Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Megint én vagyok az első!

Mindenkinek szép napot!
vikike0429
 
 


Naná, h te vagy az első!!!
Ki az, aki ilyenkor felkel.... rajtad kívül.... :lol:
Én ma alig bírtam felkelni... vissza is aludtam.

babszika
 
 


Csajok! Egész éjjel agyaltam, aztán döntő lépésre szántam el magam. Mivel ma van a 2. napom, és tudom, hogyha hormonszinteket néznek, akkor a 3. napon szoktak elküldeni az első vérvételre, így fogtam magam és felhívtam a MÁSIK dokit. Akire akartam váltani. Ma rendel este magánban, mondtam neki, hogy meló után egyenest odamegyek. Fél ötre vár. Ugyanis, ha akar, akkor már szépen holnapra adhat is beutalót nekem a laborba. De, ha nem, akkor is legalább meghallom, hogy neki mi a véleménye a vérkép nélküli hormon etetésről.

Gondoljatok rám este! Majd jövök az infókkal!

Bocs, hogy sok voltam! :oops:
vikike0429
 
 

 
 

Egyébként 9 óra 43 va, és a hsz.-hez nem ezt írja, Nem reggel 4kor írtam az elsőt, hanme 6 körül.
vikike0429
 
 


Viki!!!!!!
Tessék má' jönni és mesélni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon kíváncsi vagyok!!!!!

babszika
 
 


Sziasztok!
Voltam ma dokinál. Csináltn UH-t. A bal oldalon látott 2 nagy tüszőt ( azt mondta hogy 9mm ), és 2 kicsit. A m.ny.h. állítólag 1cm. Nem kaptam töszőrepit, mert azt mondta, hogy ma vagy holnap biztos meg fog repedni (biztos :? ?!) Úgyhogy akcióznunk kell. Meg azt mondta, hogy ha ebbe a hónapba sem sikerül mind a kettőnknek ki kell vizsgáltatnia magát. Nekem csinál p.átjárhatóságit, és a párom is megy urológushoz. Nekem kicsinek tűnik ez a 9mm. Nem kéne, hogy nagyobb legyen?
Viki kíváncsi vagyok mit mond a doki!
Vendég
 


Szia jezsek!
Miközben olvastalak, az jutott eszembe nekem is, h a 9mm-es tüszőcske számomra igen kicsinek hangzik..... :?
Én nem vagyok szakértő, de nekem legutóbb 18mm-eset talált a dokibácsi és még így is beadta a tüszőrepit.... :shock:

Na, de az tény, h minden doki másképp "működik".
Ne aggódj, csak tudja, h mit csinál....

babszika
 
 


Viki!
Remélem, nincs semmi gond, csak már nem volt kedved jönni. (ezt a verziót jobban elfogadnám)
Reggel gyere és mesélj!!!!!
Már csak azért is, mert én holnap megyek a dokimhoz és nagyon kíváncsi vagyok.... összevethetnénk....

Kép

babszika
 
 


Sziasztok!
Annyira aranyosak vagytok!!!!!!Este későn értem haza, már nem tudtam írni. Ez a doki is a 2x1 Closti szedést javasolta, DE ma reggel már voltam is a laborba. Levették a véremet, megnézi a hormonokat. Kedden kell majd telcsizzek neki, és akkor behív majd félidei hüvely Uh ra. Ilyet még sosem csináltak nekem. Nagyon rossz?? :oops:
Ekkor nézi majd meg a tüszőcskéimet. Hát most itt tartok. Holnapután jön a Closti, jövő héten meg Uh!
Ria! Drukk a mai dokihoz! Majd mesélj!
Jezsek! Én meg végképp nem tudom, mi a jó, meg mi a nem jó, hiszen nekem még nem volt ilyen tüszőnézés. De majd most! Hajrá akció! Ne hagyd a Párod lazsálni!!!!!

Mindenkinek szép napot!

3. nap.
vikike0429
 
 


sziasztok.

hat nekem nemnagyon akarozik megjonnie a franya pirinek,pedig mar nagyon szeretnem szedni a bogyot.

jezsek.a 9mm az kicsi,a tuszo 20mm tol reped.nem lehet hogy felreerteted es 19mm?

viki orulok hogy talatal egy rendes dokit.a felidei uh nem rosz.huvelyi uh-an voltal mar?ugyanolyan.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy eltüntem, de rettenet beteg vagyok, nagggyon ronda mandulagyulladásom van :cry:

Viki,
de jó hogy végre rendesen foglalkoznak veled :lol: nagyon jól tetted, hogy váltottál dokit!!!!
A hüvelyi uh...hát egy hengeres rúd formájú uh-fejet vezet a hüvelyedbe és azzal nézi a tüszőket...olyan mint a rákszűrés, akkor is felraknak egy eszközt, talán ez kicsit jobb. Azért kedvelik ezt a dokik, mert állítólag ezzel minden jobban látszik mint hasival...én nem kedveltem ezt a fajta uh-vizsgálatot... :shock:
de félni nem kell tőle..

Jezsek,
a 9 mm az tényleg nem nagy, szerintem is félreérthetted, mert viszont a 10 mm-es mnyh az meg jó!!!

Gabi,
én még mindig azt mondom ideje elmenni a dokihoz, hogy megnézzen és ha úgy látja adjon gyogyit, amitől meg fog jönni.

Gyöngyi,
látom jól kihasználjátok a közös napokat :) remélem minden megy, ahogy kell...de jó nektek

hát, nekem se lesz most 28 napos ciklusom ez már biztos, 31. napon vagyok...

puszikák
Dana

Kép
danaaia
 
 


Szasztok csajszik!

Nos ideertem....latom csatazaj van,

Viki ugyes es hatarozott vagy...csak igy tovabb....a huvelyi ultrahang azert a mehrak vizsgalatnal szerintem joval gyengedebb...ha ezt lehet a nogyogyi vizsgalatokra mondani...

Jezsek tutti felreertetted a meretet....azt mondjuk nem ertem mikor adnak tusszorepit s mikor nem, bar feltetelezem, ha a peteeres stimulalt ( clostival pl) akkor hogy tutti legyen a repi a szurit is beadjak...

Dana

Hat a mult pentek egy nagyon emlekezetes nap volt...amolyan naszut....bar aszem a ferjem triplan orult...mert mar hosszu volt neki a mosolyszunet...aztan azota ( mert a heten itthon lesz) azert vannak pihinapok pl. tegnap...na ezert m,ar megy a durci...raadasul ettem egy kis fustolt szalonnat ( nyersen) ejjel fel kellett kelnem es ugyanazon uton megszabadulni tole, mert az epem mar kezdett rendetlenkedni...aztan megoldodott a problema....
A ferjecskem azert mar a szememre vetette, hogy amig erdek hogy egyuttlegyunk ( sajnos ezek a clostis ciklusok ilyenek...tulsagosan a tudatomban vannak a adolgok), akkor midkenre kaphato vagyok...amugy par nap szunetet en beiktatok...na es azert nem minden nap vagyok toppon...vele ellentetben...aztan igyekszem nem magammal foglalkozni...ellentetben a mult honappal...inkabb olvasgatlak benneteket

puszi
gyongyi
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
Igen, én is azt remélem, hogy félre értettem a dokit. Azt mondta, hogy akkora mint egy nagy borsó. (bár fogalmam sincs hogy az mekkora) Lehet hogy csak azért van, mert most jobban oda figyelek, de ma fájdogált a bal oldalon a petefészkemnél. Meg olyan mintha föl lellék fújódva olyan nagy a hasam.
Viki :nekem most csinált hüvelyi UH-t, ki lehet bírni. (Bár, ha nem a végeredményre koncentrálnék biztos elnevetném magam, mert olyan mint egy nagy mű...)
Gyöngyi az én párom tegnap kezdett sztrájkolni. Azt mondta, hogy utálja ezeket a gyógyszeres hónapokat, mert ő nem egy gyerekgyár, és nem tud parancsa. De azért reggelre össze szedte magát.. :lol: Most már ott tartok, hogy nem merek közeledni hozá úúúgy, mert nehogy besokaljon. De hát most mit csináljak, ha egyszer most volt az idő?!
Vendég
 


Szia jezsek

nos gyorsan amig a ferjecském a srácunkat fürdeti...amúgy nekem tiszta vizsgadrukkom volt az aktuális napon, mint akit műteni visznek....szóval ez a tudatos izélés ez amúgy nemcsak a férfi félnek nem előnyös...de aztán belejöttem....na megyek Zolika bömbizik...
jó éjt
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!

Szóval voltam a dokibácsinál.
Holnap vérvételre kell mennem (ez a 3. napi vérvétel lenne, de ugye 3. napomon nem tudtam menni...).
Holnaptól 3x1 clostit szedek, majd tüszőcske nézés + szuri és 21. napon megint vérvétel.
Azt mondta dokibá, h minden ok UH-ilag, nem lát semmi rosszat. Nagyon rendike volt, most még borravalót is kapott Laughing

Viszont azt is mondta, h reméli, h ez az emelt adag már jó lesz, de ha esetleg nem, akkor lehet, h még kicsit kísérletezik a 4. hónapban is clostival és még emel rajta. Állítólag nagyon jól reagál a szervezetem a clostira, de persze a vérvétel lesz a tuti állásfoglaláshoz.

babszika
 
 


Sziasztok!
Jó sokat írtatok ma. :wink:
Ria! Akkor ez a hónapunk majdnem egyforma, avval a különbséggel, hogy én csak 2X1 Clostit kapok.
Dana! Jobbulást!31. nap??Nem lehet, hogy......??????
Jezsek! Hát...én is tartottam már tőle, hogy Férjem azt fogja gondolni, tenyészbika......

Köszi a felvilágosítást a hüvely uh-ról. Ha a rákszűrés "gázosabb", akkor biztos tényleg ki fogom bírni.

Jó éjt!
vikike0429
 
 


Jujj Viki!
Nekem ma is volt hüvelyi UH... nekem mindig a vibrátor jut róla eszembe :oops:
Csak az vastagabb :lol: :lol:

babszika
 
 


Babszika

Lehet de nekem pl nincs vibratosros tapasztalatom csak rakszureses :lol: :lol: :lol:
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!

Jól kitárgyaltátok a hüvelyi uh-t :lol: ha ehhez még hozzátesszük, hogy óvszert is húznak rá(legalábbis az én dokim húzott)...jaj bocsi... :lol: ...
na tényleg, kibírható Viki

Köszi Viki a pozitív gyanakvást...de a 31 nap nálam még semmit sem jelent, mert annyira nem volt sose rendszeres a mensim..ha megkérdezték hány napos a ciklusom sose tudtam válaszolni...legfeljebb átlagot számolhatnék...na én most annak örülnék nagyon ha valami elviselhető hosszúságú ciklusom lenne (nem hosszabb 40 napnál) és az mondjuk beállna rendszeresre...mert azt nagyon utálom, hogy sose tudom előre még csak nagyjából sem, hogy mikor jön meg...és akkor pl hetekig nem merek összebújni apával, mert hátha épp mensi környékén vagyok és mondjuk a szerelmeskedés közben jönne meg...bocs de tényleg emiatt olyan pocsék az egész na... :shock:

az ütemezett szerelmet én úgy enyhítettem, hogy nem volt szex elvonás a fontos napok előtt...mert akkor tényleg túl feltűnő hogy hirtelen mindenre kapható vagyok...én igyekeztem a ciklus 8-10. napjától aktív lenni...és így szépen jól elvoltunk a 14-18. nap környékén is meg még utána is, kb kétnaponta...szóval így nem annyira feltűnő az a néhány fontos nap...na egyszer persze én is megkaptam a "...tenyészbika vagyok..." kezdetű sirámot...hát nyeltem egy nagyot és azt mondtam...hát na és? az olyan rossz neked? én meg egy csomó gyogyit szedek...meg vizsgálatok meg minden....de aztán nagyon igyekeztem elterelni apa figyelmét az egészről...hogy igazából ne is nagyon legyen tisztában még a ciklusommal se, csak azzal mikor épp megjött, de azon kívül, hogy most hanyadik nap meg mennyi gyogyi...erről semmit se tudhatott ja és ha ő kezdeményezett igyekeztem hogy sose utasítsam el.

Ria,
akkor most a te dokid is nagyon alapos..vagy eddig is az volt? mindegy, amit most csinál, az nagyon mintaszerű...megérdemli a fizetését. :)

puszika
kicsit jobban vagyok, nyomatom a homeos bogyókat, drága gyerekorvosunk tegnap mikor Mesit vittem hozzá, megsajnált és nekem is felírt egy antibigyót...hát ilyen egy lelkiismeretes orvos...még engem is kezel...olyan rendes. Örök hálám az övé. Mert amúgy az oep(így kisbetűvel) szerint egy élősdi potyautas vagyok, kaptam róla szép hosszú levelet (nincs igazuk...bár itt már semmiben se lehet biztos az ember...de elvette a kedvem az orvoshoz menéstől, engem ne alázzanak meg...még tévedésből se)
jaj, azt hiszem felizgattam magam...megyek lenyugodni...nagy puszi
Dana
u.i.
sokasodjatok :)

Kép
danaaia
 
 


Hat igen a ferfiak lelke elegge kulonleges szamomra is....

Dana az ovszer aszem mindenutt alkalmazott....UH-nal

Na a tegnapi napot sem reklamoznam...tök lelkesen mentem haza, de sajna 8 utan kidoltem, s mire a kissracunkat a ferjem atvitte a szobajaba, en reg aludtam, semmire sem emlekszem...bar egesz nap aludhatnekom volt....plusz az idojaras is olyan volt...szoval a durci folytatodik, de majd ma enyhitek felelmetes fajdalman szegenynek....persze ha reggelente fel6-kor kelne nem lenne kedve ( vagy energiaja)neki sem este 10 utan meg a tevere sem ranezni....nemhogy :oops: -ni
Dana nem csodakozom hogy ideges lettel....en csak amikor a berlapomat ertelmezgetem...akkor akadok ki... :twisted:
gyongyi1971
 
 


Dana!

Volt már vérvétel, de nem a múlt hónapban.
Most nekem is az volt az érzésem, h kicsit jobban figyel rám... és látom, ez számodra is lejött az írásomból.

A mai napomat viszont el sem mesélem nektek.... Legyen annyi elég, h 7re mentem a vérvételre és kb. 3/4 órája vagyok itthon!!!!! :x
Végre ehettem, ihattam, bogyót is beszedtem. :)

babszika
 
 


Sziasztok!

Jövő héten átjárhatóság vizsgálat, utána ha minden OK jöhet az inszemináció. Az első...

7 hónap próbálkozás (Clostilbegyt mellett) és most idáig jutottunk.

Kicsit elkeseredtem...már most tudom, hogy ha nem sikerül, akkor még az eddigieknél is rosszabbul fogom érezni magamat. :cry:
És az esélyekről még nem is beszéltem...10-15%, nekem olyan kevésnek tűnik.

Remélem van itt valaki, akinek elsőre összejött...ugye van :?:

Mit tudok tenni azért, hogy ne érezzem magam tehetetlennek?

Böszke
bözskete
 
 


Ne keseredj el!
Lehet, h csak annyi volt a baj, h nem átjárható a petevezetéked. Megcsinálják és utánna azonnal teherbe esel!!!!!
Egyébként a természetes fogantatásnál sincs több esélye az embernek %-okban!!! Szóval, ne keseredj el!!!!!!!!
Fel a fejjel!!!! <buksi-simi>

babszika
 
 


Sziasztok!
Bözskete! Hajrá inszem! Én remélem, hogy sikerül neked!Jól értettem, 7 hónapig szedted a Clostit?

Ma kezdem a Clostit megint......

Mindenkinek szép napot!
vikike0429
 
 


hali.

dania.a vonalzom nem jo,csak meg nem vettem le.37ik napomon vagyok,a ciklusaim 35 naposak stimu nelkul.


jezsek,ha olyan mint egy nagyobb borso akkor az kicsi,a borso atmerete ha nagyobb akkor 1cm.nincs papiros az UH-rol.?

bozskete.szoritok hogy inszemmel mostmar sikeruljon.

babszika sok sikert a mostani cuklusodhoz,sikerulnie kell!!!!

Kép
monyo83
 
 


Köszi Monyo!!!!!!
Rendi vagy!

Nem sokat írtál magadról.... :roll:

Viki!
Clostira fel! :lol:

babszika
 
 


Na mi van veletek :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Mindenki eltűnt :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
:cry: :cry:

Azért kívánok nektek napsütéses szép napot!!!!! :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!

kellemes husveti unnepeket es maximalis babasodast kivanok:

Gyongyi es csaladom
gyongyi1971
 
 


Szia Gyöngyi!
Köszi, nektek is jó pihit!!!!

Hogy vagytok egyébként?

Én is kívánok mindannyiótoknak jó húsvétolást! :lol:

Kép

babszika
 
 


Hat babszikam varunk varakozunk, zabalom a zoldsegeket es meg a heten ( mert meg itthon van a ferjecskem) ugykodunk...Szuper jol vagyok, valoszinu nyugodt, ellentetben a mult honappal.... van 10 nap a tesztelesig...vagy 12...attol fugg minek lesz ertelme...ezert nem izgatom magam...csak olvasgatlak benneteket.

pussz
gyongyi
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
Milyen jó lenne, ha mindenkinek, aki szeretné, ilyet hozna a nyuszi!!!!!
Kellemes húsvétot!
vikike0429
 
 


sziasztok!
Monyo , nincs papirom sajnos az UH-rol, azóta szidom magam, hogy legalább elkérhettem volna, de én mindíg olyan zavarba vagyok a dokinál, hogy mindíg minden utolag jut az eszembe. De nagyon bízom benne, hogy rosszul hallottam, mert Ő följajdult, hogy milyen jól előkészítettük a terepet, és azt mondta, hogy most akkor mindent bele, mert minden esélyem megvan rá hogy összejöjjön.
Mindenkinek boldog Húsvétot! Én csak kedden jövök, mert utazunk vidékre.
Puszi :P
Vendég
 


Viki!
Te csak ne aggódj azon, h mit hoz neked a nyuszi!
Megbeszéltük, h ez a hónap a mienk, nem??!!!
Irgum-burgum! :lol:
Márpedig most tényleg a mienk lesz!!!!!!!! :wink:

jezsek!
Ha ezt mondta a doki, akkor tuti félreértetted!!! És ez akkor jó!!!! :wink: Ha mindent bele van, akkor volt az a tüszőcske 19mm!!!!

Gyöngyi!
Örömmel olvasom, h minden ok!
Szurkolok ám nektek is!!!! :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi! Az jó, ha nyugodt vagy. Lehet, hogy pont ez kell.

Jezsek! Ha a doki elégedett, akor hajrá! Apára fel! :oops:

Ria! Persze, megbeszéltük!

Lányok! Ma olyan rosszat álmodtam. Sztem a jövő heti Uh miatt van, mert félek tőle. Illetve attól, amit látni fog. Azt álmodtam, hogy azt mondta a doki, nem lát semmit, ne is álmodjak róla , hogy ebben a ciklusban babám lesz. Szörnyű volt!!!!!

Na, megyek megnyugtatom magam egy kis vasalással, főzéssel. Délután horgászni megyünk az Urammal.

Pussz
vikike0429
 
 


Húúú, Viki!
Nem irigyellek az álmod miatt.

Be kell vallanom, h már kezdem magam én sz*rul érezni, mert egy csomó lány írja, h a babával, baba-projekttel álmodik.... én meg soha! :shock:

A párom is szokta azt álmodni, h van gyerekünk, csak én nem.... :(


Horgásztatok? Az tök jó!
Mi hétfőn emgyünk.
Jó éjt nektek csajok!!!!

babszika
 
 


Sziasztok!

Ria! Ti is szoktatok horgászni járni? Merre?
Mi fogtunk (illetve a Férjem) két pontyot, meg keszegeket. A halat megenni nem szeretem, de rajtam kívül mindenki a családban, így apukám szokta elkészíteni. Én meg kapok rántott húst. De ez nem most lesz, most már bent pihennek a fagyasztóban.....

Mindenkinek kellemes napot!
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Áldott Húsvétot Kívánok!!!

Legyetek jók :lol:

Dana

Kép
danaaia
 
 


Halihó!

Viki!
Igen, szeretünk horgászni. Leginkább a barátokkal járunk, vagy csaka fiúk.
Megfordulunk D.harasztiban, Soroksáron, Dömsödön, Öv-csatornán.... mikor hol megy a hal. :wink:
Én nagyon csípem a halat.... :roll: A kedvencem a ropogósra sütött törpeharcsa.... Csak azt a Bálintom utálja kifogni. :(

babszika
 
 


Sziasztok!
Remélem, indenki szeretettel várja a locsolókat! :wink:
vikike0429
 
 


Sziasztok!
Ma még itthon vagyok, holnaptól meló.
9 körül felhívom a dokim, hogy melyik nap menjek Uh-ra.

Hogy teltek az ünnepek?
vikike0429
 
 


Szia Viki!
Nekünk nagyon jó volt a horgászat!!! Bár, alig volt hal.... egy csomó apró keszeget fogtunk...

Sajna én már ma is dolgozom.... :(

babszika
 
 


Kitartás a melóban! Nem irigyellek.....

Csütörtökön reggel 8-ra mehetek Uh-ra. Para. :oops:
vikike0429
 
 


Sziasztok!
Köszömön a bíztató szavakat, aranyosak vagytok!
(De azért még be vagyok tojva :D )
Csütörtökön kiderül, hogy jogosan-e.

Vikike!
Igen 7 hónapig szedtem, 2X1, majd 3X1...igazából peteérés volt, meg a tesztek és UH-k szerint repedt is legtöbbször, de mégsem jött össze...lehet azért mert a végén már egy kicsit (inkább nagyon is) görcsös lettem, amit nem szabad. Ezért jön most a HSG.

Másrészt én mindig azt mondom, hogy egy gyerek akkor fogan meg, amikor annak van itt az ideje. Lehet befolyásolni a dolgot, én is szeretném, de a döntés nem a mienk...sajnos.

Én mindenkinek megszavazok egy babócát...a nyuszi kedvéért 8)

Hajrá!
bözskete
 
 


Sziasztok!
Remélem mindenkinek jól telt a húsvét, és egy picit sikerült kikapcsolnotok! Most számoltam ki, a jövőhét csütörtökön kell (-lene?) megjönnie, utálom ez a bizonytalanságot! Vikike drukkolok az UH miatt! Bözskete neked is sok sikert, én is attol félek, hogy a görcsösen akarás miatt nem sikerül, de lehet ezt másképp..?!
Vendég
 


Bözskete! Szorítok a Hsg-hez! Egyet értek veled abban, hogy a bab tudja, mikor jöjjön. A mienk a házunkat várja. Pedig 9 hónap alatt nagyon előre tudnánk haladni, amíg a pocimban van! Ezt tudhatná...... :wink:
Jezsek! Köszi! Neked volt félideji uh? Remélem, van valaki a pocidban! :wink:
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Viki!
Én egyre jobban meglepődöm.... Nem csak egyidejű a ciklusunk (nagyjából), de én is csütörtökön megyek dokihoz repiszurira és ráadásul a bébi nálunk is a házat várja....
Most kezdünk bele az építkezésbe.... és tuti azt várja, h legyen szobája. :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!

Csatlakozok, ha nem gond....
Mi már rég próbálkoztunk. 2006 év elején volt is egy pozitív teszt, de mint kiderült méhen kívüli. Szerencsére műteni nem kellett, felszívódott. Azóta szinte havonta jártam UH-ra, vérvételre, szedtem a Clostit, mivel PCO-s vagyok, és a peteérések elmaradtak. Bár nekem a Closti sem volt tökéletes, megemelte az egyik hormon szintjét, ami gátolja a teherbe esést, így másfajta - azt hiszem Bromocriptin volt a neve - hormont is szednem kellett. Novemberben már megcsinálta a doki az átjárhatósági vizsgálatot is. Nem volt kellemes, de az eredmény megérte. Aztán most úgy 3 hónapot pihent a szervezetem a hormonok után.... Épp felírta a doki a Clostit ismét.... de már nem kell szednem :)
Megtörtént a csoda és gyógyszer nélkül. :lol:

Remélem Ti is hamarosan ilyenekről fogtok beszámolni!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Ria! :wink: Kár, hogy én nem kapok tüszőrepit, csak megnézik vannak-e?Na, de akkor is.És remélem, babásak is együtt leszünk! Most!!!!! :D :D Milyen házatok lesz? Nagy ? Most fogjátok kezdeni, vagy van már , amit csináltatok?
Kia! De jó neked!Én is szeretnék már ilyen vonalzót! Gyere nyugodtan közénk! Mennyi idős vagy? Hogy érzed magad? Vannak tünetek?
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Kia!
Jó egészséget kívánok nektek!!!!!!
Olyan jó, h ezt leírtad nekünk, mert sztem ahogy nekem is, másnak is erőt adtál ezzel!!!!!!!!!! :wink:
Gyere máskor is, szívesen olvassuk, h mi van veletek!!!

Viki!
Képzeld!
A ferty szerint már volt pé-m.... pedig csak holnap megyek repire.... :shock: Mondjuk épp rádolgoztunk, de sztem téved. :roll:
80nm lesz kb. a házunk. A nagyszülők telkén, az övékével összeépítve (mert csak így lehet). A hétvégén lesz kész a tervező előzetes terve, amibe még beleszólhatunk. Apa már nagyon izgul.... érdekes módon, én nem igazán.

babszika
 
 


Sziasztok!

Hát KIA nagy nagy gratula......követem a példádat...sőt engem is követnek a többiek...ugye kinek hogy esik a ciklusa

Csajok!(Viki Dana babszika...ect)
Mi a fene lehet ez...a ciklus uccsó hetében valami hülye stressz jön rám...ma pl már itthon is maradok, mert nem akarnám a munkahelyi icipici stressz miatt sem a sikertelenséget elkönyvelni....szóval a múltkor is hasonlóan éreztem, hogy ez pszichés vagy milyen tünet nem tudom....de szorongok hullámszerűen...vagy hormonhatás miatt lehet? Pechemre az uram tegnaptól újra elment Budapestre vissza melózni ( az isten áldja meg a barom főnökét) BOCSI.....lehet hogy ettől...na mindegy nekilátok virágokat vásárolni ültetgetni....zenéthallgatni...aztán hétfő keddre beiktatom a tesztelést is...mert ennek most össze kellett jönnie..életemben nem gyertyáztam ennyit ennyi ideig....

pusszancs

Gyöngyi
gyongyi1971
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: