Új privát üzeneted érkezett!

Vernike!

Örülök, hogy végre jelentkeztél, gyere többet. Férjeddel rendeződtek a dolgaitok? Ugye jobb külön lakni?

Na most már tényleg lelövöm magam.

Jó éjt!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


nyanya rendes a párod hogy vígasztal!!!!!!!!!
lesz még egészséges babád!!!!!!!!!!!
pihend ki magad,,,,,felejcs!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.
Nyanya tényleg sajnálom a babádat,és a doki tényleg egy szemét volt.Én 4 hetes és 2 napos terhes voltam amikor kaptam kapásból az utrot mert olyan érzésem volt,hogy meg akar jönni.A doki akkor meg se vizsgált semmi,mert mondta,hogy nem látszik még úgyse semmi,7 hetesen uh-ozott meg először.Ő nem abból indult ki,hogy méhen kívüli.....szemét egy doki,nem szeretnél privátot keresni inkább?Bár k..... drága....és ki tudja,az enyém is egyszer megrígatott,de különben normális és figyelmes...
Bikfy.apával minden rendbe,akkor az elején megingott a feelősségtől úgy gondolom,de azóta mint egy álom.Nagyon aggódik értem mindíg,de valahogy úgy érzem ezzel a vese dologgal a babánál megint nem tud mit kezdeni.....
Jaj csajok ma elkezdtem átmosni a manó cuccait,férjem közölte,hogy ha már jó lenne ha az én uccaim is táskában lennének...hát ezzel munkálkodom most...
Na újra próbálkozom a képpel..... Kép Ez 3 hete készült

Vernike

Kép
vernike25
 
 

 
 

Ő apa 3 hete a Fertő-tón Kép

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Ez pedig a babakocsink,de nem ebbe a színbe (sajnos) A terrakotta stimmel,a másik szín pedig amivel kombinálva van ilyen nagyon halvány beige szín,a hordozója ugyanabba a színbe van. Kép

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Na ez a színe....
És mára lelőttem magam....
Puszi mindenkinek! Kép

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike nagyon helyesek vagytok.....a babakocsi meg szuper!!!!!!!!és a hordozó is!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike!Ne emészd magad a pici veséje miatt!Most,hogy tudjátok,hogy egy veséje van,majd jobban odafigyeltek rá és meglásd nem lesz semmi baj!Tesód is jól van,látod!Csak fel a fejjel! :wink:
WUW a babakocsi tök szupi!Ti is nagyon aranyosak vagytok!
Most,hogy már így a vége felé vagytok izgulsz,hogy Zéti mikor bújik ki?Már nincs sok hátra!Alig 5 hét!Nagyon izgi!!!
Puszi
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Nyanya :cry: :cry: :cry: annyira sajnálom. szegénykém. jobbulást neked.remélem Zalakaros egy kicsit kikapcsol.tudom, hogy most ez nehéz. puszika neked. köszönöm a soraidat meghatódtam rajta.
Gabóó 68.nap :shock: a hugomnak is 2 hónapig nem volt meg a 3.-ban meg + tesztelt.
az én párom már szedett clostyt. ingerlékeny volt tőle és nem lett semmi eredménye, sőt még rosszabb lett mint előtte.remélem nektek segít.
Pruci
gyógypuszi megy!!!!!
Vernike érdekes ez az akupunktúrás dolog. még nem hallottam.
nem félsz tőle, hogy nem a természet intézi, hanem időzített lenne a szülés? mondjuk a császár is ilyen....
Nagyon csini kismami vagy. jah és kocsi is szupi nagyon.

én sírós kedvemben voltam egész nap. kicsit kivagyok, sok a meló, rámhárul minden a kolléganő nyaral 2 hétig. úgyhogy bőgtem már egy sort, de legalább elmúlt a gyomorfájáson.
holnap megyek nődokihoz rákszűrésre. nézetek pét is remélem lát szép éretteket.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!
Apa nem tudott ma időpontot kérni,mert nincsenek.Szerdán lesz itthon akkor hívja őket.
Ma meg elkeztem végre barnázni,meg van egy kicsi vér is(bocsi)de nem nagyon jőn meg.Viszont nagyon görcsöl a hasam.Kisedi tesódnak tök jó!Ez mikor volt?Lasan lesz pici baba a családba?
Csajok én egész nap sürögtem,készülök a holnapi partira,most még gyorsan "főzök" egy sűtit,mert ezt nem sütni kell.Külön rendelésre!Majd rakok holnap képeket!
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


lányok drukkoljatok hogy ne legyen semmi bajom.........délután óta eléggé fájdogált a pocim pár percenként...nemrég mult el..........pihizek.........vasalást elhalasztom...bár már halmokban áll........
szednem kell magne b 6-ot ami most nincs itthon....holnap vesz a kerilányom anyukája..........
kicsit félek......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabóó!sajnos nemlesz baby. vagy ha lesz nem az. Elvetélt 10 hetesen, két éve.
Nita pihizz.vigyázz magadra!!dokihoz nem mész el?

Kép
kissedi
 
 


Bacca meg.... most minden elszállt, amit írtam. :( :twisted:

Kép

Kép
princzike
 
 


Vernike
Jó, hogy jöttél és hírt adtál magadról. Ne félj, Zéténnyel nem lesz semmi gond :) Max nem lesz egy élsprotoló :) kicsit jobban kell vigyáznia magára gondolom :)
Szépek vagytok a képen és jó nagy poci :)
Az akupunktúrás szülésről még én sem hallottam :shock:

Pruci
Jobbulást !

Gabóó
De jó, hogy párod ilyen hamar beadta a derekát. Az viszont tényleg jobb, ha otthonról viszitek az anyagot :)
Viszont irígy-irígy a szép zöld gyepre. Mi tavasszal próbálkoztunk, de nem lett jó. Mondtam, is akkor páromnak, hogy szerintem nem önötzi eléggé, de el lettem zavarva, hogy majd azt ő tudja. De nagyon úgy néz ki, hogy nekem volt igazam, mert a föld most inkább nyomokban tartalmaz füvet, mint fordítva.
Apának meg boldog 30-ik szülinapot :lol:
Nekem is ebben a hónapban lesz a 30-ik szülinapom :) De én úgy döntöttem, hogy már két éve nem voltam sehol bulizni, így most összegyűjtök egy maréknyi embert és had szóljon :)

Nyanya
Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: Pedig én nagyon drukkoltam ám nektek.
A doki meg tehet egy szívességet! Hogy lehet ilyet mondani ilyenkor, mikor ekkora tragédia ér valakit. Még akkor is, ha pozitívan gondolja a dolgokat! Szemét egy alak!!!

Edi
Most már te is húzzál bele a babásodásba! Szemem rajtad :)

Nita
Mekkora nagy pocid van már :shock: Tök jó :)
Örülök, hogy minden OK nálatok.
A vérvételt én sem szeretem és sajnos vannak olyanok, akik ilyen bénán vesznek vért... Sajnos nekem is volt hozzá szerencsém, bár a vénámat nem durrantotta el, viszont úgy fájt, mint a pi***csa!

Bikfy
Itt vagyok :) Igen egy kicsit eltűntem, de remélhetőleg most már gyakrabban jövök :)
Nálatok mi újság?

Kép

Kép
princzike
 
 


Történetem dióhélyban :)
Azt hiszem azt már írtam nektek, hogy nagyon szarok lettek az eredményeim, mind a hormonos, mind az IR-es.
Szóval.... hogy ilyen fantasztikus eredményeket produkáltam, el kellett mennem ismételten egy hormonos vérvételre, hogy megnézzék a prolaktin szintemet és mellé a makroprolaktint és persze egy MRI-re is nyertem betekintés, hogy a fejemben nincs-e valami elváltozás, mivel ilyen rohadt magas a prolaktinom.
Hát az eredmény az lett, hogy egy hónap múlva a prolaktin tök normális volt, így nem is csináltak makroprolaktin, és MRI-n sem találtak semmi (ma voltam a leletekért).
Az endokrin dokihoz is besírtam magam még áprilisban, hogy nekem akkor is beszélnem kell vele, mert nem hiszem el, hogy gyógyszer mellett szarabb eredményeket produkálok, mint nélküle.
Persze írt fel egy harmadikat, de e mellett nem szabad teherbe esni. Majd kisilabizáltuk, hogy nagy valószínűséggel azért lett ilyen magas a prolaktinom, mert a nem normális doki, aki a gyomortükrözést csinálta, felírt egy olyan gyógyszert, amit nem lett volna szabad nekem felírnia, mivel amúgy is magas a prolaktin szintem, amivel kezelnek.
Így most már úgy tűnik minden rendben lesz, csak ki kell várnom a Július végét, hogy ítéletet mondojon felettem, mikor vághatunk bele újra a gyerektémába élesben :)


Így Nyanya azt üzenem neked, hogy ne add fel!

Kép

Kép
princzike
 
 


CSajok... a Lillypie-ról, hogy lehet ide menteni a kódot? Most valamiért nem sikerül.. :(

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok.......valószinű hogy tulhajszoltam magam és ezért fájhatott a pocim...most magne b 6-ot szedek......... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Tessék vigyázni magatokra! Inkább csak light-osan tevékenykedj :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


most már vissza fogtam magam......... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kisedi sajnálom tesódat!Azóta sem jött össze nekik?

Nyanya hogy vagy?Remélem kipihizted magad!

Nita Pihizz sokat!A munka megvár,főleg ha apa nem segít!vafy azért szokott?

Princike a fű titka a nagyon sok locsolás!én napi 3 * locsoltam az elején,mert a fűmagnak mindig nedvesnek kell lennie!Próbáljátok ki még1* hátha sszejön!

Apának én i srülök,hogy beadta a derekát!
Az endokrinológusról írnál nekem akár privibe is,hogy mit csinál ő,meg minden???
Képet még nem tudok rakni,mert még nem küldték átt,de torta képet dobok!

Kép
Vendég
 


Ja péntek este totál megjött,szombaton segítséget kellett kérnem barátnőmtől,mert annyira görcsölt a hasam,hogy nem bírtam.Még salit kellett csinálni,meg kihordani mindent.Hát voltunk páran.14-en.6 féle sütit csináltam és mára nincs belőle semmi.Még tegnap délután is kimentünk grillezni sátor alá,hú nagyon jó volt!Esett,sőtt zuhogott az eső,mimeg olyan jót partiztunk.
Örülök annak is,hogy megjött piri,mert így legalább van esélyünk a hónapban!Szerdán meg endo,hú úgy izgulok!!!!
Na megyek!puszi!!
Vendég
 


Nita!Jó az új vonalzód!
Vendég
 


gabvóó gyönyörűűűűűűűű ez a torta!!!!!!!!!!!!
szokott api segíteni....amit tud...azért neki is kell pihenni mert buszvezető...figyelmet igényel a munkája.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita köszi!
Párod buszvezető?Az tök jó,korán kelős munka neki?Szereti?
Vendég
 


igen a bkv-nál van........délutános és általába éjjel végez..... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Jó lett az új vonalzód :)

Gabóó
De jó lett a torta :) Mindjárt össze is futott a nyál a számban a kép láttán :)
Írok neked ma privit endo dokiról :) Egyébként nem szörnyű. Ő a legjobb, mert nem nyomogat, nem tapiz :) :lol: De leírom neked...

Képzeljétek.... ma beszéltem barátnőmmel és 32 napra Pozi LH tesztet nyomott. (neki 32-33 nap körül szokott megjönni). Most nem akar semmi sem lenni. Nincs se cicifeszülése, se hasfájás, semmi.... Most nem tudja mi van. Szerintem érdemes lenne egy HCG tesztet csinálnia holnap reggel. Azt mondja, hogy kontrasztvérzése van..... :shock:

Kép

Kép
princzike
 
 


princike köszi!!!!!!!!!
szerintem is csináljon tesztet!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Princike!Szerintem is csináljon egy tesztet!Bár én már nem hiszek ebben a jósló tesztben!A 2. topikot nézd meg ami az esthajnalé,mert most volt egy hozzászólása ehhez éppen.Érdekes!Nézd meg!
puszi és köszi a dícséreteket!
Vendég
 


ja és köszi előrre is a privit!
puszi
Vendég
 


Sziasztok!
Ezt a leendő kismamiknak:
www.picibaba.hu/pocakkal/elokeszuletek/ ... antatasert
remélem behozza
Vendég
 


és:www.picibaba.hu/pocakkal/hetrol_hetre/1-4-het-videon
Vendég
 


Gabóó
Köszi az oldalt :)

Kép

Kép
princzike
 
 


gabóó nagyon jó ez az oldal!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Örülök,hogy tetszett.Úgy döntöttünk apival,hogy ma időben lefekszünk és nem megyünk sehova.ő már készülődik fürdeni,ugyhogy én is lassan megyek én is.
Szép álmokat mindenkinek!
Puszi
Vendég
 


gabóó jó éjt nektek!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!
Gabóó, nagyon szép a tortád! Nem semmi! Levinek is tetszett, azt mondta, biztos nagyon finom lehet!
Nitácska, pihengess, és ha keményedik még majd a hasad, emeld a magne adagját, max 3x2-t lehet szedni. Én 2x2-t szedek. Meg vasat 2x1-et. De még mindig keményedik 1-2 naponta 1-2-t. A lényeg, hogy nem tágul!
16.-ára vagyok bejelentve 3D-re, már annyira várom, ezt kértem a családtól szülinapomra. Ez fontosabb, mint egy torta, meg kis ajándékok. Úgyis, 31-en már mit ünnepeljek! A férjem nem akart elmenni, de így, hogy megkaptam rá a pénzt már nem düdög. Majd felteszem a képeket, elvileg 4-et kapok, meg egy CD-t.
Pénteken megyek cukorterhelésre, nálunk 26 hetesen veszik le.
Kíváncsi vagyok, visszafordult-e a baba, vagy még mindig faros, bár eléggé lenn rugdos. Levi 38 hetesen fordult koponyavégűbe vissza, de már nem illeszkedett, ezért lett császár.
Sziasztok!

Kép
Kép
naegele78
 
 


Szia Naegele!Jó hallani rólatok!Majd hozzál ám képeket Emma babáról!!Nagy ölelés és pocisimi neked!puszi
Vendég
 


naegele én is mennék 4d-re de hát a párom azt mondja felejtsem el......a család meg ugyse támogatna.....érzem.....kénytelen vagyok most is lemondani róla......pedig nekem 17 nap mulva van a szülinapom..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!pedig összedobhatnák neked is a pénzt rá,hiszen neked most ez a leg fontosabb.Nem tudod meg pezzegetni nekik?Puszillak
Vendég
 


Naegle
De jó, hogy jöttél! Jó hallani felőletek :) Hozzál majd Emmáról képet! Már nagyon kíváncsiak vagyunk rátok! :)

Nita
Mikor is van neked a hányadik szülinapod? Most e hónap 26-án?
Szerintem azért olyan jó, ha egy 4D-s képed is van...

Képzeljétek.... :( Ma reggel nyolckor szól a telefonom és apukám hívott, hogy ma reggel 6-kor meghalt a nagypapám :cry: :cry:
Azt hiszem az egész napom el van rontva.......

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike fogadd őszinte részvétemet!
Vendég
 


princszike részvétem!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
igen e hónap 26.-án leszek 23 éves......... :shock:

gabóó nem akarok senkinek könyörögni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita nem azt mondtam,de nem is kérdezték meg,hogy mit szeretnél?vagy gondolták,hogy nagy vagy már hozzá? :lol:
Na jó puszillak
Vendég
 


Sziasztok!

Megérkeztünk sajnos :( Nagyon jó volt és nagyon jól éreztük magunkat. Azt hiszem ennél jobbkor nem jöhetett volna, így nem járt állandóan ott az eszem. Barnus annyira élvezte. Egy rakás képet csináltunk róla.
Most, hogy újra itthon vagyok a hangulatom a béka s..ge alatt van megint. Már csak azért is, mert még mindig nem jött meg :roll: Annyira félek csajok :roll: :roll: :shock: Mi van ha nem jön meg és nem megy el természetesen? Én nem élek túl egy ilyen művi borzalmat... :roll:

Nita vigyázz nagyon magadra és csak mértékkel dolgozgassál! Most a vasalás is várhat. Jól látom, hogy Barnabásra változtattátok a baba nevét?? :wink:

Princzike részvétem a nagypapád miatt. Régóta beteg volt már?

Gabóó gyönyörű tortát sütöttél. Biztos nagyon fincsi, párodnak tetszett? Írj, hogy mi volt az endós doknál.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


gabóó nem kérdezték meg de nem is nagyon szokták... :cry:
nyanya tuti hogy elhalt az a baba????már be kellene indulni akkor a vetélésnek.....
a műtét meg nem vészes.kivéve utána a lelki részét....tudod én ezt 2x is átéltem egymás után!!!!!!!!
de nagyon szoritok neked!!!!!!!!!!!!!!

a név azért változott mert páromnak nem tetsztett a Bence!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita én is észrevettem a névváltozást. Nekem ez is tetszik.
Pihizz,pocaksimi!
Nyanya puszi neked. Bizti jó lehetett kikapcsolódni egy kicsit.Én is egyébként pont erre gondoltam, amit Nita mond.
Gabóó istenien néz ki ez a torta. Receptet nem kaphatunk??? vagy üzleti titok???
Naegele Boldog szülinapot előre is!!!!!
Princzike sajnálom nagypapád. :cry:
Nekem nagyon fáj a hasam meg a derekam. Holnap este megyek dokihoz kiváncsi vagyok mit talál :roll: remélem nem lesz gáz. Biztos valami gyulladásom van. :twisted:

Kép
kissedi
 
 


jaj lányok most nem vagyok ideges.....kimentem a konyhába csinálni melegszendvicset.....a gyerek meg percenként jár a mosdóba kezet mosni...gyanus lett hogy sokat járkál.........jövök be vele és látom hogy a műkörmös táskám bnyitva.az ágy meg csillámporos......azt hittem kitekerem a nyakát .........a méregdrága csillámpor fele hiányzik.....áááááááááááá.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!
Köszi a köszöntést, majd 13.-án leszek 31. Levinek 18.-án van a névnapja, a férjemnek 27.-én. Nekünk ez egy sűrű hónap.
Princzike részvétem.
Nyanya kitartás, szorítunk.
Gabóó, ha van valami kedvenc torta recepted, ami viszonylag egyszerű nekünk is, azt szívesen vesszük. A cukrászdai torta sosem olyan, mint amit bármilyen szakácskönyvben találok. A nagy titokra én is kíváncsi vagyok.
Puszi

Kép
Kép
naegele78
 
 


Sziasztok!
Nyanya nézesd meg magad mindenek előtt uh-val!!!Ragaszkodj hozzá!!!
Nita ez a gyerkőc! :roll:
Naegela,Kisedi:nincs semmi titok,ha fincsi sütit akartok sütni:
www.tortaimado.hu
Én mindig innen sütök,mert amit othon csinálsz nem lesz "cukrászdás" mert teljessen mások az alapanyagok!de itt válogathattok.
Magamról: :oops: én az időpontokkal hadilábon állok(ugye Nyanya :lol: )szóval most is rosszul írtam,mert nem ma hanem holnap megyek :oops: :oops: :oops: az izgalom teszi velem :lol: :lol: de remélem minden rendben lesz,bár nagyon félek tőle,tudom nem tapiz,de ...de....doki :lol: :lol:
Na puszi
Vendég
 


gabóó elhiszem hogy izgulsz!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: