Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Nem nagyon írtok. :? Nincs senkinél semmi bíztató?
Marietta, mi a helyzet, kiderült valami?
Vendég
 


Szia Athiz!

Én jelenleg a 28. napon vagyok. Szerintem ma kellet volna megjönnie, mert 26-27 napos ciklusaim vannak. Mensi sehol, de a derekam és hasam már fájdogál. Eddig reménykedtem, de úgy néz ki, hogy ez sem a mi hónapunk. De fel a fejjel, mert megkaptuk a 2. injekciót is, úgyhogy a jövő hónaptól többet várok.
Te hogy vagy így a 34. héten? Mikorra vagy kiírva?

Marietta? Veled mi újság?

Tünci
tünci72
 
 


Tünci, a derék- és pocakfájás, azaz a mensis tünetek babásak is lehetnek, nekem is olyan volt teljesen, mintha meg akarna jönni, de nem tette. :wink: Remélem, nálad is ez zajlik.

Én júni 30-ra vagyok kiírva, de már igen nehezen viselem a dolgokat, mert akkora a hasam, mint egy óriástök. Azt sem bánnám, ha picikét hamarabb jönne a bébi.

Akkor én még drukkolok, majd írd meg, mi lett, jó?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Nekem múlt hét szerdán megjött. Jövő héten kell mennem a dokihoz hogy megnézze eltünt e a cisztám?? Meg hogy van e gyógyszer nélkül pésem. És akkor akarunk vele beszélni hogy mostmár mindenféleképpen menni akarunk a megtermékenyítésre nem akarunk tovább várni. Túl régóta vágyunk már Rá.
Egyébként pénteken kapom meg az utcsó szurimat!!!!
csipcsab
 
 


Marietta, sajnálom, hogy megint megjött, de hátha mostmár lassan, de biztosabban révbe értek. Szerintem ha úgy gondoljátok, hogy ideje továbblépni, tényleg beszéljetek a dokival, és kezdjetek bele, a szuri meg hátha segít majd benne, hogy megtapadjanak rendesen a picik. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Egyszer jártam itt Nálatok, akkor azt boncolgattam, hogy kezdjük a Gynevac kúrát... Hát most szombaton kapjuk az utolsót a Párommal, de közben történt valami GYÖNYÖRŰSÉGES!!!!
Múlt héten voltam dokinál, UH-n.... Eredmény: 10mm-es szabályos petezsák az uterusban. Lányok! Nekem ezek szerint már a 2. szuri után sikerült!!!! Kitartás Neketek is!!!!!
Kicsit most meg vagyok szeppenve, mert este volt egy minimális pár csepp sárgás-barnás, talán-de nem biztos- rózsaszínes folyásom.... Nagyon félek!!! Megvárom a holnapi napot, ha gond lesz szaladok a dokihoz!!! De remélem nem lesz semmi nemokés!!!
Hinni kell a Gynevac hatásában!!! Az én nődokim nem ismerte, mikor említettem Neki, de ennek ellenére kiírattam a háziorvossal -legfőbb célom a sok fertőzés felszámolása volt!!!- s láss Csodát!!!!Millió puszi!!!
mfpan
 
 


gratulálok itt is!mfpan
Vendég
 


Köszönöm Édes boniko!!!!
mfpan
 
 


mfpan!

GRATULÁLOK!!!!! Biztos minden rendben lesz ne aggódj!!!!
Jó olvasni az ilyen sorokat és abban reménykedni hogy velünk is megtörténik ez a kis csoda!!!!
Egyébként Neked más problémák is voltak vagy "csak" fertőzések?????
csipcsab
 
 


Szia Marietta!!
Nagyon köszönöm! A nyugtatgatást is, nagyon jól jön...
Bizony-bizony!!! Meglátod sikerülni fog!! Csak van akinek egy-kettőre, s van akinek kettő-háromra!!!! :wink:
Igazából tavaly szeptember óta próbálkoztunk, de nekem decemberben felütötte a fejét a bacis-gombás fertőzés... Ezután 2,5 hónap szünet következett, antibiotikumok, kúpok, minden nyavaja... Az utolsó nőgyogyi vizsgálaton még mindig találtak 2 bacit, újabb antibiotikum, na ekkor mondtam azt, hogy Gynevac!!! Legfőképpen a fertőzést akartam végre magam mögött tudni!! Remélem azt is sikerült, és a mostanság embrionálosodó Picurink egészséges lesz, minden gond nélkül ki tudom hordani!!! Csak 3 hét múlva kell visszamennem a dokihoz, remélem nem lesz semmi gon ebből a kis 'pöttyözésből'!
Remélem eltünt az a fránya ciszta, valamint lesz jó kis péd és a Gynevac segítségével hamar bepocakosodsz!!!
mfpan
 
 


Mfpan!

Gratulálok!
Ezek szerint ha közben teherbe esik az ember lánya, akkor is végig be kell adatni a szurit, igaz?
Én ma vagyok a 30. ciklusnapon, a hőm 37,0, mensinek jelét nem érzem, és pénteken kapjuk a párommal a 3. szurit.

Marietta!
Kitartás! Tuti, hogy a szurik jót fognak tenni.
Én javasolnám még a cickafark teát, nekem sokat segített abban, hogy a hormontermelésem rendben legyen. Egyébként én még természetgyógyászhoz is jártam, ill. még járok is, úgy kéthavonta egyszer. Nagyon sokat segített rajtam.
Tavaly szeptemberben nekem is volt cisztám és ő mulasztotta el + a teák.

Tünci
tünci72
 
 


Tünci, hú, akkor lehet, hogy neked is lehet a közeljövőben gratulálni? Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? Mikor tesztelsz? Nagyon izgi, drukkolok, hogy sikerüljön! :wink:

A teákat én is csak ajánlani tudom, bár már leírtam régebben, azért gyorsan elregélem most is, szóval én, és még pár babás lány a cickafark-palástfű tea keverékét ittuk vegyesen, teljes cikluson át, és bevált.

További sok sikert mindenkinek, szurkolok!

U.i.: Panni, jelentkezz légyszi privin, ha lesz időd!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

En is itt vagyok, sajna nem terhesen. Neha napokig nem tudok ide a tarsalgora belepni. Sokszor csak erre az oldalra nem. Veletek is elofordul?

Tegnap megjott :( Az utolso Gynevacot a ciklus elejen kaptam.
Hat, en nem is tudom, beadattam-e volna magamnak az utolsot, ha esetleg terhes vagyok. Talan mar nem. Vegul is terhesen mar mindentol ovja magat az ember.

Ja es persze 3 ev sikertelen probalkozas utan mar tapasztalt vagyok. A gyogyteak minden fajtajat iszom, sot, Aloe maca, vitaminok, hormonok stb. Sokszor mar a konyokomon csopognek.

Marietta! Ne add fel, hasonlo cipoben jarunk. En is kaptam korabbn Duphastont es mindig 2-3 napot kesett a mensim. Erre a nogyogyaszom is felhivta a figyelmem. Most Utrogestant szoktam szedni a ciklus masodik feleben, mert az szerinte jobb, mert termeszetes progeszteron. A sargatesthormont potolja es megtermekenyules eseten segiti a beagyzodast es veteles ellen hat. A cilklus elso feleben meg Clostilbegyt (clomifen), hogy tutira legyen peteres.

Ezek utan menszeszkor az ember majd felrobban :oops: , ami ram aztan igazan nem jellemzo. Teganp is kiuritettem a hutoszekrenyt, hogy a hangulatomat valahogy helyben tartsam. De hat a gyerekert mindent!

Kedves mfpan! Hat szertettel gratulalok! A te eseted meginkabb megerosit bennunket a Gynevacban valo hitunkben!
katavirag
 
 


Katavirág, sajnálom, hogy megint mensiben végződött a ciklusod, de még ne add fel, tudod, nekem az utolsó szuritól számított 8. héten sikerült a baba. Úgyhogy hajrá!
Remélem, hogy sikerül végre mindenkinek, aki babára vár!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát én tiszta izgalomba vagyok mert hétfőn megyünk dokihoz. Azt nézi hogy felszívódott e a cisztám és hogy van e pésem gyogyi nélkül????? Mert hétfőn leszek a 13-ik napon. Tehát pének kéne lennie. Azt mondja a dokim hogy a clostit még ha nem is szedtem ebben a hónapban attól az még hathat 1-2 hónapig!! Hát kíváncsi leszek! Bár igazából nem is ezen izgulok annyira hanem azon hogy most akarok beszélni vele az inszemről. Megbeszéltük a párommal hogy mostmár belevágnánk mert már elég ebből a várakozásból.

Athiz!
Köszönjük a bíztatást. Ahogy írtad hogy neked az utcsó szuri után 8 hétre jött össze a baba arra gondoltam hogy akkor még hajlandó lennék várni 2 hónapot és utána menni inszemre ha addig nem jön össze. Majd a dokimmal megkonzultálom! :D

Katavirág!

Sajnálom pirit! A franc vinné már el tőlünk nem???? Húúúúú Ti is 3 éve szeretnétek már babát mint mi????
Engem is clostizik a dokim meg tüszőrepi de nem jött úgyse össze. Mondjuk egy hónap volt úgy. Aztán a többibe hiába szedtem a clostit mert mindig jött vmi baj. Vagy ciszta vagy nem nőtt meg megfelelő méretűre a tüszőm . Ilyenek miatt toporgunk egyhelyben hónapról hónapra!! De hidd el nekünk is lesz babánk!!!!!!! Nehéz kivárni de csak eljön már a mi időnk is nem????
ERgyébként neked mi is a probléma ami miatt nem jön össze??? (bocs ha már írtad de most nem vagyok kpben) Mert engem laparoztak hogy kiderüljön mi a baj és akkor kiderült hogy endom van/volt.

Lányok!

Ma kapom meg az utcsó GYNEVAC szurimat!!!!!!!!!!

Gyertek többször beszélgessünk többet sokat segíteünk így ezzel egymásnak szerintem!!!!!!!!

Puszik!!
csipcsab
 
 


Csipcsab!

Jó, hogy látlak! Látom azért rendeződtek valamelyest a dolgok! Remélem a cisztád elmúlt és egy szép tüszőcske lesz helyette! :lol:
Vendég
 


Grönland! :D

Köszi annyira ari vagy!! :lol:
Hát én is remélem hogy elmúlt és hogy nem lesz újabb cisztám. Arra pedig én is nagyon kíváncsi vagyok hogy lesz e tüszőm???? :roll: Majd hétfőn kiderül!!
Egyébként minden nap olvaslak Benneteket és nyomon követem hogy kivel mi történik!!!! Nálad is tudom hogy vmi nagyon kis halványat teszteltél!!!!!! Drukkolok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azért nézz be néha ide ha gondolod!!!!!
csipcsab
 
 


Csipcsab!

Valami olyasmit, de nem élem bele magam! Ma vagyok a 27.napon. Ha nem jön meg hétfőig, tesztelek!

Picit érintett vagyok a Gynevacos dologban(bent figyel a hütőben :lol: ) ugyhogy számithattok rá, hogy majd jövök nyavajogni! :lol:
Vendég
 


"A magam részéről a Gynevac injekciót kuruzslásnak tartom és erkölcstelennek, hogy megjelenhet Magyarországon olyan hirdetés, mely meddőségi kezelésben eredményességre utal. Ugyanaz a véleményem mindenféle tornáról, füvekről, természetgyógyászatról, irisz-diagnosztikáról és az összes többi ma divatos, tudományosan nem megalapozott "kezelésről".

Dr Török Attila,szülész-nőgyógyász,endokrinológus
Vendég
 


Hú Kriszta, igen érdekes, amit ez a doki ír. Akkor vajon mivel magyarázható, hogy mégis annyi mindenkinek használ a Gynevac, sőt, akik addig hiába próbálkoztak babával, sok nőnek mégis összejön a kúra után.
Kíváncsi lennék, ezt mivel magyarázná meg, főleg, mert gondolom azért statisztikát is vezetnek arról, hogy hány emberkének használt.

Persze lehet, hogy mindez csak szemfényvesztés? Esetleg csoportos hipnózis, és sokakba belebeszélik, hogy meggyógyul tőle, és babás lesz.
Én sok mindenben hiszek, de ha én nem akarnám, senki sem tudná belémbeszélni a gyereket, márpedig itt csücsül a hasamban, és nemsokára meg is születik. És nagyon sokáig volt méhszájsebem, szinte amióta nőgyógyászhoz járok, azóta mindig megállapították ezt a vackot, és mégis, a Gynevac kúra után olyan szépen helyrejött, hogy azóta sem hallottam felőle.
Igaz nincs kizárva, hogy szülés után megint lesz, de azt hiszem az már más tészta.

Na, csak ezt akartam kifejteni, hogy igen érdekes dolgokat állítanak a dokik, és nem igazán értem, mivel alapozza eme kijelentéseit a Török doki. Mondjuk ha bizonyítékkal szolgálna, hogy semmit nem ér a szer, és senkinek sem vált hasznára, vagy esetleg ártalmas anyagokat tartalmaz, akkor elfogadom, na de így csak dobálózni azzal, hogy haszonlesés végett gyártják a Gynevacot... :roll:
Szerintem sok ilyen gyógyszer és gyógyítási mód van forgalomban, amely nem használ, mégis gyártják, ezt miért nem írja? És ugyan mi van azokkal a meddőnek mondott párokkal, akik mindhiába járnak meddőségi központokba, vesznek részt mindenféle kellemetlen és esetleg fájdalmas vizsgálatokon, akikbe tömik ezerrel a hormonokat, akik hónapról hónapra csalódottak, mert nem sikerül a baba, és bizony sokszor nem is tudják, mi lehet a baja a párnak, nem derül ki, miért nem lehet gyerekük. És az inszeminációk hada, lombikok sem jelentenek minden esetben megoldást, ráadásul mennyi pénzt kicsalnak a szerencsétlen pártól. Ezt miért nem fejti ki a drága dokibácsi? :evil:

Bocs, a sok rizsáért, de bepipultam! :twisted:
Vendég
 


Kriszta!

Ezt én is olvastam, az egyik levelében írta! De annyi embernek segített, hogy én hiszem, hogy ennek köszönhető! Persze lehet, hogy akinek segíett nem is volt meddő, viszont meggyorsította a teherbeesést!

Azon a 8 ezer forinton már ne múljon! A többi hókuszpokusszal én sem értek egyet, betegségre gyogyszer kell!
Vendég
 


Én is Gynevac-párti vagyok!! Csak ezt olvastam,és gondoltam megosztom veletek!
Mondjuk én is több negatív esetet hallottam sajnos,de ez még nem veheti el a lelkesedésemet!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap pozitívat teszteltem és nagyon boldog vagyok.
Pénteken a 3. szurit kaptuk meg a párommal, nem tudom, hogy ettől sikerült-e a fogantatás, de a lényeg az, hogy babát várok.

Bmkriszta:
Athizzal egyetértek. Én, ha lehet, kerülöm a dokikat és próbálom magunkat természetes módon gyógyítani. - gyógyteák.
Mi végül is apával nem voltunk kiskatona vizsgálaton, hanem egyszerűen elkezdtem vele szedetni az E és C vitamint, mert itt a különböző topikokban azt olvastam, hogy ha gond van, kb. ezt a 2 vitamint ajánlják, vagy még a Maca Vibe-t. Én a Macát nem mertem megvenni, mert apának magas a vérnyomása.

Én magam sem voltam különösebben vizsgálaton, hogy miért nem esek teherbe. 3 évvel ezelőtt mióma műtétem volt, akkor nagyon magam alá kerültem, hogy hogy lesz nekem kisbabám. Akkor egy ideig nem javasolta a doki a babaprojektet (hasi műtét miatt)
Utána a párom gondolkodott.
Tavaly szeptemerben 6 cm-es cisztám volt a jobb ptefészkemben, amit a doki megint műteni akart hasi műtéttel.
Ekkor mentem el a termgyógyászhoz, aki megoldotta a problémáimat.
Előtte is hőmérőztem már, de a gyógyteák és a termgyógyász hatására elkezdtek egyenletes, szép görbéim lenni, tudjátok, ahogy a nagy könyvben meg van írva. És minden hónapban volt peteérésem, elkezdtem érezni azt a biznyos petefészek szurkát a pé közeledtével. Ezek számomra óriási éllmények voltak. Mert előtte is volt peteérésem, de a dokim tájékoztatott, hogy ne lepődjek meg ha nincs, mert ebben a korban már nem minden hónapban van. (35 éves vagyok). Így utólag, ahogy nézzegettem a görbéimet,nem is volt minden hónapban.
Szeptember óta minden hónapban van. Ezt éreztem is, de utánna jötteka kétségeim, hogy a méhemben több mioma góc is van (nem vészes, februárban nézettem, de mégiscsak ott van), hogy fog megtapadni a bébi?
De úgynéz ki, hogy sikerült! :lol: :lol:

Akármi is lesz a végkifejlet, most már legalább tudom, hogy teherbe tudok esni. Pozitív hozzáállás, minden rendben lesz.

Tehát minden kedves babára várónak és kismamának kitartást, jó nagy adag optimizmust (ami néha nagyon nehéz, én tudom) és egészséges kisbabát kívánok.

Tünci
tünci72
 
 


Grönland!

Drukkolok nagyon!

Tünci
tünci72
 
 


Tünci!

Szívből gratulálok! :lol: Idén a gólyák nagyon sok helyre hozta pozitív tesztet! Bár nem tom, hogy tavaly, hogy volt, mert akkor még nem írtam! :lol:

Vigyázz magadra nagyon! :lol:

Köszönöm a drukkot, majd kiderül....
Vendég
 


Éljen a sok új kismami, éljenek a gólyák... :lol:

Gratulálok!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Kaptam választ a Gynevac-csapattól:

Kedves Hölgyem!

Feltétlenül adassa be! A Gynevac nem meddőség elleni gyógyszer, hanem gyulladás elleni vakcina. Ezen keresztül szünteti meg a meddőséget, de a spontán vetélés, koraszülés megelőzése céljából a hatás tartóssága is szükséges, amit a 2 utolsó oltás tud biztosítani! A terhességre, a magzatra nem ártalmas, hanem hasznos, mivel nem kémiai anyagot tartalmaz, hanem a fenti biológiai hatása van.

Üdvözlettel
Dr Lázár Erika
Szülész-nőgyógyász főorvos

Tünci
tünci72
 
 


Így van Tünci, én sem írhattam volna jobban. :wink: :lol:
Vendég
 


Ha tényleg így van, akkor én lehet, hogy majd akkor kezdem el ha babás leszek! Nálam alapból nincs gond, még egy gombás fertőzésem sem volt! De mikor teherbeesek mindig van valami gubanc! Doki szerint abba az 5%-ba tartozok, ahol a terhesség hozza elő ezeket a nyavajákat! Ráadásul úgy, hogy totál tünetmentes! A mostani terhességemnél volt tünete és ezért megtudtuk akadályozni a burokrepedést! Sajnos most meg a méhszáj nyílt ki!
Vendég
 


Tünci! Gratulálok! :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Pár emberkét már ismerek innen :wink:

Bmkriszta által bemásolt "véleményre" szeretnék csak reagálni. Annyit kell tudni, hogy az illető doktor úr egy meddőségi központ orvosa (lehet, hogy vezetője, ezt nem tudom), tehát igencsak érdekelt a lombik és meddőségi bizniszben. Ennek fényében nem meglepő, hogy elutasítja a természetes gyógymódokat…

Még annyit, hogy én is túlvagyok már a Gynevac kúrán, amibe az "ismeretlen eredetű meddőség" diagnózisa miatt vágtam bele…Úgy vagyok vele, hogy ha használ, akkor én leszek a legboldogabb ember a világon, ha meg nem, akkor legalább megpróbáltam, és nem tehetek szemrehányást magamnak…

Sok sikert mindenkinek és gratulálok azoknak, akik már babásak! :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, jó hogy ezt is megtudhattuk, hát ennyit a dokikról. :)
Á, azért nem mindegyik ilyen...

Veled mi újság?
Vendég
 


Sziasztok!

De sokan lettunk itt hirtelen! De jo! En tobbszor is irnek, de tenyleg sokszor nem mukodik a babanet.

Kedves MFPAN! Ugye minden rendben van veletek! Csak mert tobb mint egy hete irtad, hogy tortent valami gyonyoruseges veletek a Gynevac kura alatt! Ugy orulok!

Tunci, gratulalok! Te is a 3 szurinal jartal, ez nem lehet veletlen!

Csajok, en most vasarnap peteerek! A ferjem is egeszen veletlenul aznap er haza kulfoldrol, igy hat tartogatom, nehogy hamarbb beerjen :D En majus 1-en kaptam az utolso Gynevacot, azaz 5 hete. Mar alig varom, hogy terhes legyek, mar csak azert is, hogy beolvashassak annak a sok penzehes nogyogyasznak!

Engem egyebkent az alabbi sorok tereltek ide a tarsalgoba, idezek egy valahonnan kimasolt hozzaszolast:

Kedves lányok!
Olvasgattam a hozzászólásokat. Mi 3 évet vártunk az elso gyerekere és már túl voltunk harmincon. Mindenféle vizsgálat megvolt és már akarták kezdeni a hormonkúrát. Ezt a feleségem nem engedte. ( Láthatólag én a férj vagyok.) S akkor hallottam a rádióban egy Gynevac nevu szerrol, amely gyengített lactobacillus vakcina, amely a méh nyálkahártyájának baktérium flóráját rendezi. Mondanom sem kell a nejem 3 hónapon belül teherbe esett, s azóta van egy csodálatos kislányunk. A vakcina ismeretlensége annak köszönheto, hogy magyarok találták föl, magyarok próbálták ki és nincs mögötte nagy gyógyszergyártó konszern, mely nyomja pénzzel az orvosokat, hogy az o terméküket használják mindenáron. A patikákban erosködni kell, hogy nézzék meg a kompjúterben, mert ott bizony benne van. Ártani nem árt, legfeljebb nem használ. Több mint tízezer alkalmazás után jöttek rá, hogy 50 %-kal nott a kezelt nok teherben maradásának az esélye. Eredetileg nogyógyászati célból próbálták ki.
Azóta feleségem 40 éves barátnoje is megszülte elso gyermekét, 3! sikertelen lombikbébi program után.
Higgyétek el ez itt nem a reklám helye, de olvasva néhány kétségbeesett hozzászólást kötelességemnek éreztem leírni a mi esetünket.


Kép

Remelem, malacunk lesz nekunk is!
katavirag
 
 


Katavirág: drukkkkkkk!!!!! Jelentkezz majd mindenképpen!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Szia Katavirág!

Mfpanni sajna teljesen eltűnt azóta, pedig mindaddig priviben tartottuk a kapcsolatot. Sehol nem tudom elérni, úgyhogy sajna az a megérzésem, hogy valami szomorú dolog történt vele, különben már írt volna. :cry:

Köszönjük, hogy idemásoltad ezt a kis írást, lehet ez tanulság mindannyiunknak, hogy nem minden az, aminek látszik. Persze főleg a dokiknak kéne az ilyenekből okulni. :roll:

Drukkolok nektek vasárnapra, meg hogy akkor most célba érjetek, tudod, a teherbeesést ill. annak kimutatását kb. az utsó szuritól 8. hétre írják, úgyhogy most mindent bele!

Pusza
Vendég
 


Keszulok eperrel, pezsgovel, gyertyaval.

Ugy erzem, most osszejon. :lol:

Na, majd meglatjuk!
katavirag
 
 


Hú, az nagyon romantikus! Amúgy aranyos a cicád! :)
Vendég
 


Ja, koszi athiz! Gondoltam, en is valasztok valami jelet, mint az oviban :lol:

Jovoheten, ha barmit erzek, megirom. Azt hiszem, mar voltam 1x (2x) terhes, de a mensi el is vitte. De mivel a Gynevac a veteles ellen is ved, ezert nem felek. Ha erzem a jeleket, akkor mar oke lesz. Ezert is nem aggodom mpfan-ert, mert nem ir, biztosan csak elfoglalt.

Marietta, te sem irtal egy hete. Mik a fejlemenyek? Kerdezted, nalunk mi a baj. Mivel hogy ugyanugy mint ti, 3 eve sikertelenul probalkozunk. Ez az amit nem tudni. Legalabbis kimutathato okot nem talaltak. Akarhogy kerestek :shock: :shock: :shock:

Jo hetveget mindenkinek, irjatok!
katavirag
 
 


Sziasztok!
Én nagyon szeretném a GYNEVAC-ot kapni,de nekem a 3 orvosomból egy sem akarja felírni,mondván minek.Pedig volt már gyulladásom nem egyszer,amit ezek a dokik kezeltek.

Mi egyébként közel egy éve szeretnénk babát,elvileg nincs kizáró ok,mégsem jön össze.

Irtam a Lázár dr-nőnek is,aki azt írta,a leleteim alapján nekem találták ki a szurit!Na,én ezzel a levéllel felvértezve megyek vissza hétfőn a dokihoz,hogy márpedig írja fel!

Szerintetek?
kicsimálna
 
 


Szia Kicsimálna!

A dokik többsége így áll a Gynevachoz, ahogyan a tieid sajna.

Legyél erőszakos, mondd meg a dokinak, hogy márpedig te ragaszkodsz egy kúrához, hogy kipróbálhasd, saját felelősségedre, és igenis írja fel neked. Én is így csináltam az én nődokimmal, végülis felírta, bár a feje vörös lett, mert ellenkeztem vele, na de kit izgat? A lényeg, hogy megkaptam a szurikat, és segített a problémáimon. És ha netán később vitatkozott volna velem a hatásosságáról, jól be is olvastam volna neki, hogy ugyan miért nem végzi a dolgát rendesen, hiszen a gyógyítás mindenáron lenne a feladata, nem az, hogy tiltakozzon, mert nincs rajta haszna. :?

Egyébként mindhárom dokid nőgyagyász? Mert háziorvos is felírhatja elvileg, csak a Gynevacos oldalon lévő paramétereket, amit a receptre kell írni, vidd el neki megmutizni, hogy így írja.

Szió
Vendég
 


Szia athiz!

Igen,mindhárom nőgyógyász.Kettő magánorvos,akikhez mindig felváltva jártam,mert egyik a másik helyettese volt,aztán nem tudtam választani.A 3. egy sima sztk-s.
Nálunk a háziorvoshoz bejutni szinte lehetetlen.

Abban nem lesz hiba,hogy én asztalra csapok!A Lázár dr-nő is azt írta,hogy ez egy eu-s minősítéssel ellátott hatékony szer,amit saját felelősségre ki lehet próbálni.Viszem a levelét a dokinak!

Köszönöm válaszod!Gratulálok a pocaklakódhoz!Már nem sok van hátra és kezedben lesz a picur!

Talán nekünk is nemsokára!
kicsimálna
 
 


Sziasztok!!!
Szerencsére semmi rossz nem történt, csak kicsit megijedtünk....
Múlt szerda reggel halvány rózsszínes izém volt, nagyon megijedtem. Elrohantam dokihoz, de akkor már az UH-n zakatoló szívű kis Embriót láthattunk!!!! Kaptam Utrogestan (progi kiegészítésnek) és táppénzre mentem. Így nem vagyok natközelben, csak most, mert Szolnokon vagyunk a Párom szüleinél....
Köszönöm, hogy aggódtatok értünk nagyon jól esik!!!! :roll:
Szerencsére minden okés!!! Pocakom feszül, már kívánóskodom is, nő a fenekem hasam... Bár ez lehet, hogy korai!!! Eddig kevesebbet ettem, mint normál esetben, de az utóbbi napokban már tbbször vagyok éhes... akár éjjel 11-12-kor is....
Ja, mi is folytattuk a kúrát, bár be kell vallanom, hogy a múlt heti után úgy döntöttem az utolsóval várok pár hetet. Azt múlt hétvégén kellett volna megkapnom, de várok 2-3 hetet..... Nem szeretnék most semmivel bekavarni, csak nem lesz gond!

katavirág,
DRUKKKKKkkkk!

tünci,
Nagyon gratulálok!!!Nekem is ugyanezt írta vissza a dokinő!

Mindenkinek hatalmas pozitív tesztet és egészséges kisbabócát kívánok!!!!

kicsimálna,
Ha mégsem írja fel, keress fel egy új dokit!!! Biztos, hogy segít!!!
mfpan
 
 


Húúú Lányok!
Ennyi jó hírt olvasni egymás után :lol:

Addig már én is eljutottam hogy kiderítettem, újra kapható a szer, tavaly sajna lemeredtam róla.
Most viszont belekezdtünk az inszemekbe, closty majd repesztőszuri és most Duphaston kapok.Viszon a kisebb nagyobb bacik-gombák sorban megtalálnak még mindíg :cry:
Szeretném kérdezni, mi a véleményetek vajon az inszemekkel és a sok bogyóval párhuzamosan is elkezdhetem a kúrát?? :shock:

Athiz nem is tudtam hogy a Te babód is Gynevac után költözött a pocidba! :lol: :lol: :lol:
katica_75
 
 


Szió Katica!

Bizony, az én babócám is pont a Gynevacos kúra utáni 8. hétben fogant! :D

Bátran elkezdheted a kúrát, hormonkezelés alatt állóknak is, inszemekkel és lombikokkal tarkított "mezőn" is kifejezetten ajánlatos, hiszen elősegíti a méh nyálkahártyájának optimális táptalaját, amiben így jobban meg tud tapadni a babuci! Sok nőnél ez a hiba, hogy nem elég vastag és megfelelő a m.nyálkahártya, ezért hiába termékenyült meg a pete, illetve ha be is ágyazódott, sokszor mégis sajnos leválik a méh faláról, tehát tulajdonképpen elvetélsz, csak valamikor észre sem veszed, legfeljebb késik pár napot a mensid.

Pusz
Vendég
 


Katica,
Én is kaptam inszem alatt nyugodtan elkezdheted.
Vendég
 


Köszönöm Csajok, fel fogom íratni a szurit!Mekérem az inszemet végző orvost hogy írja fel, (?) ha elzárkózna tőle akkor pedig az sztk-ban vagy háziorvosnál fogom kérni!! :lol:
katica_75
 
 


Sziasztok!

Nálam semmi különös nincs! Szedem a duphastont szombatig! Asztán vmikor megjön. Nem volt ebbe a hónapba pésem! Azt ajánlotta a nődokim hogy tartsunk 2 hónap szünetet mert cisztásodásra hajlamos vagyok és a closti mivel megmozgatja a petevezetőket ezért is jön annyi ciszta!
De mi úgy döntöttünk a párommal hogy mostmár elég és megyünk a kliniára a profhoz aki kezelt az endo miatt tavaly ilyenkor. Ő ugyanis azt mondta ha 6 hónapon belül nem jön össze a bébi akkor menjek vissza hozzá mert ne várjunk évekig. Reggel óta hívtam őket és nem olyan rég sikerült beszélnem velük és azt mondta az aszisztens csajszi hogy 11-e után telefonáljak és akkor tudnak időpontot adni. Úgy izgulok már most! Remélem minden oké lesz és mihamarabb jön mostmár a babánk!!!!!!!!!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Nekem személyesen volt szerencsém abban a bizonyos meddősségi központban (vidéken) dr. Török Attilához. Nem találtak nálunk semmit, de az egész csapat hozzáállása nem tetszett, pedig úgy mentünk oda, hogy ismerős beprotezsált. Szinte könyörögnöm kellett, hogy kiadják az eredményeimet. Szóval nem adok a véleményére és én is a természetes dolgok híve vagyok.

A hétvégén mi is elkezdtük a Gynevacot, kiváncsi leszek az eredményre, nagyon bízom benne.

Szorítok mindenkinek!!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Udv mindenkinek!

Kicsimalna! Maga a Lazar doktorno nem tudja neked felirni? Ha juliusig nem sikerul feliratnod, utana tudok ebben segiteni.

Mfpan!Gratula es nagyon orulok, hogy minden rendben. Szerintem az utolsot ne add be, vegul is mar terhes vagy. Raer az szoptats utan. Szerintem.

Inszeminacio, vagy lombik program altt viszont beadatnam. Ezek a beavatkozasok ugy sem segitenek, ha mas a baj.

Marietta, sajnalom, hogy ilyen nehezen haladtok elore. Drukkolok!

Ferjem egybekent megerkezett a 13 napon :wink: , tegnap fajt a hasam (14 nap), azota is csak... :lol: :lol: :lol:
Aztan meglatjuk.
katavirag
 
 


Sziasztok!!!

Én tegnap kaptam az első Gynevac-szurimat!!! :lol:
Reménykedem,hátha használ.

Mafpan,

örülök,hogy mienden rendben a babócával :wink: :P

Zsófikukac :D :D :D
Előkerültél?De jó!Mi zújs veled???

Panda
már csak 2 nap a nagy napig 8)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: