Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Sapé!Örülök,hogy írtál.Ágota lányod hanyadik inszemnél fogant?Akkor most sok nehézség vár rád,hisz ez a vizsgaidőszak nem könnyü,pláne a picivel.A barátnőm is a babája születése útán kezdte el a sulit,nappala a gyermeké, éjszakája a könyveké.
Minden jót Nektek!!!

Gyönyi!
Szívből gratulálok! Az ilyen hírek adnak nekünk erőt és reményt!Pihizzél sokat.

Jó éjszakát!
Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok! Köszi a gratulációkat.
Sapé majd írd meg, hogy mit beszéltetek meg a dokival.
Majd holnap megírom, hogy mi volt a dokinál. Remélem csak jó híreket kapok.
Igérem vigyázok magamra, de táppénzre nem megyek egyenlőre, mert sajna anyagilag nagyon megviselne, amúgy irodán dolgozom nem vészes egész nap ülök. Cipelésről már most a párom letiltott.
Barbiról nem udok én sem semmit a másik topikra is régen írt.
Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


GyöngyiKép gratulálok neked, vigyázz nagyon magadra!

Lányok velem semmi különös nem történik, azért nem írok, lassan gyógyulgat a lelkem a baba elvesztése óta. Dokinál jártunk szerint mehet a lombik ha akarjuk, nőgyógyászatilag minden rendbe.
Még mindig vegyes érzelmekkel küzdők, szeretném is , de nagyon félek az újabb csalódástól.

Sapé örülők hogy sikeresen veszed az akadályokat!

Újaknak kitartás és mi előbbi gyermekáldást kívánok!

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 

 
 

Sziasztok!
Barbi!
Örülök,hogy írtál, már nagyon hiányoztál innen!!!!
VÁgjatok bele!Szorítok!

Odry!
Ágota a 4. inszemmel fogant.Ebben egyébként orvosi dolog is van,mert előtte rossz dózisban kaptam az injekciókat.Az utolsó inszemet és előtte a felkészítést, új doki csinálta.

Gyöngyi!
Vigyázz magadra!
Sajnos jó híreim nincsennek, rossz lett az ultrahangom, és a májust ia kihagyjuk a vizsgáim miatt.Ha este rendel a dokim megyek hozzá,mert délelőtt nem tudtam elérni.
Pusza mindenkinek!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!

Sapé!
Mit értesz azon, hogy rossz dózisban kaptad az injekciókat?És milyen felkészítést kaptál?Mit csinált másképp az "új" doki?
Én várom a 2. inszememet és ha az jó ómen, hogy más doki csinálja, mint az előzőeket, akkor hurrá, mert nekem is új doki fogja csinálni, mert a dokim valahol máshol húsvétól...!!!Persze tudom, hogy nem (csak) ezen múlik.

Zsivili
zsivili
 
 


Sziasztok!
Ma voltam dokinál és újra bele vágunk egy inszemibe.Vasárnap és hétfőn kell kapnom szurikat és kedden megyek vissza UH-ra.Szerintem jövő héten pénteken lesz az akció.Már nagyon várom.Ha valaki nem olvasott vissza,annak mondom,hogy decemberben sikerült a 3-inszemi,de sajna a bébi nem maradt velünk és január 8-án műszeresen befejzték a terhességet.Mostanra sikerült túl lennem az egészen,már előző hónapban is szabad utat kaptunk,de én még most gondoltam úgy,hogy belevághatunk ismét.Szorítsatok nekem nagyon!
Majd jövök a részletekkel.
puszi: liza
liza77
 
 


Szia Liza!
Hát persze, hogy szorítunk neked!Sajnálom az előzményeket! Miért és mire kell neked 2X is szurit kapnod?
Nekem a 2. inszemnél sincs szuri, csak clostylbegitet szedek, majd tüszőrepesztő szurit kapok.
Neked az elsőnél is volt szuri?
Már Sapét is kérdeztem ez ügyben, hogy hogy működik ez másnál, mert én a dokimtól meg akarom kérdezni, hogy nálam miért nincs ez és ez.Felkészült szeretnék lenni....

Zsivili
zsivili
 
 


Zsivili!

En az elso inszemnel kaptam "tuszoerlelo" injekciiot, majd utana repeszto injekciot. A masodik inszemnel viszont az Uh-n latta a doki, hogy magatol is erik tuszo, igy nem adott semmilyen injekciot, csak a tuszorepesztot. Lehet a te dokidnal is ilyen megfontolas van. Nem lehet minden nore egyforma dolgot rahuzni, lehet neked van rendesen tuszoeresed, vagy segit a clostylbeg. Aggodni ne aggodj ezen, es kerdezz sokat a dokidtol.

Babszi

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!
Megjöttem az Uh-ról és van egy 6,8-as petezsákom, ami 5 hetes terhességnek felel meg.Most már egy kicsit megnyugodtam.
Sapé sajnálom, hogy nem lett jó az Uh, de te egy erős csajszi vagy és a pihi jót fog tenni.
Liza sajnálom a babátokat, de most nagyon szorítunk neked.
Zsivili
Az első kettő inszemnél clostit kaptam én is és repesztő injekciót. De mivel nálam elég vékony volt a nyálkahártya utána áttértünk a Merional injekcióra.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Köszi csajok!

Akkor, ha jól értelmezem: Addig örüljek, amíg nincs semmi plusz szuri, mert akkor jobban működik valamim vagy reagál valamire, mint másnál.
Nem is tudom hol olvastam(persze nem orvostudományi magazinban Kép))) )itt a topikok között, hogy a nyálkahártyára sok ásványvízet kell inni?
Gyöngyi, te mennyit pihentél a 3.inszem után? Igaz,ebben a témában nem lehet elég okosnak lenni, mert mindenkinél más és más probléma, más és más gyógyszer és más és más segít.
Pl. én az inszem utáni első menstruációm darabos volt. Remélem, ez nem utal arra, hogy valami gond lenne! Nálatok volt ilyen?

Zsivili
zsivili
 
 


Zsivili én nekem most pont úgy jött ki, hogy 16-án volt az inszem (aznap mindig szabin voltam mindegyik inszemnél) péntekre szabit vettünk ki a párommal és pénteken este mentünk Balatonra le hétvégére (párom céges rendezvényére) ennyi volt a pihenés.
Nekem sosem volt darabos a mensim. Az ásványvizes dolgot már én is hallottam, de csak most alkalmaztam is és nekem hatott 9-es lett a nyálkahártyám.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


A darabossag ugy tudom attol van, hogy levalik a mehnyalkahartya. Gondolom en (nem vagyok orvos), hogy azert nem volt darabos, mert nem volt eleg vastag ahhoz, hogy babat fogadjon be korabban, es lehet azert lett darabos, mert most vastagabb a mehnyalkahartya.
A pihenesrol annyit, hogy lehet nem teszel jot magadnak azzal, hogy egesz vegig otthon vagy, mert allandoan ezen fog jarni az agyad - sikerlt-e... Az en elgondolasom az, hogy aznapra erdemes kivenni egy napot, es sokat fekudni utana, es pihenni. Ha olyan a munkad - nem fizikai - akkor szerintem lehet azzal teszel jot, ha elmesz dolgozni, mert lekototd magad. Ilyenkor sokkal tobbet foglalkozunk magunkkal, a testunkkel. Tehat a pihenes lehet lelekben jobb lenne, mint testben. Kezeld ugy magad, mint egy veszelyeztetett terhes, ne emelj, ne cipekedj, ne lepcsozz, ne ugralj, ne fuss; de ne ugy, mint egy rokkant. Kép Remelem jol gondolom.
a masik baj az, hogy belegondoltatok-e abba (megha pozitivan nezzuk is a dolgokat), hogy lesz-e annyi szabadsagod az evben, hogy kivedd mindegyik inszemnel? Ugy, hogy anyagilag is jobban jarj. De ezt csak masodlagosan kerdezem. 4*2 het peldaul eleg sok hianyzas a munkahelyrol. De lehet a hozzaallasommal van a baj. Kép

B.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok lányok!
Most értem haza a dokitól,eddig minden eredményem oké (vérvétel, ultrahang).Kedden megy a párom és másnapra tudni fogjuk az eredményét. Jövöhétvége fele folyamatossan figyelni fognak engem ultrahangon és most,így probáljuk meg a bébit.Aztán majd lépünk tovább ha lépni kell.Nagyon várom már és az a legjobb érzés,hogy a dokim 100%-os odafigyelést tanusít felém.Mindenkinek ilyen jó orvost kívánok!
Liza!Kitartás és drukkolok!!!!
Mindenkinek sok síkert és szép napot!!!
Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Hú olyan sokat írtam, de elszállt.Így köszönöm nektek, hogy írtatok.Babszi, az orvos szóljon ki belőled, ami a nyálkahártyát illeti. A többiben is igazad van, de mégis úgy érzem, hogy ez egy akárhogyan is egy mesterséges beavatkozás.Ráadásul fizetős is, így azt gondolom, hogy 1-2-3 napra elmegyek táppénzre, mert nem is a munka, hanem a stressz az, amitől kímélni akarom magam.
Gyöngyi! vigyázz magadra!
Odry!Örülök, hogy jó orvosod van, szerintem fél siker, a másik fél a hit.

Jó éjt nektek csajszik!

Zsivili
zsivili
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek előre is a drukkokat!
Én még minden alkakommal szedtem a clostit és még plusszba kaptam 2 alkalommal tüsző érlelő szurit,majd az inszem előtti nap pedig a repesztő szurit.Kedden már fogom tudni,hogy mikor lesz pontosan az inszem,de szerintem pénteken,mert akkor leszek a 14.napon,utána pedig csak kedd a következő munkanap és az már a 17. és a ciklusaim 28-29 naposak.De majd az UH-on minden kiderül kedden.
Bgyöngyi nagy gratula neked! Neked hanyadik inszem volt,bocs,de nem nagyon tudtam mostanában vissza olvasni.
puszi Liza
liza77
 
 


Sziasztok!
Nem vagyok egy "csevegő", ezért általában olvasó módban vagyok a babaneten. Magamban drukkolok mindenkinek és reménykedem, hogy nekünk is sikerülni fog.
Most viszont kérdezni szeretnék tőletek.
Holnap lesz az első inszeminációm és otthonról kell vinnünk az "anyagot". Mindenkinél így volt? Nekünk egy kicsit furcsa az utaztatás, melegentartás. Ettől egy kicsit félünk is.
Köszönöm előre is a válaszaitokat.
É
kereva
 
 


Kereva!

Ez nalunk nem igy volt! Nalunk tilos volt otthonrol vinni. Azt ott kellett "elintezni", majd utana az aszisztens elokeszitette az anyagot - letisztitja, megvizsgalja...stb. Csak vizsgalatra lehetett vinni otthonrol anyagot, es annak is megvolt az ideje - max. egy oran belul be kellett vele erni.
Remelem megvalaszoltam helyesen a kerdesedet! Barmi van, kerdezz nyugodtan, vagy szolj kozbe!

Babszi

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Bgyongyi!

marc. 16-an volt az inszem, es csak elsejen teszteltel???? Miert? Hogy birtad ki addig? Az 16-17 nap, nem 14, amit a dokik mondanak...

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!
Babszi azért teszteltem később, mert nekem amúgy is hosszabb szokott lenni a ciklusom és ezt kivártam, meg egy kicsit féltem is.Nálam sosem volt gond a teszteléssel mindig kibírtam.
Te amúgy most hol tartasz?
Kereva mi is állandóan vittük otthonról az anyagot a lényeg, hogy 1 órán belül beérjetek vele. És én mindig az üvegcsét becsomagoltam alufóliával az is egy kicsit melegen tartja.
Liza 3. inszemem volt.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


En most a 12. napon vagyok, es mocorog a penztarcam, hogy menjek tesztet venni, de hosiesen szeretnem a hetfot kivarni, mert barmennyire pozitiv vagyok, nagyon tartok az eredmenytol. Ezt meg a penztarcam is megerthetne!!!

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!
Az első inszemem 31-én volt, úgyhogy még egy hetet kell várnom, mire kiderül valami. Szorítsatok nekem!
Bár sok esélyt nem jósolok, mert néha szúrkálgat oldalt!
Gabi
gagu
 
 


Szia!
Nekem is szúrkálgatott az inszem után,de mint kiderült a vérvételnél,sikerült..!Az más,hogy 8 hetesen felszivódott..De az apró szúrások miatt nem kell aggódniKépNoémi
noémi73
 
 


Lanyok!

Ebben a honapban en olyan pozitiv voltam / vagyok, de elkovettem azt a hibat, hogy ma hajnalban csinaltam egy tesztet a 12. napon, es negativ lett. De olyan egyertelmuen faj a hasam, es neha a derekam is olyan zsibbadt... Hallottam mar 12. napi pozitiv tesztrol - gondoltam hatha nekem is az lesz. Nyugtassatok meg, hogy hulyen elhamarkodott voltam!!!!!!! Mert a zsibbadt hasammal elkenodve ulok a gep elott, es varom az iteleteteket.

Babszi

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!
Gabi!
Üdv. itt!Kitartást kívánok neked!Eredményt majd megírod?

Babszi!
NEm szabad idő előtt tesztet csinálni,több okból sem.Egyrészt téves eredményt kaphatsz,másrész van egy beágyazódási idő aminek el kell telnie ahhoz, hogy ki tudják mutatni a terhességet.Nem véletlen,hogy ultrahanggal sem tudják azonnal 100%ra kijelenteni azt, hogy babát vársz.Nyugi, várj még szerintem.A következő pedig a stressz, ami a babavárásnak és a teherbeesésnek az ellensége!Ha most így teszteltél ideges leszel, hogy miért nem sikerül,ez blokkolási mechanizmusokat indíhat el a szervezetedben.Nyugi! És nyugi!!!

Kereva!
Gyere bátran máskor is ha kérdésed van!Remélem sikeres inszeminációd volt!Szorítok neked!

Odry!
Na mindent bele!Örülök,hogy a dokiddal ennyire meg vagy elégedve, mert ez már egy fél siker!Bízol benne,nem úgy mész hozzá,hogy jaj mikor jutok már haza!

Kép
sapé
 
 


Koszi Sape! Szerinted, ha faj a hasam, annak ugye van oka? Marmint szamomra joooo oka. Mert allandoan feszul, mint mikor meg akar jonni, es ezert gondolom, hogy sikerult. Multkor csak 1 hetig fajdogalt a hasam, most sokkal intenzivebb, es minden nap igy a masodik heten is. Ma is; most is. Akik a ferjuk karjaiban estek teherbe, azoknak is szokott igy fajni a hasuk? Ez miert van?????

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Gyöngyi!
Gratulálok még egyszer!Csak nagyon vigyázz magadra, amint teheted pihenj sokat!És gyere azért még erre is, és beszélgessünk!Most te vagy a húzó erő itt mindenkinek aki babát szeretne!

Liza!
Nagyon szorítok nektek, és sajnálom ami veletek történt!Ilyenkor annyira nehéz szavakat találni..

Zsivilli!
Azt értettem alatta,amit szó szerint jelent.Én amikor elkezdtem az inszemet nem ennél a dokinál kezdtem,akinél végül terhes lettem.Akoriban sokan jártunk, nem tudtunk mit miért írnak fel,kevés ilyen fórumos lehetőség volt, hogy megkérdezzük bárki is arról, hogy milyen injekciót kapott mennyit,stb.2003 szeptemberében kiderült, hogy másik dokihoz kerülünk jó néhányan, mert külföldre utazott a kezelő orvosunk.Az új doki egyből kiszúrta ultrahang alapján, hogy a stimulálás nem volt tökéletes(de mindenkinél), így írt még föl injekciót, és sikerült a 4. inszemináció!Ezért is hangsúlyoztam mindig azt(ebből okulva), hogy utána kell járni ki hogyan dolgozik.Megéri!Előkészíteni inszem előtt mindenki előkészítenek, mert ha te nem is kapsz injekciókat,gyógyszereket ultrahanggal csak követnek,mikor érnek meg a tüszők stb.
Ja!És ami érdekes volt abban a hónapban mindenkinek sikeres inszeminációja volt!Szerintetek véletlen?

Szép hétvégét mindenkinek!!!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Képet mellékelek ÁGotáról,21,5 hónapos.Kép

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Sapé!Én már vissza néztem a képeket a lányodról,de Ágota egyre nőcisebb.Nagyon szép kiscsaj,mint egy angyal.Igen nagon jó a dokim,de én is most váltottam,bár az előző is normális volt,csak mi már nem szeretnénk halogatni a dolgokat.Szeretnénk legalább 2 gyermeket és az ídő csak múlik.

Kereva!Sok síkert és pihenj utánna.

Fehércápa!Hogy vagy?Voltak feléd kérdéseim,majd nézd vissza.Köszi.

Mindenkinek jó,vidám hétvégét.
Odry

Kerava!

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok ezen a gyönyörű napos időn!

Mindenkinek javaslom, hogy üljön kint a napsütésben amennyit csak lehet! Én a férjem nagymamájával néztük, hogy a férjem a futómuskátlikat ültetgeti.Nagyon jól esett a napfürdőzés a délelőtti takarítás,főzés mizéria után.
Sapé!
Hát ez nem semmi! Csak honnan tudsz meggyőződni, hogy veled mindent megcsinálnak-e, amit kell. Mert ugye amíg nem doktoráltunk le (Kép )annak az orvosnak hiszel, teszed azt amit mond, aki kezel. Akkor esik csak le a tantusz, ha máshoz kerülsz, hogy lehet ez másképp????
Hihetetlen, hogy még azon felül, hogy meg van a magunk baja, még azon gondolkodni, hogy jó kezekben vagyunk-e!

Én szívből örülök, hogy van ez a topik, mert itt nyitják fel a szemem egy csomó mindenre, segítséget kapok!

Zsivili
zsivili
 
 


Most, hogy újra gépközelben vagyok:

Sapé: Gyönyörű kislányod van!

Zsivili
zsivili
 
 


Szia Zsivili!
Most én is ráérek egy kicsit,aztán megyek a barátnőmhöz babázni.Hogy vagy?Olvasom,hogy kicsit aggodsz...Mikor mész inszemre megint?Mivel nyugtat a dokid?Mered mondani,hogy itt olvasol dolgokat és miért más a kezelés?Fel a fejjel!!!
Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Szia Odry!
Az UH-ra csütörtökön. Megnézik, hogy van-e érett, dundi kis tüszőcském, remélem igen és szerintem húsvét hétfőn kerül sor az inszemre. Most egy másik orvoshoz kerülök, mert az én dokim "máshol locsol".
Merem-e mondani az itt hallottakat?Igen, felírtam néhány kérdést és felteszem neki ami aggaszt.Belegondoltam, hogy nem fogja leharapni a fülemet, esetleg nyűgnek tart a fontoskodásom miatt, de most határozottan és rámenősen fogok kérdezni. Tudod, az a baj, hogy én mindig olyan alázatos vagyok, bólogatok és nem merem megkérdezni az alapvető dolgokat, nehogy azt gondolja rólam:Hát még ezt sem tudja?! De azért van ott!Rólam, rólunk van szó.A másik meg az, hogy megnyugszom, nem kell azért aggódnom, hogy nekem miért nem így és így megy.
Csütörtökön majd beszámolok, hogy mi valósult meg a nagy kérdezz feleletből!
A lelkesedésem nem hagyott alább, de remélem, hogy kitart addig amíg kell!!!!!

Puszillak!

Zsivili
zsivili
 
 


Szia Zsivili!
Most értem haza a babázásból és látom írtál,így én is írok neked.
Akkor Te elmondhatod majd,hogy a nyuszi hozta a babátokat.Úgy legyen!!!
Én is mindig azt mondom -én mint tudatlan-,kérdezem....Ilyenkor kedves mosollyal válaszol a doki.Én is azért váltottam orvost,mert ezt a jó embert régóta ismerem és teljessen más így barátilag beszélni vele,mint az előzővel.Mível tavaly volt egy mütétem és ott derült ki,hogy mi a foglalkozása (titkolta),pedig 6 éve ismerem.Jó mi?
Kicsit cikinek tartottam a dolgot,de megérte,hogy végül őt választottam.Az elözővel megbeszéltem és nagyon normálisan fogadta,sőt azt mondta ha a xy. nem ér rá és én vajudom,akkor ő ott lesz velem.Hát röviden ennyi,ezért vagyok ennyire lelkes a váltás miatt.Akkor várom a fejleményeket és írd meg mikor kell menned,hogy szóríthassunk.
Jó éjszakát.Holnap jövök.
Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sape!
Gyonyoru a lanyod!

Mindenkinek kitartast, itt a tavasz, a citromfam is inszeminalodott, es hozza a kis citromokat Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!

A nyuszi tényleg jó ómen nekünk, ami a szaporodást illeti!Remélem hoz 1-2 babát mindenkinek!

Babszi, látod, még kis citromok is születtek....
Odry, mindenképpen jelentkezem a beszámolóval!

Nyusz pusz

Zsivili
zsivili
 
 


Hol vagytok?
Mindenki a tv előtt van és várjátok a szavazás eredményét?

Sziasztok

Zsivili
zsivili
 
 


Tegnap még biztato szavak, ma en vagyok padlon Negativ lett a teszt megint. Kép Kép Még persze biznom kell, ha két nap mulva megismetlem a tesztet, hatha pozitiv lesz, de nem hiszem. Kép Kép Ha terhes vagyok, biztos kimutatna mar. Gabriel tesztem volt; most azt lehet kapni.
El vagyok keseredve Kép Kép Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Babszi!
Tudom mit érzel és nagyon sajnálom..!!Igaz,ritkán irogatok de mindig követem az eseményeket.Fel a fejjel!Nekem a dokim azt mondta,amikor kiderült,hogy a baba felszivódott,hogy ne keseredjek el,ha harc hát legyen harc,"megyünk a csatába."
noémi73
 
 


Babszi!

Nagyon fontos a kitartásod! A következő sikerülni fog!Csinálj valami olyat, amit terhesen nem csinálnál. Szolizz,szaunázz vagy csináldd azt amit szeretsz. Így fel is töltődsz, jól érzed magad és hamar itt a következő alkalom. OK?

Nagyon sok puszi

Zsivili
zsivili
 
 


Koszonom lanyok!
Tenyleg olyan dolgokat tervezek, amiket terhesen nem lehet megtenni... Iszok alkoholt, es forro furdozok, es meg kitalalom mit csinaljak Kép Nekem a roplabdazasrol is le kellett mondanom, miota az inszeminacioba belevagtunk - talan most eljutok oda is Kép
Noemi! akartam is kerdezni, mi van veletek? Lakassal minden rendben? Te mikor mesz ujra csataba?
En gondolkodom az enyemen. Ha ugy jon meg, ahogy gondolom, az inszem pont az elsejei hetvegere esne, es az plusz 20000 Ft lenne. Az baj. Marmint akkor baj, ha nem sikerul, es a tobbire is szamolni kell Kép Bar meg messze van.

Hol tartasz Zsivili?

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek csak egyet tudok ajánlani, érdeklődjön az orvosáról, milyen eredményeik vannak és voltak.Akkor én ezt nem tartottam fontosnak, de ez nem így van. Kezelések között is lehetnek eltérések,nem is kicsik.
Én most utána jártam, hogy milyen az a doki aki akkor csinálta az inszemet, az egyik legsikeresebbnek mondják.
Köszönöm Ágota nevében is a dícséreteket, igyekeztünk.Sokan mondják, hogy olyan mint egy angyalka, hát igen ő a JÓ ISTEN NAGY AJÁNDÉKA nekünk!!!!
Babszi!
Csak kitartás!!!!az élet kiparancsolja a babát, csak nem biztos hogy akkor amikor te szeretnéd!!
Szorítok érted is!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Ma voltam dokinál és csütörtökön reggel kell megkapnom a repesztő szurit és pénteken délben lesz az inszemi.ma még csak 13 mm-esek voltak a tüszőim (mind két oldalon kettő van),ezért még ma is kaptam tüsző érlelő szurit.
Már nagyon várom a pénteket,de az utána következő 2 hetet már nem túlságosan. Ez a legrosszabb az egészben.
Puszi Liza
liza77
 
 


Sziasztok csajok!
Remélem mindenki jól van.Én holnap hívom a dokit és nézeget ultrahangon,mint már említettem.Nem nagy bizodalmam van,hogy így sikerülni fog,de majd látjuk.
Liza!Bár csak mi is itt tartanánk,én is nagyon várakozó állásponton vagyok,és végülis örülök minden megtett lépésnek.Kívánom,hogy vágyaid teljesüljenek!!!Ne izgulj,pozitív hírekkel fogsz beszámolni 2 hét múlva.
Nem tudom miért,de úgy érzem ez a húsvét mindenkinek babaáldást hoz.
Hinni kell a csodában és álmaink valóra válnak!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!
Odry! Nagyon jól esnek a bíztató szavaid!

Liza
liza77
 
 


Sziasztok!
Liza!
Egy nagy kalappal a pénteki naphoz.Inszem után tessék sokat pihenni!Szorítok neked!
Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Mindenki jól van???
Holnap megyek ultrahangra,ez nem nagy ügy, csak írom.Majd ha beszélünk valami érdekesset a dokival ,akkor írok holnap.Vettem még régen 1 PG/53 nevezetű kütyüt,amivel lehet a peteérést figyelni.Tegnap este éreztem,hogy ennél a szakasznál tartok és csináltam egy tesztet,jól érezstem.Kíváncsi vagyok holnap mit mutat a dokinál,mert még nem voltam így folyamatossan nézve.
Liza!Holnapra 1000drukk!!

Zsivili!Voltál ma???Mik a hírek???
Még jövök este.
Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!

Sikerült ma a randim a pipettával és a katéterrel,most már csak izgulni kell 2 hétig.Eddig pihentem,most jöttem jelenteni és megyek is vissza az ágyba.A holnapi napom is szigorúan a semmit tevésről fog szólni.
Majd jövök!
Puszi Liza
liza77
 
 


Sziasztok!

Liza!Örülök,hogy jelentkeztél,pihenj sokat.Most jó ez húsvéti ünnepek,3 nap pihi.Ne izgulj,hanem bizzál benne!
Ma voltam én is és szép nagy peteérésem van,most kell odafigyelnünk a doki szerint.Ma más szép dolgok is történtek körülöttem,ezért nagyon +++++ a hozzáállásom...
Remélem 2-3 hét múlva sokan leszünk áldott állapotban.
Mindenkinek ezt kívánom és sok-sok szeretetet!!!
Szép estét!
Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!
Áldott Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!
Egy nagy kalappal az inszemeseknek!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok csajok!

Először is mindenkinek szép ünnepet!
Másodszor képzeljétek, nem tudtam írni nektek jó pár napig, mert nem engedett fel a babanetre a rendszer...úgy hiányoztatok már!

Az én kálváriám nagyon bonyolúlt és jó, hogy nektek leírhatom(férjemnek nem mertem elmondani!)
Csütörtökön mentem 10cn Uh-ra, persze érzéseim nem csaltak a jobb oldalon annyira kellett keresni a tüszőcskéimet, hogy fájt a vizsgálat.Utána beültünk a Krizsa dokibához és kérdezte, hogy mit csinálunk húsvét hétfőn? Együtt ehetjük a sonkát? Ugyanis még holnapig (14cn)megnőhet a jobb oldali tüszőm és a nyálkahártya is behozhatja a normális vastagságot!Ja, meg azt a tényt, hogy lehet, hogy cisztám van, mert gyanús neki, hogy 3 hónap UH eredményeképpen a jobb oldali tüsző mindig ott van és mindig akkora! Hurrá! Gondolhatjátok mennyire repkedek!Mindegy holnap megyek egy reggeli vizelettel egy újabb UH-ra.....

De a másik sztori nagyon megviselt:
Tegnap voltam egy leánybúcsún, ahol mindenki boszi volt vagy tanonc. Vetettek cigánykártyát és a gyerek témára azt mondta, hogy ott van, jönni akar, de nem engedem lélekben...félek az előző két sikertelen terhességem miatt az újabb csalódástól és blokkolom.Amíg ezt nem teszem rendbe addig nem tud jönni a kisfiú(!).

Remélem tudtok követni!!!!

Rá két órára jött egy "látó", aki mondta (szó szerint), hogy a méhemben a halál van.Olyan durva, még most is borsózom és bőgnék ettől a mondattól! MOndta, hogy lelkiekben kell rendbe jönnön, mert addig nem fogom tudni kihordani a fiamat(!)!Õ segíthet, de fél év!

Én annyira ezt nem érzem, jó tényleg félek, de én blokkolom?

Csajok! Ti hisztek ezekben a dolgokban?

Zsivili
zsivili
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: