Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Pandácska, Jucmuc!
Elő a pozitiv hírekkel :!:

Andi!
Most látom, hogy már a felénél tartassz :!: Te jó ég! Hogy rohan az idő.....
dezsina
 
 


Sziasztok Lanyok! Kép

Köszönöm szepen a drukkokat mindenkinek! Kép

Ime a ma reggeli tesztem: :D :D :D
Kép

Most azon izgulok, hogy minden rendben legyen es, hogy hanyan vannak? :D

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!:)
Kép Kép Kép Kép
ez nem semmi!!!! Jajjj de jó!!!!!! úgy de úgy örülök!biztosan minden rendben lesz,másképpen nem is lehet!!!!!!! :)
Vendég
 

 
 

Jucmuc!
ÉLjen! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon gratúlálok!!!!!!!
m. reni
 
 


Viki :D Reni :D

NAGYON-NAGYON KöSZI!!! :D :D :D

Reni :D

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Nagyon-nagyon örülök neked!!!!!Biztosan klassz anyuka lesz belőled!!!!!!! Vigyázz rá/rájuk nagyon!!!! Beszélgess velük, nekik sokat-sokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mondd el nekik, hogy mennyire örültök, hogy titeket választottak, hogy milyen jó lesz nekik nálatok!!! Simogasd őt/őket nagyon sokat!!!!!!! Vigyázzatok egymásra!!!!!

S ha majd a nyár, s az ősz is elköszön, amit ma sejtesz egy nap világra jön!!!!

Köszönöm jól vagyok, de MA TE VAGY A LEGFONTOSABB!!!!

puszi
julika79
 
 


Jucmuc!
Nagyon szorítok Nektek! :D Biztosan minden rendben lesz!!! :!: Sokat pihenj és legyenek pozitiv gondolataid!
dezsina
 
 


Pandácska!:)
http://www.videopost.hu/video.php?vid=312

MI újság?????

Jucmuc?:)
mikor kell menni a dokihoz??? lesz vérvétel?Sikerült telefonálni???? Olyan szép az a teszt!!!!:)
Vendég
 


Julika,

Nem er megrikatni egy kismamat! :D Borzasztoan jol esik a kedvesseged, hohetetlen milyen jo ember vagy!

Es nagyon drukkolok azert, hogy a Mi draga jo doktorunk hamarosan a Te pocidba is babat varazsoljon es minden a legnagyobb rendben alakuljon mindkettönknek!
Puszi Julika! Kép

Dezsina,

Nekd is nagyon szepen köszönöm a kedvesseged! :D

Viki,

Igen, sikerült telefonalnom, azt mondtak jun. 7-8-a körül menjek uh-ra. Ma hivjuk az itteni dokinkat.
Vervetelre nem megyek, de biztos fogok meg tesztelni...:)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
Először is mindenkinek köszönöm a drukkokat :wink:
Hcg 190 beülti után 11.napon :lol: ez nagyon jó lehet ketten is vannak :roll: progi szintem mérhetetlen olyan magas. Június 8-án megyünk szívhangot nézni :lol: gratukat mad csak szívhang után kérek :wink:

Jucmuc,
Annyira örülök nektek :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pandácska!

szívből örülök és gratúlálok neked! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nekem nagyon rossz érzéseim vannak magammal kapcsolatban :roll: :roll:
m. reni
 
 


Dezsina!

Igen,rohan az idő! :lol:

Jucmuc!

Gratulálok!!! Nagyon örülök Neked!!! Vigyázz magatokra!

Pandácska!

Én akkor is gratula! :lol: De én tudtam,hogy sikerülni fog,valahogy éreztem!!! Nekem a 12.napi vérvételen volt a hcg-m 397,5 és egy babám van,pedig mindenki azt mondta,hogy ekkora hcg-vel tuti ikrek... :roll: De én jobban örülök ennek az egynek!!!

Kép
andrea23
 
 


Andrea,
Köszönöm :D

Reni,
Köszi :lol: nagyon drukkolok neked és látod hogy az első lombikból is lehetnek jó dolgok(a siker szót egyszerűen nem merem leírni :oops: ) miért vannak rossz érzéseid?
Vendég
 


Panda!!!!

Gratula akkor csak szívhang után, de én akkor is örülök neked!!!!
Ahogy Jucmucnak is írtam, pár hónap és ezt látod majd élőben:

Kép

Puszi!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Pandácska!:)
ez szép kis hcg eremény, valóban szép magas.Egyik ismerősömnek 130-al ikrei lettek,akivel együtt voltam 232 vel kettőnek indult,másik ism.292 vel ikrek, nekem 262-vel egy baba növöget, de szerintem nem is számít csak az hogy van végre valaki a szívünk alatt....Szerintem nem lehet igazán megmondani, így a hcg eredményből hogy 1-2-3,hiszen attól is függ mikor volt a beágyazódás....
Kívánok neked minden jót,és a nyugodságodhoz meg hatalmas elismerés.Nagyon nagyon örülök neked!!!!! :):):):):):) olyan nagyon jó!!!!!

Reni!:)
Te csaj!!!!!ne tessék nekem itt pesszimistán gondolkodni, mit érzel amit nem kéne,?????? én semmit sem éreztem,görcsölt a hasam még vettem tampont is :) sosem lehet tudni hogy kinek hogy reagál a szervezete!!!!:) meg tudod három amagyar igazság ketten már vannak előtted így csak jó híreket fogsz kapni te is!!!!!!:)
Vendég
 


Viki,
És ők mind és te is a 11. napon voltál vérvételen?
Vendég
 


Pandacska :D

Köszönöm! :D En tudtam ami teged illet! Kép
Ilyen hozzaallassal es ilyen pimaszul fiatalon! 8) nem is lehetett volna maskent! :wink:

Andi :D

Nagyon szepen köszönöm! :D Nagyon rendes vagy!

Reni :D

Miert vannak rossz erzeseid? Meg csak par napja volt a beülti, nyugi, csinalj egy csomo mindent ami valamennyire eltereli a figyelmedet. Ne gondolj rosszra! Ha az jut eszedbe, hogy nem sikerülhet, rögtön utana mondd magadnak, hogy nem baj mert akkor az azutani tuti sikerülni fog! Igy mar nem is olyan elviselhetetlen meglatod.

Legalabbis en igy csinaltam es igy könyebb volt.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Pandácska, Jucmuc!
Gratulálok az új kismamiknak! :!: :!:
Belegondoltatok, mindketten szinte egyszerre fogtok szülni... :lol:

Reni!
Most azonnal összeszeded magad :twisted: Neked is sikerülni fog :!: Azonnal pozitiv gondolatokat táplálj az agyadba!

Pandácska!
Imádom a vonalzód! Rólad mindig lehet tudni, hogy merre jársz! :lol: Hihetetlen csajszi vagy :lol: Igy kell ezt csinálni!
Jucmuc!
Kitartás 7-8.ig. ! én nem bírnám ki...
dezsina
 
 


Köszi Dezsina! :D Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Pandácska!:)
a 130 -as a 10.napon, én(nekem a 7napon 56,6 volt) és a 232-es a 12.napon és a 292-es is.... ha, ezeket nézzük,akkor neked nagyon nagy esélyed van ikerpandikra :) !Olyan jó lenne!Kis ikres Pandi! :) A vonalzód valóban remek!:)

Jucmuc!:)
akkor neked is egyből szívhang lesés lesz.Olyan csodálatos elmény, amikor a nagy semmiből előtűnika petezsák benne a kis pici embrió a gyorsan pulzáló szívével..valami csodálatos..hamarosan te is részese leszel!Apucit is hívd be ha van rá mód!!!! :)

Két kis Topik kismami!!!!! Kép
Vendég
 


csajok!

Köszönöm a fejmosásokat,de majd csak akkor fogok írni ha ne húzok le mindenkit :roll:
Tudjátok ez az elmúlt év 4év nagyon kemény volt számomra,és szerintem most jönnek ki rajtam ezek a dolgok.
Több mint 6hónapja kirugtak az állásomból.Minden hónapban szaladtunk a kaáliba,mert valami gond mindig volt műtétek+sok sok hormon és még sorólhatnám.Ez az állás ügy is nagyon bosszant,hogy a férjem a pézkereső igazából én meg csak vagyok.
Bár tényleg nem szeretnék untatni senkit,mert másnak is megvan a saját próbléméja, :oops:
Sajnos a szüleimmel sem jó a kapcsolat,anyukámmal ritkán beszélek apukám meg ül a villájába.Igazából a férjem a támaszom,csak hát ő is állandóan dolgozik.
Ha most ez nem sikerül nem tudom,hogy hogyan tovább??
Biztos azért vagyok bizonytalanabb,mert ugye volt az endometríózisom,és a doki is megmondta,hogy kisebb az esélyem mint másnak.
Szóval ezek vannak....
Bocsi,hogy igy kifakadtam,de jó neketek elmondani :roll:
m. reni
 
 


Reni!:)
még szép hogy elmondod nekünk,gyre nyugodtan öntsd ki a szíved akkor jobb lesz. Én elvesztettem a munkám a kezelések miatt 1,5 éve, nálunk is a férjem volt a pénzkereső,tudom milyen érzés.(most családi vállalkozásban dolgozok, de tanítás nagyon hiányzik)
Az ember nem találja a helyét, kezelésről kezelésre járkál és reménykedik hogy talán most!!!!
És Renikém!!!! Hidd el eljön a MOST!!!! Lehet ott lapulnak a pocakodban a kis Renik, és hamarosan jelt fognak adni!!! A szüleiddel való viszonyod biztos megvisel, de ha így alakult,akkor gondolj arra,hogy a párod ,aki az életed párja ,melletted van és szeret!!!!! Ennél több lelki biztonság nem is kell.
fel buksival!!!!! :)
Kép
Vendég
 


Dezsi,
:lol:

Viki,
Egy babát szeretnék bizonyos dolgok miatt vagyis az eszem azt mondja de a szívem örülne ha ketten lennének :wink:
Vendég
 


Reni!
Mi az, hogy csak akkor fogsz írni! :twisted: Mindig írnod kell!!! Hidd el mindenkinek meg van itt a kis vagy nagyobb problémája és azért vagyunk itt mi mindannyian, hogy bátorítsuk egymást, hogy örüljünk, vagy éppen szomorkodjunk mindannyian!
Neked most kifejezetten drukkolok! Ennyi megpróbáltatás után sikerülnie kell! :wink: Örülj, hogy ott a férjed, aki minden problémádat megérti és szeret Téged, és melletted áll. Jómagam is hasonlóan 4 és fél éve küzdök.. sok ez lelkileg, DE :!: :!: ki kell bírni! Te is kibirod és optimista leszel! :!: Mert megérdemled a babát!
Tessék szépen pozitiv gondolatokat táplálni! Sikerülni fog! Én azzal nyugtatom magam, hogy a nagy számok törvénye alapján, egyszer sikerül :) :wink:
dezsina
 
 


Pandácska!:)
megértem..én is így éreztem.Az ész meg a lélek, két külön dolog...
Vendég
 


Dezsina!
Vikimi! :lol:

Nagyon köszönöm a bátorító szavakat!!!!!
Nagyon jól esik az embernek!
Komizlak titeket :wink:

Megyek a párommal egy kicsit csavarógni,már fel is öltöztem szépen és alig várom ,hogy jöjjön!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
m. reni
 
 


Reni!!!:)
jó,kellemes csavargást!!!!! :) Kép
Vendég
 


Viki! :D

Nagyon szepen leirtad! Alig varom mar! :D

Reni! :D

Sajnalom a sok rosszat ami veled törtent! Viki es Dezsina nagyon szepen leirta amit en is gondolok.
Az ember neha besokall tudom de ezt tenyleg ugy lehet csak tulelni ha utana hamar összekapjuk magunkat es megyünk tovabb.

Ez most ugy tünhet, hogy könnyen beszelek en itt de hidd el igy gondolom.
Nalunk is a ferjem dolgozik csak, itt vagyok tök egyedül külhonban es nekem meg otthon sincsenek szüleim. De itt van nekem a draga ferjem akit imadok, ö az en csaladom.

Bujj hozza a ferjedhez es örülj nagyon, hogy O van neked, es meglatod jönnek majd a babak is! Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Először is gratula az új kismamijainknak.!!! :lol:
Szuper, hogy itt szaladgálnak körülöttünk a zebrák!! :D

Reni,
ne legyél ennyire lehangolódva.
A barátnőmnek is endometriózisa volt. ... és most két héttel késöbbre van kiírva, mint én.!! :lol: :D
Szóval fel a fejjel és elő a rejetett önbizalommal. :wink:
Tudod, mindenkinek van keresztje amit cipelnie kell, de a rosszak után amik érnek minket bízom benne, hogy csak jó jöhet. Hiszen kemény dolgokon megyünk keresztül.
Nekem sem volt leányálom az eltelt évem vagy ha előrébb megyek az elötte lévő lombikos időszak sem. De láss csodát amikor nem vártam itt termett egy csöpp élet, rendbetette az enyémet :wink: :D ...és valóra váltotta a régi álmomat. :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Csak gyors bekukk,
nagy-nagy gratula a kismamiknak! :lol: Olyan jó, hogy megint vannak pozitív eredmények... Sajna nincs időm írni, építkezés-felújítás, de azért rendszeresen olvasgatok turbó üzemmódban :lol:
Drukk a többieknek is! Pusza, W.

Kép
wandrea
 
 


Sziasztok!
Pandácska!

Sok ilyet kívánok neked:

Kép



És persze Jucmucnak is, csak a név miatt írtam Pandának! :wink:

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Úgy látom ebben a melegben mindenki próbál kikapcsolni! nagyon meleg van!!!! :) ti hogy bírjátok?
Kép Kép
Vendég
 


Hűűűűűű csajok!

Hát csak ennyit:

Kép
Vendég
 


Szia Nyulasz!

Tudom rég jelentkeztem. Hétfőn kaptam vissza két sejtecskét remélem most velem is maradnak szülésig!
gizmixxx
 
 


Szia Gizmixxx!

Hú,nagyon szorítok neked!De irigyellek :wink:
Mondd meg nekik,hogy én üzenem,hogy jól kapaszkodjanak!!!!
Várom a fejleményeket,most biztos sikerül,mert most nagyon jönni akarnak a babócák!Csupa-csupa jó hír.

Reni!
Ezt neked is írtam!!!!
Olvasd vissza Vikit,úgy február vége felé!
Vendég
 


Reni!:)

március 8-án ezt írtam(Nyulasz és sokan mások vígasztaltak) látod totál feladtam!

[quote="vikimi"]s írta:vikimiziasztok!

éjszaka kiborultam,sírtam, alig aludtam valamit.... már 5 napnál járok és totál "üresnek"érzem magam...az előzőeknél legalább kicsit fájtak a melleim, de most totál semmi.... tudom hogy nem kell a tüneteket keresni, főleg ilyen korán, de akkor mibe kapaszkodjon az ember?????
ahogy olvasom itt szinte mindenkinél a katonák adják meg magukat, és nálunk orvosilag minden oké....de akkor miért nem sikerül?????????????????????????????????????????????miért nem tapadnak meg???miért nem maradnak velünk?
mi is most adattuk be a gynevacot,3 szurit
itt ebben a topikban mindenki megtesz mindent és így ver minket a sors, ez nem igazság.Nekem reménykedni a legnehezebb.Egyre jobban kikészít ez az egész helyzet, nem tudok másra gondolni, ez tölti ki minden gondolatomat...
bocsi hogy ilyen sok panaszkodást írtam, de nagyon félek, hogy mi vár ránk,és ezt nem tudom elmondani senkinek mert senki nem érti meg....ó majd sikerül egyszer, nem kell feladni, ez meg az így járt....... olyan nehéz.
Vendég
 


Nyulaszkám!:)
Kép
Vendég
 


Nyulasz!

Köszi! :D :D

Vikimi!

Ezt érzem én is ! :D
Azért van benne valami igazság,hogy a nők hasónlóan gondolkodnak. :lol:
Aki ugye nem megy ezeken keresztül fel sem tudja fogni! :lol:
Muszály öszeszedni magamat,és tovább lépni!
Csajok nem tudtok valmami gyógymódot?4napja tompa fejfájással küzdök!
m. reni
 
 


Reni!:)
ezt csak biztatásnak raktam be, hogy lásd mennyire feladtam,pedig akkor már elkezdte a kisMoszatkánk a benti életét!!! Nem szabad feladni soha!!!! Sosem lehet tudni mikor gondolja úgy babóka, hogy marad. Mikor kell tesztelned?Vagy vérvétel lesz? Renikém biztosan minden rendben van!!!!!! :)

Zsani????
Lola????
Backa?????
Vendég
 


Andi :D Nyulasz :D

Kép

Kepzeljetek lanyok tegnap elmentem a haziorvosomhoz aki elküldött vervetelre. Tegnap 164 volt a hcg-m.
Kicsit keveseltem ezert fel is hivtam rögtön a Kaalit de azt mondtak minden rendben ne aggodjak.

Azert en a napokban megismetlem a dolgot. :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Reni!:)
a fejfájást most el kell viselned,a védőnő mondta hogy a 10-12-hétig nem ajánlott szedni semmit, a gyógyszertárban nem is adtak semmit.
Nekem migrénem van,az kegyetlen tud lenni gyógyszer nélkül,most a legjobb rá,mint minden fejfájásra:csend az az igazi nagyon nagy csend,sötét szoba és hidegvizes borogatás a tarkóra!!!!!:) ja és persze nem idegeskedni!!!!!!
Vendég
 


Jucmuc!:)
az egyáltalán nem kevés hcg!!!!!! nagyon szép eredmény!!!! :)
Vendég
 


Közönöm Viki! :D Akkor sem ha tegnap a 15. nap volt transzfer utan?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Reni,
nekem az elején sokszor fájt a fejem és a háziorvos CSAK Algopirynt engedett szedni. :? Azt is csak akkor szedtem be, ha már nagyon mással nem tudtam csillapítani a fejfujást!!:cry:

Nekem még bevált
- a hajmosás alapos, melegvizes masszírozással
- a gyenge kapuccsínó
- a sok folyadék.

Állítólag a folyadék annyiból segít, hogy megszünteti a nyomást az ereken illetve valami hasonót művel velük. Ha jól tudom.

Létezik egy homeosbogyó is, de az nekem nem vált be. :(
Valami cyklamen europeum vagy mi a neve. Pontosan nem tudom, mert nem találom. :evil:
Picike kis bogyók. Állítólag 5 pici bogyót kell a nyelved alá tenni, ha érzed hogy fog fájni a fejed és hagyni hogy elolvadjon.

Jucmuc,
azzal már pozitívat lehet pisilni!!! :lol:
Nem kell menned mostanában dokihoz uhra?
Jó lenne, ha tényleg ennyire elszaporodnának a kiszebrák! :lol:
Drukk!! 1000+1!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Jucmuc!:)
szerintem nem,hiszen nem lehet tudni pontosan mikor ágyazódtak be,hanyadik napon,és itt már 1-2 nap is sokat jelent! :)
biztos minden oké!:)

Pandácska!:)
????????????????????????
Vendég
 


[quote="gizmixxx"]
írta:
gizmixxx
Tudom rég jelentkeztem. Hétfőn kaptam vissza két sejtecskét remélem most velem is maradnak szülésig!


nagyon-nagyon szorítunk neked, de gyere sűrűbben tájékoztatni minket!!!!
:)
Vendég
 


Hajni :D

Jaja... :lol: De kell majd mennünk junius 7-8 körül. :D

Viki :D

Köszi! Teljesen igazad van. Csak ha mar egy kis idö eltelik ugy, hogy nem faj a pocim vagy nem vagyok tul faradt akkor agyalok.. 8) viszont! kb 10 perce olyan erös hanyinger jött ram, hogy azt elmondani nem tudom! Nagyon rossz volt, rohantam a fürdöbe meg voltam gyözödve rola, hogy jönni fog de aztan par perc mulva elmult megusztam a hanyast.

Utana jo volt jobban lenni de ugy örültem a hanyingernek mert az azt jelenti, hogy minden okes! :D

Gizmix :D

Nagyon szoritok Neked! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!:)
akár én is írhattam volna ezeket a sorokat!:)én is ha már nem voltak eresek a melleim,vagy nem keményedtek, vagy nem feszült a hasam, vagy a hőm nem 37 hanem csak 36,8 volt,már totál kétségbeestem.... imádtam amikor hánnyással indítottam a napot(ez kb 5x volt,de a naplómba is ilyen :) fejet rajzoltam ekkor). Ez atermészetes aggódás, amin mi keresztülmegyünk szerintem mindenki akinek iylen nehezen jött össze mint itt sokan másoknak!:)
most olyan kemények a melleim,mintha kövek lennének, és már lett rajta 3 csík,pedig kenem...de nem baj az uram csíkosan is szeret!:)
délután azért elmegyünk krémet venni(Milupa-terhességi krém,állítólag jó)
Legyen szép napod!
:)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Gizmix!
Ezerrel szorítok :!: :!: :!:

Jucmuc!
Fantasztikus a hányinger! :lol: Bárcsak én is hányhatnék :D :D

Pandácska!
Nem vagyok hozzászokva, hogy nem jelentkezel :evil: Mi újság?

Lola!
Hol vagy? Mi van Veled?

Vikimi!
Hogy bírod a meleget? Nekem az irodában jó, elviselhető, a kocsiban hazafele megdöglök, otthon pedig kellemes. Igazából, csak a hazaúton rossz a nyár... úgy látom még mindig babanet függő vagy :)

Reni!
Összeszedted magad? :?: Gyerünk, gyűjtsd a pozitiv gondolatokat és jövő héten tesztelj egy jó nagy pozitivet :!: :!: :!: :wink:

Jómagam ma voltam a szövettanért, szerencsére minden rendben van :) Gyúrhatunk a babára! (ezt is tesszük!) A lombikra juni 11-én megyek konzultációra, akkor átbeszéljük, hogy az oktoberi beültiig hogyan gyúrhatunk a spontánra illetve rá lehet e segíteni valahogy... Remélem mire megyek a konzira, addigra megint terhes leszek :lol: :lol:
dezsina
 
 


Dezsina - hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!olyan gyorsan rohan az idő - én is ma beszéltem a kaálival, hogy ha augusztusban kezdjük a következőt, már júniusban kellene a vizsgálatokra menni, már a 3. ciklusnapon, az meg már mindjárt itt lesz. szinte hihetetlen - tényleg arra elég ez a pár hónap, hogy szépen, biztosan felálljunk, aztán menjünk tovább, s talán nemsokára észre sem vesszük majd, hogy egy kicsit nem voltunk kismamák.......(persze ez azért nem ilyen egyszerű...) nagyon drukkolok neked, okosan gondolkodsz!!!!!!!!!!

Kismamák - amikor én vártam a piciket, nekem azt mondta a dr. bácsim, ha fáj a fejem, vagy bármi más, vegyek be Algopyrin-t, de mást ne, azt is azért, mert az a babának sem jó, ha a mamija szenved valamilyen fájdalomtól. Azt mondták, hogy inkább enyhítsem, szüntessem meg a fájdalmat és vegyek be gyógyszert, minthogy a közérzetem még rosszabb legyen gyógyszer nélkül. De én azt tanácsolom nektek, hogy beszéljétek ezt meg az orvosotokkal - szerintem biztosan megérti majd az aggódásotokat, és tanácsol valamit.

Én is bírnék már hányni........bár én 4 hét alatt 8 kg-ot fogytam vele, most mégsem bánnám. akkor sem bántam. reméljük hamarosan. :lol:
julika79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?