Új privát üzeneted érkezett!

nem tudom hol a vonalzóm :-( majd most

Christell, nekem az összes ilyen teszttel bajom van, az ovulációs tesztn még sosem sikerült kifognom a tutit... úgyhogy vagy olyan okos az én szervezetem, hgy ha figyeli egy doki akkor rendben ha nem akkor nem működik vagy 100 % nem megbízhatóak :-)

Jaimee, ez jó, legalább be lehetett vinni, remélem nálunk is megengedik :-)

Kép
mercure
 
 


Jaimee, Olik! Sajnálom az új vonalzókat :( De apa szülinap az tuti dátum!!! Minden rendben lesz!!! :wink: Kép

Csajok!
Ne riogassátok egymást minden félével!!! Csináljatok mindent úgy, mint eddig, nem kell változtatgatni, mert azt a szervezeted tiltakozásnak fogja kódolni! Nem azt mondom, hogy szívjatok el napi egy doboz cigit, és igyatok egy vödör kávét, de ha eddig reggelente kávéztál, szerintem az belefér. Aztán ha megvan a pötyi, akkor no kávé, cigi, stressz!

Na megyek összerámolok, takaritok egyet + kotyvasztok valamit.

Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Be lehetett vinni, az volt a lényeg, hogy 2 óránál ne legyenek "öregebbek".

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

 
 

krisztinka79!

Megnézném, csak várom, hogy megírd az óra percet meg a helyet.. Vagy már megírtad, és én nem láttam? Bocsi, ha így van.. :oops:
Vendég
 


Igazad van, Kamilla!!!! Lazítani kell!! Elviekben annnnnyira megy minden, csak a gyakorlat katasztrófa. Nálam legalábbis. :D

Megyek haza, palacsintát rendelt az Uram. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Betty! Gyönygyös 7.30
Vendég
 


a lazításról annyit, hogy tényleg megpróbálunk úgy csinálni mindent mint eddig... kivéve a mozgást :-( de járunk táncolni, direkt terelem a figyelmet... és már elértem volna azt hogy na majd jön a baba ha akar, erre a párom vadult meg, hogy mi van már... fő a munkamegosztás :-)
mercure
 
 


na megyek én is haza... mindenkinek szép és hatékony estét! :-)
mercure
 
 


Látod Mercure agy nem maradhat ki egy nap sem!! Mindik van ki akarja a babát! :lol: :lol:
Vendég
 


agy=így bocsi :oops:
Vendég
 


krisztinka79!

Itt van arra az időre a táblázat, amint látod 2005.március 18-ra írta
a Jónás napot, de pont határeset, így nem írt nemet :( Így még csak véletlenül se tudjuk megnézni, hogy ha akkor fogant volna pont azon a napon, akkor mi lett volna.

1172075376.74.doc

Itt pedig az ezévi van! Márciusra és májusra ír legközelebb lányt.

1167881227.42.doc
Vendég
 


Sziasztok!!

Na megint sikerült eltűnnöm egy időre!
sajnos elég komolyan elkaptam az influenzát!!! (lázzal meg minden velejárójával)

Erről jut eszembe, szerintetek ha az ember még nem tud róla hogy terhes, de mondjuk influenzás lesz, és gyógyszert vesz be pl. algopirint. Árthat ez az éppen megfogant babának???
Mi a véleményetek erről???

Egyébként nálunk a férjem abszolút optimista! Szerinte nekünk rövid időn belül lesz babánk.
Ja és szerinte én BABA-MÁNIÁS vagyok!!! Sokszor csak nevet rajtam, hogy nekem muszáj minden babát megnéznem. :)

Megpróbálkoztam a vonalzóval, majd kíváncsi vagy sikerült-e.

Ja és Apuci úgy döntött már ebben a hónapban próbálkozunk a május helyett! Nagyon örülök neki, és nagyon bizakodom!!!

Mindenkinek kellemes és influenza mentes napot!!!

Puszi: Nini

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Betty! Köszönöm szépen!
Kép

Hát azért még reménykedem, ha most sikeres hónapunk lenne akkor kislányt sikerült összehozni. :roll:
Vendég
 


Nini!

Nekem azt mondta az orvosom mikor terhes voltam, hogy csak algopirint vehetek be, ha fáj a fejem, de csak egy felet.
Vendég
 


Mercure: köszi a para órát! :D :D

Jaimee: mesélj még egy-két ilyen jó storyt, olyan jókat szoktam mosolyogni :D :D

Krisztinka: szuper, hogy legalább Te tudsz ilyen gyógyszer témában segítséget nyújtani...Én pont az aszpirint tudtam, de akkor ezt megjegyzem!!

Ma beszéltem azzal a docens asszonnyal, aki a kicsi szívét észrevette...Elmeséltem neki a gondjaimat és azt mondta, hogy ha az apa szed valamit, akkor az nem árt a spermáknak, a mama nem szedhet semmit...A fürdés (thermál vizes, uszodás) magzati fejlődési rendellenességet nem okoz, max el lehet kapni valami kellemetlen nyavalyát a mamának...

De most már nyugodt vagyok!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok Csajok!
Köszike a segítséget a vonalzómhoz.
Remélem sikerűlt...
Csak nem vagyok olyan béna... :oops:
Vendég
 


Sikertűlt!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

A mensim még nem jött meg. A hőm is fent van. De ahogy kamilla is mondta, hátha csak késik, akár pszichésen is. Ezért még nem tesztelek minimum hétvégéig. :( Azért szorítsatok légyszi! Eddig bejött!!

Az Algopyrin nem jelent veszélyt a babára. Ha fáj a feje a kismamának nyugodtan be lehet venni 1 szemet! Ezt egy genetikus, gyermekgyógyász doki mondta nekem. Nekem is csak az használ. (pl. ma is nagyon megfájdult!!) Anyukám mondta, hogy ő is szedte annak idején ha fájt valamilye, akkor amikor a tesómmal, meg velem volt terhes. (Nem lett semmi bajunk :) )
rgabi
 
 


Szia Gabi!

Én drukkolok neked nagyon.
Van már gyerkőcöd, vagy ez lesz majd az első?
Vendég
 


Szia Niki!

Ez lenne az első baba!
Neked? Múltkor írtad, hogy a baba nem hagyott aludni! Mi történt, hiszen még az elején vagy!
rgabi
 
 


Gabi:

Nem történt semmi, csak rosszúl voltam egész este, és nem tudtam aludni...
Most kezdődnek még csak igazán a rosszúllétek. :(
De megéri.
Na és hogy érzed lesz baba???
Egyébként észre lehet venni.
Nekem is megmaradt a 37¤, na meg a melleim a kezdettől fogva mostanáig is nagyon fájnak.
Szerintem a mellfájás az tuti jel!
Csak óvatosan, nehogy beleéld magad.
Attól rosszabb nincs is.
A tesztel szerintem várj, még.
Én 3 hetesen csináltam asszem az elsőt, és igen halvány volt.
Utána meg várni megint, hogy teljenek a napok...
Az pocsék.
Szerintem a rosszúllétek csak jóval később jönnek...
Nekem is csak 2 napja kezdődött.
De drukkolok nagyon!!!
Aztán tessék mindent megírni, hátha te lennél a 3. kismama itt.
Bár már csak én maradtam, a másik kismama eltünt... :?

Puszika, és jó éjt mindenkinek!!!
Vendég
 


Ja és nekem is ez a babácska az első!!!
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Jó régen írtam ide, de most gyorsan visszaolvastam mindenkit.
Tök jó, hogy már ilyen sokan vagyunk.
Kívnánom, hogy mindenkinek legyen babája 2007-ben!

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Gabi!
Nehogy magadra vedd!!! Kívánom, hogy tényleg sikerüljön drukkolok neked!!! Én magamról beszéltem, hogy a kolléganőm vágja mindig a fejemhez, hogy pszichésen produkálom, hogy nincs peteérésem, és ennek kapcsán gondoltam, hogy azt is valószínüleg én csikartam ki a szervezetemtől, hogy 34napos ciklust produkáltam. Akik azon görcsölnek, hogy ne legyen babó, azoknak mindig késik, hogy frászt kapjanak. A gyerekeknek, meg ha nem tetszik az ovi lázat produkálnak, hogy hazamehessenek, aztán otthon minden ok.
Gabi! Eddig minden jel babóra utal!!!Ne hagyd, hogy bármi a kedved szegje!!! :wink:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!

Gabi: Azért egy tesztet megérne, nem? Magamat ismerve teszt nélkül is bőven beleélném magam a babába.

Pocsék az idő, alig akaródzott felkelni. És még rosszat is álmodtam. Azt álmodtam, hogy egy gyógyszertárban dolgoztam, mint segédasszisztens, aki hátul pakolja a gyógyszereket. A gyógyszerészek pedig a melóhelyemről ismert szakácsnénik voltak!!! Maga a gyógyszertár egy pincében volt, ahová csak egy kötélen lehetett leereszkedni, mint egy akadálypályán. Hát lehet, hogy efelé halad az egészségügy. :-(( Na, nem terhellek benneteket a hülyeségeimmel.

Nálam szerencsére nem működik a stressz és a ciklus hossza közötti összefüggés, van hogy a legnagyobb hajtásban, idegbajban is 30 napra már megjön, máskor pedig a nagy nyugiban 35 napra.

Hiszek viszont a pszichológiai tényezőkben, 2 ciklussal ezelőtt tökéletes terhességi tüneteket produkáltam, aztán már majdnem tesztet vettem, mire 34 napra megjött. Brrr..de rossz is az.

Heni: Nyugi, minden rendben lesz a babával!! Érzem! Persze nem árt, ha az embernek van egy nagyon jó dokija, az megnyugtató lehet.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ninike: Tényleg jól eltűntél, már csodálkoztam, hogy hol lehetsz. :D
jaimee
 
 


Jó reggelt!

ÚÚÚÚútálom a mai napot, legszívesebben otthon lennék. Ráadásul ma este apa sem lesz otthon :-( pedig mától kellene akciózni... azt mondta menjek haza előbb, de nem tudom hogyan, a gyerek is 3ra otthon lesz, nem biztos hogy így kellene felvilágosítani :-)

Gabi, olyan izgi! Drukkolok nagyon és amint teszteltél írd meg, mert lukas lesz az oldalam a kíváncsiságtól :-)
mercure
 
 


Jó reggelt!

Jaimee: rossz álmokkal nem vagy egyedül! Ráadásul frontérzékeny vagyok, így baromira fájtak a lábaim..Olyan gáz, mintha 72 éves lennék és nem 27. Na mindegy....Per pillanat most az éltet, hogy mindjárt hétvége és végre elutazunk egy picit! A pszichoszomatikus jelekben én nagyon hiszekk...Bár nálam inkább a "női megérzések" jönnek be, nem tudom miért...Az előző orvosaimnál, ha nem hallgatok saját magamra és arra a bizonyos belső hangra, akkor ma már nem lennék...

RGabi: tesztelj!!!!!!

SzNiki: irígykedem kicsikét :wink:

Puszi mindenkinek

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jaimee ilyen pszihés dolog már nálam is volt, szerencsére csak egyszer 3 hónapja, de megbeszéltem magammal, hogy ilyet többet nem csinálunk :-)

Kép
mercure
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Elég csúnya ma az idő. Én sem akartam felkelni, de sajnoskénytelen voltam, mert írnom kell a szakdolgozatomat. Húúúú.... De szenvedek vele.... Holnap megyek suliba, és valamit be kéne mutatnom, hogy mit csináltam eddig. Másoknak már két hete megvolt a 70%-a. Nekem még most sincs meg... De majd meglesz... :)

RGabi!
Szerintem is tesztelj! Olyan kíváncsiak vagyunk... Nagyon drukkolunk. :wink:

Szép napot mindenkinek!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Heni:

Ne írígykedj, neked is biztosan lesz babácskád.
Mondjuk mikor megtudtam, hogy a barátnőm 5 hetes terhes én is sírva fakadtam, mert örűltem is, meg írígykegtem is, hogy nekem mért nincs???
Aztán jött a másik barátnőm 2 hónappal később kb. és kiderűlt, hogy ő is terhes, hát padlón voltam...
És nem is akartak babát....
Aztán mikor a 2. barátnőmnek mondtam, hogy írígykedem, már akkor én is kb 3 hetes terhes voltam :D
Szerencsét hozott a sok babuci.
Szóval fel a fejjel, hamarosan biztosan lesz neked is egy kis pocaklakód!!!


Csajszik!

Nem hiszitek el, de folyton, már egy hete a babácskámmal, vagy a terhességgel állmodom.
Remélem nem jelent rosszat.
Eleinte féltem, hogy majd elmegy a baba, de mostmár tudom, hogy az ég világon semmi baja nem lehet, mert vigyázok rá nagyon.
Borzasztó lehet elveszíteni egy babát.
Tudom, sajnos itt is van olyan, aki már átment ezen.
Szörnyű...
Nem ís írok inkább erről, mert még a hideg is kiráz.
Hétfőn lesz az ultrahang!!!!!!!!
Jaj már úgy várom, hogy láthassam, meg hallhassam a pici kis szíve dobbanását. :D
Valahogy majd tuti felrakom a piciről nektek az első ultrahangos képet!!!!
Pusza
Vendég
 


Párom korholt meg tegnap, hogy hogy lehetek irígy a legjobb barátnőmre, akinek immáron kevesebb mint 3 hónap van hátra a szülésig. Nem érti, mit érzek. Nem vagyok én irígy a szó szoros értelmében, csak.....Na jó, arra marha irígy vagyok, hogy mennnnnyire természetes neki, hogy simán teherbe esett, akkor amikor akarta. El sem tudta képzelni, hogy esetleg 3 hónapon belül nem jön nekik össze. És igaza lett. Már évek óta mondja, hogy ő érzi mennyire termékeny. És igaza lett. És tök nyugodt, hogy minden oké. Boldog, mint állat. Hát persze, hogy az. Ma megyünk névnapozni hozzájuk, már most tudom, milyen kínokon fogok átmenni. Gyerekkocsi az előszobában, kiságy a gyerekszobában....Nagy pocak....Rémálom számomra. Olyan, mint egy erőpróba, csak a végén nincs nyeremény. Max. az önuralmam fejlődik. Vagy csendben megőrülök. :D :D :D Na mindegy....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee, erős leszel tuti!!! Sajna ilyeneken át kell menni. Körülöttünk is rajzanak a gyerekek, szinte minden hónapban megyünk babanézőbe és egy hónapon belül szül a párom húga. És nem jó, hogy megelőzött, mert ők később kezdték a próbálkozást, DE KIBÍRJUK és az lesz a jutalom, hogy mi jövünk utánuk. :-)

Kép
mercure
 
 


Mercure: Biztos erős leszek ma este, mert a barátnőm pont most mondta le a mai estét, a férjét váratlanul berendelték dolgozni. :D De ami késik, nem múlik, szombatra tettük át a programot. Majd arra koncentálok, hogy milyen jó lesz, ha majd babás leszek, a barátnőm mennyi tanáccsal tud ellátni. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!
Mire végigolvasok mindent, mennem is kell!

És elfelejtem, kinek, mit artam írni! :cry:
Én is hajlamos vagyok ilyen pszihés produkciókra.
És én is irigykedeka barátnőimre!
Mondogassam nekik, hátha bejön?
Vagy csak azt mondogassam: "Megszülettem!-kiáltott kisréce.
Én is ,én is !-kiáltott kispipi!"

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Na Jaimee az angyalok adtak neked pár napot erősödni :-)

Omnia, jól látom hogy mára írja neked a pét?

Kép
mercure
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép napot ebben a borús időben!


krisztinka79!

Drukkolok, hogy sikerüljön. A nem csak akkor garantált, ha a módszer alapján megadott napon történik a fogantatás, ha nem, akkor bármilyen nemű lehet a baby! Kívánom, hogy minél előbb legyen egy gyönyörű kislányotok is :)


csheni26!

Kellemes 7végét, jó kikapcsolódást és eredményes napokat kívánok Nektek.. :lol:


sz.niki!


Neveken gondolkodtok már? Tudom, korai még, de hátha van már favorit.. ;)


Ninike!

Úgy látom pár nap híján egyforma a ciklusunk. Lehet, egyszerre fogunk tesztelni is :)


christell!

Mikor van a végső szakdoga leadásának határideje? Sikerült anyagot találni hozzá? Te gépeled és szerkesztgeted egyedül? Tudom, milyen nagy munka, hogy minden úgy legyen, ahogy a szabályzatban le van írva..


jaimee és mercure!

Meglátjátok, hamarosan meg lesz a Ti várakozásotoknak is a gyümölcse.. :lol:


pandácska*!


Hova tüntél?
Vendég
 


rgabi!

Hány napja késik pontosan? Szerintem, ha már 4-5 napja, akkor nyugodtan csinálhatsz egy tesztet. Én a LILY-félével csináltam annak idején, és még 3 év után is látszik a 2 csík :)
Vendég
 


Szia Betty! Lenne egy kérdésem a Jónással kapcsolatban, megcsináltam a neten és júniusig nem ír ki nemet... mondjuk mindegy lenne, csak foganjon meg és maradjon is ott ameddig kell...kíváncsi vagyok :-)

Kép
mercure
 
 


mercure!

Ahol nem ír ki nemet, ott valószínűleg a születési óra perced miatt határeset, így bizonytalan a nem. Érdemes megcsinálnod a rizikó faktorosat is, ott írja a nemet, csak kérdőjellel, illetve a rizikófaktort is jelzi, és az óra percet is, hogy mikorra kell odaérniük a spermiumoknak. Előtte 24 órán belül érdemes próbálkozni, az a legotpimálisabb.

Itt van az az oldal.
http://www.lunarium.co.uk/jonas.php

GTM+1-re kell állítani, feltéve ha Magyarországon születtél. Ha kérdésed van, nyugodtan írd meg.
Vendég
 


Jaimee!
Nem kell nagyon irigykedned a barátnődre, hiszen nemsokára nálatok is bekopogtat a gólya. Csak türelem.... :wink: Tudom nekem még könnyű ilyeneket mondanom, hiszen még nem próbálkozunk, emiatt türelmes vagyok, és nem vagyok irigy senkire. Még... Majd, ha már próbálkozunk pár hónapja, és nem jön össze, akkor annál inkább.... Mi is alig győzzük a babaruhákat vásárolni, és látogatni jáni, mert az összes ismerősöm, barátnőm, férjem unokatesói, most szültek, illetve az egyik felesége a 3. hónapban van.

Betty!
Sikerült anyagot találnom, lehet, hogy túl sokat is, így a bőség zavarában már fogalmam sincs mit írjak... Így írom, ami eszembe jut. Szerintem ezt még párszor át fogom dolgozni. Egyedül csinálok mindent, én is szerkesztgetem. A konzulensem szerint még nem vagyok elkésve. A végső leadási határidő április 15. Akkorra már bekötve, 2 példányban, Cd-n, egy fél oldalas kivonatot idegennyelvre lefordítva kell beadni. Nagyon melós, de majd egyszer ezen is túl leszek, és jöhet a babaproject ezerrel... :)
Fő az optimizmus! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


fix.b:

Persze, hogy gondolkodtunk már a neveken.
És meg is van.
Fiú:Dominik
Lány:Dorina, meg nekem a Lara tetszik, de a párom hallani sem akar róla...


Csajok!!!
Meg tudja nekem mondani valaki, hogy az esküvő előtt mennyivel kell bejelentkezni az anyakönyv vezetőnél?
Mármint, hogy mikorra tudnak körülbelűl a leghamarabb időpontot adni???
Egy olyan 3 hónapon belűl adnak??
Tudja valaki??
Fontos nagyon...
Vendég
 


Betty köszi, megnéztem ezt is, itt is az első 3 hónap kérdőjeles.. mondjuk izgi, mert pl most a legközelebbi esélyes napot márc 3ra írja, ami túl van a peteérésen.. hacsak nem lesz extrapeteérésem

Christell minden elismerésem! Életem egyik legszebb napja volt, amikor végre befejeztem a sulit, leadtam mindent, leviszgáztam... rég volt, de nem sírom vissza :-)

Kép
mercure
 
 


Niki! kolleganőmnek nemrég volt esküvője, neki 1 hónappal előbb kellett.. persze lehet hogy ha válogatni akarsz akkor érdemesebb előbb... .ja és 2000 Ft illetékel indoklással sürgősséggel is lehet :-)

Kép
mercure
 
 


sz.niki!

Én úgy tudom, hogy 3 hónappal előtte kell, bár mi vidéken jelentkeztünk, nem tudom hogy egy nagyobb városban hogy megy!

Mindenkinek szép napot! :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Köszönöm lányok, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!!!
Puszika este jelentkezem.
Vendég
 


sz.niki!

1 hónappal az eskülő előtt kell bejelnetkezni. A születési anyakönyvi kivonatot kell vinni. Van ahol elfogadják a régit, és ha volt valamelyikőtöknek előző házassága a válást igazoló bírósági végzést, de van ahol 30 napnál nem régebbi születési anyakönyvi kivonatot kérnek. Ezt a Polgármesteri Hivatalban kell megkérdezni. Az, hogy mikorra tudnak időpontot adni, attól függ, hogy hány esküvőt tartanak naponta, vagy hogy hány esküvő van egyáltalán. Szerintem olyan sok nincs ilyenkor, csak majd, ha jó idő lesz. De mindenképpen 1 hónappal a tervezett dátum előtt be kell jelentkezni. Remélem tudtam segíteni. Ha van még valami kérdésed, szívesen segítek. Egyik ismerősöm is most nősül, és neki segítek szervezni, na és a miénk sem volt valami régen :) Hétfőn lesz fél éve. :lol: Lehet, hogy meg kéne ünnepelni?! :)

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Bocs! eskülő=esküvő

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 



Sziasztok!
Brrr... De ronda időnk van. Most jöttünk fel, mert eléggé sűrgős dolgunk volt, amit még ebben az időjárkálásban is meg kellett oldanunk :(

Jaimee :)
sajnos én is ugyan ebben a cipőben járok, csak pont másik oldalról. A legjobb barátnőmnek sajnos nem jön össze a babó. Már több lombikon is átesett. Nagyon el vannak keseredve. A viszonyunk felhőtlen volt, amig teherbe nem estem :( Pontosabban egyenesen nem mondta, csak NAGYON érzem. Vannak megjegyzései...Ritkábban beszélgetünk. Sajnos nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel. Nagyon megértem őt is egyáltalán nem haragszom meg szóba sem fogok hozni soha. Imádkozom, hogy összejöjjön nekik. Akkor szerintem mindenki boldog lesz.
Egy másik barátnőm is már 8 éve próbálkoznak. Ő pedig egy fordított helyzet: amióta megszületett a Zolika, azóta egyre gyakrabban találkozunk, meg beszélgetünk. Az első dolog mindig a baba.
Én szerencsések közé tartozom, mert már babázhatok, viszont nem én vagyok a hibás, hogy ők nem. Ezt meg is mondta nekem a második barátnőm. Ezt le is tisztáztunk vele :)

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: A másik oldalról azért ez másképp néz ki. Nem is várom el senkitől, hogy megértse, aki nincs benne, mert még magamnak sem tudom nagyon megmagyarázni. Itt nem arról van szó, hogy mi kinek a hibája, mert nyilván ez senkié. A barátnőd sem azért keres ritkábban, mert megútálta a fejed, hanem mert valószínűleg nem bírja nézni, hogy neked sikerült ami neki akkora vágya már mióta. Megértem a fájdalmát. Különösen sikertelen lombikok után. Mindegy. Ne menjünk bele szerintem, felesleges. Az biztos, hogy ha én rögtön a legelején teherbe esem, egészen más szemszögből pislognék most a világra. És biztosan még másképpen fogok, ha 40 éves koromban is csak próóóóbálkozunk serényen.
jaimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: