Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

bridget0801 mindent bele, szép a csíkod :lol:
Remélem egy pár nap múlva az enyém is ilyen lesz.

Kép
Kép
akella
 
 


esthajnalcsillag meg szeretném kérdezni, hátha Te tudod, ha mind a két oldalon van jó méretű petesejt, melyikre van esély, hogy megérik.
Nekem a bal oldali lenne jobb. Most a bal egy picivel kisebb, de holnap is megyek UH-ra, akkor még biztosabbat tudok :D

Kép
Kép
akella
 
 


Bridget, gyönyörűek a tesztjeid! :wink:
Mindent bele, drukkolok!!!+++++++++++++++++3

Esthajnal, tegnap remélem megkaptad a pénzt. Feladtad a teszteket? Köszike!
Pussz! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Bridget, szép tesztek :wink: Hajrááá!

Akella, szerintem mindig a legnagyobb szabadul ki, de a dokid biztosan megmondja. Drukkolok nektek is :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Koszi csajok 8) nem akartam mar irni mert lattam jon a lapteto :lol: Tegnap megtortent a gyartas :lol: persze meg ma is pipilek majd tesztet meg holnap is 8) Mostmar csak a hajra van es Esthajnalcsillag buvos hcg-je kovetkezik :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszi a választ esthajnal, szeretnék már nagyon egy pozitív HCG tesztet csinálni.
szi77
 
 


Bridget! Hajrá! Drukkolok!!!!!!!!!
sz orsi
 
 


Orsiiiii :shock:
Voltatok kukucson :?: muti ma a fotokat 8)
es koszonom :oops: :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok, arra én is kíváncsi vagyok, mi volt az UH-on, Orsi, kérlek írj róla, és ha van, képecskét is kérünk szépen!

Kedves Mindenki!

Csütörtöktől Húsvét hétfőig, azaz április 9-13-áig nem leszek itthon, bepótoljuk az elmaradt szilveszteri pihenést a családdal, így nem tudom teljesíteni ez időszak alatt a postázást.
Az is elképzelhető, hogy netezni sem fogok tudni addig, de természetesen a rendeléseket priviben továbbra is várom, és 14-én keddtől teljesítem azokat.

Szerdán (8-án) reggel 8-ig akinek beérkezik a pénz a számlámra, annak tudom küldeni a csomagocskát, akinek nem, annak kedden (14-én) tudom postára vinni.

Köszönöm a megértéseteket!
esthajnalcsillag
 
 


esthajnalcsillag jó pihenést kívánok majd Nektek!!!

A bal oldali petesejt többet nőtt az UH szerint, remélem így is marad :lol:
Tegnap kezdtem a tesztelést, ha tudok, majd teszek fel képet :wink:

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
akella
 
 


Akella, köszönjük :)

Nagyon izgi a helyzeted, drukkolok teljes erőmmel, hogy az a petécske jókor legyen jó helyen, és sikerüljön a babuci!

Várom a képeket :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag!
Az a digitális teszt csak 1x használatos?????

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!

Sajna múltkor sem sikerült annyira lekicsinyítenem a képet, hogy ide tudjam csatolni. Kedd v szerdán megyek vissza, majd próbálkozom...

A lényeg, hogy hallottuk a szívhangot :) :) :)
sz orsi
 
 


Köszönöm Esthajnalcsillag nagyon aranyos vagy!

Én már talán csak a csodában reménykedek :lol:

sz orsi várjuk a képet, de a lényeg, hogy jól vagytok!!! :wink:

Kép
Kép
akella
 
 


Sziasztok!

Esthajnal, jó pihit majd neked!
És mindenkinek pozi tesztet! :wink:

Én holnap megyek dokihoz, mert még mindig nincs piri :roll: 8)
Aztán majd megmondja mi újság.
Én meg nektek! :lol:
Úgyhogy a csütörtöki műtétem valószínűleg elmarad...

Puszika mindenkinek!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, a legjobbakat, remélem, jó hírt kapsz majd!

Akella, itt sokan csak a csodában bíznak, vagy még abban sem, és aztán egyszercsak... ott a baba a pociban :wink:

Sz orsi, ha gondolod, küldd át nekem email-ben a képeket, szívesen lekicsinyítem, és felteszem ide, ha szeretnéd. Priviben elküldöm a mail címemet, ha érdekel a dolog.
Puszi a kis szívecskéjére a babátoknak :)


Mucus, igen, egyszer használatos, mint mindegyik vizeletsugaras teszt. A dobozban 2 db van, így 5900 Ft az ára.
esthajnalcsillag
 
 


Kedves Esthajnalcsillag!

Ma megerkezett a csomi a tesztekkel, nagyon koszonom! :D
Tesztelgetek, aztan majd rakom a kepeket :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Esthajnalcsillag!

Íme 12 hetesen Manócska:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok, képzeljétek, nem volt netünk. Sőt, most sincs, csak férjecském varázsolt valamit, hogy tudjak még nektek írni.

Zsuzska, gyönyörű a kisbabád, nagyon örülök nektek! :D Remélem, ezentúl is beszámolsz nekünk az életetekről :wink:

Aranyeső, azt hittem, már sosem érnek révbe a tesztek :lol:
Hajrááá tesztelés és baba!!! :wink:


Megkérek mindenkit, hogy aki rendelést ad le, ne gondoljon rosszra, ha nem válaszolok keddig, mert nem leszek itthon, elutazom pár napra Húsvétolni! Remélem, keddtől visszaáll a rend, de ígérni nem tudok semmit, mert nem tudom, mi lesz a nettel, de mindent megpróbálok, hogy működjön akkorra mindenféle4

Köszönöm, és puszilok mindenkit, és drukkolok minden erőmmel, hogy aki szeretne, babásodhasson!!! :)
esthajnalcsillag
 
 


Happy Husvetot Mindenkinek es kivanom hozzon a nyuszika sok-sok pozi tesztet mindenkinek :P

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Bridget! Sajna nekem negát hozott :roll:
De lesz ez még így se!! :lol:
Puszka!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!

Betty Veled mi újság? Kell még menned a vizsgálatra?
Már reméltem azért nem jött piri, mert babuci van :roll:

Bridget Neked is kívánom, hogy a nyuszi szép csíkos teszteket hozzon :lol:

Puszi Mindenkinek, jó pihenést kívánok!

Kép
Kép
akella
 
 


Betty
Nekem sincs semmi plusszom eddig...en mar ezt a honapot is lemondtam :?

Akella
Koszi :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok, újra itt, veletek. Várom a megrendeléseiteket, és szeretném, ha újult erővel csapnátok bele a babaprojectbe!!!
Hajrá, ne hagyjátok magatokat lányok!

Betty, sajnálom a negatív tesztet, de drukkolok a továbbiakra, hogy végre teljesüljön az álmod, egy babuci!

Bridget, azért még ne add fel, mert a hőd rendben, úgyhogy... drukk-drukk!

Aranyeső, már a 13. DPO-nál tartasz, csak nem...? Remélem, hogy baba van a pocódban!

Akella, a vonalzódat sajna nem látni (legalábbis nálam), de neked is természetesen drukkolok a babásodáshoz!

És köszönöm a húsvéti jókívánságokat mindenki nevében, én is nagyon boldog nyusziünnepet kívánok, sok locsolót, sok pénzt és tojglit, na meg persze egy rakás babácskát! :wink: :D

Kép
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag hogy telt a pihi? Jol ereztetek magatokat? :D Nekem ugy hianyzik a sonka eveszet! :oops:

Hat nalam a 13. DPO sajnos nem jelent semmit :? Ha eljutok a 16.-ig, akkor azt mondom, hogy johet a teszt! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy telt a nyúlünnep? :)

aranyeso, esetleg pont az évfordulótokon tesztelsz? Csodás ajándék lenne, nem igaz? :) Szorítok!!!
sz orsi
 
 


És íme a jelenleg kapható tesztek és áraik:

LH (20 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (10 vagy 25 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (25 mIU) tesztkazetta = 250 Ft/db.

HCG (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 300 Ft/db.

Clearblue digitális teszt terhességi hét kiírással = 3000 Ft/db doboz nélkül, vagy 5900 Ft/2 db dobozban, csak külön rendelésre, kb. 1 hét átfutási idővel.

Babateszt a pici nemének megállapítására = 12.000 Ft.

Külön kérésre rendelek spermatesztet a spermiumok számának megállapítására, kb. 1 hét átfutási idővel érkezik meg, ára 10.000 Ft.

Postaköltség 400 Ft, elsőbbséggel 570 Ft, mely tartalmazza a csomagolási és ajánlott postai díjakat!

Fizetés előre banki átutalással, vagy esetleg rózsaszínű csekken.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára esthajnalcsillag 2009.04.16 14:00-kor.
esthajnalcsillag
 
 


Aranyeső, küldjek egy kis sonkát? :lol: Szigorúan fénypostán adom fel, nyisd az ablakodat :lol:

Köszönjük, mi nagyon jól éreztük magunkat Balcsinál, igaz, fürdeni sajna nem lehetett, mert lefagyott volna a pöcölőnk, de amúgy klassz volt, szinte egész nap sétáltunk, csavarogtunk.
Szerényen éltünk, de annál gazdagabb élményekkel tértünk haza.

Remélem, mindenki másnak is szép nyusziünnepe volt!
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Csillag örülök, hogy telt a húsvét és remélem ki is pihented Magad! :lol:

A vonalzóm nem látszik, mert megszűnt az oldal és máshol csak babás vonalzó van, ami sajna nekem még nem aktuális.
Jövőhéten kedden kellene megjönnie, de reménykedem nem fog. Kicsi az esélye, de hátha :wink:

Ilyenkor igaz nem lehet semmi tünete még?

Kép
Kép
akella
 
 


Akella, 2 kisgyermekkel és egy férjjel a pihenés szó már kitörlődik a szótárból 8)
A mamanet-en nem próbáltad a vonalzót? Már ha ragaszkodsz a magyar nyelvűhöz, mert külföldi oldalakon nagyon tuti babagyártós vonalzók vannak. Ha szeretnéd, szívesen segítek priviben.
Ilyenkor még valóban elég korai lenne a babás tünet, de semmit nem szoktam kizárni, bármi lehet :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Nekem ma 23.cn-en megjott :shock: :o
Nem is tudom hova tenni mert 25naposak a ciklusaim mar ngyon regota :roll: Ugyhogy a vonalzit atszerkesztettem es lassan jonnek Esthajnalcsillag LH tesztei 8)

u.i.:Orulok,hogy mindenkinek jol telt a husvet :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Matol nekem is uj ciklus, no de most majd elkezdek LH tesztezni en is! :wink: (meg jovo szerdan lesz egy uh-os atjarhatosagim)
Johet a sonka (torma, kis kalacska is) nyitom az ablakot :wink: Koszi!
Vendég
 


Sziasztok!

esthajnalcsillag köszönöm szépen a segítséget :lol:
ennyit sikerült elkészítenem. :wink:

Kép
Kép
akella
 
 


Sziasztok!

Esthajnal! Hamarosan rendelek, mert elfogyott az LH-m (ellőttem az összeset :oops: ), de sajna ez a hónap sem a miénk volt.

Remélem mindenkinek jól telt a nyuszis ünnep!

Bridget! Sajnálom pirit! Jó korán jött!! :shock: :shock:


Én ma voltam a kórházban az aneszteziológussal egyeztettem, meg vért vettek, meg vizsgáltak, meg pisi kellett, meg.....szóval kész voltam. :roll:
Vasárnap kell befeküdnöm, hétfőn reggel lapar. :?
De egy dolognak örülök: Hogy ezzel is előrébb jutunk egy fokkal a gyerekünk felé, és ez az ajtó a lombikhoz is, ha esetleg csak az marad.
Úgyhogy itt vagyunk a kapuban már a cél előtt.... :wink:

Pussz! Ha addig nem jönnék, nagyon szorítsatok nekem!!! OK?! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bettykém ölelek és nagyon sokat fogok rád gondolni hétfőn.

Kép
Kép
melisch
 
 


Betty, nagyon-nagyon szurkolok mindenhez, hogy jól alakuljanak a dolgok, és gyorsan túl lehess ezeken a vizsgálatokon!

Akella, jó lett a vonalzód, ügyi vagy! :wink:

Aranyeső, küldtem, megkaptad? Már meg is etted, miiii? :lol:

Bridget, nekem is most jóval korábban jött meg, biztosan van valami a levegőben :shock:

Drukk az új ciklusokhoz!
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy így bepofátlankodok, de lenne 1 kérdésem.
Rendeltem Esthajnalcsillagtól LH tesztet. Most a ciklusom 15. napján vagyok, és 28 naposak a ciklusaim. Létezik, hogy még nem volt peteérésem? Totál 1 csíkosok a tesztek. Lehet, hogy nincs peteérésem?
Rólam röviden annyit, hogy van 2 kisfiam. Már 1 éve próbálkozunk a 3. babával. Sajna októberben volt egy csúnya méhenkivülim, így 1 petefészkemet elvesztettem. Mostmár kezdek úgy igazán elkenődni. Tudom, örüljek a 2 gyereknek, de én még nagyon szertnék 1 gyereket, és soha nem gondoltam volna, hogy pont a 3. babáért fogok a legtöbbet küzdeni...

aviubi
 
 


Esthajnalcsillag
Valami biztos van..csak az a valami hozhatna mar jo dolgokat is :?

Betty
Egyenlore csak barnaztam ugyhogy lehet kitolodik ez a 25.napig es aztan megjon :roll: Drukkolunk neked hetfore...jol dontottel nyugi :wink: es tenyleg ott alltok az ajtoban 8)

Aviubi
Most kerdezek egy butasagot :oops: Delutan nezed a tesztet :roll: mikor kezdtet el?szerintem mar kellett volna hogy pozi legyen mondjuk tegnap :roll: persze egy kesoi pe sincs kizarva...homerovel tudnad figyelni :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, sajnalom pirit :( No de majd ebben a honapban bele huzunk, kiegyeznek egy januari bebivel. :D

Betty, hatalmas drukk a laparhoz!!!! Gyere majd a jo hirekkel!

Esthajnal, koszi, megkaptam, es tovabbitottam!
Vendég
 


Aranyeso
Mit tovabbitottal :?: :roll: csak nem a sonkat :?: :lol: jaj elfelejtettem kinyitni az ablakot :shock: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Bridget! Köszi a válaszodat. Esténként szoktam csinálni a tesztet. Sajna általában 9-10 között tudom megcsinálni amikor elcsendesednek a fiúk. A hőmérőzést azért nem próbáltam eddig, mert azt rögtön ébredéskor kéne az ágyban. Tehát az feltételezi, hogy nem mozgolodok elötte. De én egész éjjel pakolászom a fiúkat, és nagy nálunk a vándorlás, így nem is tudom a hőmérőt az ágy mellé készíteni. Reggel pedig ha valamelyik jómadár elöttem ébred akkor robbantás van. :lol: De lehet, hogy megpróbálom a következő hónapban. Lesz, ami lesz.
Ja! Már azt sem tartom kizártnak, hogy későn kezdtem a tesztelést, mert a 11. napon kezdtem.

aviubi
 
 


:lol: Bridget, nyisd az ablakod, meg neked is jut! :wink:
Vendég
 


Aviubi, a multkor en is ugy jartam, hogy teszteltem, de mindig negativ volt, igy most hogy lett jo sok tesztem Esthajnaltol, igy a napi kettot ellovom az biztos! :D (Lehet abban a honapban nem volt pe-ed?) Probalkozz, sok sikert!
Vendég
 


Aviubi
Nincs mit...de majd esthajnalcsilalg jon es segit :wink: sajna tudom nehez a homerozest megoldani de ha megnezed az enyemet bar en is osszevissza mertem a pe tokeletesen kiveheto 8)
http://www.fertilityfriend.com/home/20338d

Aranyeso
Koszi 8)

Gyors kerdesem van lanyok :!: :!: :!: Tegnap barnaztam nem sokat csak epphogy...ma meg semmi nincs csak pipileskor barna amugy a betet ures egesz nap :roll: most akkor meg nem jott meg ugye? :roll: a barnazas nem szamit a ciklusba igaz?Mert 3cn-en szeretnek menni vervetelre de igy nem tom holnap menjek vgy varjak amig normalisan megjon :?: :roll: Elore is koszi az infot :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Halihó!

Bridget, az első mensis nap az, amikor már rendes pirosas vér van, a barnázás akár várandóság elején is előfordulhat, és nem is biztos, hogy kóros. Szóval még bármi lehet. Bár megnéztem a görbédet, szerintem holnapra megjön neked, sajna :roll:

Aviubi, még simán lehet pozitív az ovuteszted, de az is lehet, hogy már azért negatív, mert lekésted, egy 28 napos ciklus esetében én 8-9. napot javaslok tesztkezdésnek, és inkább próbáld megoldani, hogy napközben, mondjuk amikor alszanak a srácok, akkor tesztelsz, mert az esti 9-10 óra már nem bizti, hogy jó. Délelőtt 10 és este 8 óra között ideális a leírás szerint. Előtte pedig félórával nem szabad túl sok folyadékot fogyasztani, mert befolyásolhatja esetleg az eredményt, a hormonoknak "töménynek" kell lennie a pipiben.
Az is előfordul, hogy anovulációs ciklusa van egy nőnek, vagyis nincs peteérése a ciklusban, alkalmanként van ilyen. De valóban, hőmérőzéssel tudnád a legbiztosabban ellenőrizni, hogy megtörtént-e a petesejt kiszabadulása, vagy sem.
Nekem is van 2 lurkóm, sőt, az egyik még szopizik, és mégis megoldom a reggelenkénti hőmérőzést, pedig éjjel többször kimászok én is inni, WC-re, stb, az eredmény mégis szemmel látható a görbémen.

Melisch, szép a hőd, csak így tovább!


Pusszantok mindenkit
esthajnalcsillag
 
 


Szia Esthajnal!
Szeretnék tőled kérdezni valamit. Vettem palástfű tinktúrát. Szerinted ha pozitív az Lh tesztem akkor már kezdjem el szedni, vagy várjak még 1-2 napot?
szi77
 
 


Sziasztok Csajok!

Hallottam egy valamiféle ARGININE nevű "csodaszerről", ami a kiskatonákat megtriplázza, és a mozgásuk is x %-kal javul.
Ez valami étrendkiegészítő, amit általában a testépítők is szednek.
Vélemény? Van valaki, akinek esetleg a férje, barátja, párja szedte?
Nekem meg a Q10 E-t ajánlották.

Puszilok mindenkit, és köszönöm előre is a szorongatást hétfőre!! :wink:

Bridget, ahogy Esthajnal mondta is, az első nap a ciklusban, amikor rendesen vérzel.
Csak nem a babyke furakszik?! :wink:

Esthajnal, mostanában rendelek LH-t majd, de lehet, csak jövő hét elején. Majd akkor úgyis írok privit.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Betty hétfőn gondolok Rád! :lol:
Biztos rendben lesz minden! Ha tudsz, majd írj mi volt.

Lányok én azt szeretném kérdezni, ha baba van mindenkinek magasabb a reggeli hőmérséklete. Nekem mindig elég alacsony a hőmérsékletem - olyan vagyok, mint egy hüllő :lol:
Betegség estén is ritkán lázasodom :?

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
akella
 
 


Köszi a válaszokat! Nagyon arik vagytok!
Mivel 1 petefészkem van gondolom nagyobb az esély, hogy vannak hónapok amikor nincs pé-m. Csak az az érdekes, hogy a méhenkívülim elött mindig éreztem a pé-t, most pedig néhány hónapja nem érzek semmit...
Hát akkor gondolom most sem jött össze. :( Fura belegondolni, hogy Bence fiam elsőre összejött, Hunor 6 hónap alatt, de akkor szoptattam melette. Most pedig itt görcsölünk.
Még 1 kérdésem lenne. A hőmérőt szájba vagy hónaljba?

aviubi
 
 


Sziasztok!

Esthajnalcsillag,
Ezeknek a LH teszteknek pedig jó a szavatosságuk? Engem is érdekelne 30-40 db. Köszönöm!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: