Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!

Azt hiszem, én most elmegyek aludni, nem valami jó napom volt. Mindenkit puszilok, JÓ ÉJT!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


szép álmokat bikfy!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Nita gratula a kisöcsihez, gondolom Máté is örül.
Bikfy szerintem is próbáld meg az egyik füleden be, a másikon ki dolgot, bár a rokonok közt elég nehéz. Könnyen meg tudják bántani az embert.
Nálunk a baba valószínűleg Emma lesz, ha megmarad, nagyon el vagyok kenődve, mert egyre többet keményedik a hasam, szerencsére a méhszáj még nem tágult, a dokim szigorú fekvést mondott. Amit betartani nem könnyű, javarészt egyedül vagyok itthon Levivel. Tegnap 9x keményedett, pedig feküdtem amennyit tudtam. Szedem a MagneB6-ot 3x2-t. Még olyan pici, be vagyok tojva.

Kép
Kép
naegele78
 
 

 
 

naegele....örűl nagyon mindenki!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Naegele de jó neked, hogy kiscsaj van a pocakban :lol: El tudom képzelni, hogy egy 5 éves gyerek mellett nem nagyon lehet pihenni, de azért próbáld meg. Nem tudsz segítséget kérni valamelyik nagyitól, testvértől vagy valakitől? Ne aggódj, Emma erős kislány nem lesz semmi baj :D Csak ezt mondogasd magadnak. Tudod, pozitívan!! :lol:

Nitám nagy kár volt elajándékozni azokat a ruhákat :roll: Ezt velem is eljátszották, hogy majd adnak ruhát aztán semmit sem kaptunk. Ez konkrétan unokatesómék voltak. Mi csak akkor vagyunk jók, ha elromlik a számítógépük, akkor egyből hívják a férjemet, hogy segítsen megjavítani.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


hát tényleg nagy hiba volt......de most semmit se fogok senknek oda adni az tuti!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok csajok? Megint nagyon eltűnt mindenki... :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


én vagyok......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sajnos én is vagyok pár napig, mert lebetegedtem. Itthon fekszem lázasan... :evil:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Rég nem voltam, de azért helyzetjelentek.
Sajnos a terheléses cukrom 7,8 lett, és a diabetológián kötöttem ki. Most méregetem a cukrom és diétázom, de a reggeli értékeim sajnos magasak. Úgyhogy lehet inzulin lesz belőle.
Baba miatt nagyon aggódom, és mindent megteszek érte.
Most jelenleg egész nap számolok, méregetek mit ehetek, mit nem, ésg ha igen miből mennyit. Méregetem a vércikrom. 24 órás pisit gyűjtök, heti rendszerességgel járok diabetológiára, illetve vérvételre.

Virág, Encike nagy gratula a babákhoz,és a gyors szüléshez.

Naegele: ne mond azt, hogy ha Emma baba megmarad :twisted:
Megmarad, és ezt kell mondogatni.
A 16 héttől a 24 ig én is nagyon keményedtem, és feküdtem végig. Elötte véreztem, most meg a cukor dolog. De én megszülöm ezt a babát, és egészséges lesz punk-tum! Kicsit pozitívabban. És gratula a kiscsajhoz. :lol:

Nitácska neked meg az újabb fütyishez gratula :lol:

Nyanya, Teri: lehet, hogy most ennek így kell lennie. Kicsit a munka eltereli a gondolataitokat, és nem ezen fogtok állandóan gondolkodni. Aztán észre sem veszitek, és már ott is lesz pocaklakó.Nyanya, ha nem érzed biztosnak a régi mhelyedet, akkor kezdj el keresgélni. Azzal nincs veszíteni valód, hogy elküldöd az önéletrajzodat, és eljársz interjúkra, úgy is addig teheted meg, amíg nem mész esetleg a régi mhelyedre melózni. És szerintem egy jó angol nyelv tudással tök jó állásokat lehet találni. Ne légy magaddal szembe kishitű.
Teri, és Bikfyvel egyetértek abban, ha jön a baba, és veszélyeztetettnek titulálnának igen is ott kell hagyni a mhelyet, mert a baba a fontos. Legyen is az bármilyen munkahely. Igazából senki sem pótolhatatlan, ezen az elven tuti megoldja majd a munkáltató.

Drága Bikfy, először is jobbulást neked? Mi a bánatot sikerült összeszedned?
Annyira becsüllek a pitartásod miatt, és csak így tovább :wink:

Princike mi van a véreredményeddel? Kiveséztétek a dokiddal?

Rakok fel pár képet a kiscsajomról, a képek 25+4 naposan készültek a kis balerinámról.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab!

Gratulálok, csodálatosan szép a kisbabád!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Adri gratulálok Zora babához, látom jókat mocorgott az uh közben :lol: Nagyon vigyázz magadra és a továbbiakban is csak ilyen pozitívan :lol: Mikor Barnust vártam nekem is gond volt a cukrommal (előtte soha), de pont határértéken volt az eredményem, így kis odafigyeléssel megúsztam a dolgot. Nem irigyellek, mert baromi nehéz betartani. Szinte alig ehetsz. Tessék kicsit gyakrabban jönni :!: Köszönöm bíztató soraid, jól esett, amit írál :D Már el is kezdtem állást keresni, persze kizárólag nyelvtanári munkát. Csütörtökön már megyek is egy beszélgetésre :D Drukkoljatok :roll:

Bikfy mit kaptál el? Kitartás és gyorsan gyógyulj meg! Küldök neked gyógypuszit :D

Kép
Kép
nyanya77
 
 


irdab....nagyon eltűntél..........de jó hogy ujra vagy........remélem többet jössz ezután?!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya!

Nem tudom mi ez, nagyon fáj a torkom, a fejem, az izületeim és sajnos be is lázasodtam.
Délután picit jobb volt, már kezdtem örülni, most meg megint nagyon fáj mindenem.

Jó éjt mindenkinek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy nem influenza?annak vannak ilyen tünetei nem? :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya!

Nekem is határértéken volt a terhelésem. Azaza 120 perc után 7,8 mmol/l. Ez a max, de mostmár ez + nak számít.
Az az igazság, hogy a kismama diabéteszt egyre jobban szigorúan veszik. 2 hete diétázom. (160 g /nap szénhidrát) Éhes nem vagyok, és nagyon be tartom, de azért csak lecsúszna egy egy fagyi. De a legjobban a tejecske hiányzik. Nah mindegy babóért mindent.
És mostmár ha a diabon kötsz ki, és egy órával az étkezés után 6,9 felett van a cukor rendszeresen inzulinoznak. Nah és nekem a reggeli utánniak vannak fölötte 7,2 töl 7,5 ig. A többi 6,9 alatt van.
Ma voltam kozmetikusnál a csaj mondta h. a terhelésese volt 5 éve 9,6 és csak diétáznia kellett.
Illetve a diabon is van egy csaj két éve neki is 7,8 volt diéta, most erre az értékre már inzulin a második babóra.

Csütörtökön szorítok neked, és majd gyere a beszámolóval az interjúról.

Bikfy jobban vagy? Elég influenza gyanus vagy?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


bikfy remélem már jobban vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Adri gyönyörű a babád. Magán diagnosztikába mentél, vagy a kötelező alatt készítették? Én is gondolkodom, hogy el kéne menni, de nálunk csak magán van, 15-ért, és a férjem szerint szóba sem jöhet. Kitartás a diétához.
Bikfy gyógyulj meg minél előbb!
Nyanya, drukk csütörtökre.
Akkor lesz az oviban anyák napja, az első nekünk, remélem nem bőgöm végig.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Köszi csajok, nem mondta a doki, hogy mi a baj, kaptam gyógyszert, de már jobban vagyok. De nagyon jót tesz a pihenés. Torkom, fülem még mindig oda van.

Képzeljétek, a mensim is megjött 1 órája, fáj mint a fene, hogy a jegesmedve b...a meg. De legalább pontos volt 29. napra jött meg, pedig se nem diétáztam, se nem tornáztam. Nem értem én ezt.
Elkeseredve nem vagyok, úgysem akartam januárban szülni. Remélem azért nemsokára én is mami leszek. :lol:

Mindenkit puszilok! Jó éjt!!!!!!!!!!!!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy mihamarabb gyógyulj meg te is!!!én is beteg vagyok..... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitám!
Mi van veled? :shock:


Tudtok valamit Princzikéről? Merre lehet?

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy jól vagyok köszi.csak nagyon köhögök.meg vagyok fázva .... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita, Bikfy! Hogy vagytok? Remélem már meggyógyultatok!!!!

Naegele! Ne aggódj, minden rendben lesz! Csak ne idegeskedj!!! Figyeld meg, Emma baba még rá is fog húzni pár napot! :wink:

Adri! Juj de gyönyörű a kicsi lánykád! Most irigykedek ám nagyon! Én is a 4-d genesisben vtam annó uh-n :lol:

Nyanya! Hogy állsz a munkakereséssel? Mi volt csütörtökön?

Lányok! Mi van olyankor, h ma vagyok a ciklus 24. napján (32 naposak a ciklusaim), tegnap vettem lh-tesztet és tegnap délután kipróbáltam, pozitív lett, ma reggel is az volt (tudom h reggel nem szabadna csinálni, de vhol olvastam h jóstesztként meg igen). Csináltam terhességi tesztet is, de az meg totál negatív. Létezik h eltolódik a pé? Kicsit betojtam... :oops: :oops: :oops: Mi a franc lehet ez???

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci!

Én megmondom őszintén, nem hiszek az lh teszteknek. Nálam abszolút nem is használható, azt hiszem a PCO-soknak mindig pozit mutat. Ne görcsölj, inkább szeressétek egymást sokat.


Most mesélek valamit, remélem az illető nem haragszik meg érte. Egy másik topicon olvastam, hogy a csaj tesztelni akart, leugrott a patikába, kért egy terhes tesztet. Pisilt és két csíkos lett. Meg is örült, de nagyon. Mikor elolvasta a teszt papírját, kiderült, hogy a patikus nő véletlenül összekeverte a dolgokat és drogtesztet adott neki. Na ez a durva. :shock: Innentől kezdve kétszer is elolvasom majd, mire pisilek. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


pruci nekem még folyik az orom és még néha rámjön a köhögés.....de már lényegesen jobb........
az lh ha folyamatosan pozitív akkor jelezhet babát is!!!!!!csináld tovább!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy! Köszi a véleményt! Jól meg is néztem h milyen tesztet is vettem :lol: Remélem nem drogteszt volt benne. Elméletileg lh. Én most csináltam ilyet először. Majd kiderül. Nem lenne baj ha baba lenne, csak hát gyógyszert szedek és egy kicsit megijedtem miatta, de ma már nem vettem be.

Nita! Vigyázz magadra! Gyógyulj meg hamar! Sok kamilla és hársfatea mézzel. Délután megcsináltam a maradék kettőt, de mindkettő az érvénytelen kategóriába tartozik: egy csík se volt rajta, majd jóval később kettő. Biztos bennem van a hiba. Béna vagyok én ehhez. :lol:
Holnap lehet h veszek vmi hiperérzékeny tesztet, hátha kiderül vmi, m a gyógyszer miatt jó lenne tudni.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci az lehet hogy hibás volt.........drukk hogy babás legyél!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Pruci nem tudom mi lehet ez :roll: Én használtam lh tesztet kétszer is. Nem jött be :( De drukkolok, hogy az legyen, amit szeretnél :D

Nita remélem hamar meggyógyulsz. Vigyázz magadra!

Bikfy érdekes a sztorid :shock: Hogy a fenébe lehet a terhes tesztet drogtesztnek érteni :shock:

A csütörtöki interjú jól ment és szimpi is voltam, de van egy kis bökkenő. Sajna minimálbérre jelentenének be, a többi zsebbe menne, de emiatt nekem nem is jó. Így a következő GYED-em egyenlő lenne a nullával :( Pedig nagyon tetszett a dolog, pici gyerekeknek kellene angolt tanítanom ráadásul nagyon rugalmas munkaidőben. Direkt jól jött ki, hogy van egy kicsi gyerekem és így gyakorlatom is meg az is, hogy Angliában lehúztam két évet. Holnap még felhívom a csajt, akivel beszéltem, de nem hinném, hogy ha szépen megkérem bejelentene rendesen :(
Most van egy másik lehetőségem. Ez nem nyelvtanári munka, hanem asszisztensi, de 6 órában és nagyon kell az angol, mert amerikai ügyfelekkel kellene tartanom a kapcsolatot. Ráadásul elég jól fizet. Ebben a 6 óra tetszik a legjobban, mert akkor emberi időben tudnék Barniért menni az oviba. Itt van ismerős.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Ja! Azt elfelejtettem írni, hogy úgy néz ki júliusban megyek vissza a régi helyemre, ha addig nincs más. Júniusban itthon leszek táppénzen, a nyár hátralevő részét meg beosztják a nagyszülők és a férjecském szabikkal egymás közt. Húzós lesz, de nem tudok mást csinálni :( Az egész nyár összesen 68 munkanapból áll, ezt nem tudom megoldani szabival meg táppénzzel, mert akkor nem marad arra az esetre, ha Barni beteg lesz, vagy valami. Márpedig erre jó esély van, ha közösségbe megy. Úgyhogy júni végével vége az itthon töltött időnek kettecskén a kisfiammal és ezért fáj a szívem. Ezt az időszakot már sosem lehet visszahozni. Elkezdődik a munkába járós, oviba rohanós élet és ebbe nagyon nehéz lesz beleszokni :cry: De én még így is szerencsésnek mondhatom magam, nem mindenki tudja megoldani sajnos, hogy 3 évig itthon van :( A másodikkal már én sem fogom tudni :cry:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Jó reggelt!

Nyanya! Ez az első munka érdekes lehet, de anyagilag nagyon nem jó. Ez ovi vagy micsoda? A másik elég jónak hangzik. Ott rendesen bejelentenének? És a kettőt nem lehet együtt csinálni?
Ne is mondd a 3 évig otthon maradást! Én is úgy lennék még itthon Petával, de sajna a pénz meg kell. Bár ha a párom találna vmi normálisan fizető állást...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


nyanya drukk hogy ugy legyen ahogy neked jó!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Rendeltem lh tesztet, azaz vaterán nyertem (20db-ot 1900ért), majd meglátjuk mi lesz. Nem hiszem h baba lenne, m már érzem h meg fog jönni. Igaz, csak jövő héten kellene, de már fájdogál a hasam mensisen. De ha ezek is pozitívak lesznek, akkor irány a doki, h vmi nem stimmel odabenn.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jó reggelt!

Csajok!
Mi van Princzikével? Tud valaki róla valamit? Izgulok érte. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt!

Bikfy! Én sajnos nem tudok semmit róla. Ugye nincs rossz érzésed vele kapcsolatban?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


én se tudom mi van princzikével........de remélem jól van....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya: ne add fel, és legyél kitartó. Keresgessd csak a számodra a legmegfelelőbbet. Van még másfél hónapod rá.

Teri én még sohasem nyertem semmit :cry:

Bikfy meggyógyultál már?


Közben én is lebetegedtem múlt hét szerdára. Torokfájás. Csütörtökre már hangom sem volt. Voltam a háziorvosnál is, de ugye semmit nem szedhetek. Még mézet sem kanalazhatok a cukor miatt, de azért túl éltem. Még köhögök, meg folyik az orrom. Tegnap voltam a 6 pontos vérvételen. Szerdán diabetológia.
Ettől az időtől meg keményedek de nagyon :cry:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


irdab nekem ugyan ez volt....de már csak az orrom folyik.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem is ugyanez volt. 2 nap némaság, előtte gyilkos torokfájás.

KépKépKép
bikfy
 
 


de már mindenki jól van!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Adri! Ezt ne úgy képzeld, h megnyertem és megkapom ajándékba, hanem licitálni kell és akié a legmagasabb licit, azé a termék. :lol: Ez fix áras volt, 20 db 1990ért.:lol: De mégis olcsóbb, m a boltban az 5 db 2500ért...
Amúgy érdemes nézegetni, m már vettem gyerekruhát is tök olcsón ott. Van aki bútort, babakocsit, stbt vesz így.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pruci 2009.05.13 08:08-kor.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


én az expresszen vettem bencus babakocsiját....igaz az nem licitálós....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az is jó! Nekem az tetszik ezekben, h majdnem vadi új dolgokat lehet kifogni egész olcsón. Én is néztem az Expresszeben egy Mclaren babakocsit, 24 volt, de Petra nem hajlandó már beleülni, és ezért inkább nem vettem meg.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!
Jól eltüntem megint. :oops: :oops: :oops:
De azért olvasgattalak titeket.
mi most ott tartunk,hogy március 25 óta megint nem jött meg.valószínű,hogy az egekben van a TSH-m.elegem van!!valahogy semmi nem jön össze.1 dekát sem tudok fogyni!!!tegnap is már kínomba elsírtam magam amikor kiderült,hogy egy volt kollégám augusztusban szül.persze örülök neki,hogy neki sikerült,de nagyon vágyom már egy babóra én is.6 féle gyógyszer,többnyire vitamint szedek!ÁÁÁÁÁ :evil: :evil: :evil:

Lányok!ha megfáztatok ne egyétek a mézet kanálszámra mert nem tesz jót!ugyanis kiszárít!csak oldva teába igyátok!jobbulást mindenkinek!puszi
Vendég
 


gabóó az is lehet hogy a vitaminok miat nem tudsz fogyni.azokk hízlalnak is......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabóó!
Örülök, hogy jelentkeztél :D De egy kicsit mérges vagyok rád :evil:
A TSH-val nem lehet viccelni!! Ezt tapasztalatból mondom neked. Még mindig nem voltál endokrinológusnál?? El kell menned, mert így csak ábrándozhatsz a babáról. Amíg a TSH nincs rendbe rakva, addig nem fogsz tudni teherbe esni, mert meddőséget okoz, ha nagyon magas. De csak addig, amíg nincs helyreállítva!! Nem kell sírdogálni meg legyinteni rá, hanem cselekedni kell! Ha akarod azt a babát, akkor most az a legfontosabb, högy ezt megoldd! És a hízás is ettől van. Tudom, mert én is akkor híztam, mikor az egekbe szökött :( De onnantól kezdve, hogy be van állítva és szeded a gyogyit rá már el tudsz kezdeni fogyni. Vitamin nem fogja helyrerakni, csak a megfelelő gyógyszer. Kitartás!! Ha már az elején ilyen negatív vagy mi lesz később?? Tessék küzdeni!
Ne haragudj, hogy kicsit kemény stílusban írtam, de úgy érzem fel kell valahogy rázzalak.
Puszi és ölelés neked :D

Kép
Kép
nyanya77
 
 


nyanya ti hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabó!

Barátnőmnek 15 évi küzdelem után beállították a pajzsmirigyét, 3 hónap alatt terhes lett. Na ehhez mit szólsz? Tessék szépen utánajárni. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


micsoda boldogság lehetett nekik a baba!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Köszi a bíztató szavakat!Ma nem tudok elmenni a dokihoz,pedig az volt betervezve,mármint a házidokihoz... :evil: Vérvételre szeretnék elősször menni,mert 2-3 hónapos eredménnyel úgyis elzavar az endokrinológus.Már azt is kinéztem,hogy hova megyek,dr Csupor Emőkének hívják.Igen,magánba akarok menni,mert nemszeretem azt ahogy a korházakban bánnak az emberekkel,mintha futószalagon lennénk... :roll: Meg ott 1-2 hó mire bejutsz,itt meg max 2 hét!Lehet ezért is kikapok tőlletek, :roll: de elkeztem ma szedni egy olyan gyógyszert ami teltség érzetet nyújt és segítt a kalóriák lebontásában :!: .Egy ismerősömnek 10 kg ment le 2 hónap alatt :!: .Remélem nekem is összejön. :D
Szép napot nektek is!
puszi mindenkinek!!! Kép
Ezt pedig mindannyiunknak kívánom!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: