Új privát üzeneted érkezett!

szia pamilla!
nem voltam még semilyen vizsgálaton mert elég hülye dokokat fogtam ki nem csináltak semmit...ja tavaly kaptam Gynevacot is de az se segített. A páromat is majd mostanába viszem kivizsgálásra...
hát még sokáig fog tartani a gyogyszer szedés csak tegnap kezdtem el,de majd írok,hogy milyen lett a második eredményem.
De miért nem mész az SZTK-ba vérvételre ott csak a vizitdíjat kell fizetni....én oda járok a dokimhoz is nem fogok ezreket fizetni... :twisted:
badró1
 
 


Badró!

Eddig a Máv-ba kellett menni de ott sokaltam be. 1 vérvétel eredményre 2-3 hetet kellett várnom, de eddig legalább megcsinálták és nem mentem potyára!
Most már igazából mindegy mert a nődokihoz amúgy is kellene menni mert szeretném tudni hogy mennyi ideig érdemes várni a bromó mellett a babára. Ugyanis nekem még nem volt átjárhatósági vizsgálatom és attól tartok hogy megint hónapokig várok a babára fölöslegesen, mert mi van ha el vagyok záródva!!!
ezt most jól megfogalmaztam mi:)
szóval mindenképpen megyek arról nem is beszélve hogy lehet hogy fizetni kell de legalább benne megbízom és figyel rám! A bromós kezelést pedig ő is felügyelheti.
Már a tutira megyek mert az elmúlt 1,5 év kicsit felőrölt.
Nálunk mér volt a párom is vizsgálaton vele minden ok :lol:

Niki

Kép
pamilla
 
 


Gynevacot én is szurattam de nekem sem segített! Pedig 1 nővérke ajánlotta ak ia szülészeten dolgozik. Ettől függetlenül ahogy olvasgattam sok nőnél használt.
Úgy tűnik mi vagyunk a kivételek akik erősítik a szabályt :wink: :lol:

Kép
pamilla
 
 

 
 

helló pam,
én is sok lánytól hallotam,hogy nekik sikerült a Gynevac után teherbe esni....tényleg kivételek vagyunk... :cry:
én is ettől félek,hogy nem vagyok átjárható....de remélem az is ki fog derülni....!? hát én is bízom a bromoba...hátha.... :D
és a párodnak csak a s....-ját nézték? vittétek vagy ott kellet???
csak azért kérdezem "bocsi" mert az én párom nagyon be van szarva,hogy a hátsójába is benyulnak!!???
majd írj ,hogy mik történnek veled kiváncsi vagyok....
én is majd írok,hogy mizujs nálunk... :lol:
üdv
adri
badró1
 
 


Adri: páromnak még be is uh-ztak a prosztatájához.. azon keresztül.. ;)
Ki lehet bírni! ő is be volt szarva tőle, de ügyes volt :)
Idén újra megteszi :)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


badró

ha nagyon rosszul vagy a bromótol, akkor felezd meg a tablettát, szedjél belőle napi kétszer felet, reggel és este, így is meg lesz a napi hormonmennyiséged! :wink: én is úgy szedtem annó! :wink:
Vendég
 


Szia Adri!

Üdv köztünk :lol: :lol: :lol: :lol:

Én csak egy hónapig szedtem a Bromot, mert nekem sokkal, de sokkal feljebb vitte a prolactinomat :roll: :roll: :roll: De én is napi kettőt szedtem. Én egy hét után hozzá szoktam. Nekem délelőtt hányingerem volt, délután meg majd elaludtam... de 1-2 hét alatt hozzá szoktam.....csak nem használt.

Sajna mennem kell dokihoz.... tejcssizerű váladék jön cickóból, ha megnyomom :roll: :roll: :roll: :roll:

További szép napot mindenkinek :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló Adri!

A páromnak csak a kislegényeket vizsgálták hogy elég fürgéh e. Neki semmijéhez nem nyúltak és nem is vizsgálták de ott kellett leadni mert nem volt biztos gogy 1 órán belül oda tudunk érni :twisted:
Morgott is az ember rendesen! Egyébként ő is be volt szarva már 1 héttel előtte idegbeteg volt:) Úgy néz ki ez ezzel jár:)))
De a lényeg hogy túl van rajtaés nála minden ok!
Neked mit mondott a dokid mikor csinálja meg az átjárhatóságit?
Nékem azt mondta hogy ez az utcsó lépés és lassan gondolom elérkezik :shock:
Ezért is akarok vele beszélni!
2 évig nme sikerült egyik orvosnak sem kitalálnia hogy kéne vmit csinálni, vizsgálni nálad?
Az űberdurva! De remélem most jó kezekben vagy ügye?

Pusz
Niki

Kép
pamilla
 
 


Zsuzska!

Nem mondod hogy tejcsizel????!!!!
Elvileg az a prolaktintól lehet legalábbis nekem ezt nézte jan.-ban a dokim és csodálkozott hogy magas a prl szintem és nem jön cickóból semmi!

Nagyon kíváncsi leszek mit mondanak néked!!!
Hétvége eseménydúsan telt :wink:

Nekünk erős indítás után pihenős vasárnap :oops:

De mondjuk még előttünk az este, éjszaka stb... :lol: :lol: :lol:

Niki

Kép
pamilla
 
 


Hát nekem még ezt sosem nézték és nem is kérdezték.

Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fog mondani.... és remélem, hogy kedden tud fogadni majd :roll: :roll: :roll:

Mi meg elindultunk szavazni és hát hálószoba lett a vége :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Képzeljétek úgy döntöttem hogy visszamegyek edzeni!

Akkor hagytam abba mikor kitaláltuk hogy jöhet a baba, ennek lassan 2 éve.
viszotn 13 évig aktivan edzettem heti 3-4 alkalommal min. 2 órát.

Most hogy kicsit unom a folymatos sikertelenséget és kezdek besokalni visszamegyek ugrálni
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


És mit ugrálsz???

Én tornázni jártam fogyókúra előtt... fogyi alatt nem lehetett, de már nekem is nagyon hiányzik a mozgás.... és hát ugye fürdőruha szezon előtt nem árt egy kis tatarozás magamon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Láttam, hogy te is érdeklődsz a tesztek iránt :lol: :lol: :lol: :lol:
Én már megnéztem az árait:
LH tesztből: 1000/5db, 1700/10 db, 2400/15db, 3000/20db.
HCG: 200/db.... ez nagyon érzékeny: 10-es :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na az tök jó!

És szerinted ezt mikor érdemes elkezdeni csinálni pé előtt pár nappal?
Nem tudom néh aannyira elbizonytalanodom!
Még az ovulációs teszt sem sikerült pedig mindent jól csináltam!
szóval szerinted?

Mit jelent hogy nagyon érzékeny 10-es? NÉha kicsit hülyének érzem magam :oops: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Hallod némelyik topikban milyen emberek vannak!!!!

Felteszem a kérdést és egy másik ember kioktat hogy ott van az elején!
Nem is értem :shock: most komolyan :evil:

mintha tőle kérdezted volna!

Mindegy!!!!

És hogy lehet rendelni tőle na és persze fizetni? Ezeket is megírta neked?

Kép
pamilla
 
 


Ja egyébként step aerobikra járta més utánna zsírégetőre!
Állat volt!
De most úgy döntöttem hogy gyúróterembe megyek mert nincs kedvem ugrálni!
Inkább futok, lépcsőzöm, és emelgetem a súlyokat :P kicsit nyugdíjas de ez van :lol: :wink:

Kép
pamilla
 
 


Igazából én sem tudom, hogy mit jelent.... talán elég korán kimutatja a terhességet :roll: :roll: :roll:

Hát a várható előtt 4-5 nappal szoktam elkezdeni a LH-t. Én délutánonként szoktam csinálni. A mai rögtön csíkos lett már, de nem erősen, csak halványan :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Azt nem írta nekem sem. Csak annyit, hogy olvassam el az elején az árakat és ha érdekel, akkor jelentkezzem nála. gondolom akkor majd leírja, hogy hova küldje. LEhet utalni is neki :roll: :roll: :roll:

Én alakformáló tornára jártam, meg a sztep aerobicot is kipróbáltam, de az asztmám miatt nem nagyon tudtam csinálni :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Aha!!!!
Na látod ilyet még nme használtam!
Csak az ovulációsat!
Na akkor itt az ideje kipróbálni!!!
Rendelek tőle ilyen csodatesztet hátha!
Ja meg terhességit is tudod ez is hátha :lol:

Kép
pamilla
 
 


Tök érdekes mert én is aszmás vagyok de hál istennek csak allergiás csúcsszezonban jön ki!
Tavaly homeós bogyókat szedtem és akkor ki sem jött az aszmám!
Idén keresnem kell 1 homeós dokit mert akihez járta ma halálban volt kint és nem is figyelt rám !
Mindíg elmondtam hogy babát szeretnénk és úgy irogasson fel különböző szerekt a gyomromra és mindíg olyat sikerült felírnia amit miután megvettem és elolvastam nem lehet szedni terhesség alatt. Szóval nme kockáztattam így kb 20 eft-ot dobtam ki az ablakon :evil:

Nem tudsz esetleg ilyen dokit?

Kép
pamilla
 
 


LH=ovulációs :lol:

Na igen. Szerencsére bogyót nem szedek, csak ínhalátort kell használnom minden reggel. meg cipelnem kell magammal vész esetére is egyet :roll: :roll:

Én is fogok rendelni szerintem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na akkor végképp kíváncsi leszek hogy ezekkel sikerülni e fog kimutatni a dolgokat!

Én most írtam 1 privit neki aztán már rendelem is :lol:

Na megyek hajat mosni+fürdeni stb...

Nagyon szép estét, mindne értelemben :wink: :wink: :lol: :lol:

Niki

Kép
pamilla
 
 


Nektek is szép estét, tessék megszeretgetni egymást a jó ügy érdekében :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puzsika

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!
hát zsu remélem nekem nem viszi feljebb....így is 790.... :cry:
pam, most már egy öreg,tapasztalt főorvos dokinál vagyok....már ideje volt.... :lol: mert a többi semmit nem csinált... :cry: :cry:
nekem azt mondta,hogy szedjem be most ezt a 30db-ot és vissza kell menem kontrolra...gondolom ez megint vérvétel és összehasonlítja a mostani eredményemmel.....ami remélem jó lesz!!!! átjárhatóságiról még nem beszéltünk lesz-e.....??!!
adri
badró1
 
 


Adri!

Én 680-ról indultam és a Bromo 1053-ra vitte fel :cry: :cry: De ez szervezettől függ, ne aggódj!!!! Biztos segíteni fog neked :!: :!: :!: :!: Nem szeretnek átjárhatóságról beszélni a dokik. Nekem is a mostani orvosom mondta csak, hogy előszőr legyünk túl a vérvételeken és majd utána jöhet gyógyszer és HSG.

Hány éves is vagy és mióta próbálkoztok???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, párom nekem is volt népszámláláson.... ő vitte az anyagot és nem vizsgáltak semmi mást :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt!

Zsu: érdekes, hogy "nem szeretnek az átjárhatóságról beszélni" az orvosok, hát tudod - aki így vélekedik, az nem is a Te pártodon áll! :roll: Nekem eddig kétszer volt, mindkét esetben ez volt a hormonok mellett az első, amit megszavaztak.. Na és a spermatogram. :lol:
A prolaktinnal nekem csak egyszer volt gondom, valamikor 2001-ben, akkor volt 1600, de nekem spontán rendeződött gyógyi nélkül szerencsére.. A mostanira majd kiváncsi leszek..

IGEN - elsöprő gyözelmet arattunk, hogy ne legyen se vizit- és kórházi napidíj, se tandíj! :lol:
Bár tudom, mire majd az én gyerekem odakerül, persze ez még legalább 7 év, addigra úgyis bevezetik. :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Jó reggelt!!

Era!

Látom, ma reggel is nagyon korán keltél.... kivetett az ágyikó????

Beszéltem a dokimmal és közölte, hogy ez természetes jelenség, hogy magas prolactinnál jön tejcsi :roll: :roll: :roll: Szóval mindenképpen meg kell várni a 21. napomat és kell annak az eredménye. Szal nem kell mennem hozzá külön. De azt mondta, hogy Bromo-t fogok kapni megint a tejcsorgás miatt. Na majd meglátjuk, hogy alakul... addig meg még másfél hét :roll: :roll: :roll: :roll:

Igen, szerencsére IGEN-t szavaztak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu: örülök, hogy sikerült beszélned orvosoddal!
Annak nem hogy Bromó kell, de majd itt jó kipanaszkodod a mellékhatásokat! Prolaktin meg monnyon le!

Igen, korán keltem, House-t nézek ezerrel :lol: :lol:
Még csak a 6. résznél tartok és 24 epizódom van :lol:
Tanulok :lol: :lol: :lol: :lol:

Milyen idő van felétek? Csak mert itt a hüvős, esős, ramaty idő után gyönyörű szép szikrázó napsütés lett, naná hogy dolgozni kell és hétfő van.. :lol: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Prolactin, eső, ramaty idő, piri, miki, Brad Pitt és minden rossz MONNNNNYON LE :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Éljen House :!: :lol: :!: :lol: :!: :lol:

Képzeld, szegény cickók alig férnek bele a kordonjukba..... lehet, hogy kéne venni eggyel nagyobbat ilyenkorra?

Itt felváltva felhős és napos, de már 9 fok van :lol: :lol: :lol: :lol:



Ki találta ki, hogy hétfő munkanap :?: :?: :?: :?: És egyáltalán..... mért kell dolgozni menni :?: :roll: :?: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Erika!!!

Hogy haladsz a filmnézéssel???? Küldtem privit neked!!!! ÉS rendeltem teszteket is :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsu!

Ha a 2 óra előtti privire gondoltál, akkor jelentem megkaptam, csak 2kor mennem kellett készülödni, mentünk Ildikó névnapozni barátnémhoz :)
Nemrég értem haza, apuka kidobott kocsiból ő meg még beszaladt a céghez :twisted: :twisted: :twisted:

Maradt még sok rész House-ból :lol: :lol:
De holnap nem lesz annyi időm főzni, mert jönnek barátnémék meg a masszőrünk is látogatását teszi :lol: :lol: :lol:
Jól meg leszek holnap recsegve ropogtatva :lol: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Húúúúúúúúúú....jó is programok, kérem szépen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát rám is rámférne egy masszázs, küld ide is légy szíves.....fény post :lol: :lol: :lol: Nyitom hozzá ablakot :lol:

Holnap sem fogsz unatkozni :wink:

Képzeld, itt a Zolim :lol: :lol: :lol: :lol: Jött értem :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó programok??
Aha, főznöm kell ezerrel, meg sütnöm :D:D
De már meg van a menü is és a hozzávalók is :lol:

MasszőrEmbört postázom, nem mondom, jó pali :wink:

Hazafelé tessék egyet sétálni, olyan finom levegő van!
Bár kicsit szeles :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok csajok! :lol:

zsu: uristen....neked tényleg nagyon felvitte polaktinodat :!: :!: :!: :cry: ja, 2 éve próbálkozunk én 32 a párom 29 éves... :roll:
különben meg már egész jól birom a bromót....nem lettem rosszúl,nem hánytam stb.....remélem bevállik :!: :?:
értem is jött a Zolim a melómba.... :lol: :lol: most értünk haza...
pusz
badró1
 
 


Szia Adri!

NEktek is utólagos névnapot ívánok :!: :lol:

Bizony ám, hát majd kiderül, hogy hoagy fogom megint bírni.... ma reggel beszéltem tej miatt dokimmal, és azt mondta, hogy Bromot kapok megint :roll: :roll:

Nemsokára indulunk haza mi is, hétkor záróra :!: :!: :!: :!:

Puszika

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Adri: fő a pozitív hozzáállás! :wink:
Örülök, hogy jól vagy! Én januárban egy hétig szedtem, kezdetben jól voltam, majd egy hét után ment le a vérnyomásom alig 80-asra.. Mondhatom friss császár után nagyszerű érzés volt, tisztára bevoltam parázva.. Magamtól elhagytam, szerencsére utána nem durrantak be a didik.. :oops: :oops: Egyszer akart, de a hidegvizes borogatás hatásos volt :oops: :shock: :roll:

Szép estét :):D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Erika!
Azért az nem olyan rossz, hogy lehet sütni főzni :lol: :lol: Mondjuk az útálatos dolog, hogy 5 perc alatt megeszik az ember mindent, amivel órákig pepecsel :twisted: :twisted:

Jó pasi :?: :?: :?: Vissza sem adom :wink: :wink:

Nem hiszem, hogy sétálunk, ahhoz kissé messze lakunk a könyvtártól.... remélem, holnap jó idő lesz és tudok menni sétálni. Délután megyek unokatesómékhoz, és megyünk gyerekért suliba együtt :lol: :lol: :lol: Akkor biztos, hogy fogok sétálni :lol: :lol: :lol:

Mi lesz a holnapi menü :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hidegvizes borogatás :?: :?: :?: Este én is kipróbálom :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csak ne legyen túl hideg!!!!!! Menüt már msn-en :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Halló Csajszik!

Ma voltam nődokimnál és elküldött 1 szakemberhez aki mindenféle medősségi dologgal foglalkozik :lol:
Holnap kell hívnom 4-6 között!!!
Elvileg azt mondta a dokim hogy azér tküld hozzá mert neki minden ilyen dologra specializálódott és ő majd megmondja meddig kell várni a bromó mellett hogy jöjjön a baba, hogy mikor kell az átjárhatósági, ha kell megcsinálja az inszemit stb...
Ja de azt azért hozzátette hogy legközelebb csak akkor szeretne látni ha már végre jön a lurkó, mert már ő is drukkol nekünk:)

Szóval egyenlőre úgy tűnik közeledem a célhoz :wink:

Niki

Kép
pamilla
 
 


Most nézem csak ma senki nem volt itt????

Mi történt?

Kép
pamilla
 
 


Adri:hogy vagy? Bírod már a bromót? Urad mikor megy vizsgálatra?


[b]Zsuzska
: Mizu a tejcsivel? Jobbna vannak a cickók?
Apa biztos örül a változásnak mármint hogy Pamela nyomdokaiba lépsz :cry: és irány a vizimetők csapata :lol:

Erika[/b]: hogy sikerült a vendégséges buli? Fincsi volt a menű?

Kép
pamilla
 
 


Pami: Köszike, feszülnek rendesen..... nemnyomkorásztam, nehogy baja legyen.... de fáj rendesen... és nyomja a cicifogó is :roll: :roll: :roll: :roll:

Azért messze állok én attól, hogy csak úgy szaladgáljak fürdőruciban..... és szerencsére jó messze van az a partszakasz....(amúgy rebesgették anno, hogy az egy tökre fertőzött vizes part volt).

És hova küldött a dokid? Kihez?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


SZIASZTOK!

PAM: BIROM, MÁR EGÉSZ JÓL ELVAGYOK VELE CSAK REGGEL KICSIT ÉMELYGEK... :roll:
CSAK KÉTHÉT MULVA MEGYÜNK A PÁROMMAL MERT SZABIN VAN A DOKI....
NEKEM MÉG VAN 25 DB BROMÓM.... :lol:
SZEGÉNY ZSU... :( MÁR NEKEM IS FESZÜLHTNE....ÉN ÖRŰLNÉK NEKI... :!: :?:
PUSZ
badró1
 
 


adri: Nekem sem lenne vele bajom, ha mondjuk baba lenne a dologban :roll: :roll: :roll: :roll: Na remélem, azért nemsokára!!!! Ha minden igaz, én is Bromot fogok kapni megint :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu: látod, eccer nincsen menkűm s így jár a topik :D:D:D:D
Apropondosz, viccek nincsenek? Függő lettem :lol:

Pami: ne is kérdezd, bár már megkérdezted :lol: :lol:
Reggel 8-tól nem volt ugye menkü, így csak főzni tudtam, mivel a sütő részem elektornyos.. :lol: :lol:
Barinők végülis jöttek, de sütit nem kaptak, jókat vihogtunk :lol: :lol:
Egyébiránt a meddőséggel foglalatoskodó orvosembörök nagyon értik a dolgukat.. Saját nőgyógyim nem tudja azt amit a meddőségis dokim :roll:

Pusszantás néktek!

Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Szép reggelt, kedves hölgyikék :!: :!: :!: :!:

Aztat tudja véletlenül valaki, hogy a hétfői terhes tesztemre ki rakott még egy csíkot :?: :?: :?: Hogyan festődött rája vallon :?: :?: :?: Tippek :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsu

esetleg terhes vagy? :roll: :D
Vendég
 


Szerintem szivat csak.... de én is rendeltem Huncutkától teszteket és kértem tőle ezt a 10-es erősségű HCG tesztet is és majd azon megcsinálom.... hátha... a remény hal meg utoljára.... bár a prolactin gondom miatt nem bízom benne :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A nap mondása:
Amióta kikapcsolom lefekvés elött a mobilom, azóta utolérhetetlen vagyok az ágyban....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: