Új privát üzeneted érkezett!

gabó a gép nem engedképet feltenni....egy lánynak /pedinek/ szoktam mms-t küldeni és ő szokta feltenni babanetre a képet.....
máténál még volt fogadott dokim és szülésznő is....levitte a doki a gatyánkat is......
a szülésznő elég....ő van bent szülésnél....doki csak akkor ha gáz van,......
pruci a mostani szülésznőm miatt nem megyek el ebből a korházból...meg maga a korházzal semmi baj nincs......
át fogod élni te is még 1x!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Csak egy uh erejéig gondoltam, hátha adnak képet a piciről :oops:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


szokott a szülésznőm uh-ot csináltatni....ott van ilyenkor ő is.....de soha nincs papír a gépbe... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Gabó!

Ezekből az eredményekből nem látom, hogy van-e baj. Fsh ill. Lh eredmény kellene, valamint 3. és 21. napi progeszteron. Ilyeneket néztek?

Terheléses inzulint Mensmentis Kft-ben néznek, Budapesten.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nyanya????????????????????????????, :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


tényleg nyanya merre van?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ITT vagyok! Bocsi, hogy így eltűntem. Aranyosak vagytok, hogy így aggódtatok értem.
Nos, a helyzet az, hogy a hcg-m több mint a duplájára emelkedett a múlt hét óta, de még mindig nem látott semmit a doki :shock: Így visszarendelt csütörtökre újabb kontrollra. Közölte, hogy vékonyka a nyálkahártyám, meg hogy ne szedjem az utrót, mert lehet csak az tartja meg :shock: :shock: :evil: Mondom nem is szedem az utrót!! K..va jól képben van vele, hogy melyik beteg vagyok! Azt mondta, hogy 1000 felett látnak méhen belül uh-val, nekem a múlt héten 300 valamennyi volt, most meg 800 valamennyi. Én most ebbe az értékbe kapaszkodom, mert ezekszerint nem elhalt terhesség, akkor csökkent volna. Nagyon izgulok, hogy mi van. A baj az, hogy tegnap este óta barnázgatok. Viszont tele vagyok tünetekkel, reggel róka koma is meglátogatott. A kávénak ma még a szagától is felfordult a gyomrom, és semmi édességet nem kívánok (nagyon édesszájú vagyok). Úgyhogy szerintem van baba, csak az a kérdés, hogy kapaszkodik e eléggé, mert én nagyon szeretném. Remélem csütörtökön már látszani fog valami. Nem akarok elvetélni... :roll: Továbbra is kérem a drukkokat jó?

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Edi örülök, hogy pozitív élményekkel tértetek haza a Kaáliból :lol: Mostantól kezdve már egyenes út vezet a babához hidd el nekem :lol: A szülészetek, kórházak menüben van olyan topic, hogy Kaális párok. Szerintem kukkants be hozzájuk, nagyon sok infót tudsz így szerezni. Én a Budai meddőségis fórumba írogatok néha és nagyon sok jó tanácsot kaptam már. Így beszéltem sokakkal, akik már a többedig inszemre v. lombikra mennek. Hihetetlen kitartás van az emberekben.

Gabóó a prolaktinhoz nem értek, de a tsh nem túl jó. Nem sokkal magasabb a megengedettnél ugyan, de ehhez is gyógyszer kell. Nekem legutóbb 7,2 volt :roll: Ez áprilisban volt, így gyorsan növeltem a gyógyszer adagomat.

Pruci sajnálom, hogy a távházasság mellett döntött a párod. Ti eredetileg hol kezdtétek a közös életet? Pesten? Ne add fel, hogy második babád legyen! Látod nekem mikor jött össze. Amikor már rég nem ezzel foglalkoztam, hanem a munkába visszatéréssel. Azt sem tudtam, hogy a ciklusom hányadik napján vagyok, nem szedtem az elevitet sem. Én mindig csak legyintettem azokra, akik azt mondták, hogy akkor jön majd össze, mikor nem is várnám.

Ja, köszi a szülinapi jókívánságokat Barnusnak :lol: :lol: Igen, tegnap volt 3 éves :lol:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


nyanya pedig a barnázás nem jó.mérz nem szedheted az utrót???
bolond az a doki!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nyanya!Szerintem van ott baba!!! :D Nagy meglepit okoztál! :lol: A tsh -m szerintem most egész jó,én inkább a prolaktint tarom nagyon alacsonynak!
Bikfy:nem néztek ilyeneket nállam,tőled hallok erről elősször!
Pruci:sajnálom,hogy apa így döntött. :( nincs ennek valami a háta mögött?ne haragudj,nem akarlak felidegesítteni,de nekem ez olyan fura! :?
Nita:puszi :D csak,hogy neked is írjak!
pusz mindenkinek!
Vendég
 


gabóó neked is cuppp!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csajok mi történt prucival?lemaradtam megint,...... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabó!

Pedig ezek alap hormonok, feltétlenül sírd ki őket!

Fsh, Lh, Ösztrogén, Progeszteron, Prolaktin, Ösztradiol, Tsh, T3 és T4!!!!!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Nyanya!!!

Ezerrel drukkolok! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Gabóó! Nem idegesítesz föl vele, anyós és sógornő van a háttérben... Múlt héten én Pesten voltam, ők meg oltották szépen...

Nita! Röviden ennyi történt, h apa múlt hét szombaton bejelentette h akkor ő még egy tanévet itt marad, mi meg megyünk fel Pestre és akkor 1 évig távházasság lesz. Ennek én nem vagyok a híve, úhogy nem tudom mi lesz. a második babáról azért mondtam le, m itt állok 35 évesen egy 2 éves gyerekkel és ha egyedül maradok akkor már a kutyának se fogok kelleni. ha 10 évvel fiatalabb lennék, akkor még csak-csak...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jajj Prucikám!Úgy sajnálom,hogy a férjedet ennyi idő után is tudja befolyásolni az anyósod!Én a helyedben a "tisztánlátás" végett biztos,hogy megkérdezném,hogy mit szeretne ezzel elérni... :?
Attól meg nefélj,hogy egyedül maradsz,mert csinos vagy és olyan kedves!!! :D :wink: de szerintem sem kell most így a második baba. :oops:
Bikfy:köszi,hogy leírtad,majd a nődokimnál kisírom,mert a házidokim az olyan bunkó.Ezért a vérvizsgálatért is 2* összevesztünk...
Most az endokrinológust várom nagyon!Azt tudja valaki,hogy ő mit csinál??Vért vesz?? :?
Puszi
Vendég
 


Bikfi!januárban néztek T3 T4 et.Na:
Január:
TSH:5.68mIU/l
T4 szabad frakció 12.30pmol/l
T3 szabad frakció 4.67 pmol/l
Prolaktin 600 mIU/l

Mostani (május)
Tsh: 2.90 mIU/l
Prolaktin 26.76 mIU/l :shock:
Glukóz 120 perc 6.4 mmol/l
Engem most az érdekel nagyon,hogy a prolaktin szintem mért ment le ennyire.Megmondom őszintén,hogy nem szedtem minden nap a bromót,mert sokszor rosszul voltam tőle.
Tegap teszteletm egy LH-t halvány volt a második csík.Ma reggel is teszteltem eggyet,ma meg még halványabb volt.Akkor ez jelentheti azt,hogy volt,csak már "vége" van?
Elég érdekes lenne,mert ugye nem volt meg a menszim,így is lehet pém?
Vendég
 


Lányok!!!!!Hol vagytok????? :roll:
Vendég
 


sziasztok!!!
Mi ma megnéztük a házat......amit nem veszünk meg mert nem is akkora mint aminek hirdetve van.....de....ami szar benne hogy főutvonal van a ház előtt járda egyik oldalon sincs......de azért találtunkk olyat ami kész van....csendes utcába......szóval megnéztük azt is....nekem nagyon tetsziik.........remélem az jó lesz páromnak is.még vacilál....délutáán hívja az ingatlanost...
ma kb 5 km-t gyalogoltunk....nagyon elfáradtam....még a hasam is bekeményedett....


pruci remélem meg gondolja magát a párod...és nem marad távol tőletek!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!
De jó!És merre van ez a házikó?Van hozzá jó nagy udvar is ahol majd a gyerkőcök tudnak játszani is?!Reméljük apa nem vacilál sokáig! :wink: :D
Vendég
 


szigethalmon volna a házikó.....ez a baj hogy kicsi a kert nagyon......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabó!

Biztos, hogy a januáriak is a te leleteid? Mintha nem is ugyanattól az embertől származnának.

Én még mindig fsh, lh eredményt kérnék. Sok mindent mutat.

Pco-ban az Lh teszt sokszor hamis eredményt mutat. Én ezért nem használtam, nem is nagyon értek hozzá.


Nita!
De jó, megszabadulsz az anyóstól? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy ugynéz ki nem!!!!!!!!!!
elegem van hogy engem csak hűlyít mindenki!!!
majd ha le higgadtam elmesélem....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tán költözik veletek a hárpia????????, :shock: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy: :lol: hát persze,hogy az én eredményem! :lol:
Most apával azt beszéltük,hogy megvárjuk az endokrinológust,meg az inzulint és a nődiko abból már tudni fogja,hogy mit kell csinálni. :roll:
Nita :shock: már megint felhúzott az anyósod? :x nehagyd magad!!
Nyanya?????
Pruci????
Csigéről valaki tud valamit?minden rendben van velük?
SZép álmokat mindenkinek!
Kép
Vendég
 


nem anyós huzott fel.....a párom.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek ma nagyon komolyan elkeztünk apával diétázni.Megmondtam neki,hogy nincs választása.Mert eddig mindig elcsábított.Néztem nagyon jó recepteket itt a PCOS topikban.Meg töltöttem le máshonnan is.Remélem ez segítt egy kicsit fogyni is.Olyan lusti vagyok.De magy nagytakarítást akarok,ugyhogy nem fekszek vissza.Majd közbe bekukkantok hátha ír valaki,mert mostanában nem nagyon dübörög a topic. :roll:
Ezt pedig mindenkinek! :D
Kép
Vendég
 


Csajok!Sehol senki?
Vendég
 


halihó!

Megjöttem a dokitól. Egy hét múlva megint visszarendelt. Emelkedett a hcg-m, már 1054, de azt mondta magasabbnak kellene lennie. Mindenesetre 4mm-es petezság sejthető szerinte. Méhen kívül semmit sem látott, de kiokított a tünetekre, hogy ha bármi van azonnal orvoshoz. Szóval jövő héten lesz csak biztos eredmény. De én nagyon úgy gondolom, hogy ha "sejthető" az a 4 mm-es petezsák, akkor az ott is van és kapaszkodik a babókám, csak még kicsike. Csak pozitívan vagyok hajlandó a dologhoz hozzáállni, nem lesz semmi baj és kész! Ő Isten ajándéka, akkor fogant, amikor egyáltalán nem számítottam rá.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Jajj Nyanya!
Úgy örülök,hogy jöttél! :D
Szerintem is ott van az a babó és nagyon nagyon kapaszkodik!!! :wink: :lol: :lol:
Nincs is más választási lehetősége!Olyan jó,hogy ilyen pozitív vagy és nincs benned semmi de!!!
Mostmár énis kezdem elhinni,hogyha az ember nem gondol minden nap rá akkor puff ottvan egy baba!Te vagy rá az élő bizonyíték.
Én is most azon győzködöm apát,hogy menyjünk el egy hétre valahová.Hátha kikapcsolink és lazítunk eggyet akkor összejön.Csak most nállunk megint az a probléma,hogy jan. feb. márc. 36 napra megjött.Most ápr.30.án kellett volna megjönnie,de semmi azáta sem.Szóval mi most azt is várjuk,hogy eggyáltalán megjöjjön,mert tuti,hogy baba nállunk nics.
1 érezném
2 a tszt is negatív...
Most apának is rendeltünk esthajnalnál egy sperma tesztet.2 napja jött meg,de apa valahogy nem igazán akara megcsinálni...
Lehet,hogy fél tőlle,de mivel tudnám rávenni?Mert ugye ha nálla is vannak gondok akkor elkellene menni dokihoz neki is.
Na ezt küldöm mindenkinek és gyertek írjatok!!!
Kép
Vendég
 


Bikfy: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Még a 8 napba beleférek,bocs,de most néztem csak a vonalzód!
Boldog szülinapot! Kép
Kép
Kép
Vendég
 


nyanya ott az a baba!!!!!!!!!!!!!!!!szerintem normális a hcg-d!!!!!!

ma voltam dokinál....láttam bencust uh-on!!!!!!!!!!olyan nagy már!!!!!!!!és akkorát rugott a dokinak uh közbe!!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!Ez olyan szuper,hogy minden rendben!
:D
Vendég
 


Sziasztok!

Nyanya! Tuti ott van a baba! Minden rendben lesz, csak nyugi!!!

Gabóó! Valahogy kedvesen próbáld rávenni apát a vizsgálatra. Mondd neki h muszáj lenne, h biztosak legyetek h nála nincsen semmi baj... Különben is ha már ott van a teszt akkor ne legyen már felesleges pénzkidobás :oops:

Bikfy! Boldog szülinapot!!!

Nita! Tök jó h minden rendben! Mivel akasztott ki a párod? Úgy látszik most épp a pasik hülyülnek meg.

Nálunk semmi változás, leszámítva h Peta beteg, mandula és torokgyulladás. 3 napig lázas volt, de most meg olyan nyűgös h lehet visszamegy a hője :evil:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci a lakás dologgal akaszt ki........semmi nem jó neki.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello lányok!
Nyanya ez szupi!!!!!!!!!!gratulálok!!! vigyázz magadra!
Nita hát igen némelyik pasi mind egyforma :lol: De remélem már megnyugodtál. Nem bír elszakadni anyósodtól?
Gabóó hajrá diéta. Kitartás hozzá!
Pruci gyógypuszi Petrának, remélem hamarosan meggyógyul.
Engem is kerülget valami. Fáj a torkom, tegnap majd meg fagytam, hányigerem volt, ma meg megenném a vasat is..... :roll: de sajnos nem baba van a dologban :(

Kép
kissedi
 
 


kissedi el tud szakadni .....utálja az anyját!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nyanya nagyon szorítok én is, pihenj amennyit tudsz a barnázgatás miatt is. Remélem azóta megszűnt. Előfordulhat a vizsgálattól is, vagy ha rákszűrés volt, utána gyakori. Drukk.
Gabóó kitartás a diétához!
Bikfy, Boldog szülinapot kívánok én is!
Mostanában inkább csak olvasgatlak titeket, mert a témához hozzászólni nem nagyon tudok.
Ma véget ért a babakocsi mizériám, kicserélték végül is egy másikra, hordóstul. Jött a futár, hozta- vitte, ők állták a fuvarköltségeket.
Már van olyan napom, hogy nem keményedik a hasam egyszer sem, de olyan is, hogy 10x. Már azért nyugodtabb vagyok, ahogy halad az idő.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Sziasztok!Ha van kép a babakocsiról dobjál fel eggyet!
Kisedi és Petrusnak is jobbulást!
Köszi a szurkolást,és ha tudtok valami jó receptet akkor küldjetek JÓ??
És a betegeknek: :lol: Kép
Vendég
 


Bikfy:ha reggelire túrókrémet vagy joghurtot eszek az sok?
tönköly búza lisztet hol lehet olcsón venni?
Mert a Tescoban nagyon drága majdnem 900 ft.
Valakinek van jó ötlte?
Bikfy te mit szoktál főzni?Jöhet priviben is ha nem akarod ide megírni,vagy ha van ilyen oldal!
Köszi a segítséget!
Puszi
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon "eltűnt " mindenki!!!!Mért nem írtok ide?Tudom,hogy már nem igazán aktuális ez a téma,de olyan jó cspat volt,és most mindenki elmegy máshova és majd nem fogunk tudni egymásról :cry: :cry: :cry:
Csajok gyertek!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Gabóó! Én vagyok, de csak akkor tudok jönni amikor Petra alszik, különben nem enged a géphez... :oops:
Fogyókúrában nem nagyon tudok segíteni, a barátnőmnek azzal ment le sok h nem evett semmi szénhidrátot, és amikor éhes volt, akkor elrágott egy sárgarépát. Kenyérből azt a nagyon sötét, préselt kenyeret evett (már ha evett). Rengeteg zöldség, gyümölcs, husi, sajt...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Szia Pruci!
Én is kérdeztem ezt a dokitól,meg a 90 napost is,de azt mondta,hogy a széttválasztós fogyikúrákat ne csináljak,mert így is rossz a helyzet nállam.Szóval csak diétázni szabad,a kenyeret már lecseréltem teljes kiörlésű tönkölybúza kenyérre.Szerintem az is jó.
Azért köszi a segítséget! :D
Vendég
 


naegele hozz képet a babakocsiról!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabóó! Próbáld ki azt h mindent eszel, de csak a megszokott adag felét. Van akinél ez válik be. Vagy van még a norbi-féle diéta, az is sokaknak segít. A barátnőmnek is rosszak voltak az eredményei, 130 kg volt, azt mondták h nincs peteérése és soha az életben nem lehet gyereke, belekezdett ebbe a fogyókúrába, lement kb 90 kg-ra (kb másfél év alatt), összejött egy pasival és 1 hónap után terhes lett. Neki előtte semmi nem segített.
Nekem egy gyógyszer segített, azzal lement 8 kg, de utána meg semmi.

Naegele! Azt a babakocsit én is megnézném!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


SZia Pruci!
Mi most a reductil nevű gyógyszert "szedjük" (2 napja elfelejtettük) ehhez is sokmindenki fűz reményeket,meg sokaknak segítt is.Igen én is gondolkodtam a norbi félén.már tűle vettünk fogyi kenyeret.Meg vannak receptjeim is.Igen,szerintem az jó lesz mert az nem a szétt választásról szólKöszi a segítséget!
Szép álmokat mindenkinek!
Vendég
 


Pruci!
Petrus jól van már?
Nem tudom milyen járvány van,de egy csomóan úgy vannak az ismerőseim között,hogy belázasodnak,de másnapra már semmi bajuk nincs.Csak kikell izzadniuk magukat és minden rendben...
Mézet simán ne adj neki,mert a nálka hártyáját kiszárítja.Nem segítt semmit sem,de ha teában oldod fel az jó,vagy vajjal elkeverve kenyérre kenve!Jobbulást neki!
Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Gabóó! Én is a reductilt szedtem... Van egy másik ami állítólag ugyanolyan jó, csak olcsóbb: lindaxa. Nem tudom, én majd most olyat fogok venni.
Peta már egész jól van, csak baromi rondán köhög.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


sziasztok!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pruci!
És neked bejött ez a bogyó?Másikat most kezded el majd szedni?
Róla mit hallottál?
Képzeljétek hazajöttünk pápára és mindjárt megyünk foci meccsre!
Nagyon izgulok!
Puszi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: