Új privát üzeneted érkezett!

Szezso:ez még csak teszt és az 5. teszt:) egyébként. :lol: Igen, kb.akkorra számolom.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezso
köszi, valami közöm csak van hozzá :lol:

Boni
jaj de kis kópé csigusz, na majd lehet Máté sem lesz különb :lol:

Bettike
drukk a + teszthez

Babim
jaj de izgi, mindjárt uh :D

na akkor kép apáról
Kép
babaképe dián van, azt nem tudom feltenni

Kép
gaby25
 
 


GAby tagadhatatlan: apja!

Szezsó ZSiga is így működött.. és cicire se alszik vissza? kitartás!

BAba már csak 4 :wink:
Vendég
 

 
 

Jó reggelt!

Már "csak"3!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Boni: általában visszaalszik cicire, aztán nemsokára megint fentvan :roll: mai éjszakánk ilyen volt:
9:00 lefekvés (elalvás cicin)
01:30 kelés
02:00 elalvás cicin
03:30 kelés
03:45 elalvás cicin
04:15 kelés
04:45 elalvás cicin
06:00 kelés

7-kor megszoptattam, megint bealudt :roll: nem tudom, ehhez a sok ébredéshez a 3 hós fejlődési ugrásnak van köze, vagy inkább annak, hogy napközben 2-3-szor alszik fél-1 órát, és este fürcsi előtt meg 2,5-3-at?! De hogyan lehet átállni a napközbeni hosszabb alvásra? :roll: mondjuk korábban meg a fürcsi előtti hosszú alvással is működött, hogy éjszaka 1-szer kelt...

Hátha tud valaki valami okosat mondani :-)

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Babim, nem akarlak ám megrémiszteni az elősző hsz-emmel :lol: :wink: bár szerintem téged nem is lehetne :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso és Boni, hiába rémiszgettek, nem tudtok eltántorítani!!Alig várom az én kicsi picúrkámat! :D


((((((((((((((Szezso))))))))))))), remélem, azért nap közben tudsz kicsit pihenni.Puszillak.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


szezso
hát Máté is ébreszt mostanában többször
most nekünk így volt
10-kor elalvás
fél 2 cici 10 perc és elaludt rajta
3 előtt cumit kellett adni
4 után megint cumi
fél 6 cici 10 perc aztán alvás
fél 8 ébredés

na mutizok képet, amikor az ölemből felállt a kanapén
Kép
mindjárt kicsinítek még képet, hogy mit csinált tegnap

Kép
gaby25
 
 


Kép

Kép
gaby25
 
 


GAby, szerintem hasonlít Rád!Nagyon cuki.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Édeske!!!

Babim már csak 3 nap!!!!!!!!!!!!! :lol:

Na akkor éjjeli ébredéssel mi vagyunk a favoritok :roll: nem ijesztgetés képpen, de mi 1,5-2 óránként kelünk cici és alvás, most éjjel kétszer cumisüveget adtam neki finom kis vizzel és visszaaludt azzal is! Juhéjjjjjjj!!!!!! Én már sosem fogok aludni!!!!!!! az tutti! Ja és tippem sincs! Mivel a nagyfiúk is kelltek éjszaka! Lehet már az elején nem kellett volna megetetni éjszaka ahogy kedves "barátném" csinálta anno annak idején szegény gyerek meg üvöltött! 4 kg-val született és 1 évesen 9 kg volt! Szerintem nagyon kihat az első év a további fejlődésre!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


sziasztok!

nincsenek jó hireim,tegnap megjöttek a tesztek,de sajnos negativ lett,pedig reggel is csináltam a biztonság kedvéért,az is negativ lett :cry: :cry: :cry: pedig nagyon biztam benne,nincs baba :cry:
mensi még mindig sehol,47 nap,jól ráhúzótt :!: :!:
próbálok emelt fővel nekiálni a következő hónapnak,ez az évem is elment úgy hogy nem vagyok terhes...

KépKép
bettike83
 
 


Bettike itt nagyon sokan vannak így vele, sajnos nem mindnyájunknak jön össze elsőre a baba és ha össze is jön nem mindig marad velünk, remélem azért a sok pozitív példából és topikunk nem első CSODABABÁJÁBÓL erőt tudsz meríteni!
Orvosnál egyébként már jártatok, mert nem teljesen normális ez a hosszú ciklus! Mivel itt laktok a közelben tudok ajánlani jó orvost :!:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


És most, hogy én se maradjak ki képpel:


Mond, hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!Kicsit piros a torkod, de még elmegy!
Kép

Kiskunmajsa:
Kép

Imádom a mosolyát!
Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


GAby Boldog névnapot!!!!

Klara szépek vagytok

Szezsó fejlődési ugrásoknál mi mindig buritottuk az addig szépen beállt rendet.

:cry: hiába minden praktika..Zsiga még most is felkel többször.. :cry:

én úgy szoktattam rá a napi két alvásra a nehezen alvó gyerekem,hogy 10kor meg ebbéd után vittem le bbakocsiban sétni, és akkor aludt.. este 18kor én már nem tettem le, mert 19kor szoktunk fürdtetni... ha nagyon nyügi volt, akkor fél 19kor :lol:
Vendég
 


Bettike sajnálom! kitartás!
Vendég
 


((((Bettike))))), ne add fel.

Klara:szép család.

Gaby:boldog névnapot, ha ma tartod!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, de jó h nem ti áztatok el! El hiszem h borzasztó volt hallani! :(

Bettike, nagyon sajnálom! De fel a fejjel!! Valahogy ebben a topikban majd minden embernek sokat kell várnia a babájára! De megéri!!!

Gaby, nagyon boldog névnapot!! Gyönyörű Máté!Jól látom a fogacskát?

Klarissza, Matyi tiszta apja!! :shock: Vagy rosszul látom?Naon szép!!

Szezso, éjszakát sajnálom! Mi most 7-kor fürcsi, utána 10 perc szopi, fél 8 alvás magától, alszik 12-ig, 10perc szopi, fél 4, utána fél 7. De múlt héten aludt már fél 8-tól, háromnegyed 5-ig is!Ja és nem alszik közöttünk, magától a kiságyában alszik el este is. Szopi után megsimizem, megpuszilgatom és irány az ágy. Egy ideig eldumálgat, aztán elalszik.

Baba, már csak 3 nap!!!! Mintha én mennék uh-ra úgy izgulok értetek!

Kép
kata05
 
 


ja egyébként baba az én első Uh-m dec.19 :wink: nosztalgiaizgulás részemről :lol: :lol: :lol:



szegény szomszédnak fel kell szedni az összes laminált padlót, kiszárítani alatta és újra vissza.. :twisted: most végeztek vele, szegények és kezdhetik újra :cry:
Vendég
 


köszönöm a névnapi köszöntéseket :D

Kép
gaby25
 
 


Boni:szegény szomszédaid :cry: .Annak azért örülök, hogy nem veletek történt.
MINDENKINEK köszi a drukkot.Állandóan aggódok.
Volt olyan valakinek, hogy úgy érezte, mintha beleszúrna néha a fájdalom a hüvelyébe is?Olyan fura és úgy félek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim végre valaki aki ezt is érzi!!!! Bocsika!!!! Minden srácomnál ez állt fenn! már azt hittem én vagyok az egyetlen aki ezt érzi! Egyébként ez sajna nem múlik el csak a vége felé :cry:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klara az nem baj, de már mástól is kérdeztem és azt mondta, nem is hallott ilyet és alig mertem megkérdezni, nehogy mindenki hülyének nézzen. Ma nem volt émelygés semmi, de a hasan görcsölget, szúrkál, néha meg ez a hüvelyi belenyilallás., Apa is hülyének néz és csak nyugtatgat. :oops: Ittam 1 korty bort ma is, de azt is sokallta.Pedig jó görcsoldásra, mert kipróbáltam. Már többször használtam arra most az utóbbi napokban. Remélem az IR-nek nem árt és a gyógyszerekkel is összefér 1-2 korty házi vörösbor.
Tanácsok, bárkitől, bármi jól jön.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim én is éreztem!!!!! és a vörösbor csak használ! nyugiiiiiiii! :wink:
Vendég
 


Baba, én nagyon sokat éreztem. Pont az első uh-ra mentünk mikor először volt. Az ágyból alig bírtam felülni annyira nyilalt! Hú de szar érzés volt. Bort nyugodtan igyál, és 3*2 magneb6 mehet!! Apának is nyugi, ő is igyon egy kis bort!!! :D Ott van életetek kincse a pocakodban!! Sok-sok puszi!!!
És ha bármi aggodalmad van kérdezz tőlünk!!! Akár priviben is jöhet!!

Kép
kata05
 
 


esik a hóóóóóó

Kép
Vendég
 


Boni, itt is, juhhéj!
Azon gondolkodunk, du.ki kellene menni a Vörösm. térre, de útálom a lökdösődő tömeget.Boni, Ti nem mentek ki?(véletlenül)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim szeretnék, de apa dolgozik, utána meg nem nagyon akar, pihi jár neki. de szerintem hétvégén bazi sokan vannak.. :cry:

bkvra meg nem szívesen ülnék Zsigával, pedig a 105ös majdnem ott tesz le.. és csak 10 perc.,no még átgondolom..

te is jönnél?vagy kell valami?
Vendég
 


no lementünk sétálni a hóban
Vendég
 


csak rég találkoztunk.Nem vásárolni mennék, csak nézelődni, de hol van kedvem, hol nincs.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


köszönöm lányok a biztató szavakat,aranyosak vagytok.

ma reggel megjött :cry:

KépKép
bettike83
 
 


Bettike, sajnálom, de majd legközelebb!Ne keseredj el.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gaby
Gyönyörű Máté :lol:

Bettike
Sajnálom a nega tesztet! :cry:


Klarissza
Valakinek igen nagy nyelve van :lol:
Szép képek! Matyi tényleg tiszta apja! :)

Egy csöppet eltűntem. idő közben volt egy kis epekő műtétem félig. Aztán a ami cukorterheléses dolgaimat kellett kihevernem elég szar lett. A végén terhességi cukrom van....

Kép

Kép
princzike
 
 


Babim! :)

Holnap akkor uh? és hánykor? Ill. mikortól várhatunk híreket? :)
szilbee
 
 


Babimék! holnapra extrahipermegaszurokhegyek! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!
Naná, hogy nem tudok aludni! :lol: Meglepő??! :oops: :lol:

Szilbee:8-ra megyek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babám! talpon vagyok veled! jaj emlékszem milyen gyomoridegem volt amikor mentem a Kaáliba! :oops: csak úgy vánszorogtak a percek.. aznap jobban mint az előtte lévő napokban! puszedlinek üzensz? remélem ide is beír majd :lol:
Vendég
 


még senki nem kérdezte, hogy kinek üzenek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


nekem :lol: jaj most már kukucska van szerintem... csuriban kezem lábam
Vendég
 


Baba, már biztos láttátok ŐT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ++++++++++++

Kép
kata05
 
 


Boni, jövőhéten egy tali?

Kép
kata05
 
 


BABA ÜZENETE:
"MÉHEN BELÜL, MINDEN OKÉ ÉS HIHETETLENÜL BOLDOGOK VAGYUNK!"


DRÁGA BABIMÉK! MI IS CSALÁDILAG!!!! VIGYÁZZATOK A KIS IMÁDOTTATOKRA!
Vendég
 


HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!! ÉLJENNNNNNNNNNNNN!! Itt pityogok!

Kép
kata05
 
 


KATÁM BENNE VAGYOK A JÖVŐ HETIBE :lol:

ÉN IS PITYOGOK

:lol: BABAIMÁDÓ VÉGRE A SAJÁT KIS POCAKLAKÓJÁT IMÁDHATJA! :lol:MEGÉRDEMLI!
Vendég
 


Én mobilis vagyok!!! Csak beszéljük meg! Vírustól nem félünk! :lol:

El se hiszem, csodababa, én még emlékszem mikor ti drukkoltatok nekünk. Hihetetlenül jól esett a bátorítás!

Coca, Hannáját az Isten Éltesse! Mikor is van/volt a szülinapja? :oops:

Kép
kata05
 
 


Hát ez nagyon SZUPER!!! :mrgreen: :mrgreen:

Jajj de örülök! :lol: :lol:

Boldog várandósságot! :lol: :lol:
szilbee
 
 


Baba: :) Nagyon örülünk a jó hírnek,vigyázz magatokra :)
stephie
 
 


Nagyon szépen köszönjük.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bonikám, köszi a híradást!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


kérjük a Vuk-os vonalzót!!!!! :lol: :lol:

KAta mi felvettül oltást, így én se.. :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?