Új privát üzeneted érkezett!

Olyan ideges vagyok!
Apa ma szabin van,de reggel behívták,hogy 1-2 ÓRÁRA be tudna e menni,és még mindig nincs itthon!!!!Az előbb hívtam,de még bankba kell mennie,mert valamit el..tak!!Én meg ne morogjak!
Szerintetek?????
Vendég
 


Nita!
De jó, akkor 1 nap születtünk! :) Én is 26-án ünneplem a szülinapomat!

Naegle
Az igen! Elég egy rakáson vannak a családtagok szülinapjai :)

Gabóó
No para! Haza jön elmondja! Biztos, csak valaki elrontott valamit, aztán szegénykének kell helyrehoznia :)

Most mennem kell, mert melózok.

És köszönöm a részvéteket :) Jól esett nagyon.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hány éves leszel? :oops: :)
Gabóó elhiszem hogy ideges vagy......ilyen nekünk is szokott lenni elég sűrűn.... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita
Most leszek 30 :)
Jó kis kerek szám, így alaposan meg is ünnepeljük :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Ma elkezdtem vérezgetni. Elég halványan, de ez már piros. Most nagyon reménykedem, hogy a természet elvégzi a dolgát. Hétfőn kiderül, mert akkor megyek nődokihoz. Drukkoljatok, hogy ne legyen műtét a vége.

Gabóó mizu nálatok? Akkor holnap mész endokrinológushoz? Kíváncsi vagyok, mit fog mondani. Félni tényleg nem kell tőle, hozzád sem fog nyúlni, csak kérdezgetni fog. Ja, egyébként Dr. Cseh Erikához megyek hétfőn. Az összes eddigi doki közül őt éreztem a legmegértőbbnek és legegyüttérzőbbnek. Az asszisztense nagyon kedves volt a telefonban, mikor mondtam neki mi van velem.

Nita, hogy te milyen fiatal vagy :shock: De jó neked...Én már 32 leszek augusztusban :oops:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya
Remélem én is, hogy nem kerül műtétre sor! Viszont az nyagyon jó, hogy ilyen szimpi dokit találtál! Mikor mész hozzá?

Gabóó
Kihez mentek és hova endokrinológushoz? Na és persze mikor?

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike szép kerek szám!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nyanya arra figyelj ha görcsölni kezdesz vagy nagy darabok jönnének AZONNAL KORHÁZ!!!!!!!!!!OKÉ?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nyanya remélem a természe elvégzi a dolgát.örülök,hogy te is kijössz a dokinénivel,és nem szidsz,hogy milyen hülyéhez küldtelek... :)
Princzi azt,hogy kihez megyek nem tudom.A váci útra megyek magánba,de elfelejtettem megkérdezni,hogy hogy hívják a dokit.Amúgy a Váci útra 17:45-re.
:roll:
Puszi mindenkinek és szép álmokat!
Vendég
 



Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska
Szép nagy pocak :)
Kérlek küldj nekünk is belőle :)

GAbóó
Drukk! :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike küldök én!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Nagyon szép a pocid és jó nagy :shock:
Vendég
 


gabóó köszi! :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita nekem is nagyon tetszik a pocid :lol: :lol:
Köszi az infot, remélem nem kerül rá sor... :roll:

Lányok baromira nem tudom mi van velem. Tegnap este írtam, hogy elkezdtem vérezgetni. Hát annyi is volt, kevés piros valami, elég halvány piros. Azóta semmi :shock:, majd most miután Barnust lefektettem megint nagyon kevés piros. Ez most mi??? Mensi?? Most miért nem jön meg rendesen? Gondolom ez a kis mennyiség nem elegendő, hogy elkerüljem a műtétet. Az a vicc, hogy holap estére is kaphattam volna időpontot, de mondtam az asszisztensnek, hogy megjött ezért megyek hétfőn. Nagyon szeretnék már a végére járni ennek :roll:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya!Ha felhívod a dokinénit biztos megtudják oldani,hogy holnap bekerülj még!Hívd fel!
Vendég
 


nyanya nem mindíg indul bőségesen a vetélés.....anno nekem is kisebb mennyiség...majd 1 napig semmi és egyzer csak bumm....magzatvíz és utána minden beindult..........szerintem ne várj hétfőig...mégis csak ott van .....nehogy baj legyen......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Bocs,hogy csak most jövök :oops: :oops: :oops:
Doki:háááát ő is megállapította,hogy fogyni kellene.NA gondolhatjátok olyan ideg volt bennünk!!!!Apa is bejött velem,de egész hazafelé felváltva morogtunk.
1 olyan dugó volt,hogy 20 percet késtünk.
2 azért kifizettünk 17400 ft-ot,hogy elmondja,hogy foggyak le!Én is tudom!!!!
Meg annyit mondott,hogy 1 hónap mulva nézessem meg a prolaktint és a tsh-t.
Semmi mást nem mondott.Ugyhogy elmentünk és bevásároltunk apával fogyis cuccokta.Hát ma még bűnözök,de holnaptól kőkemény fogyókúra!!!!Szorítsatok,hogy sikerüljön és ha tudtok jó fogyis receptet akkor szvessen várom!
Puszi és szép álmokat!
Vendég
 


Gabó!

Semmi szénhidrát, semmi cukor. Sok mozgás, sok zöldség, kevés hús, pozitív gondolatok, pihenés. Biztos siker. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nyanya!

Nem akarlak megbántani, de biztos, hogy elment a babád? Nemrég hallottam valakiről, aki a műtét előtt még elment valahova és ott derült ki, hogy szép élő a terhessége, csak még kicsi. Nem akarlak feleslegesen biztatni, hitegetni, de ez jutott eszembe. Bocsi. :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


gabóó sikeres fogyókurát!!!!!!!!!meg fogod csinálni!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi!remélem én is,hogy megtudom csinálni!
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan, nemsokára indulunk Pestre.

Princzike! Őszinte részvétem nagypapád miatt.

Nyanya! Ne3kem is pont ez jutott eszembe m Bikfynek.

Nita! Szép a pocid!

Gabóó! Kitartást a fogyókúrához!!! Itt találsz update recepteket, hátha van benne olyan ami megtetszik: http://www.hoxa.hu/?p1=recept_lista&kateg=22

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Szia Pruci!
Jó,hogy jöttél,minden rendben van veletek?
De még nem költözni indulsz? :shock:
Köszi a recepteket,majd megnézem,de szerintem a 90 napost fogom csinálni! :wink:
Puszi
Vendég
 


Pruci vigyázzatok magatokra....köszi a poci dicséretet!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabóó! Sajnos még nem véglegesen jöttünk haza, de anyósék miatt már legszivesebben vissza se mennék :roll:
Van a Receptvarázs c sorozatban egy receptkönyv ami a 90 naposhoz van: vmi ilyesmi h Receptek a szétválasztó diétához... Hátha segít. Sokan dícsérik. Meg a mindmegette.hu -n is vannak hozzá receptek

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci remélem minden oké azért?! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

délután úgy behergeltem magam a válaszaitokon, hogy felhívtam a doki asszisztensét és ma du. elrohantam nőgyógyászhoz. Hát engem még ilyen alaposan nem néztek meg uh-val. Hüvelyivel is meg hasival is. Méhen belül sem és kívül sem látott semmit. Hétfő reggel elküldött hcg tesztre vv alapján. Azt mondta feltétlenül látnia kell, hogy csökken az értéke és aznap du. meglesz az eredmény és majd jelentkezik vele. Viszont teljes bizonyossággal nem tudja kizárni a méhen kívüli terhességet. Úgyhogy megadta a mobil számát, ha bármi bajom van 7végén nyugodtan hívjam. Annyit mondott még, hogy ha csökken az érték, akkor nagy valószínűséggel felszívódott. Csak azt nem tudom, hogy akkor miért nem jön meg rendesen. Na mindegy, hétfőn már okosabb leszek. Meg azért nagy kő esett le a szívemről, mert attól féltem művi beavatkozás lesz a vége.
Most már csak előre akarok nézni és azt várom, hogy mehessek vissza a meddőségibe folytatni ott, ahol abbahagytuk.

Jó éjt mindenkinek

Kép
Kép
nyanya77
 
 


nyanya ha van valami jelentkezz....rendes ez a doki!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pruci
Jó, hogy jöttél! :)
Pedig már azt hittem, hogy a végleges költözés miatt indulsz fel :)

Nyanya
Kitartás. Gyere majd az eredményekkel hétfőn! Kíváncsiak vagyunk ám nagyon.

Gabóó
A www.mindmegette.hu oldalon is találsz egy rakat receptet a 90 napos fogyihoz. Kitartást hozzá :)
Azért ez elképesztő, hogy elkérnek majd 18.000 Ft-ot azért, hogy elmondja fogyjál le :shock: :twisted:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike! Még sajna nem, addig ki kell bírni pár hetet... De ha eddig sikerült, akkor nem adom fel!

Nyanya! Rendes ez a doki nagyon! Nem sokan ajánlják ezt fel, hanem rögtön kórházba küldenek.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok csajok!

Olvasgatlak ám benneteket :D

Nyanya,
nagyon szorítottam érted és remélem minden a legnagyobb rendben lesz . Nem hinném, hogy m.k lenne, akkor azért éreznéd, hogy valami nem stimmel. Mondjuk érdekes, hogy a vérzésed nem indult be. Olyan nem lehet esetleg, hogy felszívódott???

Pruci,
olvastam, hogy mi történt nálatok. Már végleges, hogy apa nem költözik veletek?

Nita,
már 24. hét :shock: ??? Hogy bírod? Most meg jön a jó meleg, emlékszem én akkor sokat szenvedtem.

Gabóóó,
hajrá diéta :D . Jó a 90 napos is, de én is inkább arra szavaznék, amit Bikfy is írt.

Rólam: 4. hónapja szedem a clostit, pé ugyan van, de eddig nem sikerült a teherbeesés. Jártam uh-ra, de csak sztk-ba, mindig szép tüszőket látott a doki, de már nem hiszek neki. Ebben a hónapban is azt mondta, hogy minden ok. Aztán én gondoltam egyet és elmentem a magándokimhoz is, aki szerint viszont nem olyan rózsás a helyzet. A bal oldalon volt a domináns tüsző, 20 mm, a jobba pedig, a jó oldalt, volt több 10 mm tüsző. Ez kedden volt, de én azt sem éreztem, hogy megrepedt volna. Azt mondta, hogy ő még várna a helyembe, de ha én úgy gondolom, hogy elég, akkor irány Tapolca. Először nem akartam, mert félek az egésztől, de aztán úgy gondoltuk, hogy megpróbáljuk. Másnap már Tapolcán voltam. A doki megnézte az eddigi papírjaimat, azt mondta, egy petevezetővel próbálkozhatunk, ameddig csak akarunk, esély van, de ha többet szeretnénk, akkor inszem. Szerdán megyünk vizsgálatokra, apa is, én is. Szerinte sok vizsgálatra nem lesz szükség, mert nagyjából mindenem meg van.
Ja és szerinte már eddig is kellett volna kapnom tüszőrepesztőt.
Úgyhogy belevágtunk és remélem hamarosan jó hírekkel jöhetek.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita
Hajrá inszem ! :) Tuti egyből baba lesz. CSak kérdés egyszerre mennyivel bírtok el :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Ranita :lol: ! De jó hallani rólad! Örülök, hogy jöttél és köszi, hogy szorítottál értem. Szerintem nagyon jól tettétek, hogy belevágtatok és kívánom, hogy minél hamarabb összejöjjön a baba :lol: Már nagyon megérdemelnéd.

Csajok nem tudom miért nem jön meg nekem rendesen, holnap tuti rákérdezek a dokinál telefonon. Csak maszatolok. Mivel nem látott semmit, a doki mondta, hogy lehet felszívódott, de igazából majd a holnapi hcg eredményből fog tudni többet mondani.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya
Várunk nagyon a hírekkel, hogy mit mond a doki. Izgulunk ám érted!

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!!!!!!!
megjöttem én is!!!!!!
Nagyon hiányoztatok........de nagyon jól éreztem magam........
a volánbusz napon leégtem mint az állat.....háton alig birok feküdni...........a bogrács is isteni volt........a ház már romokban áll.....
alig várom hogy kész legyen!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Én is megjöttem!
Hétvégéen pápa feljutott az nb1 -be!Olyan jó meccs volt!!!!6:1 nyertünk!hétvégén játékfesztivál is volt ugyhogy nagyon jó hétvégém volt!Ugynéz ki,hogy rendeződik anyóssal a kapcsolatom,mert kiderült,hogy volt köztünk egy szarkeverő...de most minden olyan mint az elején és ennek nagyon örülök!
tegnap este összevesztünk a szomszéddal...apa locsolta a közös területet és nem vettük észre,hogy a csű elvan repedve és lespricceltük a kocsiját.akkora lett a szája,azthittem apa nekimegy!merthogy vizes lett a kocsija!te jó ég!mintha lenne garázs!!!!DE NINCS!!!!mert mindenkinek csak beállója van!szóval az eső is veri!na mindeggy,az eszéhez kell mérni!
Alapjában jó volt a hétvégém!
Nyanya örülök,hogy elmentél végülis!remélem ,hogy minden rendben lesz!örülök,hogy ilyen alapos volt!lassa kb 3 hét múlva megyek én is hozzá.
Nita ,Princzi,Pruci:
Kép
Ranita jó,hogy jöttél!Hajra inszem!sikerülni fog!
Puszi mindenkinek!!!!
Vendég
 


Gabóó ilyen anyuméknál is volt......ők is locsoltak szintén közös trületen....és ott állt egy kocsi pár csepp víz ráment és neki állt rinyálni.....én beszoltam neki a nem tetszik állj arrébb....utána befogta a pofáját..........
elvégre van még hely arrébb is........nem kötelező oda állni......nem?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ranita! Még nem tudom h mennyire végleges. Majd június végére dönti el. Néha azt érzem h akar jönni velünk, néha meg azt h nem. Nem tudom mi lesz... Az jó h elmentetek Tapolcára. Remélem nagyon hamar sikerrel jártok!

Gabóó! Jó fej szomszédotok van! Én is elküldeném h álljon máshova...
Az se semmi h volt köztetek egy szarkeeverő. Csak azt nem értem h mi a jó az ilyen embernek??? Ez miért okoz neki örömet?

Nita! Jó volt a hétvégétek!

Nyanya! Nagyon szorítunk érted!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci jó az új vonalzód!
Kisedi hol vagy?
Bikfy???
Nyanya doki???
Írjatok!!!!Holnap jövök,mert már apa morog... 8)
Szép álmokat mindenkinek!Puszi
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Nyanya na mi újság? mit mondott a doki? Hogy vagy?
Gabóó én is sokat jártam régen meccsre, nagyon imádtam. De mióta nincs csapata a falunknak,meg apinak kész lett a bokája és nem játszott azóta nincs buli. Pedig milyen bulik voltak...... :roll:
Pruci utólag is de annál nagyobb szeretettel kívánok Boldog szülinapot Petrának!!! Kép
Nita Örülök, hogy jól telet a hétvégétek.
Én füvet nyírtam, meg mostam. na jó egy kicsit lazítottam, de sajna api egész hétvégén dolgozott.
Képzeljétek az előbb úgy beállt a derekam,hogy majd besz... rá.
A héten megyek uh-ra és vv-re. remélem minden rendben lesz.már izgulok egy kicsit.....nagyon.

Kép
kissedi
 
 


kissedi minden oké lesz!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Vagyok ám én is....néha-néha...
Gabóóóó!Te hová valósi vagy?Szerintem közlbe lakunk,mi is voltunk a NEJ-en vasárnap Eddán...jaj de jó volt....vagyis lett volna,ha a banda nem lett volna már éhes és nem léptünk volna le felénél a Hársfába pizzázni....de jó kikapcsolódás volt,csak ne lett volna az a meleg.
Jaj csajok nem tudtok vmi jót vízesedésre,dagad a kezem meg a bokám...
Képzeljétek tegnap voltam dokinál jó fej volt,rálltunk a dologra,hogy előbb meglegyen a baba,mert ugye a fia aznap nősül amire ki vagyok írva.Kaptam 2 homeos bogyót,meg kalciumot kell szednem,azt nem tudom mire,meg málnalevél tea,apoval napi 2 unga :shock: :shock: ,meg mellmaszírozás....ja,és jövő kedden elkezdjük az akupunktúrát,félek is meg nem is,majd meglátjuk,de azt mondja totál zárva vagyok,így nem jutunk előre....majd meglátjuk,hétfőn megyek vissza hozzá még,hogy addig haladok-e valamit....ja és sok-sok séta,használjuk ki a gravitációt elven....
Deúgy rendi volt egyébként,a 2 kg-t se morgott sokáig amit híztam meg mondtam neki,hogy vízesedek....Azt mondta azért mert most híztam,pedig össz.7,5 kg-nál tarok,szerintem nem vészes.
Most sajna mennem kell,kitartás mindenkinek,majd még jövök.
pusza

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Kissedi!Vernike!
Jó,hogy jöttetek végre!
Vernike én törzsgyökeres Nórápi vagyok,de egyépént pápa,2 1/5 éve pedig pest.De a szülőkhöz hazajárunk pápára.
Húú lassan meglesz a baba! :shock: Mikorra szeretnétek szülni? :roll: A 7,5 kg nem is sok! :evil: de sajnálom,hogy vizesedsz!Nagyon? :(
És amúgy ki a dokid,hátha ismerem?Én a Kiricsit szerettem nagyon pápán.Bár mindenki azt mondta,hogy nagy a keze...de szerintem ő volt egyedül aki odafigyelt az emberre!
Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap megvolt a vv és este az eredmény is. Dokinéni azt mondta, hogy 800 körül van most a hcg-m (másfél hete 1064 volt), úgyhogy jövőhéten hétfőn megint megyek szúratni magam, mert hogy ezt még figyelgetni kell. Rákérdeztem a mensire is. Egy bizonyos érték alá kell mennie a hcg-nek, hogy megjöjjön rendesen a mensi. Azt mondta 20 körül normális :shock: Van még hová visszaesnie az értékemnek :( Viszont mivel telefonon beszéltünk elfelejtettem megkérdezni, hogy ez normális e, hogy másfél hét alatt ennyit esik csak vissza. Szeretnék már túl lenni ezen az egészen. Szeretném, ha megjönne végre rendesen és aztán folytathatnám tovább. Olyan bosszantó, hogy megint itt várakozok a semmire. :(

Edi drukkokok nektek nagyon :D

Pruci én is nagyon boldog szülinapot kívánok Petrának.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Vernike a szülést nem lehet siettetni,,,,,hiába akarja a dokid!!!!!!!!!

nyanya annyit gondolok ám rád!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pruci
Petrának nagyon boldog szülinapot! :lol: Hogyan ünnepeltétek?

Nyanya
Ne keseredj el. Inkább várakozzunk együtt egy kicsit. Most én is parkoló pályán vagyok, mivel a gyógyszer mellett nekem most nem lehet babát tervezni! De remélem július végén mást mond a doki a leleteimre és megbeszéljük, hogyan nézzen ki a dolog utána, hogy babásodhassak :)

Nita
Ez nagyon jól hangzik :) Nyami -nyami :)

Vernike
Úr isten! :) Már mindjárt boldog szülők lesztek :) Bár szerintem ezt a dolgot nem lehet csak úgy siettetni! Én elég részrehajlónak érzem a dokit..... na mindegy. Valszeg nekem is fontos lenne a gyerekem esküvője, de....

Kép

Kép
princzike
 
 


Vernike!olyan hihetetlen,hogy nemsokára szülsz.Emlékszem még nemrég itt izgultunk, hogy tényleg terhes vagy e??hogy megy az idő?!
Nyanya kösz a drukkot! én isnagyon szorítokneked. tényleg nincsrosszabb mint ez a bizonytalanság.
Nekem tuti megjön holnap (akkor nem kellene) mert ma egész nap fájt a hasam, de szédültem is mint a liba.... :roll: majdkiderül...
Most megyek mosogatni :twisted:
szép estét mindenkinek!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!
Voltunk ma UH-on, íme Emma:
Szégyenlős:
Kép

Kép

A bizonyíték:
Kép

Kép
Kép
naegele78
 
 


gyönyörű Emma baba még így szégyenlősen is!!!!!!!!!
:D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Naegle
Emma baba gyönyörű!!!!
Ahogy elnézem már csak 3 hónap és végre te is a kezedben tarthatod.
Irigy-irigy :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: