Új privát üzeneted érkezett!

Állítólag a Medi-lab nagyon jó, most azt ajánlották nekem.

A múltkor a Dm-be vettem 700Ft-ért 2 napja a gyógyszertárban 850 -ért tesztet.

700-nál olcsóbban nem hiszem, hogy lehet venni!?
ritt
 
 


Csucsu!
Elküldtem az email címedre.Ha nem haragszol.
A többieknek is elküldeném de nincs megadva, a privát üzenetnél meg szintén nem engedi.

Kép

Edina
edied78
 
 


Remélem lehet látni!

Kép

Edina
edied78
 
 

 
 

Zmimi!
Ment a kép!

Kép

Edina
edied78
 
 


edi kuldtem privit.

Kép
monyo83
 
 


Hát, én nem tom mi a x@r van ma a babanettel, de nem tölti fel...

pedig lekicsinyítettem. Alig tudtam egy másik topicba is felkínlódni egy képet, másodjára sikerült...

Edina, próbálkozom még!

Amúgy gyönyörű a teszted! Ez egy erős baba, ha már most ilyen jól látszik a 2 csík!!!!

Kép
zmimi
 
 


Kép


ezt felrakja vajon?

Kép
zmimi
 
 


Hát ez nem igaz! Edina! vmiért nem akarja a tesztedet a rendszer! :evil:

kifújt a tudományom... :cry:

Kép
zmimi
 
 


zmimi.

at valtotad jpgbe?mert ha mas formatum akkor nem rakja fel.

Kép
monyo83
 
 


Van egy halvány 2 csíkosom!!! És most itt bőgök, mert most csináltam, így ti elöbb tudjátok mint a férjem!
ritt
 
 


Látni vmit? Kép
ritt
 
 


rit graula.szepen latszik a csik.

edi neked is graula.

Kép
monyo83
 
 


Ritt! Gratulálok!
Látod ezért bíztattalak , érdemes volt megpróbálni:
akkor együtt örülünk.
monyo: elküldtem az email címedre , ha feltennéd megköszönném.aranyos vagy!
Nahát még mindíg alig hiszem el Ritt hogy, sikerült . Elmmentem az előbb egy kicsit lefeküdni mert hányingerem van és mire jövök vissza?

Kép

Edina
edied78
 
 


Ritt!
GRATULÁLOK!!!!!

d.dodó
 
 


Ritt!

Akkor itt is grat!

tjuca
 
 


Ritt!

Nagy-nagy gratula! Csak szerényen megjegyzem, hogy én már két napja tudom! :wink:
Vendég
 


RITT!!!! Igen, látszik!

SZUPIIII!!! :lol:

Annyira jó! A csepp a teszt szélén a könnyed v a pisi? :wink:

Ugye én sem maradok ki aszórásból?!

Végül milyennel teszteltél?

Kép
zmimi
 
 


Zmimi!
Mostmár te jössz! :D Csinálj tesztet irgum-burgum.... :!:

Kép

Edina
edied78
 
 


Ritt: JAJJJJJJ ez fantasztikus. Gratulálok szívből. Azt hiszem a gólyáknak vettek GPS-t mert mindenkihez odatalálnak :)))))

Jajj ez nagyon jó hír.

Kép
csucsu05
 
 


Zmimi: Most te jössz. Tessék csinálni egy tesztet, hogy tudjunk neked is gratulálni :)

Kép
csucsu05
 
 


Ritt: gyere majd és meséld el a párodnak, hogy montad el és mit szólt.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok! Csináltam reggel tesztet, tök negatív... :cry:

még csak halványnak sem halvány, HCG-nek nyoma sincs. Clear Blueval csináltam, legalább drága volt!

Hát, most vagy én vagyok a 26%, akinek ilyenkor még nem mutizza, v nem vagyok terhes.

Persze dédelgetem a gondolatot, h hátha, de kicsit lemondtam erről a hóról...

Tünetileg érzem amit eddig, de ugye az emberi psziché bármire képes... :roll:

Kép
zmimi
 
 


Zmimi: Hát az igaz, hogy az ember képes magának tüneteket csinálni. De azért ne mondjunk le még erről a hónapról. Ok?
Amúgy már ma reggeltől én sem érzem, hogy érzékeny lenne a cicim. Itt tapogatom de semmi. Alul meg a hasamat úgy furán érzem. De én sem merek semmire gondolni mert ha megjön akkor nagyot csalódok. Na meg a meleim most nem is feszülnek. :( Mindegy 4-5nap múlva kell megjönnie illetve nem megjönnie.

Kép
csucsu05
 
 


Én maradok a jól bevállt módszernél és terhestünet helyett inkább mensis tüneteket keresek! :lol:
Vendég
 


Én azt furcsállom magamon, hogy ha nekem meg szokott jönni, azzal a lendülettel el is múlik a cicifájás....most meg a 4.napon tartok még a mensibe 8alig van már meg) és még mindig majd le akarnak szakadni a melleim!

d.dodó
 
 


Ritt: Alig várom már, hogy jelentkezz mit szólt a párod :)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok.

edi tesztje:
Kép kep

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
Köszi, hogy felraktad!
Zmimi!Te pedig ne add fel, amíg piri nincs addig nincs vesze semmi mint tudjuk a teszt sem szent.
Ritt: mit szólt a párod?
Az enyém el sem karja hinni! Nagyon örülünk!

Kép

Edina
edied78
 
 


Edi tesztje határozottan pozítív :)

Kép
csucsu05
 
 


Edied: nem kaptam, semmit emailen. :( Pedig néztem, hogy van e üzim.

Kép
csucsu05
 
 


Na én sem vagyok nagyon szőke :)))

Edit: Megkaptam köszönöm szépen :))) A lányom email címét adtam meg az adatlapomom és most vettem csak észre. Merthogy a Csucsu az a lányom beceneve. Bár már itthon a párom igy hív minket kiscsucsu és nagycsucsu.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok! Nem akart egész eddig megnyílni a babanet, már múltkor is volt ilyen. Mindegy!

A párom? Tegnap Veszprémbe kellett mennie és mi mint mindig mentünk az udira játszani és én írtam egy kis "levelet":Drága Férjem!
Úgy tűnik most nem elsőre, hanem másodikra sikerült!
Gyere az udira, lent vagyunk! (De mivel késöbb jött, közben feljöttünk a szomszédék meg áthívtak minket, ezért átírtam):Ill. a szomszédba gyere!
Puszi: Szeretünk!

ui.:nyitsd ki a lapot!
Belül pedig ott volt a teszt és oda írtam:Remélem most már tudod mi ez!

Azért mert a kislányunknál mutattam neki a poz tesztet és idegesen kérdezte mi ez? mi ez?

Azt mondta, most is el kellett gondolkodnia! :D

Hát ennyi!Edid szép a teszted Gratula!

Zmimi! Én tegnap elött reggel csináltam jóstesztet poz lett, du-án hcg-t neg lett, tegnap erősebb jóst és du-án, amit először nem akartam de rábeszéltek hcg-t és poz lett! Szerintem várj holnapig v vasárnapig és csinálj megint!
ritt
 
 


Ritt: Aranyosan mondtad el akkor a jó hírt. :) Nagy öröm ért most benneteket és szívből gratulálok :)

Kép
csucsu05
 
 


Dodó!

Előfordul, hogy mensi közben ereszt csak le a progi szint! Nekem a hőm esik le lassan, kb a mensi végefelé éri el az alaphőt! De most új hónap indult, tessék apait-anyait beleadni! :wink:

Edina!

Gratulálok! Végre idetalált a gólya! Most már mehetne kicsit feljebb is, mert ott is nagyon várják! :lol:

Ritt!

Aranyos a sztori! :lol: Én karácsony előtt teszteltem( már 7 hetes voltam :oops:) és becsomagolva a fára tettem a tesztet! A gondolat szép volt de alig találta meg a drágám, úgy kellett rávezetnem, hogy hol találja meg!(a filmekeben az ilyen jelenet mindig olyan megható :roll: ) Érdekes, mert ő is a fára akasztotta az ajándékát! Egy hullámhosszon voltunk! :lol:
Vendég
 


Grönland: Ez a karácsonyi sztori is édi. És valóban egy hullámon voltatok vagy nem volt eléd díszetek a fára :)) Na jó csak viccnek szántam. Én nem is tudom, hogy mondanám el a páromnak. Az elsőnél együtt csináltuk a tesztet tehát ott egyszerre tudtuk meg. Most jó lenne valami meglepivel készülni. Na persze, hogy meglepetésként tudjak valamit kitalálni kéne elsősorban egy pozítiv teszt.
A neten megnéztem van olyan, hogy szüléskalkulátor. ott beírtam mikor menstruáltam utoljára kidobta persze ez csak feltételesen írom, hogy 4hetes a terhesség. Mikortól lehet ovus tesztet csinálni hogy megjosólja ??? Vagy várjam meg még ezt a 4-5napot? De tényleg olyan nehéz ezt kivárni.

Kép
csucsu05
 
 


Hát eléggé el vagyok kenődve. Pedig annyira azt éreztem, h megfogant a babánk...

Na, majd összeszedem magam.

Kép
zmimi
 
 


Zmimi!


Hányadik napon teszteltél?
estike66
 
 


Ma reggel. A 26-on.

Kép
zmimi
 
 


Zmimi: És mensis tüneteid már vannak?
Amig nem jön meg ne add fel. Lehet túl korán teszteltél csak.
Én ma a 25. napon vagyok. Nem is merek tesztelni.

Kép
csucsu05
 
 


Lányok!
Ha tudjátok fogni a Budapest tv-t akkor nézzétek ma du. 2 órakor
lesz a babtv. Jó szokott lenni, igaz a mai téma nem igazán babás: azaz a mellrák.

Kép

Edina
edied78
 
 


babtv= babatv
már írnis sem tudok

Kép

Edina
edied78
 
 


Csucsu, Nincs mensis tünetem.

és Bp. tv sincs... csak letörtség... :(

Kép
zmimi
 
 


Zmimi: Ha nincs mensis tüneted akkor meg pláne ne add fel.
Fel a fejjel. Én is ebben a cipőben járok. Tudom szar a várakozás ilyenkor nem lehet semmit tenni csak várni.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

A tavalyi nem volt ilyen aranyos! Odadobtam elé és sírtam, hogy most nézd meg mit csináltál! Persze boldog voltam, de tudni kell, hogy a karácsonyos babát elvesztettük! Az odadobost is sajnos! :cry:

Mimi!

Ne csináld már! Inkább keresgesd a tüneteket, az olyan jól áll! :lol:
Vendég
 


Nem kell keresnem a tüneteket, mert azok továbbra is vannak...

Én már csak ilyen hipohondi vagyok! :wink:

Kép
zmimi
 
 


Biztos találsz még! :lol:
Vendég
 


Örülök, h jól szórakozol!

Kép
zmimi
 
 


Mimi!

Ez is egy tünet(komolyan), hogy felkapod a vizet! :wink: Nem nevetlek ki, csak szeretnélek kicsit felrázni, mert egy nega teszt nem azt jelenti, hogy nincs baba! Amig nincs piri, addig van remény! Nem akartalak megbántani, bocsi!
Vendég
 


Annyit még hozzáfűznék, hogy 11 éve szeretnék babázni! 3 vetélésen vagyok túl fiam születése óta, az utobbi kettő az elmúlt két évben történt és nem hiszem, hogy van ember aki nálam jobban szeretne babát, csak tudom kezelni! Ráadásul egy dobásom van, mert ha megint elvesztem a babát, valószínű vele egyűtt vesztem el a méhemet is! Szóval nem szórakozom senkin, mert tudom minn mentek keresztül hónapról, hónapra!
Vendég
 


Oké... hiperszenzitív vagyok ma... :oops:

Kép
zmimi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: