Új privát üzeneted érkezett!

Mares:teszted milyen lett?

Timi
titimee
 
 


Bocsika, csak tanítottam, 18:45ig, aztán elmesélte hogy a következő 2 napban miért nem fogok tudni közeledni hozzá ( magyarul mikor és merre megy, és hogy holnap otthon lesz egész nap amikor én meg gürizek és fel5r érek haza és fel6tól tanítok megint fél7ig) ezért kaja kell a pasinak, nekiálltam zöld - és cukorborsó levest csinálni ( igen így egyben) meg csirkecombot sübőben borsos grillpácban mellé sült zöldség, és most értem ide....

sztem a teszt még nega, mert van csík de nem olyan erős mint a controllllll

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


akkor ne aggódj, még nem maradtál le semmiről :) tessék összefogni a hajadat :!: :!: :lol:

Timi
titimee
 
 

 
 

Timi!!!

ez már hányadik laptető??? :D

szóval sztem nega, de most fotozzzam le és tegyem fel, megnézitek???

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


persze tedd csak fel :) én szeretek teszteket nézni.

ja, laptető... úgy látszik utazok rá. vagy sokat vagyok gép előtt :lol: :lol:

Timi
titimee
 
 


Mares, akkor pár nap és hajrá! Ha van kedved fotózhatsz, sztem mi itt szívesen elemzünk ilyesmit :) De ha macerás akkor hagyd.
Hogy te micsoda háziasszonyka vagy :!:

Kép
miamanó*
 
 


Sziaztok! Csak gyorsan bejelentkezem. Még mindig nem teszteltem. Annyira félek. Most nincs időm, holnap jövök. Puszi nektek!
puffocska
 
 


Kép a tesztike

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares, sztem ez hamarosan pozi lesz! Recept: a napokban kedvesség és csábítás :D :D

puffocska, szorítok!!!!!!
küldök csíkcsalogatót:
Kép

Kép
miamanó*
 
 


Mares: jó lett a teszt. sztem holnapra már pozi lesz :)

Timi
titimee
 
 


puffocska: drukkolok. holnap tesztelj nekünk egy kétcsíkosat :!:

Timi
titimee
 
 


Kép

Timi
titimee
 
 


szal sztem ez nega , de fáj a hasim lent.... mint mikor hólyagot nyomja vm

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Puff
ha holnap nem csinálsz tesztet, elmegyek hozzád, és megcsináljuk együtt jó :idea: :?: :!: :lol:
Már komolyan végelgyengülésben fogok elhunyni itt miattad :!: :lol:


Mares
holnapra valahogy csábítsd be Uradat...a teszted kezd alakulni :wink:
Esetleg kis nővérkének, ha beöltöznél :idea: :?:
Vagy egy szobalánynak :idea: :?:
Valamit ki kell, hogy találj :!: :!: :!:



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt,

Mares,
Ezt a tesztet egy hajszál választja el a pozitívtól, úgyhogy tessék apát elkapni ma és holnap is. :lol: :lol: :lol: Mai tesztedet is kiváncsian várom. :lol: :lol: :lol: Mondd meg apának, ha komolyan gyereket szeretne akkor ide fáradság oda fáradság erőltesse meg magát.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Puff,
Irgum-burgum csinálj már egy tesztet. :lol: :lol: Hagy lássunk újra pozitív HCG-t. :lol: :lol: :lol:
Timi,
Hallom ti meg zülleni mentek??? :wink: :wink: :wink: Én már azt sem tudom megmondani, hogy mikor ittam utoljára. :lol: :lol: Talán még Barbi előtt,amikor egy kollégámat búcsúztattuk. Na de akkor rendesen felöntöttem a garatra,. :lol: :lol: :lol: Na, azóta sem. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


szépjóreggelt csajok!!!

Elnézést, hogy tegnap már nem tudtam írni, de a mobil internet nem akart nekem semmit sem megnyitni!!!

Tegnap azért kicsit osztottam apit, hogy nagyon nem vagyunk összehangolva ( ő arra értette, hogy mikor nekem van lazább napom ő dolgozik sokat és mikor ő lazázik én melózok, én meg persze arra gondoltam, hogy nem akkor van kedve amikor nekem a teszt szerint jó lenne.... de ezt nem osztottam meg vele)

Ma reggel, ismét fürcsike után visszabújtam hozzá, hogy talán majd aluszok ott ruha nélkül egy 10 percet, de api hirtelen nem így gondolta, és más lett belőle.... :lol:


De persze vétkeztem, és reggel is csináltam tesztet, ami szerintem meg totál nega.... de tudom, akkor kell , amikor a tegnapit, tehát majd ma 5kor.... hát kiváncsi leszek....


Judy

én is régen buliztam, múlt pénteken odáig eljutottam, hogy barinőmmel "shoppingoltunk", de utána a lasagne már nem jutott be a pocimba, mert api jött értem...
Ma jobban vagy???

Puffom

Hajam így is hullik, ne tedd ezt velem meg a többiekkel... légyszike, kérlek szépen, nagyon nagyon, nézzünk már egy tesztecskét...jó????

Timi

ma nincs kávé meg piritós??? :(
jó , csak vicceltem :D remélem jól vagy és hasonlóan ébredtél...

hőd???

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Azt még hozzá kell tennem, hogy miután kicsit "beszóltam" apinak, hogy mennyire jó, hogy a laza péntek helyett állásinterjúra megy a világ végére (Abda - Győr mellé) , utána hirtelen nagyon fájni kezdett a feje, lefeküdt, és játszotta nekem a buta feleséget ....

De ezek szerint ma reggelre kiheverte :D


buta pasik

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Szép jó reggelt!


Kép

Timi
titimee
 
 


Timi

istenem, hát itt nyáladzok mindjárt , Mint Pavlov kutyái....fúúúúúúú, ez nagyon nagyon durva kép.....!!! :D

ihb - én is szeretnék ilyen bulit!!! :D

Hol találtatok a helyre??

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


A hőd nagyon nagyon nagyon jól megy fel, nem??????

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Csináltam egy zárt fórumot (ha esetleg személyesebbre akarjuk venni a társalgást) ha kéritek a címet priviben küldöm.

Mares: a hőm szépen kúszik felfelé :)

Judy: énse ittam mostanában :) rámfér a lazítás. apa nélkül leszek, úgyhogy igazi baráti hétvége lesz.
Mostmár nem csinálsz tesztet? Tünetek vannak már?

Puffocska: teszt?

Timi
titimee
 
 


Timi

Bár ahogy szoktam írni, én csak kezdő vagyok, de ez vm állat görbe, nem??? Szinte bemutatásra lehetne vinni... véleményem szerint mindent megtettetek, hogy most beköltözzön vk a pocódba!!!

Lazítás, az jó..... Apid melózik???

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares: Te kérted a reggelit :)

a neten találtuk a helyet, soha nem jártam még arrafelé. egy vendégház és tartozik hozzá egy tó ahol lehet horgászni (viszünk jégcsákányt is :lol: ) viszem az activitymet is, azzal mindig nagy sikert aratok, mert ez a felnőtt változat, amiben vagy ronda szavakat, kifejezéseket kell előadni, vagy szexuális tartalmút.

Timi
titimee
 
 


Mares: melózik is, meg ő marad otthon vigyázni a házra meg a blökire :lol:

Timi
titimee
 
 


Timi

Activity - az jó játék.... :) minden változatban :D

meleg ruhát is vigyél, nehogy megfázz!!

A reggelit nagyon köszönöm, bár a valóságban banán+kv lett belőle :D

Milyen kutyuska???

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Timi,
Akkor lumpold ki magad rendesen, mert mostanában nem lesz rá alkalom. :lol: :lol: :lol: Szépen elindult a hőd felfelé. Drukkolok mára a dokihoz. :lol: :lol: :lol: Ne várj ám holnapig azzal, hogy mit mondott. :lol: :lol: :lol:
Nem terveztem több tesztet csinálni, de hogy mivel még mindig nem nagyon van tünetem, lehet ellövök még egyet. :lol: :lol: Olyan messze van még a kedd. :oops: :oops: :oops:
Mares,
A reggeli LH nem számít. :lol: :lol: :lol: Na, úgy látom azért az esélyt megadtátok a kis lurkónak. Remélem nem ugrottál ki az ágyból rögtön. :wink: :wink: Fél óra hanyatt fekvés utána, lehetőleg fenék felpócólva. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Francia bulldogom van.

Kép

Timi
titimee
 
 


Judy

sajna, sietnem kellett melóba, alig volt 10 percünk, aztán öltöztem és rohantam.. :(
így akkor semmi esély???? (ráadásul lehet hogy a póz sem volt tökéletes....)

Timi

arika a kutyulinagyon!!!!! :D Dokihoz hányra mész?????

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares,
Jaj, dehogyis nincs, csak ha van idő akkor pihizz egy fél órát a biztonság kedvéért hanyatt fekve, hogy a kiskatonák könnyebben fel tudjanak jutni. :lol: :lol:
(egyébként megsúgom, hogy az első tüszőcskénél, ami végülis megtermékenyült, pénteken is meg vasárnap is a konyhában csináltuk, gondolhatod hogy ott sem feküdtem. :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: )
Timi,
Húhaaaaa....elég félelmetes kinézete van. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

Majd azért szombaton is ráugrok apira, vm sexi cuccban, ..... hát igen, néha rohanni kell, bár így izgi volt, csak utána futás melóba... ( apin rajta jobban kifolyik???? mert most nem éreztem, hogy kijönne a cuccos , mikor felugrottam...)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares ez azzz :!: :lol: Látod, látod nem is olyan nehéz Apit elszédíteni :lol:
Jólvan, látom kezdesz haladni a függőség felé :lol:


Timi
hőd csodásan halad felfelé, így tovább :!: :wink:
De jó fej kutyid van :!: :lol:



Judy
nekem küldheted a zártnak a dolgait...de miért csináltál olyat :?:
Fő a változatosság :?: :lol:
Konyhában :?: :idea: Az asztalon :?: Az előkészítő pulton :?: Esetleg a gázrózsán :?: Vagy a spájzba :?: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hőm zuhanórepülésben....ma már csak 36,8 :twisted: nem is teszteltem már .

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


szia Betty,
Fel a fejjel, már csak 6 nap konziig és a lombik nyerő lesz. :lol: :lol:
Nem én csináltam zártat, hanem Timi. :lol: :lol:
Hááááááááááááttt..egyszer a konyhaszekrényen, aztán meg a széken ölben ülve. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

tiszta változatos meg minden :D

ez az én pinpong asztalomhoz képest semmi :D

és milyen jól megoldjátok :D ( gyerekek mellett )

Betty

na igen, pedig ma reggel nem is akartam annyira, mint tegnap, csak úgy odabújtam... aztán rohanás lett a vége :D
ahogy Judy írta, már csak 6 nap és kozni, abból pedig baba lesz és kész!!!!! :D

szóval akkor a póz mindegy??? mert én már olvastam mindent, hogy ez-meg-az nem jó, vagyis nem segíti a kiscsávókat a vándorlásban....

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Betty: most az a trendi úgy láttam :) meg ott talán több képet is fel tehetnénk, és személyesebben is tudnánk beszélgetni.

Judy: ja, nagyon félelmetes :) összevissza tud ugrálni örömében ha valaki bejön a kapun :)

Timi
titimee
 
 


Sziasztok! Én meg olvastam olyat, hogy akinek hátrahajló méhe van az inkább hason feküdjön utána?Tudtok erről valamit?Mert nekem bizony hátrahajlik...
morcivaci
 
 


Timi
Nekem is elküldheted a zártat is.
morcivaci
 
 


Ceja Morci

nekem is mondta egy doki hogy kicsi is és hátrahajló , a méhszájat alig tudta szegényem megtalálni.....


szegény kiskatonák, útjelzőt kell lassan felszerelnem a hasimba :D

Timi

zárt jöhet :D
kutyus meg édes, nagyon, nekünk nápolyi masztifunk volt, kinézetre egy állat brutális kutya, különben meg még a fejét se emelte fel, ha hazaértem :D

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares
Gratula, hogy sikerült Apát elkapni egy fordulóra! :lol: CSak így tovább!
morcivaci
 
 


Morci

holnap vagy utána tesztelsz egyet????

Puffocska

merre jársz, mi van veled???? teeeeeeeeeeszt???

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


MOrci

hát nem volt egyszerű eset, bár api szerint ezt bevezethetnénk, hogy én reggelente visszabújok Éva-kösztumben hozzá....

pasik érdekesek.....

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares
Nem tudom...félek tőle... :oops: De már alig bírom megállni!Azért lehet várok vele hétfőig.

Puffocska
Tényleg jó lenne már ha jelentkeznél, hogy mi újság teszt ügyben!Szorítok nagyon!

Judy
Azért nem semmi, hogy a gyerekek mellett a konyhában is meg tudtátok oldani a feladatot!!!Elismerésem! :!:

Timi
Az a reggeli kép!Csorog a nyálam.Gyorsan enni szeretnék olyat!!Küldjetek nekem! :D
morcivaci
 
 


Tegnap jégkrémre savanyú uborkát kívántam, arra meg sós extrudált kukoricapelyhet.Az uborkásüveget alig bírtam kinyitni, persze Apa nem volt otthon.Majdnem átkopogtam a szomszédba, hogy nyissa ki, de gyorsan, mert nekem nagyon kell. :lol: Szóval ha nem vagyok babás, akkor nagyon érdekes ízlésem lett.! :lol:
morcivaci
 
 


lányok ezt ismeritek?

http://www.himbilimbi.hu/

Az alja a legjobb... a miért jó hogy van másolatod a bránerről :)

Timi
titimee
 
 


MOrci

ezek jó jelek!!!!

Bár én napok óta banánt eszek... ami egyáltalán nem illik rám, pedig csak most van/lesz pé-m.... :D

várj 1 napot, aztán egy 10-es teszt mehet... gondolom én....

hát igen, Judy nem semmi módon űzi a dolgot :D de látod, eredmény az van :D :lol: és ez a lényeg

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Morci: nagyon gyanús vagy :wink: :wink:

Timi
titimee
 
 


Mares
Én egyébként is imádom a savanyú uborkát csak úgy magában.de azért általában nem édes jégrémre, és nem sós kuki előtt. :D DE hogy jó jel-e az majd csak később derül ki.Viszont a hasam még mindig féj, tegnap nagyon rossz volt, akárhogy fetrengtem az ágyon mindig feszült. :?:
morcivaci
 
 


Timi
Innen a melóhelyről nem tudom megnyitni a priviben küldött cmíet (persze lehet azért, mert elég sok minden le van itt tiltva), majd otthon megpróbálom.
morcivaci
 
 


Timi

ez nagyonjó :D :lol: :lol: :lol:

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Természetesen a cmíet az címet akart lenni! :oops: Kicsit szőke vagyok! :D
morcivaci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: