Új privát üzeneted érkezett!

Hello!

Drága Babim enyim nagyfiam már 11 éves és anyukája még mindig szétaggódja magát ebből sajna az következik, hogy nem igazán engedem hosszú pórázra pedig tudom, hogy ezzel csak kárt teszek neki, de annyi rosszat hallani a mai gyerekekről és hiába neveljük mi normálisra a gyereket ha más szülő meg egy harcost nevel belőle aki bántja! Most sajna nálunk is ez van :roll:
Enyim hasam is nagyon sokáig fájt! No para! és sok-sok drukk és puszi nektek!!!!!!!!!!

Puszi neked is szorítunk ám természetesen a csodababáért!

Ancsa remélem a kúra meghozza az eredményt és januárban neked is lesz újabb kisbabád!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klara:mi történt fiacskáddal??Mi a baj?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim éjszaka hogy telt?
Ja nincs komoly baj csak nem jön ki a padtársával, de már szóltam az oszifőnek és elülteti. Hiába válogatják össze ebbe az új iskolába a gyerekeket sajna az aggresszió kiszürhetetlen :cry:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 

 
 

kata: nem tudtam, hogy te vagy a képen :oops: Hát igen, ez a hátránya annak, ha az ember lánya nem ismeri személyesen a többieket ..

szezso: köszönöm a kérédsedet, Szandi már nem beteg, én ma megyek újabb szurira, jövő héten meg nőgyógyász, ultrahang. Sokat fekszem, igyekszek a mozgást a minimálisra csökkenteni.

babaimádó: mennek a drukkok továbbra is, remélem, hogy végre minden jól alakul. Vigyázz magatokra. :)

klara: az én nagylányom még nincs 10, de már nálunk is mennek az iskolában a gonoszkodások. Igaz, a lányoknál nem a fizikai, hanem inkább a lelki genyóskodás megy. Gazdag, mindent megkapó, gonosz kislány , kontra kevésbé jómódú visszahúzódó bajkerülő lányok
stephie
 
 


csajok, Máténak alul bújik ki mé.g két fogacska, nem úgy szokott, hogy alul kettő felül kettő? :?: :shock:

Kép
gaby25
 
 


Gaby :lol:

Mátéknál nem! :wink: Nálunk így nőtt:
alul kettő, jobb felső vámpír, felső egyik, bal felső vámpír, felső másik! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


ezt találtam

A fogzás menete

Kb. 6 hónapos korban jelenik meg a két alsó középső metszőfog (ebben lehetnek egyéni eltérések, egyes babáknál már 3-4 hónaposan kijönnek, másnál meg csak 10 hónaposan bújik ki)
8 hónapos kor körül valamikor kibújik a két felső középső metszőfog is, de az sem ritka, hogy a felső szélső metszők bújnak először és utána a középsők
10 hónapos kor körül az alsó szélső metszőfogak bújnak ki
12-14 hónaposan a két szélső felső metszőfog tör át
14-20 hónapos kor között először általában az alsó, majd a felső kisőrlők bújnak ki, majd a négy szemfog következik, de s babánál előbb a szemfogak bújnak és csak utána a kisőrlők
24 hónapos kor körül jönnek ki a nagyőrlők
36 hónapos korban bújnak elő a hátsó zápfogak

Bettike
akkor neked nagyjából eszerint van, de nekünk az alsó metszőfog jött ki most, amit 10 hónaposra írtak, a felsőnek kell előbb jönni

Kép
gaby25
 
 


Gaby!

Hát, akkor még sem stimmelünk mi sem, mert alsó szélső metszőfog nincs, viszont már van egy alsó kisőrlő! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Jó reggelt!

Kép :lol:
Vendég
 


Boldog Mikulást a piciknek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, már csak egy hét!!! Drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boldog Mikit mindenkinek!!!!

Kép
kata05
 
 


Kata, köszi. Nagyon nehezen mennek a napok. Tegnap annyira aggódtam, csináltam egy tesztet is. :lol: :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, azt elhiszem nekem is vánszorogtak még az órák is! De az élmény mindenért kárpótolni fog kedden!!!! Papírzsepit vigyél! :wink:
Muti a tesztet! Még nem is tettél nekünk fel, szeretnék benne gyönyörködni!

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Baba igen kérünk tesztet! :lol: hú tényleg nagyon idegtépő a várakozás! de te ott voltál amikor az első UH-t a kezembe kaptam :lol: emlékszel? :oops:
Vendég
 


babim
bizony, ilyenkor vánszorog az idő, de meglásd, a 9 hónap gyrsan eltelik :D muti tesztet :D

na teszek mikulás képeket
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
gaby25
 
 


hello!

Babi tesztet+++!!!!!!!!!!

Mi wellneselni voltunk a hétvégén nagyon szupi volt! Középső fiam agyon aggódta magát, hogy nem fogja megtalálni a mikulás! De megtalálta :wink: Még mindig hisz a Télapóban :roll: pedig már 9 éves, de nem merem neki megmondani az igazat, mert tavaly lebuktam a csillaggal is (nálunk a Jézuska a csillagot hozza a fa tetejére ajándékot pedig nem tőle, hanem az Ő születésnapja ünnepére kapnak a rokonoktól, ki nem állhatom amikor azt mondják a gyereknek ezt a mama Jézuskája hozta, ezt a papa Jézuskája :roll: ) annyira rosszul eset neki, hogy sírt vagy két napig. Valahogy nagyon kíméletesen kellene neki elmondani, de szerintem már csak jövőre!

Látom Máténak tetszett az ajándék :lol: Egyébként ahány gyerek annyiféleképpen jön a foguk! Nekünk alul van három felül négy és most az örlők jönnek :roll:

Steph hogy vagytok? Nőgyógyihoz írtad, hogy ezen a héten mész majd írd meg mit mondott! És pihenj! Majd a csajok megcsinálnak mindent :lol:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


most látom, a 4. képen becsuszott Máté bal szeme :? ebben a korban még normális, vagy kéne szemészetre vinnem? :roll:

Kép
gaby25
 
 


Gaby nekünk kb. 1 hónapja nőtte ki, de a mai napig ha nagyon-nagyon fáradt még kicsit bemegy az egyik szeme. Doki szerint egyáltalán nem kórós.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


klarissza
mikor fáradt vagyok, nekem még ma is becsúszik :lol: lehet tőlem örökli :?

Kép
gaby25
 
 


Gaby, milyen cuki a kisfiad!

Boni, öregszem és az uhura nem emlékszem, bocsi :oops: :oops: :oops: :oops:

Mit kaptak a picúrok? Egyáltalán mit szóltak?

Tesztek: felraknám, de túl nagyok, majd valamikor teszek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

ez a tegnapi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Puszedlinek hála fel tudtam tenni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba: ez fantörpikus :) szép erős zebra jupijééééé ++++++++++
stephie
 
 


Babim dönörűűűűűűűűű np problémo pároddal voltatok a Kaáliban, és tök jó volt, hogy amikor kijöttem, egyből volt kinek mutogatni ... hihi

GAby én febr 5 én viszem szemészetre CSiguszt.. mert ő is néha befelé néz egyik szemével.. nem látszik nagyon, de én látom.fogak nekünk is összevissza.
Vendég
 


Baba, hurrá, nagyon szép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hideg futkos a hátamon!!Hát tényleg egy csoda, kis augusztusi csoda!! :lol: (Puszi, köszönjük)

Lőrincnek a mikulás, zselés hűtőrágókát, csörgőt, amit szintén tud rágni, meg rucit hozott.

Kép
kata05
 
 


no látom tegnapi irományom eltűnt :twisted:

anyukák ide is tegyetek fel képeket! :evil: :lol:
Vendég
 


na jó majd én
Kép Kép Kép
Vendég
 


babim
ez szuper erős zebra :D +++++++++++++++++++++++++++++

Boni
húúú mekkorát nő csigusz, megnyúlt.

Kép
gaby25
 
 


Baba GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon szép csíkocskák!

Boni, de megnőtt Zsigi!

Raknék pár képet:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

kispiskóta
 
 


Piskóta, nagyon cukik. Nagyfiad mit szól a tesóhoz?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsu nagyon cukik! nekem mindig azok a kedvenceim, amin Marcival kettesben :wink:


Babim már kevesebb nap van hátra :wink:
Vendég
 


Boni, még mindig nagyon sok

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


jó van én is már türelmetlenül várom! :wink:
Vendég
 


Boni, de nagyot nőtt Zsigi!! Olyan sárga rugi nekünk is van! :D

Baba, még mindig+++++++++++++++++++++++++!!

És kép:

Kép

Kép

Kép
kata05
 
 


Kata, szupi az aló kép, nagyon tecc.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Katám de szépek vagytok! :lol:
Vendég
 


Baba, Boni, köszönjük!! Életem értelme, mai napig nem tudom felfogni hogy itt van nekem ő és az enyém! :oops:

Kép
kata05
 
 


sziasztok!bocsi hogy csak igy ismeretlenül irok,de kérdeznék..

már 2 éve próbálkozunk bébivel,most látok némi esélyt hogy van valami.44 napnál tartok,tudni kell hogy nekem mindig is maratoni ciklusaim voltak.bár az utóbbi 2 ciklusban kezdett helyreállni,33 napos és 37 napos volt,ez nálam jó.most pedig már ráhuzott 1 hetet,de ez nálam még mindig nem jelent semmit,szoval nem bizom el magam..egy időben mértem a hőmet,de beleuntam és mostanában már nem mértem.valamelyik nap gondoltam megnézem már mennyi a hőm és nagyon magas volt,37.5,és azóta is 37.3,37.4 szoval nagyon magas,ma is 37.3 volt,bár görcsölgetek eléggé.beteg nem vagyok :!: másnak is volt ilyen magas???holnap tesztelek...

KépKép
bettike83
 
 


mielőtt megjön,mennyi idővel szokott leesni a hő?

KépKép
bettike83
 
 


Bettike, nagyon biztató hőd van! Én már tuti teszteltem volna! Nem mindig esik le a hő, volt olyan nekem h nem esett le és mégis megjött. Bár ilyen magas hőm nem volt. Drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
kata05
 
 


Szia Betti!

Előszöris tudni kellene azt, hogy eddig mennyi volt a hőd, mert vannak akinek elég magas az alaphője pl.: kisfiamnak 37,3 ,ha nem ez áll a dolog hátterében akkor akár lehetsz babás is! A holnapi tesztből kiderül! Nekem változó, hogy mensi előtt mikor esik le van, hogy már 3 nappal előtte, de van hogy aznap.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


alaphőm olyan 36.5 körül van,pé-kor is max 37.1 szokott lenni,de ilyen magas még soha nem volt :!: :!: persze betegségeket leszámitva,de ahhóz meg még kevés lenne ez a hő

KépKép
bettike83
 
 


Jó reggelt!

Bettike 83 na ? teszt?


láttátok tegnap a híradóban a csőtörést? na az nálunk volt.. fél 12 körül arra eszméltem, mintha mindjárt betörne a víz valahonnan.. félelmetes volt... komolyan... a folyosón szemben lévő lakásban térdig érő víz volt, szegényke most végeztek a felújítással...hétvégén költöztek be.. az ablakot betörte a víz.. .. lenntről nem láttam, mert Zsiga aludt éppen, csak a nyomait amikor sétáltunk délután.. de amikor megláttam a Hiradóban.. hát lementem hídba.. basszus ha belegondolok hogy negyed órával előtte jöttünk fel és pont ott van a babakocsis bejáró :shock:

http://webcast.tv2.hu/tenyek/index.php? ... _id=407975
Vendég
 


Boni, ettől féltem! De nálatok semmi baj, ugye????????????,,Puszillak

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


babim szerencsére nem , mert mi pont a másik irányba néző lakásban vagyunk... de az a hang.. brrr.

és itt egy kép mire számíts később :wink:

Kép
Vendég
 


:lol: :lol: Tudod, hogy imádom Zsigut!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


na tessék megőrülök :oops:

levette a polcról a popsikrémet. amíg elmentem mosdóba . még jó hogy nem volt benne sok.. remélem nem lesz baja tőle.. biztos nyelt belőle.. :oops:

nem tom sírjak e vagy nevessek

Kép
Vendég
 


mai hő 37.1 lett

várom a postást,remélem ma hozza teszteket.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike remélem megérkezett a postás és csak csupa + tesztet hozott!

Boni édes ez a gyerek ilyen csintalan is marad :lol: Mátyásom tegnap valahogy rájött, hogy ki tudja dugni a nyelvét azóta egyfolytában gyakorolja mivel mi meg nevetünk rajta. Szerintem bohóc lesz! Ez vagy az 5. ilyen produkciója :wink:
Csőtörést sajnálom akkor te most már tudod milyen hangja volt anno annak idején a tsunaminak félelmetes :!:

Lőrinc és Bende baba is már milyen hatalmas :lol:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Sziasztok!

Gaby: nagyon édes Máté, ezeken a képeken nem annyira egyértelműen Apja, inkább nagyon is vegyes :wink:

Kata: cukik vagytok együtt :-D ez az új frizud? Csini :-)

Zsu: a kedvencem a pusziszkodós kép, nagyon helyesek :-D

Boni: először is minden képen megnéztem Zsigi szemét :lol: hiába, elsőre mást nem látni belőle :lol: remélem inkább nevettél, mikor megláttad popsikenőcsös képpel :lol: :lol: :lol: csőtörés durva :-(

Babim: a Te első babafotód is nagyon szép :-D még akár szülinapi baba is lehet, ugye? :-)

Klarissza: mi most ott tartunk, hogy Bendinek fülig ér a szája, ha kidugom rá a nyelvem :lol:

Bettike83: drukk a + teszthez!! :-)

Mi megvagyunk. Bendi újabban megint 2x kel éjjel, pedig már olyan szépen beálltunk az 1 kelésre. A legrosszabb, hogy a második után (ami kb hajnali 4-5), nem nagyon alszik vissza, így családilag akkor kelünk. Aztán persze ő 6-7 felé beájul, mi meg folytatjuk a napot :-) Már kezdek lemerülni...

Bendi csirkét eszik :-D
Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?