Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi,Lara,de csak most olvastam akorábbiakat!!!
GRATULA 1000x.!!!!
Húú,de jó neked!!!
(amíg nem láttam a hozzászólásodat,már nagyon aggódtam!)
Még egyszer gratulálok!
Azért szoríts nekünk is.
Puszi,Mariann.
Mariann
 


Mariann!

Stabilan 36.5-36.7 kozt,mar emelkednie kene(elvben).A kovetkezo honapban neked mikor lesz esedekes az akcio?Talan ha nagyjabol egyszerrre ,tarthatnank addig is egymasban a lelket.
En decemberben terhes lettem de 6 hetesen elvesztettem,mutetem nem volt igy piheno nelkul probalkozhatunk tovabb,ti miota probalkoztok elesben?

Udv,Kriszti
kriszti
 


Szia Lara!
Szívböl garatulálok nektek és nagyon sok örömet és boldogságot kívánok!!! Már nagyon kíváncsian vártam a fejleményeket és örülök, hogy sikerült. Remélem jövõhónapban mi is jó hírekrõl számolhatunk be!
Vigyázz magatokra!

Orsi
Orsi
 

 
 

Szia,Kriszti!
De jó,hogy itt vagy.Teljesen letargikus vagyok.(Bár próbálom egyszerubben felfogni,de már annyira beleéltem magam.)
Nekünk holnap után lesz 13 hónapos a kisfiunk,július óta nem védekezünk,de igazából ezzel akkor még ki is merült a dolog.Szóval ha akkor összejön,az valóban a "besikerült" kategóriába tartozott volna.
Ez volt az elso hónap,amikor már homéroztem,a 10.naptól 2 naponta akció,stb.
Az elso baba minden homérozés nélkül szimpla körülbelüli középido számítással összejött,ezért titkon most is reménykedtem benne.
Még nem "indult be" rendesen a menzesz,csak valmi kis barnás dolog látható,de sajnos ami késik,az most nem fog múlni.
A mai napot veszem az elsonek a ciklusból,ha beindul.Az orvosom azt mondta,hogy a 3.naptól szedjem a Clostylt.(Még mindig nem tudom,jól írom-e?)
Mivel ez a ciklusom rövidebb volt(26.napra jött meg),így most ilyen ciklussal számolok.Nem a 10.naptól "kezdünk",hanem a 6-tól.
Így e hónap 18-a és március 4-e között tervezem az aktív életetKép)
Nektek mikor esedékes?
Sajnálom az elozo terhességedetKép
Az volt az elso terhességed?
De jó lenne,ha nekünk is sikerülneKép)
Szia!Mariann
Mariann
 


Úristen lányok! Annyira aranyosak vagyok! Olyan sok szépet irtatok nekem :-)))))
Kriszti,Szonja! De apa, már tudja, nem birtam titkolni az örömöm elõtte, úgyhogy az orra alá nyomtam a tesztet, de már kiabált is nekem a füribe, hogy na? na? mi lett az eredmény?
Kinga! Igy be tudod lõni, hogy mikor fox teherbe esni?
Adri! Hát igazság szerint ez a vetéléses ciklus utáni elsõ ciklus. És már most egybõl sikerült is....de nem akarom elkiabálni.
Moni! Te már ki vagy írva? Igazság szerint nem merem kiiratni magam a 12.hét elõtt, de az biztos, hogy nem fogok végig dolgozni.
Anita! Tegnap ezt már én is megtapasztaltam, mármint a könnyes szemeket. Egy semmiség miatt elkezdtem sírni, és egy óra múlva azon vettem észre magam, hogy fogalmam sincs, hogy miért sírok...elõtte ilyet nem csináltam.
A többieknek is köszi a jó a szavakat, aranyosak vagytok!
Nagyon szoritok!!!

SZijasztok, Lara
Lara
 


Sziasztok!

Lara, gratula! MÁr gyanús voltál, mert 9-kor, amikor én olvasni szoktam kezdeni a hozzászólásokat még sehol se volt a napi jelentésed! Vigyázz nagyon magatokra, de alapvetõen állj optimistán a dolgokhoz, és nehogy elkezdj azon rettegni, hogy "nehogy valami történjen az elsõ hetekben"!
Mariann! Ha jól értem akkor az elõzõ szülésed óta 13 hónap telt el? Ebben az esetben szerintem nem kéne még nagyon kétségbe esned a babavárás hosszabb várakozási ideje miatt, lehet, hogy a szervezetednek még idõre van szüksége! Nem tudom, miért kaptál máris tablettákat. Azaz egy-másfél év szerintem szükséges a szervezetnek ahhoz, hogy újra egészséges, gond nélküli terhességet tudjon kivitelezni. Szóval fel a fejjel, még nincs min aggódnod! (anno, az elsõ baba után kb. 15 hónappal indult meg bennem a vágy a folytatásra. Nem volt különösebb akciózás (pontosabban nagyjából védekeztünk), de valahol mégis reménykedtem, hátha máris baba lesz, és kicsit csalódás volt, mikor megjött, pedig okom nem volt rá. Aztán a következõ ciklusban már ténylegesen adtunk esélyt, bár nem túl nagyot (lásd fentebb) és akkor mindjárt két babám is lett. Szóval bizakodj!!)
Ildi
Pethes Ildikó
 


Sziasztok!
Ildi!Köszi a biztatást.Már azon gondolkodtam:végülis egy gyerekkel is lehet élni...(de ilyenkor vagyok a legpesszimistább)Mennyi ido van az ikrek és a nagyobb tesó között?
Sziasztok.
Mariann
Mariann
 


Kedves Viráganya!
Hívtál, jöttem és válaszoltam: a Kórházak,szülések, orvosok topicban. Szerintem megdöbbensz ha elolvasod!
egy nagyon szomorú lány, aki többet nem jön ide, mert... na ez az amit el kell olvasnod...
Cili
 


Hello Mariann!

Azt hiszem tul szep lett volna azonnal teherbe esned,turelem,SZERELEM es minden OK lesz,eleg pici meg a kisfiad ugyhogy nem loverseny.
Mi mult heten akcioztunk de nem a megfelelo napokon(beteg vagyok,faradt ferj,stb..) a homnek mar emelkednie kene,ebben a honapban nem bizakodom,mar jonnek is az apro pattanasok ez biztos jel a mensire.Jovo honapban eppen utanatok fogunk akciozni.Mindent bele!

puszi Krisztina
kriszti
 


Mariann!

Elfelejtettem megirni hogy nem ez volt az elso mar van egy 11 eves lanyom es egy 8 eves fiam BIZONY!!
kriszti
 


Sziasztok!

Régóta olvasgatlak titeket. Most nem bírom ki, hogy csöndes szemlélo legyek.
LARA GRATULÁLOK
Nagyon örülök, hogy sikerült!!!!! Sok boldogságot, problémamentes babavárást, könnyu szülést kívánok nektek.
A többieknek is sok sikert. Bár úgy olvastam, hogy itt senki sem akar terhes lenni.
Én második babámat várom, holnap kezdodik a 40. hét, abba a 10%-ba tartozom, akinek elsore összejön. Ettol függetlenül nagyon megtudlak érteni titeket, és itt a háttérben mindenkinek nagyon szurkolok.
Kati
Csőre Katalin (cskati)
 


Mariann!

Két év és két hét van kereken, bár ebben benne van, hogy az ikrek 37. hétre születtek. Idõre lett volna két év és egy hónap. Amúgy ez az idõkülönbség nekünk egész kellemesnek jött össze. Ne légy még pesszimista!!!
Ildi
Pethes Ildikó
 


LARA!

Bocsi, de csak most olvastam a szuper hírt. Megsúgom, én már TUDTAM a többiek előtt, mert olvastam a szösszenetedet a Spock topicban, és ott leítad a halvány csíkot. Azóta nem izgultam, biztos voltam benne, hogy Manómarci van a dologban. Szívből kívánok Neked sok boldogságot, és lassan mi is csatlakozunk hozzád, remélem.

Mariann!

Nekem se jött össze, ne csüggedj. Különben sem akarunk terhesek lenni, nem igaz?
Meglátod, egykettőre itt lesz neked is a baba, meg mindannyiunknak, akik annyira szeretnénk.

A babaváróknak sok boldogságot, a baba (még)nem váróknak kitartást, és sok éjszakai , feledhetetlen "csalavalát" kívánok.

Niki
Niki
 


Niki! Megis mit ertessz csalavala alatt? te kis csalafinta!

Kriszti
kriszti
 


Itt a teszt a táskámban és hatalmas a kísértés. Szerintetek meddig várjak? Holnap 29. nap.

Adri
Adri
 


Adri!

Hogy erzed a dolgot?Birsz meg 1-2 napot varni?talan az biztosabb

Kriszti
kriszti
 


Kedves Lara!
Be tudtam lógni a netre a munkahelyemrol, és nagyon örülök a jó hírnek! Én szó szerint "áldott" állapotot szeretnék nektek kívánni!
Persze nem bírtam ki, hogy ne teszteljek, és újra negítív lett, de még mindig nem jött meg. A mai a 35. napom, általában 32 naposak a ciklusaim, csak decemberben csinálta meg, hogy 35. nap este jött meg. A homérozést már abbahagytam egy ideje, mert csak idegesített, de ha most nem sikerült volna, akkor azt hiszem újra fogom kezdeni.
Neked változott a hüvelyváladékod?
Én azt veszem észre, hogy olyan, mintha a tojásfehérjeszeru dolog állandósult volna, szerinted ez jelent valamit?
Nem épp az elso 12 hétben kellene otthon maradnod, és különösen vigyázni magatokra?
Mónika
Mónika
 


Kriszti!

Talán még 1 napot kibírok, de kettőt nem valószínü. Lehet hogy reggel azzal kezdem a napot.

Nélkülünk csődbe mennének a tesztgyártók.

Adri
Adri
 


Niki!
Ti hol tartotok ebben a hónapban?
Mariann
Mariann
 


Sziasztok!
Elolvastam Cilinek a hozzászólását a Kórházak,szülések,orvosok c.topicban,amit Viráganyához írt.
Na,már csak ez hiányzott a jókedvemhez.Még meg is sirattam.
Adri!Olyan jó neked.Azonnal szólj,ha van valami.Szorítok!Kép
Sziasztok!
Mariann
Mariann
 


Lara, írtam az Ami a szülés elott van topicba is, de itt is gratulálok!!!

A többieknek pedig nagyon-nagyon-nagyon szorítok!!!

Kata
kata (kata)
 


Kedves Lara

Gratulalok neked. Nagyon vigyazz magadra es jo egeszseget kivanok nektek.


Hajnalka
napocska (napocska)
 


próba
Névtelen
 


Drága Lara!
Ez aztán a jó hír! Kép Kép Kép
A suliban egy percecskére tudtam csak benézni a topicba, gyorsan odatekertem Hozzád, és osztozom a boldogságodban...Kép
Ez a gyerek tényleg abszolút a tudomány legújabb eredményeinek ismeretében fogant!
Vigyázz Magatokra, remélem, én is követlek hamarosan...
Ma vagyok a 21. napon (5. magas hővel), jövő csütörtökön (nem) kellene megjönnie. Majd értesítlek...
Puszi: Viráganya
Viráganya
 


Kedves Cili!
Inkább hagyd a fenébe az irigységet! Olyan jó társaság van itt...gondolj arra, hogy az élet annyira sok mindent tartogat még Neked!!! Ha türelmes vagy, és bízol Magadban, minden sikerülni fog! Az orvostudomány ma annyi mindenre képes, hogy abba szédítő belegondolni. Kezdjél holnaptól új életet, próbálj meg MINDENNAP örülni valaminek! Meglátod, ráállsz a pozitívabb gondolkodásra, sokat fogsz nevetni, és a tested id feloldja a gátlásokat (na, most aztán elmehetnék szipológusnak, ahogy Virág mondja)! Kérlek, maradj itt velünk! A Te babádnak is úgy fogunk örülni, mint Laráénak!
Puszi: Viráganya
Viráganya
 


Drága Lara!

Na végre egy igazán jó hír!!!!!!! Nagyon örülök Neki, hogy Te már áldott állapotban vagy és tiszta szívbol kívánok minden szépet és jót, amit csak el tudtok képzelni!!!!!!!!

Üdv mindenkinek!

Melinda
Melinda19
 


Sziasztok

Már olvaslak Benneteket pár hete és nagyon tetszik!Mi 7hónapja próbálkozunk, jövő héten derül ki,hogy most milyen sikerrel.Már van egy 3 éves kisfiunk,ő gyorsan összejött/3 hó/.
Lara!
Gratulálok,nagyon szorítottam a te sikered késztetett írásra hátha ragadós...!

Mindenkinek sok sikert!
Tünde
Névtelen
 


Sziasztok!

A hömérözéshez csak annyit szeretnék hozzászólni,hogy nekem soha nem szokott megugrani a hőm peteéréskor csak félidő táján mindennap egy picit feljebbmegy.Ez igy volt abba a hónapba is amikor terhes lettem.A fiam 2éves,junisba akarjuk összehozni a következő gyerkőcöt.Amugy én annak idején ugy csináltam,hogy mikor abbahagytam a fogamzásgátló szedését a hőm.gőrbéből kiderült,hogy nem mindig volt peteérésem.Abba a hónapba amikor akartam hogy összejöjjön elkeztem szedni a peteérés serkentőt/Clostybelgyt/és összejött elsőre.Szóval azt szeretném ezzel mondani,hogy ne féljetek a clostytol ha nincs nagyobb gond akkor segithet,nem hormon hanem az agyalapi mirigynek segit azzal, hogy utasitást ad a petefészeknek a peteérésre.Szoval nekem bejőtt, én a következő gyerkőc gyártásánál is ezt a szert fogom alkalmazni.Amúgy én ugy gondolom, hogy előző hónapba nézetek magamnál sárgatesthormon szintet is.Azt mondják ha ez alacsony akkor szokott nehezen sikerülni a gyerek és ez okozza a legtőbb vetélést is.Szóval május-juniustól itt leszek veletek aztán majd kiderül, hogy bejőn- az elképzelésem.


Lara!
Én is gratulálok! Azt szeretném kérdezni,hogy te hogy tudtad magad regisztráltatni Dr Spocknál? Nekem mindig azt irja ki,hogy érvénytelen felhasználói név jelszó.Szóval te hogy csináltad?Én is szeretnék töle kérdezni.Köszi!


Teddy
Teddy
 


Szia Lara!

Annyira boldog voltam, mikor tegnap olvastam a NAGY HÍRT! Kép Kép
Látod, én tudtam elöre! Most az a legfontosabb, hogy legyél nagyon boldog, nyugodt, kiegyensúlyozott, és ne is gondolj arra, hogy bármi rossz törtnéhet, mert nem fog! Kép
Eszedbe ne jusson aggódni, hisz a pici babád a lehetö legjobb helyen, biztonságban van, vártátok, terveztétek, már most nagyon szeretitek, és ez pont elég ahhoz, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!
Élevezd a tudatát, hogy immár kismama vagy, hipp-hopp elrepül az a néhány hónap, és anya leszel! A karácsonyt ebben az évben már hármasban töltitek! Nagyon sok boldogságot NEKTEK! Kép

Katus
Katus
 


Szia Lara!

Csak most olvasom a szuper hírt!!! Nagyon-nagyon sok örömet és boldogságot kívánok Nektek!!!!! :-)

Nem vagyok terhes, mégis elfutotta a szememet a könny, amikor olvastam, annyira átéreztem az örömödet. Azt hiszem azért vagyok most ilyen érzékeny, mert szomorú vagyok.

Tudjátok, azt gondolom bárcsak soha ne tudtam volna meg, hogy kell ez a rubeola oltás. Lehet, hogy csak hiszti és nem kellene akkor ügyet csinálni belőle, de még 3 hónapig csak nem is próbálkozhatunk az oltás miatt!!!! Ilyenkor úgy érzem nekem már soha nem lesz kisbabám, valami mindig közbe jön. Persze tudom, hogy az ő egészsége miatt ki kell várni és mindenki azt mondja nem olyan sok az a 3 hónap. Nekem maga az örökkévalóság! Megértitek ezt????
Mindegy, senkit nem traktálok a hisztimmel.
Örüljünk inkább annak, hogy Larának sikerült! :-)

Puszi nektek!
Mamacica
Mamacica
 


Mamacica!

Ez az oldal azert van ,hogy hisztizz es panaszkodj mi sokkal jobban megertjuk egymast ugyhogy csak HISZTIZZ!Gyonyoru ido van hamar elmegy 3 honap.

Cili!Beszelgess velunk!

Adri! Holnap reggel azonnal irj,ha teszteltel!Sok szerencset kivanok!

Mariann!Jobban vagy mar egy kicsit/

Puszi Kriszti
kriszti
 


Csajok!

Van egy halvány csíkomKép

Lara, neked a halvány után hány nappal lett egyértelműbb eredményed?

Most úgy izgulok.

Adri
Adri
 


Adri!
Marmint,hogy a controllcsikon kivul???Az jo!Talan holnaputan csinalhatnal egy masikat.Jo izgulast kivanok neked ,szoritok nagyon

Krisztina
kriszti
 


Persze a kontrollcsíkon kívül van egy halvány. A kontrollcsík bezzeg virít.

Adri
Adri
 


Adri!
A halvány csíkok mindig megvastagodnak! Én máris gratulálok!!!
Szonja
Szonja
 


Mamacica!

Jobb a biztonság, 3 hónapon ne múljon! Kép
Gondolj bele, ha bármi baj történne, sohasem bocsátanád meg magadnak, hogy nem tetted meg, amit megtehettél volna a gyermek érdekében.
Türelem! Én már 2 éve szerettem volna babát, a férjemmel együtt, és azért kellett vele várnunk, mert még a szülökkel laktunk együtt. Kibírtam valahogy, hisz tudtam, hogy akkor lesz az igazi, ha eljön a maga ideje!
Gondolj arra ez alatt a 3 hónap alatt, hogy nem lehet még és kész! Ne gondolj arra, hogy esetleg már lehetne próbálkozni, de mégsem szabad... ettöl csak elkeseredsz! Nem szabad, mert nem szabad kockáztatni, ezt szögezd le magadban, és ne arra gondolj, hogy pedig már lehetne!
Nemsokára eljön az eskövötök napja! Készülödj, szervezkedj, ez is elterelheti a gondolataid, hisz csodálatos napoknak nézel elébe! Kép

Süt a napocska, fel a fejjel!

Katus
Katus
 


Drága Katus!

Te olyan aranyos vagy, mindig segítesz és vígasztalsz. Igazad van, most nyavajgok, de soha nem bocsátanám meg magamnak ha valami baja lenne a kicsinek. Igyekszem most az esküvőre koncentrálni és arra, hogy boldogok vagyunk, majdcsak eltelik a 3 hónap.

Puszi
Mamacica
Mamacica
 


Sziasztok!
Adri!Az nagyon jó!!!Egészen biztos vagyok benne,hogy ha még egyszer elvégzed a tesztet,akkor olyan határozott 2 csíkod lesz,mint LaránakKép(Én már holnap megcsinálnám,de lehet,hogy tényleg jobb még egy napot várni.De az már semmi.Még kettot kell aludni...)
A végén egyedül maradok a topicban.Majd átalakul naplóvá.Kép
Kriszti!Köszi,kedves vagy,már jobb a kedvem.Elfoglalom magam.A férjem meg vesz ma egy új homérot,meg kiváltja nekem a Clostyt,amit holnap kell elkezdenem szedni.
Amióta Teddy hozzászólását olvastam,azóta reménykedve várom a Closty hatását.
Teddy!Az Internettón eloször regisztráltatnod kell magad,csak utána kérdezhetsz.Ha nem megy,szólj.
Mamacica!Ne bánkódj,nagyon gyorsan elszáll az 3 hónap,addig is még nagyon sok dolgod lesz.Úgy volt,hogy engem is beoltanak,aztán véletlenül egy vérvétel eredményébol kiderült,hogy már gyermekkorban átestem rajta.(Erre mondjuk anyukám egyáltalán nem emlékezett,sot inkább az ellenkezojét állította.)Így megmenekültem,bár a védonom még így azt mondta,hogy oltassam be magam.
Szóval,kitartás,telik az ido.
Sziasztok.
Mariann
Mariann
 


Kedves Mariann !

Én is hasonló cipőben járok, mint Te. Én már túl vagyok az első Closty kúrán. Kíváncsi vagyok. Nekem most szombaton kellene megjönnie. Fájdogál a hasam. Sajnos nem nagyon reménykedhetem, mivel mindig amikor fájt , akkor megjött.

Drága Lara !

Nagyon-nagyon gratulálok Neked! Annyit kérdeznék, hogy Neked volt mnstruáció megjövetelére jeled ? Vagyis fájt a hasad ?

Várom Válaszotokat!

Puszi: Kati
Király Kati
 


Kriszti!

A "csalavala" éppen AZT jelenti. Egész találó kifejezés, nem?

Mariann!

Akció kétnaponta, elvileg vasárnap ovulácio. Lehet értem szorítani, mert szombaton anyósjelöltnél leszünk, és kénytelenek vagyunk ott megejteni a kétnapi szerelmet. Csak nehogy ránkdöljön a ház!

Az internetton különben én sem tudom regisztrálni magam, pedig nem vagyok elveszett számítógépileg.

Adri!

Ez szuper! Nagyon gratulálok Neked, legyen sok örörmed a Kisprücsökben! Ha már halvány csík van, lesz az még erősebb is, nyugi!

Pusszancs mindannyiotoknak,

Niki
Niki
 


szia Lanyok'

Mariann'En ebben a honapban szedtem a Closty-t de nem bizom,te is legy turelmes ez sem csodaszer ha nem megy elsore majd masodjara,a kovetkezo peteesresunk lesz az IGAZI!!Ma is szep ido van az a lenyeg,minden happy.Egyedul nem maradsz jossz velunk a babas topicba, Pusszantas!

Adri! Kitartas mar csak 1-2 nap es hatarozott csikjaid lesznek!

Mindenki,akinek megjott,meg fog jonni,megvan!

Eljon meg a mi idonPuszi Krisztina
kriszti
 


Sziasztok!
Gyorsan az Internettó:a fooldalon bal oldalon néhány topic név felsorolva,fölötte,bal oldalon:"Törzsasztal".Katt rá.
Ha ez bejön,akkor a lap tetején jobb oldalon:"Amennyiben még nem regisztrálta magát,itt megteheti."Katt oda.A többit majd látjátok.
Majd szóljatok már,hogy sikerült-e.
Rohanok,mert etetni kell a babócát.
Puszi.Írjon mindenki.
Mariann
Mariann
 


Niki!

Az Internetto nekem se megy,ha rajottel a turpissagra szolj.Hetvegen mindent bele,szoritok nektek(bar a lenyegi resz enelkul is menni fog).

Ket het mulva talan te leszel a kovetkezo.

szia Krisztina
kriszti
 


Mariann!
Nana,hogy nem sikerult,kaptam egy jelszot amit nem fogad el.Puszi a picurodnak is!

Krisztina
kriszti
 


Katinak üzenem:

Nekem ma (NEM) kellett volna hogy megjöjjön és tegnap pontosan éreztem a mensi előtti tüneteket, sőt még most is érzem az enyhe feszülést a hasamnál, mintha bármelyik percben megjönne.

Remélem nem fog, mert a reggeli teszt, halványan ugyan, de pozitív volt.

Adri
Adri
 


SZija lányok!

Pethes Ildi! Asszem most sokkal sokkal optimistábban állok a dologhoz, és még véletlen sem olvasgatok negatív sztorikat.

Adri! Neked is volt halvány második csíkod? Hát akkor az egyértelmû!!!Kép
Egyébként nekem is szokott fájni egy picit a hasam mostanában, hasonlóan, mint neked!
Figyi! Ha volt 2.vonal, még ha halvány is, az akkor is vonal. Az enyém tudod mennyire halvány volt? Legalább 5 percig kellett nézni, hogy észrevegyem! Asszem én akkor már gratulálok is neked! De ha kételkecc, akkor 3-4 nap múlva csinálj egy másik tesztet, azon már sötétebb lesz a vonal, meglátod! Spec. én 4 napot vártam. Az elsõ teszt 9.-én volt, a második 13.-án. Nehéz volt kivárni, de megérte, mert igy már egyértelmû volt.
Én a helyedben 17.én szombat reggel ezzel kezdeném a 7végét!
Gratulálok mégeccer KépKépKép

Mónika! A tojásfehérje szerû valami nekem csak az ovulációkor volt, utána szinte már másnapra
elmúlt...

Király Kati!Hogy nekem szokott-e fájni a hasam, mielõtt megjön(megjött:-)? Igazság szerint nem. Nagyon nagyon picit éreztem valamit néha néha, de inkább azt mondanám, hogy nem szokott fájni elõtte semmim. Ellenben most, a pozitiv hirek elõtt fájt egy kicsit, vagy inkább úgy mondom, hogy diszkomfort volt.:-))))

Viráganya! Tényleg a tudományosság eredménye...Kép
Most azért ti is totál mindent megtesztek és minden nálad is a nagykönyv szerint alakul...érzem, hogy most neked is össze fog jönni! Nagyon szorítok!!!!!!

Teddy! Nem kell külön regisztrálni magad Mr.Spock rendelõjében, hanem eccerûen az internettón regisztráltasd magad, a Belépés mezõben, van egy szöveg, hogy "Amennyiben még nem regisztrálta magát, itt megteheti." Ha kész a regisztrációd, bármelyik beszélgetéshez hozzászólhacc, igy Mr.Spock-éhoz is. Törzsasztal/Szülés-terhesség 4.0

Katus! Én is ráhangolódtam már a pozitiv gondolodásra, nem akarok a rosszakra gondolni. És október már nincs is olyan messze :-))))

Pethes Ildi, cskati, Niki, Kata, napocska, Melinda, Tünde, Teddy, Katus, Mamacica, Király Kati! Nagyon nagyon köszönöm, amiket irtatok, nagyon aranyosak vagytok!!!

Szijasztok, Lara
Lara
 


Sziasztok Lányok!

Én most tévedtem errefelé, és örömmel fedeztem fel, hogy itt milyen klassz társalgó van. Én is abba a táborba tartozom, akik már több hónapja (mi 8 hónapja) próbálkoznak a babakészítéssel. Már egy órája olvaslak titeket :-), és egyre jobban megnyugszom, hogy egyáltalán nem vagyok egyedül a problémáimmal. Értem probléma alatt pl. azt, hogy a peteérés utáni idõszakban a reggelente mért hõmérsékleti értékeim sosem magasabbak 36,8-36,9-nél, egyszer-kétszer fordult elõ mindössze, hogy elérte a 37 C-t. (A peteérés elõtti idõszakban általában 36,3-36,4 körüli.) Ez eddig nagyon lehangolt, de most totál megnyugodtam, hogy ez tulajdonképpen normális dolog! :-) Másik problémám az, hogy nem igazán tapasztalom a tojásfehérje-szerû váladékot. Váladékom van a tüszõrepedés körül, de egyáltalán nem mondható tojásfehérje-szerûnek :-(. Mikor anno abbahagytam a fogamzásgátló szedését, rögtön a köv. hónapban tapasztaltam, de azóta sem... :-( Ez kissé aggaszt, el is fogom mondani a dokimnak, hó végén készülök hozzá visszamenni. Olvastam, hogy ha a váladék nem tojásfehérje-szerû, akkor nem tudnak feljutni a spermiumok a petevezetékig. Gyanítom, hogy nekem ez áll a sikertelenség hátterében, remélem, minél elõbb kiderül, hogy mirõl is van szó. Dokim felírt 2 hónapja Clostilbegyt-et, szedtem is rendesen, de nem lett eredménye :-( Tehát valószinüleg nem a peteéréssel van gond :-(
Lányok, ha bárkinek eszébe jut soraim olvastán bármi, kérem, írja le! Elõre is köszi :-), legyetek jók, mindenkinek "egy kalappal"!!!! :-)
Beja
 


Kedves Beja!
Nekem az jutott eszembe soraid olvasatán, hogy egy cipoben járunk! Én is beszedtem két adag Closty-t és semmi...Pontosabban ma kellett volna megjönnie, de csak ez a fránya barnás folyásom van már 2 napja. Azzal biztatom magam, hogy végül is még csak egyszer próbálkoztunk mert az elso próbálkozás idopontjában beteg voltam. A dokim azt mondta, hogy a Closty segitségével ált. 4 hónapon belül szoktak teherbeesni. Remélem ez a barnás folyás semmi rosszat nem jelent, vagy mégis? Volt, hogy 5 napig is volt ilyen folyásom a mensi elott (de hasfájásom nem volt). Volt még valakinek ilyen????
Szonja
Szonja
 


Szonja!
Nekem is volt.Nem momdom,hogy minden menzesz elott törvényszeruen,de elofordult már.Nekem csak 1,max.2 napig tartott,és nem tulajdonítottam jelentoséget neki.(illetve azt hittem,hogy nem jön megKép)
Mariann
Mariann
 


Kedves Ancsi!
Mi van Veled? Jelentkezz!!!
Viráganya
Viráganya
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: