Új privát üzeneted érkezett!

Szia Barbi,

Végülis én sem vettem be gyógyit, csak azt a Panadolt ami teljesen ártalmatlan, és persze nem is használ.

Amugy én is elvileg nov 1-től leszek otthon, de még meglátjuk mi lesz. Nekem ugyan már utódom, de jogom van addig maradni amíg akarok. Én nem mondtam nekik, hogy ilyen hamar találjanak valakit.

Jaimee,

Hát remélem azért fogsz jönni gyakran mert kiváncsiak vagyunk, hogy alakulnak a babás dolgaid otthon.
Na meg hát nagyon hiányoznál.

Amugy tudjátok, hogy Pandusnak kislánya lesz??? Olyan jó neki, ő már tudja tutira. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Barbi: Hááát, igen. De majd márciusban visszatérek. Nem fenyegetés volt! :wink: Majd Apa tesz fel olykor képeket, egy-egy üzit bepötyög...Nekem pedig tudtok üzenni e-mail-en. Nadeholvagyunkmégettől.........................

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon volt időm írni, folyton mennünk kell apával valahová, amióta szabin van.
Kedden voltam megint Nst- n meg ultrahangon, a baba nagyon szépen fejlődik, sőt!
Jóval nehezebb...
1600g- nak kellene lennie 32 hetesen , de a miénk már 31 hetes 6 naposan 1813g volt.
Mostantól minden héten kell mennem ultrahangra, meg hetente 2- szer NST-re.
Sajna a placenta már II. fokban érett. :?
Szóval muszáj figyelni, hogy nehogy ne növekedjen.
De eddig minden a legnagyobb rendben a pufók kis bébinkkel.
Holnap szintén Nst utána ultrahang ahol ha mutataja magát kapok 4D-s képet, aztán utána lesz még egy 4D-s ultrahangom de csak 10 perc.
Hát jó sűrű a program.
A dokik szerint még az is meglehet, hogy a 37. hét után meglesz a baby, de az már jónak számít, főleg, hogy jó nagy a súlya is.
Szóval én már csak úgy számolom, hogy van még kb. 5 hét!
Már annyira várom...
:D :D :D
Ha kapok holnap képet, majd gyorsan felrakom.
Vigyázzatok magatokra, puszi mindenkinek!
Vendég
 

 
 

Jó reggelt...alig bírtam felkelni....Éjszaka megint virrasztottam, felébredtem és órákig nem tudtam visszaaludni. De sebaj, mert délután megyek babázni. :lol: :lol: Barátnőmnek 3 hónapos a kislánya.

Niki: Hú, már tényleg nem sok van hátra és szépen fejlődik a legényke. :D
Valami azt súgja, hogy én meg túl fogom hordani, nem lééétezik, hogy karácsonyra megszületik...

Tényleg, még pont 4 hónap és szülünk. Mármint papíron. Vagyis a 6. hónapba lépünk. :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Judy: hát igen, amit szabad szedni, az általában nem használ!! Amúgy jobban vagy már? Pandácskának gratulálok a kislányához! Most melyik topikba írogat?

Niki: nem semmi súlya van a fiúcskának! 5 hét :shock: :shock: Ez aztán nagyon nincsen messze!!Én csak szept. 5-én megyek uh-ra, nagyon kíváncsi vagyok mekkorát nőtt a gyöngyszemünk!! Hogy bírod a frontokat? Vásárolgatás???

Jaimee mami: ezt nem teheted, hogy majd lelépsz!! Igenis tessék kitalálni valami megoldást a helyzetre!! Állandó jelentést szeretnénk Rólatok!!!A 4 hónap sincs túl messze..

Képzeljétek, tegnap voltunk a Kikában..Vettünk egy-két apróságot, Bebe Jou termékeket, mert kifutó modellek és akciósak szerencsére...A csaj elárulta, hogy ha valaki 3 hónapon belül szül, akkor készítenek egy listát,amire ráírják a vásárlásokat és szülés után utalványban visszaadják az összérték 10%-át! Szerintem teljesen szuper...Mert hiába akciósan vettünk dolgokat, azután is fog járni a 10%...Ettől tiszta boldog lettem... És ma megrendeljül végre a babaszobába a függönyt!! Tiszta hülye vagyok, hogy ilyeneknek örülök, de tegnap borzasztó napom volt, szóval most kiélem a jókedvemet!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


A szülésről annyit, hogy én drukkolok a 10 hétért...A 37. hét szuper lenne már.... Szóval nekem sincs messze :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Miért volt borzasztó napod? Hát igen, Heni, te már a 3. trimeszterben vagy, ugye? Vagy hogy van ez?

Pocakméret hogy alakul?

Húú, biztosan gyönyörű lesz a babaszoba, imádom nézegetni más fórumokon is a babaszobákat....Olyan szééééépek!

Hétvégén nyakunkba vesszük a várost és nézünk babakocsit. Nézünk szigorúan, de már alig várom, hogy menjünk! :-))

Chrissyy? Olik mami? Hol vagytok?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni,

Örülök, hogy sikerült akciósan vásárolni, bizti nagyon szép lesz a babaszoba.
Nálunk egyenlőre nem lesz babaszoba, mert 2 szoba hallos lakásban lakunk, és az egyik szobát a fiul birtokolják a másikat mi. Ott lesz egyenlőre a kicsi velünk, aztán a hall-bol akarunk egy babasarkot kialakítani. Majd 2 év után én is ujra dolgozni szeretnék, és akkor szeretnénk venni egy 1+3 fél szobás lakást vagy egy kis családi házat.
Remélem összejön, csak legyen majd melóhelyem. :roll:

Pandi több helyre irogat, de legtöbbször a várandóság-2008-ban szülünk topicba.

Jaimee,

Ismerős ez az izgalom, már én is alig várom hogy mehessek vásárolni, igaz nekünk babakocsi nem kell, csak rucikat kell venni, de tényleg jó lenne már ott tartani.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Erre a mostani helyre nem várnak vissza? Babaszoba nálunk sem lesz, velünk alszik a pici még vagy 3 évig...anyagiak függvényében. Kertes házra gyúrunk. :-)))

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Nem bízok benne, hogy visszavesznek. Amikor a 2 fiu után akartam visszamenni dolgozni akkor is kirugtak. igaz az egy másik hely volt.
Na meg a cég sem ugy áll. Szóval lehet addigra már nem is lesz meg.

Nekünk is jobb lenne egy kertes ház, de majd amire lesz pénzünk.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Hogy döntöttetek végül, elfogadja Apa azt a külföldi munkát?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Azt mondta, hogy most nem, majd akkor ha megszületett a kicsi, és tul leszünk az első pár hónap nehezén.

Ennek örülök.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jamiee!
Köszi, hogy így aggódsz! Itt vagyok, nem tűntem el. Mi hétfőn megyünk dokihoz, már nagyon várjuk, lesz megint uh!!! Kiváncsi vagyok, hogy megfordult-e, bár én úgy érzem, hogy igen, aztán majd kiderül.
Babaszoba nálunk sem lesz. Mi 2 szobás lakásba lakunk a tesómmal és ő van a nagyszobába, mi meg 3-an leszünk leszünk a kicsibe. Nem hajlandó szobát cserélni, ez van.
Nálunk is tervbe van, hogy apa kimegy külföldre, csak még nem tudni hova és mikor. Az tuti, hogy szüléskor itthon akar lenni!!! Ragaszkodik hozzá, hogy apás szülés legyen. El akarja vágni a köldökzsinórt mindenképpen!!! Tavaly is ez volt az álma, de reméljük, hogy idén valóra is válik!!!
Nekünk vásárolni nem kell, mert tavalyról megmaradt minden, plusz az unokatesóméktól megkapunk mindent a kislányától. A ruhákat már elhoztuk, kimostam, kivasaltam (majdnem mindet), kapunk: csecsemőmérleget, légzésfigyelőt, fürdetőkádat, babakocsit, babyhordót, mózeskosár, pólya, játszószőnyeg meg még nem tudom mit. A lényeg, hogy nagyon nem kell vennünk semmit, csak pelenkát!!!
Tegnap azért nem voltam, mert a konyhába pakoltam. Jól el is fáradtam, és ráadásul a baba is egyfolytában mocorgott.
De azt hiszem ma bepótoltam írásilag mindent!
Ma a hűtőt akarom kimosni, meg a maradék babarucit kivasalni.
Majd jövök még!
Vendég
 


Sziasztok! Na elértem a félidőt, meg kell mondanom nagyon hamar elrepült ez a 20 hét!

Judy! Jó, hogy nem ment el a férjed és itt lesz a szülésnél!

Jaimee! Jó babakocsi nézést, majd írd meg mit találtál. Én Peg Perego párti vagyok (mert az volt és nagyon szerettem), persze használtan. De amit a múltkor láttam az 75 ezer volt a sportkocsi, bébihordó, mózes, bébitáska együtt és nagyon szép állapotban.

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép
barbi5
 
 


Jaimee: a tegnap azért volt szörnyű, mert az egész napot végig veszekedtük a férjemmel, ráadásul volt egy babakocsi, amit apuék kinéztek, nekem is nagyon tetszett, megrendelték, erre kiderült, hogy selejtes... Ezért mentünk anyukámmal délután a Kikába, hogy kicsit jobb kedvre derüljünk!.. Pocak már szépen alakul, hétfőn teszek fel képet, mert akkor töltöm a 28. hetet... Most kezdem érezni, hogy felpattant rám 8 kg... De rettentően örülök Neki...!!! :lol: :lol:

Judy: ez a munkahely kérdés nagyon nehéz, ha nincs gyereked azért nem foglalkoztatnak, ha van, akkor meg azért..Az a lényeg, hogy mindig a nők szívják meg :cry: De most egyenlőre a babukádra koncentrálj, ki tudja milyen változások lesznek pár év múlva...

Chrissy: a pakolgatás is nagyon nagyon jó dolog...Mindannyiunknak teljesülni fog az álma és édes pici bébikéket fogunk ringatni...Nekem is tavaly júliustól kellene már babáznom, de imádkozom, hogy idén valóra váljon az álmom...

Barbi: gratulálok a félidőhöz!!! Nagyon hamar telnek a hetek..Amit most néztünk babakocsi, az is Peg Perego...Nekem is nagyon tetszenek...

Nálunk szerencsére úgy fog alakulni, hogy lesz külön babaszoba...Nem nagy, de közvetlenül a mi hálónk mellett van...Alapvetően tojáshéj színre van festve, most lesz 1,20-ig tapétázva (mert sok helyen lekopott a festés) almazöld, kék, fehér, sárga csíkos tapétával..Ha minden igaz, akkor szeptember közepén lesz az attrakció, de utána mindenképpen teszek fel képet!! Ma megrendeltük a függönyt is, álom szép....Fehér alapon kék kislepkék vannak....Arra is várni kell 2 hetet, de az még bőven belefér...Bár sajnos mindent azonnal akarok... :lol:


Holnap megyünk kirándulni, szóval mindenkinek nagyon szép hétvégét!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt,

Heni,

Hát igen, sehogy sem könnyű munkát szerezni, de most tényleg csak a babaóca a legfontosabb, aztán majd ráérek 2 év mulva ezen agyalni.

Mi is szoktunk apával vitázni apró hülyeségeken is, de aztán olyan jó kibékülni.

Ma van az utolsó gyerekmentes este, holnap jönnek a lurkók haza. Megmondom őszíntén már nem bánom. Nagyon hiányoznak, és nem is igen találom a helyem nélkülük. Kihasználjuk még a mai estét, elmegyünk vacsizni egyet.

Már csak 2 nap 4D-ig, nagyon izgatott vagyok. :lol: :lol:

Barbi,

Tényleg jobb hogy itthon lesz a szülésre, meg utána pár hónapig, szükség van egy kis segítségre, bár azért olyan nagy segítségnek nem mondanám, de legalább nem leszek teljesen egyedül 3 lurkóval.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja azt még elfelejtettem, hogy mindenkinek kellemes hétvégét, Heni nektek meg jó kirándulást.

Sajna én dolgozok ma. :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Judy: jó korán keltél:) Szegénykém, még szombaton is dolgozol!! :cry: Gyorsan kirándulás előtt beugrottam...Gondolom, hogy hiányoznak a srácok! Nektek nagyon kellemes vacsorázást! :wink: :)

4D-re én is kíváncsi vagyok!! Mindenképpen tegyél fel képet!!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni,

Mindenképpen fogok képet feltenni.

Csak az a baj, hogy rettentően fius érzésem van, ugyanugy érzem magam, mint Bazsival. Azért a remény hal meg utoljára.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Hogy van mindenki?

Néztünk babakocsit, végül úgy néz ki, hogy a Bergon mellett döntünk, mert amit találtunk, minden igényünknek megfelel, igaz, külön mózes betétet kell bele vennünk és bolygós kerékkel rendeljük. Bergont korábban kizártam, de az ár-érték aránya jó, nekünk megfelel azt hiszem. Persze megvenni nem mertem, pedig legszívesebben hazáig toltam volna a kinézett darabot.

Egész szombat éjjel a babakocsi lebegett a szemeim előtt. :D :D
De visszafogom magam és még várunk legalább egy hónapot.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt Mamik!

Jaimee: nekem ne is mond a vásárlási lázat! Mi a rendeléseket mertük csak leadni, az igazi láz szeptembertől indul.... Amikor megrendeltük a bababútorokat, akkor egész éjjel zsiráfokkal álmodtam... Anyósomék ma jönnek haza Görögországból és állítólag vettek rácsvédőt meg ágyneműt...Már rettentő kíváncsi vagyok... :lol: Mikor mész uh-ra?

Judy: ma lesz 4D-d!!!!! :lol: :lol: :lol:

Chrissy, Niki: hol vagytok??

Christell: ma mész dokihoz?

Pusza

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Majd este 7 körül.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Jaimee! Örülök, hogy megtaláltátok a tuti babakocsit, megvenni úgyis a legegyszerűbb.
Szurkolok este, ne felejtsd el megkérdezni a nemét!

Hajrá Judy! Remélem kiscsaj lesz!

Heni!Tegyél képet, ha megjött az ágynemű.

Szép Napot Mindenkinek!

Kép
barbi5
 
 


Jó reggelt,

Tegnap hazahoztuk a lurkókat, ujra gyerekzsivajos a lakás. (hála istennek)
Olyan jó ujra hallani a szuszogásukat.. :lol: :lol: :lol:

Jaimee,

És mikor akarjátok megvenni a babalocsit???? Van róla képed???? :lol:

Heni,

Igen ma este 17.40-re megyünk, ma előbb lelépek a melóból is, folyamatosan az órát nézem, hogy mikor lesz már fél 4.
Végre eljött ez a nap is. Életem első 4D-je lesz. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Hááát, olyan 4 hét múlva már talán el merném hozni a kocsit, de akkor sem biztos..... De most állandóan azon jár az eszem, hogy le kellene foglalózni, olyan szééééééééép. Ha minden oké lesz ma a dokinál, talán holnap lefoglalom. 10% ot kell letenni és meggondolhatom magam, csak az összeget kell levásárolni. Így Mátyás király módra megveszem is nem is... :D

Judy: Akkor nagy nap lesz a mai! :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Mi csak Bazsi születése után mertük megvenni a babakocsit, mindenki jött a babonával, így csak a legszükségesebbeket vezzük meg.

Igazából, ha téged megnyugtatna, szerintem nyugodtan foglalozd le. Azon nem mulik semmi.

Bizony, ma van a nagy nap, bár ahogy mondtam fius érzéseim vannak, de nem bánom. Már felkészítettem magam arra, hogy megint kukist kapunk.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Persze Jaimee, nyugodtan foglald le szerintem. Akár mi is a babona már benned él egy 30 cm-es kislurkó akinek előbb utóbb babakocsi kell.
Milyen színű?

Kép
barbi5
 
 


Sziasztok Lányok!

De jó nektek, hogy már vásárolgattok! Nekünk még van egy fél évünk rá. :wink: Képzeljétek elmúlt a rettenetes hányingerem. Nem tudom minek köszönhető, de én örülök neki.

Heni!
Szerdán megyek dokihoz fél 3-ra. Már nagyon várom, hogy láthassam. Ma jön a férjed is haza?

Jaimee!
Szerintem foglalózd le a babakocsit. Én ezt tenném a helyedben, mert nagyon csalódott lennék, ha valaki elvinné előlem azt, amibe beleszerettem. :wink: Drukkolok nektek a mai UH miatt. Remélem megmutatja magát, és kiderül, hogy fiú-e vagy lány.

Judy!
Várjuk a képeket a4D-ről! Egyébként állítólag az anyukák megérzik, hogy kisfiú-e vagy kislány. Nekem is olyan kisfiús érzésem van, de remélem kislány lesz! :wink: Drukkolok nektek!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Szia Christell,

Örülök, hogy elmult a rosszullét. Akkor ugy néz ki, hogy te is mázlis kismamai vagy, mint én. Nekem nem is hiányzik a hányinger. :lol: :lol:

Szerdára mennek a drukkok, de ugyis minden rendben van.

Köszönöm a drukkokat ma estére, azér én is remélem a kislányt.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok, nekem ma még egész nap fájt a hasam. Nem tudom eldönteni, hogy ettem valami olyasmit, ami nem tetszik neki.....vagy mi van. :shock: Kicsit aggódom, ugyanis a tegnapi napot kb. átbőgtem, nehogy valami baja legyen a babának. :? :? :? Ilyesmitől el lehet vetélni? Remélem nem....
Nem görcsöl, de mondjuk rá lehetne fogni, hogy premens...

Barbi: A kocsi bordó-krém színű, sajna a neten nem találtam meg. Ha még továbbra is fáj a hasam, elmegy a kedvem a babakocsinak még a gondolatától is...

Chris: Hááát, sztem csak szünetel az a hányinger. :D :D Vagy ilyenkor is el szokott múlni hányinger? Én fiút éreztem, aztán lányt, most már nem érzek semmit...csak minden porcikája tökéletes legyen, márminthogy egészséges.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Sziasztok!!
Bocsika, hogy nem jelentkeztem, de rettenetes ez a meleg, nappal annyira elfáradok( miután játszótereztünk vagy sétáltunk Zolcsival 40 fokban :roll: ), hogy semmi lelki erőm nem marad netezésre :oops: . Inkább olvasgatok, pihengetek, amíg alszik.
Ma egész jól aludtam, még fáztam is :wink: Olyan jó érzés NEM IZZADNI :lol: :lol: :lol: Most vasaltam meg főztem, teljesen jól vagyok, ha nincs ez a dög meleg!

Jaimee: Nekem is szokott premens érzésem lenni, akkor inkább lefekszem és hamar elmúlik. A sírást pedig tessék elfelejteni, mert attól bizony lehet hasfájás! minden rendben lesz! Ha nem vagy babonás - foglald le a kocsit 8) Biztosan nagyon szép :wink:

Judy: Drukk a mai 4D-hez! KISCAJ, HAJRÁ!!! :wink:

Chris: Jó, hogy elmúlt, de sztem is csak szünetel :roll: Bár lásd Judy-t :wink:



Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: Lehet, hogy igazad van és ez az egész mai hasfájás még a tegnapi nap "utórengése"...Azért megemlítem a doktor bácsinak.

Judy: Eddig csak kisfiúkat várnak a csajok, úgyhogy már csak ezért is van nagyobb esély kislányra. Én is drukkolok! Izgi!

Chris: AKkor te még egyáltalán nem voltál dokinál, ugye? Kibírod, hogy ne rohanj rögtön? :D :D :D

Heni: Hogyhogy selejtes volt a kocsi? :shock:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szegény Jaimee!
Szerintem is kérdezz rá a dokinál, hogy miért fájhat. Még dirrekt jó, hogy ma mész és legalább megnyugtat. Nekem akkor szokott ha sokat állok vagy gyalogolok. Pihenésre elmúlik.

Olik! Kitartás már múlik a meleg.

Judy! Írj este mindenképpen!

Kép
barbi5
 
 


Sziasztok!

Voltunk dokinál, minden oké és már nem faros, megfordult a drága, bpd:81mm, ofd:87mm, Fe:60mm, has:82mm. Méhlepény hátsó falon, o stad, magzatvíz átlagos, flowmetria: norm, folyamatos. Képet nem kaptunk sajnos, de a lényeg, hogy minden rendben.

Most ennyi, majd jövök még!
Vendég
 


Sziasztok,

Megjöttünk 4D-ről.

CRL 9,54
BPD 2,83
A gép 14+6 napra dobta ki a korát, ami jó is.
Pulzus 167 percenként

Jelenleg kuki nem látható. Szóval remény még mindig van.

alsónézet, itt kellene lennie a kukinak.
A feneke és a lábacskái látszanak.

Kép

2D oldalról

Kép

4D képek

Kép

Kép

Kép

Ez pedig anyuci, azt nem nézni, hogy milyen dagadt vagyok.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
ez nagyon izgalmas! Nagyon cuki a babád! Amúgy meg nagyon csini vagy!!! :)

Bár én még nem tartozom ide, (a babaproject 2007-be írogatok) de remélem nemsokára itt is állandó tag lehetek. :D
Vendég
 


Köszi Arikon, remélem nemsokára te is ebben a topicban fogsz lakni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:nagyon csini vagy,és nem dagadt ,hanem kismami tetszik lenni.Nem is látszik,hogy egyáltalán híztál.Szép vagy és ragyogsz.Drukkolok,hogy legközelebb már megmutassa magát a babóca :wink:
vedresandi
 
 


Köszi Andi, remélem legközelebb már több minden látszik.

De legalább remény még mindig van. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee!
Én még sajnos nem voltam dokinál. Ez azért van, mert akihez először akartam menni, akkor nyaralt, amikor zebrás lett a tesztem. Lebeszéltek a dokiról, így nem mentem hozzá. Felhívtam egy másikat, akit nagyon dícsérnek, ő pedig a múlt héten nyaralt, így csak szerdán tudok menni hozzá. Már én is majd meghalok a kíváncsiságtól.Annyira szeretném látni a mi kis drágánkat. :wink: Már nagyon szeretném tudni, hogy minden rendben van-e.

Gondoljátok, hogy csak szünetel pár napra a hányingerem? Nektek is volt ilyen? Én nagyon nem bírtam ezt a meleget. Ha a napon voltam, sokkal jobban émelyegtem. Remélem elmúlt, és nem jön vissza. :wink:

Judy!
Nagyon aranyos a babátok. És lehet, hogy kislány! :wink: Szerintem csinos kismama vagy.

Olik!
Örülök, hogy jelentkeztél. Már rég láttunk. Örülök, hogy jól vagytok. Te hogy állsz a hányingerrel? Neked elmúlt?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris,

Köszi szépen, bár egy kicsit csalódott vagyok, hogy nem tudta megmondani 100%-ra, hogy fiu-e vagy lány, bár az elég bíztató, hogy jelenleg kuki nincs. Csak az az érdekes, hogy pl Betsy-nek (de hiányzik....... :( :( ) már a 12. héten megmondták, hogy fiu. Na mindegy nem agyalok. Reménykedek tovább. A lényeg, hogy mindene megvan, és mindenből annyi van amennyinek lenni kell.

Nem biztos, hogy szünetel a rosszullét, lehet elmulott. Emlékezz vissza, hogy én a 6. héten voltam szarul 5 napot, utána mintha elfújták volna. Remélem nálad is ez van, nagyon meg tudja keseríteni az ember életét a rosszullét.

Üdv ujra itt Olik,

Megértelek a meleggel kapcsolatban, én mióta terhes vagyok állandóan izzadok, még akkor is, ha nincs 30 fok. Kegyetlen. Mondjuk szerintem a 10 kg felesleg is teszi ami amugy is rajtam volt. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy: Gondolom, attól is függ, hogy hogy fordul a baba, nem? Vagy inkább, hogy hogy nyitja a lábát?? :D

A meleg engem is kikészít, pont reggel mondtam Apának, hogy mikor lesz már ősz?! Elegem van! :D

Chris: Jaa, bocsi, tényleg írtad, hogy a dokid szabin van. Engem is megölne a kíváncsiság.... :D :D Nem, ahogy Judy írja, lehet, hogy elmúlt. Nekem volt szünet a 20. hét táján, és amikor visszajött sem ugyanúgy jött vissza. Nekem a forróságtól és a fáradságtól egyaránt hányingerem van/volt.

UH-ról: Minden rendben, még mindig kislány, korának megfelelő méretű minusz néhány nap. A doki szerint "gyönyörű" a méhlepény, még sok sok tartalék van benne, szépen fogja táplálni a Csöppet, magzatvíz is oké, méhszáj zárt. Éppen medencefekvésben kalimpált az UH alatt. Nem szereti, ha a hátamon fekszem és ezt jelezte is. :D :D Még mindig karácsony táján szülünk. A hasfájás miatt nem esett kétségbe a doki, azt mondta, természetes, normális, de ha görcsölök, akkor hívjam, szedjem az eddigieket ugyanúgy. A medencefájáshoz pedig annyit mondott, hogy majd nemsoká jön hozzá a gerinc- és derékfájás.... :D :D Ennyi volt. 9-re értünk haza.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Chrissyy: Tök jó, hogy minden rendben!! :D :D

Judy: Bocs, vak egér vagyok, most látom a fotókat is! Nagyon aranyos babó és te is jól nézel ki! :D :D

Lányok, ide bárki írhat, nem csak a babások!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Igazából ő ugy feküdt, hogy szépen mutatta a lába közét, csak a doki azt mondta, hogy a fiuknak ilyenkor már nagyobb a kidudorodás a 2 lábuk között.

De jó neked, már tuti kislány. Gratulálok az eredményekhez, örülök, hogy minden rendben van.
Háton fekvést már én sem nagyon szeretem, inkább az oldal alvás jött be. Hasra meg már abszolut nem tudok fordulni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Igen, aztán olvastam fentebb az üzidet, illetve láttam a fotókat, hogy "úgy" feküdt a kis tündérkéd, szóval jó volt a szög. Sztem lány és kész! :D :D :D

Nem tuti kislány ám még az enyém sem, kérdeztem a doktor bácsit, hogy még mindig lány az UH alapján? Azt mondta tök természetesen, hogy igen, de a nagyesküt nem tette le rá és mérget sem vett be. Szerencsére.... :D

A méreteit elfelejtettem elhozni, annyi rémlik, hogy a buksija 5,6 cm, a súlya pedig több, mint fél kiló. APa egyből megjegyezte, hogy hűűű, akkor már nehezebb, mint a fényképezőgépe... :D :D (Lelkes fotós és legszívesebben a fotóstáskájával a hátán aludna és járna-kelne mindenhová...)

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt!

Judy: szuperek a képek!!! Nagyon örülök, hogy minden rendben és tényleg csinos kismami vagy!! :lol: Gondolom, most már nyugodtabb vagy egy fokkal:) Szerintem Te is nagyon esélyes vagy a kislányra...Gratulálok az uh-hoz!!

Jaimee: milyen jók a megérzéseim....Akkor Emese karácsonyi bébike lesz :lol: Jól is van, hogy a méhlepény még sokáig táplálja a picit!! Szerintem nyugodtan rendeld meg a babakocsit..., nem ezen múlik! Ahhoz képest, hogy mi szeptembertől akartunk elkezdeni vásárolgatni, a nagyik rettentően beindultak és álomszép ágyneműt és baldachint kaptunk, egy-két bodyt és rugit, szóval alakul a csomagocska...Mondjuk nem hoztam haza semmit, majd csak októberben nagy mosásra :lol: Végre akkor megnyugtatott a doki a hasfájással kapcsolatban!! Én is szoktam sírdogálni, de az nem okoz mást szerintem, csak nekem lelkiismeret furdalást, hogy felidegesítettem a Babácskámat...

Christell: ez szerintem teljesen változó! Én az elején egyáltalán nem hánytam, mostanság viszont jön az émelygés...A hormonok teszik....Az a lényeg, hogy jobban vagy :lol:

Chrissy: gratulálok a jóhírekhez!!! Csak így tovább!! Legközelebb mikor és mire mész?

Olik: nagyon régen jártál erre! Bizony végre kicsit hűvösebb van!! Hogy vagy egyébként??

Niki: merre jársz? Hiányollak!! :lol:

Barbi: Te is ritkán jössz!! :cry: Hogy vagy??

Lányok: most hírtelen nagyon elkezdett nőni a pocakom...Nektek is szokott viszketni??

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia Heni,

köszi a gratulációkat, és remélem hogy tényleg igazad lesz az esélyekkel kapcsolatban. :lol: :lol: :lol:

Szerintem az teljesen normális, hogy most nagyon elkezd nőni a pocakod, hiszen a baby-ke is most kezd igazán nagyot nőni. Főleg az utolsó 1 hónapban.


A nagyikat ugysem fogod tudni lelőni. Ahhoz képest, hogy az én anyám nem örült a kicsinek, már ő is vett egy kocsitakarót neki. Hagy vásároljanak, legalább neked kevesebbet kell. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Heni: Igen, nekem folyton viszket a pocak. :D :D Kenegetem este babaolajjal. Hát nőljön is nagyra, már az utolsó trimeszerben jársz! :D : :D Az jó, ha aktívak a nagyszülők, hagy gyarapodjon a babakelengye. :wink: Engem pólyával kergettek a hétvégén, de végül nem hoztam el.

Niki! Helyzetjelentést kérünk! :wink:

A babakocsi ügyét elnapoltuk, majd visszatérünk rá egy hónap múlva.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Judy,
nagyon aranyosak a képek, és nem is vagy dagadt!!! De tényleg, ne is gondolj ilyenekre!
sirkici
 
 


Köszi Sirkici. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: