Új privát üzeneted érkezett!

Legyekmami :P
De sajna éppúgy fáj :(
No azért veszek ma egy tesztet.
Köszi :roll:
fanni73
 
 


Sziasztok!

Lmami!
Csak így tovább. Szépen kúszik a hőd minden esetre.
A kuytánknak nem lett baja, már amúg is dilinyós volt. :) Egyébként kölyök volt még akkor. Egy állatorvos ismerősünk mondta, hogy adjunk neki sok tejet. Na attól kész volt. 1 lityit belenomytunk, olyan gombölyű volt tőle mint egy gumilabda. (ahogy Angyal annó írta lufikutya :P ).

Fann!
Kezet foghatunk. Már én is barnázom, holnap 1 cn, és szerdától fogit szedek.
Ja és iszom egy kis unicumot. Tradicionálisan így zárom és nyitom az új ciklust.

Én már irtózatosan várom a lombikot. Erre jó volt az egy hónap kihagyás, hogy teljesen bezsongtam.

Lányok 2 cn-től kell elkezdeni a gyógyszert???

pusz
Vendég
 


JUnkó kutya :lol:

cn :cry:

lombik :lol:

unicum: énisénis
Vendég
 

 
 

Junko :?
Én úgy tudom, hogy 1. cn-tól. Hány napig szeded?
Én is nagyon várom 8) Nekem 21. naptól Suprefact, majd vérzés és jöhet az 5. tb-s lombik :shock:

Legyekmami :P
Csont nega a tesztem :( és már a piros is erősödik. Szerintem holnap lesz az 1. cn-om.

Fanni
fanni73
 
 


sziasztok lanyok.

tegnap egesz nap meloztam(ki ne mondjatok hogy mit :twisted: )majd estefele szorakozaskepp behordtuk a fat.izgi volt,10 kor bedoltem az agyba most keltem fel.

most nem megyek mert a nagynenem rosszul lett az ejjel es azt viszik a mamaek a korhazba.ugyhogy van par szabad oram.

junko,fany boni :cry: :cry: mi a fene van mar?

kamilla eltunt :?:

hat ugy volt hogy en ebben a ciklusban terhes leszek,de atadom a helyem valakinek.tegnap gondolkodtam es rajotttem hogy ha en lenek a petesejtem helyeben en sem akarnek ebben az idoszakban megfoganni.

Kép
monyo83
 
 


monyó segénykém, akkor pihenj kicsit.
és hess negatív gondolatok!
Vendég
 


boni,nincsenek negativ gondolataim :lol: csak realisan gondolkodom.

veled mizu?bejelentkeztel hsg-re?

Kép
monyo83
 
 


Tegnap nem tudtam elérni dokimat :cry:

így lehet marad a Kaáli intézet , így meglesz ebebn a ciklusban 8)
Vendég
 


boni ez izgi.gondolom neked mar nem anyira :?

ha atjarhato vagy akkor mi a kovetkezo lepes?

nekem allandoan egy valami korul kattog az agyam,neha ugy erzem nem vagyok normalis :? :shock:

Kép
monyo83
 
 


úgy emlékszem inszem
Vendég
 


monyo83 írta:nekem allandoan egy valami korul kattog az agyam,neha ugy erzem nem vagyok normalis :? :shock:


MIn?
Vendég
 


boni neked nem volt ilyen clostys stimuzasod?

hat nem is tudom hogy mondjam el.orokbe szeretnem fogadni a szomszed kisfiut :oops: a nagymama nevelei es mar a gyamugyesek keresik nekik a szuloket.
minden attol fugg hogy milyen lesz a parom eredmenye.ez eddig a normalis resze a dolognak.
na most jon a nemnormalis.neha ugy erzem jobb lenne ha a paromnak rosz eredmenye lenne(mondom hogy nem vagyok neormalis)hisz akkor elkezdjuk a dolgot es akar par honapon belul lehetne egy 4 eves kisfiam.
ezen nem tudok napirendre terni,most mi lenne a jobb a jo spermaeredmeny es akkor talan ossszejon a sajat vagy nagyon rosz spermaerdmeny(anyira hogy csak inszem-lombik johet szoba,mert az mar nalunk kizart)es akkor elinditanank a harcot a kisfiuert.
tanacstalan vagyok.

Kép
monyo83
 
 


Monyó ez egy nagyon szép gondolat. és a kettő miért zárja ki egymást? attól még nem lehet örörkbefogadni? a nagymama dönt, vagy nem?
Vendég
 


Üdv, Szánikák!

Nem tűntem ám el! :wink:

Junko,
1cn-en kell kezdeni! :)

Hacsak Fanni nem mutat nekünk vmi szépet :wink: , akkor nagyon együtt fogtok haladni!

Szombat éjjel-vasárnap hajnalban engem majdnem kinyiffantott egy olyan igazi istenes PÉ! :shock: Úgyhogy ennek fényében kb 17-ére várom! 8)

Boni,
a Kaáliban, azt hiszem, vmi barátságos UH-s átjárhatóságit csinálnak, nem csúnya röngtenest! :wink: Echowist a neve v. vmi ilyesmi!

Monyó,
tényleg szép terv! A kisfiú nagymamája belemenne a dologba?
Lehet, hogy az örökbefogadás után jönne egy saját is! :wink:

Legyekmami,
hajrá hő! :)
angel37
 
 


Angel köszi! ennek nem jutott eszembe a neve, már írtam HArcikának! :lol: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Monyó!
nagyon szép gondolat, és szerintem is futhatna a kettő együtt. Ha meglenne a kisfiú könnyebben beköltözne a baba is.
Egyébként ne kívánd a férjed rossz eredményét, az mégis csak nem normális dolog. Anno én is arra gondoltam ejj találjanak már valamit. Amikor azonban megtudtam a párom rossz eredményét a fél napot végig bőgtem (+kettőt). Szóval nem oylan jó az!

Lmami!
Lelkem, hát hajrá optimizmus. :)

Kokusz!
Na te akkor hány napos terhes vagy? :)

Angyal!
Ok értem gyogyót kiváltottam. Úgy nézem holnap lesz mégis az az 1 cn...
Akkor nemsokára jöhet a fagyiciklus!!!! érdekes hogy te ennyire érzed a pé-t. Nekem van amikor fel sem tűnik.

Fanni!
Hát asszem beszedem az egészet. Aztán jöhet a mehet.
Hogy érted hogy 21. nap??? Az a Suprefact az micsoda? Nekem csak gonal volt meg valami D. betűs és repesztő szuri.
Szóval nem ugyanaz a menet lesz nálda mint nálam ezek szerint.

Boni!
Bejelentkeztél a Kaáliban? Úgy érted ebben a ciklusban lesz inszem? Bocs ha hülye és figyelmetlen lennék...
Vendég
 


Boni!
Ja az átjárhatóságid lesz meg most. :oops:
Vendég
 


Junko,
régen én sem éreztem, csak az utóbbi 3 évben! :roll: De most se mindig, érdekes. pl a múltkori fagyisnál, mikor a repesztő miatt vártam épp 36 óra múlva, és tudtam is, hogy bal oldalról kell jönnie, nem éreztem semmit... A franc tudja, mitől függ ez! :?

Szal úgy tűnik, okt. elején olvaszthatunk és ültethetünk akár! Csak legyen mit! :wink:

Suprefactot én is kaptam 4 napig - Gonal mellett ez volt. Tesztoszteront csökkenti.

Fanninak long stimuja lesz! :P A fogigyogyis a short! :wink:

Boni,
szívesen! :)
angel37
 
 


Junkó no problemo, annyian vagyunk :lol:
Vendég
 


koszi lanyok a biztatast,azert atragom majd meg egy parszor a dolgot.
nagyon jol meg kell gondolni a dolgot mert mas ember eletevel nem szeretnek jatszadozni.ez megsem olyan mint egy ruhadarab,hogyha nem jo akkor visszaviszem.

a nagymama tuti benne lenne,sot negyon orulne neki hisz szomszedok vagyunk es igy mindig lathatna az unokat,plusz a kicsinek sem akkora tores(a nagyi is keresi a szuloket,csak nem tudja hogy nekunk nem lehet gyerekunk ezert nem lettunk megkerdezve)

a parommal is beszelnem kell,most pici megijedt mert a kicsi most van a dackorszakban meg allandoan visit.addig meg nem latom rajta hogy 100% an akarja addig nem forszirozom.

meglatjuk.

Kép
monyo83
 
 


Monyó,
igen, ez nagyon komoly döntés, nagyon de nagyon meg kell gondolnotok!
Bevallom, én még most sem érzem ezt megoldásnak, pedig vén vagyok már hozzád képest, igaz a dolog nem feltétlen korfüggő...

Ja, a dackorszakot saját gyerekkel sem ússzátok meg! :wink:
angel37
 
 


angel,en kb 18 eves korom ota gondolkozom az orokbefogadason.
csak sajnos nem vagyunk abban a helyzetben hogy sajat melle meg orokbe is fogadjunk(lehet ezert nem lehet gyerekunk,mert nekunk megfelel az oribaba is :roll:? )
ezert mikor megismerkedtunk akkor ugy beszeltuk meg hogyha 100%hogy nem lehet sajat akkor fogadunk orokbe babocat.
hat o mar nem baboca de nagyon okos,kisgyerek.

angel,azert az mas ha a sajat gyereked eleri a dackorszakot es valahogy tusz banni vele,de most hirtelen egy dackorszakos gyereket kapni...hat....dackorszak nelkul is nehez szerintem.

angel,mert nem "jo" neked az oribaba?ne vedd sertesnek vagy ilyesmi,csak kivancsi vagyok masok hogy latjak ezt a helyzetet.

Kép
monyo83
 
 


Monyó,
értem! Azért akkor nálad valóban nem egy hirtelen elkeseredésből jövő ötlet ez, ha évek óta már gondolkodtok ebben!

OK, értem azt is, hogy most hirtelen egy dackorszakos kisfiú sok lenne! :wink:

Én úgy vagyok vele, hogy amíg van hozzá erőm, addig a saját gyereken fogunk próbálkozni. Hogy én elfogadjam a gondolatot, hogy örökbefogadott gyerekünk legyen, ahhoz ott legbelül fel kéne adnom - én így működöm - és ez még messze nem jött el!
angel37
 
 


Jövő hét kedd Átjárhatósági :lol:
Vendég
 


juj boni nagyon fogunk szoritani :) :) :)

angel,azert persze en is mindenel jobban szeretnek sajat gyereket,egy ici babaocat :) de ha ugy alakul akkor meg mindig van masik jarhato ut.

meg en sem adtam fel,ha feladtam volna mar beadtuk volna a kerelmet.

Kép
monyo83
 
 


Igen, egy lehetséges útvonalnak persze ott van! :wink:

Lehet, hogy vki hülyének néz, hogy 4. transzfer után még megyek tovább, de hát még szép! :wink: Igaz, Fanni? :P Meg mi mást tudok tenni a saját gyerek érdekében?

Ne is add fel te sem! :)
angel37
 
 


Monyó szegény kicsi szomszédgyerek. szüleivel mi történt? mennyi idős a mama? tényléeg ti lennétek a legjobb megoldás számukra :lol:

Nem féleknemféleknemfélek
Vendég
 


Ja, Boni,
gratu az időponthoz, drukkolunk! :wink:
Kihez is jársz?
angel37
 
 


ANGEL! Kovács doktorhoz,

és mé néznének hülyének? :lol:
Vendég
 


Még egy Csillagszemű-páciens! :wink:

Hülyén írtam asszem... :oops: :wink: Inkább úgy gondoltam, hogy olyan rémes kiakadásokat látok/hallok/olvasok már ennél kevesebb sikertelenségtől, hogy néha úgy érzem, vmi nem stimmt, hogy én még így bírom! :roll: Örüljek neki, mi? :roll:
angel37
 
 


Na sziasztok

Hu mennyit írtatok. Én hulla vagyok. Tegnap egész nap értekezlet utána meg mg edzés is volt, elég hőzós volt így együtt a kettő.

Junko nemtom hány napos terhes vagyok :) de az esélyt megadtuk a férjemmel ... :oops:

Boni drukk az átjárhatóságihoz!

Angel nem vagy te még öreg naaaaaaaaaaa

Monyo szerintem is szép gondolat,, de tényleg jól át kell gondolni.

Akit kihagytam bocsi.

Ja képzeljétek, beszéltem a nővéremmel a gyerektémáról. Megkértem hogy ha lehet amikor találkozunk ne mindig a terhességről beszéljenek mert elég szar ez nekem :oops: bíztam benne hogy nem fog megsértődni. Nem is volt gond, mondta hogy ő már akarta is mondani a férjének hogy ne emlegesse mert ez nekünk biztos rossz. Most így jobb nekem is :)
Képzeljétek tegnap este úgy fájtak a mellbimbóim hogy jujj, és a férjem meg beszólt hogy be vannak barnulva .... :shock: aztán megegyeztünk, hogy csak attól van hogy monokiniztem és biztosan az is lesült picit a napon.
kokusz
 
 


Kokusz,
annyira öreg nem, mintha kétszer annyi lennék! :lol:

Ó, a cicijeim már tünetarzenált vonultattak fel az elmúlt évek alatt! :roll: Csak a leeresztésük bombabiztos! :wink:

Sztem az a rész nem tud lesülni... monokinizni nem szoktam ugyan, de szolárium után nem szokott lenni változás! :oops:

Örülök, hogy nővéreddel meg tudtátok beszélni a dolgot!
angel37
 
 


Angel, ezt másképp nem lehet! jól csinálod! :lol:
Vendég
 


Kókusz, örülök, hoyg sikerült megbeszélnetek!

szerintem se az az oka a bimbók pingmentálódásának :wink:

Angel öreg hahaha.
Vendég
 


Angel száni és ötye! :? :lol: De jól bírja! :wink:
angel37
 
 


Angel :P
Monyonak kicsit más a helyzete, mert ha jól értelmeztem, "csak" rendes ciklusban eshet teherbe, amire viszont persze rengeteg esélye van, mert még nagyon fiatal :D
Írom Neked, he-he, aki meg csak "rendetlenben" :?

Én 30 alatt nem is vágytam sem babára, sem öribabára... Utóbbival 34 évesen is csak lassan barátkozgatom...

Junko :P
Ahogy Angel írta, Neked ún. short, nekem pedig long protokollom lesz. Mindkét esetben a petefészkek működését állítják le, hogy a Gonal-os stimuláció hatására a tüszők egységesen érhessenek. Nálad gyógyszerrel, nálam pedig egy injekcióval. Az eredmény ugyanaz :D

Fanni
fanni73
 
 


Fanni :P

Mi már csak ilyen "rendetlenek" vagyunk, legalábbis ebben, mert másban nem! :lol:
Hú, netuddmeg, mi várt idebent, pedig csak 1 napot voltam házon kívül! :evil:

Én is 30 fölött gondoltam a teherbeesésre, igaz a huszas éveimben nem is volt olyan emberem, akitől akartam volna! :wink:

Mire belevágtunk volna, beütött a ménkű :roll:

Azóta igen sűrűn gondolok a témára! :?
angel37
 
 


Na, evil smiley-nak nem akaródzott az előbb megjelenni! :roll:
angel37
 
 


Igen, Angel :P , nálam is így volt valahogy 30 alatt :D
Aztán meg épp 30 éves koromban el is kezdtük... csak még nem "fejeztük be"...
Ismerős :wink:

Puszi
fanni73
 
 


boni,anyukaja "lemondott"rola kiskoraban nem tudta ellatni,apukaja tavaly halt meg mert nem kapott veset.szomoru tortenet,a nagymama tul van a 60 on es nagyon nagyott hall meg nincs turelme a kicsihez.

kokusz,a bimbok besotetedese egy olyan terhestunet amit nem lehet befolyasolni :wink: nalam nyero.

angel,fanny.20 evesen mar szulni szerettem volna csak sajnos a depresziomra szedett gyogyszerek miatt nem lehetet,amikor meggyogyultam rogton elkezdtunk probalkozni.akkor voltam 22 eves.
almaimban az szerepelt hogy 25 ev alatt megszulom az elso babam,ez mar eluszott.

mindig is fiatalon akartam szulni,ehez iranyitottam a parkeresest is csak az nem volt bekalkulalva hogy nem jon a baba.

Kép
monyo83
 
 


monyó ez nagyon szomorú!

szegény kicsi :cry:
Vendég
 


szep jo reggelt.

Kép
monyo83
 
 


milyen ramaty ido van,elni nincs kedvem :(

raadasul ma megyek cicitapira,pfuj.na meg most olvastam hogy az nagyon gaz ha az embernek szemolcs van a nemi szerven,hat nekem van.
mar nagyon reg ota a mehszajamon van egy pici szemolcs. :(

meg van egy olyan amit senki nem tud a ferjemen kivul,van egy csomo a lagyekomban.mar 3 hete ,remelem elmulik magatol.azt meg a doki sem latta.

most meg az hianyzik hogy a cicimben csomot talajon a doki :(

Kép
monyo83
 
 


Monyo drága :P
Nem lehet, hogy lágyék sérved van?
A cicidben meg nincs semmi, de ezt ma úgyis megerősíti a doki.
Az idő itt is k@ki, sajna. Egész nyáron nem esett, most pótolja...
Nem "ismerlek" túl régen, de kellene találj magadnak valami olyan elfoglaltságot, amit szeretsz! Lehet, hogy a szomszéd kisfiút... Mindenesetre szerintem próbképp elkérhetnéd egy pár napra... hogy mit tudsz kezdeni vele... nem? Nagyi biztos szívesen venné!

Fanni
fanni73
 
 


Üdv!

Monyóka,
biztos nincs semmi a cicidben, de ezt még magad is le tudod ellenőrizni! :wink: De a doki majd tényleg megerősít!

A méhszájon a szemölcs valóban nem túl jó :?

Fanni :P
mi újság?
Megérkezett már, vagy még mindig szórakozik? Esetleg van remény, hogy nem lesz long-od? :wink:
angel37
 
 


fanny,a szomszed kisfiuval nem csinalok ilyet.

volt egy fiatal hazaspar akiknek nem lehet gyerekuk es orokbe akartak fogadni,minden nap eljottek erte es elvittek este hazahoztak a nagyihoz,a kisfiu nagyon megszerette oket.egyik naprol a masikra pedig nem vittek tobbet,nem is jelentkeznek.

most szegeny gyerek azt se tudja mi van,hianyoznak neki.nem ertem mert kell egy gyerekkel igy jatszadozni,szegeny nem erti hogy akik szerttek es gondoskodtak rola mert fordultak el tole.

ebbol kifolyolag nem szertnem a gyerket osszezavarni,azt hogy kotodjon hozzam,mert mi van ha megsem fogadjuk orokbe,mivan ha kozben sikerul teherbe esnem es a sajat babammal leszek elkeveredve.azt o hogy ertene meg hogy megint megszeret valakit aki eldobja.neki nics senkije a nagyijan kivul es hihetetlen gyorsan kotodik az emberekhez.atjohet jatszani,beszelgetek vele,de semmi szorosabb kotodes.

Kép
monyo83
 
 


Monyo :P
Így értem. De azért szerintem szomszédként speciális helyzetben vagytok. Csak úgy is "át lehet hívni". Barátságból, nem? De Te tudod, persze.

Angel :P
Kell még neki egy-két nap. Realista vagyok :? Jön a long-long 5. (ami valójában ugyebár a 6.) lombik :shock:
fanni73
 
 


Monyó drága, megértelek ebből a szempontból, már az is jó, ha néha játszol vele, így nem alakul ki annyira nagyon erős kötődés,

Én azon vagyok kiakadva, hoyg állítólag örökbefogadásnál van egy olyan pont, hoyg 30 napon belül meggondolhatják magukat az örökbefogadó szülők. :shock:
Vendég
 


fanni a 6. lombikod lesz már?
Vendég
 


fanny baratsagbol at is hivom,es jokat beszelgetunk,de ettol tobbre most meg nem akarok valalkozni.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: