Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

bettike: hogy érzed magad?

málna:
Mennek a babaragacsok! Most már nagyon szeretnék egy pozitív tesztet látni ebben a topikban!!
Illetve nem egyet,hanem mindenkitől egyet szeretnék látni!!

legyen közte a tied is :D

vicuska: mi az, hogy első cn-ed van a tickered szerint? :shock:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Hőm:

Kép

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Merre vagytok?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 

 
 

Szilva, én vagyok! :wink: Szép a hőd! Továbbra is beágyazódásnak néz ki az a 23. napi esés! :wink: :)

Bettike, köszönöm neked is a megnyugtatást! Remélem, tényleg csak ennyi lesz nálam is! Parázom... :?


Réka?!?!?! pisiltél ma zebrát?!

Vicuska? Ugye csak önállósította magát a tickered és nincs 1. cn?!

Mindenkinek pussz! :)

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok

Szilva jó ez a görbe :) mikor is tesztelsz?

Nekem egyre többször fáj a hasam .... :shock:

Kép Kép
kokusz
 
 


Kókusz, a pocifájás semmit nem jelent! Illetve jelenthet jót is! Koraterhességi tünet is a mensi-előjel-pocifájás! Drukkolok!!!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyooka köszi szépen :)
Te jársz a pco-s topikba is igaz?

Kép Kép
kokusz
 
 


Kokusz: Az nem baj ha fáj vagy görcsölget, lehet az koraterhességi tünet is :wink: Hogy fáj? Szokott fájni mensi előtt?
Elvileg 13-án kellene tesztelnem :D

anyoooka: sajnos minden újtól fél az ember, de sokszor feleslegesen :wink:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva

Szokott fájni mensi elptt de csak előtte egy-két nappal.
És tesztelsz is?

Kép Kép
kokusz
 
 


Kókusz, igen, PCO-s topikba szoktam írogatni.

Szilva, nem a fájdalomtól félek én, inkább az eredménytől... Apa karonái nem a legfényesebbek és félek hogy ha nem vagyok mindkét oldalon átjárható egyből lombikot javasol a Mágus. na és a kontrasztanyag... :roll: :?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


anyoooka: Én is nagyon féltem inszemkor a férjem eredményei miatt, én sokkal jobban izgultam mint ő :?
Átjárható leszel, erre szabad csak gondolnod :D

kokusz: akkor ez jó jel :wink: Remélem, hogy addig nem jelentkezik piri és ha így lesz, akkor tesztelni fogok :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Anyooka

Nekem is pco-m van, bár egyik dolki ezt mondja a másik mást. Szedem a metformint már több mint egy éve ... :roll:

Kép Kép
kokusz
 
 


Szilva

Neked van valami megérzésed? Tünet?
Elvileg a progeszterontól nem jöhet meg, nem? Csak ha abbahagyod. Vagy igen?

Kép Kép
kokusz
 
 


Kókusz, Tűűnél nem voltál még?

Lányok, 12. cn és ömlik a tojcsifehérje :shock: ez a hónap elúszott... :(

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyooka

Nem voltam nála ... de gondolod tudna még valami okosságot így hogy már több mint egy éve met-ezek, diétázom, le is fogytam és rendszeresen sportolok?

Holnap lesz hsg, ugye? Azért még nem biztos hogy elúszott ...

Kép Kép
kokusz
 
 


Lehet az is, hogy a met simán nem elég Neked, esetleg átállít Avandára... Azért egy év alatt már valaminek történnie kellett volna!
Ciklusod milyen?Mikor nézettél hormonokat, inzulint? Inzulinod mennyire gáz? Érzel valami javulást?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Szezso! Nellike!

Javítottalak titeket :)

Bettike!

Teljes mértékben támogatom az együtt babásodás ötletét :)


Málna!

Ne haragudj, ég a fejem miatta, de azért nem kaptál még mélt, mert még el se küldtem. Küldöm ahogy csak tudom, oké? :oops: :oops: :oops:

Szilvi!

Tök jó a görbéd, itt tuti baba van :) De jó, hamarosan zebrát osztok :)

Kokusz!

Hadd fájjon, az a dolga. :) Babukád most tologatja a helyükre a bútorokat, hosszú időre kell berendezkednie ám :)

Anyo!

Ne félj se a fájdalomtól, se az eredménytől, minden oké lesz!!! Csak legyél laza, azt jó napot. Olvastam egyszer valami okosságot a száj és a méhszáj kapcsolatáról. Konkrétan a szülésnél nem javasolják, hogy összeszorítsuk a szánkat, mert azzal tudat alatt a méhszájat is akadályozzuk, és ezáltal nem tágul úgy, ahogy kellene. Nem hiszek az ilyen kuruzslásban, de gondoltam egy próbát megér, és amíg vezették fel a katétert addig nagyon figyeltem arra, hogy laza legyen a szám :) Nem is éreztem az egészből semmit, bár ugye lehet, hogy egyébként se fájt volna :wink:
Egyébként nekem is megvolt a tojcsi hsg előtt, úgyhogy nyilván nekünk is annyi ez a hónap. Ezt is egyformán csináltuk, hehe :)

Réka???


Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Málna!

Ezek közül jó lesz valamelyik?


http://www.hatterkepek.hu/index.php?subcat=1082

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Ti tudtok valamit arról, hogy mit jelent, ha az FSH-m majdnem kétszer olyan magas, mint az LH? Ha fordítva lenne, az pco-ra utalna, de így mi újság? Meg úgy olvastam, hogy 1:1-nek kéne lenni az aránynak, de a dokinénim szerint jó ez. Tudtok erre mondani valami okosat?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Évi!

Jaj,nagyon ari vagy! Hát szebbnél,szebbek!De ami nagyon megdobogtatta a pici szívemet,az a 3. oldal közepe táján az ikerpár,rózsaszin-kékben.Azt meg tudnád nekem csinálni??

Hálám igérem üldözni fog!(és utol is ér!!)

RÉKA!!!!! Ne csigázz,ez nem ér!!Gyere a jó hírekkel!!!!
kicsimálna
 
 


Erre gondoltál?

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a hallgatásért, de korán reggel vidékre kellett mennem és csak most értem haza.
Sajnos nincs baba, a teszt egy csíkos és már barnázok is. :cry:
Tudom, hogy amúgy sincs sok esélyem, de azért szomorú vagyok. Kisírtam magam reggel, egyedül az éltet, hogy nem kell várnom, kezdhetünk rögtön újra.
Ami még nálam furi volt, hogy nekem csak 1*1 utrot kellett szedni. Itt mindenki másnak sokkal többet, hogy van ez? És stimunak is csak clostyt kaptam, vajon miért? Na mindegy...

A HSG-seknek: tavasszal voltam, a következő hónapban terhes lettem. Igaz, hogy nem végződött jól, mert nem volt szívhang, de a doki azt mondta, hogy az esély a teherbeesésre a HSG után megnő és lám igaza lett, úgyhogy HAJRÁ!

Réka
réka66
 
 


Réka!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Van,akinek bőven elég a Closti is,bár azért inszemnél szeretnek tuttira menni,ezért van még mellé szuri is.De neked volt így is szép tüsződ! Az utro-n talán nem múlt,mert elvben az nem olyan fontos,azt csak azért adják ilyenkor,hogy biztos,ami biztos... :roll:

Évi!

igen,rájuk! Annyira tündériek! KÖSZI!!! :lol: :lol: :lol:
kicsimálna
 
 


Réka!

Úgy sajnálom... :cry: Örülök, hogy máris előre nézel, nagyon ügyes vagy! Ki az orvosod? Jöhet priviben is, ha gondolod.
Nekem egyáltalán nem kellett semmilyen progipótlást szednem, és ezzel abszolút egyedül voltam, mindenki másnak kellett. Mégis sikerült. Nagy ölelést küldök :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Málna!

Küldtem mélt is, megkaptad?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Réka Kép

Évi, hányadik napi vérvétel volt? Mert csak a 3. napinál igaz az 1-1 arány! Aztán pé előtt az lh megemelkedik, utána pdig azt hiszem az fsh lesz magasabb.
Egyébként nálam is kb. olyan az arány a 3. napon, mint Nálad, annak ellenére hogy pco-s vagyok! fsh: 5,5 lh pedig 2,8. :shock:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyo!

3. napi volt :( Ez f@sz@, már csak ez hiányzott :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nyugi, ettől még nem vagy pco-s!!! Ott általában tényleg fordítva van, lh a magasabb! Én vagyok félresikerülve, még pco-snak sem vagyok normális :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


réka: nagyon sajnálom :cry: Öllelek ((((((((((((((((()))))))))))))))))
Ahogy málna is írja, az utro miatt ne aggódj, nem azon múlott és hogy szuri nélkül is szép tűszöcskéid lettek.

évi: én úgy tudom, hogy pont az a jó, hogy az FSH nagyobb mint az LH. Nekem is mindig kétszer annyi volt. Szerintem az 1:1 arány pont nem jó.

anyoooka: Ne aggódj a tojcsifehérje miatt, az több napig is eltarthat, elvileg akkor lesz peteérés amikor egyik napról a másikra elmúlik és krémes állagú lesz.

kokusz: megérzéseim? hát nem tudom, majd elválik :wink: Annyit érzek viszont, hogy a hasam nagyon feszül és nem úgy ahogy mensi előtt szokott. De lehet, hogy ezt is már csak beképzelem :oops:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


De hogy megnyugodj, töltsd ki ezt a tesztet! :wink: http://www.pcos.hu/pcos_survey.html

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Szilva, tényleg az 1:1 arány a tökéletes 3. nap! De erre nekem sem mondtak semmit!
Tesztet Te kibírod péntekig? :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyo!

Imádlak :) Tudom, hogy nem viccesnek szántad, de felnyihogtam ezen a "még pco-snak sem vagyok normális" szövegen :)
A teszt szerint nem erős a gyanú, de fennáll. Nesze semmi, fogd meg jól :)

Szilvi!

Ilyen hővel és ilyen tünetekkel ha nem vagy babás hát én tökön szúrom magam :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

A mélt megkaptam,de a képet nem... :(
Irtam is választ onnan neked!

Ne haragudj,hogy ennyi gond van velem!! :oops: :oops: :oops:
kicsimálna
 
 


Évi, ha már egy kérdésre igennel válaszoltál, ez lesz az eredmény! Ne félj, semmi gáz nincs! :)

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Málna!

Címeres ökör vagyok, a kép lemaradt :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszönöm szépen,de nagyon-nagyon!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Be is tettem már,sztem szuper lett!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
kicsimálna
 
 


FSH-LH arányt illetően nekem a doki mondta, hogy ez így jó. De már nem emlékszem, hogy mivel is indokolta, csak ezt jegyeztem meg és emiatt izgultam a 3. napi vérvételeknél.

Évi: tökön? Jaj, ezt ne csináld :lol: :lol: :lol:

anyoooka: kénytelen vagyok kibírni, félek, hogy ha hamarabb csinálom, akkor még véletlenül pofára esek. :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Málna!

Nagyon ügyes vagy! :) Télleg szép lett :)

Szilvi!

Az én dokinénim is azt mondta, hogy ez teljesen jó így, meg bízom is benne, de hát ő nem meddőségi szakember. Viszont aranykezű szülész-nőgyógyász :) Majd kíváncsi leszek, hogy mit mond a Kaáliban Kovács doki.
Nagy drukk a teszthez! :) Így előre is :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: hát minden doki más, de ha dokid azt mondta, akkor az úgy jó :D A drukkok most jól jönnek :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Na pénteken megkérdezem erről a Mágust én is! Most már nagyon felcsigáztatok! :wink:

Málna, nagyon édes lett! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Réka!

:( :( :( majd a kövi inszem babás lesz :lol: ez csak próba volt :wink:

Szilva!

GYÖNYÖRŰ A GÖRBÉD,MEGVOLT A BEÁGYAZÓDÁS IS! :P


nekem ma is negativ :( hőm 36,7,de biztos csak a progi miatt magas és amiatt késik is :(
Vendég
 


Vicuska!

A progitól tud késni? :oops: Szerintem ha akarna, amellett is meg tudna jönni, nem? Persze lehet, hogy hülyeséget beszélek... A görbéd meg olyan szép, igaz, nem magas a hőd, de szépen látszik a leesés-emelkedés, meg minden, ami kell. Én még a beágyazódást is láttam nálad is :) Szóval nem hiszünk az ilyen kis hülye műanyag tesztlapocskáknak, majd az uh megmonnya :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


vicuska: Akkor nem jó a tickered? Mert hogy még nem jött meg, és amíg nincs piri, tudod.... De a doki látta, hogy van ott valami, nem?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Ezt úgy értem, hogy nem magas a hőd, de az alaphőnél jóval magasabb, úgyhogy szuper!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


utána néztem ennek az FSH LH aránynak, pcos-oknál az elvárt arány tényleg 1:1 :oops: Akkor most nálam is jó volt az az arány, vagyis, hogy az FSH nagyobb mint az LH? Két doki is azt mondta, hogy jó. Én már nem is értem. :? :oops:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 



Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Ezt a táblát én is néztem. Egyébként mindenhol ezt írják, hogy 1:1-nek kell lenni az aránynak.Ha az LH magasabb, az pco-ra utal. Arról viszont semmit nem találtam, hogy akkor mi van, ha az FSH magasabb :roll: Na, nem doktorálok, megkérdem majd a dokimat, de az olyan soká lesz :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszi a táblát,Szilvi!

Én most megnézegettem minden egyes eredményemet,és megnyugodtam! A szokásos prolaktin-emelkedésem megvan,de már nem vészes!
kicsimálna
 
 


Vicuska, csak egyfajta tesztet használsz? Volt az anyatopikomban egy lány, egyik fajta teszt a 17. dpo-n is éppenhogy csíkos volt, tesztelt egy másikkal is és majdnem leugrott a csík! Nem hiszem el ilyen gyönyörű hővel hogy nincs baba! Holnapi uhuhoz nagyon drukkolok!!!

Kép

Kép
anyoooka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: