nem kerulok,es akkor meg szoba jott a lombik is a dokival.(Ez a magyar doki akinel anno nyaron is jartam)Mondtam neki,hogy ha nem tudok hazamenni februarban a vizum miatt ami isme\t egy marha idegesito dolog :twisted: akkor igenis lessz itt egy en nem erdekel,hogy mennyibe kerul :roll: (Asszem 12ezer$ vgy valami ilyesmi es ez mar akcios :shock: )

Szal marha szarul esett,hogy ilyen limited eletem van es minden a hulye szabalyoktol fugg es akkor en hogy erezzem igy jol magam jarkaljak el bulizgatni meg baratnozni :?: :?: :?: :?: :?: :?: eeeees kibuktam a dokinal mar alig birtam visszatartani a sirast :oops: O is azt mondja van nekem bajom epp eleg amig idegeskedhetek(ugye ez a magas FSH :roll: )

Aztan marha pipa voltam elmentem szoliba,boltba aztan este meg csinaltam rizseshusit :roll: Es mikor a tepsibol kivettem a labost annyira nem szoktam en labost tenni a sutobe...es kozben Patinak panaszkodtam a skype-on mondom leveszem a fedot megkutyulom a rizst erre wazze 200fokos volt 3ujjam odaegettem :twisted: :twisted: de leginkabb a mutato ujjam a finger printem remelem megmarad :| Meg jo hogy azonnal hideg vizet tettem ra mert igy nem lettem holyagos most megvan kemenyedve a bor es kivan szaradva :shock:

Hozattam ra kremet apacskaval.O meg kozben kerdezte mi volt dokinal(jott a kedveskedes mert erezhette gaz van) meg mi lesz a vacsi?Meg hogy huh az jol hangzik.Este persze mire hazaert lenyugodtam (este 10re) evett azt mondta fini na ilyet se mondott mar honapok ota :roll: Aztan mentunk csicsikalni ejfelkor 8) Szal nem borultam ki neki....mondtam mennyi volt es azt is,hogy en meg plusz kertem uhut ami elmeletben 200$ de nem tudom mennyit szamol fel ra doki mivel mindent kedvezmennyel kapok.

Megmutattam neki azt a speco vv-t is,hogy mire van mikor mi japanban rakerdeztunk a dokinal,hogy meglehet-e mondani mennyi idom van hatra o azt mondta nem lehet... :? Erre megiscsak lehet milyen jo ma :)

Szal szent a beke vengekunk elment tegnap,ora megerkezett a falra,etkezobe is megjott a kis bufe szekreny van minek mondjak...penteken megyek megnezni a japo sulit.

Huuuh na ennyi :oops: :lol:

Ma megyek befizetni aztan hatha lesz mar eredmeny :roll: de a speckora varni kell 1hetet :? tukon ulok Kép

Koszonom a drukkokat 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát Bri, én megértelek. Ez az USA- biztosítás amúgy is hírhedt.
De megkérdezhetem, hogy akkor Te most apácskát hibáztatod a helyzetért? Végül is miatta vagy ott :shock:
De ezek tényleg brutál árak. Amikor megláttam a lombik árát :shock: , hú mondom, jól látok? Na, hát ezért tart ott Amerika, ahol tart... Mi meg mindenkit ingyen látunk el... Környező országok betegeit is :roll:

chrissy81
 
 


Chrissy
Nana,hogy ot hibaztatom...akar magamat is hibaztathatnam mert en vgyok az a marha aki belement ebbe a hulye helyzetbe :roll: Pedig mikor kijottunk en megmondtam neki,hogy van 6honapja,hogy rendezze a vizumom...es mar itt vgyunk 7.honap es meg o magyaraz hogy hobbi meg miegymas... :roll: Ha elvenne nem lenne hatarbelepesi problemam,lenne biztositasom....azt mar megsem emlitem idem lejar japanba is a vizumom :x

Lombik ara nyaron valami 14ezer $-rol volt szo mert akkor abban a histeroskopia is benne lett volna vgy 15ezer mar nem tudom...a histeroskopia 1000$ volt AKCIOSAN :!: mert amugy 4000$ lett volna :shock: szal igy nem kertuk a lombikot csak a histerot mert mire mentem haza oktoberben az jo ha megvan a lombikra :roll:

Szal lehet nem is 12 hanem 14ezer $ mar nem tudom...en inszemet is bevallalok bar tuti az sem olcso nekem mindegy csak probalkozzunk mert ha hasztalan telnek el a honapjaim abba belefogok bolondulni :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Igazad van Bri. Ezekkel az érvekkel nem is nagyon lehet vitatkozni. megjegyzem, tényleg el kellene vennie.
Így meg tehetetlen vagy: de tényleg nem szabad futni hagyni a hónapokat. :!: Csinálni kell, mert telnek a hónapok.
Akkor most kapsz vmilyen eredményt? Vagy várni kell? Na mondjuk erre a spec vv-re nagyon jó, hogy elmentél! Hasznos!
Én még mindig egyedül vagyok, azért érek rá ennyire. 8) :?

chrissy81
 
 


Chrissy
Persz,hogy elkene vennie...gondolhatod mennyire megsoxorozna a boldogsag hormonjaimat is es mennyi mindenre lenne kedvem...mas szinekben latnam az egesz vilagot :roll: De iiiiigy...allandoan jon ez a hobbi dolog,meg az usas problemaim allando rettegesben mikor ettol mikor attol...igy nem lehet ezt...

Ilyen hulye kiszogaltatott es iszonyu szar helyzetben en meg eletemben nem voltam :roll: pedig mindig a sajat labamon alltam meg...mindig ez az elso,hogy ugymond eltartott vgyok :? Ami mukodott is japoban...mert ott nekem volt vizum,biztositas minden...meg elotte mielott megismertem...erre most ide kijottunk es itt vgyok a nagy kakiban :? :?

Azt mar megsem emlitem,hogy egyik orszagbol a masikba koltozni nem kis dolog!Sok ember meg magaert sem kepes ezt megtenni nemhogy a parja kedveert! :roll:

Itt allitolag mindenki pszihomokushoz jar....en is elfogok menni az izazsag az hogy ilyen parkacsolatira is elmennek...tudod ahol szembesitenek a dolgokkal mert o azt hiszi minden tok jol van :roll: De o nem hiszem,hogy eljonne...en meg elfogok jarni mert annyi bennem a feszultseg,abanat es a bu meg minden,hogy muszaj kiengednem es egy idegen psziho mokus erre a legjobb...nem ismer igy meg velemenyt is jobban alkot kivulallokent :roll:


VV eredmeny ma meglesz minden csak a specko vv nem...bar meg nem hivtak....olyan linkek itt az emberek ahh na majd nemsoka megyek be ugyis fizetni aztan jovok haza mert irom a blogom es ha van eredmeny megirom :wink:

Csajoknak,most adtunk jo sok olvasnivalot :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Bri: Sajnálom, hogy mostanában nem vagy jó kedvű. Sokat gondolok rád.
lujzedli
 
 


Bri, az a helyzet, hogy vmilyen szinten én is átéltem azt a problémát, amikor csak telik az idő és a pasi nem lép... Mert hát valljuk be ebben a helyzetben a nők eléggé tehetetlenek. Én mindig is úgy gondoltam, hogy a pasiknak tök jó, mi összeköltözünk velük, ők meg élnek vígan, kötelezettségek nélkül, miközben mi állandóan arra gondolunk, hogy juj, jó lenne gyűrű, esküvő, netán egy gyerek. Ők meg nem nagyon nyilatkoznak, a témát felhozni -egy ideig- kicsit ciki... Aztán ha szorul a hurok, max lelépnek. Mi meg ott maradunk x évvel a hátunk mögött, és kezdjük ugyanezt előlről.
Nálunk is voltak ebből félreértések, főleg mikor anyósék engem kérdeztek, hogy és nem lesz még esküvő? Én meg mondtam, hogy én nem fogom megkérni a kezét... Mintha ezt nem a kicsi fiúkkal kellene megbeszélniük... Na, de mikor mostanában erről beszélgetünk férjemmel, ő mindig azt mondja, hogy ez mekkora óriási döntés és ahhoz idő kell minden pasinak. Hogy elfogadja, hogy ez az ő sorsa.
De érdekes ez, mert szerintem nálunk nőknél minden a pasi körül forog. Látod, Te is ezt írod, meg én is így éreztem: elvenne milyen boldog lennél. Én is ezt éreztem, mintha megoldódna az élet...
Amikor a férjem elmegy a haverjaival sörözni vagy focizni és hazajön én mindig megkérdezem, hogy hogy vannak a feleségeik. Erre ő meg néz rám hülyén, hogy honnan tudja, hát arról nem volt szó. :roll: Mi meg ha összejövünk a csajokkal, akkor meg mindig a pasikról beszélünk. Hát ez van...

chrissy81
 
 


Lujzi, felvennélek Msn-re. Meg a többieket is. Leírod a címed?

chrissy81
 
 


Csibuc
holnapra egy nagy kalappal neked++++++++++++++
Kép


Chrissy
nekem is megvan az egyik Rubint Réka dvd :arrow: gyilkos :!: :lol:


Bri
teljes mértékben megértelek :!:
De nem értem Apácska miért nem jön rá magától, hogy milyen helyzetekbe hoz téged :?: Na meg persze a pénz dolog...én elhiszem, hogy sokat keres, de nem kerülne minden triplába, ha lenne biztosításod :roll: én nem értem mire vár..
Kíváncsi leszek erre a speckó v.v.-re :!:


Én nem várom a holnapot megmondom őszintén :roll:
Fájnak már a cicik, csakúgy mint menszi előtt szoktak, és ma már a hasam is el kezdte a szokásos kutymorgását :x
Úgyhogy 99%, hogy megint buktuk a lombikot :roll:
nem értem, miért nem sikerül Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lujzi
Koszi ez jo esett :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szóval aki akar velem beszélgetni msn-en, azt szívesen veszem!
De én nem rakom ki ide a címem :oops: majd priviben. :oops:

És Bri, szerintem kineziológushoz menj. Ki tudja milyen lelki gátak vannak benned. ne haragudj meg, de szerintem gyerek akkor fog foganni, ha boldog leszel

chrissy81
 
 


Jaj csajok megyek fizetni aztan jovok haza irok doki most hivott
TSH 1.83
f3 1.1
FSH 18.7
E2 67.7

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


lindanono@freemail.hu az msncímem.
MA nem tudok írni,mert fekszem, de holnap igen.
lujzedli
 
 


Betty :? még bármi lehet. Mensi előtti tünetek hasonlóak a terhességi tünetekhez. :? Ne temesd. Reggel azért lőj egy hcg-t.

Bri, ez mit jelent?
Valaki tudja értelmezni ezt? :oops:

chrissy81
 
 


szép vagy te is,Chrissy, csúfolkodok itt köztetek. Iwiwen megnéztem a képeidet,és be is jelöltelek.
lujzedli
 
 


TSH jo :D persze a gyogyit szednem kell mert azzal ertunk el ilyen eredmenyt :? a tsh amugy a pajzsmirigyem ami 6.7volt az marha sok

f3:jo

FSH:Marha sok :? mondjuk nekem 22-24szokot lenni :roll:

Bovebben :arrow: http://gyerebaba.blog.hu/2008/07/08/noi_hormonszintek

Betty
Baszki sajnalom aze :roll: meg mindig van 2fagyibabo es hatha a nem is olyan szepek lesznek a befutok...emlexel mit mondott meg a dokim nekem anno :wink: Sajnalom :roll:

vv ar azert horribilis szal azert mert van penz az ember csak tudja a merteket...pl egy markas kabat draga kifizet erte annyit de egy hulye vv-re azert nem realis...na nem ragzom erted te :roll:

Chrissy
mindketten 32evesek vgyunk :arrow: egyutt vgyunk 3eve o mar az elejen megmondta ha nem lat kozos jovot nem leszunk egyutt de egyutt vgyunk...azaz lat...kihozott magaval pedig o meg komoly barinot sem akart maganak!Tudom,hogy szeret en akar engem es azt is,hogy elvenne...de talan elob azt akarja ,hogy valtozzak tudod hobbi.... :? viszont ilyen hulye gyerekes jatekokra nincs idonk mert ezek komoly dolgok...kepzeld el ha hazamegyek februarban es nem engedne be legkozelebb?Akkor mit csinal?Egyszeruen nem fogom fel,hogy hogy tud igy gondolkodni :roll:

Masik dolog meg en mar egy pasival ezt vegigcsinaltam (exvolegeny)akit nem is pumpoltam hanem magatol eljegyzett 3.honapban 3ev utan megis elvaltak utjaink o ezt tudta...gyereket terveztunk es eskuvot...a mostani parom tudta mindezt ugyhogy nem arultam zsakbamacskat azzal hogy komoly kapcsit keresek...

Tudom en vgyok neki is az igazi de ahogy mondod nekik ez olyan marha nagy dontes es gondolkozniuk kell :twisted: En meg nem akarok meg eveket igy kihuzni aztan esetleg 35evesen amikor raunok itthagyom vgy mi? :roll: Vgy 40evesen alljak oltar ele? :? Nem igy kepzeltem el az eletem na :roll:

Jaj nem ragozom tovabb megyek...

Bettyyyyyyyyyyyyy
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es E2 se a legjobb de meg erteken beluli :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jaj, Lujzi! Miről beszélsz Te? Hm? Láttalak a nyusziddal közös képen, hát mi ez hogy csúfolkodok? Na, önbizalom növelő tréningre jöhetsz hozzám. :wink: 8) Szép vagy!
Amúgy meg: mint mindenkinek, nekem is vannak jobb és kevésbé jobb napjaim, meg szuperek is. és amikor képet teszek fel magamról, akkor az extra szuperből válogatok. :wink:
És, hogy találtál meg? :roll: :?: :?: :?: :?: :?:

chrissy81
 
 


Hahó!!!

(((((((((((((((((((Bri))))))))))))))))))))))
Remélem egyenesbe kerültök és akkor az bwvonzaná a többi területen lévő dolgokat is!

Betty: én nem írom, hogy sajnálom, mert én még nem adtam fel! Holnap tesztelsz? ++++++++++++++++++++++++++++++

Lujzi: te miről beszélsz? Mondtam én is, hogy az 5. képen milyen dögös vagy!!!! :D

Csibuc: holnapra egy kalap kaki! :lol:

Chrissy: írsz privit msncímmel és a neveddel az iwiwhez? :oops:

Anyci: merre jársz?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Msnen láttam a nevedet,a profiloldaladon meg azt,hogy melyik hónapban és napon születtél.
lujzedli
 
 


Dögös? Hmmm... Köszi. De pesszimista vagyok. Rohadtul. Meg okom is van rá,amiért ezt gondolom.
lujzedli
 
 


Lujzika: Kép Nana!!!! :twisted: Tessék szépen optimistán gondolkodni, no meg a tükörbe nézni! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Na jó éjt.
lujzedli
 
 


Lujzi: szép álmokat! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lujzi
Te kis serlok holms :lol: :lol: :lol:

Chrissy
Igy mar erted?

Puszi
Nalunk must hupa van de hupa utan jon a hepe :lol: :lol: :lol: :lol: Eredmenyeimhez mit szolsz? 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na meghoztam a várva várt nega tesztet :lol:
Úgyhogy megint randizom a dokival egy szexuális együttlét erejéig :lol: Nem vág földhöz az egész, mert mint már mondtam, éreztem, hogy piri fog jönni, nem a gólya.
Bár még nincs itt, de hamarosan jönni fog (bár az utro lehet be fog kavarni most)


Visszaolvasok 8)


"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lujzi
miért csúfolkodnál köztünk :?: Nem szabad ilyet írni Kép

Chrissy
nekem nincs msn-em, úgyhogy nem tudlak fölvenni..


Bri
ja, még van 2 fagyi, úgyhogy nem vagyok elkeseredett...csak kicsit dühös..de ezt telón már megbeszéltük :wink:
Nagyon ari az új vonalzid :wink:
És a volt pároddal egyébként miért lett vége :?: Hiszen esküvő előtt álltatok.
Mármint, ha publikus...nem muszáj válaszolni.


Milyen, Anyci
hun vagytok :roll: :?:


Csibuc
ezt mára neked küldöm:
Kép


Puszi
napra pontosan tudod már, mikor kezdesz :?:





Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt!

Lujzi, ne légy negatív! És milyen okod van arra, hogy ilyeneket gondolsz magadról??? Remélem hamar túl leszel rajta, de ha van kedved beszéld ki magadból. :wink:

Bri, persze hogy értem! Hátha az évfordulón... :wink: Az az én szülinapom.

Puszi, küldtem privit.

Betty, én még nem adom fel, amíg nincs piri. Egyszerűen nem vagyok hajlandó. :evil:

Anyci, Milyen Ti??? Merre?

chrissy81
 
 


Csibuc, Neked nagyon szorítok!!!!!!!!!! Mennek a drukkok!

chrissy81
 
 


Chrissy
én már megtettem helyetted :lol: :lol: :lol: gondolatban már egy-két hónappal előrébb járok :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ok Betty, addig nem aggódom amíg nem vagy elkeseredve. Jó a hozzáállás, így kell ezt csinálni! De azért sajnálom.

chrissy81
 
 


betty: :cry:
De én még bízom, nagyon bízom.
lujzedli
 
 


Lujzi
én is bízom........a következőben :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: