Új privát üzeneted érkezett!

Mmzsó,
nagyon sajnálom. De annak örülök, hogy nem zuhansz magadba.

A gyógyulásod is azt bizonyítja, hogy higgadt, erős és bizakodó ember vagy! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska,
köszönöm a biztató szavakat!
És boldog pocakosodást kívánok Neked szeretettel:Zsófi
Vendég
 


Zsófi,
köszönöm, kedves Tőled!
Mikire, vagy legkésőbb Újévre pedig tudod mit kívánok Neked! :wink:

Továbbra is figyelek ám, és nagyon várom, hogy jelentkezz!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Köszönöm és megígérem,hogy jelentkezem,amint van "valaki".

Legkésőbb júliusban,ugyanis én is nagyon kíváncsi vagyok Livi kistesójára :wink:
Vendég
 


:) :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!!!

Kislány vagyok!!!
A megerősítéseteket szeretné kérni.
4. napja kellett volna piroskának meglátogatni, de még mindig semmi. A terhességi tünetek (émelygés, mellfeszülés, hasfájás immár 2 hete van!!)
A mai tesztem pedig így néz ki:



Kép


Ez Babácskát jelent már?? Szinte alig látszik........... de mégis látszik........ :lol: :lol: :lol: :shock:
kislany
 
 


Drága Kislány!


Azt hiszem, meg kellene változtatnod a felhasználónevedet!

A javaslatom: A n y u k a!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szívből gratulálok!!!!!

Ez bizony ++++++++++++++++++++++++++++ :wink:

Nagyon vigyázz magadra!!!

Na ugye!
Nem megmondtam, hogy mi egyszerre fogunk szülni???!
Vendég
 


Kedves T. Mária!

Látom én is a csíkot, de ez még olyan halovány......... :shock: :shock:

Jövőhéten meglátogatom a dokimat, az a tuti!!!!

De azért van öröm!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aszem most lettem igazán bizonytalan a teszt eredményét illetően. Annyiszor megnéztem már a teszted, hogy tényleg jól látom?? Úgy tűnik........... :lol: :lol:
kislany
 
 


Szia Kislány!

Légy nyugodt, ez a teszt biztosan pozitív. :wink:
Én is látom...
Az enyém is ilyen volt az első. Megismételtem két nap múlva, és az már erősen látszott. :lol:
Semmi gond, nyugodtan higyj a szemednek!!
Örülök neked nagyon! :wink:
Vendég
 


Kislány!
Pozitívnak néz ki, ha van még otthon teszted, csinálj holnap vagy holnap után megint, meglátod, erősebb lesz az a csík!
De tudod mit? Ha holnap után sem lesz piroskád, akkor fölösleges is újabb teszt! :wink:

Gratulálok!!! :D

T.maria,
én 4 hét 6 napnál járok, benevezhetek az egyszerre szülős csapatba? :wink: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szia Gabuska!

Naná!

Minél többen vagyunk, annál jobb! :wink:

Mikor mész dokihoz?
Vendég
 


T.maria,
megyek 15-én, de akkor még nem kimondottan a babát nézi, hanem a körülményeket (méhnyálkahártya vastagsága, jó helyre ágyazódott-e be, ilyesmi), mert kezeléssel jött össze, a hivatalos terhesgondozásra meg dec. 3-án megyek először, akkor nézi meg a szívműködést.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

T.Maria, Gabuska, csatlakozom Hozzátok!!!
Úgy tűnik egyre többen szülünk azonos időtájt!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány
látod, egy nappal később már milyen egyértelmű a teszted!!!!!! Gratulálok! :lol: Gabuska és T.Mária nektek is!!!!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kislány,
fantasztikóóóóó!!!
Gratulálok!!! :D

Ez a csík már nem hagy kétséget!

(Medilab teszt?)

Én még babonából nem merem feltenni a vonalzót, de a tiéteket olyan jó nézegetni!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Syrynx,
köszönöm! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, Syryns, köszönöm!!!

Gabuska: a vonalzóval kapcsolatban a férjem ejnye-bejnyézett, amiért ilyet felrakok!!! DE én tudom, hogy semmi baj nem lesz a terhességemmel és a babával, biztos vagyok benne!!!! Te se félj semmitől, mert a félelem az negatív energiát gerjeszt, az pedig nagyon nem jó!!! Mindannyiunknak csudaszép. egészséges, pici babácskája lesz!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány,
dehogy félek! :wink:
Ha félnék, akkor eleve nem is hoztam volna nyilvánosságra.
Csak több ismerősömmel történt baj, így inkább óvatos vagyok még.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!


Nos, voltam orvosnál.
Íme:
Az uterus kissé megnagyobbodott,homogén szerkezetű. Terhesség még nem látható. Nyálkahártyavastagság 13mm. kontroll 1 hét múlva.

ezen felbuzdulva vettem hazafele tesztet, amit naná, hogy meg is csináltam, és íme:

Nem reggeli pisiből! Kép :lol:

Még ennyire korai volt mennem?
Vendég
 


T.maria!

Aha! A 6. hét előtt nem nagyon szoktak látni semmit a babából, nekem is dec. 3-ra van időpontom, és anno a lányommal is 7 hetes voltam.

Sztem még az 1 hét múlva lévő vizsgálat is lehet, hogy korai lesz. De a törpi ott van, az biztos. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


KÖSZÖNÖM!
Vendég
 


Maria,
Igen nagyon korai volt legközelebb már lesz ott baba :wink:
Vendég
 


Gabuska!

Mikor a lányoddal 7 hetsen voltál akkor volt már szívhang??? Mert én csütörtökön megyek uhra és pont akkor töltöm be a 7-ik hetet. És úgy izgulok hogy legyen és minden rendben legyen!!!!!!

Kislány,T.maria!!

Gratulálok mindkettőtöknek!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boldog pocakosodást!!!!!
csipcsab
 
 


Kislány, T.maria

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
katiee
 
 


Csipcsab,
Én 6+2 voltam amikor az első uh volt és akkor már volt szívhang is :D
Vendég
 


Csipcsab, lehet, hogy most elájulsz, de nem emlékszem. :oops: Pontosabban arra emlékszem, hogy nem esett szó a szívéről egyáltalán. Megnézte, mondta hogy megvan, jó helyre ágyazódott, néztük is, de csak egy szürke babszemet láttunk. És még annyira tudatlanka voltam akkor, hogy fogalmam sem volt, hogy mikor néznek szívhangot, így nem is tűnt fel, hogy nem esik róla szó.

Ez volt az
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Köszi csajok az infót!!

Hát remélem nálunk is lesz!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenki kedvességét!! :))))))

Katiee, Veled mi a helyzet?? Látom ciklusod végéhez közeledsz--- érzel valamit?????

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány

Sajnos semmi tünetet nem érzek! Egy tünetem van lassan már két hete, olyan érzés, mintha ninden pillanatban megakarna jönni! Persze nem egész nap, hanem időközönként! Mondtam az orvosomnak, de szerinte ez még a Closty hatása!
Most várom, hogy megjöjjön és akkor mehetek hsg-re!

Kép
katiee
 
 


Katie!

Ez jól hangzik. fájni fájhat a hasad úgy, mintha meg akarna jönni!!
Lassan veheted a tesztet!!!! :))))))

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Katie, nekem már 1 hete, hogy pozitív lett a tesztem, de még mindig olyan, mintha meg akarna jönni! Ez is csak egy, a száz lehetséges terhestünet közül! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kismamik merre vagytok? Ki mikor megy dokihoz?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Én ma találkozom a védőnénivel, és jövőhét hétfőn lesz a kövi uh. :)
Akkor töltjük a 8. hetet, már biztosan lesz szívhangja a Manónknak. :) Már nagyon várjuk. :):):)
Idáig erősebb émelygéssel megúsztam, bár volt néhányszor olyan érzet, hogy én azonnal taccsolni fogok :(
Egyébként úgy néz ki, megvan a megoldás émelygésre: diétás kóla :):):)
Bár Apa szerint inkább gyümölcslevet kéne innom, az egészségesebb. De attól meg visszatér az émelygés :(

Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk esik a havaseső :( Még jó, hogy tegnap végre felrakattuk a téli gumit.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Szeretnék feltenni az érdekesség kedvéért egy embrió transzfer (lombik baba) után 11. napi tesztet. 12. napon a hcg: 1511

Kép

Üdv.:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Mikor megláttam a neved, rögtön beléptem! És tényleg az van amit gondoltam! Istenem, annyira örülök nektek! Szívből gratulálok! Van egy érzésem, hogy több albérlőd van! :wink:
Vendég
 


Fanni!

Szívből gratulálok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vigyázz magadra!
Vendég
 


Fanni! Kép
Vendég
 


Grönland :P
NAgyon szépen köszönöm! Szerintem is. De azért itt is leírom, hogy lényegében nincs is tünetem :shock: Egy picike mellfeszülés, valamint kb. a 6. naptól enyhe mensis görcsök. Ennyi. Azért jó így :wink:

Mária :P
Köszönöm szépen. Látom, Te is friss babás vagy. Neked is gratulálok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jajjjjj Fanni!!!!

Én annyira örülök.................
Rengeteg gratula Nektek! Már olyan régóta vártok erre!

Pihenj rengeteget!




Ui.: Szerintem is több lakód van! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Fanni,
gratulálok!!!
Hányadik lombikod volt?

Csucsu,
én ma voltam dokinál, 5 hetes, 1 centis petezsák.
De tuképp nem láttunk még sokat belőle, de majd decemberben. Jól gondoltam múltkor, mert most nem elsősorban a babát nézte, hanem a nyálkahártyát. Szép vastag, így nem kell az utrogestan, amit Livinél szednem kellett.

Kép

Ugye milyen aranyos lábujjai vannak? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Fanni!

Nem is kell még tünetnek lennie, jönnek azok nemsokára! Meg is unod, akkor küldheted felém! :wink: Úgylátszik a szánimentesség a titok! :lol: Majd én is ritkábban fordulok ott meg, oszt hipp-hopp babás leszek! :lol: Nem mintha mostanában aktív lennék ott! 8)

Gabuska!

Gyönyörűséges! :wink:
Vendég
 


Monácska :P
Köszönöm szépen!

Gabuska :P
Ez volt az 5. tb-s lombikom és volt egy fagyasztott embriós is :roll:

Grönland :P
Anyukám és a tesóm is végig szinte tünetmentes volt, lehet, hogy nálunk ez valahogy genetikailag van így. De azért ne nevess ki, ha egy hét múlva mást kell írjak :lol: A kellemes érzést és az őszinte örömet amit érzek, viszont szívesen megosztanám mindenkivel, aki még nem érezhette! Küldök belőle Neked is, már most, azonnal!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni: Szivből gratulálok!
:)


Grönland: te pedig a fa alá tehetsz egy zebrás tesztet :) Annál szebb ajándék nem is lenne :))

Gabuska: a lábujjai alapján kire hasonlit a baba? :) Csak nem tiszta apja ? :)
Csodás karácsonyotok lesz azt hiszem :) A kicsinek ez lesz az első karácsonya :)

Kép
csucsu05
 
 


Fanni! Gratulálok!!! Őszintén örülök Neked!!! :)))

Katieeeeeeee??????????????

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Gabuska,muszáj volt benézni,hogy mi van Veletek,tudtam,hogy dokihoz készülsz....nagyon örülök,csak így tovább :lol:

Gratulálok Neked is,Fanni! :wink:

A Grönland,Csucsu,és mindenki,aki még nem babás:HAJRÁ! :lol:
Vendég
 


Csucsu :P Kislány :P Mmzsó :P
Köszönöm szépen :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Helló!

feltennék egy mai tesztet. Gyakorlatilag a ciklus második részét végig véreztem, már azt hittem megjött. Jövő hónaptól kellene a closty, és nem tudtam, hogy miért nem megy le a hőm, és miért nem jön meg rendesen, és különben is csak holnap vagy holnapután kellett volna megjönnie. Dühömben mártottam egy tesztet.

Véleményeket várok, főleg, aki használt ilyen típusú tesztet.
Belinkelem a fertys ciklust is (17. cn 18,5 mm tüsző, tehát legkorábban a 18. napon lehetett pé, de én inkább a 19-re vagy a 20-ra tenném megérzés stb. alapján)
http://www.fertilityfriend.com/home/c13dc

Kép

tjuca
 
 


Juca

Anno én is ilyent tesztet csináltam,,,kb úgyan ilyen haloványka i s volt, ez a csikocska már több mint 8 hónapos.
Menj dokihoz a vérzés miatt ,,valószinű progipotló kell.

halk gratula :wink:
Vendég
 


Juca én is véreztem az elején mind a 3 -mal (meg a két elvesztett babával is), szóval mind az 5-tel :( !
Vendég
 


Juca :)
Az enyém is ilyen halvány volt az elején. Aztán napról napra erősödött.
Szorítok Nektek nagyon!!!
Irány a doki!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: