Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok,

Páran már biztos ismertek a babaproject előtt állók topicból. Mindgi olvaslak Benneteket, márcsak azért is, mert jövő tavasszal csatlakozom Hozzátok Kép
Gyönyörűek a babáitok, én még nem tudok a babámról írni, így inkább nem is teszem, de elolvadok egy-egy kép láttán... Sokszor elmerengek, milyen lesz majd az én kis Drágám, ha megszületik Kép

Tudtok valamit Annácskáról? Jól vannak? Minden rendben? Olyan rég nem jelentkezett... Kép

Puszilok mindenkit, hamarosan jövök! Kép

Puszi

Unique
22+5

KépKép
unique
 
 


Unique
Nyugodtam csatlakozhatsz már most hozzánkKép Hiszen te is babás vagyKép


Annácska a 2006.tavaszi babásokhoz szokott írogatni.

Most mennem kell, kezdte a VészhelyzetetKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Judit Kép Előre is köszi szépen a képet!

Babus Kép Hihetetlen, hogy milyen kis apró volt Kristóf Kép Most meg már egy huncut nagyfiú Kép Én is hezitálok a mózesen, de ha abból indulok ki, amit írtál, akkor egy olyannak lenne értelme, amit autóba is biztonságosan be lehet kötni. Ebből viszont csak egyet ismerek, a PegPerego-t, az viszont veszett drága Kép Te ismersz esetleg mást is?

Tündi Kép Kezem-lábam x-ben érted holnap!!!! Kép
Valinak pedig hatalmas gratula! Kép

Jó éjt mindenkinek!

Timi+Kristóf

KépKép

KépKép
timika
 
 

 
 

Jó reggeltKép

UniqueKép
Üdv köztünkKép
Tudjátok már a babátok nemét?
Tudsz feltenni a pocidról képet?

BabusKép
Kristóf valami ételtől kapott kiütést?
tényleg nagyon vagányul áll a kiságya mellettKép .)
Viktória még mindig nem tud mászniKép
De viszony négykézlábra fel áll és fel le emelgeti a fenekétKép Kép

TimiKép
Mi Viktóriát a kórházból pólyában hoztuk kiKép
Ebben volt 2 hétig!!!
De valaki egyáltalán nem teszi a kicsit pólyába,
nekem jobb volt őt ebben tartani hisz olyan
picike voltKép


Ez a két kép akkor készült mikor a kórházban
voltunk ill mikor haza értünk és szemügyre vettük a mi kis drágánkatKép Kép

ValiKép
Hatalmas gratula
gondatlan terhességet kívánunkKép

Kép

Kép
edinka
 
 


A kép meg lemaradtKép Kép Kép Kép Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


[color=#119911]
[color=#ff0000]
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép ...
A férjem énekelni kezdett az autóban amikor mondtam neki telefonon ezeket a remek híreket, olyan édi volt, én meg csak vigyorogtam mint a vadalma Kép HA minden jól megy, május környékén indulhat újra a babaproject Kép

Tündi
Vendég
 


Babus
Nem adod bérbe a kissrácot? Ebbe a csacsis mamuszba .......... Kép
Küldöm majd a számot, oké.

Lányok
BABÁS KÉPEKET AKAAAROOOK Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
Ez nagyon jó hír!!!KépKépKép
És szerencsés hónap a májusKép, Kristóf is akkor jött összeKép


Timika
Sajna nem ismerek egyet semKép

Edina
Kristóf még 10 hónaposan se tud nagyon mászni, csupán egy pár lépést. Õ kúszva közlekedik, de úgy viharsebesenKép Már a könyökén is le van horzsolva a bőr, annyit kúszikKép
Amúgy Kristóf közel 2 hónapon át csak négykézláb rugózott, utána elkezdett tolatni és utána hirtelen, egyik napról a másikra elkezdett előre kúszni.


Megelőlegezve Uniqiue-nak a választ, én ha jól tudom Laurájuk leszKép, szoktam ám olvasgatni a másik topikba, nagy titokbanKép


Pólyát én nagyon utálom. Nekem olyan jó volt fogni azt a pici kis testétKép


Allergia pedig nem tudni mitől van. Én nem is gondoltamnak annak, de dokinéni szerint az.
A bal arcsocskáján piros a bőr és olyan durva, recés, én azt hittem, a hideg csípte neki ki. Mert abszolút semmi új kaját nem kapott, ugyanazt eszi, mint eddig. Semmi újdonságot nem vezettünk be, pláne nem tejtermékeket vagy tojást, amitől leginkább lehetne.
Elvileg lehet a mosószertől is. De ebben sincs változás. 10 hónapja ugyanazt a mosószert és öblítőt használom (folyékony Perwoll + fehér Silan) De most vettem Persil Sensitive folyékony mosószert, majd kipróbáljuk.
Meg kaptunk rá kenőcsöt, már mára is szebb lett tőle. Remélem elmúlik. Nem tudom mitől lehetett.



Úgy örülök, Kismacim már vagy 15 perce egyedül játszik megintKép Fejlődik a drágámKép
Na erre most, hogy ezt leírtam, elindult felém, illetve nem, megállt felállni a járókájában megkapaszkodvaKép
Most megyek, mert ha elvágódik a szanaszét hagyott építőkockáiban fogja szétütni a fejét.

Babus

Kép
babus2005
 
 


TündiKép
EZ SZUPER, SÕT KépKépKépKépKépKépKépKép!!!!!!!!!!!

Nagyon ügyi voltál! Most akkor ezerrel drukkolok, hogy tényleg minden rendben menjen!!!

Dokival átbeszéltétek a 3 hónap programját?
Havonta hány szurit kell kapnod? És ha lejár a kezelés, akkor rögtön kontroll-lapar?
Aztán pedig closty? Vagy meg kell majd várni az első menzit?
Nagyon drukkolok!!!!!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi
De, néha szívesen elküldeném valakinekKép
Pl. amikor este nem akar lefeküdni aludni, mert újabban ez a menő nála. Pedig tök álmos, meg nyűgi, de akkor sem.

Kép
babus2005
 
 


Stella
Igen, ez több mint szuper a számomra is Kép Mennyi kérdés!!!!?!?!?!??!?! Kép
Dokival igaziból még nincs mit átbeszélni, majd a legutolsó szuri után kérdezek sokmindent. Szerintem azt mindenképpen meg kell várni, mig megjön az első menzim (8-10 hét az uccsó szuri után), és aztán rákérdezek a clostira is, mert az elzáródáom miatt szerintem indokolt lenne. Kontroll lapar nem biztos hoyg szükséges lesz, gondolom van egy gyakorlat erre, hoyg ha x idő alatt nem jön össze a kezelés után, akkro megcsinálják.
Te nem ma voltál UH-n? Kép

Tündi
Vendég
 


BabusKép
Köszönöm a meleg fogadtatást! Kép Igen, végülis már én is babás vagyok Kép Most hogy így belegondolok Kép Kép Kép
Kristófot most nem vállalom, mert szerintem simán öt perc alatt hullát csinálna belőlem Kép

Szia EdinkaKép
Babus jól írta, Laura lesz (ha kislány lesz. egyelőre ezt mondták Kép)
Pocis kép (mai Kép):

Kép

Lehet találgatni, hogy fiús vagy lányos a pocakom Kép

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


EdinkaKép
Szédületes, hogy Viki pár napos a képeken és már ilyen szép fejlett kiscsaj! Kép
El tudnám nézegetni még órákig... Kép

Puszi

KépKép
unique
 
 


SziasztokKép

Unique
Szép nagy már a pocidKép
Amúgy Kristóf belőlem is hullát csinál 5 perc alatt. Hihetetlen energia lakozik benneKép


Többiek!!!
Merre vagytok????


Azért teszek fel 3 pancsis képetKép, tegnap készült, amikor együtt fürödtünk a nagy kádbanKép:

Kép

Kép

Kép



Babus

Kép
babus2005
 
 


TündiKép
Majd jövő héten megyek uh-ra!

Csak azért kérdeztem, hogy meg kell-e várni a menzit, mert úgy tudom, hogy a vérzés táplálja ezt a nyavalyást és minél több idő és ciklus telik el, annál rosszabb, mert visszaáll az eredeti állapot.
De lehet, hogy nem jól tudom!
A kontroll laparra pedig azért gondoltam, mert ezzel tudják igazán megnézni, hogy mennyire sikerült elbánniuk a kis döggel!
Annyira drukkolok Neked és úúúúúúgy szeretném, ha minden rendben menne!!!
Pusza

Kép
stella9
 
 


Stella
Van abban valami amit írsz a vérzéssel kapcsolatban, csak szerintem nem eshetek teherbe, amig az ösztrogén szintem nem éri el újra a normálisat, mert addig úgysem lenne peteérés. De 3. szurikor mindenképpen meg fogom kérdezni a dokit, ha kibírom addig Kép Ha nem, akkor december végén Kép A kontroll laparral meg az a helyzet, hoyg bár valóban ezzel tudják csak ellenőrizni hoyg a dög kimúlt-e, viszont minek műtsenek újra, ha egyszer nekem nem olyan súlyos az endóm, és lesz esély a spontánra. De bízok a dokiban, gondolom nagy gyakorlatra tett szert, és ha azt mondja hoyg kell a lapar akkor persze lesz Kép HOgy egyszer vagy kétszer szabják át a köldökömet, az igazán nem számít Kép Majd ezt is mindenképpen megkérdezem tőle Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Ujra elokerultem, kicsit visszavonultam teli almot aludni.

Tundi, orulok, hogy ilyen szepen haladtok!

Pocakosok, nagyon szepek mar a gombolyodo pocakok! Csak igy tovabb!

Mi jol vagyunk, bar Mate tegnap nagyon nagy fiut alakitott es nem akart semmit cumisuvegbol enni, csak a kanalas dolgokat tudtam beleeroltetni. De ataludta az ejszakat, ugyhogy valoszinuleg tenyleg nem maradt ehes!

Egyebkent elkezdtem neki a Vitacolant adni. Ez nem baj ugye? Elvileg kaphatjak mar csecsemok is, nincs rairva semmifele korhatar.

Olyan szep ido van, mindjart megyunk setalni.

Vanda
vanda72
 
 


Vanda
Kristóf is kapja a VitacolantKép, nekünk a dokinéni javasolta.


Babus

Kép
babus2005
 
 


A múltkor szóba kerültek a játékok.
Akit érdekel, a Brendonban kuponnal most 6000Ft helyett csak 3600Ft ez az állatos zongora. Nekünk van ilyen, és Kristóf nagyon szeretiKép
És még mi felnőttek isKép
Ilyen:
Kép

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép Kristóf eszméletlenül aranyos a fürdős képeken is Kép Javul az allergiája? Mi az a Vitacolan? Vmilyen vitamin? A pólyát én sem szeretem, de a klinikán sajnos abban lesznek. Szerintem párszor biztos ki fogom bontani Kép

Edinka Kép Viki is nagyon édes a feltett képeken Kép A csípője teljesen meggyógyult már?

Timi

KépKép

KépKép
timika
 
 


Unique!Kép

Üdv. itt nálunk!!!!Kép

Babus!Kép

Nagyon édes "nagyfiú" KristófkaKép

Tündi!Kép

De jóóóóóóóó hír!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Sajnos olyan időhiányom van, hogy azt sem tudom hol áll a fejem. Vivi egész nap nem alszik, viszont délutánra olyan nyügi tud lenni a fáradságtól, hogy alig bírok vele. Ha pedig csodák csodájára elalszik, akkor este nem hajlandó lefeküdni. Ráadásul enni sem nagyon hajlandó megint, össz-vissz 3dl eszik meg naponta. Egyedül a főzelékek csúsznak jól, de tegnap abból is csak 120g-ot evett. Kép

Tündi!
Szuper hírek! Kép

Unique!
Üdv itt is! Szép nagy pocid van! Kép

Babus!
Olyan irigy vagyok azokra akiknek van kádjuk, olyan jó lehet együtt pancsolni a babákkal. Nekünk csak zuhanyzónk van.Kép
Kristóf továbbra is tündéri! Kép

Edinka!
Nagyon ügyes a lányzó, nagyon erős kislány. Kép Vivi még a közelébe sem érhet, pedig alig van 2 hét köztük.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol Kép Boldog névnapot kívánunk Vivinek! Kép

Timi+Kristóf

KépKép

KépKép
timika
 
 


Nicol
Vivinek boldog névnapot!!!!

Ismerős érzésKép, Kristóf pont ugyanezt csinálta hónapokon keresztül, azzal a kivétellel, hogy ő jól evett.
De nyugtasson a gondolat, hogyha majd tud kúszni, mászni és jól lefárasztja majd magát, akkor majd fog aludni nappal is egy kicsit. Kristóf is azóta szokott rá az ebéd utáni max. 1 óra alvásra, mióta agyonfárasztja magát.
De délutánra már így is nyűgi ő is, és ha netán elalszik még egyszer, úgy 3-4 óra körül, akkor nálunk is tuti balhé van az esti lefekvéskor.
Ennek ellenére én a mai napig időhiánnyal küszködök. Kétlem, hogy nálunk valaha rend, tisztaság, meleg kaja és legalább egy icipicit kipihent ÉN lesz.

Ráadásul extra üzemmódba kapcsolt Kristófka fognövekedése. Tegnap reggelre kibújt a 3.foga, alul, és már tényleg csak napok kérdése lehet a felső is. Mindezek következtében átlagon felül balhés, és tegnapelőtt éjszaka este 9-től hajnali fél 3-ig 5-10 percenként ébredt. Végül egy kis fájdalomcsillapító Panadol Baby hozta meg a nyugalmat.
De ma is folytatja a nyűgizést. Most például 20 perc ebéd utáni alvással tisztelt meg a srác, persze rohadt álmos, itt balhézik az ölemben.

Timi
A Vitacolan egy multivitamin készítmény.
És köszi az érdeklődést, igen, már határozottan javul az allergiája, a kenőcstől, mert a kiváltó okot még mindig nem tudtam kideríteni.

Tündi
Küldöm a mailtKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Nicol
Vivikének sok puszi névnapja alkámából Kép Isten éltesse! Kép

Tündi
Vendég
 


Vivinek boldog névnapot kívánok én isKépKépKép

Mea
mea
 
 


Tündi
Még egy képet küldtem mailbenKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Kissrácom úgy döntött, ma rekordot dönt. Reggel óta csak azt a déli 20 percet aludta. És már utána balhézott. Képzelhetitek mostanra milyen állapotban van. Meg én is.
Egész nap pörög. Percenként feláll, lerámolja a ruhaszárítót, széthajigálta a zoknikat, vagy 50-szer átkúszott utánam egyik szobából a másikba.
Közben ugyan őrjöng az álmosságtól. Én ugyan mindent bevettem már, de semmitől se alszik be. Pedig az utóbbi hetekben már egész szépen beállt arra, hogy nappal alszik egy rendeset.
De ma?? És tegnap is, meg azelőtt is, most, hogy így belegondolok, csak 30-40 percet aludt egész nap.
Mitől van energiája??? Én is szeretném tudni a titkos receptet. Már a fejem is szétrobban a fáradtságtól. Hogy fogjuk még kihúzni min. 2 órát a fürdetésig??


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!Kép

Szegénykém, én meg itt abban reménykedem jobb lesz csak mostantól fogvaKépKépKép
Remélem már lenyugodott kis KristófkaKépKépKép
Te meg ha tudsz pihizz este egy nagyotKép

Mea
mea
 
 


Előszőr is köszönjük mindenkinek a névnapi jókívánságokat, nagyon aranyosak vagytok, hogy így gondoltok ránk! KépKép

Babus!
Kitartás!!! Ennek a napnak is vége lesz egyszer!

képzeljétek ma már vagy 5-ször hasrafordult a lányzó. Kezd belejönni.Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


SziasztokKép

NicolKép
Boldog névnapot kívánunk a kis ViviennekKép
Remélem hamar vissza tér vivi étvágya!!!
Nem lehet hogy neki is már a foga jön???


BabusKép
Amikor olvaslak nem tudom nevessek vagy sírjakKép Kép
Jaj, megne haragudj...
Ismerem ezt az érzést.
De olyan jól letudod írni hogy mikor mit rámol le a kis srácKép

Most csak ennyi mert ám az én lánykám sem egy angyalka,szerintem Kristófal összebeszéltek
hogy hogyan készítsük ki ANYUTKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Alig tettük le aludni, máris felébredtKép Egy fél órát pityergett. Biztos a foga fáj megint. Pedig pokoli álmos. Hogyis ne lenne az, mikor egész nap ébren volt. Megint a Panadolra kényszerültünk. Remélem kitart egy pár órát. De messze még a reggel.És a holnap se lesz jobb. Brü-hü-hü...Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Jaj de sajnálom BabusKép
Remélem tudtatok valamennyit pihizni az éjjel.

Mi is szenvedtünk Lívivel de este 10-kor bealudt.
Hát most nem bukik már de túl keményeket bogyózik ettől a Nutrilon AR-től(reflux elleni).
Rendesen sír mikor kakilKépKépKép
Most megpróbálom amíg nincs más megoldás felváltva adni a rendeset és az AR-eset.
Ezt lehet????????

Csalási fotóKép Lívike meg 12 hetes már.
Kép

Mea
mea
 
 


Babus!Kép

Szerinted akkor érdemes megveni azt az állatos zongorát, miket tud???
Én gondolkozom rajta tudom még most nem játszana vele de elteszem neki.

Mea
mea
 
 


jav. megvenni

Mea
mea
 
 


Mea
Szerintem nyugodtan adhatod neki mind a kétféle tápszert.
A zongora pedig szerintem nagyon szupi, én mikor megvettük, Pestről Gyöngyösig hazafelé az autóban végig azzal játszottamKép
És Kristóf is imádja püfölni, színes, állatfigurák vannak rajta, állathangokon is lehet vele zongorázni, és ő egyébként is imádja a nyomogatós dolgokat, ezt is elsősorban azért vettük neki, mert imádta verni a számítógép billentyűzetét, és gondoltuk, helyette majd jó lesz ez.

Az éjszakánk megint elég szörnyű volt. A Panadol hatása csak este 11-ig tartott, onnantól kezdve hajnali 2-ig kb. 20 percenként ébred, mindig visszaringattam, bealudt, de nemsokára ismét sírva ébredt. Több fájdalomcsillapítót már nem mertem neki adni. Végül 2 óra után elaludt viszont reggel 6 óta már megint pörögKép Extra üzemmódbanKép

Ja, lehet, hogy csak én gondolom így, de szerintem abszolút nem könnyebb később egy babával. Sőt.
Pl. míg pici volt megmaradt fekve az ágyában, max. pityergett egy kicsit. Mostmár ha nem akar aludni, pikk-pakk felül, sőt feláll. Így elég nehéz bealtatni.
Míg pici volt elvolt ott, ahová letettem. Most nyüzsög egész nap, folyton a nyomában kell lenni, folyton attól rettegek mikor esik el, mikor üti szét a fejét a földön.
És ez csak 1-2 apróság volt.

Most mennem kell, apucim hív reggelizni.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Timika!
bocsanat, amiert igy eltuntem, de fontos volt ez a vizsga nagyon. Na itt a kep, amit igertem:
Kép

egy par kep meg
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Visszaolvasok
Ja, es sikerult a vizsgam

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Megvan a 4.fogunk!!!!!!!!KépKépKép
Kettő lent középen és kettő fent középenKép
Most már remélem egy darabig pihi leszKép
Bár, én mintha úgy látnám, hogy fent még egy fogacska vonala fehéredik, bár ez semmit se jelent. Most is 1 hónapig fehéredett, míg végül kijött.
De most én mindenképp egy pár hét nyugit szeretnékKép


Judit
Nagyon-nagyon jók a képek AttirólKép Rengeteget nőtt márKép Nagyon édiKép
És a babakocsi meg, hát én pont egy ugyanilyet el tudnék viselni, még színben isKép Na de majd a kistesónál, persze valami lányos színbenKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Koszi, nagyon kedves vagy. Tenyleg sokat nott.
Visszaterve egy regi hozzaszolasodra. Nem a szegyenrol van szo, hogy nem kotottetek be Kristofot, hanem az eleterol. Neked irtam sms-be meg annak idejen, de nem akartam itt irni, hogy belenk jottek. Ha nincs akkor bekotve az Atti, akkor ki tudja, hogy tuleli-e a balesetet. Pedig varosban mentunk. En nem tudom megerteni azokat a szuloket, akik a gyerek eletevel jatszanak. Anyum nem akarta bekotni magat, mert szoritotta az ov. Ket percre ra, allo autonkba vagy 100zal belenkrohant egy orult. Csoda, hogy nem lett bajunk. A ti dolgotok, es remelem ezert nem haragszol ram meg.
Amugy koszi a tippet a zongorarol. Mar meg is kertuk Jezuskat, hogy hozzon egyet az Attinak.

Nicol!
utolag boldog nevnapot Vivinek!

Judit

ui. Babus tenyleg ne haragudj ram!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Edinka, Judit!
Nektek is köszönjük a névnapi jókívánságokat! Kép
Edinka nem hiszem hogy jönne a foga, megnéztem de semmi jele nincsen. Az étvágya változatlanul szörnyű. Nem is hízik egy grammot se.

Judit!
Nagyon szép a kis Atti, hatalmas fiúcska.Kép És jók a képek!

Babus!
A zongora nagyon szimpi, mutattam páromnak is. Neki is tetszett, úgyhogy lehet, hogy a jézuska pottyant egyet a fa alá.

Ma egész nap csak jöttünk-mentünk. Délelőtt voltunk a Guliverben is. Jó nagy áruház. Vettünk pár játékot, találtunk hagyományos búgócsigát is, pár fürdőjátékot, egy telefonos kisautót (bár ehhez még nőnie kell), készségfejlesztő játékokat.
Délután pedig elmentünk a Római partra sétálni, ittunk ott a Cziniel cukiban egy nagyon fini forrócsokit. Kép Végre volt egy kicsit kikapcsolódos napunk. Este azért nem bírtam ki, ráültettem a gurulos kisautóra és körbetoltam a szobán, nagyon élvezte.Kép

Lányok hány hónapos kórban kell a hordozót autósüllésre cserélni? Gondolkoztatok rajta milyen fajtát érdemes venni? Vivi ebben a hatalmas overálban alig fér már el benne. Szinte mozdulni sem tud.

Na most megszünök...

Nicol

Kép
nicol
 
 


Jó reggeltKép

NicolKép
MI már vettünk autóülést Vikinek,mert így télen a nagy overálban ha beültettem őt a hordozóba nagyon sírt mert nem birt megmozdulniKép
Igaz az autóülésnél pont ezt csinálja, mert így sem tudom őt bekötni a biztoansági övével!!!
Nekünk olyan van ami 18 kg jó.
A hordozó meg 13 kg ig!!

JuditKép
Szörnyű amit írtál hogy belétek rohantak, én is mindig ettől rettegek ha Viki velünk van, hogy csak épségbe jussunk el odáig ahova tatunk meg visszaKép
Atti nagyon ari sokat nőtt Kép

BabusKép
Akkor fogak terén utól értetek minketKép
Remélem akkor mostmár nyugodtabb napjaitok lesznekKép

RólunkKép
MA megyünk mérekezni, persze csak akkor ha elérem
a védőnőmet mert hívtam és a sz..ét lenyomtaKép
Kezdek kiakadni ráKép

MeaKép
Lívi szeméről már elmult a váladékozás?

Kép

Kép
edinka
 
 


Voltunk mérekezni és
képzeljétek Vikim csak 5 dkg hízott egy hónap
alattKép Kép Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!Kép
Köszi kérdésed igen már elmúlt Neomicin hatásáraKép

Szegénykém, ennyit hízott és az baj annyi idős babánál???


Pár kép Líviről aki 2 hete még üvöltött hasonKép
És anynira sokat mosolyog és mindenkireKép
Nagyon édes kis barátkozós remélem az is maradKép

Mea
mea
 
 


Kép
Kép
Kép

Mea
mea
 
 


Edinka!
Szerintem Viki nagyon sokat mozog és letornázza azt amit hízik. Ha eszik eleget, szerintem nem baj. Majd a következő hónap jobb lesz.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Edina
Szerintem se vészes, hogy csak ennyit hízott. Ilyenkor már kevesebbet híznak a babák, inkább hosszúságra nőnek. És persze le is mozogják. Kristóf pl. rengeteget eszik, esténként pl. 450gr tápszert képes bevágni, délben pedig ma pl. 2 teljes üveg krumplifőzeléket pulykahusival evett meg(a 2 együtt közel 400gr főzelék) És mégis, 1 hónap alatt jó ha 100-150gr-ot hízik.
Úgyhogy szerintem ne izgulj!Kép

Judit
Egyáltalán nem haragudtam megKép És teljesen igazad vanKép

Mea
ÉszveszejtőKép Főleg a nagy sérójaKép Ha egyszer összefutok veleKép, úúúgy meggyömöszölömKépÉs összekócolom a hajátKép

Erről jut eszembe, mi nem rendezünk valamikor babás talit? Tök jó lenneKépÉn olyan kíváncsi vagyok mindenki babájáraKép Meg persze anyájára isKép



Nicol
Nekünk 9 kg-tól használható autósülésünk van. A legtöbb én úgy emlékszem ilyesmi súlytól van. De ha még nincs ilyen súlyban, akkor is lehet használni, csak akkor menetiránnyal háttal kell bekötni, 9 kg után pedig már lehet menetirányba bekötni.
De az is szempont, tud-e már ülni a gyerkőc, mert ha nem, akkor dönthető háttámlásat jó venni. Nekünk ilyen van, ez szerintem kényelmesebb neki alváskor.


Most mennem kell, rögtön érkeznek a fiúk a pancsibólKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Ja, és BOLDOG MIKULÁST!!!

Kép

Kép
babus2005
 
 


Előszőr is Boldog Ünnepeket mindenkinek!

Kép

Babus, Edinka!
Köszönöm az autósülléses infókat. Akkor biztosan dönthető háttámlásat fogok keresni. Bár a 9 kg-tól nagyon messze vagyunk még, de ez így nem sokáig maradhat, ha kinövi a rózsaszin overálját az új már 80-as méret, és olyan nagy, hogy nem fér bele a hordozóba. Babus ti melyik márkábankaptatok ilyet?

Mea!
Livi nagyon édi. Ez a séró pedig hódító! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol
Nekünk egy Ramatti Venus nevű autósülésünk van. A Brendonban vettük még a nyáron, akciós volt kuponnal, egyébként 29oooFt lett volna, de így "csak" 19oooFt, és ez még az egyik legolcsóbb volt. Rohadt drágák az autósülések, legalábbis a normálisak.
Ez még egy régi, több hónappal ezelőtti kép, de ilyen az ülés:
Kép



Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
orulok, hogy nem haragszol! Kép

Voltunk doki neninel 8120g es 72cm
Megkapta az agyhartyagyulladas elleni oltast, de kiderult nem csak ket ho mulva kell emlekezteto, hanem egy eves kor utan is. Ti tudtatok?

Mea!
annyira jo Livi haja, ugy tetszik

Jart nalunk a Mikulas. Nalatok is lanyok? Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: