Új privát üzeneted érkezett!

Szia Lilla!

Nekünk is májusban volt az esküvőnk, nálunk a baba decemberben összejött. Sajnos az esküvő után egy héttel elvetéltem.... :cry:

De most újra indult a projekt :oops: :oops: :oops:

Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Jenny
Mi sem vagyunk házasok, én egy kicsit félek az esküvőtől. Nem szeretek középpontban lenni.
Most mikor békülős hancúr volt megkérdezte: hoztál óvszert? Vagy kell egyáltalán? Istenem, komolyam mondom 100% férfi. Először úgy beszél aki benne lenne, majd azt, hogy nem kéne ezt még megbeszélnünk? Aztán meg ez! Szóval igen hoztam óvszert. Bár tényleg tök feleslegesen.

Az a helyzet a súlyommal, hogy fizikailag okoz problémát. Annyira nagy a pocakom, hogy hancúr közben sokszor fáj az alhasam. Vagy nem biztos, hogy attól van? :?

Most tényleg lefekszek, de mostmár aludni. :wink:

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó reggelt!
Most mértem a hőm, megy felfelé 36,7 volt most reggel. :D
Örülnék, ha méd menne fel egy kicsit és ott is maradna.

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

Sziasztok Csajok! Hát mosolyogva olvastam amit a kilókról írtatok.
Az igazság, hogy még az első gyerek előtt én is 46kg voltam. Amolyan vékonyka. A férjemet így ismertem meg. Aztán mikor babát akartunk elmentem rákszűrésre. És a doki azt mondta ha babát akarok hiznom kell mert egy sovány csontos nő nem tud kihordani egy babát. Legalábbis ritka.
Hiztam is jó pár kilót. Na szóval a baba mikor akartuk elsőre összejött.,
Azóta nekem is vannak súlyproblémáim. Ami engem zavar. De a párom azt mondja ez hülyeség. Pedig tényleg van rajtam felesleg.
De a szeretet és a szerelem nem erről szól ki hány kiló.
Hány csontos nő van aki hideg mint a fagyasztó.

Most tegnap a dokim mondta nem kell műteni. Nagyon örültem neki. Mondtam neki sajna kellet volna fogynom mert több vagyok mikor az első babámat vártam. Azt mondta nem kell sietni majd a gyerekek után való szaladgálásban lefogyok.
A női testnek kell tartaléknak lennie ha babát akarunk.
Szóval csajok ne foglalkozzatok a súlyotokkal persze nem kell zabálni de ráér mindenki a fogyókúrával foglalkozni ha megszülte a babáját :)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!!!!!

csucsu igazad van én is ezt mondom,mindenki fogadja el magát olyannak amilyen főleg ha a párjukat nem zavarja. :lol: :lol: :lol: örülök hogy nem kell műteni téged,és akkor mikor lehet ujra próbálkozni?????

Natasa jo hogy megy fel a hőd és a párod :lol: :lol: hát jol indul a nap!!!!!!!hurráááááá!!!!

most olvastam a neten hogy miután tapasztaltuk a hő emelkedését azt megelőző 2 napban volt pé.szerintetek??????az nagyon jo lenne :lol: :lol: :lol:

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Jó reggelt Csajok!

Nati: Szerintem a párod előbb-utóbb gyerekért fog könyörögni. Elültetted a fejébe a bogarat és látszik hogy foglalkozik a kérdéssel. Este azt kellett volna mondani, hogy nincs óvszer és kész! :P
A házasságtól meg ne félj! Manapság már tényleg nincs akkora jelentősége, mint régen, de szerinem kell! Nekem (nekünk) életünk egyik legszebb napja és semmi pénzért nem hagytam volna ki. Olyan jó volt, hogy mindenki minket ünnepelt és azt akarták hogy legyünk boldogok és mi azok is vagyunk!!!

Csubi: Erről a statisztikai adatról nem hallottam, ez nagyon ijesztő és nem is akarok róla tudomást venni! Egyébként pedig még szerinem ez a legkegyesebb dolog, hogy megelőzze a családi tragédiát, mikor egy beteg gyereket kell egész életen át nevelni. Na, de ez egy vidám topik! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szia Csucsu: Milyen műtétről van szó?

Pumukli
pamukli
 
 


szia pumukli!!!én is böngészgettem tegnap és ilyen adatokra bukkantam.
-60% esély hogy elsőre legyen valaki mama
-20%hogy fél éven belül
-20%pedig hogy egy éven belül
na ennyit a netről egy témáról csomo mindent irnak és az ember nem tud kiigazodni......én már kezdem egyre kevesebbet bujni.a pé-ről is már olvastam mindent,ez a legfrisebb amit az előbb irtam.hmmmmm most döntse el az ember hogy mi az igaz!!!!!!

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


ja én is imádtam mennyasszony lenni nagyon jo érzés volt :lol: :lol: :lol: :lol: .nem hagynám ki semmi pénzért!!!!!hehehhe

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Szia Manócska!

Igen, én is úgy tudom hogy akkor van a pé. Szóval akkor az Nálad jót jelent? Volt jó időben hancuúr netán???
Hát ezek a statisztikai számok azért már jobbak!

Képzeljétek! Bejelentkeztem csütörtökre nődokihoz! Nagyon izgulok! Egy éve voltam utoljára, de remélem minden oké lesz és indulahat a babaprojekt! :wink:

Pumi
pamukli
 
 


Pumukli
Úgy legyen!!!
Biztos, hogy akar gyereket, de lehet hogy most megijedt a hirtelen "gyereket szeretnék" beszélgetéstől. :lol:
Most arra fogok koncentrálni, hogy minél egészségesebb és fittebb legyek mire a baba jönni akar. Sokszor úgy gondolom ilyen súllyal nem is volnék képes teherbe esni. Igaz a 168cm-hez most 70 kiló vagyok. Ez hozzám képest sok. 60 szeretnék lenni. ja egyébként nahéz, sűrű csontozatom van és sokan nem hiszik el, hogy ennyi kiló vagyok. Orvos sem.
Csubi
az orvosom nekem is azt mondta, hogy minden 3. terhesség vetéléssel végződik, de azt te nem olvastad gondolom, hogy ebből sokan észre sem veszik, hogy azok voltak. Ebbe azok is beletartoznak akiknek még a beágyazódást követően megjön.

Kép
Kép
nati80
 
 


Csajszik akkor én belövök közétek jóóóó??? :lol: :lol: Én júniusban mentem férjhez. :):)
Érdkes volt, mert 3 évig nem jött a babó, nagy sírás közepette lemondtam róla, hogy ok, akkor fogjunk neki az esküvő szervezésének, és majd utána megyeünk szakorvoshoz, meddőségibe stb..... Erre föl, egy hónapra rá kopogtatott a két csíkom. El sem hittem, én aki lemondott már róla, aki azt hitte soha nem lesz anyuka, tessék......! :) Életem legboldogabb hónapjai voltak. Természetesen az egész lakodalmat lefújtuk ugy ahogy volt ( szó szerint mondom csajok már a birka a pörköltbe is ki volt fizetve ). Áprilisban történt ami történt sajnos :(. Lakodalom lemondva, kisfiunk a mennyekben, mi meg álltunk ott ketten mint fa...s a lakodalomban. Két hónap múlva úgy döntöttünk legyen valami jó is ebben az évben, gyorsan szerveztünk egy szűk körű esküvőt. Nagyon kalandos volt, majdnem lekéstem róla, a tanum elvesztette az iratait, anyu kiégette a menyasszonyi ruhámat, gémkapoccsal tűztük fel a vőlegény kitűzőjét...........! Szóval majdnem kifogott rajtunk megint a sors, de nem jött össze neki, boldogan kimondtuk a boldogító igent. :) :) Kemény hat fős esküvő volt, végig vigyorogtuk az egészet. :) Aztán meg sírtunk. :) (természetesen az anyakönyvvezető elfelejtette hogy mi történt velem, annak ellenére hogy szóltam nek, elkezdett a meg nem született gyermekeinkről, a közös családról stb....beszélni, hát akkor majdnem felkelltem a székről, és bőgtem, aztán rájött szegény hogy ezt elbaltázta, és elkezdett ő is sírni a ceremónia végén, a legvégén meg már mindenki bőgött, aztán megittuk a pezsgőt, és megkönnyebülve jöttünk ki. :)
Hát rövidke történet. Most olyan írhatnékom volt csajok, bocsássátok meg a litániám. :):)

Puszi Mindenkinek!!!

Csók
Nyusz
nyuszifülû
 
 


Ja hízás! Én az Elevittől szedtem fel alig két hó alatt 9 kilót!!!
Kismamaként 3 kilót híztam 5hónap alatt :)
Most nagy fogyásban vagyok, ebéd után nem eszem semmit. Kín keservesen, de ki kell hogy bírjam. :) és most.....rámjön a régi gatyám! Két és fél hete csinálom, és már centikben mérhető!! :):):)
A férjem az orrom előtt ette a nutellás palacsintát, és egyáltalán nem kívántam, nyilván kezdek hozzászokni. :):):)

Mostmár tényleg pusza!!
Megyek melózom is egy kicsit......:):)



Nyusz
nyuszifülû
 
 


Szia Fülű! J
ó hogy leírtad! Ez tényleg azt mutatja, hogy a sors kiszámíthatatlan. Biztos feltetted egy csomószor a kérdést, mi lett volna ha.... Ennek így kellett történnie és biztos utólag fogsz kapni rá magyarázatot. Most pedig csak előre nézz és meglátod jó lesz minden! :wink: :wink:

Pumi
pamukli
 
 


Nyuszifülű
nagyon megható történet, szomorú is, de tanulhatunk belőle. Nem szabad görcsösen akarni a babát, mert akkor nem jön. A legjobb hozzáállás: gyereket akarok, próbálkozunk és jön a baba, amikor jönnie kell.
Én csak azért félek az esküvőtől, mert amint írtam van egy "imádott" nagynéném, aki tuti be fog szólni valami irtózatosan bunkót és akkor menyasszonyi ruhában nekiesnék a násznép előtt és összeverném. És utána minden héten visszanézném a videót. :lol: :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


Nyusz!
Ne riassz el, az elevittől???????????? Én 10 napja szedem és nagyon kívánós vagyok! A férjem kérdezte is, hogy nem vagyok-e terhes?

Pumi
pamukli
 
 


Pamukli
Felkészülésnek nem kell minden nap szedni. Először csak 2-3 naponta kell egyet és fokozatosan növelni. Talán a fokozatosság miatt nem hízik tőle sok ember.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: Nekem mindenki azt mondta, hogy napi egyet kell beszedni és a dobozán is ez van és mindenhol ezt olvastam!
Na mindegy, akkor majd elkezdek egy kicsit tornázni, biciklizni... de most tényleg a baba az első és majd ráérek fogyózni utána, ha megszületett! :)
Pumi
pamukli
 
 


Na mennem kell, délután visszajövök!

Puszi Mindenkinek
Pumukli
pamukli
 
 


Pumukli
Én biztos forrásból tudom. Amíg nem vagy kismama elég, ha ritkábban szeded a kezdetekben. Ilyenkor még csak az a lényeg, hogy feltöltsed a szervezeted.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nincs itt senki? Most pont ráérnék még egy-két órát. :?
Magdolnam, hogy áll a hőd?
És a többieké?

Kép
Kép
nati80
 
 


köszi Csajszik a bátorítást :)
Nyilván megint le kell mondani. :) hihi :):):):):)

Sztem nem annyira fontos az az Elevit. A reklám meg egy q-va nagy ámítás. FOLSAV a kulcsszereplője a dolgoknak! és az E vitamin (az okosok szerint). Ami a méhpempőben van minden mennyiségben. Méhpempő Folsav (1200 ft körül van egy dobozzal jó sokáig elég vény nélkül kapható 3,0mg) Nem lebeszélni sem rábeszélni nem szeretnék senkit, volt már rá precedens hogy leszedték a fejem a nagy vitaminellenességem miatt, dehát a túlzott bevitel is károsodást okoz. Na ok, nem térítek......:)
Odri szed lenmagolajat (asszem) + az omega3 is nagyon jó + a szója!

Ki is akart hőgőrbét elemeztetni??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Mostmárt tényleg megyek meló.....


Puszikaaa!!
Nyusz
nyuszifülû
 
 


nekem is azt mondta a dokim hogy nem kell minden nap szedni,ugy 2 naponta amég nem kismama az ember.szerintem én is hiztam mostanság..... :( apukám nagyon beteg lett tavaly decemberben és na nem hogy hiztunk volna karácsonykor hanem fogytunk...én 5 kilót voltam 47 kg.azóta szépen kuszik fel,de jo lenne már nem hizni többet.....szerencsére apukám is jobban van,kop-kop és remélem hogy is igy marad!!!!!most jöttem haza a boltból és vettem szaloncukrot,lehet nem kelett volna :wink: .nem birja ki még télapoig sem hehe.

igen pumukli nálunk az jot jelent :lol: :lol: volt hancúúúúr de még milyen???

Fülű hogy is állsz most?????kicsit összekavarodtam :oops:

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


itt vagy még Fülű,beszurjam a hőmet??????

mano(bogyó :wink: )

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Manocska
tedd fel. én kiváncsi vagyok minden görbére. Minél többet látok annál jobb.

Kép
Kép
nati80
 
 



: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Manocska
nagyon biztató a görbe. Te hol is méred? nekem nem ilyen egyenletes. Én szájban mérem. Ti is jól beletrafáltatok az ovu-ba. :D
Akkor ti már élesben próbálkoztok?

Kép
Kép
nati80
 
 


na sziasztok csajszikák!!!

Jó sok dolgot hagytatok nekem, az olvasással :wink: :wink: :wink:
Pörög ez a topik rendesen!!!

natasa:

a fertility-n van egy olyan, hogy Chart -arra klikk és akkor megjelenik a naptár, alol pedig a görbéd.A naptáron rákatt. arra a napra amelyikre be akarod irni az ovu tesztet.Ott megjelenik az az ablak ahova beszoktad irni a hődet. Na ott van egy sorba: Primary , Secondary, Tests...... na ott a tests- re katt. Tovább gondolom boldogulsz :wink:

Én is csak azt mondanám amit a lányok már elmondtak üszerintem a párodnak idő kell hogy hozzászokjon a gondolathoz, ne keseredj el!!!

Lilla:

ne izgulj, a hőd még emelkedhet!!!

Jenny:

köszi kérdésed, a hőm viccelődik velem, a tegnap lement, ma megint fel, hát nem is tudom, de ugy érzem hamarosan megjön pirinéném.

Csucsu:

Ugy örülök, hogy nem kell műtét!!!!!!!!! :D
Akkor mit mondott a doki, probálkozhattok továbbra???
Hátha novemberi kismami leszel :wink: , hamár a topik neve is az :wink: :D

Nyuszifülű:

Jó kis kalandos esküvőtök volt, legalább lesz mit meséljetek az unokáknak :wink: :D :D :D

Többiek: puszikálok mindenkit és küldöm a gólyát!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


elküldöm a hőgörbém is, hátha kiokosodunk belőle :wink: :wink:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 07200_.png

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Manocska!

Nagyon bizató a görbéd, ejsze te leszel az első kismami ebben a topikban :D :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Lehet, hogy tök vak vagyok, de nem találom. Hol van?

A görbéd nem rossz, mert még mindig az átlagod felett van.

Kép
Kép
nati80
 
 


én a ciklus .hu-vezetem!!!!!!!

igen mi már élesban megyünk ez a 4.honapunk!!!bár szerintem igy visszazézve a hő és az ovu tesztem alapján az első 2 honapban nem is volt esély a babának!!!!!na mindegy lesz ami lesz :oops: .

hellóóóóóóó Márti,jo hogy jöttél már hiányoltalak is :lol: .kérnék egy frissitést mert nem is tudom hogy hanyadán állsz?????!!!!!

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Sziasztok!

Nos az Elevitről annyit, hogy Nekem is sok barátnőm panaszkodott rá, ezért nem is kezdtem el szedni..Mondjuk nem is a hízást panaszolták, hanem azt,hogy szédüléses rosszullétek gyötörték őket amire Én amúgy minden gyógyszer nélkül is hajlamos vagyok,ha meleg van, úgyhogy eszembe sem jutott azt szedni...Az Én dokim anno a Folsavat mondta és most itt tőletek olvastam az E vitamint-amit Én apába tömök, mert azt olvastam,hogy jó a kiskatonáknak-,ha mi nők szedjük az mire jó???

Csubi
csubi
 
 


menj oda, ahol beszoktad irni nap mint nap az értékeket a hődröl
alatta egy sor van ahol irja Primary, mellette secondary , utána meg Test

kicsit sötétebb az egész sor

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Nem vagyok vak, tényleg nincs ilyenem, de ez lehet attól is, hogy nem minden része kompatibilis a programnak a gépemmel.
Húha ezt jól megfogalmaztam.
Majd megnézem másik gépen is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Manocska:

én a 25. ciklusnapon vagyok, vagy nem ezt kérdezted :wink: :D
a hasam fájdogál, egy kis émelygés is van, de ezt tapasztalom mindig piri elött is, ugyhogy nem lehet alapozni rá

egy dolog ami egy kicsit ???? tett a fejembe, az hogy sosem álmodok kajálással ugy, hogy érezzem az izeket. Életembe kétszer fordult elő, mind a kettő akkor volt amikor terhes voltam a fiukkal.
Tegnap éjjel viszont kajáltam és izeket éreztem. :roll: :roll: :roll: álmomba.

Nem tudom mire véljem a dolgot, még mindig olyan lehetetlennek tünik hogy véletlenül teherbeessek. Szóval nálam- véletlenül!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Most mégis megtaláltam, de sajna nem úgy és ott ahol írtad. Hülye a gépem. De legalább megvan. :D Köszike

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti
Ízeket érzel álmodban? Az jó, és nem szoktál hízni tőle? Hi-hi :lol: :lol:
Szorítok, hogy ne jöjjön meg és te legyél az első közöttünk, aki pozitívat tesztel.

Kép
Kép
nati80
 
 


Manó:Nagyon jó ez a görbe,kérem szépen!!!!! :lol: :lol: Csak így tovább és hamarosan ünnepelhetünk!!!! :lol: :lol:

Csucsu:Jaj,de örülök,hogy nem kell műtét!!!!!!!!!Legalább ettől a macerától nem kell szenvedned!!!!Akkor tehát már Ti is élesben, ha jól értem??

Csubi
csubi
 
 


nekem azt mondza a doki hogy a folsav a legfontosabb,csak abból megvan határozva hogy menyit kell egy héten szedni és azért javasolta az elevitet mert jön a rossz idő és igy eszek valami vitamint is.állitolag az elevitbe többa afolsav minta agravidába.nem tom de én hallgatok a dokira!!!

Márti én annak is örülnék ha benne lennék az első három kismamiba itt a topicba!!!!!na jo az elsőt is elfogadom :wink: .nem lehet ezt előre tudni majd látjuk ha nem most mejd jövő honapban.apának el kelett jönni szabira és én mondtam meg mikorra irja magát :lol: :lol: :lol: ,furfangos voltam :oops:

én nem éretk a görbéhez Márti ezért nem irok rá semmit,az enyémhez sem konyitok csak mérem!!!!!

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


köszi natasa, bár igazad lenne :lol: :lol:
örülök, hogy megvan :D
na megyek, mert kell menjek az oviba a fiuk után, meg benézek vásárolni, mert velük naon nehéz ....

jók legyetek!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


de jo Márti :lol: :lol: :lol: igen azt kérdeztem hogy mikor izguljunk ugy igazán!!!!!remélem hogy elinditod a golyát :lol: :lol: :lol: :lol: .akkor
hány naposak a ciklusaid?????jajjjj de izgulok!!!!!!

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Most elköszönök egy időre, de azért délután jövök.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:Még nem is reagáltam arra, hogy a párod mit mondott tegnap este!!!Szerintem is ez már haladás!!!!!!!!!Szóval már csak szoknia kell a gondolatot, hogy apa lesz!!!!Mondtam Én!!!!!Szerintem jó úton halad!!!!

Csubi
csubi
 
 


Márti:Éljenek a megérzések!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Bízz benne, sikerülni fog!!!!!!!!!

Csubi
csubi
 
 


osztom csubi véleményét!!!!!és akkor hány napod van még??????mond hogy 26 naposak a ciklusaid és akkor reggel itt leszek már és olvasom a jo hirt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Manocska! Szép a görbusz, de lenne egy kérdésem: most minden naop ovu tesztelsz és terhestesztelsz is?? Merthogy látom be van pipálva hogy neg neg neg...... Pozitívat meg nem látom. ( csak azért mert a ciklus.hu a neg ovu tesztet is figyeli és nem teszi be a függőleges vonalat jelezvén a pé-t , nekem is ezt csinálta, beírtam a 28napomra egy poz ovutesztet, és már ki is vette a vonalkámat). Azt csak akkor kell beírni ha konkrétan meg is csinálod. Szerintem szépen kúszik fel a hőd. Most kéne ovu tesztet nézni, méhszájat, nyálkát!!! + akciózni ezerrel, mert ha reggelre leesik, akkor megvolt az ovud, ugyhogy hajráááááá !!! Mindent beleeee

f.marti!! egyet mondok: a babatervezok.otthonán láttam több ilyen görbét mint a tied: -----> :arrow: a trifázisos terhesgörbék között!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nyusz
nyuszifülû
 
 


Így van!!!!Várunk már egy gólyás hírt!!!!! :lol: :lol:
Persze a türelmünk határtalan, úgyhogy nem akarunk sürgetni senkit sem!!!!!!!!!!!

Csubi
csubi
 
 


.....de én a 15-ik napra tenném a pé-t!
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Gondoltam bekukkantok :) Nati, a hőm a következőképp néz ki :) http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 07200_.png

Visszatérve az elevit témára, én május óta szedem. Még fogytam is mellette. Szerintem annyira nem befolyásolja az étvágyat.
magdolnam
 
 


nem!!!se ovu teszt nincs se terhességi nem is tudom miért irtam be.ahol pipa van ott volt ovus fájdalmam,és ennyi...megyek megnézem hogy lehet azt kitörölni!!!!!!

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: