Új privát üzeneted érkezett!

Annamari,

nőgyógyász endokrinológushoz járok Nyíregyen és nem kérte ő sem.
Vendég
 


Ez 450 egységes volt. De igazság szerint ezt a majd 50ezret csak a próbálkozásra kiadni sokallom. Azért nagyobb eredményt vártam volna.

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi!

Tudom ez téged nem vigasztal de én már 2-szer adtam ki majd 200.000FT-ot szurikra egyszer 1 petikém lett a másiknál kettő de egy alkalommal sem termékenyült meg így a beülti elmaradt!

Nem könnyű a mi sorsunk és anyagiakban sem kevés!
Vendég
 

 
 

Sajnos ez van, nemcsak lelkileg, anyagilag is bírni kell. Bezzeg ahol nem akarnak oda adatik százával. Hol itt az igazság? Megyek aludni, sziasztok!

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi, hogy érzed magad?

Annamari,
mikor mégy Debibe?

Mara,

Piri néni?Hogy éérzed jönni fog?Teszt?

Syl,

Hogy szeded, most a metet?
Vendég
 


Szombaton veszem be az utolsó fogigátlót utánna ha megjön akkor a 2.nap kezdem a szurit, és a 4.napi szuri után kell menni uh-ra.

Számításaim szerint hétfőhöz egy hétre!

Timcsi!

Akkor te még szúrod magad?

Lányok!

Az egyik lombikos ismimnek van egy bontatlan 900NE Gonalja,mert sajnnos elhalasszák a lombikot!
29.000fT-ért vette de 25.000-ért odaadná! Inszemesnek megérné mert jóval olcsóbban jutna hozzá! Ha valakit érdekel szóljon!
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem kellene az a gonál!

Elpakoltam a havat, majd ki szakadt a hasam. Nem értem ha nincs érés, miért szurkál? Mellesleg ma délutántól észleltem kis sűrű, fehér maszatot törlésnél a wc. Hát ez nagyon guszta, de bocsi, nem tudom jobban megfogalmazni. Szerintetek mi???? Nem érzem magam felfázva.

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi,

van egy tippem,de ahhoz még kérdeznék.
Azér szurkál a hasad,mert a petefészked elkezdett duzzadni,és més sok apró tüsző.Csak nehogy megint becisztásodj.
Megyek vacsit csinálni majd jövök. :wink:
Vendég
 


Annamari, hogy lehetne felvenni az ismerősöddel a kapcsolatot?

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi!

Ha írsz egy mail címet akkor én tovább adom neki és megbeszélhetitek!

Ezekszerint akkor még szúrod magad? Vagy a következőre kell!

Egyébként még ne írd le ezt a dolgot mert lehet hogy valóban most indult be nálad!
Vendég
 


Akkor küldöm a mail címem priviben. Tegnap adtam be az utolsót, de már elfogyott a szuri, elteszem a következőre. Ez jó ár, pont a fele mint az egyém volt, és dupla mennyiség.

Kép
timcsi82
 
 


Igen,jó ár! Ezért gondoltam hogy egy inszemesnek ajánlanám mert nektek nincs olyan támogatás rá!

Akkor elvileg már most magátol várjátok hogy nőjjenek a tüszők?
Vendég
 


Timcsi!

Ne hari de a priviben nem látom az email címed!
Vendég
 


Most sem?

Kép
timcsi82
 
 


most már megvan!
Vendég
 


Szuper! Nem értem miért nem ment át!

Kép
timcsi82
 
 


Már tovább is kűldtem!
Vendég
 


Timcsi!
Sajnálom, de azért ne add fel. Nekem 450 E sosem elég. Van ugyan domináns tüsző, de mindig kell vennem mellé egy 300as adagot is, hogy megnőjön.

Loviné: Drukkolok, hogy sikerüljön a spontán! Nagy csoda lenne! És gondolom egyfajta büszkeség is, hogy orvosok nélkül is összejöhet. :)
Nekem semmi jele, hogy meg akarna jönni. Felváltva fáj a jobb petefészkem, meg a méhem, de nem elviselhetetlenül. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből a hónapból.

Syl: Szerintem ez nem olyan rossz inzulinérték. Az enyém (a terheléses) ennek a duplája...

Annamari: Neked is drukkolok! Mennyire tudsz dolgozni a lombik mellett? Hány naponta van UH? Mennyire megterhelő az utazás?

hofeherke
 
 


Mara,

esetleg nem lehet, hogy összehoztátok valakit?

Hát igen csoda lenne,azt beszéltük a párommal,hogy próbáljuk meg ha tudunk már egyszer róla.Én már annak is örülök, hogy müködök.
Vendég
 


Hófehérke!

Köszi! Hát még nem kezdtem el csak a jövő héten fogom. Ha menni kell vizsgálatra akkor szabin leszek.
Az utazás tűrhető kocsival szoktam menni mert így is téritik az utiköltséget!

Veled mi ujság?
Vendég
 


Loviné: Nem hiszem, hogy erről lenne szó :roll:

Annamari: Nincs különösebb újság. 24.-én megyek az endokrinológiára vissza, mert elfogy a metem, és aznap megyek a nőgyógyászomhoz is rákszűrésre. Ha ez is jó, akkor majd indul a mandula. :lol:

hofeherke
 
 


Syl,
mi volt a dokinál?

Mara,
piri?

Timcsi,Annamari
merre vagytok?
Vendég
 


Loviné: Semmi ilyesmi. Szerintem hosszú ciklus elé nézek. Viszont ma nem fájt semmim :)

hofeherke
 
 


Sziasztok! Én itt vagyok, de csak ritkán a gép előtt!

Kép
timcsi82
 
 


Loviné:Holnap megyek !
Kíváncsi vagyok,hogy meddig fognak megváratni. :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Timcsi!

Sikerűlt összehozni a bizniszt?
Vendég
 


Még a szállítással vacilálunk, nagyon messze van, oda-vissza majdnem 400 km, viszont 50ezerrel kevesebbe kerülne.

Kép
timcsi82
 
 


Postán nem lehetne feladni,?
Vendég
 


Hűtést igényel, de nem szabad fagyasztani, most meg kemény fagyok vannak, meg mi van ha eltörik. De most néztem, hogy Szolnokig 3600 lenne nekem a jegy oda-vissza, a benzin meg olyan 7000 körül, mondjuk akko meg tudnánk állni Szoboszlón egy kicsit kikapcsolódni. Még sosem voltam ott! Meglátjuk mi lesz!

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi,

kérhetsz a munkahelytől 1x-i 50%-os vasúti kedvezményre igazolást.
Kérdezz rá.
Vendég
 


Nekem van kedvezményem, azzal annyi.

Kép
timcsi82
 
 


Ja ezt nem tudtam.De egy kirándulásnak jó. :lol: 8) 8)
Vendég
 


kirándulásnak valóban jó és nem beszélve arról hogy egy csomó pénzt megspórolsz vele!

Kellemeset a hasznossal!
Vendég
 


Igen, m i is igy gondoltuk!

Kép
timcsi82
 
 


Megyek aludni, jó éjt!

Kép
timcsi82
 
 


Nem sok mindent írtatok ma!

Kép
timcsi82
 
 


syl!

Voltál dokinál,? Mi újság?

Én csütörtökön kezdem a szurit!
Vendég
 


Annmari:az tök,jó,hogy már kezdtek!És mikortól leszel szabin?

Voltam ma Nyíregyen a dokinőhöz,hamar végeztem is.Ő is javasolta a metet,úgyhogy mondta,hogy a házi dokim felírhatja nekem bármikor!

Kép

Kép
syl100
 
 


Annamari,

hajrá szuri!
Drukk++++++++++++++++++
Vendég
 


Én is nagyon drukkolok!!!

Kép
timcsi82
 
 


köszi lányok! Aranyosak vagytok!

Egyenlőre csak akkor leszek szabin amikor megyek uh-ra!

Leszívás után ha lesz megtermékenyülés és beülti csak utánna megyek táppénzre!
Vendég
 


Annmari ez most akkor nagyon izgis hónapotok lesz akkor!
Nagyon szurkolok ám nektek,hogy minden összejöjjön,mert már rátok is nagyon ráfér egy kis szerencse! :) :wink:

És meddig lesz szuri?És utána mi fog következni?

Kép

Kép
syl100
 
 


Timcsi?

merre vagy? Mi volt a dokinál? :shock:
Vendég
 


Timcsi!

Mi újság? Hova tűntél?

syl!

Akkor most nektek hogyan tovább a babaprojekttel?
Spontán próbálkoztok?
Vendég
 


Itt vagyok, de csak a másikba írtam. Nincs tüsző, ez a hónap ennyi volt. Holnap megyünk Szolnokra a gonálért.

Márc 2án pedig megyek Debrecenbe endokrinológiára.

Kép
timcsi82
 
 


Annamari, te most hogy is állsz?

Kép
timcsi82
 
 


Jaj Timcsi, de jó!
Én is úgy mennék oda. :roll:
Vendég
 


De miért nem jöttél velem????

Kép
timcsi82
 
 


Jajj, Loviné, valamit nem értek, homályosíts már fel légyszives. Most akkor ez nem is endó?? hanem diabétesz szakrendelés??? Akkor hogy is van ez?

Kép
timcsi82
 
 


Igen, diabetológus, de a kettő nem nagyon tér el egymástól. Ne aggódj a Mens Metis-be is rendel a doktornő és érti a dolgát.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: