Új privát üzeneted érkezett!

ZSiga belázasodott, ledöntötte valami vírus.. :cry: reggel viszem pisit laborba.. remélem nem bárányhimlő, mert apa még nem volt és ha kiesik a munkából bajban leszünk...

KLara itt voltál a szomszédban és nem szóltál? galád! :lol: :twisted: :lol:
Vendég
 


Bocsika nem tudtam, hogy a szomszédban laksz :oops: Ha megyek megint majd szólok! Képzeld mivel 3 gyerkőc van a vonatjegy intercity-s helyjegyes oda-vissza négyünknek 1050 Ft úgyhogy elvileg bármikor mehetek ha esetleg terveztek egy talit :wink: Ennyiért a világ végire is elmegyünk :wink:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Princzike sztk-s doki elmehet a fenébe akkor a tb-t minek fizeted?

Boniko Zsiginek jobbulást! és persze hogy nem bárányhimlő! csak pozitívan!

Babim szorítok ezerrel :wink:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 

 
 

Boni, Zsiginek jobbulást, reméljük nem barihimlős, bár minél kisebb annál jobban viseli. Én nem látom a kérdésed, amire nem válaszoltam, felteszed mégegyszer? :oops:

Bettike, szóval.....?

Baba++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!

Szezso, gratula a bűvös 30 héthez( nálam kicsit megkönnyebülést hoz). Vigyázz magatokra!!

Én meg vagyok.

Kép
kata05
 
 


[quote="boniko"óol:

Zsu...

ha jó idő lesz jövő héten, lehet elmennénk arra felétek ha nektek is ok Csigulinóval hogy még egyben láthassalak meg Katámat is!



ó.[/quote]

na rohanok megyünk laborba visszük pisit.. élvezet volt gyűjteni, az első tasakot összefosta a szó szoros értelmében! :lol:

éjjel jól kiizzadt drágám, most láztalan.. pöttyök még vannak.. majd 12től rendel drnéni..utána bővebbet!

Húgomnak vannak fájásai! remélem ezek már igaziak, mert van neki kakiló érzés is.. kérek drukkokat neki a gyors szüléshez! egyébként ma be kellene mindenképp feküdnie mert magas lett a vérnyomi is.. és oxitocinnal megpróbálják megindítani..remélem nem lesz rá szükség!
Vendég
 


Klara busszal 5 perc, gyalog 12perc :lol: szóval gyertek! még ebédet is kaptok! :wink:
Vendég
 


Boni, ne hari, de én se nem olvastam. Nekünk a jövőhét már nem okés. Szerdán kell befeküdnöm, keddig meg van még ezer dolog, ha addig nem szülök.

Hugicádnak nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rögtön a tolófájással kezdi??? :wink: :lol: :lol: :lol:

kispiskóta
 
 


Zsu azt sejtettem hogy ez a hét nem lesz jó, már múlt héten írta,m, erre a hétre gondoltam :cry: :lol: sebaj majd megyünk babalátogatóba :lol:


sajna Vedresandi sem reagált az üzimre.. :cry:

meg Moncsi sem..

de én már nem is erőletetm atalálkozás dolgokat :oops:


ja nem tom mi van, de valami biztos, mert nem hív és megbeszéltük, hogy felhív ha csak simán befektetik..most izgulok.. de 10 perces fájásokkal mentek be ... remélem Zoé és ő is ügyibogyók lesznek!

na megyek főzni.. fiamon pöttyök szaporodtak..kiváncsi vagyok....

tényleg kismamákra vagy korai stádiumban a bárányhimlő veszélyes a babára? találkoztunk olyan valakivel hétvégén, aki 3 hónap alatt van...

:roll: :cry:
Vendég
 


Boni :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Halihó!

Boni: Zsiginek jobbulást! Igen, veszélyes lehet a várandós kismamára a bárányhimlő, ha még nem volt neki!!! A legrosszabb, ha a 20.hétig vagy a szülés környékén kapja el vki...

Zsu: csak úgy repülnek a napok :-D

Kata: köszi :-) ahogy Te, én is örülök, hogy betöltöttem a 30-at :wink:

Princzike: én nem értem ezeket az SZTK-s dokikat, úgy csinálnak mintha a saját pénzéből kéne fizetni a kenetvizsgálatot :evil:

Velünk semmi extra, babacuccokkal egyenesben vagyunk, nekem kell még pár dolog :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, csak úgy röpülnek, ez így van. A vonalzódra nézve neked se nem vánszorognak!!! :lol: :wink:

Boni, tesód és Zoé baba még 2in1?

kispiskóta
 
 


még egyben..10kor voltak 5 perces fájásai.. még nem hívtak... 8)
Vendég
 


Boni, gyors gyógyulást Csiguszodnak! Írj, mit mondott a dokinéni! Tesódnak millió szurok megy!!!

Zsu, drukkjaim repülnek nektek! Milyen közel van már a nagy nap... Tényleg mi lesz, ha megindul magától a szülés? Mindenképpen császárral fejezik be?

Kata, lábaid hogy vannak? Dagadnak még?

Klara, jajde szépek vagytok!!! Totális pasiuralom. :lol: Élvezed?

Baba ++++++++++++++++++++++

Szezso, mi hiányzik neked? Kórházi pakkból valami? Gyerekszobátok alakul? Teszel majd képet róla?

Step, jól vagy? Vukocska elkerül ugye?

Priczike, doki monnyon le! :twisted: Legalább beszóltál neki valami frankót? :twisted:

Tali: én is szerveztem a szegedieknek, 12ből 4en leszünk este. :cry: Úgy sajnálom. Ráadásul tegnap lemondták barátaink a közös nyaralást, és ahova mennénk ahelyett, ott már (és máshol se nagyon) nincs már hely. Pedig ez lett volna a közös családi nyaralásunk apával együtt. :cry: (Szezso, tudod Bögöte :D )

Kép
szilcsi
 
 


Klarissza: szépek vagytok! :-) jó lehetett az állatkertezés, én is szeretem...nem volt túl meleg hozzá?

Zsu: ez igaz, mindenkinél repül az idő :-D pedig azt hittem, vánszorogni fog majd, főleg mióta nem dolgozom...aztán milyen hamar elment ez a 6 hét 8)

Boni: tesódéknak hajrá!!!

Szilcsi: babaszoba még nincs összerakva, kiságy szétszedve meg ilyenek. A pelenkázó komód is még csak rendelés alatt, de már elintézve.
Ha rendben lesz, fotózkodunk :-) Igen, nekem a kórházi pakkból hiányzik még a hálóng, betét stb.
Bosszantó, hogy lemondták a barátok a közös nyaralást...ilyenkor borul minden :-(
Tényleg ide jöttetek volna Vas megyébe? :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Boni
Zsiginek jobbulást!

Sajnos a dokinak nem szóltam be semmit, mert úgy meg voltam döbbenve, hogy hirtelen köpni-nyelni sem tudtam. :?

Zsu
Miért kell szerdán befeküdnöd? (vagy már írtad? csak én vagyok tyúkeszű?)

Ahogy elnézem lányok, itt hamarosan babaeső lesz :)
De jó :lol:

Ti hogy bírjátok ma ez a nagyon nagy meleget?

Kép

Kép
princzike
 
 


Szezso, igen oda, minden évben ott töltünk pár napot, tavaly és tavalyelőtt is voltunk, meg azelőtt is, most mentünk volna negyedjére. :( Az a baj, hogy most már sehol nem kapunk szállást, minden jó hely le van foglalva már a nyárra. Úgyhogy még nem tudom, mit csinálunk, egyelőre marad az egy hetes Bükk anyuékkal, de oda párom nem jön. :(
Tanács, ha elfogadod: a szülés utáni első napokra vegyél Tena betétet, a hagyományos betét lófüttyöt sem ér (szerintem). Azt hiszem, 5 méret van a Tenából, nekem a 3. volt jó, de még a szobatársam is az enyémet használta. Hálóinget is az első napokban praktikusabb, ha a kórházit használod, abból kérsz cserét, bajlódjanak csak ők a mosással. (én pl tejcsivel úgy eláztattam magam, hogy ágyneműcserét is kellett kérnem). :oops: És vigyél magaddal be melltartóbetétet vagy textilpelust, borogatni és csöpögő cici ellen is jó.

Kép
szilcsi
 
 


Boni, de izgi, ma megszületik Zoé baba!!!!!

Princzike, kórházi protokoll. :? Lázadtam ellene, de ott kell lennem reggel 8-ra.

Szilcsi, azt mondta a doki, hogyha 4 ujjnyira nyitott méhszájjal esem be, akkor nem tartja vissza Bendét. Azaz szerintem teljesen helyzetfüggő. De paráznék tőle azért tisztességesen, mert a hegrepedés a kitolási szakban szokott bekövetkezni. Azonban örülnék, ha elindulna magától, mert akkor nem kéne feleslegesen egy napot bent töltenem.

kispiskóta
 
 


Szilcsi: köszi a megerősítést, én ugyanígy gondoltam a dolgokat, ahogy leírtad (Tena betét, kórházi hálóing stb.) :-D csak azért akarok saját hálóinget is, hogy legyen, amúgy nálunk is adnak kórházit.

Egy őszi, közös nyaralás nem fér bele? Ki lehet fogni jó időt és jó ajánlatokat akkorra is...Vagy legalább egy hosszú hétvége.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szegény hugom nem akar tágulni :cry: ez 14kor volt..szedi homeóst itta málnalevelet... ja ez a ZOé baba váratja itt a családot!!!

Szezsó én Hartmann márkájú eldobható pelust vettem magamnak, az nagyon jó volt gyógyszertárban kapni... abból 2 csomag

Katával együtt mindjárt 30

:lol:

Szilcsi sajnálom nyaralást! mi Egerszalókra mentünk volna, de úgy döntöttünk hogy balaton..hogy apa tudjon szörfözni
az augusztusi babásokkal megyünk augusztusban gyenesdiásra hétvégére meg Siófokra barátokkal most valamikor és a tengerre is le akarunk ruccanni.

NEM BÁRÁNYHIMLŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!csak egy vacak vírus!!!!!
Vendég
 


Jobbulást Zsiginek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


HUh ti aztán termeltetek ! :lol: :lol:

Boniko: Örülj neki, hogy nem himlő, de azért óvatosan a vírussal
Drukk a tesódnak. Nem kért epidurált? Azzal könnyebben tágulna

szezso: nem tudom, hogy gondoltál-e rá illetve mondták-e a lányok, de nekem a mellszívó volt életmentő a szülés után. Egyrészt hamarabb beindul a tejcsi, és hát amikor belövell és azt hiszed, hogy kipukkan a légzsákod, akkor mindenképpen szopi után jó a maradékot kifejni. Sajnos másnak akkor még nem adhatod oda a tejet, kénytelen leszel kiborítani, de ha szépen kiszívod a maradékot akkor az még jobban serkenti a tejcsit. Nekem AVENT-es volt, nem bántam meg

Ami engem illet, a védőnőnél kisakkoztuk a szülés időpontját, most már csak az kell, hogy a nőgyogyim is rábólintson ha hazajön a nyaralásból. Mivel rizikó terhes vagyok (fujj, de csúnya szó) már a jövő héten kell mennem teszt ebédes vérvételre, illetve majd a 12 heti ultrahang után valami kombinált vértesztet fognak csinálni.
Ami inkább aggaszt az az, hogy már volt vagy 3x hogy pecsételtem, de az elsőnél mondták, hogy csak a méhszáj, de mindig ha újból meglátom, akkor mindig beindul a para...
Róka koma elsomfordált, most élvezem a sok dinnyét, barackot és egyéb gyümölcsöket
Kép
stephie
 
 


Kép

megszületett a kicsi Zoé! 15kor folyt el a magzatvíz 18.50kor kibújt.3550g és 55 cm! :lol: :lol: :lol: kis fekete hajas babánk!
Vendég
 


GRATULA tesódnak Zoé babához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egészséget és sok-sok tejcsit kívánok!!! Miért nem repesztettek burkot? :roll:

kispiskóta
 
 


Boni, Nagyon gratulálok tesódnak és sok fincsi tejcsit kívánok neki!!!!!!

Ne hari de én se olvastam akkor a soraidat, de engem még bőven láthatsz egyben(vagyis nagyon reménykedem).

Kép
kata05
 
 


Boni add át szívből jövő jókívánságaimat testvérkédnek és picibabájának!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


gyönyörűűm! Kép
Vendég
 


Bonikó, én is mindne jót kívánok a tesódéknak és Isten hozta a kis Zoét! (Hasonlít Zsigire)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Magam és a családom nevében gratulálunk Zoé babához és az anyukának mielőbbi tejcsit kívánunk

Sajnos én tegnap megint a sürgősségin kötöttem ki, mert már bosszantott, hogy ez a pecsételgetés már a második napja folyamatos volt. Mindenképpen jó jel, hogy Nyíregyháza legjobb genetikusa volt épp ügyeletben, nem is nagyon piszkált, csak megnézett hüvelyi uh-val. Azt mondta, hogy van egy 20mmx18mm-es subchoriális bevérzés, ez okozza a pecsételést, és felirta a duphastont és még további magneb6-ot, folsavat, e vitamint, meg ugye a terhesvitamint. (kiszámoltam napi 13 bogyót kell szednem.
Reméljük ez megállítja a folyamatot.
De ami ennél érdekesebb volt, az az, hogy most ő meg azt mondta az uh méretek alapján CRL 23mm, hogy mégis inkább 10 hetes vagyok és most kérhetem át az 12 hetes uh időpontokat korábbra.
(Érdekes, hogy június 4-én az uh 4 hetesnek látott erre meg hirtelen 10 hetes lettem... :? )

Most elmegyünk Telkibányára két napra kikapcsolódni, majd csinálok képeket. Mindenkinek kellemes hétvégét.
stephie
 
 


Sziasztok!

Boni: gratulálok Tesódéknak! :-D Tényleg helyes kis hajasbabójuk lett :-) Zsigi hogy van? Javulgat?

Stephie: Nem mondták, hogy a sok bogyó mellett sokat kellene pihenned (=feküdnöd) a bevérzés miatt?????
Eszerint a link szerint, 23 mm-es CRL még csak 9. hét
http://www.mamanet.hu/kismama/magzat.html
A 12 hetes genetikai UH-n én 14 hetes voltam már, igazából 45-85 mm-es ülőmagasságig lehet menni. Lehet, nem is kéne átkérned az UH időpontot.
Írtad a mellszívót. Én igazából nem akartam venni, mert nem is biztos, hogy kell, de most elbizonytalanodtam :roll:

Babim: további jó szurkálódást és tüszőgyártást! :-D


Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


bocsi, elírtam az adatokat :)

a bevérzés 12mmx8mm
CRL 24mm

az eredeti uh időpontom július 27 de az már sztem nagyon késő, ráadásul július 18-25 ig a Balcsin lesz a család, ezért mégis át kellene tetetni.

Nem mondott semmit, majd a saját nőgyogyi kedden jön haza, akkor hívom
stephie
 
 


Szezso, köszi.
Üdv:
Tűpárna :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsu ügyesek legyetek ám! Katám majd egy sms-t dobsz rám? valószínű júl 27ig Zalában leszünk anyuéknál.

unokahugi Kép
Vendég
 


Boni, nagyon szép Zoé baba. Otthon vannak már? Szopival h állnak? Jó pihizést, nagyizást! Persze h dobok sms-t! Meg képet ha tudok.

Szezso, mellszívót én sem veszek. Zsútól majd kipróbálom a kézit és ha kell elektromos akkor majd beruházok, de mi a biztosíték h lesz tejünk?! :roll:

Baba++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Kép
kata05
 
 


Baba nagyon drukkolok!hga valami esemény van üzenj

Katám persze hogy találkozunk!

Szezsó Katám Andi vigyázzatok magatokra és Stephie te is!

és a már babaázóknak is sok puszi!

elfelejtettem írni, hogy Zsigmondom 4 napja megtette első önálló lépéseit!

Szezsó szerintem vegyél teszveszen mindig van fennt. én Avent kézit használtam, hugi is azt vett..annyi tejcije van már most,pedig nem szedett semmit! hogy fejnie kellett. ha minden igaz ma mehetnek haza!

ezt a képet tegnap küldte húgom már 3 naposan így mosolyog!

Kép
Vendég
 


Jaj, de aranyos!!!! Megzabbantom!! Zsiginek gratula, innentől kezdve nincs megállás!

Kép
kata05
 
 


Kata lesz tejed! mi ez a hozzáállás kérem? :twisted: :P megharaplak ám! :wink: egyébként húgom barátnőjének napi 20 g tejet sikerült lefejnie..tiszta depressziós volt már, mert a kicsi egyfolytában cicizni akart! de nem jött semmi... ekkor volt majdnem 8 hetes a csajszi amikor húgomnak ,mondtam a homeós Ricinus communis (asszem) nevű bogyeszt.. vett a barátnőjének, és láss csodát dőzsöl azóta a lánya, már tápszer sem kell neki! az a szomorú, hogy a saját védőnője orvosa nem segítettet! egyből tápszer! de jöttem én Dr Boni és e van.

másik barátnője most szült neki sem indult be a homeós neki is segített!
Vendég
 


Sziasztok!

Elköszönni jöttem, mert holnap reggel 8-kor van jelenésünk a kórházban, és előtte még Marcit elvisszük anyuhoz, így nem lesz már valószínű időm bekukkantani. Kata jön a hírekkel, apjuk meg hozza a képet. Puszi mindenkinek.

kispiskóta
 
 


Jajj, Kispiskóta, MÁR ITT AZ IDŐ??? Jjj, nagyon-nagyon drukkolok.

Kata, tegnap nem csuklottál 4 óra felé? Felétek jártunk és emlegettelek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba kösziiiii!!!!

Utsó pocakkép (+20 kiló):

Kép

kispiskóta
 
 


Zsu gyönyörű 20 kg :lol: ölellek! és várom majd a híreket Katánktól!

:lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Zsu: és hol van rajtad az a +20 kg? :roll: :wink: drukkok mennek mától és várjuk a híreket!!! :-D

Boni: Zsiginek gratula, most aztán nincs megállás! :-) Jó utat!

Kata: pont Te mondod, hogy nem biztos, hogy lesz tejed? :-) nálam sajna még semmi jele, de azért bizakodom...
Végülis a védőnőmet is megkérdeztem, azt mondta, előre felesleges venni mellszívót.

Tűpárna: olvastam, hogy sok tüsződ van, növesztő drukkok mennek, nyálkahártyának is lesz ideje még vastagodni!!! :-D

Azt hiszem hidegfront van, vagy mi, jó szarul aludtam. Délután elmentem itthonról, Bendegúz ezért "csöndben" volt egész estig, amíg haza nem értem. Na, de itthon aztán bepótolta a lemaradást :-D Ja, voltam védőnéninél is tegnap, már megint aceton volt a vizeletemben, pedig iszom rendesen, bár lehet attól is, hogy ebéd előtti pisit vittem és akkor már pár órája nem ettem...:roll:

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


el vagyok kámpicsorodva.

reggel felhívott a hugom, és közölte, nem magától, hanem egy megérzés miatt rákérdeztem... nme tudja, de lehet hogy zavarná Zsigi a babát az állandó bőgésével , anyuék úgyis velük kell hogy foglalkozzanak és úgysem tudok neki segíteni semmiben. és a három hét nagyon sok, hogy otthon legyünk...

:twisted: és csak azért mert ők betelepedtek anyuéhoz, amíg ott laknak én nem mehetek haza? elegem van!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ja hozzáteszem, hogy már 2 hónapja majdnem minden nap beszélünk róla, hogy hazamegyek segíteni..mintha nekem olyan jó lenen B.nélkül lennem! sose mondta hogy ne.. erre táska bepakolva és ma ilyent bevág és miért veszem a lelkemre?

és mivel csak anyuéknál tudunk aludni, így lehet nem is megyünk haza :cry:

Szezsó remélme csak a rossz időzítés miatt van aceton...
Vendég
 


Boni: na, hát ez frankó :evil: :evil: :evil: nem tudom, miért nem lehet az ilyet normálisan és időben megbeszélni :evil: jó, hogy nem útközben derült ki...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Boni, no comment! :( :evil:

Megjött a hidegfronttttttttttttt :( , utálom, nem bírom se én se a babám. És a héten lesz mégegy. :(

Kép
kata05
 
 


Pici babóknak és mamáiknak jobbulást hidegfront husssssssss!

Boni lesz még idő mikor húgicád rád fog szorulni, ne haragudja rá nagyon! Nagyon sajnálom! Ha esetleg pár napig vidékre jönnétek nálunk van elég hely :wink: és segíteni is tudsz :!:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Kata én is hidegfrontérzékeny voltam! kitartás! :lol:

úgy döntöttem csak azért is hazamegyek, nehogy már anyuék lakásában ő parancsoljon! :twisted: még a végén anyuékat is elküldi otthonról, hogy ők hárman összeszokjanak! :mrgreen:
majd legfeljebb az ő szobájukat messziről elkerülöm...egyébként is csak aludnánk otthon.. de ekkora szemétséget nem képzeltem volna... az esküvős húzása is durva volt,.. de ez...

a kérdés csak az, hogy akkor amikor a cuccokat kellett neki hazacipeltetnünk akkor mé nem zavartam? a mózeskosarat is most vinnénk haza nekik, mert eddig barátainknál volt... azt persze küldjem haza a sógorommal mi? amíg nem kér tőlem bocsánatot én biztos nem fogok neki még egy fűszálat sem keresztbe tenni...

olyanok a szemeim, mint egy teknőcé.. be van dagadva a sok sírástól.. :lol: :cry: :roll:

bocsi a zúdításért..de kiakadtam! :cry:
Vendég
 


Sziasztok, jól vagyunk, csak nem működik otthon a net, most szomszédolok. Gabcsi unokahúgom megérkezett hétőn, nagyom imádja Mátét. Kicsikém már 5700 gramm, 60 cm. Éjszakát még nem alusszuk át, de remélem az is eljön nemsokára :) Mostanában már négyszer átfordult hasról hátra, mindkét oldalra :) erős gyerkőc :)
Most elkezdtem fejni, hogy ha elmegyünk ide-oda Gabcsival, legyen. 120 ml-ket fejtem, és most jobb cici reggelre már feszült rendesen. elég nagy a különbség méretben is a két cici között :( ez lesz a szexepilem :wink: :lol: most én nem szedem a homeost, alkolmentes sört iszom, meg a malátaüditőt (alkoholmentes barna sör) A homeosról azt hallottam, hogy azt addig kell szedni, amíg be nem indul, utána le kell állni vele.

Boni
Gratula tesódnak, és hát nyugi, majd csak megoldódnak a nézeteltérések. Elhiszem, hogy azért rosszul esik :( simi-simi

Coca
Babamasszázs??? :P :wink:

Szezso
mitől lehet aceton a vizeletben? :roll:

Zsú
nem is látszik a + 20 kiló

Mindenkinek pusszancs

Kép
gaby25
 
 


sziasztok lányok!

Jelentem megjöttünk Telkibányáról, igaz még tegnap, de nem volt energiám a gép elé ülni
Szuper helyen voltunk (Aranyhegyi vendégház) hatalmas kerttel, játszótérrel, jacuzzival (sajnos nekem nem :( Megmásztuk a füzéri várat és tényleg szuper volt minden. Amióta a duphaston-t szedem, elmúlt a pecsételés is.

Ma voltam teszt ebédes vérvételen, a cukrom tökéletes volt, 5.2 de mégis holnap reggel mehetek be terheléses cukorra. Nem tudom Pesten hogy van, nálunk egy hatalmas pohárnyi fruktózt kell kis vízzel lenyomni és utána 2 óra múlva vesznek vért. Csak azt nem tudom, hogyha jó volt az eredményem, akkor miért nem ér rá, majd a 24 héten megcsinálni ezt a nyavaját? :x

szezso, kata: nem is szabad gépi mellszívót venni, először én is azt vettem, tök gáz volt, a vákum szinte rögtön teleszívta a mellem elejébe a tejet és szinte semmi nem jött belőle. Akkor vettem az AVENt kézi mellszívóját. Az teljesen olyan voolt, mintha csak szopizna a baba. Nagyon könnyen gyorsan kijött.

zsu: szép a pocak, remélem minden rendben lesz drukkolunk
baba: neked is mennek a drukkok +++
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2009.12.15 13:27-kor.
stephie
 
 


Stephie, mindne nagyon szép.


Szezso:én is olvastam az acetont, de nem értek hozzá, hogy mi ez??

Bonikám, drága kis szívem. Nyugodj meg!!!Tudod, hogy most szülés után ő is sok változáson megy keresztül (lelki, testi, stb..) és ne haragudj rá. Biztos csak nagyon félti a babát, te meg most féltékny vagy, meg megbántott. Értelek én, de ne sírj, könyörgöm. Puszillak

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bonikám: jobbulást lelkileg!!! :-) Egyet alszol rá, és jobb lesz..

Stephie: szépek vagytok :-) szép helyen voltatok. Szóval az Avent-re szavazol...Nálunk csak ilyen fruktózos cukorterhelés van, de csak a 27.hétenm

Gaby, Babim: aceton akkor lehet a vizeletben, ha az ember szomjazik, éhezik (nem iszik, eszik rendesen), vagy cukorbeteg.
Mivel cukor nem volt benne, és ittam is rendesen, csak arra tudok gondolni, hogy az volt a baj, hogy ebéd előtti pisit vittem a védőnőhöz, és akkor már nagyon messze voltam a reggelimtől :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?