Új privát üzeneted érkezett!

Mandarin: nem is neked szántam, hanem globálisan, csak épp Te volt az uccsó, aki írt még erről. Egyébként csak napi egyszer tesztelek már, max kétszer! :D Azért minden észrevétel fontos, köszi!

Lányok: a pé-t mi jelzi, ha nem a teszt, azt olvastam, hogy a nyák változik, de én azt nem venném észre.
Még annyi, ha tegnap együtt voltunk sztetek kell pihiztetnia dolgot, csak azért, mert én nem bánám a mát sem... :lol: csak a kis katonák miatt aggódom! :)

Pitypang:köszi!!!!! Csak most meg enm tok aludni! :)

Melish: miből gondolod, hogy 30 napos a ciklus, most 20. napon vagy, és tenap még + volt a teszt, csak halkan kérdem, kíváncsiságból...ja, és ne görcsöljünk rá! :D Tényleg Te írtad, hogy tök sokat dolgozol....szoktál eljárni egyedül sétálni a természetbe, mondjuk most tél van, de lehet, hogy minden nap egy óra, egyedül vagy a kutyusoddal jót tenne, kipcsolnál...és hátha pozitív hatása lenne! :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül?
Szerintem minél többször, annál jobb! :lol: :lol:
A nyákot sztem könnyű megkülönböztetni a normális hüvelyváladéktól, mert pé-kor sokkal több van, meg pont olyan, mint a tojásfehérje. De a belinkelt oldalon (babatervezők otthona) találsz képet is róla.
Nem rémlik, de méred a hődet?

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


nyuszifül irtam neked a tegnap, hogy én csupán 1 napot mondok pozitiv tesztes napnak mivel a 15. napi igazán erős volt de a használati utasitás azd mondja, hogy legalább olyan erős kell legyen vagy erősebb mint a kontrol csik. De a 15. és 17. napi csik nagyon erős volt de gyengébb a tesz csiknál igy nem nevezném pozitivnak mint annó neveztem. Visszanéztem a 2008-as naptárom és augusztus, szeptember, október 30 napos ciklusu volt. Decemberben nem tudom a napját az első ciklusnak csupán saccoltam. Nekem fogamzás gátló tabletta előtt 28 napos volt aztán a tavaji évben volt 2628,29,30,31 napos de a nőivonalo.hu egy éves átlagként 28 napos ciklust adott ki. Most bizom abban, hogy 30 akár 31 napos lesz és nem csak késői pé volt. Én nem is szánkékszom február elején pozitiv hcg-t tesztelni mert az, hogy ismét ki tudtam magmanak mutatni a pé jelenlététt visszaadta a reményt mivel lassan azt kezdtem gondolni, hogy meddő vagyok.
Sétálni nem szoktam csupán ki az autoig aztán a munkahelyen egész az irodáig. Ilyen sétár nincs időm. A kutyusunk meg szabadon él az udvaron igy nem kell sétáltatni! De szoktam 1/2 órát játszani vele, szaladgálni reggel és este is szoktunk játszani, de most nincs itthon december eleje óta elvittük kutya suliba oktassák ki és 2-3 hát mulva jöhet haza.
gratulálok a vizsgádhoz!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.01.19 13:06-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

Pitypang: köszi, nem mérem...csak tesztelek, ma csak egyet csináltam, de sztem az + majd felrakom ide, csak tényleg ledőlök egy órát szunyálni, mert menten meghalok.
Nekem semmi nyákom nincs, de komolyan...néha észreveszem, ha olyan, de most semmi.... :shock: Tezst meg + sztem.

Kép
nyuszifül16
 
 


Lányok tényleg van valami ebbe a nyák dologba,mert az utóbbi pár hónapba már kinomban én is el kezdtem figyelni.És nekem egyik hónapban sem volt olyan középidőben,hogy nyujtható lett volna a 2 ujj között.Csak most december végén fedeztem fel elöször ,hogy olyan volt 3 napig mint ahogy a nagykönyvben meg van irva,nem hittem a szememnek.Ugyhogy bele is adtunk mindent a férjemmel,pedig pont akkorára esett a spermavizsgálat ideje,és 5 napig gyüjtögetnie kellett volna.De én mondtam neki engem nem érdekel nem fogom pont most kihagyni a lehetőséget egy hülye vizsgálat miatt.El is tudták végezni a 3 napossal is.De ami a lényeg hogy 2 napja nem jött meg! Kép [/img]
Vendég
 


Azon kuncogtam itt magamban,hogy lehet,hogy mégiscsak tudtunk valamit kezdeni azzal a 30%spermával is....De nem akarom sem beleélni,sem elkiabálni magam mert már annyit csalódtam az elmult hónapokba.2nap késés még nem a világ,csak azért gyanús a dolog mert mindig28napra jön meg,és ez már a 30dik,és semmi tünet,a cicifeszülésen kivül.Hacsak az nem,hogy narancson élek napok óta. Kép
Vendég
 


Nyfül! Ja, csak azért gondoltam, hogy nekem szántad a hsz-t, mert ott volt a nevem az elején... :)
Peteéréskor több lesz a nyák, és sokkal nyújthatóbb, ha a két ujjad közé veszed, mint máskor. Ha nincs pé, akkor nem olyan nyúlós, és nem olyan könnyen átjárható a spermáknak, mint pé-kor. Tünet lehet még a pocifájás, szurkálás, ritkán pici vérzés tüszőrepedéskor. Ja, meg a fokozott szexuális vágy! Látom, az Neked megvan! :wink: Jaaa, és a poz. lh teszt... :)
Izisz! Ez nagyon jól hangzik! De jó lenne!! Mikor fogsz tesztet csinálni? A narancs-evés aranyos. Én kiwizabáló voltam... :)
Sajnos rossz előérzetem van... Görcsöl a hasam. 3 nap késés ide vagy oda, ebből sztem piri lesz! Rohadt piri!!!!! :evil:
mandarin7
 
 


mandarin mig nem jön piri ne csüggedj, de tudom milyen piri szemébe nézni 3.ik nap után :twisted:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch! Ne is mondd! Nem baj! A héten befestetem a hajam, elmegyek szoliba, zabálok egy csomó káros dolgot, és a hétvégén jól berugok barátnőm szülinapi buliján.. Talán még egy cigit is el fogok szívni. Nesze neked rohadt piri!!! :twisted:
mandarin7
 
 


phpBB: Kép[/u
Vendég
 


Na,mondom töltök magamról fel képet,hogy adjak fejet is a véleményemhez,hát nincs is rólam meg a gyerekről közös kép.... :evil: :evil:
Már itthon van apa,leszerelt...ja,az vicces lenne,apa kint,én meg teherbe esek..... :lol:
Csak annyit akartam abból kihozni,hogy jó hamar összeházasodtunk,hazajött decemberbe,augusztusba meg már az anyakönyvezető előtt találtam magam...
Na addig egy kép a fiamról..... Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Ja, kimaradt a csípős tejfölös babgulyás, amit holnap fogok főzni, és utána iszok egy jó házi mézespálinkát! Rohadt piri! :twisted:
mandarin7
 
 


Kép


Nem tudom mennyire hisztek a humbukokba,de ez a kép a lagzimon készült,aznap kellett volna megjönnie...de már nem jött...Hülyéskedett a barátnőm,hogy biztos babát várok.....Hát nem tudom,de nem szoktam fogni a hasamat.....szerintem érdekes!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Jól kidúltam-fúltam magam Nektek.....! :oops: De jól esett.. És így a síelésünk sem marad el, amit terveztünk. Hát, piri előnyei. Nézzük ezt az oldalát....
Melinda! Édes a fiad!
mandarin7
 
 


Melinda! És mi az a fénycsóva pont a hasadon? Szép menyasszony voltál!
mandarin7
 
 


na azt nem tudom én se.De utólag,mikor megtudtam,hogy terhes vagyok,úgy kirázott a hideg.Én nem hiszek az ilyenekbe,de ez a kép magáért beszél....hogy jön a fény,és a pont a hasamra.... Kép
na ilyen vagyok most is nagyjából...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


júúúúúúúúj! Nekem is állnak a szőreim!!! Először azt hittem, hogy benti kép, és pont egy kis ablakból süt rá a nap. De aztán láttam, hogy kint készült, a jobb oldalon álló autó miatt. Ez nagyon érdekes! Paranormális jelenség vagy! :lol:
mandarin7
 
 


Ráadásul ami a döbbenet: a fény miatt, és talán mert fogod is a hasad, úgy láttam, hogy már kispocakos menyasszony voltál. Ráadásul a kép este készült. Mi az a fény? Miért fogod a hasad? És miért volt az a benyomásom, hogy kismama-menyasszonyt látok? Hát ez tényleg érdekes.. :shock:
mandarin7
 
 


Pedig nem voltam kismama....vagyis 2 hetes..... :lol:
CSAK JÓ HÚSBA VAGYOK...
Az a fény passz.....már mentem átöltözni menyecskébe,csak útközbe elkaptak a lányok...és ez az...én nem szoktam fogni a hasam,csak úgy...vagy már a tudatalattim????Ez a kép aug 18-án készült,tesztet meg szept 12-én csináltam....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda! Ez tényleg érdekes! Azon a képen egyáltalán nem úgy nézel ki, mint aki "jó húsba van". Csajok! Nézzétek már meg a hasát! Nem olyan, mintha lenne egy kis baba-pocakja??
És ha aug. 18.-án kellett volna megjönnie, hogy-hogy csak szept. 12-én csináltál tesztet?
mandarin7
 
 


Melinda!
Nagyon helyes kisfiad van, és szép menyasszony voltál! :lol:
Barátnőm is terhes volt már az esküvőjén, és még ő sem tudta, aztán ebben a hónapban szül :)

Ízisz!
Látom a vonalzód! Megjött? :?

Mandarin!
Sajnálom, hogy neked is megjött :evil:

Nyuszi!
Ismét gratu a vizsgádhoz!!!!!!!!4 :lol:

A nyákot szerintem együttlét ütáni nap nem érdemes nézni :oops:
Vendég
 


Meli!
Tök jó, hogy pozitív lett az LH teszted!!! :wink:
Hajrá!
Vendég
 


Dkavics! Még nem jött meg, csak az előszele... Fáj a hasam+derekam... elég rendesen.
Ez az együttlét utáni nyákvizsgálat aranyos... Akkor tényleg nem érdemes... Olyankor más összetevők is részt vehetnek a nyákvizsgálat során... :lol:
mandarin7
 
 


:lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, van bőven téma, ám ha nem vagytok biztosak valamiben az én dokimat lehet neten keresztül is kérdezni, én idestova kb 10 éve járok hozzá, csak ajánlani tudom mindenkinek, lehet, hogy egy kicsit drágább, de nagyon kedves és aranyos, és nem utolsó sorban már a 4. babát hozta világra a nyáron, de már dolgozik újból, én csak jót tudok róla mondani. (JA ÉS EZ NEM A REKLÁM HELYE!)

Ha kérdezni akartok tőle nézzetek rá a következő site-ra:
http://www.nlcafe.hu/szakertoi_oldalak/307853/3

Remélem fog segíteni egy pár dologban.

Nagyon örülök, hogy vannak újak is, és tök jó, hogy töltötök fel képeket is.

Mi szilardinho-val együtt kezdtünk el próbálkozni, tényleg nagyon eltünt, én nem tesztelek semmivel, vártam eleget a gondolattal, hogy babánk legyen, a párom mindig azt mondja a jó istenke eldönti, azt gondolom, hogy majd ha már 4-5 hónapja próbálkozunk, és akkor sem lesz semmi, akkor elmegyek a kedves dokinénimhez, és majd kezdünk valamit.

Nagyon jó olvasgatni amiket írtok, higgyétek el mind csak tapasztalat és mindenki a saját tapasztalatát írja le, és ebből is lehet tanulni.

Örülök a viszgázóknak, mindenkinek sikeres vizsgákat kívánok:
firstlady
firstlady
 
 


Na, jövök mér közétek én az öregecske, mert úgy olvasom, hogy a "csitrik" nagy káoszt kavartak: :D

Mandarin,
én hiányoltalak magamban, és jó, hogy jöttél! A pirinek tessék örülni, valahol mégis azt muntatja, hogy jól működik a szervezeted. A mézes pálinka jó dolog! Egyébként, ha olvastál engem, én a piri idején a fiammal nagyon görcsöltem, igaz, kicsit más volt, mint a menzi idején, de ahhoz hasonlóan. 2-3 napig tartott, aztán hirtelen eltűnt... Jött viszont Bencus!!!

Ízisz,
gyümölcskúra, az...öööö..talán kislányt jelent. :lol:

Firtslady, és többiek
én sem negatív reklámot szeretnék, de én ehhez a dokinőhöz jártam az első babánkkal. A 8. héten barnázni kezdtem, felhívtam (napközben) a megadott mobilszámon. Lenyomta... 5 perc múlva újra felhívtam...lenyomta. Küldtem neki üzenetet, hogy a páciense vagyok, kismama, barnázok, segítsen, mit tegyek. Na, úgy hívott vissza, mint ti. Még egyszer voltam nála, elhoztam a papírjaimat, nem is érdekelte, hogy miért jövök el tőle. Pedig elsőre nekem is nagyon szimpi volt. És azért hagytam már nála egy csomó pénzt...
Még aznap elmentem gyorsan a Máv-Kórházba, véletlenül bekerültem egy fiatal, szimpatikus, nyugodt orvoshoz, nála is maradtam és szültem, és nem tartogatta a markát. A fiam most már 3 éves lesz...

Melinda,
nagyon jó a kép. Fantasztikus, mintha égi jel lenne, és te erre nem figyeltél fel?!

Dunakavics,
te is piri, jól olvastam?

Üdv az újaknak!
Pitypang,
mi történt a babátokkal? Írhatsz pü-t is.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly :)
Ja, megjött... :evil:
Vendég
 


Akkor éljenek a május 1-jei felvonulók! Ez jó szín! :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Szerintem még fáznának a kispicutik, azért váratnak magukra.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Hát csajok jól éreztem,hogy korai az öröm.Elkezdett valami barnás-rózsaszines váladék folydogálni.Úgyhogy meg fog jönni az a rohadék megint!!!Mennyi nő örülne fele ennyi mensesnek amit mi itt produkálunk.Bár a fiammal rendesen véreztem hónapokig,nem létezik,hogy még egyszer megtörténjen,én már egy sima terhességet szeretnék.
Vendég
 


Ízisz,
így szokott kezdődni a pirid?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Hát csajok jól éreztem,hogy korai az öröm.Elkezdett valami barnás-rózsaszines váladék folydogálni.Úgyhogy meg fog jönni az a rohadék megint!!!Mennyi nő örülne fele ennyi mensesnek amit mi itt produkálunk.Bár a fiammal rendesen véreztem hónapokig,nem létezik,hogy még egyszer megtörténjen,én már egy sima terhességet szeretnék.
Vendég
 


nyuszifűl nem jó mindennnap együtt leni.minden másnap a jó.én ezt hallottam....
üdv az ujjaknak sok sikert a babókhoz..... :lol:
melinda nagyon csinos vagy a képeken!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na már hülye is vagyok,most látom 2szer küldtem el ua.Soha nem igy jön meg,hanem hajnalban mindig arra ébredek ,hogy meg fog jönni,kimegyek wc-re és már ömlik is a vér.De ugy látszik most beújit a mensesem,hogy még inkább felrobbanjak.Még jó ,hogy nem pazaroltam a pénzem tesztre.De azért ha ezt folytatja és nem válik élénkpirossá,akkor hétvégén tesztelek,úgyis megszoktam már az 1 csikokat.Nem találtam csak terhes,és ovulációs vonalzót.Ezért mutatja azt a vonalzóm ,hogy elkezdtem egy köv. ciklust.De jó nem is menstruálok meg terhes sem vagyok.Akkkor mi is vagyok most?
phpBB: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/u
Vendég
 


Ízisz,
csak kellene még egy tesztet pazarolni. :wink:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Kép[/url]
Vendég
 


Na ezt hallgassátok!
Gondoltam veszek egy terhességi tesztet,mert semmi hányinger-hányás,semmi olyan,mint az elsővel.....megcsinálom szépen....erre negatív!!!!Hát hová tűnt Sanyika?????Nem jött meg,semmi barnázás,semmi.....erre varrjatok gombot...ja,holnap mennék a kiskönyvért....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda most teszteltél és negatív?
:shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda!
nagatív lett a teszt?!? :shock:
Vendég
 


igen....teljesen negatív...most olvasok utána az elhalásnak/felszívódásnak,stb....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


biztos, hogz jo volt az a teszt? Megis utana neztem es te voltal mar dokinal es eletjelre mutato tuneteket is latatok, h'tha csak a tesyt nem jo, szoritok :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melinda!
Mikor kéne orvoshoz menned?
Soron kívül holnap nem tudsz elmenni?
Vendég
 


Melinda!
Én úgy tudom, hogy a hcg mindenképpen a szervezetedben van. Ha baj van, akkor is :cry:
Reméljük, hogy csak a teszt volt rossz!!!!
Vendég
 


Hát nem tudom....akkor is kellene lenni HCG-nek,ha felszívódott?????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


hát, akkor talán nam. de nem tudom, orvosoddal nem tudsz beszélni?
Ne gondolj a legrosszabbra!
Vendég
 


a hcg még egy ideig jelen van a szervezetbe akkor is ha már esetleg nem él a baba.a dokim mondta...szerintem csak a teszt volt rossz...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nincs dokim.holnap lesz 2 hete,hogy voltam uh,életjelenség volt,stb...csak az a baj,hogy 10000 tesztből,pont az enyém nem jó????büdös faluba lakok,még csak az sincs,hogy beszaladok mégegy tesztért....legközelebb Gyöngyös,de anyum szülőin (tesómén) kihívtam az állatorvost (na nem magamhoz) :lol: ,meg kéne várni őt is...de szerintem bemegyek még egy tesztért...vagy 3-ért,tartalékba....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda és rosszuléteid ,tüneteid voltak?vannak?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nincs,pedig az elsővel volt....egy pár napig,hányinger,de el is múlt....ja,állandó vizelési inger....ennyi....jahh,meg néha farkaséhség,de csak kb 3 naponta....a mellem elve érzékeny,mivel szoptatok.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda az nem baj ha nincs tüneted az elsővel pedig volt.minden terhesség más és más...akkor volna baj ha lennének tüneteid és hirtelen egyik naprol a másikra elmulnának.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: