Új privát üzeneted érkezett!

Ja, mi az a wassermann?
Ki az a víziember?!
Sellőfiú?!
Vízöntő?! :roll: :lol:
Homályosítson fel valaki ezekről a kötelező vizsgálatokról, legyen szíves, hátha olyan sikeres lesz a mai este, hogy tudnom kell mindent! :roll: :oops: 8)
Megyek, sok a duma.......
Nekem jó jógázást, nektek meg jó pihenést, vagy max. házimunkát, de tessék kényeztetni magatokat!
Pöttyökre meg ragtapasz! 8)
zsuzska30
 
 


Egész éjjel maradhat a ragacs, csak apa ne ijedjen meg! :lol:
Tényleg lelövöm magam!
Sziasztok!
zsuzska30
 
 


Szia Zsuzska!
Hát jót mosolyogtam mikor olvastam a bejegyzéseidet!
A ciklusodhoz sajna nem tok mit szólni, én ennyire nem értek szerencsére hozzá (nem kellett sohha foglalkoznom vele ennyire). Reméljük minden OK lesz! :D
Köszi h Te azt mondtad, h elmúlik. Legyen is így! :D A pattik meg tényleg mondjanak le!
Én örülnék a legjobban ha olyan bőröm lenne mint terhesség előtt. Annyira nem voltam pattis akkor.
Sebtapasz, érdekes. De ez jó sima piros púpokra is, amiben nincs váladék???
A gasztrós fenntartó gyógyszert tesztem le, mivel a dokim azt mondta h itt az idő.
Amúgy nem Tigrisre apa, hanem apára tigris kell! :D A másik menne…
A cukorbetegeknek nem tom mit adhatnak terhelésre. Érdekes kérdés.
A wassermann = vérbaj. A vízembert hol olvastad??? én nem találom…
Jó jógázást!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 

 
 

Zsuzska,

Csatlakozom Tigrishez! Jót mulattam a bejegyzéseiden!!! :D Kellenek ilyenek!!!!
Én nem tudom megnézni most a görbédet, nem nyitja meg az oldalt... :( Francba, mert nagyon kivi lennék rá! A 24. napos peteérés meg abszolút benne lehet a pakliban!!!! :D Örülj neki és Apira fel!!!! (mi tegnap hancúroztunk :lol: ), ezért virtuális átküldöm neked az összes megmaradt energiámat mára és hajrá!!!!!! :wink: :lol: Ha kíváncsi vagy az én görbémre, aminél összehoztuk Manó Gyereket, akkor alább a link. (remélem, meg tudod nyitni...)
http://www.fertilityfriend.com/home/2ca371

Érdekes ez a ragtapasz dolog...asszem kipróbálom! :)

Tigris
,
wassermann= "simán" fordíthatod németről magyarra "vízembernek" :D:D:D:D:D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Szijjjasztok!

Zsuzska, nagyon édes vagy! :-DDD
Vagy mi van???? :lol:
Pattanás: háát, képzeljétek, én még (legjobb tudásom szerint) nem vagyok várandós, de két olyan ocsmány pattit szereztem be az arcomra, hogy csak na.
Lehet, hogy szimpátia-pattanás? Mint amikor a pasik is kívánósak a várandós feleségük mellett? :-)
Kamaszkoromban voltam pattanásos legutóbb, és akkor is csak a homlokomon kicsit és alig látszott. Lehet, hogy a pénteki utazás miatt van. Fárasztó volt és izzasztó.

Pénteken külföldön voltam egy kolléganővel, négy és háromnegyed óra vezetés oda, hat óra tárgyalás, majd négy és háromnegyed óra vezetés haza. Az utolsó órában már alig láttam ki a szememen.

Szombaton "nyalogattam a sebeimet", aludtam mint állat, vasárnap takarítás. Tegnap meló, ma meló... Tegnap voltunk úszni (elvileg hetente járunk), olyan izomlázam van, hogy csak na.

Kép
manguszta
 
 


Örülök neki, hogy felvidítottalak benneteket, ha ti vidámak vagytok, a baba is vigyorog odabent, az pedig nagyon jó!
Tigris, Mumi megmagyarázta a wassermannt.
Szerintem arra is jó, mert én is szoktam rátenni és lejjebb megy a púp.
Ha otthon vagytok, akkor lehet egyfolytában rajtatok.
Csak el ne feledkezzetek róla!
Ha menekülnek az emberek mellőletek, akkor nyúljatok magatokhoz, vegyétek le, mert azt hiszik, ragályos.........
Mondjuk, előnye, hogy lesz ülőhely a buszon, nem lesz tumultus sehol. :lol:
Ma írok, holnap valószínűleg nem bírok kezet emelni senkire, magamra sem, mert izomlázam van már most.
Nem volt ott az oktató (ez egy ingyenes jóga, van, hogy nem tud jönni a nő), így amit megjegyeztek a többiek, abból volt, meg egyéb hasizom-erősítő gyakorlatok...
Újra teszem a görbémet, hátha:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 36000_.png

A tiéd, Mumi, nagyon alapos!
Simán látszik, hogy a pozitív teszt napján lement a hő és ott az EREDMÉNY a pocakodban!
Kuksizd meg, Mumi és mondd meg a frankót!


:lol:
Vuduzhatnátok is! :lol:
Jó éjt, fürdés vár rám és apaaaaaaaa! :oops:
Szívesen fogadom a maradék energiát is! Majd gondolok Rád közben, ha elfogy! :lol: :lol:
Óóóóóóó, Mumi, óóóóóó-óóóóóóó!
Mit szólna apa?! :shock:
Jó éjszakát, vigyázzatok a Picurkákra!
zsuzska30
 
 


Ja, még a ciklushoz: előfordulhat bármi. Amikor tavaly teherbe estem, az a ciklus 8-ik napján történt. Na, erre varrhatunk gombot...
Ki is hajítottam a páfránymikroszkópot.

Asszem olyan vagyok, mint a viccben a vécépapírgyárban dolgozó pasi: az általa készített vécépapír mindenhol elszakadt, csak a perforáció mentén nem... lehet, hogy nem a ciklus közepére kéne időzíteni az intenzívebb együttléteket...

Kép
manguszta
 
 


Manguszta, lehet, hogy nem is pattik, hanem több szemed lesz, hogy ha a meglevő így jár: :shock: , még legyen pótlás! :roll:
Szimpátia-pattanás. :lol: Ez jó!
Én nem akarok szimpatizálni senkivel! :twisted:
Csak a babásokkal! 8)
Csak ne a homlokomon legyen hasam! :shock:
Mert akkor a tarkómon lesz a fenekem és akkor egy se..fej leszek! :lol:
Jó éjszakát!-tényleeeeeeeeeg!
zsuzska30
 
 


zsuzska!
ha holnap az egekben lesz a hőd, akkor ez egy gyönyörűséges pé volt :)
de aztán ma este tényleg mindent bele!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Zsuzska,

Na, meg tudtam nyitni! Tényleg nagyon szépen lement a hőd! :) Igaza van Youlcsinak, ha ma/holnap felmegy, akkor ez egy PÉ volt a javából!!!! :D
Ma mit mutatott? :lol: :roll:

Remélem, siker koronázta a tegnapi energia átadást :wink: , meg azt is, h Apára gondoltál közben mindenki/és minden más helyett!!!! :lol: :twisted: :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Mumi kösz az infót, a német nyelvtudásom kopottas…
Mangu szimpátia-pattikkal le! Elég ha mi szenvedünk vele Mumival…
Zsuzska gondolom csak a „barna” ragtapasz jó, a modern könnyen téphető „fehér” nem…
Amúgy megint jót sziporkáztál XD

Amúgy kipróbáltam és bekentem pattanás elleni krémmel magam, és mintha kisebbek lennének a pöttyök. Jó lenne ha hatna...

Tegnap már 7 órakor kidőltem, olyan kóma voltam. :?

Alig várom már a jövő hetet, h mindenkinek elmondhassam babót. Végere nem kell takargatni (ami nagyon nehéz) illetve kitérő válaszokat adni...

Szép napot mindenkinek!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 22400_.png

Ez mindent elárul! :oops:
Ma egy órával korábban is keltem, mint minden szerdán, tehát, ha normális időben mérem, talán magasabbra is szökik a hő.
De így sem rossz ez!

Hogy mondod el, Tigris? Van valami külön szöveg, vagy közlöd, hogy babát vársz?
Szép napot!
zsuzska30
 
 


Tigris, tényleg elég, ha mi szenvedünk a pattiktól... :lol: Bár, mintha múlnának kicsit... :roll:

Kitartás, már nem kell sokáig titkolnod Kiscsíkost! :D Tényleg, mennyire "nőttél meg"?! :roll: Én most mintha lelassultam volna, és olyan két hete stagnál a méretem. Se pocim nem nőtt, se súlyom! Az elején indult be rettenetesen gyorsan a dolog...

Youlcsi,Mikor cserélsz vonalzót? :oops: :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Hát a közlés: elvileg mindig meg szokták kérdezni h mi újság a babával. Lehet csak úgy "félvállról" benyögjük h mikulásra megérkezik ha minden igaz. Már vehetnek ajándékot is neki... Majd hozza a sors...

Mumi, nekem a hasam nem nő, kb 2-3 hete... A csípőm szélesedik inkább. A mellem is stagnál méretben. Annyira érdekes h nagy pocim van, közben pedig a baba nem is ott van, hanem lejjebb... De ennyire felpuffadnak a belek??? :shock: Egyszerűen hihetetlen.
Vékony alkat vagyok, doki is megjegyezte h ezért már most mennyire látszik...

Amúgy én nem nassolok. Csak norm kajákat eszek meg fagyit. Nem is kívánom az édeset szerencsére. Te?
Valahogy az az érzésem h kisfiú lesz. A számra is alapból ez a szó jön a baba helyett. Nagyon érdekes... Szóval kiv leszek.

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Hihi, vicces, h amiről ők még azt hiszik, h csak poénkodás (vehetnek Miki ajándékot), az valójában IGAZ!!!! :D

Én is vékony vagyok, szóval rögtön az elején látszott minden...nem is tudtam eltitkolni sem... :twisted: Valószínűleg a felpuffadt belek nálunk (crohn, colitis, IBS) fokozottan mutatkozhtnak a betegségek miatt is. + a doki is mondta, h szép nagy a méhem... :lol: legalább lesz helye :wink:

Haha, a sok hasonlóságunk :wink: után, itt az első különbség :twisted: : én eddig majd megvesztem az édes ízekért! Mindegy, h inni vagy ennivaló, csak édes legyen... mostanra egy kicsit alább hagyott. Bár épp most jutott eszembe, hogy hazafelé be kellene ugrani a Vári cukiba :oops: :wink: ! Tele vannak laktózmentes fagyikkal!!!! És isteni!!! :lol:
Az édes kívánása egyébként népi hiedelem szerint kislány! És én meg arról vagyok meggyőződve, h kislány lesz! Ha rá gondolok, mindig kislányként jelenik meg :wink: , fiú egyáltalán nem... :oops:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


bocsi.... rohanok egész nap.

mumi!
vonalzóm akkor lesz másik, ha tudni fogom végre a babó pontosra tippelt korát :lol:
de addig is EZ van, az indexen kaptam :)

puszi!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Mumi!
Fiú + lány = 1 pár!! :lol:
Ki tudja?!
Ha szereted az édes ízeket, nem lesz gond a cukorterhelés neked. :lol: Még élvezni is fogod a tömény ízt, nem? :wink:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Julcsi, nagyon jó a "vonalzód"!
A hőm:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 08800_.png
:D
Remélem, így marad jóóóóóóó sokáig, mert nagyon-nagyon szép!
Ugye?
zsuzska30
 
 


Ma reggel egy fura hányingerem volt.
Tudom, hogy nem aaaaaaz, nem tünetet keresek.
Remélem, nem vírux....... :roll:
De futó volt, elmúlt. Remélem.
Szép napot!
Tanfolyamon leszek ma-holnap délután, szombaton egész nap!
:evil:
Gondoljatok rám!
zsuzska30
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsuzska, gyönyörűen felment a hőd!!!! :D Szurkolok, h ott is maradjon!!!! (halkan súgok...2 nappal peteérés után hányingerem volt egy kicsit, ami magától el is múlt viszonylag gyorsan. Se előtte, se utána nem volt többet... :wink: :roll: )

Youlcsi, tetszik az index-es vonalzód! :D Majd kíváncsi leszek a másikra is... :wink:
Egyébként jól vagy? Görcsök?

Tigris, meglátjuk, h fogom bírni a tömény trutyit... :? Azért az egy kicsit más lesz, mintha megennék egy fagyit... :lol:
Hihi, már most összeboronáljuk a bébiket????!!!! :lol: :twisted: :wink:

Reggel voltunk uh-n. Ma nem megyek melóba, szóval a képet majd csak holnap tudom scannelni. :roll: Hozzáteszem, olyan sz@r a kórházi uh, hogy gyakorlatilag semmi nem látszik rajta. :cry: Ha a csaj nem mondja, h mi merre van, akkor nem tudtam volna megállapítani! De láttuk a mi kis ufó fejű gyönyörűségünket!!!! :lol:
Aludt éppen. Mondta is a nőci, h szép nyugis baba... :oops:
Szóval: látszólag és mérésileg minden oké nála! 6,7 cm, Down-kórnak nyoma sincs, arányos a kis teste. Törökülésben voltak a lábai. :D Mondtam is Uramnak, h ez vicces, mert kicsinek mindig törökülésben ültem! :wink: Hiába, anyja lánya vagy fia... :twisted:

Nem tudom, h mit tudtok a dologról, de engem kb. 5 percig uh-áztak. (arról már nem is beszélve, ha nem szólok, akkor nem adtak volna képet egyáltalán! :evil: ) A nővérem állítja, h a magánkórházakban 45 perc! a 12. heti uh, hiszen ez az egyik legfontosabb!!! :roll: Éppen ezért nem aprózzák el! Van benne valami... Most éppen azon filózom, h ott van meló mellett az a magánklinika, ahol csinálnak ilyet és nem érdekel mennyibe fog kerülni, de asszem benevezem magunkat rá! Fel is fogom ma hívni őket és megkérdezem a részleteket...

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Mumi!
Hát érdekes az UH, majd hétfőn kiv leszek én is, nekem mennyi ideig tart. Mondjuk ez hüvelyi UH még ha jól tudom. Szóval nem bánom ha nem 45 perc! :lol: A tarkóredőhöz gondolom nem kell annyi idő h megnézzék. A többi mérés se lehet sok idő. Inkább azért hagyhatják hosszabban h nézelődhessenek a szülők, szerintem. De ha szar a kép, akkor mit nézzenek szegények... :cry:
Szerintem nekem a doki megcsinálja most sztk, és nem kell külön mennem hozzá még 1x emiatt, csak köv hóban majd. Legalábbis remélem... Meg azt is h elvállal. Most fog csak kiderülni minden.

Képet nagyon várom!!! :wink:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Tigris, bízzunk benne, h neked normálisabb lesz az uh-sod, mint nekem volt. :roll: :wink:
Ja, ez már hasi uh és nem hüvelyi! :D

Én lebeszéltem a Rózsakertben egy időpontot uh-ra. 27-én megyek 9:00-ra. A doki szülész-nőgyógyász és genetikus. Bár akkor már lecsúsztam a Down-os ultrahangról, hiszen a 15. hétben leszek, de ez a doki valszeg sokkal többet tud majd mondani egy normál uh alkalmával is... :roll: :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Ahogy neten olvasgatom megoszlik: hol hasi hol hüvelyi UH van 12. héten. Erős a gyanúm h nekem is hüvelyi lesz, mivel csak azt láttam mindkét alkalommal... Bár nem bánnám ha hasi lenne. Sok helyen futószalag vizsgálat van a leírások alapján, mert sok a kismama... Persze mi gyönyörködni szeretnénk a gyermekünkben, ezért inkább fizetünk is ha kell.
Remélem rendesek lesznek majd Rózsakertben!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok Lányok!

Na igen, sajna ez a botrány, ha tényleg normális ellátást és színvonalat akarsz, nem futószalagot, akkor fizetni kell!!!! :roll: :evil:
Mindegy... Tigris, azt én is remélem, h a Rózsakertben normálisak lesznek! :lol:

Addig is, itt a tegnapi uh kép, amin szinte nem is látszik semmi... Balról jobbra haladva: fej ufó szemekkel + kezek felemelve-pocak-lábak :D

Kép

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Szia Mumi!
Hát tényleg sajna nem nagyon látszik szegény Manó gyerek! :cry:
És ezen látják hogy jók-e az értékek...
Azért érdekes!!!
A másik helyen biztos sokkal szebb képet fogsz majd kapni!!!
Azt is kérjük feltenni!!! :wink:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocs, hogy ilyen sokáig nem adtam életjelet! De amikor itt vagyok, mindig minden lemaradásomat végigolvasom :D
Szóval, az UH-val kapcsolatban : nekem már az első uh a 8. héten is hasi volt (csak egyszer volt elötte hüvelyi, annál az orvosnőnél, aki nem tudott elválallni) és már akkor is szépen lehetett látni Moci szívverését, apró kis testecskéjét. A 12. héten pedig tényleg jó sokáig "moziztunk" (na jó, nem biztos, hogy 45 perc, de azért meg voltunk elégedve), szóval én azt mondom, hogy erre nem kell sajnálni a pénzt, az életben ilyesmi nem sokszor történik velünk. Más marhaságra is az ember kiad pénzeket, ez pedig az egyik legfontosabb dolog az életünkben - ha nem a legfontosabb :)

Nekem is már nagyon nagy a pocakom, pedig még csak 16. hetes múltam tegnap :D Többen már meg is jegyezték ezt...Normál testalkatú vagyok, viszont alacsony...hát nem tudom ez mitől függ...Az édesre én nem vagyok rákattanva, de sosem voltam különösképpen, ezért ez nem mérvadó nálam...viszont az elején a savanyú és sós ízekért megbolondultam. Most viszont az étvágyam kicsit alábbhagyott, de azt olvastam, hogy ez is természetes. Többször kell ennem, mert egyszerre nem tudok megenni egy normál adagot (az ebédemet néha 3 részletben fogyasztom el :) )
Eddig 4 kilót híztam.

A bel-, ill. bél-ügyekről annyit, hogy megpróbálkozom homeopátiával. Sokan placebo-nak gondolják, de nem egy ismerősöm gyerekén, sőt csecsemőjén is segített - na azt akkor hogy lehet placebo-nak tekinteni vajon? A baba elhiszi, hogy segít rajta? :D

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Lica!

Örülök h felőled/felőletek is hallani!! :)
Jó h nektek ilyen norm volt az UH! Ez sztk-s volt? Vagy magán?
Nekem is mind2 UH (4-6. hét) hüvelyi volt. Nem tudom ez milyen lesz...
Nekem is kerekedik a hasam, nap végére pedig még kerekebb lesz mindig :lol:
Én azt vettem észre h az étkezésem nem változott: ugyanazokat eszem meg amiket eddig is. Semmit nem kívánok jobban. Én is keveseket bírok enni. A végén úgy érzem magam mint aki hányni fog így is... :lol:
Te h állsz a pattikkal? elkerültek???
Nekem a hajam is olyan hamar zsírosodik. 2 naponta moshatom :cry:
Gáz...
A "placebohoz" sok sikert!!! Moci biztos sokat fog segíteni a gyógyulásban majd.

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Tigris, magánba volt, persze...
Nekem is nagyobbnak tűnik a pocim estére, kaja után meg úgy érzem mintha szét akarnék durranni :D
Pattanások elkerülnek, csak a szokásos, semmi kirívó :oops:
na megyek vissza dolgozóba :cry:

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


hahó!
csináltam tegnap tickert... láttam az egyik topicban... és beleszerettem.
van hozzá egy jó honlap is, ami édesen pipálja ki a napokat, amit túl van az ember lánya.
ugyan a dátum még nem biztos, de majd átírom.

ÍME

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


látom a pocak-növekedés a téma :)
estére mindig fel vagyok puffadva... meg amúgy is. annyit zabálok, hogy néha már rosszul vagyok tőle... de hiába na... hiányzik az az átkozott cigi :oops:
de jövő héttől böjtölök :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Mumi, Manógyerek nagyon édes!
Azért az sztk-s 2 perces uh-k hallatán-éreztén kinyílik a bicska a zsebemben! :x
Én is már jó régóta inkább fizetek magándokiknak, de akkor legyek megnézve-csinálva tisztességesen!
Köztük meg vannak pénzhajhászok, de talán még mindig kevesebb a kretén, mint sztk-ban. :roll:
Elnézést-tényleg nagyon rossz tapasztalataim vannak.

Pocaknövekedéshez nem tudok szólni, nekem nem nő-még. :roll:
De ami késik, az nem siet. :lol:
Julcsi, szép a vonalzód, annyira izgalmas, hogy ilyenkor hogy néznek ki! Olyan jó tudni, látni, hogy ő most ilyen!
Miből lesz a cserebogár!
Görcsök hogy vannak? Remélem, elhagytak már!
Húha, 9. hét! Úgy megy az idő, csak kamillázok! :shock:
Lányok, mit jelent az, hogy vékony alkatok vagytok?
Nálam biztos, hogy nem vékonyabbak: 173cm 50kg.
:cry:
Már elég sz-rul érzem magam emiatt.
A Nutridrinktől sikerült híznom egyedül, de 2 kg-t hónapok alatt.
De szeretem/szerettem.
Most diétázom, nem fér bele sajnos, le is potyogott a 2 kg.
De hamarosan hízásnak indulok-hasra, meg mellre! 8)
Nem adom fel, míg egy darabban vagyok-LGT után szabadon.
Megyek szunyókálni, mert kifacsaródtam a tanfolyamon.
Holnap meg 8-tól......... :roll:
Jó éjszakát!
zsuzska30
 
 


Lica, a homeopátia biztos, hogy nem placebó.
Élő példa vagyok.
Egyszer Oscillococcinumot vettem be, egy nap két kis ibrikkel, megelőzendő a betegséget, már kezdett jobban jönni minden tünet.
Ekkor iszonyú ízületi fájdalmak kezdtek el gyötörni.
De olyanok, hogy napokig nem tudtam felkelni, csak tényleg a legszükségesebbeket csináltam meg.
Megnéztem, a kacsa májából készül és alapjában véve ízületi fájdalmakra hat.
Szóval simán kijött rajtam.
Azóta olyat nem vettem be, nem is fogok, félek tőle.
Sokkal érzékenyebb vagyok az átlagtól.
Nekem még az is mellékhatást okoz.
Egy dokinak mondtam, "tényleeeeeeeeeg?!????????!!!!!!"
Ez volt a reakció.
De a Mercurius Solubilis (higany) nagyon jól bevált olyan aphtára, ami nekem lenni szokott olykor-olykor, a torkomon, a garatomban óriási kemény izék szoktak lenni, mint a cukorborsó és úgy szoktak fájni, hogy köpni-nyelni nem lehet szinte napokig.
Azt is leviszi.
Szóval, hajrá!
Mindjárt ráborulok a gépre.........jó éjt!
zsuzska30
 
 


Zsuzska, én azt hallottam,hogy a homeopátiás szertől első fázisban felerősödnek a tünetek, aztán lesz jó...(ezt konkrétan a védőnőm mondta). Na majd meglátjuk...mindenesetre, jelen állapot(om)ban biztosan jobb, mint a szokásos gyógyszer...

Más :
Én 155 cm vagyok és 55kg-val indultam neki a terhességnek, most vagyok 16. hetes és 59kg-os, tehát nagyjából havonta szedtem fel 1 kilót, ami szerintem nem rossz...

Youlcsi, jó a ticker :)

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


hűha, csajok!
de sovánkák vagytok! :o
én többel születtem, mint amiket itt írtok :lol: :lol: :lol: le sem merem írni... és most azon vagyok, hogy 2 hét alatt valahogy letornázzak még 2 kilót, hogy a dokim le ne szedje a fejem :) bár, nagy bagós... csak meg fogja érteni, hogy ez a hízás csak átmeneti... amíg hozzászokom, hogy nincs cigi...

zsuzska!
a görcsök úgy néz ki, múlóban, ritkulóban vannak :)
ha ez a cici-fájás is kissé enyhülne, akkor már semmi bajom nem lenne :) ez viszont eddig csak rosszabbodott... de legalább már láthatóan nőtt egy picit :lol: :lol: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hát Juli!
Nekem még mindig fáj a mellem 12 hetesen is lassan....
Szóval szerintem ez maradandó dolog...
Szupi a vonalzód!!!

Én 158 cm vagyok. A betegség nélkül 47-49 kg között mozogtam, aztán lefogytam pár kilót, majd a szteroid hatására puffadtam 55 kg-ra, ami a terhesség előtt kb 51 kg volt. Most 50 kg vagyok.
Nem hízok, hanem fogyok. :lol:

Juli a görcsöknek örülök h elmúltak. Most én vagyok olyan h reggel ébredéskor kicsit görcsösnek érzem magam meg szúr alul a hasam, de amint wcztem rendben van...

Na túléltem a mai oktatást 9:45-től 15:15-ig voltam bent. Tisztára mint 1 normális munkanap. Nagyfőnök is bent volt. Neki is segítettem. Elég rendes volt. Jót beszéltünk, meg nevetgéltünk. Fura helyzet volt... :shock: Ő is ember volna !? :lol:

Jó hétvégét mindenkinek.

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok Lányok!

Youlcsi, nagyon jó a vonalzód! :D Tetszik! Cigihez kitartás! Én is szenvedek, mint egy kutya nélküle... :oops: :roll:

Méreteket illetően: én 158 cm vagyok és normálisan 58 kg. Ehhez képest mindig feljön 3-4 kg télen (hiába, betartalékolok... :lol: ), ami tavasszal lemegy. Na, ez most elmaradt, szóval 62 kg-val kezdtem a terhességet és most vagyok 66 kg 13. hetesen. Rosszul is vagyok magamtól!!!! :evil: Bár az Uram mindig mondja, hogy neki így még jobban tetszem, de engem frusztrál...és hol van még a vége...
Szóval, asszem én híztam eddig összességében a legtöbbet... :oops:
Tigris, te nagyon vékonyka vagy akkor!!!! :roll:
Youlcsi, nem lesz gond, ha most fogyózni kezdesz? :roll:

Kaja: én is zabáltam kb. a 12 hétig. Tényleg van igazság a 2. trimeszteri választó volnalban. Alább hagyott az éhségem és a kívánósságom is. Na csak kaját illetően, mert a libidóm visszatért!!!!! HURRÁ!!!!! :lol: Ember ennek méginkább örül!!! :lol:

Mellek: már közel nem fájnak annyira, mint eddig. Kb. ez is a 12. hét környékére enyhült... :wink:

Pocak: két hete megálltam a növésben. Az elején nőttem hirtelen és nagyot, valszeg most normalizálódik a helyzet... :D Bébi növekszik rendben és ez a lényeg! :lol:

Lica, Zsuzska a homeopátia nekem sajna nem jött be... Lehet, csak nem voltam képes kivárni, h lecsengjen a felerősödés, amit anno nekem is elmondott a dokim. Csak roppant zavaró volt, h állandóan görcsöltem és hasmenésem volt! :(

Tényleg lányok! Ti hogy álltok most bél ügyileg? Nálam a legújabb, h 4 naponta megyek WC-re, de akkor 3 körben hasmenés, mint a vízfolyás olyan, aztán megint 4 napig semmi... :roll: :evil:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
nem fogyózni akarok... csak ésszerűbben enni. a cigi miatt egész nap rágcsálnom kell valamit... és ez nem jó. a héten csak 2 napig figyeltem oda, és máris leugrott 1 kiló... aztán 2 nap alatt vissza is jött :?
cigiztél??? nem is tudtam... de legalább nem vagyok egyedül :)

tigris
!
nem túl biztató, hogy még a 12. héten is megvan a cici-fájás.
hozzá sem bírok bújni a kedveshez rendesen :(
ráadásul a legjobban hason tudok aludni... na ez így kizárva.

bél-ügy:
a doki-mizéria miatt elértem a napi 6-7 porcelán-látogatást (no, igen: a stressz :?). múlt hét óta sokat javult, de így is megesik a napi 3-4... bár ez nálam megszokott... és még formáltnak is nevezhető jóindulattal... szóval nem panaszkodom :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Mumi, még 1 közös pont a magasságunk... :lol: Hihetetlen...
Ugye nem márciusi vagy??? :wink:
Én is cigiztem, bár én inkább "koca" dohányos voltam: napi 2-3 szál, csak h pihenhessek munkahelyen...
Januártól tettem le, ami nem volt nehéz nekem...
Most párom próbálkozik vele, legalábbis magának megígérte h a szülésig leáll róla. Remélem sikerül neki...

A súlyom: hát nem hiszem h valaha leszek 50 kg alatt. Az a rossz, h az a +3 kg a hasamon van csak szinte meglátásom szerint (pókhasú)... :cry: Mert ha eloszlana nem lenne semmi gondom.

Bél ügyileg jól állok: átlag 1x megyek. Bár ma ideges voltam oktatás miatt így többször is úgy éreztem el tudnék menni még...

Juli, hason én is szeretek aludni, de így sajna nem megy. Néha még a féloldalas is "fáj" és inkább hátamra fordulok...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Youlcsi, Tigris cigi...na igen... :roll: Én napi fél dobozzal szívtam átlagban, szóval, nem volt egyszerű az elején. Bár érdekes módon bekattant az agyam, ahogy kiderült béb és nem kívántam már annyit, mint előtte. Csak napi 1-2 slukk hiányzott és az is csak kaja után... :oops: Többek között ezért is tűnt fel olyan gyorsan a kollégáminak, h terhes lehetek, mert se kávé, se cigi egyik napról a másikra. :wink: Most már nem, de első hetekben csináltam magamnak vékony szívószálból akkora méretű cigit, mint amit szívtam és azzal bohóckodtam a mozdulat kedvéért. :lol: Egész jól bevált, de a napi 1-2 slukk hiány megmaradt... :?

Nekem az Uram olyan "koca dohányos", mint te voltál Tigris. Napi 1-2 szál, de van, h rá sem gyújt. :) Mikor milyen kedve van... Mondjuk ezt soha nem értettem, h képes rá... :twisted:

Egyre több közös pontunk van!!! :D Ez tök jó, bár én nem márciusban, hanem szeptemberben születtem.

Youlcsi, próbáld ki a szívószálas módszert, hátha segít! Így már értem, h csak normalizálni akarod a súly kérdést... :wink: Evés helyett mű cigi! :lol:

Hason fekvés
: még megy!!!!! :lol: És ennek roppant mód örülök, mert hason tudok csak elaludni az esetek 95%-ban! Mióta nem fájnak a cicieim, azóta kifejezetten jókat alszom. Egyelőre még Manó Gyerek sem reklamál, h ne feküdjek "rajta"... :wink: :lol: Viszont, amit mindenkinek csak ajánlani tudok: vegyetek fel éjszakára sport melltartót!
Nekem nagyon bevállt! Összetartja az ember fájó felső testét, nem akarnak leszakadni és nem zavarnak annyira a cicik alvás közben. Ajánlom a Triumph legújabb modelljét, kifejezetten kényelmes érzés benne lenni.

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok Lányok! Ismeritek azt a nikotin nélküli vízpárás pótcigit? Állítólag nincs szaga és nincs benne semmilyen hatóanyag se, a gesztus viszont megmarad...
Mondjuk, én nagyon nem szeretem a cigit, ez volt az egyik oka is, hogy könnyű szívvel letettem a külföldi melóról (az ország mintegy 90%-a dohányos), de én pl a csokiról szoktam le, az se egy egyszerű menet :-)

Amúgy a cigi véletlenül nem okoz hasmenést? Úgy tudtam, hogy kocadohányosok pl székrekedés esetén szoktak cigihez nyúlni és hamar "segít"...

Kép
manguszta
 
 


tigris!
én viszont márciusi vagyok :)

mumi!
bármit kipróbálnék... csak ne zabáljak ennyit.
régebben, amikor "leszokós" időszak volt, cukorkát ettünk állandóan. de most nem lehet... meg is tudom számolni 1 kezemen, mennyit ettem belőle.
néha viszont muszáj... mert nekem az hiányzik legjobban, amikor kint vagyok az utcán... ha mentem valahova, az volt az első, hogy kiléptem az utcára és rágyújtottam.
sokat szívtam napi 1 dobozzal simán... és ez a mennyiség 10 éve (halkan mondom, mert nem vagyok rá büszke, de olyan 14-15 éve dohányzom)... szóval nem volt egyszerű.
viszont amióta hazajöttem a kórházból párom sem dohányzik... és rá 1 hétre a szülei is leszoktak (mondtam a kedvesnek, hogy egyszerűen nem fogok átmenni még vasárnapi ebédre sem, ha ott szívják a bagót)

mangu!
nem hasmenést okoz a cigi, hanem gyorsítja az emésztést.
a vízpárás cigiről még nem is hallottam :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Uuupsz, utánanéztem és nikotint, az tartalmaz... csak kátrányt nem. Szóval akkor rosszul tudtam. Ha rákeresel, hogy e-cigi, megtalálod.
Akkor tényleg a legjobb a full-leszokás...

Kép
manguszta
 
 


ja... az e-cigi... azt ismerem.

nem gond, hogy le kellett tenni. magamért ugyan nem tettem volna meg, de az egyértelmű volt, hogy a baba miatt nyista bagó :)
csak zavar, hogy állandóan eszek azóta... de majdcsak ezen is túl leszek :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Hát megint hétfő, és milyen szörnyű az időjárás. Na ilyenkor nincs kedvem sehova menni…
De sajna dolgozni kell. Munka után pedig végre megyünk UH-ra!!! Alig várom. Nagyon izgulunk! Reméljük minden rendben lesz és megérkezett minden labor eredményem is hozzá!!! Azokra is kiv vagyok nagyon… Jó lenne ha nem hüvelyi UH lenne hanem hasi, de ha ez az ára h lássam picikét akkor bevállalom! :D
Majd felteszem a képet róla, ha kapok. (Amit nagyon remélek! Hisz apa nem tud jönni, így ő is csak képen fogja látni!)
Azon filóztam, h milyen hamar mennek a napok: mindjárt szülünk lányok!!! XD
Csak az a baj h ilyen hamar fel is nőnek majd :(

Hétvégén megyünk haza: péntekre és jövő keddre szabit veszek ki. Most azon izgulunk párommal, h anyuéknál megszaporodtak az autó feltörések és lopások: reméljük a miénket békén hagyják…
Majd felváltva őrködünk párommal :D
Úgyse tudok rendesen aludni. Most is fent voltam majd 3 órát 1-4-ig!!! :(

Köszi Mumi a sportmelltartó ötletet: nekem „kicsi” még így is a mellem, így kár bele szerintem. Nincs ami nyújtja…

Mangu a cigitől én is futottam a wc-re, azért is voltam koca dohányos!!!

Juli akkor veled is van 1 közös vonásunk!!! :D

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Szia Tigris!

HURRÁ, várjuk a képet!!! :D Kitartás a naphoz! Nekem sincs semmi kedvem itt lenni, de muszáj... :cry: Gondolj arra, h még hosszabb lesz a pünkösdi hétvégéd!!!! :lol: Bár nekem lenne, de esélytelen...
Főnököm eddig még nem jött be, szerintem nem volt kedve elindulni még kocsival semi ilyen időben...jellemző, ő megteheti... :roll: :oops:

Miért nem tudsz aludni??? :roll: Nekem ilyen érdekes módon egyáltalán nem volt! Sőt, nem tudtam eleget aludni... :oops:
Reméljük, a ti autótokat messziről elkerülik a gonosz dögök a hétvégén!!!! :twisted:

Lányok, ne tudjátok meg mi van itt a II. kerületben is. Reggel hozott Uram dolgozni és csak azt lestünk lépten nyomon, h mennyi betonból! gyökerestül kifordult óriás fa van az utakon és az autókon! :roll: Nagyon durva! A mellettünk lévő utcában is megsínylette egy Peugeot és egy C-Max a sarki fát... :roll: A gazdák gondolom szívgörcsöt kapnak, ha majd meglátják... Mi is "fostunk", h nehogy baj legyen az autónkkal, mert 5 napja nem tudunk beállni a saját garázsunkba és kint kell parkolni az utcán! :evil: Aszfaltozni fogják a főutat nálunk, amiről a kocsi feljárónk nyílik az udvarunkra és szétmarták az egész utcát... Ennek következménye, h egy 1 m széles és 20-30 cm mély gödör keletkezett a feljárónk és az út között. Persze használni nem lehet... :evil: Napok óta azt várjuk, h aszfaltozzanak végre és hozzák szintbe az egészet. :roll Persze, ilyen időben nem dolgoznak... :x ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, sz@r az egész...

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


U.i.: a szülést ne is említsd!!!!!!!!!!!! :? :shock: Még meg kell valahogy ügyesen győznöm a doki bácsimat, h nekem csináljon császárt!!!! :roll: :?

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Szia Mumi!

Nekünk sajna nincs garázsunk, ahogy férjem hívja: csillaggarázs! :lol:
Mákunk van h felénk nem történt semmi ilyen, meg szerencsére pont kivágták a nagy öreg fát!!! Húúú...

Főnökök ilyenek sajna, bár mi tehetnénk meg ugyanezt!!!

Aludni elejétől fogva nem tudok!!! És nem a pisi miatt! Arra tippeltem h lehet a nyugtató elhagyása miatt van, mert tudod azt janban tettem le... Szóval nem tom mi okozza. Van h vissza tudok aludni, h van forgolódok csak. Ma éjszaka olyan hangokat hallottam a beleimből, mintha egy cet gyomra lenne. :lol: Szegény gyereknek miket kel hallgatnia!!!

Autónkban van riasztó, de ha trailerrel viszik arra nincs megoldás sajna... :cry: Reméljük elkerülik!!!

Te császárral szeretnél szülni???? Mért????? Kíváncsivá tettél! :)

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Tigris, Szegénykém, lehet tényleg a nyugtató elhagyása miatt lehet az álmatlanságod... :cry: :roll: Szorítok, h mielőbb változzon a helyzet pozitív irányba! :wink: Nekem, hála az égnek, soha nem volt szükségem ilyen bogyókra! Sőt, inkább valami élénkítő szer kellene... :twisted: :wink:

"Csillaggarázs", ez nagyon jó!!!! :lol: Na igen, most mi is ezt használjuk. :twisted:

Gyereknek tök természetes hallani a bélhangokat... :wink: :roll: :twisted: Bár valahol tényleg vicces és fura is egyben, de ez van! Nem nagyon tudunk ellene mit tenni. Ez a jelenség, még egészségeseknél is fokozottan van jelen terhesség alatt. Nekünk meg még alibink is van rá! :wink: :lol:

Császár...több oka is van: :roll:
1. én tényleg totál nem bírom a fájdalmat...nem viccelek! :cry: Ez nem olyan hisztis "pi..a" nem bírom a fájdalmat dolog... Pont egy hete hétfőn reggel begörcsölt egy kicsit a hasam (olyan menzis mértékben). Na, a konyha és a szobánk között kb. 15-20 méter van, de mire beértem, az ágyba már félájultan zuhantam be. Eldugultak a füleim, alig láttam és még fél perc és nem tudtam volna már a lábamon sem megállni! :roll: :? Basszus, ez van... Nem egyszer ájultam már el kisebb fájdalomtól életemben...
És ez a fájdalom hol van a szülésihez képest????!!!! :shock: :oops: Elég érdekes lenne a dolog, ha fél percenként fel kellene pofozniuk, h "Anyuka, nyomni kellene!". Ráadásul, a rossz ájulós fajta vagyok, aki elájul-felébred-elájul-felébred és ezt képes vagyok 4X-5X eljátszani egymás után. :cry:

2. Na, az igazán fő problémám... :roll: tudom, h ÖNZŐ DISZNÓ vagyok :oops: , de imádom az Uramat és imádok vele szexelni!!! :? :wink: Most tökéletes összhangban vagyunk, de ha én kipréselek egy görögdinnyét egy citrom nagyságú lyukon, akkor löttek a házaséletünknek, amiről veszettül nem vagyok hajlandó lemondani 31 évesen!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :oops: :twisted:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Mumi, rólad a nővérem jut az eszembe. Ő már pici korában olyan volt, ha becsípte az újját vagy neki ment vminek elájult. :lol:
Szegény egyszer felnőttként a wc-n ülve játszotta ezt el, viszont előtte volt a mosdó!!! Gondolhatod milyen volt szegény feje!!! :cry:

Én amúgy pörgős vagyok! A nyugtató + hangulatjavító a betegségem miatt kellett, mikor már nem bírtam kimozdulni otthonról a pszichém miatt! :cry:

Szerencsére az álmatlanságon kívül nincs más tünet. Féltem nehogy megont pánikolós legyek mint régen.

Császárt értem. Én sajna nem vagyok egy amazon az ágyban, férjem bánatára... :cry: Nem tom mért vagyok ilyen... Így nem gond a szülés... (Remélem korral megjön a kívánósság is a szexre. Most 27 vagyok.)

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Ezek szerint nem csak én vagyok "Nulla fájdalom küszöbbel"... :lol: :roll: Szegény tesód, elhiszem mit élhetett át a mosdós balhénál!!!!! Hú, tuti bazira fájhatott neki... :roll: :shock: :oops:

Gondoltam, h valami miatt kaptad a nyugatót... Reméljük, többet már nem fog kelleni!!!! :wink:

Ami az "amazonságot" illeti: érdekes módon régebben én sem voltam túlzottan az... :oops: De aztán jött az Uram és borult minden! Ez volt az egyik dolog, ami sokkolt minket! Olyan szinten passzoltunk, mint még soha azelőtt senkivel. Ráadásul elsőre!!!! :roll: :wink: :lol: Na ez volt a leghihetetlenebb!!! :twisted: Szóval, ezekről az együttlétekről nem vagyok hajlandó lemondani!!! :twisted: :roll: :wink:
Már csak a doki bácsit kell meggyőznöm a császár szükségességéről... :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: