Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Na ma megint iszonyú hőség lesz :( :( :(

Nyáriorgona!

E-vitamin:

-én már a mensi kezdetekor elkezdtem szedni és kb a vélt beágyazódásig szedtem.A férjemmel is a mensi alatt ekezdtem szedteni és a pé-ig szedte.Hál'istennek túl nagy tapasztalatom nem alakult ki ebben a témában se,mert össz-vissz egy hónapig szedtük :wink:Ja és napi kétszer szedtük(reggel-este)

Más vitamint nem szedtem csak folsavat.Most elkezdetem egy pár hónapig az Elevitet(ha eszembe jut :wink: )de nem olyan nagyon gáz ha elfejtem ,mert folsavat továbbra is szedek és rengteg gyümit meg salátákat eszem.

gyertyázás:

-csináltam kb.kétszer 40-50 másodpercig ,de közte is fel volt húzva a lábam.Összeségében kb.fél órát így tartottam felhúzott lábbal magam.

pózváltás:

-hát azért tényleg iparkodni kell, hogy ne follyon ki a cucc,de nekem nem folyt ki.És igaza van Erikának,én úgy is aludtam el hogy egy kispárnát tettem, a fenekem alá.

Hát néha fanatikusnak tűnnek ezek a dolgok,nem?! :? :wink: :o

Néha ,meg eszembe jut,hogy azok a lányanyák akik mondjuk a diszkó félreeső szegletében egy aktustól lettek terhesek(ez egy sajna gyakori példa :? )szóval ők semmi ilyet nem tettek.

Na mindegy,nekem a lelkemnek jót tett,hogy megtettem az áhított babáért ezeket.

Kriszti!

Hát elég bíztató az a kis vércsepp, nekem is volt a beágyazódásnál :)

Drukkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok,

Bocs, hogy nem jöttem pár napig, de a hétvégén Balcsin voltunk. Olyan vonzó volt, hogy nem tudtam megállni, hogy ne menjek bele a vízbe, remélem nem lesz belőle baj. Most hétvégén is akarunk menni.

Tegnap meg nem tudtam felmenni a nere, ma meg egész délelőtt a korházban ültünk.

Bazsinak megint begyulladt a mandulája. Január óta minden hónapban, és azt mondta a háziorvos, hogy ne halogassuk tovább a mandulaműtétet. Így reggel bevittem az orr-fül-gégészünkhöz, hogy megnézze. Azt mondta, hogy nincs értelme tényleg halogatni, nagyon nagyok, csúnyák és még gond is van velük. Aug végén kell telefonálnom, hogy mikorra kaptunk időpontot, mert 2 hónap a várakozási lista, mióta maximalizálták a műtétek számát. Szóval valamikor szeptemberben lesz a nagy nap, csak addigra nehogy megint begyulladjon neki, mert akkor uj időpontot kell kérnem.
Jó lenne még a szülés előtt túl lenni rajta.

Panny,

Neked még nem is volt alkalmam gratulálni a kicsi miatt. Mikor mész uh-ra???? Nagyon örülök, hogy ilyen hamar összejött. :lol:

Nyáriorgona,

Én amikor abbahagytam a fogigátlót rögtön elkezdtem szedni az E-vitamint a C-vitamint és a napi 2x folsavat. Végig szedtem a + tesztig, majd Elevitre váltottam + maradt napi 1x folsav.
Az E-vitamin vastagítja a méhnyálkahártyát és segíti a beágyazódást, a C-vitamin az E-vitamin hatását erősíti fel, a folsav pedig mindenféle fejlődési rendellenességre jó.

Kriszti,

Remélem már elmult a derékfájásod. Sajna nekem is kezd fájdogálni, ugy mint a másik kettővel.
A vércseppek pedig tényleg lehet a beágyazódá miatt. Nagyon szorítok, hogy most neked is összejöjjön. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy!

Akkor csak megkell műteni a fiad?!
Hiányoztál!
Nem tudtuk,hol vagy!
Mi is megyünk a Balcsira a jövőhéten már nagyon várjuk!!!!!!!!!
Még fáj a derekam,örülnék neki,ha összejönne,de nem tudtam mikor volt pé.
Igy nem figyeltünk az ilyenekre,igazából én figyeltem a tojcsifehérjére,de most lehet nem volt,de lehet pé-m se volt!
Szokatlanlanul tette be a hőgörbe a pé-t 11 napra!
2 x csináltam ovu tesztet,mid 2x pozitiv volt!
Mindenestere megtettük amit megkellett a többi már nem rajtunk múllik.
Ciklus végén kiderül!
Vendég
 

 
 

Kriszti,

Igazából ha középidőben 2 naponta együtt vagytok, nem is igazán kell nézni semmit. Akkor bármikor jöhet a pé, mindig lesz elegendő kiskatona.

Sajna meg kell műteni, de jobb most mint később. Én 19 voltam, és ugye akkor már nem is altatnak. Hát én nagyon megszenvedtem a dolgot. Nem kívánom senkinek.

Több napra mentek?? Van saját nyaralótok?? Én már bánom, hogy nem fizettem be sehova. Most meg már nincs hely. Ti nem tudtok valamit, ahol esetleg még lenne??? Többre nem, csak max 3-4 nap.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Ebbe a hónapba nem sokat voltunk együtt,de mikor pozitiv volt a teszt most néztem vissza a hőgörbét megvolt 2x.
De egész véletlenül!
Több napra szeretnénk menni!
Nekem az öcsém Siófokon a Beach-en dolgozik.
Őrzik a szórakozóhelyeket,nyaralókat nyaraló csoportokaT
A parthoz 5 percre bérelnek egy vikendházat!
Mi hozzá megyünk!
2-en bérlik,mivel ő főnök nyáron jóformán egyedül van,igy mindig hiv család tagokat le.
Velem jól jár most,mert megkérdezte:ugye főzöl is?
Hát persze,mondtam,valami könnyű kajákat ami nem tart sokáig.
A barátnőmék Fonyódon voltak egy panzióba,előtte 1 nappal foglalták le!
De ez nagyon lent van.
Ha gondolod és érdekel megkérdezhetem a telefon számot!
Ha Siófok érdekel a öcsémet is megkérdezhetem!
De ott nem hiszem,hogy lenne!
Mert hónapokkal előtte foglalnak le helyeket!
Esetleg magánházaknál szoktak lenni kiadó szobák!
De ha felmész a netre,ott is böngészhettek,a barátnőmék a neten keresztül foglaltak apartmant!
Vendég
 


Akkor minden esély megvan a babára, ha pont elkaptátok.
Másfél hét és kiderül.

Siófok, Szabadi-Sostó érdekelne bennünket, ha megkérdeznéd az öcsédet azt nagyon megköszönném. Én a neten nem találtam már.
Későn kezdtem el vakarózni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Este megkérdezem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


OK, köszi szépen.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Tegnap voltam dokinák,egyenlőre csak egy 7 mm-es petezsák látható,majd jövőhét pénteken megint megyek.

Szerintem is azért nézd meg a neten.Egyébként Fonyód,vagy Lelle sincs olyan messze és ott vannak még helyek.Ja és mi Lellén voltunk ahol kialalkították azt a partot ami olyan mint a tengerpart,nagyon-nagyon klassz!Mivel mindenki Siófokra fókuszál így Lelle és környékén még akad szálláshely.

A fürdőzést azért módjával!A kétségtelen, hogy jobb mintha medencés strandra mennénk

.
Egyébként én is 20 voltam amikor a mandulámat kivették és hát azt én se kivánom senkinek.Voltunk egy páran felnőttek és velünk együtt voltak a kisgyerekek is.A gyerkőcök meg se érezték az egészet,már egy óra múlva rohangáltak mi meg még 2 nap után is csak kómásan "fetrengtünk",szóval megviselt.


Kriszti!

Nagyon drukk neked,lehet hogy pont most hogy ilyen fura időre tette a ciklus a pé-t most sikerül!!! :wink:


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Judy!
Megkérdeztem!
Az apartmanok szállodák panziók tömve,lefoglalva.
Amit ő ismer,ezt mind megkérdezte!
De azt mondja rengeteg vendégház és panzió kemping van,azokat végig lehet telefonálni,de nem kizárt,hogy fő szezonba lehet helyet kapni!
Esetleg amit én is mondtam,hogy ha bejárod Siófokot s látod kivan irva a magánházakra:Szoba kiadó,ilyet lehet sikerül kivenni!
De ahogy Panni is irta Lelle és Fonyód sikeresebb lenne!
Pl. a barátnőméknek ha nem sikerült volna az a Fonyódi panzió,ők akkor végig járták volna a Balatont és ahol helyet kaptak volna ott szálltak volna meg!
De itt szerencséjük volt,tv hűtő volt a szobába reggelit kaptak,viszonylag nem drágán!


Panni!
Ez a hónap most igy sikerült,én ahogy irtam is vártam a tojásfehérjét,de nem volt,az ovu tesztet is csak kiváncsiságból próbáltam ki,ahogy betette a pé-t 11 napra,na előtte 1 nappal és utánna másnap lett pozitiv az ovu teszt,akkor akkor akciózgattunk,reméllem sikeresen!
Nem akarok kombinálni!De kicsit úgy érzem feszül a hasam néha görcsölő szúrkáló érzések törnek rám!


JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a vitaminos válaszokat, és egyéb tanácsokat! :) Sikerült vennem lh-tesztet, de csak DMben. Előtte két gyógyszertárban próbáltam, de nem volt. Rózsaszín doboz (igen, Kriszti, köszi!) Corax márkájú (DM: 2100 Ft körül, gyógyszertárban 3100 körül lett volna ugyanez ha van, azért nem mindegy) Megpróbálom ebben a hónapban ezt a tesztet, aztán meglátjuk.

Erika,
igen, jó lenne "természetesen" "gyereketcsinálni", csak lejár a gyesem, és ha addig nincs gyerek, akkor visszakell menni dolgozni vagy másik állást keresni stb. ami mondjuk fél év, vagy vállalkozni stb. és aztán meg akkor leszek esetleg terhes, amikor éppen nem annyira "alkalmas" Pedig legalább a harmadikat jó lett volna úgy csinálni.... :cry: Max. 10 hónapom van, ami elég soknak tűnik, de ha valami gubanc kiderül, akkor semmire se elég...
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona
detto ugyanez,csak nekem fél év mulva jár le...Akkor izgulhatunk együtt!!!!!! :D :shock: :roll:
Nekem még van egy olyan kikötésem is,hogy még 2 évet probálkozunk,ha nem jön össze,akkor vége,abbahagyjuk.Mi a Petrának akarunk jászotársat.Nem megint ekkora korkülönbséget mint most van,aztán nincsenek el együtt.Az lenne a jó ha mostanában lenne!!Odafent hallja valaki? :shock: :shock: :shock:

Panny
garula mégegyszer a kis pöttyhöz!!!

Judy
szerintem nem baj,hogy megmártóztál.Meleg is volt a viz,na meg a kismaszatodat védi a méhed,elringatózott ő is a vizben!!
Miért fáj a derekad?Csak az elején fájt a másik kettővel??
Nekem is fájt,de csak a végén.NA meg zsibbadt állandóan a jobb lábam,ugy hogy lépni se tudtam.Fura érzés volt!!

Mindenkinek szép álmokat!!!(bár már biztos alszotok,csak én vagok bagoly)
Vendég
 


JÓ REGGELT ÉS SZÉP NAPOT MINDENKINEK!

Jó lehűlt a levegő!
No, de ezt akartuk!
Én már nem értem a hőm!
36.8 37.1 36.8 !!!!!!!!!!!!!!!!
Ennyit erről a hónapról is!
Ha beágyazódás lett volna,ma nem ment volna vissza le!


Délután jövök!
Vendég
 


Kriszti,

Ilyen az én formám, jövőre időben foglalok helyet, de azért még körülnézek akkor Fonyód és Lelle témában, bár arra még nem jártunk.

Nem tudsz görbét feltenni??? Sokkal jobban látnánk a dolgokat, amugy meg légyszíves ne add fel ezt a hónapot. Ahogy nekünk összejött, neked is össze fog jönni, csak egy kicsit tovább tart.

Panny,

Nagy-nagy gratula a kis petezsákhoz, 2 hét mulva már a szívhang is meglesz.
Nekem még olyan messze van az az aug 15, amikor ujra mehetek uh-ra. Jó lenne legalább már a mozgását érezni,akkor nyugodtabb lennék.

Erika,

Én mindig derékfájós voltam, lánykoromban is, a terhességek alatt roszabb lett sajna, és most is kezdi, de azért meg lehet szokni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Megpróbálok később feltenni görbét!
Ha nem sikerül megirom,hogy hol tudod megnézni!
Megpróbálok reménykedni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 



A képet nem tudtuk bemásolni,de itt ha rákattintasz a diagramot látod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hú de sokat írtatok!

Panny:gratulálok a petezsákhoz!Gondolom már nagyon várod a jövő pénteket,mert én már nagyon várom az augusztus 8-át.
Vonalzót még nem csinálok,majd csak 8-a után, ha minden rendben van.

Judy:nekem is kicsinek vették ki a mandulámat,jobb most, minthogy szenvedjen vele,meg tényleg jobb,ha letudjátok még szülés előtt.
Nyaralásban sajnos nem tudok segíteni,mi Zamárdiba megyünk majd,de az a munkahelyem nyaralója.

Kriszti:nagyon drukkolok neked!

Rik,Nyáriorgona:biztos sikerülni fog nektek még mielőtt lejárna a gyes!Én is úgy voltam vele,hogy most szeretnék még egyet,nem úgy, hogy isszamegyek dolgozni, aztán megint eljönni.

Nálunk is jobb azidő,már ideje is volt,most legalább nem kóválygok össze-vissza,mert ebben a melegben olyan nyomott votam, semmihez nem volt kedvem.Meg ki tudunk menni napközben is,nem csak este.

Niki
Vendég
 


Kriszti,

Én csak az üres diagramot látom, ha rákattintok. Hol tudnám megnézni???? Mármint jelszó etc.... ha nem gond.

Niki,

Hát igen, jobb lesz neki most, mint később, még akkor is ha kiesik a suliból 2-3 hétre.

Nem gond a nyaralás, már kaptam egy tippet Balatonföldváron, bár még soha nem voltunk ott.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kriszti
én is csak üres diagrammot látok :shock:
Ne add fel !!A remény hal meg utoljára!!!

Niki
örülök,hogy jelentkeztél!!
Nagylányom tegnap óta már Zsámbékon nyaral.Este hivtam,hogy mizujs?Mondja hogy kezd lehülni a levegő.Huha,mondom itt dél ota 15 fok van csak,és fúj ezerrel a szél,meg zuhog az eső.Szal ekkora különbségek vannak az országban.Bár nálunk mindig hüvösebb van,mint máshol az országban.Ja és itt mindig fúj a szél. :x
Felétek mindig jobb az idő.terhesen biztos nehezebb ott elviselni a meleget... :roll:

Na megyek pakolok tovább...már csak 3 nap és költözünk :D
Vendég
 


Judy!
Mikor vissza néztem,még ott volt minden adat!
Mindjárt küldöm priben,hol nézd meg!
Vendég
 


Kriszti,

Hát elég érdekes a görbéd, az a baj, hogy a ciklus 2. felében a hőd nincs magasabban mint az 1 felében, és egy kicsit cikk-cakkos.
Dokinak megmutattad????Szerintem érdemes lenne, ha még nem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Nem mutattam az orvosnak,nem voltam mostanában és nem is készülök orvoshoz csak ha megjön akkor!
Hát elég érdekes!
Egy görbém se néz ki ilyen pocsékul!
De megnéztem a babás görbéket,az között is van 1-2 elég érdekes!
A másik,nekem a végeredmény a lényeg nem a hőgörbe!
Vendég
 


Judy!

Ha már van szállás Balatonföldváron az klassz,de Lelle is nagyon klassz hely :) Ugyanolyan szintű már mint Siófok,minden tekintetben és egy fokkal olcsóbb is :lol:

Niki!

Én se bírtam már ezt a hőséget,én is szó szerint csak kóvályogtam :?

Kriszti4

Amikor én is vezettem a hőgörbémet nekem se ment fel 37 fölé egyátalán és nézd meg mi lett :) és én is mindig nézegettem a babás hőgörbéket és hát tényleg van sok érdekes úgyhogy ne add fel!!!

Erika,Nyáriorgona!

Még rengeteg időtök van,miért ne jönne össze addig??!!Tutira hamarosan sikerül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :) :lol: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Nem is az az érdekes,hogy nem megy 37 főlé,hanem 2x is lement félidő után a hőm!
Ha érdekel a hőgörbém,szivesen megirom,hogy megtudd nézni mert nem tudom bemásolni!
De megnéztem a babáshőgörbe topikot pont ugyan olyat találtam mint az enyém most!
Nem élem magam bele,lessz ami lessz!
Ha most nem sikerül,akkor kipróbálom a jövő hónapban az Erika javasolta Csakra gyertyát!
De azért jó lenne ha sikerülne!
Vendég
 


Kriszti!

Szívesen megnézem ha megosztod velem a jelszvad :)

És tényleg nem a görbe számít hanem a végeredmény ahogy írtad :D

Azért az a kis vércsepp is bíztatató a hőleeséseddel egyidőben!!! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni

PRIVI MENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Kriszti!

Privi ment!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt,

Panny,

Sajna a Balatonföldvári hely nem jött be, mert egyrész nincs már hely, másrészt viszont 16 000 ft lett volna egy nap. megnéztem Lellét, nagyon sok helyen 2500ft 1 főre egy nap, ami viszont elfogadható, ugyhogy ma telefonálgatok egy sort, hogy hol van még hely.

Amugy hogy vagy?? Nincs hányingered?? Pocid nem szúrkál???

Kriszti,

Igazából tényleg a végeredmény számít, hogy babás legyél. Én is nézegettem a ferty-n a babás görbéket anno, és iszonyat, hogy milyen cikk-cakkos görbékkel estek nők teherbe.
Össze fog az jönni. :lol: :lol:

Én holnap 8-ra megyek belgyógyászati vizsgálatra, vinnem kell a vérképem eredményét is. Remélem nem fog találni semmit.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panny!
Boldog névnapot Neked!!!
Vendég
 


Judy!

Remélem sikerül a Lelle,meglátod tetszeni fog!!
menjetek el feltétlen megnézni a fizetős strandot ha ott jártok,mert nagyon klassz.Ahogy írtam már,megcsinálták olyannak mint egy tengerpart és ráadásul a strandon belül építettek egy élményfürdős medencét is(az külön belépőjegyes)amiben vannak csúzdák,jakuzzi...stb....6 év alatt ingyenes(a gyerekcsúzda amúgyis ingyesen)Szóval érdemes !!!

A hányinger néha már meglátogat, de még nem vészes.Nekem az elsővel végig hányingerem volt ,de sose hánytam ,a másodiknál hánytam egy jó párszor de legalább nem volt egész nap hányinger.Hogy most mi lesz??? :o

A hasam is szúrkál már és a 3 gyereknél már sokkal hamarabb tágul a méhem(ezt tapasztalom)Már alig bírom behúzni a hasam :)

Te is ezt tapasztalod???


Kriszti!

Hol vagy???

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,

Igen, már látszik a hasam, és sokan ki vannak akadva, hogy már ekkora a hasam, pedig még alig 10 hetes a baba.
Ráadásul az elmult 2 napban mintha éreztem is volna, azt nem lehet semmivel összetéveszteni. Csak nem nagyon mondogatom, nehogy hülyének nézzenek, sokan nem hiszik el, hogy a 3. babát az ember már hamarabb érzi.

Remélem kapok szállást legalább 3 napra, jó lenne egy kis családi kikapcsolódás.

Azt mondják mindegyik terhesség más, ez igaz, én az elsővel nagyon hányingeres voltam, a másodikkal kevésbé, most megy kb 5 napig tartott az émelygés, azóta semmi.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Erika!

Köszi szépen!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny

Én is

BOLDOG NÁVNAPOT

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Akarom mondani NÉVNAPOT

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


PANNI!

BOLDOG NÉVNAPOT!
Privit küldtem!


JUDY!
Ahol a barátnőmék voltak Lellén,11 ezer forintot fizettek/fő.


ERIKA!
Hogy vagy?

BRIGI!
Mi van veled??????????



NYÁRIORGONA!
Te hogy vagy????
Vendég
 


Köszi mindenkinek!!!
:D :lol: :D :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Kriszti
köszi kérdésedet!Most mulik a mensim,és fáj a fejem. :(
Még az előbb aludtam is egyet!
Most még sok azidegeskedés a lakáscsere miatt,holnapután költözünk,aztán a többi...
Attól félek ebben a hónapban meg a fáradtság miatt nem fog a bébike jönni! :roll:
És Te hogy vagy???Milyen érzéseid vannak??

Judy,Panny
szerintem természetes,hogy gyorsabban tágul a méh!
A magzatmozgást tuti hamar érzitek majd(vagy már igen),hisz a másodikat én pl. a 13.héten éreztem már erősen!!
Ti mikor???

Brigi
mi ujság veled?Olvasol minket?
Vendég
 


Erika!
Köszi jól vagyok!
Miért nem sikerülhet a bébi?
Lehet,hogy fog!
Ezt nem tudhatod előre!
De én is igy vagyok,most vele,hogy kétségeim vannak,mi is a nagy felújitás közepette!
1 hét volt,hogy akcióztunk és rögtön felkeltem mert arra gondoltam,hogy most úgy sem jön össze!
De azért a remény itt van!!!!
Ha nem akkor kipróbálom a Csakra gyertyát a jövő hónapban!


Brigi!
Hiányzol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Panni!
Küldtem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
ha ez megnyugtat :arrow: Rékával anno 19 évesen egyből felálltam,és az volt az egy alkalom csak gumi nélkül :!: S lám itt a nagylányom!! :lol: :P
Vendég
 


Jó reggelt!! :D

Erika!

Igen,én is előbb éreztem már a másodiknál a mozgást,olyan 14 hét körül.

Tényleg,Brigivel mi lehet?????

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Kicsit ritkábban fogok jönni mostanában, mert más témával is szeretnék foglalkozni. Azért majd néha benézek.

Ebben a hónapban lh-tesztet próbálok, E-vitaminozunk mindketten (apa teljesen kiakadt, hogy két gyerek után hogy van pofám ilyet adni neki, de aztán csak bevette, sőt már négy reggel meg tudtam mérni a hőmet is, hála neki, valahol legbelül ő egy angyal, de talán fél hogy ezt én észreveszem :lol: ) és megpróbálom az lh-teszthez igazítani az akciót ("gyűjtögetés"). Ha ez nem jön össze, akkor jövő hónapban mindennap együtt leszünk! :lol: Ez az ötlet apának biztosan fog tetszeni! :oops: De ebben a hónapban legalább az biztosan kiderül, hogy van-e peteérésem.

Erika,
tényleg nagyon egy cipőben járunk. Szerintem is jó a kis korkülönbség, csak anyának is ki kell bírni, és azért a gyerekeknek is sokat kell tolerálniuk. Nálunk már van egy játszótárs :D de rengeteget veszekednek is (mindig ugyanaz az egy darab vacak játék kell az ötvenezer közül mindkettőnek), ez is hozzátartozik a kis korkülönbséghez! Ti mióta próbálkoztok?

Kriszti,
szorítok Neked nagyon, tudod, Te előttem jössz, aztán lehet hogy Erikát is magam elé engedem, neki sürgősebb! :wink:

Kismamák vigyázzatok a nagyokra, a kicsikre és a legkisebbekre! :lol:

Na pussz, ez még csak a nemistudom hányadik nap, most lazítok.

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona!
Nagyon aranyos vagy,hogy magad elé engedsz!
Reméllem élek a lehetőséggel!
De azért tessék neked is az iramot tartani!
Nem számit a sorrend az a lényeg sikerüljön mindenkinek!!!!!!!!!
Reméllem azért a másik elfoglaltságod mellett be-be nézel!!!!!!!!

Puszi!!!!!

Panni!
Privit küldtem!
Vendég
 


Hol vagytok???????????????????????????????????????????



Jó éjt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nyárorgona!

Látom nem hagyod a véletlenre a dolgot te sem,igazad van :D Tuti sikerülni fog :lol:

A kis korkülönbség árnyoldalával kapcsolatban igazad van,én is tapasztalom és még fogom is :wink:

Jó éjt!! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt és szép napot mindenkinek!


Hogy vagy mindenki??????????


Hol vagytok??????

Én tegnap este kicsit megijedtem,mert egy pici fura folyásom volt,a szine barnás sárgás rózsaszines!
Rákészültem este betéttel aludtam!De most semmi!
Csodálkoznék ha ilyen hamar megjönne!!!!!
De felkészültem rá!
Igaz nem örülnék neki semmi féleképpen,mert a nyaralásunk előbre lett hozva!
Már kedd este indulunk!!!!
Hát ez elég érdekes lessz ,ert délelőtt még suliba leszek!!!
Elvolt tervezve,hogy szednán egész nap főzök a lányomnak,mert ő nem jön!!!!
Most főzhetek hétfőn,mikor délelőtt újfent iskolába leszek!!
No de mindegy,ha már igy alakult!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Sajna elég keményen megtalált a hányinger :( ja és szinte egész nap tudnék aludni :wink: ...dehát ezt akartam :? :D

Már kedden indultopk nyaralni??De jó nektek :) Hány napra is???

Ez a színezett folyás lehet akár jó hír is a 23.napon.Tudod,emlékszel,nekem is színes folyás jelentkezett és én is azt hittem hogy megjön...és tessék :lol: :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Kriszti!

Privi ment!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panni!
Küldjél a hányingerből egy kicsit!Vevő vagyok rá!!! :lol: :lol: :lol:
Igen kedd este indulunk!!!Péntekig leszünk!!!!!
Hát ez a folyás érdekes!!!!Reméllem nem jön meg!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindjárt irok privit!!!!!
Vendég
 


Panni!

Privi ment!!!!!!!!!!!!!!

/Ma már igérem az utolsó!/
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: