Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó reggelt csajok!!!!

Kriszti: huuu nekem is szét robbant volna az agyam, ha engem otthon hagyot volna egyedül, mikor akkor lehetünk kettesben... :evil: :evil: :evil: na tudod, nálunk meg van az beszélve, ha mind a 2-en szabadok vagyunk akkor azt az időt nem a barátokkal töltjük, vagyis még esetleg azokkal a barátokkal tölthetjük az időt akiket együtt ismertünk meg vagy ők is párok...Vagy esetleg átjöhetnek hozzánk, de az, hogy ö külön menjen el mikor én otthon vagyok, szó semm lehet!!!!!!
Gyere majd, hogy milyen volt a mai napod!!!!!
Ne tessék feladni!Még nincs piri, addig van remény :D

Tyuntyi: Várunk a hírekel!!!

Pinkiné: Nagyon kiváncsi vagyok, hogy most melyik lesz az első!!!

HKitty: Miujság???

Henne: Hogy vagy???

Csilla: Hogy telt a hétvégéd???

Úgy veszem észre, hogy: Durcipók, Kriszti, Én:
Hogy most nagyon egy csonakban evezzünk, szerintem most jött el az a hónap mikor a hormonjaink változznak....
Nem tudjuk mi jó, mi nem jó, mit csináljunk...
A párunk is néha szurkál a szokásos férfi dumákkal, ami most nekünk sértő, és megbántó, amiért sírunk....
Remélem mi elöbb átesünk ezen a holt ponton....
Amúgy nekem 1 nap alatt van ez, hol lehet velem beszélni, hol nem, hol mérgelődöm, biztos faszságon, hol röhögök, hol sírok, hol szenvedek, hogy semm nem jó, mit csináljak...
Tegnap is ez volt...
Folyamatossan ez van nálam....

Nálunk a hétvégén az volt, hogy szombaton elmentünk vásárolni a Tescoba, mondván, hogy csak 1-2 dolog kell...
Na hát ez az le volt árazva egyből ott hagytam 15000.Pedig csak max.8000 számoltam :shock:
Na jó megbeszéltük még apával, vagyis felkészítettem pénteken, hogy szombaton megyünk bútort nézzni vásárolni, hogy egyeztessük már élőben az izlésünket, hogy ki miket szeretne, és a lényeg, hogy ő lássa milyen árak vannak!Mert egy kicsit el van tévedve...
Na hát nem kell mondjam, hogy keztünk a Praktikerben, mert ott láttunk egy vitrinkombinációt...Ami tetszet is mind 2 nek, de kitalálta, hogy kicsi...Mert csak 2 m hosszú...És hogy hogy nézzne ki egy 5 m falon (inkább ez hálószobába való)...Na jó igazat adtam neki...Na persze találtunk egy szépet, hát nem kell mondjam mennyiért...
200.000 :shock: :shock: Ott marad mondom...
Néztünk tovább lámpákat és fürdőszoba bútort...Erre ő kitalálta, hogy nem add ki ennyi pénz egy fürdőszoba bútorrért....
1 ajtós szekrény ára alap hangon 15000.- De bírom ,mert olyanokat nézz ami 100.000 tétel, vörös vagy fekete, így-úgy nyílik...olyan kell...Mondja...Nem azt ami mondjuk menne is a mi fürdönkbe...Meg lenne is rá keret...fuuuuuu....Felesleges a fürdőbe szekrény...mondja...huuuu...robbantam fel...
Na jó mondom menjünk tovább 5 km.re van a Möbelix, ő nem akar...
Ott is ez van, minek....
na hát kiborultam, mondom neked ez volt a körbe nézés????HOgy veszünk így bútorokat???
Na jó elmentünk, de ott is ezt játszotuk el, ő olyan dolgokat nézet, ami horibilis áron van...Nem illene a szobába stb...
Gondolom értitek....
Utána írány haza, sík ideg voltam, ő meg tök jó hangulatban...És még kérdezzi tölem mit stresszelek, meg mi bajom???Hát telibe szarja, hogy mindjárt költözzünk és már semmi bútorom nincs itt, mert eladtuk a régieket...Na ezért...
Nem kell stresszelni, majd lesz valahogy...Köszi mondom!
Na vasárnap mentünk a mamámhoz, mondtam neki haza felé ha tesztik ha nem elmegyünk a kikába, hát nem ellenkezet!!!Nagy leárazás van...
Hát nem kell mondjam, hogy talátunk vitrint...Meg is rendeltük és Kedden megyünk érte, csoda, hogy jo mind 2 tetszik...
Persze ebből 2 szín volt, de szerencsére nem vitázztunk sokáig és megegyezztünk, hogy fehér-dió lesz, nem a wenge-fehér :D
Persze neki tetszet egy 149000-ért is egy, de mondtam, hogy az is sok...Na nagy nehezen lebeszéltem :D És mg ez volt a dió-fehér, és ez maradt :D Ja és találtunk hozzá asztalt is...ő 35000.- Én 20000.- De úgy nézz ki a 20.000 lesz, mert az is jó, nem gagyi, mert ő csomószor, azt mondja, hogy gagyi és a drágább az biztos jó!!!!
Na hát szóval nem egyszerű...ja és beadagoltam neki, hogy kedden megveszem a fürdőbe is a szekrényt, mert most 20% kedv.van...
Erre már nem mondot semmi :D Szóval kezd megpuhulni :D
Bocsi, hosszú lett :(
Ez volt...
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a hiányolást, nem nagyon van mit írnom mostanában.

Henne, Pinkiné
sajnálom a pirit, remélem, ez volt az idén az utolsó :wink:

Többieknek hajrá :!: :wink:

Chrissy
gratulálok az álláshoz!

Együttlét: nálunk elég sűrűn van, és amióta együtt lakunk, többször is (úgy látom, ezzel egyedül vagyok). Ha a páromon múlna, akkor az év minden napján lenne :oops:

Pénteken kéne nem megjönnie, ha 28 nappal számolok, de nálam ezt nem lehet tudni, így 35 napnál előbb nem tesztelek, az tuti. Ha megint semmi, akkor a kórházban megpróbálok elintézni egy uh-t egy másik dokival.
Vendég
 


Sziasztok,

Itthon is vagyok!
Szio Hkitty, de rég voltál már! :lol: Jó neked, hogy a párod ilyen sürün akarja... :P Megy a drukk neked is, péntek mindjárt itt van! Valami tünet, persze te írtad, hogy neked nem szokott lenni! Igazad van, hogy nem tesztelsz csak késöbb! èn is hazafelé voltam a DM-ben és megvettem a tesztecskémet, szépen el is raktam a fürdöszobaszekrény mélyére! Èn meg csütörtöknél elöbb nem fogok tesztelni, habár óriási a kísértés, de márcsak azért sem!!! :) Amúgy meg tutira biztos vagyok,hogy meg fog jönni addig! Ezt is várom, aztán ha nem legalább már nem fogok akkorát csalódni. Ma már jobb kedvem is volt,a tegnapi katasztrófa naphoz képest! Bár még a párom nincs itthon :lol: Nem tudom miért, imádom, de vannak napok, amikor jobb ha nincs a közelemben, akkor hamarabb lehiggadok :lol:
A férfiaknak ugyis mindig könnyebb..Nem Csip-csip? AZ én párom is dettó ugyanaz,mint a tiéd.Habár nálunk a költözködéskor úgy volt, hogy mi már elötte jóval (kb 1 évvel) megbeszéltük, hogy milyen bútorokat szeretnénk. AZ ízlésünk hál istennek egyezik, csak a párom a minöségre nagyon rámegy, minden téren. Persze én sem szeretem a gagyi dolgokat. Szóval megvolt minden...volt amiben meggyözött, pl. a konyhabútorban, hogy legyen olyan kihúzható "Apothekerschrank"-rész, én kicsit feleslegesnek tartottam, de most ott van a legtöbb dolog elpakolva, nagyon praktikus, imádom..Szóval ilyenek. A hálószobabútort én beszéltemrá, mert neki aggályai voltak az IKEA minöségben, és lám, azóta is emlegeti, hogy milyen állati jó nagyok a szekrények,meg milyen jó nagy az ágy :lol: A szönyegekkel szintén volt egy kis vita, én egy kicsit nagyobbat szerettem volna, ö nem, de a fazon megegyezett legalább..Hát ennyi!
Ki érti a férfiakat?? :shock: :shock: Néha mintha másik bolygóról jöttek volna...
Vendég
 

 
 

Hát igen Kriszti ugyan ezek vannak nálunk is. Majd valahogy megtudunk egyezzni. A végén úgy is azt mondja, hogy tök mind 1 neki, aztán belátja, hogy jól döntöttem, vagy kiharcoltam...De van, hogy ő harcolja ki...No majd lesz valahogy...
Ma nincs semmi tüneted???
csip-csip18
 
 


Ma nincs tünet, pedig tegnap amikor kicsit többet mozogtam itthon akkor éreztem alhasi görcsöt, hogy na mindjárt megjön, de ma (pedig szaladgáltam rendesen+gyalog mentem, meg jöttem a szoliból, ami kb 30 perc oda-vissza) semmi tünet. A melleim egy ici-picit duzzadtabbak, de mensi elött is van ilyen. Meg sok folyásom van ma, pedig nincs bajom.Hát ennyi, ja meg zabálok tegnap óta! :? Most csináltam milánót, bevágtam egy hatalmas tányérral, aztán ettem egy csokis pudingot és most is azon kattogok, hogy valami sósat kellen enni.... :shock: Ez nálam típikus mensitünet, de vannak tüneteim, amik nem minden hónapban vannak. Például a mellfeszülés, vagy az ingerültség, vagy a fejfájás, ja és a zabálhatnék sem mindig van....
De most igen :o
Vendég
 


Amúgy Csip-csip,mikor költöztök pontosan?
Vendég
 


Hát Kriszti nagyon kiváncsi vagyok már, hogy mi lesz a vége...
Jó lenne ha indítanád a sort :wink: Drukkolok nagyon!!!

Költözést még pontossan nem tudom, attól függ, hogy mit csinálunk a lakással...Mert lehet falat szertnénk bontani, parkettázni, festeni meg mindenképp kell.Az az alap egy tisztasági festés, mert macska van, és a párom meg allergiás arra...Szóval lehet 2 nap lehet 1-2 hét plusz...
De amúgy Február 15 a határ idő, addigra ki kell fizetni az-az utolsó nap!!!!Az biztos, de lehet, hogy elöbb, de nem foglalkozzom már a pár nap csúszásokkal....
Csak mérgelődöm, mert lassan már semmi bútorom nincs, mindent eladtunk és már lassan el is viszik. Szóval már lassan mindenem dobozban van :?
csip-csip18
 
 


Sziasztok Csajok!

Csip-csip
Még emlékszem én is erre az időre, mikor bútorokat nézegettünk. Nekem volt egy határozott elképzelésem, hogy milyennek szeretném a lakást, és a páromon azt vettem észre, hogy már csak azért sem az tetszett neki, ami nekem. Sokszor ellenkezett, de aztán én győztem, és beismerte hogy igazam volt. :D Kitartást, nem egyszerű, de úgy is mi nők győzünk!!! :D

Chrissyke
Örülök, hogy jobban vagy már. Az embernek vannak kiborulós napjai, pláne ha ezt még a párja is tetőzi. Remélem azért minden rendben köztetek. Én nem is tudom mit csinálnék, ha nélkülem elmenne, engem otthon hagyna. Tuti kizárnám :twisted:
Viszont az is igaz, hogy ilyenkor édes a békülés. :oops:
Az egyébként jó jel, hogy a hőd fönt van, hátha úgy is marad, és nem jön meg a nem várt. Szorítok!

FEl a fejjel csajok!!!!!

Pinkiné
Aranyos a férjed, hogy segít amiben tud. Lehet nálunk én is türelmetlen vagyok, és úgy ahogy te, ha 5 percen belül meg sem mozdul, eldurran az agyam. :evil:
Na de hagyjuk szegényeket. Ha tudnák miket írogatunk itt össze róluk.
EGyébként írj, hogy mi újság munka ügyben. Kíváncsi vagyok, hogy baba vagy munka jön össze előbb.

Henne
Vizsgákkal hogy állsz?

Hkitty
Szorítok Neked is, hogy ne jöjjön meg. Majd írj feltétlenül.

Tyuntyi
Te hogy vagy? Lábad hogy bírja a terhelést?

Csicsy
Veled mi újság? Illetve tesóddal?

Remélem Gabóónak is jól haladnak a dolgai. Azért ha időd engedi nézz be hozzánk.

Nálam semmi küli, lassan telnek a napok, jövő hét szerdán kéne nem megjönnie, de én úgy érzem addig meg fogok örülni. Máskor is reméltem, hogy nem jön meg, de soha nem ennyire. Nem tudom mi van.
Na mindegy. Azért jöttem ma is, jók legyetek, jó éjszakát!



durcipok
 
 


Jó reggelt


Jelentem még mindig semmi nálam, csak egy tünet ismét, hogy érzékeny melleem és a mellbimbóim állnak mint állat...Tegnap este párommeg is jegyezte, amikor pizsiben meglátott, hogy "tán csak nem fázol?"Elég vicces :lol: A höm ma is mégv fent van, de az egyik napról a másikra le tud esni. Holnap kéne nem megjönni, azért egy picit mondom reménykedem....hátha, hiszen annyira pont jó idökben voltunk együtt....ha nem akkor szerintem vagy a nagyon akarás, vagy valami más a gond.

Tényleg Tyuntyiék ma mennek kivizsgálásra! GYere majd Tyuntyi és mesélj milyenvolt, mit néztek! Drukkolok, hogy minden rendben legyen! NAgyon szép a párodtól, hogy ö is aláveti magát a cél érdekében! Az enyém is mondta, de elöbb szerintem itthon kellene a dolgokat helyretenni még mielött mennénk a dokihoz, még márciusig ugyis van idö :P

Durci szerintem az jó jel, hogy valami furcsát érzel...persze iszonyat amikor az ember a mensit nem várja, ilyenkor lassan telik az idö....Nálam föleg a peteérés utántól haláli...Ja,meg ez a 33-35 napos ciklus, mire a végére érek :roll: :shock: :shock: 20.-a mindjárt itt van!!

Hkitty, nálad valami tünet?

Henne, hogy állsz a vizsgákkal?

Csip-csip, február 15 az nemsoká itt van, de ne csüggedj, tudod minden kezdet nehéz! Lehet azért van a bútortalanságban nekem valami romantikus...csak te és a párod, mega majdnem üres lakás :lol: :lol:

Csicsy a hugod mostmár jobban van? Tényleg nála a mellfájdalom volt az elsö tünet? AZ mikor?

Pinkiné, a természet majd ugyis eldönti, hogy neked melyik szerepet szánta a sors most.... :lol: (munka v. kistesó) :P

Csajok ismét lépek melózni, de majd jövök délután is!

Pussz :lol: TÀBLÀZAT 2010.01.12
Vendég
 


Sziasztok!

Chrissy
nincs semmi tünetem, mondjuk még korai is lenne, akármi is van. Péntekig még három nap. Látom, írtad, hogy fájt a hasad tegnap. Nekem is fájt, de nem görcsölt, csak úgy tompán fájt alul. Nem ettem vacsira se nehezet, se nem zabáltam össze mindent, nem tudom, mi lehet. De ilyen máskor is volt, aztán nem lett belőle se baba, se mensi :?
Drukkolok, hogy ne jöjjön meg!!!

Csip-csip
jó költözést! Én is szerettem bútorokat nézni, meg csempét, ilyesmit, mikor költöztünk.

Durci
nem fogsz megőrülni ;) Kitartást! Én most igazából nem érzem azt, hogy hű, de most össze kell jönnie, mert különben... ha nem, hát majd legközelebb ;)
Vendég
 


Helló Lányok!

Nos, megtörtént, amire vártunk. Voltunk a Forgács Intézetben. Nagyon kedves és szimpatikus volt a doki bácsi. A helyzet az, hogy mindkettőnkkel minden rendben!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A párom katonái tökéletesek, minden szempontból. A júniusi hormonprofilom is elvittem, megnézegette, azt mondta, hogy itt nincs baj, esetleg clostyt kellene szedni. Mondtam, hogy szedtem 4 hónapig egy hónap szünet volt közte, erre azt mondta, hogy akkor most pihenjen csak a szervezetem. Három hónapig még spontán próbálkoznunk kell, közben hőt kell mérnem, meg ovu tesztet használnom, s ha esetleg ez alatt az idő alatt sem jön össze a baba, akkor inszeminációt fog csinálni. Engem felturbósítanak, mármint a peteérésemet, utána tüszőrepi szuri, majd a férjem átmosott, centrifugázott, kiválogatott, tökéletesen életképes katonáit felfecskendezik.
Nagyon boldog vagyok, azért megnyugodtunk mind a ketten. Annyit mondott még, hogy egy hónapban 10% az esélye annak, hogy teherbe essen vki. Ne keseredjünk el, próbálkozni kell. Így, ha addig nem lesz baba, akkor április elején kell visszamennünk.
Igaz, hogy a 11. napon vagyok, de holnaptól akkor indul a hőmérőzés, meg az ovu teszt is. Vettem is a rossmann-ban ma, hőmérőt a múlt héten törtem össze, ma elfelejtettem venni, de kapok kölcsön anyóséktól, s majd veszek a héten egyet itthonra.
Röviden ennyi, úgyhogy fel a fejjel csajok, csak idő kérdése és mindenkinek babája lesz!!!

Kriszti, remélem megnyitod a sort! Nagyon drukkolok, annyira szépen fenn van a hőd, hogy az már mesébe illő. Nem dobnád fel a táblidat, hogy megnézhessem? Csakhogy legyen majd viszonyítási alapom. A múlt havidat is megnéztem.

Hkitty:
Remélem a closty neked használ, s baba lesz a hasfájások mögött.

Durcipók:
Nagyon telik az idő, már neked is mindjárt nem kellene megjönnie!A térdem gyógyul. Vasárnap nme bírtam magammal és futottam itthon a futópadon. Lenyomtam 5 km-t szép lassan, 40 percembe tellett, de már nagyon jól esett. A torna megy minden nap, egyre erősebb a lábam. Hétvégén is újra szeretnék futni, legalább ugyanennyit, s majd fokozatosan növelni az megtett távot és az időt pedig vele arányosan csökkenteni.

Most megyek, szép estét nektek!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Tyuntyi
Szívből örülök, hogy minden rendben van nálatok!!!!!! Ez annyira jó és szép hír!!!! Megnyugodhattok!!! Én megmondtam, hogy nem lesz semmi gond!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Akkor tessék ezerrel próbálkozni! Azt nem monda a doki, hogy mennyi időközönként ideális az együttlét (kétnaponta pl)?
Reméljük, hogy elkezded a hődet mérni, és ovutesztelni, össze fog jönni a baba!!!!
Jajj, nagyon örülök nektek!!! És a lábadnak is!!!!

Chrissyke, Hkitty
Szorítok nektek is nagyon. Tessék Chrissyke neked holnap, Hkitty neked pedig pénteken mindenféle képpen jönni.

Most megyek, én várok, és reménykedek!
Sziasztok, többieknek tessék jönni!



durcipok
 
 


Kriszti:
Megkaptam és nagyon köszönöm.És a nyakamat teszem rá, hogy te terhes vagy!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Most már nincs menekvés, te 9 hónap múlva babázni fogsz a férjeddel együtt! :P

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Jó reggelt csajszik :lol:

Tegnap este voltam már itt, csak nem volt eröm írni.
Tyuntyi gartula, hogy végül nincs semmi gond :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ez szuper!!!Gondolom ez eröt ad a további probálkozáshoz!
Hogy ment ez az egész különben? A férjednek ott kellett mintát adni???Bocsika a hülye kérdésekért...és veled mizujs?Tènyleg engem is érdekelene, hogy az együttlétekröl mit montak, hogy milyen sürün kell(ene)? :roll: :shock: Jaj, annyi kérdés van a fejemben, de most csak ennyi jutott eszembe!

Ari vagy Durcipok, meg a többiek is, hogy aggódtok, ez tök jól esik...hamár a párom nem.... :cry: Pedig tudja, hogy most kell izgulni, de még nem kérdezte meg, hogy megjött-e vagy sem :cry:
Amúgy jelentem, hogy még nem jött meg, a ma reggeli höm 37,4 lett, tehát feljebb ment 0,2 tizeddel a tegnapihoz képest...Viszont most bocsika, hogy kicsit undorító leszek, elöre elnézést. :oops:mivel én hüvelyben mérem, direkt erre vettem külön digitális höméröt.., így mikor megnéztem az eredményt észrevettem hogy van krémes folyásom, ami hát ugye a hömérön is látszik, amikor letöröltem zsepivel elöször, akkor láttam, hogy egy nagyon-de nagyon halványan nagyon világos barna...szóval szerintem meg fog jönni vagy ma vagy holnap! Hiszen ez a 34. napom, így van még idöm :lol: Viszont akkor a hömérsékletete nem értem, hhiszem ugyanúgy mértem, ágyban, ugyanabban az idöben, akkor miért megy felfelé???
No ki érti ezt, a lényeg, hogy most várok,mert a hasam is fáj, csak itt is az az érdekes, hogy csak a bal oldali petefészkemnél... :? :?
Totál mindjárt megjön érzésem van...ugyhogy nem hinném, hogy terhes vagyok...
TÀBLÀZAT 2010.01.13 :roll:
Vendég
 


Szép jó reggelt...

Kriszti: nem szabad feladni, még nincs piri (jaj ez a szokás mondat már ki nem állhatom), de mást sajna nem tudok írni :(
Van esély még!!!
Na láttod Én pont ezért nem hőmérözöm, mert akkor semm tudnék kiigazodni rajta....Tuti csak jobban idegesítene....
Szóval inkább hagyom :D
Ma melozzol???

Tyuntyi: Hát ez nagyon jó hír!!!!!!!!!!!!! Csak akkor ezek szerint, nem voltatok még jó idöpontban együtt!!!Szívessen megnézzném Én is a Te táblidat!!!na most már meg kell írnod az orvos mit ajánlott hány naponta kell együtt lenni a párunkkal!!!!

Amúgy amikor Én voltam akkor 2 napontát ajánlottak a fél időben 1 hétig!!!Remélem érthető....
Szóval pl... akinek 28 napos a ciklusai annak:12, 14, 16 napon!!!
Na így tutko értitek :D :D :D
Én jól vagyok tegnap reggel meloztam aztán jöttem-mentem nézzelődtem...délután anyuéknál voltam, majd elmentünk a Kikába, hogy megvegyük a vitrinkombinációt, amit apával vasárnap kinézztünk....na nagy nehezzen megvettük, anyunak persze a másik szín tetszet...majdnem változtattam is...de mégsemm...És most annyota örülök, hogy nem hallgattam rá
Mert ez dió-fehér, a másik meg wenge-fehér, azt túl sötétnek találta...és nem nagyon találtunk ahoz bútort...A dióból meg aztán minden van a polctól kezdve a ruhás szekrényig....Sokkal jobb, mert késöbb akár mikor tom bővíteni

Szóval ez volt....Happy vagyok Holnap hozzuk el, meg megyünk fürdőszoba bútort venni...Zajlik az élet
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Tyuntyi
nagyon örülök a jó híreknek! :D Most már aztán minden bele :wink:
Áprilisig meg tuti babás leszel!

Durci
van vmi tüneted? Drukkolok!

Chrissy
még nem biztos, hogy mensi. Tudod, a remény hal meg utoljára :wink: Meg terhességkor is lehet pecsételő vérzés.

Csip-csip
barátnőm is így csinálta, mondjuk nekik a 2. hónapban össze is jött (ápr.-ban szül). Egy hétig semmi, majd középidőben kétnaponta. Nekünk most pont így jött ki (na a kétnaponta az sokszor volt naponta, de ez nem baj ;) ).
Bútorokról tehetnél fel képeket!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Tyuntyi örülök az eredményeknek tényleg, akkor mindent bele!!!

Kriszti: remélem nem jött meg, írj mindenképpen!
Egy kicsi barna a hugomnak is volt, a cickófájdalom elég hamar jelentkezett neki, menstruáció előtt már 1-1,5 héttel már fájtak neki!
Ne izgulj a párod miatt, decemberben az én párom sem "izgult" és kérdezgetett, csak mint utólag kiderült csendesen figyelt a háttérből és a családnak mesélte h már azt hitte h babánk lesz mikor már 3 napja késett, de utána sajna megjött! tehát titokban reménykedett!
Ne keseredj el emiatt! és a húgomnak egyfolytában olyan érzése volt h mindjárt megjön, de nem....

Andi és Durcipok: nektek is nagyon drukkolok!!!

Csip-csip: nekünk kb. most van peteérés, úgyhogy mindent bele! amúgy én sem hőmérőzöm!

Az egyik kolleganőm is fog menni ilyen tüszőrepis szurira de nekik még nem fecskendezik fel, hanem megmondják h mikor legyenek együtt!

Amúgy tesóm jól van, lement teljesen a duzzanat és már nincs semmilyen gyulladás a szervezetében, úgy tudom jövő héten megy majd genetikai vizsgálatra és képzeljétek már olyan szép kis hasa van alul!!! már alakul!!!

Kriszti gyere a jó hírekkel.... várjuk
:lol: :lol:

Kép
csicsiy
 
 


Csilla: Úgy ahogy mondod, ma el is kapom apjukat!!!!

Jaj nálunk baromi nagy pangás van :?
Megörülök, amúgy is nagyon fáradt vagyok, de most így, hogy nem nagyon jönnek, még szarabb.....
csip-csip18
 
 


Sziasztok :wink:

Jelentem még mindig semmi, se barna, semmi :shock: A mellem nagyon fáj, meg ez a mindjárt megjön érzés...ma annyit rohangáltam a szoliban Wc-re, hogy hülyét kapott már a fönökasszonyom :lol: Amúgy is annyit rohangáltam mint állat. Nálunk iszonyú forgalom volt, sok újat tanultam ma ezáltal! JAj, ezt el kell mesélnem...biztos Csip-csip neked is vannak jó sztorijaid.. :lol: Jött ma egy idös házaspár....a legidösebb kuncsaft 85 éves :shock: Szóval a néni, bement a leggyengébb gépre 12 percre, ö oda szokott mindig menni állítólag. Aztán ugye a gépben mi programozunk be mndent, az embereknek csak a gépen a START gombot kell megnyomni és indul is. Van 8 perc készenléti idö,ameddig le tud kényelmesen vetközni.. na a néni az utolsó két percben kijött mezitlább egy polóban, hogy ö kint hagyta a táskájában a párnáját :shock: :shock:Halál komoly kispárnával ment be szolizni én meg majd szétröhögtem magam, de ugye nemszabad...inkább azon izgultam, hogy mire visszatotyog elindul a gép :lol: :lol: De a néni bestartolt gyorsan a kispárnával alcsizni egyet a szoliban :P :roll:
Szóval vannak érdekes emberek :lol:

Más újság nincs, egyenlöre várok, hogy mi lesz velem :roll: Még végülis a 34. naponvagyok, ugyhogy lehet késik is, de a peteérésem 100% 31.-én volt!
:P
Vendég
 


Kirszti: Hát igen vannak ám ilyen jó szorik :D :D :D
na hát már láttom 100% írtad a peteérésedet :D Remélem igazad van és bebabásodtál most :D
Teszt???? :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


péntekig nem lesz tesz, söt lehet inkább szombatig!Feleslegesen nem idegelem magam,mert lehet csak késik. :lol:
Vendég
 


Ki tudja? Mért idegelnéd magad?
Péntek már a 35 nap?
Na jó nem beszélek rá :D :D :D De Én bizti nem tudnám megvárni :D
csip-csip18
 
 


sziasztok lányok,

bocsánat, mostanában nem voltam a vizsgák nagyon lefoglaltak. 1,5 hét alatt volt négy vizsgám. de mindegyik sikerült szerencsére.:) Hétfőn megyek megint, de már csak 3 van.:)

chrissyke: drukkolok, hogy ne jöjjön meg. A hőd hogy áll?:)

tyuntyi:de jó, hogy minden rendben van veletek. AZ inszemre egyébként mennyi idő után lehet "jelentkezni"?:)

én ma dolgozom, holnap nem, mennem kell dokihoz kontrollra. :?
puszi
henne
 
 


Sziasztok Csajok!

Henne
Gratulálok a sikeres vizsgákhoz! Csak így tovább! :wink:

Chrissyke
Mi újság? Munkába menet is gondoltam rád, de ma még nem voltál. Remélem még nem jött meg. A barnázás pedig lehet baba is, az elején előfordulhat, pláne ilyen csekély mértékben. Az, hogy a hőd még feljebb ment, és a mellfeszülésed is tart még, pláne jó hír! Bárcsak meglenne már az első baba!!!! Jól teszed, hogy vársz a teszttel (bár írtó nehéz kivárni), de ha most még negatív lenne, az ember csak elkeseredne.

CSip-csip
Képeket tényleg tehetnél föl a bútorokról. Kíváncsi vagyok nagyon.

Csicsy
Örülök, hogy tesód jobban van. És Veled mi újság?

Hkitty
Te érzel valamit, vagy semmi tünet? Majd gyere holnap és mesélj!

CSajok, én eddig babonából nem akartam, mertem a tüneteimet leírni, dehát azért csatlakoztam hozzátok, hogy ezeket a dolgokat megoszthassam veletek. Kicsit korainak találtam a tüneteket, tekintve, hogy szilveszter környékén volt pé-m.
Szóval, nekem január 4-e óta feszülget a mellem (ez mondjuk minden mensim előtt így van, volt), de múlt hét szombatja óta szószerint fáj. Körös-körbe, nagyon érzékeny. És meg lehet különböztetni a mensis mellfeszüléstől, mert ez már tényleg fáj, és azóta is. És több mint egy hete délelőtti émelygéseim vannak, hol erősebben, hol enyhébben. Múlt hét vasárnap pl az ágyat nyomtam egész nap, azt hittem beteg vagyok, de hányni nem kellett. Azóta minden délelőtt előjön mikor erősebben, mikor nem, de dél után elmúlik. Wc-re is sűrűbben járok. 13-a óta apró mensis görcseim is vannak, és picit feszülget a hasam lent, valamint mérem a hőm, és a peteérést követően szép lassan felemelkedett 37 fölé. Korábban is mértem, de összehasonlítva a korábbi hőgörbéimmel, ilyen még nem volt.

Szóval emiatt írtam korábban, hogy nagyon reménykedem a babában a tünetek miatt, pláne hogy párommal sokszor együtt is voltunk. De ha a szervezetem csap be, az nem fair, mert korábban tényleg ilyen jellegű mensi előtti tüneteim nem voltak.

De szerdán kiderül :)

Bocsi, hogy hosszú voltam, de jó volt megosztani veletek.
Most megyek dolgozni, de hat tudok még jövök.

Sziasztok



durcipok
 
 


Sziasztok lányok!

Durcipók:
Az eszem megáll! Itt a második baba és te nem is irsz róla, hogy milyen tüneteid vannak? Ejnye-bejnye!!! Ez mind olyan szuper amit leirtál. Nagyon drukkolok neked, hogy baba legyen a háttérben! Mikor kellene nem megjönnie? Még csak jövő hét szerdán? Akkora nem várod? Hajrá csajszi. :lol:

Kriszti:
Amint tudsz gyere, bár úgyis biztosra veszem, hogy babás vagy! :lol:

De jó volna, ha megnyitnátok végre a sort lányok! Utána pedig jönnénk mi is ezerrel utánatok!

Henne:
Gratulálok a vizsgáidhoz. Jó sok volt ebben a félévben, le a kalappal előtted, hogy győzöd megcsinálni.

Csicsiy:

Örülök, hogy tesód jól van. Veled mi újság? Te előttem vagy a ciklusban pár nappal.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Ami a dokinál való látogatásunkat illeti és a szexre vonatkozó tanácsokat, nos ilyet konkrétan nem kaptunk. A lényeg a megfelelő időzités. Éppen ezért kell nekem is figyelnem ovu teszttel a peteérésemet és a hőmet mérni. Ebből fogunk tudni tájékozodni, hogy mikor kell feltétlenül ágyba bújni, no meg arra is, hogy ha esetleg nme stimmel vmi. Annyit mondott a doki, hogy elképzelhető, hogy pont ezen múlott nálunk eddig a dolog, bár mi azért elég sűrűn együtt vagyunk, de végülis bármi lehet. Ezt már ugye irtam, hogy egy ciklusban 10% az esélye a teherbe esésnek. Fel a fejjel lányok, mindenkinek lesz babája, csak türelem kell hozzá (Jaj, és éppen én irom ezt, akinek talán a legkevesebb van). Az inszemet nem tudom, hogy mikor csinálják időben. Mi a dokinak azt mondtuk, hogy több, mint egy éve próbálkozunk sikertelenül, igy is még három hónapig próbálkozunk, s utána lenne csak az inszem. Bár a doki akár rögtön, mármint jövő hónapban is megcsinálta volna, de mi még azért várunk három hónapot. A korunkat is kérdezte, mert az is számit. Nekem annyit mondott, hogy itt az ideje szülni. Én is azon vagyok, hogy ez beteljesüljön!!!

Szóval, röviden ennyi.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok csajok :lol:

Ohhh, már megint milyen sokat írtatok...hát igen, ha az ember pont nem jön, akkor mindig olyan sokat lehet visszaolvasni.
Nálam változatlan a helyzet, se barna, semmi alhasi görcs, semmi mindjárt megjön érzés, csak a mellfeszülés, meg föleg reggel meg este úgy belenyilal a melleimbe a fájdalom, hol az egyikbe hol a másikba. Másik tünetem, hogy olyan diszkomfort érzetem van a bal petefészkemnél...remélem nem ciszta, hanem inkább baba :P

Ja, a tesztelés,,, hát csajok be kell valljam, tegnap este elöttem a teszte, csakhogy....nekem ilyen szerencsém volt,mert nemhogy tesztcsík, de kontrollcsík sem jelent meg :shock: :shock: :shock: :?
HA meg lenne a blokkom, akkor tutira visszavittem volna a DM-be :twisted: :evil: Totál mérges voltam, és azt mondtam, hogy akkor hagyjuk ezt a tesztes dolgot a fenébe. Szombatig várok, ha addig sem jön meg, akkor veszek még egy tesztet.
Mégis az a gyanum, hogy ugyis meg fog jönni, csak megint hülyét csinál belölem a szervezetem. A reggeli höm már csak 37, 1 volt, ugyhogy lehet tényleg hamarosan megjön. A remény ott van bennem a nap minden percében, de most szeptember óta elöször érzem azt, hogy teljesen mindegy hogy mi lesz...elvégre lett a munka, amit egyre jobban szeretek eddig...aztán ha baba, hát akkor méginkább örülnék, de hát majd meglátjuk.. :D

Durcipok írtad a tüneteidet,meg hogy valószínüleg szilveszterkor volt p.éd! Nekem 31-én volt, azóta most vagyok a 15. napon. Illetve lehet csak a 14-en, mert a peteérés az még nem az elsö nap,nem? Tehát akkor én most vagyok a 14dpo-n.
Neked milyen hosszú a luteális fázisod általában? Mert ha 14, akkor neked is mostanában kell megjönnie, nem 20-an?A tüneteid alapján, én megsúgom neked terhes vagy! :lol: A teszt is lehet kimutatná már. Szerintem a 20. az nagyon késö lenne nálad mensinek....már ha tutira tudod, hogy mikor volt peteérésed!
Hol csinálod a görbédet? Ciklus.hu-n?
Ez annyira vicces, most csak a kisördög beszél belölem, de Durci, ha egy idöben volt p.én, és esetleg mind a ketten terhsek lennénk, akkor egy idöben szülnék kb :lol: :lol: :lol: èn vagy anyu, vagy a férjecském szülinapján szeptemberben! De nem élem inkább bele magam :?

Henne elöször is gratulálok a vizsgáidhoz! NAgyon ügyi voltál ennyi vizsgát egy hét alatt letenni...No én erre sosem voltam képes a fösulin...ha lehetett minél késöbbi idöpontokra tologattam a vizsgákat! :P

Tyuntyi, szerintem nálatok sem kell majd inszem. Meg sem merem kérdezni, hogy mennyibe kerül egy inszem.. :) Ti úgy mentetek a dokihoz, hogy bevallottátok a tényleges idöt, amióta próbálkoztok?
Én ugy vagyok vele, hogyha a nödokim majd márciusban elhajt, hogy még próbálkozzunk tovább,nem telt el az 1 év, akkor elmegyek egy másikhoz, akinek majd azt hazudjuk, hogy már több mint 1 éve próbálkozunk...hát ez van, néha kell egy kis kegyes hazugság a cél érdekében :wink:

Csip-csip, engem is érdekelnének a képek, ha van kedved és idöd, tehestz fel ide, illetve ha akarsz :P
TÀBLÀZAT 2010.01.14
Vendég
 


Kriszti és Durcipok: nagyon drukkolok nektek!!

Tyuntyi: most láttam h mi kb. egyszerre járjuk az utat! ma lesz itthon apa, de félek h a pé-m már volt tegnap v tegnap előtt! Neked mikor van ill. volt? remélem nem csúszunk le a dologról!
Hát igen, idén már én is 31 leszek és tényleg itt az ideje!

Majd írjatok, megyek főzni :)

Kép
csicsiy
 
 


Szia Csicsy!

Szerintem, ha esetleg tegnap volt p.éd, attól még ma nem gond ha együtt vagytok...sose lehet tudni! :lol:

Mi jót fözöl?
Nekem mosni kéne,mert kiesnek a ruhák a szennyestartóból..Annyira utálom,mert ilyenkor bent szárítom öket és 2 nap kel, hogy megszáradjanak a ruhák..
Megyek is berakni egy adagot, míg apjuk hazaér. Nálunk rakott krumpli az ebéd, tegnapról:-)De hogy holnap mit fözzek...hmmm :roll:
Vendég
 


Én bablevest főztem és krumplistésztát, ezekhez minden volt itthon, mert ma nem voltam boltban!
Hát remélem nem csúszunk le, de úgyis úgy lesz ahogy lennie kell!
Nálam már másnap délutánra megszáradnak a ruhák, ez jó!

Na még mindig semmi??? remélem!!! :wink:

Kép
csicsiy
 
 


Csicsiy:

Nekem még nem volt pé-m, ez biztos. A 13. napon vagyok, s tegnap és mai is csináltam ovu tesztet is, de negatív. Szerintem nekem még pár napot várnom kell, ha egyáltalán lesz. A múlt hónapban szerintem biztos nem volt, nem is nagyon jött meg. Alig volt valami a négy nap alatt. Ilyen még sohasem fordult elő velem, bízom benne, hogy a closty-tól nem lett cisztám. Bár azt meg nem tudom, hogy annak van-e vmilyen tünete. De azért bizakodom, s figyelem a méhnyaknyákot is, s beindult, bocs, hogy leírom rendesen, a krémes folyás is. Meglátjuk! Mindenestre most ezerrel figyelünk. A párom halál nyugodt, szemmel láthatóan megnyugodott az eredménye hallatán! :lol: Ez azért is jó, mert így biztatást kapott a szexre!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Kriszti:
Te ma vagy a 37. napon és a hőd még mindig 37 fölött van? Ez szuper!!!!

Durcipók neked és Krisztinek is megy a drukk ezerrel!!!! Csináljatok tesztet, amint tudtok és gyertek a fejleményekkel!!!Alig várom, hogy tudjuk, hogy mi van veletek, bár meggyőződésem, hogy mindkettőtöknél baba van a dologban. Bizony Isten nagyon izgatott vagyok, mintha csak a saját tesztemre várnék! :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Egyébként azért írok többször keveset, mert félek, hogy elszáll a mentés során a szöveg.
De most megyek, ma még bekukkantok.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Jó reggelt,

CSajok leesetta höm,meg barnázok rendesen, görcsöl is a hasam szóval megjött! :cry: :cry:
Nem mondom, hogy nem vagyok elkeseredve rajta, söt nagyon is, mert biztosra érzem, hogy itt valami nincs rendben, vagy nálam, vagy apánál.. :cry: Tegnap a párom totál fel is húzott, mert mondtam neki, hogy még nem jött meg, ömeg err, hogy akkor majd megjön a jövö héten :shock: :shock:
Aztán elmentünk anyósekhoz, ott is volt valami totál bunkó megjegyzese, hogy ugysem lesz gyerek idén, vagy valami ilyesmi.
Tudjátok, igazából nem is az fáj, hogy megjött, hanem ahogyan ö kezeli ezt az egész dolgot, az ezerszer jobban fáj! Feladom az egészet most, kicsit elegem van már ebböl, most szünet lesz az tuti, nem hömérözök, semmi ovu teszt, semmi....Lehet ez kell most nekem, szünet, aztán majd egyszer ahogyan telik az idö, hátha eszébe jut, hogy igazából a babaprojektet ö kezdte szeptemberben egy szeretkezés alkalmával,akkor említette.Utánna hónapban persze kicsit megingott, mert azt hitte ez sokkal gyorsabban megy...Na mindegy.
Jól kipanaszkodtam magam itt :D


TÀBLÀZAT 2010.01.15
Vendég
 


Tyuntyi: megmondom őszintén én most annyira el vagyok havazva minden mással h semmiféle jelet nem figyeltem úgyhogy én csak a félidő miatt gondolom h volt pé-m! De jó lenne ha nem, mert Apa tegnap is nagyon fáradt volt amikor hazaért, sajna többször van h 2-3 napos munkákra megy és hát többször rossz időben is megy!
Amúgy én is csak 3 hónapot várok, a párom kora miatt! majdnem 20 évvel idősebb és hát elméletileg semmi baja, dehát ilyenkor már főleg bármi lehet a katonákkal!
Ha mi elmennénk dokihoz a kora miatt tuti egyből mehetnénk kezelésre! amúgy azt hiszem már írtam, de az én vágyam nagyon régen h ikreim legyenek!!
A barátnőm férjének (30 évesek mindketten) lassúak voltak a katonái, pedig még fiatal és beültetésen voltak, hármasikreik lettek, két lány, egy fiú! nem semmi, már majdnem 3 évesek azt hiszem!

Nekem volt már petefészek cisztám, ettől én is félek, mert kb 5 évvel ezelőtt amikor abbahagytam a gyógyszert, akkor jött ki és reménykedem h ez most nem fog megtörténni! A doki mondta h a fogamzásgátló gyógyszer ezekre a bajokra jó! És tényleg, amikor megint elkezdtem a bogyót, mintha elvágták volna!
Akkor eléggé fájt azon az oldalon a hasam és barnás folyásom is volt! nekem ezek voltak a tünetek! De aztán ultrahanggal figyelték és eltűnt! De remélem most elkerül mert ez akadályozhatja a dolgot úgy tudom!

Na csajok Kriszti és Durcipok írjatok!!!!

Kép
csicsiy
 
 


Kriszti kb. egyszerre írtunk! Sajnálom, de akkor már tuti h megjött?

De most mi ez a párodtól?? nem értem!
Nem hiszem h gond lenne hidd el, sokszor vannak úgy párok h nincs semmi gond és több hónap is kell h összejöjjön! Akinek hamarabb jön, az szerencsés!
Lehet h tényleg jobb, ha egy kicsit most lazítassz, hidd el!!
mert látod, mindenféle "terhes" tüneted volt, aztán itt van!
Elhiszem h el vagy keseredve, de ne izgulj nem lesz gond, majd egy kicsit lenyugszik a párod is és beszéljétek meg a szitut!

Tegnap én is mondtam Apának h nekünk lehet nem is lesz gyerekünk, Ő meg h miért ne lenne? mondtam h egy kicsit többet kellene együtt lennünk! Ő meg azt mondta rendben és lesz babánk!
Szóval örültem ennek és nem is piszkáltam, holt fáradt volt!

Kriszti nyugi,nincs baj, tényleg!!!

Kép
csicsiy
 
 


én is többet írok h ne tűnjön el!

A párod lehet tényleg úgy gondolta pikk-pakk összejön és lehet h egy kicsit Ő is csalódott nem?

Mész ma dolgozni? akkor egy kicsit le lennének kötve a gondolataid és nem erre koncentrálnál!
én megyek is mert készülődnöm kell!
majd írj

Kép
csicsiy
 
 


Tényleg Andi Te hogy állsz? most láttam a táblázatban elöl vagy!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok Jó Reggelt!!!

Kriszti: Hát sajnálom, hogy meg voltak a tünetek és még sincs babó...
De bizti nem csak barnázzol még???Pedig Én is meg voltam győzödve, hogy valami jó lesz :D De hát... :(

Tyuntyi: Te meg bulj el!!! Szégyeld magad, hogy nem mesélted el, hogy milyen tüneteid vannak!!!
Nagyon várom a Szerdát és drukkolok ezerrel :D

Csilla: Ez egy jó dolog, hogy a párod így reagálta le a dolgokat, akkor biztos szeretne már babát és tenni is fog az érdekben
:wink:

HKitty: gondolom nálad one tünet :)

Többiek hol vagytok???Gyertek!!!

Nálam tegnap egésznap vásárlás volt, elköltöttem az összes pénzem még a dugit is :D De érdemes volt nem bánom :D
Nagyon nagy lázban vagyok...Megvettem a fürdőszoba bútort meg a Wc bútort szóval oda már csak lámpát kell vegyek meg még ide-oda 1-1 polc kellene, de ez már pár ezres tétel, a lényeg, hogy a drága fontos bútor megvan :D
Valamikor elhozzuk a vitrint is a Kikából :D Az is meg van és akkor a Nagyszobába is már csak karnis-függöny kell...Amit megveszek Vasárnap :D Mert le van akciózva...Ezek is már csak pár ezres tételek...
Aztán most gyüjtök a festékre, mert harcolok, hogy színes legyenek már most a falak, és ha meg van rá a keret és megveszem, akkor azt mondták, hogy lehet színes a falam :D :D :D :D
Ja és tegnap közölte a párom, hogy már az is mind 1 milyen színű, és most találtam a Nagyszobában egy nagyon jó színt:lime :D
Csajok gyöngyörű :D és neki is tetszik, szóval lehet az lesz :D
Ezek vannak :D :D :D :D :D
Megyek megcsinálom a körmöm aztán még jövök :D
Puszi :D
csip-csip18
 
 


Csip-csip:
Nem én nme árultam el a tüneteket. Szerintem te Durcipókra gondolsz, neki kellene nem megjönnie jövő hét szerdán. Én még középidöben sem tartok.

Kriszti:
Most akkor megjött? Basszus, pedig annyira, de annyira biztos voltam benne, hogy babát vársz. A jó K... életbe! A leesett hő, sajnos tényleg mensire utal tudomásom szerint. Nem is tudom, hogy mit mondjak. A pasik meg olyanok, hogy ha állandóan ezzel fárasszuk őket, akkor kiborulnak. Az én férjem is ilyen. Ha emlegetem, hogy még nem jött meg vagy érzem, hogy egy kicsit nagyobbak a melleim, teljesen igy reagál ő is. Bizony Isten nme kell nekik semmi ilyesmit elmondani. Ha tehes vagy, úgyis örülni fog neki, ha esetleg meg megjön, akkor pedig biztos, hogy valahol letörik ő is, csak nem vallja be. Mások, mint mi nők, az tuti.

Csicsiy:
Kérdezhetek vmit? Ha nem akarsz akkor ne válaszolj rá. Irtad, hogy a párodnak elméletileg nem lehet baja. Esetleg van már gyereke? Csak puszta kiváncsiságból kérdezem, semmi rosszindulat nem vezérel.

Én három napja csinálom az ovu tesztet. Eddig full negativ. Abszolút csak kontroll csik van, a másik még nem igazán látszik. Ma vagyok a 14. napon, de biztos voltam benne, hgoy nem most lesz pé-m, mert nem menstruálok 28 naponként. Szewrintem, meg a ciklus.hu szerint is csak jövő héten lesz vmikor a hét elején. Meglátjuk.Mindesetre méregetem a hőmet reggelente, ami szerintem elég magas, mert átlagban 37, meg ugye az ovu tesztek fogynak rendesen.

Ha tudtok gyertek még ma. Puszi nektek.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Krisz, annyira sajnálom!!!!! :roll: :roll: Pedig meg voltam róla győződve, hogy sikerült! Mintha anno a saját tüneteimet írtad volna le. Csak nem akartam írni, mert ha tényleg nem - mint ahogy a fene essen bele megtörtént - csak még jobban letörtél volna. Bár gondolom, így is el vagy kenődve. :cry: :cry:

Durcipók, neked mennek továbbra is a drukkok! :wink: :wink:

Csip-csip, szupi ez a vásárolgatás! Anno, mikor 2,5 éve átalakítottuk a lakást, mi is folyton vásároltunk :) Bementünk a Kikába, fizettünk, bepakoltunk az autóba és visszamentünk folytatni :)
Az Ikeában ugyanez volt :):):):)

Tyuntyi, drukkolok hogy pozitív legyen az ovuteszt! Mi napok óta nem voltunk együtt. Folyton összeveszünk valamin. :? :? Mondjuk, még úgyis van időm pé-ig. :roll:
S annak is örülök, hogy minden rendben van nálatok!

Mi megvagyunk, az állással kapcsolatban még mindig semmi. Igazából már nem is érdekel. Ha találok a hirdetések között valamit, ami nagyon megtetszik, akkor elküldöm az önéletrajzomat, de ennyi.

Igazából most kicsit meg vagyok zuhanva. :roll: :roll: Apával mostanában nem alakulnak túl jól a dolgok. Folyton veszekszünk valamin. Tegnap este is, felöltöztem szép hálóing, combfix hogy na, akkor elcsábítom. Jól is ment minden, majd mikor rodeóra akartam fogni a dolgokat, kifejtette, hogy inkább kézimunkázzak, mert hogy nekem az előjáték alatt már úgyis volt egy orgazmus, s akkor meg minek erőlködjön, hogy legyen még egy. :shock: :shock:
Meg hogy neki a rendes szeretkezés már nem kielégítő lelkileg, s hogy inkább legyen másfajta kielégítés. Teljesen lepadlóztam.

Bocsánat, hogy ezt így elírtam, csa eléggé el vagyok keseredve. Mostanában semmi nem jó neki. Mindenért beszól, de hogy most már a szex sem..... :cry: :cry: :cry: Eléggé el vagyok keseredve.

Szerinte ezt úgy kéne felfognom, hogy 9 év után újítani akar. Csak hát, nem úgy tálalta a dolgot. :roll: :oops: :roll: :oops:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Itt is vagyok, görcsölök mint állat :oops: Még jó, hogy este 6tol melózok,mert most még állni is alig bírok :?

Aranyosak vagytok lányok, hogy vigasztaltok, de komolyan...jól esik nagyon ám a kis lelkemnek most :P Mostmár amúgy nemcsak barnázok, hanem rendesen meg is jött :cry:
Valahogy a sors még lehet úgy akarja valami miatt, hogy nem most kell jönnie a gyereknek,mert csak én szeretném, ebben tutira bizti vagyok, csak a párom nem ondja ki. Pedig ezt érzem... :cry: Mennyire egyszerübb lenne neki azt mondania, hogy szívem, még nem biztos a melóm, addig én sem tudom biztosra mit akarok....Csak rohadtul felbasz a dolog, hogy nem beszél!!!àllandóan csak azt számolgatja, hogy mennyi pénzt tudnánk a hónap végén félretenni...tegnap már megkérdezte, hogy akkor most mire gyüjtünk?? :shock: :shock: Persze, jó ha van egy kis tartalék, az mindig is volt nekünk, de azt gondoltam, hogy esetleg olyasmit mond, hogy a gyerekszoba bútor, babakocsi, vagy nyáron egy rövid nyaralás, akár itt németben, vagy hazamegyünk, vagy ilyesmi....nem, hanem tudod, azért gy´üjtünk, hogy esetleg pár év múlva lecseréljük az autót :shock: :shock:
Júj de jó mondom...Tudom, hogy szeretne egy nagyobbat azért, hogy majd ha lesz család...stb, csak elöbb a családot kell összehozni :roll: :roll: :?

Hmm, Pinkiné...totál magamat látom az októberi esetnél...akkor nekem is volt beöltözés, egyebek...aztán nagy seggreesés, annyira, hogy már magamhoz nyúlni sem volt kedvem.. :lol:
Front van különben? Vagy csak én reagálok az utóbbi napokban mindenre ilyen érzékenyen? Mi is csak veszekszünk, a párom édes drága, aranyos, meg imádom, de néha olyan bunkó beszólásai vannak, hogy kettéáll a fülem is...özben meg nem veszi észre, hogy hogy meg tudja bántani az embert...Aztán utólag meg jön a bocsánatkérés, ha jön :roll:
Nehéz lenne néha elöbb gondolkozni, utánna dumálni??

Ja, ha már az orgazmus... :oops: Jövö hét végén (jan. 22-24) Erotik a Kiállítás lesz itt Hannoverben!!A magyar ismeröseinkkel akarunk elnézni oda..Már bejelntettem apának, hogy kell egy vibri :lol:
Nézett nagyot :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Hkitty és Durcipok mizu veletek!
NAgyon drukkolok nektek, hogy összejöjjön!!!
Vendég
 


Mostmár én is lehiggadtam a reggeli után! ANyukámmal sikerült MSN-en beszélgetni, olyan jó volt!
Nekem ö olyan mintha a barátnöm is lenne! Ez az, hogyha nem is mondok semmit, akkor is érzi, hogyha valami gondom van :P
Vendég
 


Akartam írni, hogy én kérdeztem meg a páromtól, hogy akkor végülis mire gyüjtünk, nem ö engem...csak elírtam feljebb.. :oops:
Vendég
 


sziasztok, lányok!

Krisz, sajnálom, hogy megjött.:( a pároddal remélem minden rendben lesz majd.

durcipók, megy a drukk.:)

pinkiné, sajnálom. Én is jártam már így a férjemmel, hogy beöltöztem neki meg minden, aztán közölte nincs hozzá kedve..Úgy látszik, minden pasinak van ilyen időszaka.

lányok, ma voltam traumatológán kontrollon a kezemmel. Sajnos, ahogy számítottam nem kaptam jó hírt. Tudjátok, anno a balesetemben a könyököm súlyosan sérült.. és protézisre lesz szükségem..
azt mondta a dokim, hogy próbáljak minél hamarabb teherbe esni... protézis beültetés után,eléggé nehéz lenne gyereket vállalnom...Jó, mi?

és ezek után ne feszüljek rá a babatémára...:S
henne
 
 


Henne, öszintén sajnálom :cry:
Egy hülye kérdés, hogy a protézis beültetése után, miért nehezebb?`
Fogalmam sincs öszintén, hogy az mivel járhat...De jó fej a doki, hogy még ö is ezzel stresszel?? :roll: :shock:
No akkor Hajrá Henne!
Vendég
 


Pinkiné: Hát lhet Én is picsára ültem volna...De elmondanám, hogy velem ez nem 1 szer történt, smi most veled... :cry: :cry:

Henne: Ez valójában igaz???Mért nehezebb teherbe esni utána???

Tyuntyi: Jaj igen bocsi, Durcipoknak ment voltna :D
Egyszerre lesz p.é????

Kriszti: Na hát Én is össze vesztem tegnap apival a bútor vásárláson erre ő meg elkezte, hogy kocsit kellene vinni a szervízbe és csomó pénz...na Ém mondtam neki szarok rá!!!!!!!!Most van 20% akció elmentem vásárolni :D
csip-csip18
 
 


köszi, lányok.
azért nehezebb, mert a protézis beültetése után kb 1 év a felépülés. tehát 1 éven keresztül csak az egyik kezemet tudnám használni. Protézis után a bal kezemet 1 év után max 5 kg-ig terhelhetném...Sajnos úgy néz ki, lehet, már 1-1,5 év múlva szükséges a műtét. Ha mostanság nem esem teherbe, és a kezemet is műteni kell, akkor kb 2-3 évet csúszna a babaproject...
és a műtét után persze erős fájdalomcsillapító járna, ami szintén egy jó ideig a babaprojectet leállítaná...hát ezért..:(
henne
 
 


Sziasztok!

Durci
szóval te leszel az első babás? Elég biztató jelek :wink:

Tyuntyi
ebben az időzítésben lehet valami. Mert ugye a pete csak 1 napig él.

Chrissy
francba, pedig biztos voltam benne, a tünetek alapján, meg minden :(

Csip-csip
irígyellek a vásárlás miatt, szeretek lakberendezni!

Csicsiy
legalább ha lefoglalod magad, nem görcsölsz a témán, így könnyebb teherbe esni :wink:

Pinkiné
férjed: no comment :twisted: Elég érdekes stílusban tálalta, no meg visszavághattál volna, hogy neki az nem öröm, ha neked jó?

Henne
hát akkor hajrá! Sajnálom a könyököd!

Nekem természetesen semmi tünet, az égvilágon semmit nem érzek, persze piri sincs sehol.

Holnap disznóvágásra megyek mamámhoz, vasárnap lesz anyu szülinapja, megyünk a temetőbe.

Kellemes hétvégét!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: