Új privát üzeneted érkezett!

Röviden ennyi a történet: vasárnap Jöttünk lefelé Pestről és útközben Zoli húga írt egy sms-t, h már megint azt csináljuk h nem vagyunk itt az ünnepen és ezt direkt csináljuk és biztos szar itt lenni... Ezen már eleve felhúztam magam, hiszen minden ünnep 2. napján itt vagyunk, az 1.-n meg anyuéknál. Szerintem ez teljesen igazságos. Megérkeztünk hozzájuk, én mondtam Zolinak h nem megyek be, m akkor tuti elküldeném a húgát a búsba, m hogy képzeli h ilyeneket ír. Erre kijött az anyja és elkezdte h menjünk be. Mondtam h nem megyünk, m ancsi írta a sms-t amit elég igazságtalannak érzek, mivel minden ünnepen itt is ugyanannyit vagyunk mint ott. Erre elkezdte, h de karácsonykor nem jöttünk, mondtam h igen, de azért már bocsánat h a 39,6 fokos lázas gyereket nem hoztam le. Erre ő: akkor holnap jöttök? mondtam h igen. Ő: akkor holnap miért jöttük? én: m illik és muszáj. Erre ő: igen, te nem szeretsz hozzánk jönni és ez látszik rajtad, m mi lássuk azt és nem tudjuk miért, m én soha nem viselkedtem veled úgy h így viselkedj. Erre kibuktam, h de igen. És ekkor elmondtam, h azért, m amikor kiderült h terhes vagyok közölte h minek ez a gyerek és ha én nem védekezem akkor ez a vége, és h nem fontos összeházasodni m a válás csak egy macerás procedúra és a Zoli biztos a nevére veszi így is a gyereket. Erre elkezdett velem ordítani h ő ilyet soha nem mondott és ha én ezt állítom akkor hazudok és hazug vagyok és régen is csak hazudtam. Erre csak annyit tudtam mondani, h de, igenis mondtad és az én lelkiismeretem tiszta. Erre tovább ordította, h az ő lelkiismerete a tiszta és én egy hazug alak vagyok, ráadásul neki köszönhetek egy nagyon nagy dolgot, de nem mondja meg h mit, majd talán egyszer és otthagyott.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci szard le nayósod,nem szabad hogy a házzaságod rámenjen egy ilyen hülye picsára....én is nagyon rosszba vagyok anyóssal.....ő engem még fel is jelentett a redőrségen,mondván nem bírja a képem,meg takarodjak innen...mondtam neki előbb fogsz te el takarodni mint én......azóta kussol....


amugy megvan pocaklakó babakocsija....most hoztuk haza......nagyon szép!!!!!!!!!!!!!!!
bordó és krémszinű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratokat! Arik vagytok nagyon!
Kedden jöttünk haza, azóta káosz az életem :lol:
A kórházba nagyon-nagyon cinkesen értünk be. Iszonyat villám gyors szülés volt. :) Most csak annyit írok, hogy éjjel fél 1-kor indultunk itthonról (40 percig autóztunk a kh-ba). 1.15-kor vettek fel a szülőszobán, és 2.15-kor kezembe volt a baba. :lol: A dokim is alig ért be. Mesélek majd bővebben is, csak most Csani baba itt van a kezembe.

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

 
 

virág majd hozz képeket is!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vrág nagyon sok boldogságot kívánok a kis manóhoz :lol: Gratulálok :lol: Nem semmi, milyen hamar meglett Csani :shock: Hogy csináltad?? Kende is ilyen gyorsan jött?

Pruci sajnálom, ami anyósod miatt történt :( Egyet kell értsek viszont Bikfyvel. Nehogy már megengedd annak a banyának, hogy elszakítson benneteket egymástól és tönkre tegye a házasságodat!! Hiszen ha jól értem pont erre hajt. Az a lényeg, hogy ti szeretitek egymást, ha igazán szeret téged a férjed úgyis te nyersz. Az meg hogy miatta ne legyen tesóbaba?? :shock: Na nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát...

Bikfy hogy telt az ünnep édeskettesben :D ?

Mi sem voltunk itthon. Somogy megyébe szöktünk egy nagyon hangulatos kis faluba, ami üdülőfaluvá van alakítva. Húsvétra állatsimogató volt meg mindenféle gyerek program. Barnus nagyon élvezte, azóta is vissza akar menni :lol: Jó volt kiszabadulni a panelból, egész nap kint voltunk a levegőn. Nyugalom volt, béke, csend....na jó, én is visszamennék :roll: Képzeljtek Barni csacsigolt is :lol:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


nyanya bizti édes lehetett barnus a csacsin..... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita! De klassz lehet a babakocsi!

Virág! Juj de jó! Ez aztán a rakéta szülés! Nem semmi vagy. Irigyellek érte nagyon! Majd hozzál képet!

Nyanya! Merre jártatok Somogyban? Tök jó lehetett!

Köszönöm a vígasztaló szavakat! Ezek szerint jól látom h ez lehet a banya célja. Most viszont arra jutottam, h számomra megszűntek létezni. Ha valaki meghazudtol, arra nem tudok többet úgy nézni m addig. Innentől kezdve a gyereket majd havonta egyszer odaviszi az apja max 2 órára, én meg be nem teszem hozzájuk a lábam többet. A gyerek dolog még nagyon kétséges, m most nagyon azt érzem h abba a családba én nem szülök még egy babát. Hiába szeretnék nagyon, de ennek így semmi értelme. A párom úgy néz ki h mellettem (is) áll, és az a lényeg h minél előbb felköltözzünk Pestre, m ott már csak nem b..ogatnak. Majd 2 hónap múlva úgyis kiderül, m akkor költözünk (a gyerek meg én tutira, de h a párom jön-e, vagy az anyja bezsarolja-e vmivel...).

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


szerintem menni fog a párod is!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, rég jelentkeztem, de olvasok minden nap. Pruci, én is csak azt tudom mondani, kitartás! Az enyém sem egy leányálom, de ahogy olvasom Nitáé sem.
Kisvirág ügyes voltál, gratulálok!
Nita, gondolom alaposan körbenéztél babakocsi ügyben, én is ezzel bajlódok mostanában, van elképzelésem milyent szeretnék, de nem találom az igazit. Te milyet választottál? Én szeretném, ha átfordítható tolós lenne, könnyű, téliesíthető, tálcás, teljesen fektethető. Szerintem ezek nem túl nagy elvárások.
Voltam ma tanácsadáson, megnéztük a babát, végig mocorgott, alig tudta a doki lemérni az adatait. Nagyot nőtt.
Sziasztok!

Kép
Kép
naegele78
 
 


naegele én bergon crosst választottam,nagyon szép....és minden meg van benne amit most felsoroltál......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello LÁnyok!

Rég voltam én is. :oops: De mindig nyomonkövetem az eseményeket.
Anyós témához csatlakozom. az enyém se egy cukifalat.
De ha kell majd nem találkozunk.Ennyi! Lesz@rom.

Segítség!!!!!!!!
Ma vagyok a ciklusom 36.napján.Múlthét csütörtökön kellett volna megjönnie. Tesztem full nega. :cry: :cry:
A hasam néha szurkál. Menszim sehol. Hasam és a melleim mint a lufik.
Lehet, hogy van baba, csak szar volt a teszt. Nem elég érzékeny. Fogalmam sincs...Szerintetek????

Kép
kissedi
 
 


mindenképpen tesztelj egy 10-es érzékenységűvel és reggeli első pipiből.........lehet baba..............drukk+++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Kissedi csinálj másik tesztet.
Nita, rákerestem a neten, tetszik, szép kocsi, de egy súlyt tudsz mondani róla? Nehéznek tünik, én az első emeleten lakom, és sajnos mindig fel kell majd hozni. Hordót is vettél hozzá? PC 822-t néztem még, de az is 11 kg körül van.

Kép
Kép
naegele78
 
 


nem vettem hozzá hordozot........kb 11 kiló de nem olyan vészes......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi van csajszikáim? Kihalunk? Sehol senki? :shock:

Tudtok esetleg valamit Encikéről? Bizti megszült már. Sokat volt eszemben mostanság.

Virág, ti hogy vagytok? Biztos fárasztóak, de csodálatosak a napjaitok. Puszi nektek.

Mindenkit üdvözlök, én jól vagyok, most, hogy fel kellett függesztenem a diétát, egy csomót romlottak a cisztáim. Sajna sokat fáj a hasam, remélem azért hamarosan én is révbe érek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy encike még nem írt nekem,hogy meglenne a baba....azt mondta ír akkor ha kibujt...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Voltunk genetikai Uh-on tegnap, elvittem Levit is, bár őt jobban érdekelte a hasamon az Uh fej, meg a gél, mint a vetített kép. Azt mondta a doki, hogy nem teljesen fordul a baba felé, de fütyit sehol sem lát. Mondta Levinek, nagyon úgy néz ki, hogy kishúgod lesz, hát nagy döbbenet. Nagyon fiút vár, bár még lehet, hogy az. 7 hét múlva megyek megint. Akkor leszek 26 hetes, mondta a doki, akkor néz 3 D-t. Még meggondolom, mert 15 ezer, és másra is ki tudom adni azt a pénzt. Szerintem sok érte. Na sziasztok.

Kép
Kép
naegele78
 
 


gratula a kis "puncishoz"!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltüntem, de muszály volt!
Bikfy!
De ari vagy!

2009.04.15.-én 05 ora 55 perckor megszületett Petra 3250gr és 55 cm-el.

Nekem is gyors szülés volt, mint Virágnak.
Fél 5-től szülőszobán voltam és 6 előtt meg is lett 3. nyomásra.

Bocsi Nita, de itthon maradta számod, sőt a korházi csomagom is, mivel nem itthonrol, hanem anyuéktol mentünk szülni.

Kép
encike 2
 
 


encike semmi baj!!!!!!!
gratula!!!!!!!!!!!!!!!gyönyörű Petra!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encikém,

tiszta szívből gratulálok, csodálatosak a gyerekeid. És örülök, hogy könnyű szülésed volt. Puszillak mindannyiótokat!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Köszönünk minden jokivánságot!

Kép
encike 2
 
 


encike kérünk még sok sok képet........olyan jó gyönyörködni petrusba!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pruci
Lányoknak igaza van! Nehogy már a vén szipirtyó tönkre tegye a házasságotokat! A gonoszkodásai ezek szerint meg zsigerből jönnek!
Tessék apát a te oldaladra állítani és az ujjaid köré csavarni. Onnantól kezdve azt mond majd a vén szipirtyó amit akar.....

Viri
Ez aztán a gyors szülés :) Én is ilyet szeretnék majd :)
Remélem jössz még egy kicsivel hosszabb történettel és fényképekkel :)

Nyanya
Szuperül hangzik a progam :) Gondolom, hogy nagyon jó volt :) Sajnos most nekünk a kerti munka van :(. Ez valahol jó, mert tudom, hogy azért alakul a dolog, de amíg a munka tart...... :roll:

Nita
Szuper lehet a babakocsi és a színe is nagyon jól hangzik :)

Naegle
Szuper és látom már a 19-ik héten vagytok :) irigy-irgy mindenkire :)
Gratulálok a kis puncishoz :)

Edi
Csinálj reggel egy másik tesztet! Mennek a drukkok

Encike
Gratulálok! Petra gyönyörű!! :) Gyere még majd ha tudsz és hozz még több képet :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Lányok én teljsen le vagyok törve! Ilyen nincsen :cry:
Tegnap voltam a nődokinál a 221-ik napi vérvételen és egy ritka szar lelet várt a 3-ik napról.
Azt tudjátok , hogy a prolaktinom magas volt (800 valamennyi - kb 2,5-3szorosa a normálisnak) és arra bromot kell szednem, de teljesen rendbe rakták. Most meg 2900 lett.
Nem elírás!! Erre a doki mondta, hogy akkor most irány a neurológia és kell egy MRI-t csinálni, hogy belenézzenek a fejembe mi újság odabent.
Lesz nekem egyáltalán babám.
Nos tegnap reggel már jól kibőgtem magam. Most egy fokkal jobb...

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike persze hogy lesz babád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Princzike! Ne keseredj el! Persze, hogy lesz babád! Félig-meddig én is hasonló cipőben jártam jó pár éve. Én Mercilont szedtem akkor az volt a leggyakoribb fog. gátló. 1 évig jó volt, utána egyik napról a másikra elkezdett tej a cicimből folyni. Tele volt. Prolaktin szintem 1300 körül volt. Bromocriptint szedtem már nem emlékszem hány hónapig, de nem múlt el tőle. A szint végül 300 körülire lement, de a tej még mindig megvolt. Aztán szép lassan csökkent, de mindig mirigyes volt, és ha akartam ki tudtam préselni tejet bármikor. Így eltelt kb 2 év, amikor meglepinek jött Levi, és a 5 hónap szoptatás után szűnt meg teljesen. Ezek a hormon dolgok mindig macerásak. Reméljük egy negatív MR lesz. Fel a fejjel!

Kép
Kép
naegele78
 
 


naegele tudod már ki lakik a pocidba? :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Naegle
Köszi a bíztatást.. hát remélem, hogy most már két év után minden rendeződik végre... :roll: Nekem mondjuk a fogigátlóval nem volt semmi bajom, de ennél a veszett magas prolaktinnál sincs semmi tejfolyásom :shock:
Na mindegy....
Tényleg... tudod már, hogy ki lakik a pocidban?

Ma megjött az IR-es vérvétel eredményem. Az is szar lett. Rosszabb, mint amikor először elmentem :(
Mi a fene van????

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike ezeket már helyre tudják hozni.............drukk!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon remélem. Szinte lassan minden munkanapra jut valami bőgni való :(

Kép

Kép
princzike
 
 


jaj ne sírj...tudom könnyen beszélek......most ugy átölelnélek!!!!!!!!!!
sikerűlni fog,bízz magadba!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jó régen voltam, bocsi amiért eltűntem :oops:

Encike HATALMAS gratula Petra babához :lol: :lol: Gyönyörű :lol: :lol: És a tesója is, aki a kezében tartja :lol: Nem semmi, hogy milyen hamar meglett :shock: Egy kicsit irigyellek :oops: :roll:

Princzike ne sírj és soha ne add fel!!! :roll: Én sem teszem!! Küldök neked buksi simit jó?

Nita te hogy vagy? Hihetetlen, hogy mindjárt 20 hetes vagy :D

Én azért sem írtam, mert mostanában fényévekre érzem magam Barnus tesókájától :roll: Ugyanis az a helyzet, hogy a nyarat ki kell hagynunk a próbálkozás terén :cry: Május 25-én lejár a GYES-em és utána táppénzen leszek a nyáron, mert csak szeptemberben tudok visszamenni dolgozni, Barni akkor kezdi az ovit. Viszont ha a táppénz alatt esem teherbe, akkor sokkal kevesebb lesz a GYED és azt nem engedhetem meg. Közben hívtam a munkahelyemről, hogy nem tudnak jobb pozícióba visszavenni, csak a régibe, az meg szarul fizet. Erre most a férjem kitalálta, hogy biztos ki akarnak majd rúgni és keressek új állást. Viszont ha új állást keresek, akkor csak jóval később tudok a megint teherbe esni :cry: :cry: Nagyon ki vagyok rá akadva, mert én ennyi szünetet nem akarok tartani. Egyáltalán semennyit sem akarok :evil: :cry: Úgy érzem csak az számít neki , hogy minél több pénzt hozzak haza, de az nem különösebben érdekli, ha sokára jön a második :cry: :cry:
Nem tudjátok véletlenül, hogy a GYES lejárta után mennyi időt kell aktív munkával töltsek, hogy megint rendes GYED-et kapjak?

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Ja!!! És a lényeg!
Ma voltunk a Budai Meddőségiben az első konzultáción.
Háááát, nem vagyok odáig meg vissza a doki nénivel :( Mivel még nem telt le az egy év a próbálkozás terén szinte majdhogynem ki volt akadva, hogy ez még nem számít meddőségnek. Megmondtam neki, hogy bocsi, de a nőgyógyász, akinél legutóbb voltam küldött el és nem magamtól találtam ki. Na erre, hogyhogy nekem nincs rendes nőgyógyászom?? :shock: Mondjuk mert mindegyikben csalódtam :evil: !!!!!!!!!!!! Azért nincs mert unatkozom és csak úgy jobb dolgom nem lévén ültem 2 órát a folyosón! De persze férjecském szerint teljesen korrekt volt :roll: Mindegy! Az bosszant a legjobban, hogy most megcsinálják a vizsgálatokat és utána itt fogok malmozni a hülye jobszabályok miatt :twisted:
Jövő héten megyek hormon vizsgálatra meg nőgyógyászati vizsgálatra és a köv. ciklus elején HSG-re. Arról mit tudtok? Fájdalmas? Férjemnek kétszer lesz katona vizsgálat 3-4 hét különbséggel.
Hát ez van.
Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett a hozzászólásom :oops:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Szia Nyanya! Ez elég patt helyzet, én úgy tudom, hogy gyednek az előző teljes évet nézik, jan-dec-ig. Gyedből gyedbe simán lehet menni, de gyesből? Sajnálom a férjed hozzáállását, bár gondolom a gyes anyagilag senkinek sem jó. Én nem tudtam otthon maradni egy percre sem gyesen, nálunk mamák vigyáztak Levire, és ez most is így lesz. A frászt hozta rám az új rendelet, hogy 1 év gyed, 1 év gyes, akkor vissza kellett volna mennem 1 évesen, borzalom. Szerencsére nem esek bele. Remélem. Nem tudom, miért pont azokkal kell kiszúrni, aki babát akar. Pont hogy támogatni kellene őket mások helyett.
Az a rossz, ha most kivizsgálnak rendesen, és reméljük megtalálják az okot, amiért nem estél teherbe, kapsz pl. gyógyszert, és mégsem "akarsz" babát? Elég hülyén adja ki magát. Pláne, hogy a doki is alapjáraton nem szimpi. Szerintem érdeklődd meg a munkaügyön, hogy pontosan hogy is vannak ezek a pénzügyi dolgok. Utána mérlegeljetek. Szia

Kép
Kép
naegele78
 
 


sziasztok!!!!!!!!!
ismét kisfiam lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita!
Tiszta szívből gratulálok!!! :lol:

Nyanya!
Én biztos várnék még a helyedben ezzel a meddőségi dologgal. Szerintem nagyon rá vagy görcsölve a baba témára. Gondolj arra, hogy van már egy csodaszép, egészséges kisfiad. Várj még és nyugodj meg! Én hiszek az isteni gondviselésben, talán az sem véletlen, hogy vissza kell menned dolgozni. Talán eltereli egy picit a figyelmedet a dologról.
És a házasságodra nagyon vigyázz! Szeresd a férjedet, biztos hogy pozi tesztet látunk tőled hamarosan.
Amúgy meg ölellek és nagyon szorítok... :wink:

Princzike!
Mik a legújabb hírek rólad? Remélem rendeződik végre a sorsod. Tudod én mint sorstárs abszolút megértelek, nagyon szorítok.

Puszi Mindenkinek: Bikfy

Én amúgy jól vagyok, csak 1 helyben topogok. A diéta után most hízókúrára fogtak, egyébként nem kaphatom a gyógyszeremet. Tele a t..köm. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy köszönjük!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


SZiasztok!

NIta! Gratula! Olyan jó neked!

Princzike! Ne keseredj el! Igenis h lesz kisbabád, csak nem szabad feladni!!! Valami miatt várat magára.

NYanya! Ne görcsölj a munka miatt! Mit csináltál Barnus előtt?

Bikfy! Miért nem kaphatod a gyógyszert?

Voltunk a védőnőnél a bölcsis papírt aláiratni, és eltiltotta Petrát a szénhidrátos kajáktól, m nagyon masszív, és most kapjuk el, m később csak baja lehet belőle, inkább sok zöldség, gyümölcs, főzelék, meg napi max fél liter tej... Ezek után voltunk a munkahelyemen, ahol tökre örültek nekem és várnak vissza (annyira jól esett, h legalább a kolegáim hiányolnak... Ha minden igaz elsősöket kapok, legalábbis ezt pedzegették a koleganőmnek akivel párban lennék, de hát persze ez még nem biztos)

Családilag alakulunk... Voltam tegnap jósnőnél (én hiszek az ilyenekben, na nem 100%-ig, de azért van benne valami)
Azt mondta, minden jóra fog fordulini, de ennek a nőnek vmi nem stimmel a fejében és nagyon beteg, nem lesz hosszú életű. (érdekes, ezt tavaly is mondta). És h hiába duruzsol Zoli fülébe, m én fogok nyerni, és jönni fog velünk Pestre és minden rendben lesz. Remélem tényleg így lesz... Meg lesz majd még gyerekünk de most még nem. Én is megyek vissza szeptembertől dolgozni. De én most nagyon várom már. Aztán majd jöhet a következő baba...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Nita gratulálok neked :lol: Szép nevet választottatok :lol:

Bikfy köszi a drukkot meg az ölelést :D Tudod a meddőségi nekem eszembe sem jutott volna, a doki mondta, hogy ő az én helyemben ott próbálkozna. Az hogy van már egy egészséges kisfiam nem jelenti azt, hogy újból teherbe tudok esni, hiszen a betegségem a szülést követően alakult ki.
A munkával meg az a problémám, hogy hiába volt arról szó, hogy valami jobb pozícióba vesznek vissza, sajna a régi munkakörömbe kell mennem, amit utáltam. Telefonos ügyfélszolgálaton dolgoztam és csak a baba születéséig akartam csinálni. A legszívesebben elmennék tanítani (angol nyelvtanár vagyok), de még nincs gyakorlatom benne és így sehova nem vennének fel. Pedig érdekelne is és sokkal szívesebben csinálnám. De még ha találnék is ilyen állást szeptembertől, akkor elég sokára lehetnék babás, hiszen egy iskolában nem lehet csak úgy év közben felállni és benyögni, hogy bocsi babát várok :roll:
Szóval nem tudom mit csináljak :cry:

Pruci irigyellek a munkád miatt, ilyen picikkel foglalkozni meg biztos jó dolog. Akkor együtt kezdjük a melót szeptemberben, csak annyi különbséggel, hogy én fogalmam sincs hol fogom :roll: Jövő héten íratom be Barnust az oviba. Remélem sikerülni fog, mert csak 22 hely van és sokkal több gyerek. De anyu szomszédja ott volt dadus és azt mondta tud segíteni :lol:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanyám Drága!

Nem lehet megtenni, hogy év közben bejelented, hogy babát vársz? :shock: Hát akkor csak figyelj Bikfy nénire, merthogy én erre készülök. :lol: :lol: :lol:
És egy percig nem fogok törődni vele, hogy illik-e vagy sem. Ha én magamért nem harcolok, más nem fog értem. Amint terhes leszek, elmegyek.


Egyébként az én főnököm, egy nagyon kedves, jószívű hölgy. A múltkor volt a suliban egy program, ami miatt nem engedtek el senkit sehova. Persze én mikorra kaptam időpontot az endokrinológiára? Hát persze, hogy akkorra. Így bementem hozzá, hogy elmondjam mi a helyzet. Az 1. mondat után már sírtam. De nagyon kedves volt velem. Megértett és vigasztalt. Azt mondta, tudja, milyen ez a dolog, mert a huga is meddőséggel küzdött. És azt mondta, elmehetek bármikor bárhova, szóval tényleg nagyon rendes volt.

De mindemellett most is azt gondolom, fontossági sorrendet kell állítani. Kit érdekel mi lesz az iskolával, ha én terhes leszek? Gondolom, működik majd nélkülem is. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Prucikám!

Nem kaphatom a cisztáimra a gyógyszert, mert nagyon lefogytam és azt mondják az én súlyomhoz nem tudnak megfelelő mennyiségű gyógyszert adni, mert félnek, hogy bekómálok.


Hát ezért vagyok most hízókúrán, de nagyon nehezen megy.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Nyanya! Igaza van Bikfynek! Ha akkor akar jönni a baba, akkor úgyse lehet mit tenni. Ha angolt szeretnél tanítani, akkor nézd meg a www.kozigallas.gov.hu oldalt, ott vannak közalkalmazotti hirdetések. Én is ott keresek Zolinak, csak neki info-matekot. Hátha találsz valami jót! Nálunk részben a munka miatt decemberre tolódik a babaügy, m egy évet azért szeretnék végigdolgozni. Most meg a viták miatt amúgy se lenne szerencsés...

Bikfy! Nagyon vigyázz az egészségedre!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Hát csajok én úgy kiakadtam, hogy mindjárt bőgök. Anyuéknál vagyok, itt van öreganyám is. Eddig még egy kedves szava nem volt hozzám. Szerinte szar a hajam, (melíros) hogy merek ilyen hajjal kimenni az utcára? A következő a körmöm ami nem tetszik neki. Kérdése: Lehet ezzel dolgozni? (tök rövidek a körmeim, mindösszesen egy réteg zselé van rajta, hogy szép fényes legyen).
Azt, hogy milyen szarul nézek ki, soha nem felejti el megjegyezni. A vékonyságomon csak rázza a fejét. Holott tudja, hogy mi az oka.

De most megmondtam neki. Hát nem tűrök tovább. Nem értem én ezt, én soha senkit nem bántok, engem meg még a sajátjaim is baszogatnak. Mindjárt összecsomagolok és elmegyek a ..csába. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


pruci jó dolog hogy várnak visza!!!!!!!!!!!!!!remélem nagyon boldog leszel!!!!!!!!és jönni fog a kistesó is!!!!!!
nyanya köszönjük!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bikfy nyugi........nem neki kell tetszened!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szard le!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

A méreg esz meg :evil: Beírtam egy jó hosszú szöveget és a végére lefagyott a gép :evil:

Szóval:

Pruci köszi a segítséget, mindjárt megnézem az oldalt.

Bikfy nem is tudtam, hogy te is tanár vagy :D Te mit tanítasz? Biztos írtad, csak már nem emlékszem :oops: Tudom, ogy igazad van ezzel a "ha magamért nem harcolok más sem fog" dologgal kapcsolatban. Meg kéne fogadnom a tanácsodat. Lehet a férjemnek is igaza van az ügyben, hogy a cég leépítései miatt lehet csak megvárják a 30 napot és aztán felmondanak nekem októberben. Az nagy gáz lenne :roll: Lehet tényleg ki kéne egy picit tolni ezt a baba dolgot. A nyárra amúgy is fel kell függeszteni :roll: Csak az a baj, hogy a meddőségiben meg most már végig kell csinálni a vizsgálatokat és az abbahagyás meg a viizsgálatra járás együtt elég nehéz.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Bikfy nagyiddal gyerekként is ilyen volt a kapcsolatod? Biztos nagyon rossz érzés lehet, de próbáld meg úgy felfogni a dolgot, hogy öreg már és rá kell hagyni a dolgokat. Az egyik füleden be, a másikon meg ki.

Nita a szíved mélyén kislányt vártál? Én be kell vallanom igen :oops: De így legalább örökölheti Máté ruháit :lol: Tegnap végig gondoltam, hogy Virágnak Kende után jött Csani, Encikének a lányok után Petra és most neked Máté mellé jön az öcsike.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


nyanya nekem mindegy volt a neme....a párom szeretet volna kislányt....de persze örűl a kis bencusnak is!!!!!!!!!
sajna venni kekll ruhákat mert anno mindent elajándékoztam mondván nekem nem lesz több gyerekem..........szép lassan gyüjtögetem...sokan igérték adnak,aztán most sorjába vissza mondják hogy mégse tudnak adni......az ilyet nagyon utálom.......... :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya!

Nem, nem ilyen volt vele a kapcsolatom, mondjuk világ életében kemény szívű volt. Nem mondom, hogy nem szeret, csak most tényleg nagyon érzékeny vagyok, tudja is, hogy milyen nehezen lehet babánk, mégis baszogat a hülyeségeivel. És egyeltalán nem vágja, hogy ez nekem mennyire fáj. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Van még valaki? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: