Új privát üzeneted érkezett!

de édes!Ízlett neki a torta?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Igen, ízlett neki, de anyatortája csak jó lehet. :lol:

Kép
kata05
 
 


Reggelt

BAba
szép a fülbevaló! antibiot sajnálom, de remélem segít! és akkor most tápszereztek? vagy mehet mellette a cici? :roll:

KAta szülinapi képek jók lettek!!!
[torta is fini lehetett!
Szezsó[/b] jó volt olvasni a leirást :lol:

Csikken
szerintem ZSigi is úgy lesz, hoyg többet lesz itthon :roll:

hétvégére vidékre megyünk ZSigivel
Vendég
 

 
 

Hello

Boni,
jó utat!

Bettike, köszi, aranyos vagy, de szerintem nem érné meg elküldeni, nekem meg vissza. :-)

Kata: Lócus itt is tünemény :-)

Másikban olvastam, hogy Babaimit megműtötték az éjjel, mert tályog lett a mellében :(

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


BABA :cry: :cry: :cry: :cry: sok sok ölelés!

Kép
kata05
 
 


igen lányok, péntek reggel üzent nekem, hogy bevitték Sotéra, csak már nem kerültem gép közelébe :(
remélem már jobb :cry:
Vendég
 


Már itthon vagyok. Nagyon nehéz.... :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba sajnálom.:( :( ha Zsigikém sikerül beszoktatni megyek és segítek ha tudok délelőtt..addig sajnos nem tudok..kitartás!
Vendég
 


Sziasztok!

Először is! Babim! Nagggyon, nagggyon sajnálom! Kitartást és sok erőt! Remélem és kívánom, hogy azért most már jobbulj!

Kata! Köszi megérkezett! Remélem neked is és jó is! És köszi a köszöntést utólag is! :lol:

Szezso! Okés, lehet anyagilag tényleg nem jó ötlet volt! :oops:

Boni! Na milyen az új hely és a beszoktatás?

Csikken? Jól? Még egyben?

Mi jól! Péntek óta nincs sírás a bölcsiben! :lol: Sőt! Kikövetelte, hogy már reggelire menjünk így fél 8-tól fél 4-ig már ott van! Én meg takarítok, mosok, főzök, vasalok. Voltam bent melóhelyen! Tegnap turiban! Van időm sorozatokat nézni és pihenni addig, amíg haza nem jön! Illetve hosszabb távon, míg meló el nem indul! Fura érzés, meg lelkiismeret furdalásom is van néha! Azt hiszem ők könnyebben alkalmazkodnak az új helyzetekhez, mint mi! :roll:
Végre sokat beszél a bölcsiről, amit másnap mindig kérdezgetek a gondozónéniktől, hogy tényleg igaz-e, mert nagyon sok benne a fantázia! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Másikban olvastam! Még jó, hogy rákérdeztem! Megérzés!

Csikken hatalmas gratula nektek! Sok tejcsit, jó egészséget és hosszú boldog életet! Ha lesz egy kis energiád gyere és mesélj! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


na elmentünk a csanába ma is .. elindultunk játszótérre, én előtte már mondogattam Zsigának, hoyg el fogok menni a boltba, de visszajövök, addig ő játsszon többiekkel és fogadjon szót Ildinek és Zsófinak. persze játszón elrohant tőlem, játszott, egyszer csak észrevette hoyg elmentem nem vagyok ott.. odarohant a kapuhpoz, görcsös kapaszkodás, senki és semmi nem érdekelte csak sírt csak sírt 20 percen keresztül amíg visszamentem.. utána már az ebédjét sem ette meg

holnap kíváncsi leszek.. na mindegy szegénykémnek muszáj lesz megszoknia

majd rájön, hoyg anya visszajön érte, nem hagyja el!


CSIKKEN NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT ÉS EGÉSZSÉGET NEKTEK!!!!!
Vendég
 


Boni! Beleszólhatok? :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Csikkennek én is gratulálok, én is most olvastam máshol, hogy megszületett Dominik! :lol:

Bettike: nem tudsz mit kezdeni a sok szabadidővel, ugye? :D Pár nap és hozzászoksz :) Máté kis ügyi bölcsis :-)

Boni: :( nem tudom, de ilyenkor nem jobb, ha akkor is odamegy hozzá az ember elköszönni, ha el van merülve a játékban?

Babim:
sok-sok ölelés és kitartás!!! Túllesztek ezen is és minden rendben lesz, meglátod!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

Bettiek persze :)

Szezsó de igen eredetileg úgy volt tervezve, el is akartam de amikor mondtam neki, már akkor a lábamba csimpaszkodott és a játszón Ildiék mondták hoyg akkor gyorsan most menjek. én meg nem ellenkeztem. itt nálunk a játszón a barátnőmékkel ugyanígy kezdtük el és bevált, ezért próbáltuk meg először így hátha.persze ott mindig elköszöntem, sosem hagytam ott... de ebben az esetben nem működött. így marad a bennt való elköszönés. . :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.09.29 11:31-kor.
Vendég
 


Csikken, gratulálok Dominikhez!! Sok tejcsit és megannyi boldogságot kívánok!!!

Boni, kitartást!

Bettike, nagyon jó a csizma!!! Köszönjük!

Kép
kata05
 
 


Szezso! Ja! Bár most is inkább az új időbeosztással van a gondom! :lol: Most teljesen más rendszer kell, mint eddig és ki kell tapasztalni, meg begyakorolni! Aztán ha megyek dolgozni szintén át kell alakítani a napi rendszert! De zajlik az élet legalább!

Boni! Azt szerettem volna beleszólni, amit Szezso, hogy köszönj el tőle! Nem baj, hogy kapaszkodik, sír stb.! De ne hagyd ott úgy, hogy nem látja te hová tűnsz! Azért írom, mert a bölcsiben az egyik kisfiút így szoktatták be (azaz anyuka), hogy belemerült a játékba, anyuka lelépett! Persze anyuka nyugodt volt, hogy milyen ügyesen játszott a gyerek, mikor ott hagyta stb.! Én meg láttam a kisfiún a rémületet mikor körbenézett, hogy hol is van anya! Na meg a bömbölést is utána! Én elköszönök Mátétól! Amikor sírt és kapaszkodott akkor is! Volt, hogy én fejtettem le a nyakamból és adtam át a gondozónéni nyakába, de!!! Ajtó csukódás után már nem sírt! Nekem rosszabb volt, hogy nem vidáman hagytam ott, de neki jobb volt, mert tudta, és most már tudja bárhol is vagyunk, hogy köszönés nélkül nem megyek el és nem őriz annyira. A másik kisfiú pedig egész nap őrzi, szó szerint őrzi az anyukáját, hisz ő nem tudhatja, hogy mikor tűnik el mellőle. Aztán váltottak és ők is elköszönősre váltottak. Azóta jobb a helyzet, de még az őrzés megvan. Tehát szerintem, meg amit láttam inkább legyen sírós búcsú! :roll:
Kíváncsi vagyok ma mi lesz veletek! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


na itthon, Zsiga ágyában

9,30kor otthagytam, elköszöntem tőle úgy ahogy máskor minidg szoktam , mondtam visszajövök játszon stb stb

10.30ig megállás nélkül torkaszakadtából üvöltött, aztán abbahagyta. figyelte többieket, nem játszott már csak azért sem...mikor mentem, akkor szépen elvolt, nem futott oda egyből, tartott hatásszünetet..

egy szemben lakó ügyvéd lement a lányokhoz hogy zárják be a fiamat, mert ő nem tud telefonálni. :twisted: ők mondták neki, ez az első napja itt, anyukája nélkül, azért sír ennyire. ügyvédet nem érdekelte.. mondta nekik, találjanak ki mást, ne hozzák ki a gyerekeket akkor. bőgjenek ottbennt.
Vendég
 


(((((((((((((((((Zsigike))))))))))))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, nem akartam ám okoskodni :oops: úgy sajnállak Benneteket! Mindkettőtöket! Úgy látszik, mindegy, hogyan hagyod ott, a lényeg, hogy nem vagy ott, mikor keres. Remélem ha lassan is, de változik majd a helyzet, és beszokik Zsigi.

Az ügyvéd egy bunkó :evil: csukja be az ablakot!!! És üdvözlöm a való világban, ahol vannak gyerekek is, akik néha sírnak! :evil: :evil: :evil:

Bettike: hát igen, mire végre kialakul valami időbeosztás, ami hatékony, már lehet is megváltoztatni :-)

Babim, jól vagytok???

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hello!

Babim remélem már jobban vagy!

Csikken gratulálok nektek!

Boni sajna a gyerekek nem egyformák nálunk nagyfiamnál nekem is azt tanácsolták, hogy tünjek el. Mikor visszaértem a gyermekem csak annyit mondott, hogy legközelebb szóljak ha elmegyek! Imádta a bölcsit, ovit mindent. Ákoskám viszont az első naptól kezdve üvöltött, télen az ablakot verte, tavasszal a kertkaput, középső csoportos volt mire úgy ott tudtam hagyni az oviban, hogy már csak hétfőnként sírt. Mátyást meg sajna nem vették fel sehova (nincs hely) így vele majd csak jövőre tudjuk meg milyen lesz :lol:

Ügyvéd=fejbelövés

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Jó reggelt!

Szarul vagyok. Anyukám szerdán hazament, így talán klónozni kellene magam, hogy a mellemmel is tudjak foglalkozni, meg a kicsivel is.
Bonikám, du.vagy hétvégén v. jövő héten elugranánk visszavinni a cuccaid, Írj privit, mikor lenne jó. Esetleg vasárnap de. , amikor megyünk kötözésre a kórházba, akkor odafelé menetre?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

tegnap amikor eljöttem nagyon sírt, hoyg anya hol van? mikor visszamentem érte délre felderül arca, hogy Anya .. és a következő kérdés: Megintlepim hol van? ( mikor elköszöntem, mondtam neki, hogy ha keveset sír és okos lesz hozok neki meglepit, ami ebéd utáni kis nasit jelent)

már csak pittyegett néha, hogy anya hol van? de játszott is.motorozott, rajzolt aszfaltra és Zsófi néni bábozott neki, amit nagyon élvezett, ő is szokott ilyenkor dumálni ..
haladunk...

és pont amikor ott voltam telefonált bölcsivezető csajoknak, hoyg hogy viselte ZSigikém,,, aranyos hogy tényleg érdekli...

fogyokúrám is tart, nem bűnöztem..
:lol:

Baba sajnálom,hogy egyedül maradtál..
elvileg jó Vasárnap is, de majd üzenek...
Vendég
 


Ügyes Zsigi.

Fannikának hatalmas az étvágya: ma reggel 120, most 200!!!!!! és tömi a kezét...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok
Bocsi, hogy sokáig nem jelentkeztem. Kinn csak az unokahúgom kis laptopja volt működőképes, és anyu is azon netezett, meg persze Gabcsinak is kellett, nem mindig jutottam hozzá.
Gabcsit nagyon megszerette Máté, Gabi helyett babi lett a neve :lol: Sógorom jól van, persze fájdalmai vannak, de ez normális. Hát anyagilag most nagyon csehül állnak sajnos :(

27-én érkeztünk haza, nem volt semmi gond az úton, Máté nagyon jól viselkedett, pedig pénteken náthás lett, Gabcsitól kaptuk el, nekem az úton kezdett el folyni kicsit az orrom, itthon este már be is dugult. KEdden volt kis lázam is, Máté kinn nem volt lázas a náthával, viszont elején pár napig volt 38 fokos láza, elvittem dokihoz, de nem találtak semmit. Aztán itthon szerdán reggelre 38.9 lett a láza :cry: Tegnap nem evett semmit, csak tejcsit ivott, na előtte se sokat evett, de kicsit azért mégis. Szerencsétlennek már megint sorban jönnek a fogai, névnapján kibújt a jobb alsó hátsó, utána pár nappal a bal oldalon is. Most láttam mikor sírt, hogy felül is kibújt. Szegénykémnek a nyelvén van gyulladás, kis sárga folt, és a szája sarkában is. Kenegetem neki dentinoxal a száját. Lehet emiatt nem akar enni. Dokinál voltunk tegnap, de a szájába bele sem nézett csak a fülébe, kapott antibiotikumot. Extra nyűgös tegnap óta, szerdán délután még nem ennyire nyügi. Átállás még nem sikerült, éjjel fenn vagyok vele, és hajnalban alszik vissza, egész délelőtt alszik. Tegnap sajna doki délelőttös volt, szerencsétlen nagyon álmos volt és nyűgös. Remélem pár nap és javulni fog a helyzet.

Szülinaposoknak utólag Boldog Születésnapot

Bérescsepp ötletet kösz, sima bérescsepp, vagy van gyerekeknek való? Bölcsiből jelentkeztek, felvették, jövőhéten mehetünk megbeszélni mikor menjen. Januárban szeretném beszoktatni.

Babim
szegénykém, jobbulást. Nekem is volt már tályog a mellemben, hát baromira fájt :( kiscsaj gyönyörű

Boni
Gabcsi gépén nem volt skype, és tesóm gépére meg nem mentem fel, mert baromi lassú, valami baja van. Köszi az érdeklődést.
Szépen haladtok a bölcsivel

mindenkinek pusz, bocs, hogy nem írtam mindenkienk :oops:

Kép
gaby25
 
 


sziasztok

itthon, Domika gyönyörű. Imádom, csak nem száll le a cicimről

kép a szeptemberieknél.

Köszi és puszi.
csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken megnéztem Domit nagyon édes Superpasi :wink: azért majd tehetnél fel később egy nem csukott szemes képet :wink: :lol: puszi és had csüngjön a kis csecsentámadó :lol:

GAby örülök,hogy itthon és már jobban is .. azért a száját megnézhette volna doki..

Baba sajnálom, hogy "magadra" marattál mert anyud hazament.. éljen Fanni jó étvágya!

éééés az én nagy fiam ma csak kicsit sírt amikor eljöttem, utána már okosan játszott! és ma már megengedte ZSófi néninek hogy elvigye pisilni.. :lol:
Vendég
 


Baba jobbulást továbbra is! Jó kis "huzata" van Fanninak. L. nem sűrűn evett 200-at.

Gaby, örülök h szerencsésen megérkeztetek, annak kevésbé h betegek vagytok! Utólag is Boldogat Máténak!
Megműtöttek téged is, tályogot azonnal műtik?

Boni, lassan de beszokik Zsigi is!! Picike még, meg fogja szokni!

Csikken, gratulálok mégegyszer!!

Voltunk 1 éves státuszon. 11.750gramm és 81 centi, és van 8 fogunk.

Kép
kata05
 
 


Gaby hello itthon! Jobbulást Nektek!!!

Kata, gyönyörű méretek!!! :)

Boni: de jó, hogy jól alakulnak a dolgok!!! Zsigi ügyi! :D

Baba: jobbulást és kitartást továbbra is!!! Fannikának micsoda étvágya van! Nem emlékszem én sem, hogy Bendi ennyit szopizott volna egyszerre. Egyszer evett 170-et, azonnal fel is hívtam Apát :lol:

Bendit tegnap mértük, 11 kg, az elmúlt 1 hónapban 80 dekát hízott :shock:

Csikken, megnéztem Domit, nagyon szépséges :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Ma volt Zsigike-Fannika randi. Hát csajok, Zsigike óriási! Csak ámuldoztam!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Kata nagyon szép méretei vannak nagy fiatoknak ! :lol:

Baba annyira gyönyörű a kis klónod :lol: készült ám kép is randiról, de engedélyed nélkül nem teszem fel :wink: jó volt találkozni és a kis tündéretek álmában annyit mosolyog... egyfolytában olvadoztam :lol: és szerencsére még a gyönyörű szemeit is láthattam!

segített a cucc amit adtam?
?

tegnap este a barátnőm elvitt a 80as évek ikonjai koncertre a Budapest arénába, VIP páholyban voltunk.. a cégétől igényelte a jegyet..

jaj csajok hát nagyon jó volt..

Boy George, Rick Astley, Kim Wilde, Paul Young, Nik Kershaw

ebből igazából a középső három volt ott a szeren .. hát mintha 20 évesek lettek volna... olyan hangjuk volt még mindig, olyan erő volt benne... jó volt :lol:

mielőtt elindultunk volna Zsigikém magára rántotta a tömör fa etetőszékét, akkora pukli lett a homloka közepén.. jól megijedtünk egyből a szegény kisgyerek jutott eszünkbe a tv vel :cry: de egyből rányomtam egy kanalat, bekentem körömvirágkrémmel.negyed óra múlva már semmi sem látszott.. így kissé nyugodtabb voltam és elindultam..
Vendég
 


CSajok van két db eladó jegyem S.O.S ben a Rebecca musicalre ha valakit érdekel irjon privit

én vettem, de a barátnőm másnap felhívott hogy mégsem jön fel,mer halottaknapja lesz....én meg csak miatta mentem volna el még egyszer.. egyébként fantasztikus előadás..

Szinetár, BEreczki MÁZS, Polyák Lilla , SZulák stb stb de most így feleslegesen nincs rá pénzem...
http://www.vatera.hu/rebecca_10_31_19_o ... 32454.html
Vendég
 


Bettikének boldog szülinapot!!! :lol: (utolsó év, hogy 20-as vagy még :wink:

Boni: de jó lehetett a koncert!!! :D Örülök, hogy Zsiginek nem lett nagyobb baja...

Zsigi-Fanni randi kép?????

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Vigantiol Bevontál 2010 10.04.-én

http://www.ogyi.hu/kivonasok_2010/

Ezek a gysz-ak nem jók ne használjátok!!!

6619301 6531802 6531901 6548902 6549001 6565002 65 66003 6566101 6595802 6600902
6633502 6633601 6635502 6636601 109793 109795 111323



A GYÓGYSZER KIVONÁSÁT AZÉRT TESZIK MEG, MERT A MEGENGEDETT MÉRTÉKNÉL NAGYOBB A NEM MEGFELELŐ ANYAG JELENLÉTE, DE EZ OLYAN KISMÉRTÉKŰ, HOGY NEM OKOZ KÁROSODÁST, DE SZAKMAILAG NEM FELEL MEG A KÖVETELMÉNYEKNEK. KÉT JAVASLATUK AZ, HOGY HA MOST VESZTEK VIGANTOLT, AKKOR MINDENKÉPPEN NÉZZÉTEK MEG A SOROZATSZÁMOT VAGY HAGYJATOK KI EGY HÓNAPOT, ADDIGRA BIZTOSAN VISSZAVONÁSRA KERÜL AZ ÖSSZES ÜVEG.


az enyém is ami itthon van és most váltottam ki szerepel :roll:
Vendég
 



SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Köszi Szezsó... mindenesetre érdekes...
Vendég
 


a miénk is szerepel :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Én is pont emiatt jártam erre!
Hihetetlen és felháborító! :twisted: Nagyon mérges vagyok! A miénk is ilyen számú! Ha nem került forgalomba, akkor hogy is van ez? Na mindegy! Délután úgy is megyek a gyógyszertárba és visszaviszem, hátha kicserélik, vagy mondanak okosat! :roll: Most vagy adható vagy nem! Mi ez a hülyére nézés, hogy mérgező, de nem annyira! Kicsi gyerekekről, babákról van szó! :shock: Vagy csak azért írják így, mert Magyarországon úgy sincs! Hát de van! Igen is sokaknál! :twisted:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szezso! Köszi a köszöntést! :lol: Még 1 év a 20-asok között! :wink: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, Nagyon Boldogat kívánok!!!!!
81-es "évjárat" vagy? :lol:
Máté hogy van?

Baba, hogy vagy? Melled? Írj egy kicsit ha van időd.

Nem zörög a haraszt........

Kép
kata05
 
 


Szezso, neked meg holnapra kívánok nagyon Boldogat!!!

Kép
kata05
 
 


Kata! Ja-ja! Köszönöm! :lol:
Máté bölcsizik ezerrel! Délután sószobába járunk, mert folyik az orra 1 hete! :roll: Se láz, se köhögés, se semmi csak vizes orrfolyás! :shock: Lámpázom, szívom aztán reménykedek, hogy más nem lesz! :lol: A héten csak hétfőn volt sírás, azóta már alig várja a bölcsit! Reggel öltözik gyorsan, keres játékot, hogy épp mit visz be és már sietni is kell! Alszik, eszik ügyesen! Jól eljátszik és mondták, hogy a héten már inkább cumi nélkül van és egyre többet beszél bent is! :lol:

Na a gyógyszertáras dolog halasztva! :twisted: Beszéltem doktor néninkkel! Ők még nem is hallottak róla, bár ők is csak a médiából szoktak értesülni! :shock: Mondta, hogy most novemberig ne adjam, addigra majd csak kiderül, hogy mi lesz és mikor mondtam, hogy mit írnak, hogy nem mérgező, meg Mo-on nincs forgalomban csak annyit jegyzett meg, hogy persze, hogy nem, nincs! :roll:
Most ők is nyomoznak, mi pedig kivárunk! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Érdekes...


Kata:carul vok, nem gyógyul..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na még netezgettem a vigantol témában!

Mindenkinek akinek gumis a cseppentője megtalálja a listán a számát, azért mert az összes gumisat hívták vissza, mert külföldön azokban találtak valamit, illetve 1 szériában. Az a valami büdössé és rossz ízűvé tette a vigantolt. Tehát elvileg Mo-on az a széria nincs, de a többi gumis szériát visszavonták. Tehát ha receptre tudsz újat venni, ami már nem gumis, akkor az használható. És tudjátok mi a legérdekesebb. Ha rákerestek arra, hogy vigantol Szlovákia! Ott benne volt a hírekben és már szeptember elején! :shock: JÓ REGGELT MAGYARORSZÁG!

Kép
bettike
Eger
 
 



Kép
bettike
Eger
 
 


Kata: köszi!

Bettike: Máté kis ügyes bölcsis!!! Jobbulást Neki!

Baba: mennyi a lábadozási idő egy ilyen műtét után? Dokid mit mond? Beszéltél vele?

Vigantol: Apa MÚLT HÉTEN akarta kiváltani a receptet, de nem tudtak adni neki, mert azt mondták, vissza kellett küldeni a szállítmányt!!! :shock:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


vigantol: hát én nyáron nem adtam, most akartam újra elkezdeni, de nem találom apa hova tette, de nem gumis cseppentője volt. Majd iratunk fel, és veszünk újat.

Boni
jaj szegény csigusz, még jó, hogy kis puklival megúszta. Szomszéd kisfiú a fém létrát rántottam magára, de nagyon ügyes volt, és erső, tartotta egy picit, és valahogy sikerült úgy ügyeskednie, hogy nem esett rá, hanem mellé, persze az ijedtségtől volt ám sírás.

Babim
remélem már jobban vagy. NEklem anno nem kellett műteni, gyógyszerezéssel elmúlt hálistennek, de mikor egy hosszú tűvel mintát vettek belőle, hát majd betojtam :?

NA ma voltunk a bölcsiben, és hát nem kívánság műsor, most felveszik,és vihetem beszoktatásra november 15-től, kicsit lelkibeteg lettem, hogy mégis most kezdjük meg az elválást :cry: már így is is a csoportvezető rendes volt, egy héttel kitolta, mert mehettünk volna 8-án. Nem tartják a helyet, nem lehet később menni :( kinn játszott egy kicsit az udvaron a gerekekkel, élvezte.
MÉg jó, hogy elkezdtem már adni a béres cseppet
Az a baj, hogy esélyem se lenne bölcsibe adni két éves korától, mert május közepén hova vennék fel, csak magánbölcsibe :? Szerencsés ebből a szempontból az, akinek bölcsikezdés környékén két éves a gyerkőc. Igaz most anyagi oka is van annak, hogy nem maradok itthon.

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!
Bocsi megint csak eladnék! :oops:

Joyssy Boot Black 32-es lány csizma! Ha ismertek valakit! Vadi új! Nekünk nagy is és lányos is bár elvileg unisex! Bolti ára 23.500 Ft!
12.000 Ft-ért vihetné! Előre is köszi ha továbbítod! :lol:


Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


hova tűnt innen mindenki? :cry:

jelentem dögrováson vagyunk, hányós fosos cucc elért hozzánk
manó este 7 körül rám hányta az összes tejcsit amit ivott, utána még kétszer jött kicsi, kapot deadalonetta kúpot, fosika még nem volt, és kb 8-10-ig aludt, akkor felsírt. Benn voltam vele, öklendezett kicsit, de nem sok minden jött, aztán egy óra múlva apa lecserélt, akkor már éreztem, hogy kezd hányingerem lenni, aludtam egy órát, aztán fél 1 körül én hánytam hát egész délelőtt nem aludtam, 4 után kezdett hasmenésem is lenni. Manó éjjel egykor hányt utoljára, apa volt vele, éjjel háromszor pelus és ruhacsere, telekakizta. ÉN még 7 után is hánytam ki a vizet amit megittam
MOst már valamivel jobban vagyunk, manócska popsija nagyon csúnya, szenved tőle mikor kakil és törüljük neki.
Úgy másfél órája evett kicsit, azt nem kakilta már ki végre, teázunk, tejcsit nem adtam neki, most este próbálkoztaam 50 ml-vel, hogy mit reagál, de csak a 30 ml-t ivott meg. Kicsit később megitta a többit. Éjjel nem volt hasmars már, negyed 6-kor nyafizott, tea nem kelett neki, csináltam 100 ml kakaót, eddig még nem jött ki. Tegnap egész nap nem kaptt tejcsit, csak este azt a kicsit amikor már javult. Ilyen kicsiknél nehéz nem adni tejet, emrt azzal kel és azzal fekszik, főleg ha még kisebb, és csak tejet iszik.

Kép
gaby25
 
 


Gaby, még olvasni is rossz volt, jobbulást kívánok nektek!!
Ezt találtam neked:
http://www.babaszoba.hu/articles/A_hasm ... 1120184200

Kép
kata05
 
 


Kata
köszi a cikket. Teáztattuk tegnap, eleinte csak kanállal, amikor jobban volt és hányás megszűnt akkor csőrős pohárból kapta. Később evett kis banánt, majd próbáltuka krumplit, de azt nem kért, végül az almás banános csirkés bébiételt megette.
Krumplit még ma sem kért, megint az almás banános csirkét ette meg. Azt nem gondoltam volna, hogy második nap már lehet tejterméket, én csak a babatejet adtam már neki, mert azt nagyon kérte. Ma 1 körül ébredt, és bokáig kakisan :? de azóta nem volt kaki, viszont keveset ivott, teát nem kérte, adtam neki gyümölcslevet, de abból is csak pár kortyot ivott. Reggel ivott babatejet. Végülis a bébitel víztartalmú, abból evett délután is kicsit.
Nekem meg visszájára fordult, ma még nem tudtam kakilni :?

Kép
gaby25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?