Új privát üzeneted érkezett!

Éppen hülye pszichológiát tanulok.... dolgozomki a tematikát, amit kaptunk... jövő szombaton doga lesz :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


LAPTETUUUUU :lol:

Neked kuldok 1 ilyet Kép Ebbol meg lehet fiu is meg lany is :lol: 8) Jaj tanulast ne is emlitsd a Japant elo se vettem mar vgy 2hete :? :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köcce a bébit :lol: :lol: :lol: :lol: Bebújhat pocimba :wink:

Majd előveszed :wink: :wink: Mikor lesz órád legközelebb??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Ma lett volna de lemondtam :roll: :oops: Amugy kedd szerdan megyek 8)
Kerdesem:ha jol tudom amikor az LH teszt + akkor kell akcio meg a kovetkezo nega napon?! :roll: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


hát amikor pozitív lesz a teszt, akkor kell, igen, mert pozitívváv válás után 24-36 óra múlva várható a peteérés

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De hule vgyok kedd csutortok :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Valahol olvastam,hogy az azt koveto negas napon is :roll: :? na a lenyeg ma aze ravetem magam es akkor 2naponta hajra :lol: :lol: :lol: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az a legjobb az orvosok szerint is.... ha kétnaponta szexeltek.... állítólag ha minden nap van puding, akkor az felér egy fogamzásgátlással :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kuzsanna írta:Az a legjobb az orvosok szerint is.... ha kétnaponta szexeltek.... állítólag ha minden nap van puding, akkor az felér egy fogamzásgátlással :roll: :shock:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


En ma amr a 13.napon vgyok nem a 12-en :evil: :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


akkor hogyan számol nyulacska :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


En sem ertem :roll: mer otthoni ido szerint is 13napos vgyok :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok itt egy tok erdekes oldal:
http://titkoklennenek.blogter.hu/?post_id=88497

Azert masolok be belole:
"Déjá Vu


Déjá vu




Francia szó, amit nem fordítunk. Jelentése: mintha már átéltem volna....
Misztikus egy jelenség. Rengetegen álltak már neki megfejteni, de amíg nem tudják bizonyítani, egyik magyarázatot sem vagyunk kötelessek elfogadni.

A pszichológusok szerint a déjá vu érzése közben olyan múltra emlékezünk, ami sosem létezett. Azaz az emlékezetünk hibája mindez.

Namost megpróbáltam visszaemlékezni a déjá vu érzéseim egyikére, mert akad belőlük, van, hogy naponta több is. "Ülök éppen a menzán egy fárasztó iskolai nap után és hirtelen "bevillan", hogy én már voltam pont ugyanott ugyanúgy ugyanilyen pozícióban és akkor "álmomban" furcsáltam a körülöttem ülőket, de amikor bevillant ezis bevillant vele eggyütt, hogy akkor nem tudtam ők kik, most meg már tudom. Meg is mondtam nekik. Nem tudtak rá hogyan reagálni."

A másik példám" amikor barátnőmmel beszélgettünk hirtelen elbambultam és déjá vu-m volt. Úgy éreztem, mintha egy perc a semmibe veszett volna és megjelent a déjá vu-ben, hogy a következő mondata mi lesz a barátnőmnek és mi lesz az én reagálásom rá és hogy mindezen nagyon összeveszünk. Barátnőm szóról szóra ugyanazzal a hangsúllyal elmondta, amit "láttam és hallottam" a déjá vu-ben. Én pedig direkt máshogy reagáltam és nem vesztünk össze." Visszagondolva nem "emlékeztem" hogy ez a valós(?) világba, vagy amiben én most írok, megtörtént.

Én pont ezek miatt nem tudom a pszichológusok elméletét elhinni. Akkor már közelebb áll hozzám a párhuzamos dimenzió vagy valami ilyesmi..."

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Húúúúúúúúúúúúú......

Igen, ez velem is már jó párszor előfordult...... ti hogy vagytok ezzel???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szerintem mindenkivel elofordult mar :roll: En ngyon furan erzem magam es mindig leallok 1percre atgondolni,hogy,hogy is volt akkor?! :roll: Erdekes dolgok ezek nem? :? Kepzeld en azt hiszem mar nem vgyok tengeri beteg :D legalabbis ma nem ereztem semmit 8) :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hála a jó égnek!!!! Ennek örülök nagyon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szejjjjjjjasztok lánykák!

Végre én is ide értem!! Hát kicsit idegeske vagyok, mert a háziorvosom nem küldhet el sem prolaktinra sem toxoplazmára sem pedig pajzsmirigyes vérvételre! Szoval ugrott a jövöhét keddi vérvételem!!!

Bridg! Én ma a 9. napomat töltöm! Szoval van még pár napom eksönig! Na jó!! :oops: Tegnap este is volt eksön! Szép volt jó volt de volt benne gigszer! Most leírok nektek egy igen kellemetlen dolgot! Szoval nagyban eksön! Párom szol, hogy fáj a hasa. Erre én: Abba hadjuk?? Ő: Dehogy majd elmulik! Én: Ok akkor folytassuk! Erre elöbb célbalött mire nekem jó lett volna és így már nem volt olyan jó mint kellett volna! De most jön a lényeg! :oops: :oops: :oops: Megyünk zuhizni mire megszolal mondok valamit és mindjárt magadhoz nyulsz ezzel inditotta a mondokáját!!! Elpattant egy ér a fütyülöjébe és tiszta kék meg fekete a fütyikéje!! Szoval én akkor tényleg azt hittem itt az idő és mindjárt magamhoz nyulok! Ez vajon mitől lett! Én csináltam valamit rosszul?? De most még vadak sem voltunk meg semmi! Egyszerüen csak jött és kész! De mondjuk ma már jobban néz ki mint tegnap este! Remélem ezzel nem sértettünk meg bent senkit és minden akadálymentes lesz az elkövetkezendő jónéhány évtizedben a "PUDINGOLÁSUNKAL" kapcsolatban!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Ne harizzatok, hogy ezt le írtam, csak gondoltam veletek ezt megoszthatom!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :? :oops: :? :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
Hát remélem, hogy minden rendben lesz pároddal, de pihizzetek pár napot, nehogy megerőltessétek fütyköst nagyon :roll: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Tökre kiakadtam...... tegnap már nagyon ideje lett volna pudingozni.... erre hajnal egykor jött haza és én meg már akkor aludtam. Most meg túl fáradt hozzá..... Persze négy napja már hozzám sem nyúlt és megy el vasárnapig túrázni... szóval esélytelen a gyerek most is.... pedig most már nincs semmi,a mi gátolná a dolgot.... csak az uram.... bakker.... nemhiszem el, hogy 19 nap alatt csak négyszer volt képes szexelni velem..... én meg itt bőgök, mert marhára nem úgy néz ki, hogy nagyon érdekelné a téma.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj Zsu de sajnalom de teljesen megertelek :roll: :? En is pipa voltam ma de ngyon :evil: Most nincs idom elmondani hisz megyunk aludni majd holnap :roll:

Noci
Nem tom az,hogy tortenhetett ilyet en meg nem is hallottam :shock: Mi van veletek jobban van mar parod? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!

Zsuzska! Nagyon sajnálom, de most nálunk is pihi van!! Tudod?? :roll: :roll: :roll: :? 8) :roll: :twisted: De ne aggodj mert lehet, hogy mikor vasárnap haza ér akkor majd mindent bepotol!! :D :D :D :D :D :D Meg azért majd még ma szerintem nem hagy itthon pudingolás nélkül! Szerintem azért neki is jobb üritve menni mintsem hogy ott sátorozva ébredjen!!! :wink: :wink: :P :P :D :D

Bridget! Meg kell, hogy mondjam, ha nem velünk történik akkor én sem biztos, hogy elhiszem! De megtörtént! de most már szebb mint 2 napja! Szoval azért szerintem ma már lehet, hogy elkapom apácskát! Ha más nem akkor holnap reggel!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok! Szia Zsu ;)

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehetséges .. egyrészt szeretek beszélgetni, másrészt még jobban szeretek olyanokkal beszélgetni, akik hasonló helyzetben vannak, mint én :D

Zsu! Nyugodj meg! Elhiszem h szar most neked :( De én biztos vagyok benne, h a párodat is érdekli a téma!!! És sztem is mindent be fog pótolni, ha hazaér ;)

Kép
szöszke.
 
 


Szia Szöszke! Üdv köztünk! Mesélj kicsit magadról??? :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nócika!
Köszi az üdvözlést :D 21 éves leszek majd novemberben :roll: , a családommal és a párommal Salzburgban élünk. Nemrég kezdtük a babaprojectet, igazából ettől a hónaptól, vagyis májustól megy úgy nagyon élesen, de azért már áprilisban is próbálkoztunk, leginkább a végén.. már amikor nem mensiztem épp :) Nagyjából ennyit tudok mondani magamról/magunkról így elsőnek :D Én még tanulok, a nővérem is, de ő most végez.. ők is babát akartak ... nekik összejött :) Most szerdán tesztelt pozitívat, úgyhogy nagy most az én boldogságom (is)!!! :D

Kép
szöszke.
 
 


Szia Szöszke! Gratulálok a tesod és a ti boldogságtoknak! Bárcsak már én is megtudhatnám milyen is ez az öröm! A tesodéknak mennyi idő után sikerült??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Agy nekünk ebben a hónapban járt le az 1 év! Kedden megyek új dokibácsihoz, de lehet, hogy dokinéni lesz belöle! Majd az első randi után eldöntöm! Ha van szimpátia meg segitő kész lesz akkor mellette voksolok! Szoval remélem kedden okosabb leszek 1 kicsit!! Mert már elegem van abból, hogy még fiatalok vagyunk ráérünk még szövegből, mert mi eddig csak ezt kaptuk! De most pontot teszek ennek a végére! :) :D :D :wink: :roll: 8) :lol: :!: :!: :!: :!:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hááát ők igazából már 2008. eleje óta úgy csinálták, hogy ha jön a baba, akkor örülni fognak neki. Hogy mióta van náluk is úgy igazából babaproject, azt sajnos nem tudom megmondani .. én is szeretném megtudni, hogy milyen az, amikor az ember a saját két csíkjának örül :) remélhetőleg hamarosan eljön a mi időnk is ;)
Ti mióta próbálkoztok?

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok csajok 8) Sajuna nem volt idom visszanezni mar meg ma sem tudtam jonni...egesz nap elfoglaltak voltunk.De most vgyis ma fiunap van azaz a fiuk vacsizni es bulizni mentek :? En meg itthon ragadtam :x Ugyhogy asszem minnya beteszek valami filmet nezni 8) Jo ramaty egy ido van es ahogy elneztem nem egyhamar lesz joido :evil: Remelem otthon jobb a helyzet idojarasilag :wink:

Noci
Csak ovatosan nehogy megsertsd :roll: es ha gondolod kerdezd meg a leendo dokidtol,hogy mi ez vgy mit gondol...jobb tudni :wink: de most komolyan :roll: :oops:

Zsu
Me nem jottel egesz nap :roll: Remelem nem vgy ki :roll: Otthon ulsz egyedul es 1betut se irtal? :roll: Ne legy elkenodve en tudom milyen mint mar irtam...de mi valahogy maskepp fogjuk ezt fel ,mint ok :roll: en ha kisse belegondolok a helyzetukbe akkor megertem oket is :roll: es tuti nem tudnek idozitve akciozni meg sok masik esetben sem :roll: Persze nem azt mondom mellette allok de en ilyenkor mindig belegondolok az o helyzetukbe es maris nem esik olyan rosszul az egesz :roll: :wink:

Szoszke
Udv itt kis kozossegunkben :D Ngyon kis csini vonalzoid vannak 8) Gratula tesodeknak en is szeretnek mar csikosat pisilni de egyenlore csak az LH tesztjeim azok neha neha(peteereskor) :lol: :lol: :lol: Sok szerencset :!: :!: Hova utazol? :shock:

Asszem hetvegen nem leszunk sokan remelem mindenki masfele tolti a napjait nem a gep elott :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridget! Szerintem sem leszünk sokan! Én azért leszek eleget! Bár holnap délután kerti party-ra megyek a párocskám meg gyorsulni megy a hungaroryngre! Szoval én banzájoskodom egy szülinapi zsuron Ő meg versenyzik majd! Te most bizti alszol, de nálatok már lassan pitymallik! Azért gyere, ha tudsz mert én is leszek néha néha! Puszi neked!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, de rengeteg dolgom van. Alig vagyok gép közelben.
Szép az idő, olyan igazi kirándulós. Remélem mindenki el tud menni valamerre. Én sajnos itthon maradtam egyedül, mert a párom ma dolgozik holnap reggelig, holnap pedig én megyek másnap reggelig. Anyukám erre mindig azt mondja, hogy ez a hosszú házasság titka. De olyan jó lenne, ha már együtt tudnánk tölteni egy kis időt! :roll: :roll: :? :? De legalább ma jönnek tesómék, és nem leszek egyedül. Éppen ezért mindjárt belevetem magam a főzésbe.

A barátnőm nevében köszönöm mindenkinek, a jókívánságokat! Nagyon aranyosak vagytok! :lol: :lol: Már itthon van, péntek este hazaengedték. Laporoszkópia (remélem jól írtam le) helyett sajnos csúnya nagy vágás lett a pociján. Jól van, csak el van kenődve - érthetően. :roll: :roll: :cry: :cry:

Nekem 13-án megint uh-ra kell mennem. Remélem lett eredménye a clostynak, lesz sok kis tüszőcske, és sikerül valamit majd produkálni is. :oops: :oops: :lol: :lol: Olvastam a cikketeket, hogy kétnaponta kell együtt lenni, én most megpróbálom betartani. Feltéve, ha nem épp akkor dolgozunk. :roll: :roll:

Tudtok valamit Vickyről? Nem jött mostanában! Remélem minden rendben vele (velük).

Kati
Mi volt Uh-on? Most már megvolt. A múlt héten is már vártam a híreket, mert azt hittem akkor pénteken lesz. :roll: :roll: :oops: :oops: Vigyázz magadra, és a Picurkára! Jó egészséget nektek! :lol: :lol:

Bridget
Még nem is beszéltünk, mióta hazaértetek Ausztráliából. Biztosan jó volt a rosszullétek ellenére is. :lol: :lol: Nagyon sajnálom, hogy a hajózást nem tudtad igazán kiélvezni. :roll: :roll: :cry: :cry: De talán a többi élmény kárpótolt. Még mindig nem raktál fel képeket, pedig nagyon kíváncsi vagyok rá én is. :lol: :lol:
Örülök, hogy elmúlt az a rosszullét,és már jól vagy! :lol: :lol:
A költözéssel hogy állsz? Sikerült végre elpakolni mindent?
Földrengés? Úristen!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Az nagyon rossz lehetett. Csak vigyázz magadra!!!!! :!: :!: :!: :!: :!:
A nap mondásai nagyon jók voltak!! Bocsi lenyúltam, de muszáj volt elküldenem emailben a barátaimnak. :lol: :lol: :lol:

Nócika
Remélem az új doki jó választás lesz, és majd odafigyel rád.Sok sikert hozzá! :lol: :lol:
Sajnálom a párodat. Szegény biztosan tiszta ideg lett, hogy mi történt. Remélem semmi komoly, és már el is múlt. :roll: :roll: :cry: :cry:
Jó mulatást a kerti-partyhoz! :lol: :lol:
Ja és igértél képeket az egri kirándulásról! Láthatjuk őket? :wink: :wink: :lol: :lol:

Zsuzska
Sajnálom, hogy lelépett a párod. :cry: :cry: Majd biztosan bepótolja veled az elmaradásokat! Ez miatt ne idegesítsd magad - szerintem. :roll: :roll: A havi négy még mindig jobb mint, a semmi. Biztosan érdekli őt, csak most egy kicsit ki kell kapcsolnia. Aztán figyeld csak meg, hogy teljesen kipihenve, sokkal aktívabban fog hozzáálni a dolgokhoz. :roll: :roll: :lol: :lol:
A viccek nagyon jók voltak. Bocsi, de ebből is nyúltam le. Annyira jókat írtok, hogy ezeket el kell juttatnom a barátaimnak. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Szöszke
Üdvözöllek én is! Mielőbbi babásodást kívánok neked! :lol: :lol: A nővérednek pedig gratulálok, és problémamentes terhességet kívánok! :lol: :lol:
Utazós vonalzód is van. Hová készültök?

Mindenkinek Kellemes Pünkösdöt Kívánok! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is vagyok.....
Pénteken nagyon rossz volt volt a netem. 20 másodpercenként ledobott :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Tegnap 9-fél négyig suliban voltam, úgyhogy öt után értem csak haza..... de miután nem nagyon akarta betölteni a Babanetet, így nem nagyon tudtam jönni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Most már jobb, bár néha belassul, de vagyok egész nap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Páromék tegnap reggel indultak és ma délután jönnek haza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Annyira hiányzik a drága :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock:
Szerencsére oda lyukadtunk ki, hogy imád, velem szeretne családot alapítani és nagyon reméli, hogy 1-2 hónapon belül többen leszünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gyúrtunk is rá gyorsan péntek délelőtt és szombat hajnalban is :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na hat itt vgyok. :D Ma keltunk delben aztan elmentunk ebedelni :) azota meg itthon ulunk mar megneztunk 2filmet en olyan almi lettem de nbem lehet aludni mer meg 7ora sincs aztan akkor este kukorekolhatok :? Mar magamhoz is tertem 8)

Pendi
En mar gondoltam am rad hun vgy :?: :shock: :roll: Koszi igen jol telt a kepekkel az a baj,hogy lekene kicsinyiteni es ugy feldobni...na meg ido kene ra :? de lesz :wink: A hajoutat is elveztem en csak utana voltam rosszul napokig :? Az irast nem gond,hogy lenytultad es is ugy nyultam :oops: :oops: :oops: 8)

Noci
De,jo,hogy arra jo ido van...itt jo ramaty :? imadom a kerti party-kat 8) :D Most irigykedem :? :evil: :lol: Meg visszanezek ma en is es igen nalunk meg pirkadott akkor mikor irtal :lol: :lol: :lol:

Zsu
Hat persze,hogy veled akar csaladot hisz te vgy a felesege,azert is vett el :lol: :lol: :lol: Azert orulok,hogy jokedved lett mire visszajottel :wink: Na ma mar jonnek is latod sitty-sutty elszallt az ido :wink: Nekem is hianyzik allandoan amikor nincs mellettem :roll:

u.i.:Szal akartam irni,hogy azert mert nem irom mindig,hogy a hianyzok hol vannak meg hianyoznak attol meg igen is hianyoznak :roll: De ha valaki nem jon biztos megvan az oka :roll:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Pontosan :!: :!: :!: :!: Nagyon jó ez a kép

Pendi!

Örülök, hogy barátnődet haza engedték..... otthon csak gyorsabban felépül..... jobbulást a hosszú úton neki :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Nóci!
Irigykedem kerti partyra :roll: :shock: Érezd jól magad :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


van meg 1 ilyen k3ep :wink:


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Helló Bridget!
Látom most Te vagy itt. Mi újság? Kipihented magad?
Én főzök nagyban, meg palacsintát sütök.
Vendég
 


Bridg!
Ez is nagyon szép :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Pendi!

Ide is küldhetnél pár darabot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Palacsintat?!?!?!Egyik kedvencem 8) :lol: Jah vgyok de nem sokaig vagy nekiallok vacsit kesziteni vgy megyunk lassan enni valamerre mi is mer ehes vgyok :? En nem tom miert de egy ilyen utazason nem lehet magad igazan kipihenni :? annyi megnezni valo van reggel kelni kell es este kerulunk agyba :? akcio is 1szer volt csak arra se volt eronk :? :roll: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Zsuzska!

Küldöm ........ megy........ ja, milyet kérsz? van lekvár, kakaó, fahéj, mogyorókrém.
Hogy vagy? otthon van már a párod, vagy csak eztán ér haza?
Vendég
 


Bridgat!
Hát akkor hogyan jöttök haza 3-an, ha nem nagyon volt akció! :oops: :oops: :wink: :wink: Na mindegy. Azért otthon pótoljátok a pótolnivalót! :wink: :wink: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lehet en is nekiallok bar ha mar a palacsintanal tartunk nem akartam elmeselni de mar nem tom kihagyni.Ugye tegnap a fiusbuli utan embor hazatert hajnal 4kor :x es mivel tert haza palacsintaval nekem :lol: :lol: :lol: Olyan edi volt...azert elment oda es vett nekem nem is akarmilyet hanem duplan kerte a palacsintat mer en ugy szeretem 8) itt eleg hulyen aruljak majd lefotozom megmutatom....es nem turoval vgy kakaoporral hanem minden exras gyumolccsel....nekem meg az otthonira faj a fogam :roll: ezert csak tejszinhabot es csokikremet kerek bele haromszogbe hajtjak be es kb30cm atmeroju.Papirfogoja van es ugy eszed :roll: na ezt most jol elmondtam :? A lenyeg embor hajnalban beallitott nekem ezzel :D ugy tele voltam de megettem lenyomtam mert nem akartam megbantani :shock: :roll: :D

Zsu kocce

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


József Attila Lktp. [(Jósti)] (5922) Üzenek
Sajnos az utobbi napokban újra elterjedt, hogy a meghamisitott adatok alapján halálra itélt Friss utcai szakképzőiskola bezárása mögött fővárosi és kerületi baloldali politikusok üzleti érdekei húzodnak. A környék társasházainak lakói és minden jó érzésü József Attila lakótelepi józan akarata ,hogy nyugalmat akar. Nem akarjuk ,hogy rombolás kezdődjön ezen a területen.Nem akarjuk,hogy tönkre tegye bárki is az itt kialakitott és gondozott zöld környezetet.Ha választott politikusaink úgy gondolják, értünk dolgoznak és nem a hatalmukból akarnak anyagi hasznot húzni, világos és egyértelmü válaszokkal tartoznak az itt élő,nyugalomra vágyó embereknek.
endi nem volt pe-m legalabbis ott nem :roll: soot azota 3napig volt halvany csikom ma meg mar semmi :? :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget0801 írta:József Attila Lktp. [(Jósti)] (5922) Üzenek
Sajnos az utobbi napokban újra elterjedt, hogy a meghamisitott adatok alapján halálra itélt Friss utcai szakképzőiskola bezárása mögött fővárosi és kerületi baloldali politikusok üzleti érdekei húzodnak. A környék társasházainak lakói és minden jó érzésü József Attila lakótelepi józan akarata ,hogy nyugalmat akar. Nem akarjuk ,hogy rombolás kezdődjön ezen a területen.Nem akarjuk,hogy tönkre tegye bárki is az itt kialakitott és gondozott zöld környezetet.Ha választott politikusaink úgy gondolják, értünk dolgoznak és nem a hatalmukból akarnak anyagi hasznot húzni, világos és egyértelmü válaszokkal tartoznak az itt élő,nyugalomra vágyó embereknek.
endi nem volt pe-m legalabbis ott nem :roll: soot azota 3napig volt halvany csikom ma meg mar semmi :? :(


Tyu csajok bocsi bemasoltam ide veletlen az iwiw-es szart :oops: :oops: szal csak azt akartam irni hogy:
Pendi nem volt pe-m legalabbis ott nem :roll: soot azota 3napig volt halvany csikom ma meg mar semmi :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
Hát ez irtó édes tőle! REmélem azért megháláltad a figyelmességét. :oops: :oops: :lol: :lol: Mert biztosan nem véletlenül ébresztett fel. :wink: :wink: :lol: :lol: Ilyenek ezek a fiúk. Valamit valamiért... :lol: :lol: :lol: De így szeretjük őket! :lol: :lol: :lol:

De az biztos, hogy nem mindegyik tenné ezt meg a barátnőjéért. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bridget
Sajnálom, hgoy nem volt pé-d. A vlt dokim egyszer azt mondta, hgoy vannak olyna hónapok, amikor nincs, és van amikor 2 is van. Hátha a jövő hónapban 2 is lesz!
Vendég
 


Nem keltett fel mert en mindig megvarom mig haza nem er :lol: Na meg meg is kerdezte fent vgyok-e emailben :wink: Ha nem lettem volna szerintem nem hoz :roll: Nem akart erte cserebe semmit :shock: :roll: nalam azt pali nelkul is megkapja :lol: :lol: :lol: amugy sem volt olyan allapotban :?
Hat jah lehet ebben a hoban nem volt de majd lesz kovetkezoben :? Azert bant,hogy ez a honapom eluszott :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Lefagyott a gépem. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Persze, hgoy bánt. Mindenkit bántana. De tudod, új hónap, új remény.
Vendég
 


Hová tünt mindenki?! :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Sziasztok! vagyok ám én is! Köszi bizti jól fogom érezni magam a kerty-partyn! Majd gondolok ám rátok! Én is kérek palacsintát!!! Lekvárosat meg kakaosat! Most festettem be a hajam olyan állat jól összekentem magam mint még soha! Lassan idő van megyek lemosni! Majd mielött indulunk lehet benézek még!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: