Új privát üzeneted érkezett!

Betsy, Jaimee, Bibi,
köszönjük! :lol:

Bibi,
igen, ezt a szoknyafelhúzást még meg kell tanitani, Niki ugyanezt csinálja a body-jaival is, már van, amelyiket ki is nyújtotta! :lol: Gondolom, ha nagyobbak lesznek már nem fogják csinálni, sőt, inkább lefelé fogják húzgálni a szoknyát! :lol:
sirkici
 
 



Csajok, nagyon szépen köszike a szülinapi köszöntőket :wink: Bizony, most már én is beléptem a 3ik X-be :? Még lógok képekkel, de pótolom hamarosan.
puszi

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!
Bocsi az eltűnésért, de vendégek voltak nálunk 3 napig! Kb. 13-an voltunk...ezzel mindent elárultam. A menü nagy kondér bab leves, csirkés buritto, és süti. Reggelire-vacsira 5 féle tea, 3 féle kávé, és a szeletelőgép a maximumra "csavarva". Folyamatos mosogatás+ mosogatógép használat. Én kb. ennyit érzékeltem a vendégeskedésből. :oops: Tegnap este zombiként ültem a tévé előtt. :D

Jaimee,
lehet, h. írtad, de csak felületesen olvastam végig a régi hsz-okat, ezért elkerülhette a figyelmem, de mi volt a nőgyógyinál? Remélem makk-egészséges vagy! :)

Bíbinek én is boldog 6. hónapot kívánok! :)

Leszámítva, h. hulla fáradtnak érzem magam, minden oké, és hepi vagyok! :) Szerintem meg fog jönni, mert már pöttyözök. De már nincs kedvem csüggetnek lenni. :?
Vendég
 

 
 

Arikon: örülök, hogy jól érzed magad!!! :lol:

Frissssss képek:
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk!
Végre ismét átaludtuk az éjszakát! :lol: Szombat óta Chamomilla homeos bogyót eszünk, és úgy tűnik ez beválik.Nem kel fel éjszaka sírva, sőt még szopizni sem kelt fel tegnap. Csak reggel 5-kor.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chriss: doki ajánlotta vagy csak magadtól találtad????????? Banditának is hasonló tünetei vannak, mint Klárikának :cry: Nem alszunk már nem is tudom mióta...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


ARIKON: Nem semmi lehetett 13 embert 3 napig kiszolgálni! Pihend ki magad! Sajnálom a pötyözést :cry:
CHRISTELL: Ma éjszaka volt csak eredménye? Mennyit adsz neki napközben? Hogy adod be? Mi tegnap este kezdtük szedni, de még nem volt eredmény, rengetegszer felébredt, bár nem sírva.
GYABI: Nagyon édes Beni még mindig! Igazi kis vasgyúró! Nagyon boldog névnapot Neked!!!!!!!!!!


Körkérdés: Kinek hogy alszik el a gyekőce napközben, este, éjszaka, ha felébred. Éjszaka hányszor ébred, hányszor szopizik
?
Vendég
 


Sziasztok!

Sonny: először is nagyon nagy gratula a bébihez!! Sok tejcit!

Gyabi: olyan édesek a képek!! Boldog névnapot kívánok!

Betsy: Nálunk napi 1 alvás van. Ez általában 11-12:30 -ig. Napközben és este is könnyen elalszik. Bár most volt 3 olyan napunk, amikor éjszaka sírdogált. Szerintem a foga miatt. Szopizás már nincsen. Éjszakai evés nincs. Tőmondatokban leírtam :D

Remélem Ti tudtok közlekedni, mert mi teljesen el vagyunk zárva a külvilágtól..Akkora ez a francos hó....De legalább Alexike élvezi...

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


HENI: Köszi a gyors választ! Friss képek? Esetleg szánkózás közben? Járással hogy álltok? Boldog 13. hónapfordulót Alexinek!
JUDY: Barbinak boldog 9. hónapfordulót! Hogy vagytok???????
Vendég
 


Heni, Betsy:Kép


Betsy: Bandita délelőtt alszik kb. fél-1 órát, majd a 11-es kajánál néha alszik 2-ig!!!! :shock: :shock: Ha kimegyünk délután sétálni, akkor még esetleg bealszik, míg megy a kocsi. Este 7-kor fürdés, kaján beájulás, alvás éjfélig...aztán sírdogálás reggelig... :cry:
Szerinted érdemes lenne kipróbálnunk nekünk is ezt a bogyót?????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


GYABI: Próbáljátok meg. Ha Christelléknek bevált, lehet Nektek is. Remélem, nekünk is, csak idő kell hozzá. Mint írtam, felébredt ma éjszaka is sokszor Bence, de legalább nem sírt. Éjszaka nem eszik Beni? Szopizni már nem szopizik egyáltalán? Nálunk az a baj, hogy minden alvás előtt szopizik Bence, így éjszaka is csak szopival alszik vissza. A bogyóra visszatérve. Nekem azt mondták a gyógyszertárban, hogy alkalmanként 5 golyó kell belőle, mondjuk reggel, délben, és estig sűrűbben, hogy éjszakára hasson. Vagy szopogatja, vagy vízben feloldva. Előtte utána fél-fél óráig ne egyen. Bár ezt gondolom, te is tudod. A neve Chamomilla Vulgaris 15ch.
Vendég
 


Gyabi!

Van egy Homeopátia Napjainkban című könyvem. Abból néztem ki. Nekünk már előtte a "nincs kaki" ügyben is homeos bogyó segített, ezért kezdtük el ezt is szedni. Szerintem próbáljátok ki!

Betsy!
Mi CH 30-ast szedünk. Ez erősebb, viszont nem kell belőle annyi. 2,4*5 bogyó. Mi szombaton kezdtük. Szombaton dél körül és este 7-kor kapott, de este kapott még mellé fél Germicid kúpot is, mert sírt elalváskor. Viszont amikor felkelt éjjel 11 körül szopizni, már nem sírva. Vasárnap 3* kapott belőle. Akkor is egyszer kelt, nem sírva, és csak egy kis teát ivott, és rögtön elaludt. Tegnap már csak 2* kapott, aránylag nyugis éjszakánk volt, éjfél körül kelt szopizni, és reggel 7-ig aludt. Már nem sír éjszaka, és ez megnyugtató. Ma már csak este adok neki 5 bogyót, hátha az is segít. Nem akarom nagy dózisba, mert ha majd nagyon fáj neki, akkor mit adok?! Remélem majd ezzel is bírja. Én áztatom neki kb. 5ml vízben, és azt issza meg. Előtte, utána fél óráig nem ehet és nem ihat. Mentolosat pedig főleg nem. Ez még a babákra nyilván nem vonatkozik, de a felnőttekre igen. Szerintem nagyon jó, és nem drága. Az a Chamomilla jó hasfájásra, fülfájásra, fogzásra, általános fájdalomcsillapító. Én csak ajánlani tudom.

Általában 1-2 napon belül van hatása, de nekünk kaki ügyben váratott magára 1,5 hetet. Szóval türelem, szerintem segít.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Betsy!
Nálunk napi 2 alvás van általában. Délelőtt 10 körül, 40 perc és 1,5 óra között változó időtartammal. Délután 2-3 körül kb. 1 óra. Sajnos napközben nem alszik el letéve a kiságyba, ringatni kell. Este elalszik egyedül az ágyában. Este negyed 8 körül fürdünk, szopi, és 8-ra alszik is. Éjjel 11-12 körül kel szopizni, előordult már, hogy 7,30-ig aludt utána, de olyan is, hogy 5-kor kelt szopizni.
Nálunk most minden változó és kiszámíthatatlan.

Valaki azt mondta, hogy lehet, hogy a hozzátápi miatt van mindez, hogy éjszaka ébred, lehet hogy ettől fáj a hasa. Ezt nem nagyon gondolom, mert dél körül kap főzeléket, és 5 körül gyümölcsöt kap. Nem gondolom, hogy ettől 10-11 körül hatalmas sírással kelne. Van aki azt mondja a foga. Annak már itt lenne az ideje. Már 3 hónapos kora óta meg van duzzadva az ínye, alul-fölül. Mindent rág, de nem elől, hanem oldalt. Nem nagyon látom az ínyében, hogy olyan közel lenne a foga, hogy ennyire vígasztalhatatlanul kéne sírni.
Meddig tart egy-egy fog kibújása? Mármint ameddig fáj nekik, és nyűgösek.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Gyabi: Nagyon boldog névnapot!

Kép

Ezt a kamillás homeos bogyót mi is szedtük, hát halottnak a csók...sajnos.... :( Örülök viszont, hogy Klárikának bejött.

Betsy: Mi már régóta 1x alszunk, újabban már nem 2 órát, hanem csak 1-et. :shock: Ez a szundi ebéd után van. Este 8-9 körül alszik el Réka, 11 kor és 5 körül szopi. 8 körül ébred. Ez az elmélet, aztán hogy így sikerül e...hát nem mindig. Tegnap 11 kor még fenn volt, mert elvittem magammal a Doktorúrhoz és bealudt az úton. És ha 5 után akár 10 percet is alszik, végem van....nem alszik el a szokásos időben.
jaimee1
 
 


Betsy:

Nekünk napi 2 alvás van.
Általában 2 órát alszik délelőtt és délután is.
Mi nem kelünk fel este sem, átalukáljuk az éjszakákat.
Este 9-kor van alvás, és reggel 8-45-től hamarabb nem is kelünk fel. :D :D :D
Így éjjel nincs is kajcsi, este 7-kor vacsi, és még a lefekvésnél szokott kapni egy kis tápszert.
Régen mi is sokat keltünk, volt, hogy 15 percenként felkelt sírva, de ez a fogacskái miatt volt, nekünk ugye sok jött egyszerre és folyamatosan, szóval én tudtam mi a baj.
Szerintem erre gyógymód nem igazán van, túl kell esni ezen is.
Mi is próbáltunk mindent, nekünk semmi sem használt...

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Niki: De jó alvókája van Dominak! Én lenni nagyon nagyon irigy. :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


sziasztok,

igencsak régen jártam erre felé, de ez nem azt jelenti, hogy nem olvasgatlak benneteket. :lol: :lol:

Betsy,
Köszi szépen a köszöntést. Nagyon megy az idő, mi is lassan 1 évesek leszünk. :lol: :lol:
Olik,[/b]
BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!utólag is.
Isten hozott a 3x-esek között. :lol: :lol: :lol:
Bibi,Sirkici
Csiribébinek és Niki babának pedig utólag is BOLDOG FÉL ÉVES SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!
Gyabi,
Szupik a képek, nagyon édes a kis Benedek,kis pufóka.
:lol: :lol:
BOLDOG NÉVNAPOT!
Sonny,

Gratulálok a kis babátokhoz!

Christell,
Örülök, hogy hatnak a bogyók és tudtok éjszaka aludni.
:D :D
Betsy,
Mi sajnos napközben ha itthon vagyunk kb 3xfél órát alszik, ha a nyunál akkor a babakocsiban délután egy másfél órát.
Este is nagyon későn alszik el, kb 10-kor és 4 óra körül ébred és v an hogy nyüglődik éjjel és akkor kéri a cicit. Barbika is csak cicivel hajlandó elaludni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi mindenkinek a választ az alvással kapcsolatban. Közben megjártuk a dokit, megkapta Bence is az első prevenát, 10,2kg és 77cm. A doki, védőnő szerint nem a foga miatt kel fel éjszaka, hanem egyszerűen engem akar..

CHRISTELL: Köszi, hogy leírtad részletesen a homeosat. Nekem magától adta ezt a gyógyszertáros, nem kérdezte, hogy esetleg a ch30-at kérem e.
JAIMEE: Mi lett az eredmény? Mit beszéltetek meg a dokival? Ez a 11-kor és 5-kor szopi nekem is megfelelne, a 8 órai kelés meg pláne :lol: Napközben is szopi közben alszik el Réka?
NIKI: Domi Veletek alszik egy szobában?
JUDY: Utólag is boldog 8. szülinapot Daninak!!!! Friss képek?
Vendég
 


Na elaludt Popikám.

Betsy:
Akkor fitt lehetsz, üde és kipihent!

Rosszul írtam, ENNI kel fel 11 kor és 5 tájban. A többi csak riasztás, általában a karomban rögtön elalszik, vagy a cicin, de azt csak akkor "hagyom nála", ha eszik is. SZóval jó esetben 2x kel éjszaka, ha nem annyira jó a helyzet, akkor óránként.

Tök jó súlyban van Bence!!!! És jó magas is.

Réka is cicivel alszik el amúgy szinte mindig. Délben (most fél 2 kor sikerült) úgy van, hogy egyik pillanatban még aktív, gagyog, élénk, aztán ahogy kettőt szippant a ciciből, mint akit fejbevertek és alszik.

P2 lett az eredmény és kaptam receptet. :wink: Most sokat nem beszéltünk rólam, Réka is velem volt, úgyhogy ha lett volna is kérdésem, az tuti nem jut eszembe. :lol:

Viszont....kibújt a második fogacskánk hegye!!!!! Juhéééééééééééééééééé! van értelme az éjszakai virrasztásoknak.

Judy: hali! írjál már gyakrabban, lécci!
jaimee1
 
 


Jaimee,
Gratulálok a 2 fogacskához. :lol: :lol:
Próbálok majd gyakrabban jönni, most hogy szar az idő és nem tudunk annyit csavarogni.
Betsy,
Köszike, átadom Danikának. :lol: :lol: :lol:
Most sajna nem tudok képet feltenni, mert felszívódott az USB kábelem.Olyan tűnős ez a lakás, de lehet a skacok játszották el valahova, de ígérem amint megkerül dobok képeket.

Amúgy jól vagyunk. Barbika taknyos egy kicsit de már kifele megyünk belőle. 6 foga van, ül,áll, mászik és mostanság sokat hisztizik.Sokat szopizik még mindig, tiszta cicifüggő. :lol: :lol:
Kiságyban nem alszik, csak mellettem, amiért meg apa morog. Persze megértem. :lol: :lol: Valahogy vissza kellene szoktatnom a kiságyba de gőzöm sincs hogyan. :roll: :roll: :roll:
Fiuk jól vannak, elevenebbek mint valaha, elég sokat mérgelődök velük, de imádom őket. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betsy!
A CH15-ös ugyanlyan jó, mint a 30-as, csak többször kell belőle adni. Nagyon drukkolok, hogy beválljon nektek is. Nekem is ezt mondta a védőnő, hogy azért kel fel éjszaka, mert engem hiányol. De 6 hónapos koráig nem hiányoztam neki, csak most? Ti egy szobában alszotok a fiúkkal? Vagy csak Bencével? Mi egy szobában alszunk, de próbálok ragaszkodni ahhoz, hogy Klárika a kiságyban aludjon és ne közöttünk. Amikor fél óránkét hatalmas sírással kelt, a 3. után feladtam ezt az elvet, és betettem magam mellé az ágyba. Nem volt erőm felkelni hozzá. Ez megoldás volt, mert időnként csak megsimogattam a buksiját, és aludt tovább.
Utólag is boldog szülinapot! :wink:

Gyabi!
Boldog névnapot!

Jaimee!
Gratulálok Réka új fogacskájához! :lol: Mennyi ideje szenvedet Réka a fogacskájával?

Judy!
Rég láttunk! (Tudom, bagoly mondja verébnek... :oops: )

Niki!
Dominak jó alvókája van. Szerencsés vagy vele.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Azt elfelejtettem újságolni, hogy tegnap voltunk ortopédián, és azt mondta a doktorbácsi, hogy nincs semmi baj a csípőnkkel, és a lábunkkal. Nem lesz bice-boca ha járni fog, nyugodjak meg. :lol: Nagyon örülök neki. :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Barbinak és Alexinek nagyon boldog hóferdülőt!!!

Előbb ez lemaradt. :oops:

Chris: Ez szuper! :D
Hónapok óta kínlódunk....meg nem mondom, mióta, de régóta...

Réka nem értékeli, hogy közöttünk is alhatna, ha olyanja van, ott ugyanúgy nem marad meg, mint a kiságyában. Csakis kézben.
jaimee1
 
 


Sziasztok Csajok!

Sajna megint nincs sok időm írogatni, válaszolni, és RENDESEN végigolvasni a hozzászólásokat, de mivel végre sikerült Mircikével beszélnem ezért gondoltam gyorsan írok Nektek!! :)

Mirci üzeni, h. köszöni az aggódást, és nagyon sajnálja, h. nem tud fórumozni, de Bálint baba minden pillanatát lefoglalja. Hasifájása is megmaradt, bár már picit javult a helyzet. Doki annyit mondott, h. sajnos fiúknál gyakoribb a pocifájás és Bálintkának úgy látszik érzékenyebb is a hasija.
Mindenkit puszil és amikor már nyugisabbak lesznek a napjai jönni fog! :)
Vendég
 


Betsy:

Egy szobában alszunk, de mindenki a saját ágyában!
Apa sajnálatára.
Szeretne Domival aludni, de Domcsi nem akar velünk aludni.
Én nem is eröltetem, örülök, hogy nem alszik köztünk, mert aztán nehéz lenne leszoktatni.


Igen jó alvókánk van, így nap közben is van összesen 4 órám amikor alszik és azt csinálok amit akarok.
De nap közben sinmcs gond, amikor fel van, és nincs időm játszani vele, szépen elvan egyedül is.
De mint írtam nem volt ez mindíg így!!!
Kitartás anyukák!!!!!!!!!! :wink:

Jaimee:

Köszönjük szépen aranyos vagy.
Majd kialakúl Rékánál is, hogy este csucsúlni kell!
Gratulálunk a 2. gogacskához.


Jaj!
El ne felejtsem....
Egy tipp az alváshoz:
Nekünk sokszor volt úgy, hogy Domi arra kelt fel este, hogy beakadt a keze lába a kiságyba, így mi vettünk neki egy utazóágyat, ami sokkal-sokkal kényelmesebb, és azóta nem igen van gond az alvással.
Van benne rezgő funkció is, így ha nem akart aludni csak bekapcsoltam a zizgőt, és max. 5 perc múlva aludt mint a bunda!
Csak gondoltam leírom, ha van valakinek hasonló problémája, hátha segít.
Nekünk bevált!!!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


sajna a kistesó nem sikerült... :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.niki 2008.11.25 18:05-kor.

Kép
Kép
sz.niki
 
 


upsz..

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Gyabi: Nagyon boldog Gyabinapokat kívánok!

Popinak nagy gratula 2. fogacskájához! Meg anyukájának is! :lol:

Pussz a hónapfordulósoknak is!
Vendég
 


Köszönöm mindenkinek a köszöntést, homeós bogyó beszerezve, holnaptól adagolva...mondjuk kb.8 féle adagolást olvasta, csak nem fogom "leszedálni" a gyereket!!!


Jaimee: gratula a fogacskához...

Chriss: mi múlthéten voltunk ortopédién, örülök, hogy nektek is minden oké...

Judy: Te egy hős vagy a 3 gyerkőccel :lol:

Betsy: éjszaka eddig egyszer evett és aludt is tovább, most mikor hogy...tejcsi negatív :cry:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


jó reggelt,

Chris,
Mire adod Klárikának ezt homeos bogyót?
Hát igen nem jövök túl gyakran, de az az igazság, hogy állandóan anyunál voltunk. Ők zöldövezetben laknak és ott csönd van és nyugi, nincs benzingőz és autózaj. Barbika sokkal jobban elvolt ott, jó nagyokat aludt a babakocsiban.Most hogy ilyen hideg van már többet vagyunk itthon. :cry:
Niki,
Ne csüggedj, Domi is összejött, meglátod a kistesó sem várat túl soká. :lol: :lol: :lol:
Jaimee,
Köszi a hófordulós köszöntést. :lol: :lol:
Réka meg mindjárt 1 éves lesz. Hihetetlen. :shock: :shock: :shock: :shock:
Gyabi,
Úgy gondolod hős vagyok????Hát hidd el néha szakad a cérna. :lol: :lol: :lol:
És szeretnék még egyet. :lol: :lol: Persze egyenlőre csak elméletben. (Már a nevek is megvannak :lol: :lol: :lol: )Nem vagok normális, mi???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek én még mindig nem menstruálok. :shock: :shock:
De nagyon gyakran érzek szúró fájdalmat az alhasamban. Nem tudom mitől lehet?? :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kicsit lemaradtam, de mindenkinek boldog szülinapot meg hófordulót, névnapot kivánok igy utólag is, ömlesztve!

Jaimee,
gratula a 2. fogacskához!

Chris,
örülök, hogy minden rendben van Klárika csipőjével és lábával!

Judy,
irigyellek, 3 gyerkőccel ilyen jól elbirsz, és még szeretnél negyediket is, nem semmi!

Betsy,
nálunk változó a napi alvás, ami biztos, hogy a reggeli felkelés után, ami sosincs ugyanabban az időben, rá 2 órára biztos, hogy alszik. Olyankor vagy fél órát, vagy akár 1,5-2 órát is alszik, mikor hogy. És ettől függ a többi alvás is, ha keveset aludt, akkor délután többször alszik, meg forditva. Este 9-kor fürdetés, aztán cici, abba rendszerint belealszik, és jó esetben alszik reggelig. Van, hogy fél 6 körül kel, néha arra, hogy beakadt a keze a kiságyba, néha kialudta magát, néha visszaalszik magától, mire visszajövök a fürdőből, de van, hogy még a cicin sem alszik vissza, és nem is érdekli, hogy köztünk van, kézben akar lenni, na olyankor kialudta magát. Eddig a 6 hónap alatt talán egy 10-15 alkalom volt, amikor előbb kelt éjjel, olyankor vagy jött a foga, vagy csak olyan kedve volt.
sirkici
 
 


Jaimee, Betsy, Heni: Hol néztetek gyereksátrakat???????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Judy: igen-igen, Te egy hős vagy!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


GYABI: Én nem néztem sehol, Heni és Jaimee beszélt róla régebben. De pl. itt is találsz:

http://www.regiojatek.hu/kat-75-.html




Majd még jövök..
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Niki!
Ne aggódj, hamarosan kopogtat nálatok ismét a gólya! :wink:

Betsy!
Ma megint rossz éjszakánk volt. Úgy tűnik Klárikának nem elég az esti 5 bogyó. Kell neki adnom napközben is. Az éjszakát már megint köztünk töltötte, sírva, szopizva, fél 5-től nem aludtunk semmit. Szóval kell a 2x5 bogyó. Nektek milyen volt az éjszakátok?

Judy!
Klárika a homeos bogyót fogzásra kapja. Ne aggódj, még nekem sincs mensim. :? Bár ez engem kicsit aggaszt. Te szedsz valami antibabyt?

Gyabi!
Kíváncsi leszek neked mi a tapasztalatod a bogyóval kapcsolatban. Ti hogy aludtatok?

Sirkici!
Nikinek már van foga? Meddig tartott ez a nyűgös nem alvás? Csak 15 napig? De jó nektek. Mi már lassan 1 hónapja küzdünk vele.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris,
Nem akarak elkeseríteni, de nálunk a fogzás aug végén kezdődött és nov 1-én jött ki a 6. fog. Akkorra nyugodtak meg az éjszakáink. Persze addigra már jól odaszokott a nagyágyra mellém. :lol: :lol:
Én nem szedek semmit, azóta már volt 2 felelőtlen együttlétünk. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Niki: Sajnálom, de fel a fejjel, mindjárt itt a következő pé. :wink:
Iszol eleget? Elég fehérjét eszel?

Feldobnád a görbéd? Megnézném.

Chris: Kitartást! Ez egy ilyen történet....Mi sem aludtunk sokat.

Gyabi: Mi végülis nem veszünk sátrat, de az a link, amit Heni felrakott az nagyon tetszett, jó árakat láttam fenn.

Judy: Nincs piri? Dehátaz tök jóóóó! Attól még persze péd lehet....Sokat szopik Barbi, attól lehet.

Betsy: Megvettük a Playskool cuccost. Nem bírtam otthagyni. :oops: :lol:
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Tudom, h ez nem az én otthonom, de van, aki azért néha hiányol....
Ezért írnék msot pár sort!

A gyerkőceitek mind egytől egyig nagyon édes! (de azért én Benibe vagyok szerelmes :oops: )

Arikon!
Ha beszélsz megint Mircivel, akkor átadnád neki, h én nagyon sokat gondolok rá és én is keresném, de nem akarom az e-mailjeimmel sem zavarni.

És ami miatt írok:
végre eltűntek a bacijaink (sírással küszködve írok) és úgy néz ki, h mehetünk inszemre.... :cry: :D

Szép napot nektek!!!

babszika
 
 


Szia Babszi!!!!!!!!!!!!!!!!

Örülök, hogy eltüntek a bacik és hajrá inszem!!!!!!!!!!!!!! Megy a drukk ezerrel. Kép

Szerelmi vallomás továbbítva Banditának!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee:

Már nem vagyok elkeseredve, csak olyan jó lenne, ha minél hamarabb összejönne.
Háát inni nem iszom eleget, nem vagyok valami szomjas tipus, de a fehérjével gond nincs asszem, rendeteg sajtot, tejet, joghúrtot eszem.
Szerinted ez befolyásolja???
Mert akkor változtatok!
Felteszem a görbém, én már úgysem értek belőle semmit...
Te tudsz olvasni belőle???
a pé. még messze van, szerintem nekem a 20.nap táján van, vagy még messzebb...
Pedig mostanában 29-napra meg szokott jönni, szóval nem értem...

Kép

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok Lányok!

Babszi,
tök jó, h. eltűntek a bacik, és hajrá inszem. A fejleményekről azért írjál. :)

Niki,
elég jól néz ki a vonalzód, végülis még bármi lehet belőle... :wink:
Vendég
 


Chris,
Nikinek 2 foga van, azokkal nem igazán szenvedtünk meg, de még lehet ez majd másképp is, sőt, lesz is gondolom. Nálunk úgy volt, hogy megdagadt az inye, rá két napra este előbújt az egyik fogacska, akkor volt 2-3 éjjel, hogy felkelt, bekentük az inyét Dentinox-al, és aludt tovább, a második pedig 10 napra rá jött ki, de azzal nem volt éjszakai felkelés. Gondolkoztam azon, hogy azért kel fel esetleg Klárika, mert téged hiányol, és pont tegnap este volt olyan, hogy Niki is felébredt, felvette az apja, nála csak sirt, ahogy én átvettem, megnyugodott, és vissza is aludt, aztán aludt reggelig. Végül is 6 hónapos kortól kezdenek el anyásak lenni, talán ez is lehet a gond.

Babszi,
inszem? VÉGRE! Jaj, de örülök, nagyon meghatott, ahogy olvastalak, nagyon drukkolok, és gyere gyakrabban! Hidd el, sok mindenkit érdekel, hogy hogy vagytok, mi van veletek, stb. És persze egyszercsak a pozitiv teszted is itt fog viritani! :lol:

Karácsonyi ajándéknak mit lehet venni szerintetek egy 7 hónapos babának? Ki mit vesz a csemetéknek? El sem tudom képzelni, hogy mi lenne hasznos Nikinek?
sirkici
 
 


Arikon:

Nem jó görbét raktam fel...
Sajna már megjött szóval, ebből nem lett semmi.
De 2 hónap nem nagy idő, majd a következő hónap jó lesz!

aktuális görbém

Kép

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok!


Jelentem megvolt az elsp nyugodt éjszaka!!!!! Este7-kor leraktuk aludni, 2-kor kelt, evet, visszaaludt reggel 8-ig! Elmentünk súlyt mérni ( 8850 gr és 69cm :lol: ), 10-kor elaludt és még mindig alszik...nem sok ez már?????? :shock: Vagy ennyi a nomális, csak nem vagyok hozzászokva????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Bocsi, csak egy mondatra futja.

Niki: Ha tényleg 18-án volt a péd, (aszontad akkor volt páfrányos az izé....bár én abban sem hiszek, de mindegy...szóval akkor valami nem oké, mert a luteális fázisnak (pé után) legalább 10 naposnak kell lennie. 10-16 között normális. Szóval vagy korábban volt az a pé....vagy nem tom...mindig ilyenek a görbéid?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.11.27 12:45-kor.
jaimee1
 
 


Gyabi, ez nem semmi, mármint ez a súly! Bíbi 6600 volt két hete. Szerintem ez most olyan alvósabb periódus Banditának, biztosan növésben van :lol: , Csiribébi is van, hogy szinte nem alszik semmit napközben, máskor meg többször, több órát is elszundít, az éjszakákat meg ezektől függetlenül ébredés meg evés nélkül átalussza- na, most végre válaszoltam a körkérdésre is. :lol:

Sirki, mi textilkockákat vettünk a bébinek, nagyon élvezi, megfogja, eldobja, lerombolja a tornyot, amit építek neki, vagy csak úgy elnézegeti. Meg kapott gumikacsákat, egyelőre szárazföldön játszik velük, az is nagy siker.

Babszi: örülök a jó hírnek!

A fogas témához nem tudok mit mondani, én észre se vettem, csak reggelre ott volt az a két fog :shock: , mázlista vagyok, tudom, kopp, kopp!
Vendég
 


Szerintem meg nem ott van a pe, ahol a ferti jelöli, én 13-ára tippelek, azaz a 17. napon, akkor meg jó a luteális. De az a sok üres karika...így nem nagyon van értelme mérni szerintem.
Vendég
 


Niki,
jaaaaa, sajnálom. :oops:

Most kedvet kaptam hozzá, úgyhogy én is mérni fogok. Kövi ciklusban el is kezdem. :)

Bíbi,
bizony, nagggggyyyyon mázlista vagy!! :D

Húúúú, Csajok hogy álltok az ajándék(ok) beszerzésével? Tényleg hogyan ünnepeltek? Miket főztök? Kezd "karácsonyos" hangulatom lenni...
Vendég
 


Gyabi,
nem semmi nagy Bandita! Csúcstartó! :wink: :lol:

Bibi,
kösz a tippet! :D

Niki,
osztom Bibi véleményét, hogy ha nem méred mindig ugyanabban az időben, akkor nem sok értelme van, elég értékelhetetlen a görbe, és kár görcsölni rajta. Gondolom Domi mellett nem tudod mindig ugyanabban az időben mérni, de meglátod összejön a kistesó az nélkül is, és tudod, nem szabad görcsölni rajta, mert akkor nem sikerül! :wink:
sirkici
 
 


Hát én nem tudok mit hozzá szólni a görbémhez.
Én mindíg akkor kelek amikor sikerül.
Nem fáradtság egyébként, szóval méregetem azért, a nőgyógyászom tanácsolta, ő is szokta nézegetni a görbémet, ő jónak találja.
Egyébként mindíg ilyesmi, de még csak 3 hónap van meg.
Majd lesz valami, nem adom fel.
Gondolkodtam már az lh teszten is amit Betsy tanácsolt, igaza van, tényleg az a tuti.
De nem görcsölök rajta, van aki lefoglaljon, legalább már egy babám van, és ez a lényeg.
Csak apa annyira szeretne egy kiscsajt, na meg Dominak is jó lenne már egy játszópajtás.
Azért köszönöm a válaszokat, igyekszem ezentúl azonos időben mérni...

Kép
Kép
sz.niki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?