Új privát üzeneted érkezett!

Na megyek vacsit késziteni majd találkozunk holnap legyetek jok szép álmokat .
Puszi mindenkinek. :P

Kép
v.e.judit
 
 


Judit: azért várjuk a képeket! Nagyon édik lehetnek a gyerkőcök! Hát igen, ezek tényleg igazi csodák, kiskacsa kibújás, stb. csak mi már tényleg nem is tudjuk értékelni őket. Máté a múlt héten látott csigát először, és az is akkora élmény volt neki. Egyébként mi is pont ezekért a dolgokért akarunk minél előbb kertes házat.

Nika: nagyon édi a kis lurkó. A háttérben a mai vihar? Itt csak esett. Igaz kint hagytam a ruhákat amíg anyukéknál voltunk, persze jól eláztak. :evil:

Kép
németh
 
 


sziasztok.nagyon jók a képek lányok!!!!!!!!!
:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

mára elteszem magam.jók legyetek.pusza jóéjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Németh : igen az a vihar előfelhője de nem volt olyan nagy égzengés mint amilyen csúny szürkeség volt :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem jöttem, de hulla fáradt vagyok! Reggel négykor keltem, háromnegyed hattól este fél nyolcig forgattunk, úgyhogy most ki vagyok dőlve! Majd mesélek! :D

Kép
anda81
 
 


v.e.judit: én is úgy vagyok vele, hogy mivel anyuék vidéken laknak, a kicsi majd jobban fogja élvezni, ha kiszabadul a város forgatagából. :) Bár, mi külvárosi részen lakunk, a lakáshoz van nagyobb füves park is, ahol tud rohangálni, elviekben a későbbiekben az egyik nagyon placcon játszóteret is csinál majd az építtető. De mégis meglesz majd az az érzet, hogyha megyünk mamáékhoz, akkor vidékre megyünk. :)
Vendég
 


Minden anyukának nagyon boldog Anyák napját!
Vendég
 


Hogyha virág lennék,
Ölelnélek jó illattal.
Hogyha madár volnék,
dicsérnélek zengő dallal.
Hogyha mennybolt volnék,
Aranynappal, ezüstholddal
Beragyognám életedet csillagokkal.

Virág vagyok: ékes,
Piros szirmú, gyönge rózsaág.
Madár vagyok: fényes,
Dalt fütyülő csöpp pacsirtád.
Eged is: szépséges
Aranynappal, ezüstholddal
Beragyogom életedet csillagokkal.

Pákolicz István: Anyámnak

Kedves édesanyák! Ezzel a versikével kívánok nektek nagyon boldog anyáknapját!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok, csatlakozhatok?

Mi ettol a honaptol probalkozunk majd, nem szeretnek hot merni, es ragorcsolni a dologra, talan egy picit jobban odafifgyelni, hogy mikor van a pe, es akkor "mindent bele".

Picit felek is, mert panikbeteg vagyok es mar volt egy terhessegem, amit meg kellett szakitani a rohamosan romlo allapotom miatt.

Ugy gondoltam, meg egyszer megprobalom, 33 eves vagyok, es remenykedem, hogy most jobban alakul.

Udv mindenkinek, szep napot!

Hajnal
hajnalvos
 
 


Minden anyucinak és leendő anyucinak nagyon boldog anyák napját kívánunk!

Kép

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Hajni üdv köztük és drukkolunk hogy most ne legyen semmi gond és egy édes kis csöppséget tarthass a kezedben :)

nika70
Salgótarján
 
 


üdv köztünk hajnalvos!
kívánom,,hogy mielőbb sikerűljön a pocaklakó!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sok boldog anyáknapját kivánok mindenkinek.

Hajnalvos: szia üdv közötünk.

Kép
v.e.judit
 
 


lányok mi ez a pangás? :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tsókolom mindenki orcája mindkét felét!

Szóval a beszámoló!
Tegnap hajnali négy órás kelés után spuri a melóhelyre, ugyanis filmforgatás miatt kibérelték a helységet, és nekem kellett "felügyelni őket". Nagyon érdekes volt jól éreztem magam, de nagyon elfáradtam. Kicsit unalmas is volt, mert összesen két jelenetet vettek fel, mindezt háromnegyed hattól este fél nyolcig. Na jó ebben benne volt az is,hogy felállították a díszletet, beállították a fényeket. Azért mégis különleges volt, mert ilyenben még nem volt részem. Látni, hogy hogyan készül egy film.... Érdekes volt látni, hogy mi mindenre kell odafigyelni. Néha leshettem a monitort, ahol a kamera képe látszott. Én nem vettem észre semmi különöset, mikor egy fiatal srác kiugrott a szobából és elkezdett matatni a kábelekkel a földön. Később visszajátszották azt a részt, és totál lehetett látni, hogy a kábelek benne vannak a képben. Jó volt egy kicsit "profilt" váltani. Bár borzalmasan fárasztó volt, azért szívesen csinálnám!
Hogy milyen filmet forgattunk? Vígjátékot, de többet nem mondhatok sajnos róla. Ha kijött a mozikban, akkor már bőbeszédű lehetek.

Kép
anda81
 
 


többiek hol vagytok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hajnalvos: én is szorítok, hogy mielőbb babásodj és minden rendben legyen. :)
Vendég
 


szerintem mára elköszönök.ma nincs senki :(
jóéjt.pusza! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok még újj vagyok.Szia Nitácska hát te meg itt vagy?:) Jajj de jó végre egy ismerős.Mi a párommal már lassan 3 éve küzködünk egy pici babóért!Már nagyon vágyunk rá.2 hónapig szedtem a clostit és mellé most ittam a cickafarkfű teát és most iszom a palástfű teát is, mérem a hőmet is ami már napok óta 37-37,1 között mozog, 3 nap múlva nem kéne megjönnie.Már nagyon örülnék ha pozitívat tesztelhetnék.Szerintetek?

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


jucus szerintem most minden esély megvan rá hogy pozitívat tesztelj!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jucus1013: hát, ha 3 nap múlva kéne megjönnie, és a hőd még 37 körül mozog, szerintem az nagyon jó dolog. :)
Vendég
 


nitacska007: látom, kicserélted a vonalzódat. :) Nagyon szép. Bárcsak már én is cserélhetném. :)
Vendég
 


te is cserélni fogod hamarosan!
én meg remélem,hogy maradhat ez a vonalzó még 8 hónapig! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Persze, hogy maradhat ez a vonalzó! Kezem lábam csuriban érted! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


sőt! Még a lábujjaim is! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


köszi anda nagyon aranyos vagy!
mára pihenő üzzemmódba kapcsolok.pusza jóéjt mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!

Jó éjszakát kívánok én is mindenkinek!

Kép
anda81
 
 


jucus: üdv köztünk és elég bíztató ez a hő:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Hajnal, Jucus! Sziasztok!

Nita! Persze h maradni fog még 8 hónapig ez a vonalzó!!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok lányok ma megint 37 volt a hőm jajj de örülök...lehet hogy tényleg összejött....nagyon remélem. :lol:

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Nita: vonalzód még 8 hónapig maradni fog :):):)::) és majd utána lecserélheted szülinaposra :):)

Jucus jajj de izgi drukkolunk :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Csináltam egy jos tesztet ( Gabriel ovu lh) és ottvolt mind a két csikocska!!!!!:) :lol:

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


sziasztok lányok szép napot kivánok. :D


Jucus:üdvözölek köztünk és nagyon szoritok hogy sikerüljön a baba. :P

Kép
v.e.judit
 
 


jucus ott van az a baba!
én csak 3 napig mértem próbaképpen a hőm ,mindannyiszor 36.7 volt és utána lett pozitív a tesztem!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jajj nagyon remélem már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Remélem igazatok lesz!!!!!Holnap reggel tesztelek!!!!!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


jaj de messze van még a holnap reggel!!!!!!!!!drukkolok nagyon!!!!!!!!!!! :lol: :lol: hány napja is késik a menzid? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jucus jajj de jóó ez jól hangzik de holnap reggel ne legyél letörve ha nem lesz még pozitív mert ha jól emlékszem szerdán kéne nem megjönnie? ilyenkor még csak a nagyon szuper érzékeny tezstek mutatják csak ki :):):):):)tudom hogy baromira izgatott vagy de én várnék még pár napot :)( tudom könnyű mondani :):):):))

nika70
Salgótarján
 
 


még csak szerdán kéne megjönnie?akkor tényleg kéne még várni hacsak nem szuperérzékeny a teszt!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ma veszek Clearblue tesztet amire azt mondják hogy nagyon korán kimutatja!Remélem sikerül!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


jucus akkor drukkolok neked holnapra!!!!!!!!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hajrá Jucus!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci pihenőre fogtad magad? :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Itt az elveszett bárány :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajnal, Jucus!
Üdv nektek körünben :!: :!:

Jucus!
Megy a drukk :!: :!: :!: :!: Csuriban kezel-lábam-hajszálam +++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nita!
Ott a babóka, ez tutkó :lol: :lol: :lol: :lol: Pénteken lesz doki :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


pénteken lesz a doki igen!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok van egy iwiw-es meghívom, ha érdekel valakit.
Most nem tudok visszaolvasni, mert teljesen le van lassulva a gép, fél óráig tart, mire beír egy sort.
Puszi

Kép
németh
 
 


Jucus! Nem vagyok pihenőn, csak most (végre) itthon vagyok Pesten pár napot... :lol: :lol: :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Köszi lányok a bíztatást már megvettem a tesztetet már csak ki kell várni a holnapot!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


várjuk veled a holnapot nagyon!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jucus!
Már tűkön ülünk :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: