Új privát üzeneted érkezett!

Kata november végén volt Hanna baba 1 éves! ! :wink:
Vendég
 


HELLO!!!!!!!!

[color=red]BABIM KIRÁLY++++++++!!!!!!!!!!!!!!Vigyorgok mint a tejbetök!!!!!!!!![/color]

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Babaimádó

gratulálok neked,ez annyira jó hir :)
ez a tél jó,egyre több kismami lesz a fórumokon :)

KépKép
bettike83
 
 

 
 

Baba, nagyon drukkoltam én is és hihetetlenül boldog vagyok!!! :lol:
Vigyázz magadra, magatokra, boldog és problémamentes pocakos hónapokat kívánok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
szilcsi
 
 


YES, YES, YES ÉS IGEN, IGEN, IGEN!

Szét izgultam magam, mire végre gép elé kerültem! :lol: De megérte!

Vigyázz most már bébibabimra! :lol: :wink:

Mindenkinek puszi egyébként! Olvasni vagyok, de írni, az lehetetlen! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Annyira aranyosak vagytok!! :oops: :oops: :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim
jupijééééééééééééééé :D itt is gratula, már nagyon megérdemelted a boldogságot :D

Kép
gaby25
 
 


Babaimadó
Szívből gratulálok nektek ehhez a nagyon jó hírhez!
YES!!! Már nagyon megérdemeltétek! De jó, de jó!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Baba, fotót kaptatok? Muti ha igen!

Kép
kata05
 
 


Még be kell scennelni.
Apa tök beteg napok óta és ma kicsit fáj a torkom és olyan vacakul érzem magam. Eszek minden nap narancsot, citromos teát iszok, fokhagyma kapszulát szedek és ma vettem be C-vitamint is.Egyéb tipp? (Ja és be vagyunk oltva.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, pihizzél mellette! Mást sajnos nem tudsz tenni ezek mellett, esetleg még az oscillot szedhetnéd. Várom majd a képet a piciről!

Kép
kata05
 
 


Babim: Oscillococcinum?
szilbee
 
 


AZt még sosem próbáltam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba oscillo t nyugodtan szedheted. ha erősödnek a tünetek, akkor napi 3 utána napi 2 aztán napi 1 .. ampulla.. apának is jó segít meggyógyulni, immunerösítő hatása van..

neked torokfájásra a Tantum Verde nagyon jó vagy a homeogén9

illetve a torokfájásra még a házi készítésű karamellás tej jó

vagy fokhagyma belereszelve mézbe esetleg még dió is mellé és napi 1 kanál
Vendég
 


Életem szerelme és a hó

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


sziasztok lányok!

most gyorsan leírom, hogy mi volt a nőgyogyinál, és az ultrahangon, csak tegnap nem akartam babáról a figyelmet, mert mindannyian érte izgultunk :)
Baba: ne izgulj, ne stresszelj, az oscillo tényleg jó. Tudom, hogy könnyű ezt mondani, hisz mindannyian végigizgultuk a terhességet :)

szóval méhszáj cx1110 buksi lent.
BPD 89.9mm
TAD: 85.6mm
FL:61.6mm

súly 2578gr azt mondták, hogy 4-5 kilós körüli gyerekre számíthatunk :shock: A 4D-n szépen látszott hogy micsoda kis húsos Levente pofija, meg a karja,comba, hasa úgyhogy felesleges volt aggódnom, hogy kicsi. Ami még nagyon jó volt, hogy a lepény érettsége még aZ I szintet se érte el, teljesen homogén, és ami annál is jobb, nincs már ott a köldökzsinór a nyakán :lol: Épp mondtam a dokkernek, hogy nézzük már meg, erre Levi elkezdte nyújtogatni a nyakát, hogy ide süss anya-apa nincs már itt semmi :)

Tegnap elhozta a sógorom a légzésfigyelőt amit Debrecenből vettünk 13,5-ért Angelcare 300. Nagyon örülök neki

princzike: megcsináltattad a kombi tesztet?
stephie
 
 


Stephie, de jó h minden rendben. Azért a súlybecslésre ne adj! :wink:

Baba, és melyik kórházban fogsz vagy szeretnél szülni? Dokid tudja már a jó hírt?

Kép
kata05
 
 


Jobban lettem, egy hasmars lett belőle. :oops: Boni, IR-rel karamellás tejet és mézet el lehet ám felejteni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsigi nagyon cuki!Főképp, amikor mászik a hóban!

Stephie :oops: :oops: , örülök a jó híreidnek!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba :oops: :oops: :oops: :oops: bocsi bocsi :oops:
Vendég
 


Boni, semmi gond :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ezt nézzétek, persze irreális, de reklámnak nagyon jó:
http://www.youtube.com/watch?v=_PHnRIn7 ... r_embedded

:D :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok,

egy olyan kérdésem lenne, hogy hőmérőzéskor előfordulhat, hogy felsértem a hüvelyfalat a lázmérővel? :(

3 napja kezdtem el mérni a hőmet, mert kiváncsi vagyok arra, hogy melyik napon lehet a peteérés, de mióta használom a hőmérőt, azóta pecsételő vérzést tapasztaltam :( nem piros, nem sok, hanem kevés barnás színű
először felhelyeztem 10 cm mélyen, majd megijedtem a vér miatt, és másnap már csak 3-4 cm mélyen volt bent, de akkor is véreztem.

ma a ciklus 13. napján vagyok, de nekem eddig a 3 nap alatt 37,2 volt hüvelyben a hőmérséklet. ez normális? nem túl magas?

a válaszaitokat előre is köszönöm
snina
 
 


Snina hát 10 cmre feldugni egy hőmérőt :shock: előfordul hogy felsértetted..
Vendég
 


Snina, te a méhszájadon is átdugtad a hőmérőt? 10 cm?! :shock: Simán felsérthetted, nagyon vigyázz vele. :( És tényleg elég magas a hőd, terhes esetleg nem lehetsz?

Boni, nagyon jók a Zsigi képek! Élvezte mi a havat? :D

Baba, tegnap kérdeztem tőled, bizti elkerülted. Melyik kórházban szeretnél szülni, ill. a dokid mit szólt csodababához?

Kép
kata05
 
 


KAta Dumbo Lócivá változott? :lol:
Vendég
 


igen! :lol:

Kép
kata05
 
 


Kata: annál a dokinál szeretnék szülni, aki a múltkor a műtétet csinálta. A Baross u.i klinikán dolgozik és nagyon aranyosan örült, mikor felhívtam. 30-án megyek hozzá ultrahangra, mert K.P. szabin lesz és azt mondta, hogy jan.még messze van, így inkább akkor most átirányít és kezdjük meg a terhesgondozást.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, nagyon jó, de én nem szeretnék rajta lenni. :D De köszi!!!

Baba, de jó!!! Tényleg volt szívdobogás már?

Kép
kata05
 
 


Kata, a doki azt mondta, hogy még nem, de mi láttunk valamit, de azt mondta, az csak egy ér :shock: .(Csendben elárulom, aggódok, minden ígértetem ellenére aggódok.) :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


KAta pedig olyan szépek vagytok együtt :wink:



Kép :wink: :lol:
Kép

BAba nekünk sem volt szivhang!

csak január 2.án! :wink:
Vendég
 


Boni, kösziiiiiiiiiiiiiiiii!!

Baba, ez természetes (mármint az aggodás!!) Én 8+3-an láttam elöször a szívdobbanását! És pityorogtál, mikor megláttad? Mostmár többet tényleg nem kérdezek,de annyira átélem újra az első pillanatokat.

Kép
kata05
 
 


Baba, még egy utcsó-utcsó kérdés, dolgozol, vagy h tervezed?

Kép
kata05
 
 


Kata, nyugodtan kérdezz!Örülök, hogy megosztjuk az örömet is a sok-sok rossz után!Azt hittem, hogy majd sírok, de ehelyett ujjongtam, mint egy gyerek.Totál kész voltam.Egyfolytában vigyorogtam. (A 2. vérvétel után sírtunk, mikor hívott a doki.)Most táppénzen vagyok egyenlőre.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[quote="babaimado"] írta:babaimadorülök, hogy megosztjuk az örömet is a sok-sok rossz után!


Hát ez csak természetes!!!

Mikor nekem KP megtelefonálta a jó hírt, akkor remegve sírtam a boldogságtól, az uh-n már én is röhögtem mint a vadalma! :lol:

Kép
kata05
 
 


Babim
én is vigyorogtam mint a vadalma :)

dicsekedni jöttem, Máté az előbb felállt a járókában :D

Kép
gaby25
 
 


Baba
Pihizz és gyógyuljál! Vigyázz magatokra :)
A képecskét meg várjuk :)

Stephie
Igen... megcsináltattam :) és NEGATÍV lett :) Örültem neki nagyon. Nem mintha arra gondoltam volna, hogy bármi baj lesz, de azért volt bennem egy kis drukk.
Én nagyon nem értek ezekhez az eredményekhez, de nagyon jóknak tűnnek a számomra. Az viszont nem semmi, hogy 4-5 kg-os gyereket jósolnak nektek. Azt szép lesz megszülni :shock:

Boni
Zsiga olyan édes ebben az overálban. Meg kell zabálni :)



Hát nekem megjött a végitélet és csak 185 g CH-ra emelték étkezésem a szokásos 200 helyett. És persze a napi 5-szöri étkezést most lecserélhetem 6-szorira :(. Ez azt jelenti, hogy este 10-kor még van egy pótvacsim :shock: A végén olyan dagadt leszek, hogy nem férek majd be, csak két részletben az ajtón :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Nem tudom lekicsinyíteni a képet, ezért nem tettem még fel. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba küld át majd én lekicsinyítem

addig is íme neked egy biztató voni, mert tudom hoyg még nem akarsz tenni

Kép
Vendég
 


Katám mutasd már, hogy röhög egy vadalma :wink:

Gaby jippijé!

PRinczi kitartás

ZSu hova tűntél?

többiek ti is írjatok bővebben magatokról!
Vendég
 


és akkor kezdjük a karácsonyi hangulatgyártást! Kép :lol: :lol:
Vendég
 


Én imádom a Karácsonyt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni segített a kép lekicsinyítésében.Köszi Boninéni:) Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BAbim szívesen, öröm látni a kis csodabébiteket! irtóra cuki! én már azon izgulok, hogy barát vagy menyasszony? :wink:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba bocsi, Zsiga kinyomta trafót és elszállt a net.. most tudtam visszajelentkezni :oops:
Vendég
 


Semmi gond Boni.Sejtetem, hogy valami a nettel történt! A kis zsiványka :lol: :lol: puszilom.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nagyon jó felvétel! Még egyszer gratulálok!!! Szerintem menyasszony! :wink: 8)

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?