Új privát üzeneted érkezett!

Dike, igazabol osszesen 2x mertem hot. Egyszer majusban, egyszer pedig most e hoban de csak mert kivancsi voltam van e pe-m mert olyan regota nem jon a baba, hogy azt gondoltam nincs pe-m.-majusban ezert mertem de van. Most meg azert mertem mert unatkoztam reggelente suli elott es olyan jo volt ezzel foglalkozni. Egyebkent ma fog megjonni mert mar nagyon gorcsolok. Epekedve varom mikor erekzik piri. :twisted: :)
Neked van hogorbed?
Vendég
 


DIKE, ja, ciklus vonalzora gondolsz? Nem csinalok mert nem akarok uuuuugy foglalkozni a dologgal. En mar ugy erzem minden babaval kapcsolatos dolog visszatarto ero. Most mar egyaltalan nem akarok foglalkozni vele. Se homeres, se pe-re varakozas, se mas es kesz, csak elek es elvezem Apat a tobbit a sorsra bizom. Nem "eroltetem" mar, elegem van. :( szoval...erted....:)
Vendég
 


sziasztok csajok!

dike: nagyon örülök, h vége a fájdalmaknak, de még szerintem a kúrát folytasd legalább ma, h a még lappangó bajok is elmúljanak, vagyis ne jöjjenek elő.

köszönöm mindenkitől a dicséreteket!

tegnap elmentünk ebédelni az anyósomékhoz (1percautóval), majd hamar hazajöttünk és kinyitottuk a nappaliban a kanapét, majd kicuccoltam az ágyneműinket és két részletben 7ig aludtunk este. majd a párocskám kiment egy kicsit pakolászni az autójában én pedig tengtem-lengtem a lakásban.
aztán 8körül vacsiztunk egy kicsit néztük a tévét, majd bementünk az ágyneműnkkel a hálóba és fel sem keltünk ma fél 9ig. nagyon kipihentük magunkat. újra ragyogok és jól vagyok. ma a konditermet is kihagyom. majd szerda este megyek.
most megyek zoknikat venni magunknak, mert egyszerűen mindig elfogynak és a szárítóról kell kutatni, ami persze még vizes.

ebédre megyek az anyósomhoz. zsolti pedig elment dolgozni, vagyis nem munkásruhát kért, hanem csak jön-megy-intézkedik. majd eszik valahol valamit.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

Kati, orom es boldogsag!! Szupersag, hogy kipihented magad!!:):) De joo!!! A kondit jo, hogy kihagyod, regeneralodni kell meg picit.:)
Anyos biztosan nagyon orul majd Neked ebedkor!:):) Egyebkent teljesen jol vagy, se hanyinger, se semmi nem kornyekez?? De joo, Neked!!! :wink:
Vendég
 


bogár: neeeem, semmi bajom. ha nem bálnásodnék azt sem tudnám, h kismama vagyok!!!!
az a furi, h nekem annyi barátnőm mondott "rosszakat" a terhességről, de én annyira élvezem, mint még semmit az életben. most arra gondolok, h ők lehet nem is akartak igazán babát, ha még most is csak rosszakat mondanak róla-így utólag is.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, eléggé szíven ütött ez az utolsó megjegyzésed miszerint akinek kínja-baja van terhesség alatt az lehet, hogy nem is akart igazán babát... EZ NEM IGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most bőgök egyet...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: ez nem neked szólt, mert ha olvastad, akkor leírtam, h ezek megszépülnek majd nálad és nem úgy gondolsz vissza rá, h életed legrosszabb pár hónapja volt. több ismerősöm pedig utálattal beszél a terhességről.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


CsillagomViraga!! Felre ertetted Katinkat, azt irta, hogy igy utolag, miutan megszulettek a gyerekek csak rosszakat meselnek a terhessegrol. Sokkoljak Katit, igy ertette, szerintem. Nem vedoszarnyam ala akarom venni a csajt mert nincs szuksege ram, ne igy ertsd amit irtam es Kati Te sem csak annyira nem akarom, hogy rosszul erezd magad, nincs miert, Kati meg tenyleg nem ugy ertette!!! Puszikallak!! Na, fel a fejjel es gyere irjal valami szepet! Mi jot csinalsz ma? Bencus? DragaDragaVirag, cheer up!! PusziMuszi!!
Vendég
 


bogár: mi az, h incs szükségem rád??? hogyne lenne!!!!! szürkébbek lennének a mindennapjaim nélküled és a többiek nélkül is innen a fórumról. azért köszönöm, h leírtad ezt csillagnak. és úgy értetted, ahogy én akartam. lehet, h nem voltam egyértelmű.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Katocam, en is csipazlak!:) :wink:
Ugy ertettem, hogy arra nincs szukseged, hogy megvedjelek! :D :D tudooooood!! :wink: Cuppantalak Teged is!:)
Vendég
 


Bogár megvolt:) egy nagyobb fej fokhagymát ketté vágtam és megettem vagyis lenyeltem egybe:) majd este még a vöröshagymát is beizzítom meg iszom eszem a c vitamint :) vettem neocitránt is azt is majd estére :)

Kati: örülök,hogy jól érzed magad :) amúgy nekem sem volt semmi rossz érzésem a terhességgel kapcsolatban:) inkább csak annyi hogy többet jártam dokihoz meg uh stb.ennyi de gondom nem volt.

Csillagom drága nem szabad sírni nem akart bántani Kati :(:)

nika70
Salgótarján
 
 


Csajok ugye nincs "veszekedés"??????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: persze, h nincs veszekedés. én írtam valamit, ami nem volt egyértelmű, vagy nem értett valaki egyet velem, de így szép a világ. ezeket felnőtt emberek módjára megbeszéljük és kész. szerintem.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Viragom viraga! Gyere mar, uuuugy varlak Teged! Ilyenkor mar mindig itten tetszik irni valami kis okossagot! Remelem nincs kemenyedes es jol vagy! Irjal mar mert bogi aggodik, foleg ha car ido van otthon!

Zsuzsi, gyere Te is, mi van Veled hogy vagy? Cukrod??

Mia, Te is bukkanj elo! Mikor mesz dokkerhoz kuki-nuni vizitre??

Mona?!!! Nalad mik a hirek??

Dike, meg gyere meselj, azota is jol vagy?

A felettem lako hulyepicccccssss ugy duborog mindjart ram szakad a mennyezet. Idiota ez a no. Minden reggel 6-7 kozott parkettat csiszol vagy en nemtom de valami geppel zizeg, amugy meg elefant leptekkel kozlekedik. Ha nem szol a TV akkor siman hallom: eppen wc-re ment, most lehuzza a slozit-ezt mar csak kinomban gondolom. Na, most a konyhaban foz. Lefekudt az agyra. stb. DE meg reggel azt is hallom amikor kitapaszkodik az agybol!! uuuuuu, egyszer folmegyek de a porszivo csovet a fenekebe dugom. Ja, van amikor este 10 utan kezdi a parkettat csiszolni vagy mit de agyrem ez a nooo!!! aaaaa!! Bumburnyak. Ha szolsz neki, hogy legyen szives maaaa` legalabb szombaton ne csiszoljon reggel hatkor csak pofakat vag. aaaahhh, mondom megfejelem!:):) Komolyan eccccer leszakada a plafon. Meg ram is fog esni! :lol: :lol:
Vendég
 


Képzeljétek mególdodott a több hónapos nem akarok az oviban isilni :):):): ma már pisi is volt:):) bocsika de nekünk most ez a legnagyobb örömünk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Bogarka! jól van akkor megértem h semmi olyat nem akarsz csinálni ami a babával kapcsolatos, pedig elemezgettem volna a görbédet:) a vonalzót meg azért irtam, mert mindig elfelejtem h hol tartasz..na de akkor most jön meg..vagy nem?:)drukk

én régen nagyon sok hőgörbét gyártottam, most nem mérem, mert a szurik bezavarnak:) ja ma meg volt a 3. is:)


Nika! remélem nálad is beválik a recept:)

Kati! örülök h boldog vagy!

csillagvirág! kati bizti nem akart megbántani!

de amúgy az igaz, h valaki nagyon nehezen viseli, és aki éjjel nappal hány az tényleg nem mondhatja azt h kúrva jól érzem magam!én megértem őket is!

KépKép
dike
 
 


nika! kiráály!!!

KépKép
dike
 
 


nika: de jó, de jó, de jó! nagyfiú már a te gergőd!!!

dike: én sem irigykedek a kismama ismerőseimre, akik jelenleg végig rosszul vannak és sok mindenük fáj. és én csak hálát adok az égnek, h eddig így viselem. kopp-kopp.
de azért sokan nem mondják utólag, h életük legrosszabb pár hónapja volt és csak kín az egész gyerekvárás.-én ezekre az emberekre gondoltam.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Dehogy van veszekedés, csak én vagyok baromira érzékeny... Igazából nem is miattad bőgtem, Kati, hanem mert olyan nyomorultul érzem magam tegnap délután-este óta, hogy nincs rá szó... Tegnap komolyan bennem volt a frász, hogy orvoshoz kell mennem, annyira fájt mindenem. Úgy éreztem, hogy szétszakad a hasam alja meg ott lent... A haskeményedések is rendszeres időközönként jöttek... De inkább nem részletezem...
Igen, félreértettem amit írtál, tényleg odaírtad, hogy utólag rosszakat mondanak a barátnőid a terhességről. Nekem Bencével sem volt leányálom a dolog és irigykedve, de talán jobb szó rá, hogy csodálattal néztem azokat a környezetemben, akik végig mosolyogták az egészet. Én 6 hónapon keresztül nap, mint nap azon izgultam, hogy vajon ki tudom-e hordani Bencét és most, Gergőnél sem más a helyzet. Talán annyiban még nehezebb, hogy most már az 5. hét óta vannak gondjaim. Persze nem arra koncentrálok, hogy akár baj is történhetne, mégis folyton ott motoszkál bennem az, hogy mi van, ha.... a többit tudjátok.
Igen-igen, lehet rám mondani, hogy túl parázós meg érzékeny vagyok. Tényleg így van, de amikor bennem él, fejlődik egy kis csoda, akkor nem tudom 100 %-ban kiiktatni az aggódást, pláne úgy, hogy olyan tüneteim vannak, amik okozhatnának vetélést, koraszülést stb... (Na, most mégis kimondtam...)
Úgy gondolom, hogy ha valaki megkérdezi tőlem, hogy milyen is egy terhesség, én sem csupa jót és szépet tudok mesélni... Ettől függetlenül nagyon-nagyon akartam mindkét (három...) gyerekemet!

Hát ez most kijött belőlem. Elnézést kérek, hogy h@lyén és hirtelen felindulásból reagáltam délelőtt.

És akkor itt a jelenleg érvényes mottóm:
Bennem ÉL egy pici baba, aki a MIÉNK és nincs más vágyam, mint az, hogy életet adhassak neki!




És Mindenkit szeretek itt és bocsánat az érzékenységemért.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


ezt kitöröltem, mert 2x ment el...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: a paraanya az én vagyok. neked maximálisan megvan az okod, h így reagálod le ezt az egészet. mégis, ha megkérdezem mondjuk fél év múlva, h milyen volt, akkor annyit fogsz mondani, h nehéz, de mégérte.

a tegnapi napom nekem is hasonló olt, mint a tiéd. az este annyira nyomott a méhem, h nagyon megijedtem miatta. de este meghallgattam a kiscicámat és beszélgettünk vele és jobban lettem.

gergő még nem akar kijönni. még három hetet bent marad. utána meg már semmi baja nem lehet. hozzáteszem, h már most is mindene megvan és ne izgulj, most sem lenne már semmi baja sem, de mondom: ESZE ÁGÁBAN SINCS KIJÖNNI ONNAN A MELEG FÉSZEKBŐL!!!!!

a mottód édes. én itt a fórumról loptam egy mottót magamnak:

grammban és centiben mérik, mégis ő a legnagyobb dolog a világon!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Viragom, egyem az arany szived!! Nem neheztel itt Rad senki!:):) Megertunk es tudjuk is mit erzel es azt is tudjuk, hogy Te, ugy, mint itt a tobbiek is, a vilag legjobb anyukai vagytok. Mindenki imadja a csaladjat en ezert is szeretek itt lenni. Es itt mindenki felnott modon gondolkodik es el is es tudatosan, felelossegteljesen szul, jajj, de ebbe nem megyek bele. Szoval szertintem ez a legjobbfejanyukak topikja!hihi Es tudjuk, hogy szerelmes vagy aZuradon kivul Bencebe is Gergobe is!:):)

A kemenyedeseidnek nem orulok. Fene enne meg!! Nem lesz semmi gond, ne aggodj Viragom!! Nem is tudom mit irjak erre, olyan tehtetlen es tapasztalatlan vagyok! :cry: Jonnek a csajok es ugyis irjak, hogy minden rendben lesz!!!!

Dike belinkeljem a mostani gorbem? A hasam fajt allatul de megsem jott meg, pedig reggel mar jele is volt. A hom is lent van. Siman kielemezheted a gorbem, mondj velemenyt lecci!!!!
Vendég
 


Kati, ez nagyon edes!! Marmint a mottod!! Ugy meghatott!! Nagyon igaz!!!
Vendég
 


bogi: add a görbéd! én nem értek hozzá, de megnézem szívesen!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, teljesen igazad van és nem is kell majd fél évnek eltelnie ahhoz, hogy azt mondjam "nehéz volt a terhesség, de megérte". Ha a kezemben lesz Gergő és egészséges lesz, a szülőágyon, a két órás megfigyelési idő alatt ez lesz már a véleményem a terhességről! :wink:

Nika, hurrááááááá!!!!!!!!!! Nagyon ügyes Gergő és totálisan átérzem az örömödet!!!!!!!!!!! Ezek igenis fontos lépések!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bogárka, muti azt a görbét, én is okoskodni akarok!

Dike, örülök, hogy jobban érzed magad! Folytasd a kúrát, szerintem se hagyd még abba! Egyébként érdekes, mert nálam is így volt egy hete ez a torokfájás. Még a levegővétel is fájt, aztán hipp-hopp elmúlt, pedig ez aztán egyáltalán nem jellemző rám.

Rita, így már értem ezt a gyógyszer dolgot. Ezt nem tudtam, hogy a méhszájra van hatással. Ezek szerint a keményedésekkel ugyanúgy megkínlódsz, mint én. Tényleg az a lényeg, hogy ne nyílj ki.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Remélem jólvagytok :wink:

Megvolt az első nap az oviban :!: Olyan nagy örömmel indultunk el,de aztán mikor odaértünk,változott kicsit a helyzet :roll:
Előszőr Tomi még levetkőzni sem akart,aztmondta menjünk haza :lol: Na sikerült rábeszélnem,hogy azért nézzünk már szét,hamár ittvagyunk,aztán bementünk a többi gyerkőc közé,volt ott egy kislány az anyukájával,nekik is szintén az első nap volt!
Nemakart semmit csinálni Tomi,csak fogta a ruhámat...üdvözölt őket az ovónéni a gyerekekkel,aztán mehettek játszani,Tomi megfogott egy autót,aztán jött egy kisfiú és kitépte a kezéből...szegénykém,előszőr csak nézte,aztán elkezdett pityeregni!
Kérdezte ovónéni,mi a baja,mondtam neki hogy elvették tőle az autóját...
Elvette a kisfiútól az autót,és odaadta Tomikának...
aztán a kislány anyukája elment,na akkor elkezdett üvölteni a kislány,szegény nagyon sírt!
Erre Tomi is rákezdett,sírt nagyon!Mondta az ovónő hadjam ott,de Tomi üvöltött,és mondta anya haza akarok menni,anya ne haggy itt!Szívem szakadt meg érte,de el kellett mennem...
Még kint is hallottam ahogy sír,és mondja hogy anya,gyere vissza!
Nagyon rossz volt!Kocsiban és itthon is sírtam... :cry:
Aztán 2óra múlva mentem érte,pont kint játszottak, alig találtam meg a sok gyerek között, nemis akart hazajönni,elvolt nagyon!
Holnap később viszem,hogy ne lássa ahogy a kislány sír,mert miatta sírt ő is,hogy látta hogy sírt!
Szóval túlvagyunk az első napon,nehéz volt a kezdet mindkettőnknek!

Bocsi,hogy nem reagálok senkinek,de megyek Tomikával gesztenye bábút csinálni :lol: csak gondoltam gyorsan megírom,mivolt az első napon!
Vendég
 


mia: gratulálok, ez nagy dolog szerintem mindkettőtök életében!!!
a párom mondta egyik nap, h milyen jó lesz menni majd az ovis programokra a sajátunkkal. igen, már nagyon várom és biztosan fura lesz nekem a másik oldalon lenni. háromévig dolgoztam oviban a főiskola alatt, ahol végig csak felkészítettem a gyerekeket a programokra, előadásokra. most pedig nemsokára nekem mondja anyák napján a verset a cicám.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


bogárka! na rakjad csak:)

de léccike mond el pontosan, h mióta próbálkozok, és h milyen vizsgálatok voltak eddig nektek!

mia! jajj nekem is megszakadna a szivem bizti! de látod akkor jó helyen volt, és tuti jól is érezte magát, ha haza se akart menni! csak így tovább ügyik vagytok!

KépKép
dike
 
 


Mia, ügyes volt Tomika! Bár napi szinten még nem éltem át, de el tudom képzelni, hogy mennyire rossz lehetett hallani azt, hogy "Anya, gyere vissza!"...
Bence egy éves volt, amikor egy héten egyszer mentem dolgozni nyelvsuliba és olyankor Anyukám vigyázott rá. Kb. másfél éves korában tudatosult benne, hogy én most otthagyom őt és mindig sírt, amikor elmentem. A szüleim panelban laknak és borzasztó volt hallgatni a sírást amíg vártam a liftre.
Mindenesetre Neked is és Tominak is új a mostani helyzet. Csak azt tudom kívánni, hogy mihamarabb belerázódjatok mindketten ebbe az új életformába!

Zsuzsi, ?????????????????????????

Mona, ne tűnj el, kérlek! Mondd el nekünk nyugodtan az érzéseidet, gondolataidat! Meghallgatunk!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nika, jajjjj, ne haraguuuuudj, valahogy eltekertem amit irtal!! A tobbieknel olvastam csak a gratulaciokat. En is gratulalok az ugyes nagyfiadhoz!!:):) Es Neked is gratula! Ez az anyukak erdeme is!:):)

Mia, huuu, nem semmi! Ma ugy latom pityergos nap van!:( En is piyteregtem mar egy sort. Orulok, hogy Tomi igy beilleszkedett egy nap alatt. Holnap ird meg mi volt holnap!:) Na, erted!!:):)

Viragom, okosodjal no, nem banom, Kati jo leskelest!
Dike, Te pedig egy nagyvizitet legy szi. A lenyegek.
1. Uramnak nem volt meg semmilyen vizsgalata.
2. Engem megnezett uhuval a doki, kerdezte a mensim rendszeres e, van e pe-m, hany napra, mennnyi a lut fazisom. Volt vervetelem 2 is, ne kerdezd miket nezett, en mondtam neki, annyit mondjon csak jo vagy rossz es ha rossz akkor ugyis talizunk. Telon kellett felhivnom mindketszer de annyit mondott csak teloban, minden rendben, minden eredmeny a mittomen mi is jo. Szoval azt mondta, johet a gyerek. Csak azt en tudom es el is felejtettem kerdezni Tole, hogy ha a petevezo nem atjarhato azt uhun latja?

A gorbemhez info ami fontos. Mensi utan spontan pem volt az tuti de nem ott ahol behuzta a program, hanem 2 nappal kesobb volt. Aztan volt meg egy de azt mar nem tudom hanyadikan, asszem a 16. dpo korul de nem biztos. A hom most lent, ma volt rozsaszinem ami mindig akkor volt eddig amikor 1-2 orara ra meg is jott. En mar be is tudtam annak, hogy megjott, a hasam is gorcsolt szokas szerint aztan megsem. Elmult ez is, azis.
Na, megyek a gorbemert.
Foorovos asszony johet a vizit ha ra tetszik erni!:)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 40800_.png
Vendég
 


Ez most BOGINAK szól, a többiek ugorják át.
Doki nem vagyok, de ebből számomra az jön le, hogy sima uh-val nem látni azt, ha nem vagy átjárható.

"a klasszikus értelemben vett petevezető átjárhatósági vizsgálat nem csak a petevezetőkről, hanem a méhüreg állapotának felméréséről is szól. A petevezető átjárhatósági vizsgálatok alapvetően azon az elven működnek, hogy a méhnyakon keresztül kontrasztanyagot juttatnak a méh üregébe, majd a reproduktív szerveket kitöltő anyagot valamilyen képalkotó módszerrel vizualizálják, s így alkotnak véleményt a szervek állapotáról.

Napjaink szakmai gyakorlatában ezt háromféle eljárással végezhetjük el: a mindenki által közismert röntgen eljárással (HSG:hysterosalpingográfia); a kevésbé közismert bár sokkal kisebb megterheléssel járó, ultrahang segítségével végzett, ún. HYCOSY eljárással; illetve a rendkívül nagy megterheléssel járó, műtéti beavatkozást igénylő, ún kromopertubációs eljárással. A meddőségi kivizsgálások során, amennyiben csak a méh üreg és a petevezetők diagnosztikáját tervezzük, túl nagy megterheléssel jár ezt első választandó lépésként operatív úton tisztázni.

Az ultrahangos (HYCOSY=Hystero-contrast-sonography) eljárással járóbeteg rendelés keretében kb. három perces vizsgálati időt igénybe véve, minimális fájdalomérzet mellett, ultrahangot használva tárjuk fel a méh üregét és a petevezetők átjárhatóságát. Az eljárás lényege, hogy a hüvelyen keresztül egy vékony katétert vezetünk a méhbe, melyen át olyan anyaggal töltjük fel a méh üregét, amely ultrahang által jól látható. Az eljárás során így jól diagnosztizálhatóak a méh üregét torzító elváltozások (myoma, polip, fejlődési rendellenesség, összenövés). A méh üreg feltöltése mellett az is látható, hogy az egyik, másik, vagy mindkét petevezetőn keresztül van-e kontrasztanyag kiáramlás, tehát átjárhatóak-e a petevezetők."

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Viragom, koszike!! Szoval akkor meg en sem vagyok kivizsgalva rendesen. Tudtam. Na, mindegy ugyis most ragtam be apara de nagyon, egyelore nem is erdekel a gyerek tema. Be kellene mennem a munkaugyibe egy csomo mindent intezni. Az adohivataltol kaptam most levelet inteznem kell 1-2 dolgot a munkaugyivel. Megkertem jojjon velem mert ha valamit nem ertek vagy felreertek az nem lesz jo, ezzel nem jo viccelni, es jojjon velem. Erre kozli, nem jon, ez az en dolgom, intezzem en Neki semmi koze ehhez. Gyerekek..azota sem kapok levegot pedig ez mar jo 5-10 perce volt. Leultem es keszvagyok. Le vagyok dobbenve. De nagyon.
Vendég
 


Bogarka! az első fontos kivizsgálás az a 3. és a 21. napi hormonvérvétel. ebből nagyon sok minden kiderülhet,mint ahogy nekem is h magas volt nagyon a prolaktinom..arra kaptam gyogyszert. 3 hónap mulva kontol volt jó lett. én fél év után mentem el dokihoz. utána voltak ciklusok mikor nézték uhun a peteérést, a méhnyálkahártya vastagságot. neked ilyen hormonos vvtel volt és a 3. és 21. napon?

aztán spermavizsgálat a következő vizsgálat. az jó lett nekünk.

aztán még mindig semmi és jött a laporoskópiás vizsgálat 1 év elteltével, ahol kiderült h mind a kettő petevezetőm el volt záródva, tehát semmikép nem eshettem teherbe! ja és azt nem lehet látni uhun!

hanem is lapart, de hsg-t is érdemes lenne majd csináltatnod, h kiderüljön h átjárható vagy e vagy nem mert ha nem...sajna akkor tudod mi van....de legalább nem pocsékolod el az időt feleslegesen, én már akkor nagyon vártam ezt a vizsgálatot!

KépKép
dike
 
 


ha ma megjött akkor inkább a 16. napra tenném a pét, de lehet volt a 9-11 nap között is ezt te tudod...görbe alapján akár lehetett is mert nem esett vissza 36 alá.

mindig ugyan akkor méred a hőd? és ugye mielőtt ki kelnél az ágyból?

KépKép
dike
 
 


megjöttem a genetikárol,minden rendben a picivel,hála az égnek.728grammos :) elküldött a doki az alacsony afp miatt mégegy bővebb genetikai uhra.felesleges kőr volt,túl vagyok rajta és mostmár élvezem a terhességet :wink: 3 napja nem úgy járkálok mint egy nagymama :D nem fáj a derekam,farcsontom.de valami virust elkaphattam,mert nagyon fáj még a gyomrom,hányingerem van,mi tőbb,már a párom is elkapta,szoval most tök jó.semmit nem kivánok csak a gyümölcsöt.tetejébe megcsináltattuk a spájzot és hatalmas rumli van,pakolhatok holnap vissza.

Amúgy mindezt leszámtiva,jól érzem magam,sokat rugdos a pici és tegnap meglestem ahogy költözött valahova,látszott a kis pukli,azt hittem behalok,még nem láttam igy mozogni,de irtó édes volt :D :D

KépKép
bettike83
 
 


Betti, gartulalok az eredmenyhez es boldog babavarast!!!:)

Dike, koszi szepen. Igazabol nem jott meg megsem, csak en hittem. Lut.fazisom 15 nap. Azt neztem eppen, hogy 16. dpon volt pe-m legalabbis igy emlekszem akkor fajt nagyon a hasam, akkor van meg par nap piriig. Nem tudom hanyadik napon voltam vervetelen. Doki kerdezte mikor jott meg utlojara es igy adott beutalot vagy mit 2 vervetelre. Altalaban az asszisztense szokta levenni a vert, meg a pisi vizitre is ott helyben intez a maganrendelojeben mindent csak most szabin volt a csaj es igy be kellett mennem a korhazba. Szoval...passz. Es nem is akartam tudni semmit. En paras vagyok. Adja ide a papirt, elmegyek leveszik, eredmeny miatt felhivtam es csa. Mondta volna O mit miert de mondtam, nem akarom tudni mert akkor raaggodok, hogy huuuu biztos ez meg az a bajom es napokig nem alszom. En igy vagyok osszepakolva.:(
Vendég
 


Köszönöm Bogi :) neked is kivánom hogy minnél előbb átélhetsd,szoritok érted :)

KépKép
bettike83
 
 


Bettike, nagyon örülök, hogy minden rendben van a picurkáddal! (Aki már nem is olyan picurka! :D )
Egy jó tanács a sok gyümölcsevéssel kapcsolatban: gondolom mostanában mész cukros lötyit inni. Ha így van, akkor fogd egy kicsit vissza a gyümievést (legfőképp az estit!!!!), mert a gyümölcsökben levő természetes cukrok miatt magas lesz a cuki értéked! Két csaj is járt így a november topikban és utána jött az idegeskedés, meg az újabb vizsgálat... Gondolom erre most nem vágysz...
(De ezt nem okoskodásnak szánom, csak segíteni szeretnék.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bettike, koszi!!
Vendég
 


Bogi én már tuti felmentem volna a nőcihez..és a seggébe dugtam volna a porszívó csövet :P :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nika pusszancs Gergőnek amiért ilyen ügyes!!!!:)))))

Virág nyugi..minden ok lesz!!!!!!!!!!!!de ha ki is akarna jönni ő kelme akkor se volna már gond........ölellek!!!!!!!!!

Mia ahogy egyre többször lesz ott egyre jobb lesz neki és egyáltalán nem fog sírni!!!!!!!!

Bettike örülök hogy minden oké a fiatal úrral:)))))))játsz vele és akkor még jobban fogod látni ahogy ide oda ugrál a pocakodban:))))....Barnival nagyon sokat játszottam no meg Mátéval is:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, olvastalak Benneteket, csak nem tudtam írni! Tegnap jöttek hozzánk este anyuék vacsizni, egész nap főztem, takarítottam! Ma dolgoztam már...
Az Uram tegnap elkezdte a fürdőnket "felújítani", vagyis, igazából először vésünk, mert teszünk be egy ajtót, amin keresztül be tudunk menni a kazánházba, és így majd télen nem kell a hidegbe kimenni, ha kell tenni a "kazánra"! Innen indult az ötlet, de aztán kitaláltuk, hogy mivel le kell verni a csempét, akkor leszedjük az egészet, és teszünk fel újat, majd ha kész lesz, akkor hozok képet nektek!

Kedves Virág!!! Nyugi, nem lesz semmi baj!!! Gergő nagyon ügyes, okos kis Bébi, tudja Ő, hogy még nincs itt az idő!!!!
Ma én is kicsit depis vagyok, már a 43. napon vagyok, jó lenne ha megjönne már, hogy kezdődhessen egy új ciklus, vagy mutatna már valamit a teszt! Kicsit elkeserít ez a "bizonytalanság"!

Bogárka nem lehet, hogy beágyazódást érzel???

Zsuzsi Veletek mi újság??? Volt már uh??

Dike szorítok neked! Mennyi szuri lesz? És mi lesz a folytatásban?

Kati, nagyon aranyos vagytok TI HÁRMAN!!!! Ügyes voltál, nagyon jól nézett mi minden!

Bettike gratulálok az eredményekhez! Van fotód a Bébiről?

Mia, biztosan nagyon nehéz most Neked, hogy hallod, mennyire sír érted, remélem hamar túl lesztek ezen az időszakon. Hamarosan már könyörögnöd kell majd, hogy induljatok haza!!! Nagyon szép a pocakod!!!

Beze! Veletek mi újság? Mikor mész legközelebb uh-ra?

Nika jobbulást Nektek! Ti, hogy álltok most a baba témával?

Nita nagyon szép volt a torta!! Gyönyörű gyermekeid Vannak!!!

Bocsi, hogy kicsit hosszúra sikerültem most!!! Remélem nem hagytam ki senkit, ha mégis, akkor bocsi, de nem vagyok a toppon!!!

Szombaton Lacikáztam, annyira kis Édes volt, kétszer is elaltattam! Annyira el volt a kezemben, nagyon élvezte, hogy ringattam a kis seggét! Decemberben fogják majd műteni, mert sérve van Szegénykének!

Nah befejezem most!!Puszi Mindenkinek!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona köszönjük:))))))
várjuk a képeket:)biztos gyönyörű lesz minden:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mona: nem irigykedek a felújítás miatt.
amíg nem jön meg van remény. 1-2 nap múlva próbálj újra tesztelni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nita, Mona, köszi a vigasztalást. Tényleg baromira érzékeny lettem... nem kellene ennyire, de most ez van...

Gergőnek mindig továbbítom ám a sok-sok biztatást meg dicséretet, hogy Ő milyen okos és hogy tudja, hogy mikor kell kijönni. :) Csak nehogy elbízza magát az én Kicsi Csillagom!

Mona, sajnálom, hogy Neked is rossz kedved van. Csináltál a múltkori óta tesztet? Vagy érzel valamit, bármit?
A fürdőszobai munka fárasztó ugyan, de biztos nagyon szép lesz a végeredmény. Az új ajtó a kazánházba meg nagyon praktikus. Amikor bővítettük a házunkat, minket is le akart beszélni a tervező arról, hogy a kazánház ajtaja a házba nyíljon, de mi ragaszkodtunk hozzá. Pont azért, amit írtál! Mi sem akartunk télen a hidegben kimászkálni! S most megnyugtatlak, hogy nálunk bevált a dolog. Egyáltalán nem jön be füstszag a szobába és a függönyeim sem sínylik meg a fűtést.

Érdekes, hogy Lacikát ilyen pici babaként megműtik a sérve miatt. Nálunk Bence is köldöksérvvel született, de nem nyúltak hozzá, mert azt mondták, hogy elég 3-4 éves korában. addig simán záródhat neki a hasfala. A sógornőmék is így voltak a kislányukkal, pedig neki nagyon nagy volt, mégis szépen záródott.

Bogárkám, sajnálom, hogy Neked is car lett a kedved. Most olvastam csak, hogy mit mondott az Urad. Nem találok szavakat. Nem lehet, hogy csak fáradtabb volt meg nyűgösebb valamiért és azért nem akar elkísérni Téged a munkaügyisekhez?
És még egyszer köszönöm Neked is az aggódást és a kedves szavakat, amivel megpróbáltál felvidítani. Pláne úgy, hogy tudom, hogy vannak nyűgjeid (pocid, az Urad...) Komolyan mondom, hogy csodállak, amiért mindezek ellenére képes vagy mások gondjával-bajával törődni. Nekem nagyon sokat jelent! THANKS!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mono

sajnos most nincs kép mert kóráházi uh volt.
Akkor volt dolgod mostanában,de legalább egyűtt voltatok :)

Nita

igyekszem majd vele játszani :wink:

csillag

dehogy veszem okoskodásnak,befogom tartani.kb 2 hét mulva kell mennem,előtte reggelizni kell,aztán menni vérvételre.

Nem nagy ez a gyerek 24 hetesen?1honap alatt majd 400grammot hizott.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike, nyugi, nem túl nagy a babád! Tökéletes a mérete! Gergő a 26. héten már 1,1 kg fölött volt. Meg ugye, ha azt vesszük, ezek csak becsült méretek. Valójában senki nem tudja, hogy mekkorák a babák, csak a számítógép a mért adatok alapján kalkulál.

Nálatok cukros löttyöt kell majd inni vérévételkor vagy a zsemle+tej változat lesz?
Most azt írtad, hogy előtte reggelizni kell, de ez nem így van!!!!! Itt NEM SZABAD ELŐTTE ENNI!!!!!!!!!!!! Most 2 vérévételed lesz, az első éhgyomri, utána meg kell inni a lötyit (vagy enni a zsemlét+tejet) és 120 perc múlva újabb vérvétel.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bettika hagy hízzon!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


betti: csütörtökön beszélgettem kecskeméten a vérvételes csajjal, aki szigorúan felhívta a figyelmemet, h a cukorra éhgyomorra, majd megisszuk a löttyöt, majd vérétel és utána lehet enni. szóval menj oda 7körül, mert 9-1/2 10 után már nem vesznek vért.

nem is meséltem: amikor vették le az afp-t kiszámolta a csaj, h az ünnepek előtt kell mennem a 32.hetes vérvételre és figyeljek, mert az ünnepek már pénteken kezdődnek, de csak az utolsó előtti munkanapon vesznek utoljára vért. olyan hihetetlen, h már akkor 32 hetses leszek. mindjárt itt van.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


lányok! belém rúgott a babánk!!!! nem is egyet! ez lehet? éppen félig hason fekszek és a köldököm alatt éreztem egymás után 3szor. ez lehet?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?