Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Végül lett (Pierre cardin 822):
Kép
És ehhez a hordó:
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára naegele78 2009.06.09 07:53-kor.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Régebben én is szedtem Reductilt, kb egy éve, fogyni ugyan nem fogytam vele, viszont állandóan hányingerem volt. Szedtem egy hónapig. Többet nem vettem, lehet, hogy tovább kellett volna szedni.
Gabóó, én is nézegettem a kenyereket régebben, de szerintem a Norbi kenyér elég drága, és ha megnézed a többi hasonló kenyér táblázatát a boltban, ugyan annyi minden van benne, olyant is találtam, pl amiben kevesebb a szénhidrát, és fele annyiba kerül.
Szülés után 18 kg-t leadtam, de persze akkor itthon voltam a Levivel, és tornáztam minden nap, meg update-ot tartottam. Nekem az nagyon bevált. Ha már nem szoptatok, megint elkezdem, van mit leadni, +5-el indultam Levihez képest, +9 kg-ot szedtem fel eddig. Nita, te hol tartasz?

Kép
Kép
naegele78
 
 


Sziasztok!
Naegele:szerintem is az utolsó.végleges a legszebb!!!Nagyon tetszik! :wink:
Igen,igen nagyon drága ez a kenyér!ma mondjuk csaltunk apával,mert spáros tönkölybúza kenyeret vettünk 99 ft-ért.A norbis 290-320 szokott lenni ugyan úgy a 250 g os!
Az a baj,hogy nekem nagyon le kellene fogynom,mert nagyon szégyenlem,de 108 kg vagyok :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
és hát valószínű,hogy ezért sem jön össze a babó.
Focimeccs:nagyon tuti volt,jól kiszurkoltam magam,és NYERTÜNK!!!! :lol: :lol: :lol: 8) 8)
Hát igen PÁPA 8)
De hamar le kellett lépni,mert a pécsieknek nem tetsztett és elkeztek verekedni.Én meg nem igazán akartam egy monoklit,ugyhogy apával hamar lelépotünk.Meg a kocsi is az ő kijáratuk felé volt.
Na mindezek mellett nagyon jól éreztük magunkat!!!
Szép hétvégét mindenkinek,és jó gyereknapozást!!!
Puszi Gabi
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Gabóó! Én 10 mg-set szedtem. Az első doboztól ment le ami lement, a másodiktól nem mozdult semmi. De hallottam olyat (Zoli koleganője) aki a 15 mg-stől 5 hónap alatt 30 kilót fogyott. A lényege az h eltelít és nem voltam éhes. A másikról csak ennyit tudok h ugyanaz van benne m a reductilban csak olcsóbb. A koleganőm arra esküszik. Nem tudom, a neten nem találtam hozzá sem árat, se leírást. Még nem kezdem el szedni, fel kell iratnom...
Szerintem nem baj ha más fajta kenyeret vettetek, tök mindegy h ki csinálja, a lényeg h induljon be a fogyás!
A meccs tök jó lehetett. Régebben jártam én is, mondjuk dolgozni, de olyan jó hangulat volt ott mindig. (jó-jó, kivéve a fradi-ute meccseket :lol:). Mostanában sokszor nosztalgiázom, h azok voltak a régi szép idők...

Naegele! Tök jó a babakocsi! Azért az nem semmi h először egy tök más színű, a babakocsihoz baromitól eltérő hordozót adtak. :roll:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


naegele szép ltt a babakocsitok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nagyon le vagyok törve :cry: .Apának megcsináltuk a sperma tesztet és nem lett jó.legalább is a teszt szerint kevés ahhoz,hogy spontán teherbe essek.Persze este nekiállt hisztizni,hogy szar a tesz és ő nem akar orvoshoz menni.De majd én kérek neki idő pontot és elviszem,nincs választása!Hova kell mennie?segítsetek!!!!
Vendég
 


megjöttem védőnénitől..........hízni nem híztam.........
probáltunk szívhangot hallgatni de bencus mindíg elmozdult.....:(
megmérték a haskörfogatomat is.........104 cm........nem sok kicsit??????
holnap megyek a terheléses vv-re.....meg uh-ra is!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ilyen sokáig nem voltam. :oops: Igazság szerint azért nem jöttem, mert nem akartam ezt a baba dolgot annyira vesézgetni. Már csak kettőt alszom és kiderül, hogy minden rendben van és a megfelelő helyre van beágyazódva, de akkor sem akarok állandóan ezen agyalni. Eleget teszem amúgy is. Már éjszaka sem tudok aludni rendesen. De csütörtökön majd jövök és akkor felteszem a pozi teszt képét is :lol:

Gabóó sajnálom, hogy nem lett jó a párod eredménye. De az én véleményem is az, hogy mindenképp el kéne menjetek egy rendes vizsgálatra. Rá kell bírnod, hogy elmenjen. Csak ügyesen. Végülis a kettőtök szerelmének a gyümölcse a tét. Az én kedves férjecském egyből beadta a derekát, de utána elég feszült volt szegénykém. Mi még mindig nem tudjuk az eredményt, de ha minden jól megy már nincs is rá szükség. Mi meddőségiben csináltattuk, de szerintem andrológust kell ezzel felkeresni.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Naegele nagyon szupi a babakocsi :lol: Szerintem is ez a verzió a legjobb.

Nita sajna lövésem sincs hastérfogat ügyben :roll: De ez szerintem annyira változó, hogy kinek mekkora hasa van.

Képzeljétek Barnust felvették az oviba :lol: :lol: Nagyon örülök neki, egy ismerős segített bejutni, különben nem ment volna. Óriási túljelentkezés van.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


nyanya minden rendben lesz az uh!!!!!!!!!
gratula hogy felvették barnit az oviba!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajszik!

Már elég régen nem voltam. Nem vesztem el, csak lefoglalt itt minden a ház és magam körül.
Végre túl vagyok a sokkokon és a fél eredményeken. :)

Nita
Gratulálok a kis pöcsöshöz :) Bár én azért titkon reménykedtem, hogy kislány lesz :)

Gabó
:( Remélem azért párod megbékél egy kicsit és elmegy orvosoltatni ezt a problémát :) Drukkolok.

Naegle
Szupi a babakocsi :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Nyanya
Gratulálok!!!! :)

Tessék még is vannak jó dolgok :)
Hatalmas PUSSSSZ!

Már nagyon megérdemelted :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok.Ne haragúdjatok,hogy ennyi ideig nem voltam de sajnos sok minden történt velünk mostanába.Persze jó is rossz is...Voltunk apával 3 napig pihizni Sopronba,jól esett a kis lelkünknek.Aztán rá egy hétre mentünk a 32.heti uh-ra ahol külön kérésemre :x megnézték a pici veséjét és kiderült,hogy a jobb oldali elcsökevényesedett neki,negyede a másiknak és valószínűleg nem is működik neki egyáltalán.A bal oldalival nincs gond ellátja a feladatát így a doki szerint teljes életet élhet majd,de hát könyörgöm 1 vesével azért nem teljes az élet,mert akkor minek lenne belőle 2??!!!Az ok sajna 90 %,hogy örökletes mivel bátyám 1 vesével született,ezért kértem,hogy külön nézzék meg.+ napig egyfolytába bőgtem,most már lassan jobb,de nemm tudok beletörődni és mi lesz szülés után nem tudjuk.Uh,vizsgálatok majd fél évente.....Nagyon fáj,hisz annyira vigyáztam rá.....
Szóval velünk ennyi ami lényeges várjuk már nagyon a szülést én pláne 30 fokba.....jól vagyunk egyébként nem keményedünk nincs gondunk.Ma voltam utolsó vérvételen...majd kiderül.Sajna epe ügybe nem sok jó van azóta már voltunk megint görccsel kórházba...de majd csak vége lesz lassan....
Mindenkit puszilok...majd teszek fel én is pocakos meg babakocsis képet ha találok róla,mert eddig a neten nem láttam még mert új modell.
Puszi mindenkinek,vigyázzatok magatokra...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


szia vernike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
remélem mostmár jössz gyakrabban????
sajnálom hogy ezt a hírt kaptad a babóról.....de a lényeg hogy jól van!!!!!!!!!!!!!!!
princzike már te is hiányoztál ám!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike! de jó, hogy jelentkeztél. Örülök, hogy a történtek ellenére jól vagy. Ne okoldd magad, hiszen ha örökletes arról nem te tehetsz. Nyugi nem lesz semmi baj.
Egyébként nagyon szép nevet választottatok!Vigyázz magadra, és várjuk a pocifotót!!! pocaksimi neked!
Gabóó sajnálom api eredményét. Ismerős sajnos. De ne adjátok fel.szerencsére az én párom nem hisztizik,sőt jobban rajta van néha a kivizsgáláson mint én.
Nita sztem nem sok a 104 cm. kérünk tőled is képet!!
Nyanya szorítok,hogy minden rendben legyen. puszi

Képzeljétek ma reggel olyan rosszul lettem a buszom, azt hittem kitacs.... Már hányingerrel keltem, aztán mire melóba értem elmúlt. A főnökasszonyom rögtön "hogy nem vagy terhes?" sztem nem, tuti az ideg. Most volt meg :roll:

Kép
kissedi
 
 



Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!Cuki a pocid!
Vernike: sajnálom a babát,hogy 1 veséje működik,de neki talán nem lesz furcsa,mert ő eleve így születik,ne izgulj! :wink:
Kisedi: Nyanya is így volt! :lol: :lol: :lol:
Apával este megbeszéltük,hogy elmegyünk egy magánba.Egy másik topikba adtak egy címet és sokan dícsérték...szóval azt mondta,hogy így jó.DE szeretne itthonról vinni "anyagot",mert ott nem biztos,hogy menne neki.Majd meglátjuk!
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


sziasztok! megjártam a vérvételt:
2 vérvétel volt de 3x szúrtak mert a második vérvételnél szétdurrant a vénám.........ugy nézek ki mint egy drogos........
Bencus drágám meg megunta a fejjel lefele levő pózt és megfordult....most medencevégű!!!!!!!!
méretei:
bpd:58 mm
hc:210 mm
ac:189 mm
fl:41 mm
átlagos magzatvíz........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!szegényem,ismerős amikor rosszul szúrnak.én sem adom mindenkinek a kezem! :lol: mondjuk én a házidokimhoz járok vérvételre és ott nagyon jók a nővérkék.A méretekhez nem értek még,de jó mocorgós a babód,de még van ideje vissza fordulni!
puszi és poci simi! Kép
ezt meg mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Princzike :lol: De jó, hogy jöttél! Sokat gondoltam ám rád! Mi van veled? Kicsit írjál magadról és természetesen ne tűnj el megint ilyen hosszú időre! Köszönöm kedves soraid, de a gratulát még csak halkan!

Vernike! Azért a lényeg, hogy jól van Zéti baba. Szerintem se emészd magad, ha egyszer ez örökletes nem tudtad volna kikerülni.

Edikém! Amikor velem közölték a pozi teszt eredményét nekem előtte 3! nappal múlt el a mensim!! Tényleg vannak csodák, csak hinni kell bennük!
Egyébként hogy álltok a kivizsgálásokkal a Kaáliban? Írjál ám róla, én már valamiennyire képben vagyok ezekkel a dolgokkal. Kíváncsi vagyok, hogy mit fognak mondani, meg főleg hogy hogyan akarják majd a stimut.

Nita ne aggódj, Bencusnak még van egy csomó ideje megfordulni. A vénád miatt részvétem. Nekem is durrantották már el egyszer még tini koromban. Azóta nem vagyok képes végignézni a vérvételt, el kell fordulnom.

Gabóó de jó, hogy rá tudtad dumálni apát a vizsgálatra! Mikor is mész a magán endós dokihoz?

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Jaj, majdnem elfelejtettem!

Bikfy!!!! Merre vagy????????????
Nagyon elmaradozol :(

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Szia Nyanya!
Háááát még nem kértem időpontot mert apa akar,de csak pénteken lesz itthon akkor kér.Mert reggeltől estig bentvan a meló helyen ott meg nem akar ilyen helyre telefonálni.Ugyhogy majd csak pénteken tudok időpontot.
Hétvégén ,meg kertipartizunk,mert apa 30 éves lesz szombaton!
Már töltöttem le egy csomó fincsi süti receptet!
Nagyon készülök!
Nyanya te mikor mész dokihoz?Cseh Erikához már nem mész?
Bikfy nagyon eltűnt,és Pruci is!!!
Gyertek csajok!!!
Vendég
 


nyanya én se biro a vv-t...mindíg elfordulok........... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita :shock: hú mekkora a pocid. csini nagyon!én is,én is akarok!!!!
Nyanya! én lennék a legboldogabb (na meg api) ha kiderülne, hogy babás vagyok. de attól tartok nem megy az ilyen könnyen.
egyébként majd jövőhéten megyek nődokihoz rák és clamidia szűrésre. aztán vv-re.Eléggé félek az egésztől, de ez van.
Csak olyan rossz, hogy mennyit kell szenvedni egy gyerekért. :cry:
Gabóó dejó, hogy api beleegyezett. mondjuk én nem javaslom,hogy otthonról vigyétek. (mondjuk attól függ,hogy milyen messze vagytok a kórháztól) Mi egy órás útra lakunk és még ott is várni kellett. sztem így nem mutat reális képet a lelet.
[/b]

Kép
kissedi
 
 


kissedi hamar lesz neked is ilyen nagy pocid!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csak egy babát szeretnénk,miért olyan nagy kérés ez???????????????????????????????????????????????, :cry: :twisted:
olyan sokat kérdezem ezt.

Kép
kissedi
 
 


sajnos amit nagyon szeretnénk az nehezen sikerűl........... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Edi maximálisan megértelek és a helyedben én is ezt gondolnám. De nem szabad most így vélekedned. Én nagyon sok olyan emberrel beszéltem a Budai meddőségi révén, akik már nagyon régóta próbálkoztak és meglett a baba, csak nehezen jött össze. Rásegítéssel, hogy így mondjam. De szerintem már ti is elég rég rajta vagytok a dolgon ahhoz, hogy belásd, lehet nektek is csak így jöhet össze. Hidd el a boldogság nem fog elmaradni. CSak sajna ti is azok közé tartoztok, akiknek segítség kell. A Kaáliban meg fogjátok ezt kapni. Már én is beprogramoztam magam, hogy valószínűleg peteérés serkentő injekciókat kell majd szurkálnom a hasamba tüszőrepesztőkkel megspékelve, de ha ez kell ezt teszem! Mint ahogy teszi ezt rengeteg nő, akiknek ua. a vágya, mint a miénk. Ne tudd meg, mekkora sorok vannak ott. Sose hittem volna, hogy ennyi ember küszködik meddőséggel.
Kitartás neked és ölelés :lol:
Nagyon tetszik az idézeted :D

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Edi!Hát nem lakunk messze a dokitól,kb 15 perc alatt oda lehet érni.Hát majd meglátjuk...
Nyanya!Én is mindig attól rettegtem,hogy nekem is bekell álnom a meddő nők közé.Tudod nekem keresztanyám is meddő,és az unoka nővérem is.Szóval én mindig ezzel stresszeltem magam és lehet,hogy ez is kihat rám.
Azon gondolkodtam,hogy megemlítem a dokinéninek,hogy clostyt??szerintetek???mert ugye valószínüleg nincs pém,mert nincs menszim sem...68 napon vagyok,ha jól számolom,mert márc 24.-volt meg utoljára.
Úgy izgulok,már alig aszok párat és megyek az endokrinológushoz!Nagyon várom már!Mit fog ő csinálni?
Vendég
 


Sziasztok.Próbáltam hamarabb jönni most,képet most nem tudok igazán felrakni,mert tesóm gépénél vagyok.....
Hát én nem tudom,sajnos én úgy fogom fel,hogy az a normális ha 2 veséje van az embernek,ha egy az már nem normális,még ha élni is tud vele.A tesóm tartja bennem a reményt,őnála 15 évesen derült ki,hogy 1 veséje van csak,addig nem is tudtuk,nem is foglalkozik vele...de egy kicsi gyermeknél,egy anya aki tudja,hogy ha azaz egy megfázik vagy megsérül...nincs másik....ma éjjelt is végigsírtam miatta,pedig már egy hete tartottam magam.Apa sajnos a héten éjszakás és ezt nagyon nem bírom.
Nyanya nagyon drukkolok neked a mához (ma derül ki,hogy mi újság a babóval ugye?).!!Lányok én tudom,hogy mindenkinek lesz babája,látjátok nekünk hamar jött,mégis mennyi aggodalmat hoz egy életen át majd,pedig csak azt kértem:Egészséges legyen......
Most sajna mennem kell,még próbálok iderakni egy képet az iwiwről,ha nem sikerül akkor majd talán este.
Puszilok mindenkit.
Ja,Nitácska,szerintem jók a méretek de majd megnézem az enyéimmel...
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 8.5384.jpg[/img] Ez a kép 3 hete készült rólunk....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


gabóó nyugodtan emlícsd a dokinak meg a clostyt.....lehet fog adni......de ahhoz előbb meg kell jönnie pirinek...amugy nem tudod szedni.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát én nem látom,de ti hátha.....[/img]

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Még azt szeretném kérdezni,hogy ti már hallottatok olyanról,hogy akupunktúrával "indítják" meg a szülést,állítólag az én dokim csinálja,ha már közel az idő de tudja,hogy ő pl.nem lesz itthol a kiírt időpontba.Múltkor mesélte egy nála szült kismama,nem szeretettek volna húsvétkor szülni,a 2. kezelés után 1,5 óra alatt minimális fájdalommal megszült...hát én nem tudom....esélyem van pedig a dologra mert az én kedves dokim fia aznap nősül mint amire én ki vagyok írva...
na most már lépek tényleg,mert ebédem nem lesz tuti....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


verniek én se látom a képet.... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,nagyon szeretném már ha megjönne,mert azóta biztos nemvolt pém sem. :cry: vagy igen :?: de az már kiderült volna nem?
Vernike én sem látom a képed! :? pedig kiváncsi vagyok ám! :D
Nyanya???
Bikfy???
Pruci???
Princzi???
Merre vagytok??? Kép
Két hete vetettük el a füvet és ilyen szépen előbújt!Ez az én érdemem,mert én gondoztam :lol: :roll: 8)
Vendég
 


Na megyek is,mert apának sütöm a finom sütiket hétvégére,meg közben takarítok,csak gyorsan bekukkantottam!
Este még jövök,remélem addig írsz Nyanya,hogy mizus!!!
Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Elhalt a terhességem... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Szinte semmit nem nőtt a hch-m a múlt hét óta. Mivel nincs nőgyógyászom elirányítottak a területileg ill. nőgyógyászatra és ott majd kiderül, hogy szükség van e művi befejezésre :cry: Ennyi!! Ja a doki kijelentette, hogy legalább megy ez spontán is :shock: Ja, kedvem lett volna pofán vágni. K..va jól el tudok vetélni spontán!!!!! :evil: Lehet egy kis utróval ez nem így alakult volna, de nem adtak, mondván hátha méhen kívüli. Elegeeeeem van! Úgy érzem napokon át tudnék bőgni...

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya!
Szörnyen sajnálom ami veled történt,megszakad érted a szívem! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nagyon bunkó volt a dokid!!!!!Sírj,drága,sírj akkor megkönnyebülsz egy kicsit!
ölellek!!!
Vendég
 


nyanya neeeeeeeeeeeeeee :cry: :cry: :cry: :cry: sajnálom!!!!!!!!!!!
az orvost én is jó pofán vágtam volna!!!!! :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak elkaptam Petrától ezt a nyavalyát...

Nyanya! Nagyon-nagyon sajnálom.:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ekkora bunkó dokit! Jól pofán kellett volna vágni az biztos.

Gabóó, Edi! Nem elkeseredni! Nektek is lesz babátok nemsokára! Ne stresszeljétek magatokat ilyeneken! Már írtam h a barátnőmnél mi volt, úhogy nem feladni!!!


Vernik! Elhiszem h el vagy keseredve, de legalább tudod h mi a helyzet és így tudtok majd vigyázni a babára! Minden rendben lesz vele. Látod, a tesód is teljesen normális életet tud élni. Csak ne idegeskedj, a baba ezt megérzi! Az akupunktúráról még nem hallottam.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci jobbulást neked is!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Köszi a vígasztalást lányok, már kicsit jobban vagyok. Nem tudom mikor sírtam ennyit utoljára...
Holnap elutazunk 5 napra Zalakarosra, úgyhogy nem leszek gépközelben. Csak azért szólok nehogy arra gondoljatok, hogy felakasztottam magam bánatomban. Fürödni nem igazán fogok, max úszni az úszómedencében, mert a melegvíz meghozza a vérzést ugyebár. Elvileg szombaton kell megjönnie. Jó volna, ha azzal távozna, nagyon félek a műtéttől :roll:
Férjecském nagyon rendi volt, mindenáron fel akart vidítani, meg egy kicsit kirángatni a sírásból. Elvitt kávézni meg shopping-olni. Kicsit tényleg jótt tett. Nem akarom itt napokon keresztül nyalogatni a sebeimet, mert annak semmi értelme.

Puszi nektek és jó hétvégét!
Kedden jövök!

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya!Örülök,hogy jobban érzed magad!Szoríttok neked,hogy ne keljen megműteni.Remélem a természet rendezi a dolgát.
Pruci ezt neked: Kép
Puszi mindenkinek és: Kép
Vendég
 


Holnap szorítsatok apának,mert délelőt kér időpontot!
Remélem minden simán megy és hamar kapunk is! :roll: :D
A pasik is szoktak szedni clostit,valakinek a párja szedte már?Siker sztori?
Vendég
 


Bikfi!Látom te is vagy ,remélem most ide is írsz!Mizus veled???
Vendég
 


Ja Nyanya!Jó hétvégét!Ha nem lesz ez sem laptető,akkor mamár nem írok ígérem! 8) :roll: :D :D
Vendég
 


Na jó ez egy végtelen oldal!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szégyellem, de akkora a hajtás a suliban, hogy képtelen vagyok mindenhova írogatni. Mindig 1 helyre írok, hogy tudják, még élek. Szóval még élek, de most is dolgozom. Meg aztán hajnalban kelek.

Mindenkinek köszönöm a szülinapi köszöntést, nagyon rendesek voltatok.

Nyanya!
Sajnálom. De igazán............ :cry:

Mindenkit puszilok, velem minden okés, szedem a rég várt gyógyszert, egyelőre semmi bajom nincs tőle. Remélem hamarosan babásodom tőle.

Jó éjt mindenkinek. Majd jövök. Talán 7 végére ide érek. Puszi: Bikfy

KépKépKép
bikfy
 
 


Tényleg, Princzikéről senkinek semmi infója? :shock:

Nem is tudom, mikor írt utoljára.

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: