Új privát üzeneted érkezett!

Hello

Vagyok, csak olyan nyomin...most ébredtem a délutáni szunyókálásból. Olyan gyorsan mennek a napok :roll:

Boni: annyira édes Csiga, és nagyon emlékeztet a barátnőm kislányára, hasonlít rá külsőre :-)

Boldog szüli-, és névnapot, akiével adós vagyok még :-D

Tegnap volt nálam védőnéni, 1 órát beszélgettünk mindenféléről.
Hétfőtől 2 hétig szabin lesz ő is, meg a gyerekorvos is :roll:

Kata: Neked a szept.9. jó lenne szülésre? :-D Boni, bocs... :wink:

Robcsi: hogy milyenek az éjszakák? 3 óránként kelek :lol:

Pénteken nekem is már NST lesz...

Szépek a pocakfotók!!! Jó volt nosztalgiázni :-D
Enyém 36. hét:
Kép

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Boni: küldtem :D

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Robcsi, kicsi lánykádnak Nagyon Boldog Szülinapot!! Éjszakák nagyon jól telnek, mára este fél 11-től, reggel 6-ig aludtam (akkor is csak apa kávéja ébresztett az ágyban) :D . Én nem járok pisilni, igaz a víz sem megy le a lábamról.

Szezso, nekem jó. :D Szép csini a pocid, hát nem híztál sokat. Éss gratula a 36. héthez. Nálam a vízválasztó mondjuk a 35. hét volt.
Nst, nekem olyan lapos lett hál istennek mint a sivatag. Baba szívhangja tökéletes volt.

Kép
kata05
 
 

 
 

ADRINAK SZERETETTEL :!:
Kép

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Zsú: neked ne lenne meghívó? neked tartogattam, és el is küldtem :D

Pocak fotok klasszak :D de már nem sokáig fogjátok élvezni :wink:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


sziasztok lányok!

szezso: megkaptam a bejelölést :) vissza is igazoltam. Milyen csini a pocid

princzike, surmi mennek a drukkok.

baba:hogy halad a coli ügy? jobban vagy már?

kata: azt hallottam a zone club születések műsorában, hogy nst előtt szőlőcukrot esznek, hogy élénkebb legyen a baba. Nem tudom, hogy mennyi a valóságtartalma, de lehet hogy van benne valami.

klara:utólag is Boldog Névnapot!

Sajnos tegnap előtt megint a sürgősségin kötöttünk ki, mert megint bevéreztem, annak ellenére, hogy még mindig szedem a duphastont. Azt mondta a doki, hogy vagy szigorú fekvés, vagy befektet. Pedig nem dolgozom magam halálra itthon, csak a szokásos főzés, takarítás, de hát azt muszáj csinálni.
Illetve ami még meglepett az az, hogy azt mondta, hogy hüvelygyulladásom van és felírt Klion-t. Pedig csak saját törölközőt használok, nem fürdök kádban, nem ülök rá idegen helyen a wc-re (inkább hazahozom :oops: ) és minden nap domestos-szal lemosom a saját wc-t. Apával meg hát azóta nem voltunk együtt amióta vérezgetek :( Ki érti ezt? Akkor még az is lehet hogy ez okozta a vérezgetést?

14+6
stephie
 
 


Stephike: vigyázzz magadra :D nem tud valaki segíteni a házimunkában ?

tessék pihenni :!: Kép

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Hello

Köszi a pocakdicséreteket! :-)


Kata: neked is mindjárt 36-ra vált a vonalzód :-D húú, de jó Neked, hogy felkelés nélkül végig tudod aludni az éjszakát, irigy vagyok :lol:
én 5-ször keltem ezen az éjen...és este Bendegúz nem hagyott tévézni, fél 10-kor le kellett feküdnöm, mert annyira pörgött, hogy szinte már fájt...

Stephie: holnap betöltöd a 15.hetet, a Duphastonnak igazából már nincs jelentősége, a méhlepény teljesen átvette a progeszteron termelést. Szerintem inkább fizikai oka van a vérzésnek, mint hormonális...lehet a méhszájad miatt vérzel. Megnézett a dokid UH-n? Méhlepény milyen helyzetű? Jó helyen tapad?
A szigorú fekvést tényleg tartsd be, ne legyen gond!!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Stephie én a 28. héten még kórházban is feküdtem a vérezgetés miatt!

szigorú fekvés, no házimunka!!!!!!!! a gyereked az első! :twisted:

Kata Szezsó Nekem szeptember 10 is megfelelne a fiúk érkezése szempontjából.? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: egy nap ide vagy oda :lol:

Szezsó ez a Bendegúz azt hiszem hű a nevéhez! :wink:
Vendég
 


surmi: a lányaim sokat segítenek, de nyílván csak a maguk szintjén, edényeket elpakolni, vajat kivenni stb. A párom is segít ha hazaér, de hát enni meg csak kell :)

szezso: igen, a doki is azt mondta, hogy a duphaston most már inkább a lelkemnek tesz jót, mert a lepény átvette, de fokozatosan kell leállnom róla. Az uh-n a méhlepény jó helyen volt és a magzatvíz is közepes. Biztos, hogy a méhszáj miatt van, de ha most ilyen gyenge, mi lesz később??

katám: persze hogy első a gyerek, de itt a másik kettő is :) tényleg vigyázok

pusszancs
stephie
 
 


stephie: én is szedtem a duphastont, de az lett a vége, hogy 20-dik héten összevarrták a méhszájat :cry: ezzel az a baj, hogy ez is okozhat koraszülést. az is lett , persze nem tudni, hogy miért. így a következönél már nem engedttem az összevarrást, és ki is hordtam 36 hétig :D Perzse azért veled ne történjen semmi ilyen rossz.

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a szülinapi köszöntéseket!

Kata a vizesedéstől eltekintve azt hiszem tényleg irigylésre méltó helyzetben vagy, hogy ilyen jól tudsz aludni.

Stephie, vigyázz magadra! Rendelj most inkább kaját, hétvégén férjecske ki tud takarítani a lányokkal. Valószínűleg tényleg a méhszáj miatt vérezgetsz, de tényleg hanyagold most a házimunkákat, ott egye meg a fene ha most nem lesz akkora tisztaság.

Surmi, köszönöm szépen a meghívót!

Szezsó, szép poci :) Nemsokára már kinn hancúrozik Bendegúz!

Tegnap este 10-ig ugráltak, nagyon elemükben voltak. Réka már fenn van, de a nagy 2 éves még húzza a lóbőrt :)

Kép
Kép
robcsi03
 
 


sziasztok lányok!

szezso: Ez nem jó hír :( titokban épp azon morfondíroztam, hogy a legközelebbi nőgyogyi találkozáson megkérdezem, hogy mennyi az esélye, hogy pusztán fekvéssel kibírjam a szülésig, vagy összevarr-e, de ha ennek is ilyen kockázatai vannak, akkor nem tudom....

tegnap délután csináltam egy kis toroskáposztát, nagy volt a sikere :) azért választottam, mert nem kell mellette állni, csak néha kimentem kavarni rajta egyet. Most csak ilyen dolgokban tudok gondolkodni ami nem igényel nagy pepecselést.

Apa a múltkor megpróbált porszívózni, háááát elég viccesen nézett ki ahogy tologatta a szívócsövet :lol: :lol: Rá inkább bevásárlást, mosást, teregetést, zöldségpucolást, krumplitörést lehet bízni, mert a 8 éves lányom szebben porszívózik. De azért egyáltalán nem vagyok elégedetlen, mert sok olyan férfi kollegám van aki SEMMIT nem segít otthon, az én férjecském meg eddig is csinálta ezeket.
stephie
 
 


Kép

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Szezso, dokinál mi volt? Minden rendben?

Boni, segíts! "MÁLNALEVÉL GYÓGYTEA: tágulást segíti. Reggel-este 1-1 bögre tea, 1 teáskanál teafű 2 dl vízben leforrázva, kb. 10 percig állni hagyva, utána fogyasztható, ízesíthető"
Kérdésem: Akkor a bögrém 2 dl legyen? Vagy egy bögre tea mennyit jelent? :oops:

Stephie, pihizz, de tényleg vedd komolyan!

Kép
kata05
 
 


SZia én 2,5 dl, bögrébe szoktam csinálni.. az egy normál bögre szerintem

juj s izgi hogy itt tartotok

:lol: és lőn 36.hét... kullogtok Szezsóék után :lol:
Vendég
 


Halihó!

Kata: grat a 36. héthez :-D kezded is a málnalevél teát? Én majd kicsit később fogom, egyelőre le kell építenem a Diaphyllint, amíg szedem, nincs értelme inni, mert pont ellentétes hatásúak egymással.

NST-n minden rendben volt tegnap, Bendi mocorgott is, attól tartottam, nem fog, mert reggel nem szokott aktívkodni (bezzeg esténként...).
Kedden megint megyek, azért akkor, mert a hosszú hétvége miatt a péntek kiesik.

Stephie: én azt mondom, ha otthon folyton kísértésbe esel (egy kis takarítás, egy kis főzés, ez-az...), akkor inkább feküdj be a kórházba.

Boni: leredukáltad a vonalzóidat? :-)

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


szept. 10. Ilcsi szülinapja :lol: :wink:

Kép
szilcsi
 
 


Reggelt!

Szezsó le már egy hete asszem.. egy kis nasi és mocorognak ..ZSiga is akkor nem mocorgott, amikor nst volt

Szilcsi

:lol: akokr duplán jó nap fiúk kijövetelére :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Steph, vigyázz magadra, én személy szerint Szezsoval értek egyet-ha kell inkább kórház, nehogy baj legyen belőle.

Surmi, köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drukkolok a szeptemberhez!

Robcsi Adriennek utólag Is Boldog Szülinapot kívánunk!!!!

És hoztam képeket:

Kép

Kép

Kép

Kép

kispiskóta
 
 


Zsú: Bendének rendes kis séroja van :D Édi, Édi, én akarok ilyet :cry:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Hello

De Csajok, a szept.9. az 09.09.09. :wink:

Zsu: a meglepődött fürdős kép a kedvencem :lol:

Ma is voltam NST-n, Bendegúz először nem akart nagyon mocorogni, csak a rámrakott készüléket piszkálta, nem tetszett neki :-) aztán a végén jött a pocakderbi, majdnem folyamatosan nyomnom kellett a magzatmozgás jelzőt, a néni mondta, hogy lassan leveszi rólam a műszert, mert szétrúg a gyerek :-D

Doki szerint még nem fogok szülni, jövő kedden megint NST.

Szép napot!

Hova tűntetek???? :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


sziasztok lányok!

szezso, kata: irigy vagyok ám, hogy ti már itt tartotok :lol:
kezd egyre izgalmasabb lenni nálatok.

baba: mi újság?

Én fekszek amennyit tudok, hogy vigyázzak babóra.Ő jól van, sokat mozog. Az utóbbi napokban nem vérezgettem, csak néha pici rózsaszínes volt.

15+5
stephie
 
 


Stephie, pihengess is! Én is örülök hogy már itt tartok! :wink:

Surmi, örülök hogy taliztunk, még ha csak egy pár buszmegállónyit is! Nagyon jól nézel ki és most sugárzol, jó volt rád nézni!

Szezso, örülök, hogy minden rendben volt az nst-n.

Boni, elfelejtettem neked megírni, hogy Zsúék örülnének a látogatásotoknak ha ráértek majd!!! Foghatsz a kezedben egy hajasbabát!

Voltam nst-n:Gyerekem kicsit hiperaktív volt. Először csuklott , utána meg nem állt a mozgásban! Sikerült felfogadnom a szülésznőt, tündéri, de hugim is nála szült így ismertem.
Kenetet levette a doki, megvizsgált és közölte hogy fel van puhulva a méhszáj, és papírvékony(na ezt nem tudom mit jelent). Jövő kedden kell mennem vérvételre és nst-.re. Doki azt mondta megelőlegez nekem egy könnyű szülést, olyan jól alakul belül minden! Hát ha már ennyit vártunk a babánkra legalább könnyen megszülethetne.Nem tudom megérjük még egyben a szeptembert??!! :roll:

ÉÉÉsss 4 napban takarítunk otthon, aztán irány haza!!

Kép
kata05
 
 


Kösz KATA :D Hát a sugárzást én nem éreztem, inkább csak nektek örűltem , hogy láthattalak benneteket, főleg a KIS HAJAS BABÁT :lol: Gyönyőrű édi volt, és milyen kis kerek formás feje.

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


ZSu imádom a második kölkedet is! :lol:

elmegyünk haza szerdán de hétfő vagy kedd?

Szezsó én 08.08.08at néztem ki, de ZSiga nem :lol:

Szezsó,Kata úgy izgulok már! :lol:

Stephie örülök,hogy jól vagy...

Surmi szóval sugárzol?
Vendég
 


csakazértis megtöröm a többnapos csendet :lol: :lol:

kata: szezso : mi ujság lányok? kettő az egyben vagy jó hírekkel várhatunk rátok?

08.25 AFP
stephie
 
 


Hello!

Elmegyek nyaralni egy hétre és szinte semmi nem történik?

Balcsi szupi volt majd hozok képet is.

Steph jó hogy már jobban vagy sok fekvés gyors kaják ez nálam is bevált :wink:

Zsu micsoda hajasbaba! :lol:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Szép Napot!

kismamiknak kitartás! :lol:
Vendég
 


Stephie, még egyben, hugim úgyis értesít Titeket, vagy Niki ha Zsú nem ér rá!

BONIKÁM, ISTENKÉM ÉLTESSEN NAGYON SOKÁIG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boldog Szülinapot!!!!!

Klarissza, milyen volt a nyaralás?

Princzike, hogy állsz ciklusügyileg? Mikor lehet drukkolni nagyon?

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Először is:

Boninak boldog születésnapot!!!! :lol:

Stephie: még egyben :-) nálad mizujs? Vérzés nincs már?

Kata: remélem nem hajtottad túl magad a takarítással :-) tényleg szuper lenne egy könnyű szülés :-D

Klarissza: várjuk a képeket :-D jó időtök volt :-)

Többiek merre? :roll: pl. Anubias sem volt egy ideje...

Velünk minden oké, néha nyügi vagyok már, de ez belefér :-D holnap én is NST meg védőnő, ha sikerül elcsípnem :-)

Szép napot!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Köszönöm :lol:

Kitartás lánoyk! isszátok a teát?

:lol:
Vendég
 


Boni: én még nem iszom, de hétvége felé tervezem elkezdeni.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Boni, én meg nem merem inni mert fel van puhulva a méhszájam és "papírvékony".

Kép
kata05
 
 


Kata akkor csak homeós? vagy azt se? azt azért szeded majd nem? a 38.héttől?

Szezsó ami késik..én is a 38.héten kezdtem aztán egy hét múlva drágám ki is bújt :lol: 4 óra alatt :lol:

tiszta lázban vagyok miattatok

Apa futáros ajándéka most ért ide :lol: megkaptam az Anne sorozat 6.7.részét! :lol:
Vendég
 


Boni, szerény véleményem szerint a héten meg lesz Lőrinc. :wink: Valahogy így érzem, de ha szombatig semmi akkor én is elkezdem inni, és szedni a homeóst.

Tök jó ajándék!!! :D

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Boni!
Kép

Kata!
Kész vagytok?



Kiváncsian várom a fiúk érkezését! :D Majd sokszor belesek,hogy van-e hír!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, készen! 4 napban takarítottunk, még van egy pár apróság de hétvégén költözünk. Már várom. Igaz néhány dolog még hiányozni fog, de végre otthon leszünk! :D És Lőrinc bútor összeszerelve figyel a lakásban.
Veled mizu? Fiad várja a sulit?

Kép
kata05
 
 


Boni

Kép

Kata, Szezso
Lassan kibújnak a fiúk, de jó :D nemrég még én is arra vártam, mikor fekszik majd a kiságyában Máté, és már több mint 3 hónapja itt van velünk, és fantasztikus :D Hát én szedtem a homeost, de nem csak 4 óra volt mint Boninak :lol: igaz óriásbébi volt a szentem :lol:

Kép
gaby25
 
 


gaby szülés alatt is szedted? :roll:
Vendég
 


Boni
igen, szülés alatt is szedtem.

Kép
gaby25
 
 


Boni boldog szülinapot!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Boni! Boldog Születésnapot! :)

Hűű Kata, de közel a finish! :)

Bocsi, most csak ennyi...
szilbee
 
 


Köszönöm lányok szép borvirágos álmokat :mrgreen:
Vendég
 


Boni!
Hogy telt a szülinapod?

Kata!
Lőrinc biztosan kivárja még,hogy otthon legyetek! :D
Mutatsz képet a szobájáról?
Igen,várja Marci a sulit!Nem tudja még,mi vár rá... :lol: :(
Velem:januárra kerültünk fel a listára! :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, milyen listára? Jó soká... :(

Kata, hát ezek a megérzések engem mindig becsaptak. De legyen igazad, bár az se jó, ha idő előtt kibújna Lőrinc baba. Van még időd szerintem. Türelem! Képet kérünk a szobáról!

Szezso, nyűgimami, neked is kitartás!!!

Boni! Isten éltessen boldogságos szülinapod alkalmából!!! :lol: Majd iszom az egészségedre (szerdán megyek koncertre). Tankcsapdára. :oops: 8)
Leragad a szemem. Jó éjt.

Kép
szilcsi
 
 


Reggelt!

Ancsa drága jól telt, Csiguszommal, mert apája későn jött, de utána elmentünk fagyizni jó messzire a házunk aljába a bejárat mellett nyílt egy cukrászda hihi

az éjjel katasztrófa volt, mert Zsiga sokszor keservesen felsírt, mellettünk aludt, végig szorította a kezem. szegénykém ...

Nekem meg fáj a torkom illetve kapar

:twisted:

hú tényleg sokára kerültök sorra :cry: de remélem végre utoljára...+++++++

Szilcsi de jó lesz! én meg szeptember 10 én megyek az Operettbe a Szép nyári nap című musicalre :lol:

igyál csak :wink:

Szezsó kitartás! mindjárt itt a vége :lol:

Katám kitartás nemsokára végre otthon , bár anyukád biztos elkényeztetett :lol: Szezsó tőled is KAta tőled is képet képet képet meg utolsó pocakfotót!!!!!!
Vendég
 


Boldog Lalinkó és Apája napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam NST-n, meg utána terhesgondozáson. A baba rendben, viszont úgy néz téraránytalanság esete forog fenn :roll: ráadásként még alacsonyabb lett a trombocita számom, ha császár lesz, ez plusz kockázati tényező.
Csütörtökön be kell mennem a kórházba vizsgálatra, újra megnéznek, aztán kiderül mi lesz.

Ennyi dióhéjban...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


sziasztok lányok!

Boniko :) :) Boldog Szülinapot :) :)

Voltam ma védőnőnél meg AFP-n elvileg jövő héten kedd után már meglesz az eredmény

Totál káosz van errefelé. Elmondom miért. Ugye 18 héten kell genetikai tanácsadásra most vagyok 16+4 Kértem időpontot, erre mondják, hogy szept 8. (18+4) Na jah, csak közben kiderült, hogy aki 35 év feletti kismama, annak mindenképpen a terhesség 16-18 hete között kell átmenni Debrecenbe tanácsadóba és ott csak hétfőn vannak. Úgyhogy most majd új fogok tudni csak menni, hogy jövő hétfőn megyek, de még nem lesz AFP eredményem, illetve, hogy ultrahangra itthon mivel pénteken nincs tanácsadás 16+6 naposan fogok tudni menni. Nem tudom, hogy így egyáltalán megint mit fognak tudni mondani......

szezso, +++++++++ De ha téraránytalanság van, akkor mégis csak császározni fognak, nem?
kata +++++++++++
stephie
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?