Új privát üzeneted érkezett!

GAby csúcs a póló :lol:
Vendég
 


Lányok az összes baba és már nem baba is gyönyörűűűűű!

Baba, olvaslak ám téged és Puszit a másikban! :wink:

Bettike újabb randi időpont? :lol:

Surmi ebből a görbéből még lehet babó!! Drukk!!

Kép
kata05
 
 


sziasztok lányok!

Hála Istennek vége az érettséginek, a diákjaim nagyon szuperül teljesítettek, még az érettségi elnökünk is megjegyezte milyen szép angol feleleteket hallott, úgyhogy hízott a májam.

Róka koma még nincs, emiatt is aggódtam nehogy lebukjak, de úgy látszik, még messze csavarog. Azt se bánnám ha nem is jönne.

Nagyon tetszett a Zsigaáradat:) és az egyre gömbölyödő pocak sem semmi. Érdekes, hogy a leendő mamik kislány után vágyakoznak, nekem meg inkább egy fiúcska kellene már. De tény és való a lényeg az egészség.

surmi: aki látta megmondhatja, hogy az én görbém is igencsak érdekes volt, előbb úgy tűnt, hogy volt pé, aztán mégsem majd végül valószínüleg ott volt pé ahol nem is számoltunk rá. Se tojásfehérje nyák nem volt akkor, se alacsony hő, s lám, már itt figyel a manó a pocakban. Ne aggódj, majd úgyis kiderül, itt még bármi lehet:)

Zöldi, Klara, Kata, Zsu nagyon édesek a lurkók
Baba, Princzi sok-sok drukk
Remélem senkit nem hagytam ki :shock:
stephie
 
 

 
 

Baba
Avandametet kell szednem.

Kata
Köszi a drukkokat :) Jól esett :)
Az a fránya lábdagadás! Biztos azért fájhat, a mellett, hogy kényelmetlen eléggé. :(

Boni
Hogy ti milyen ügyesek vagytok! :)
Azért drukkolok én is, hogy kislány legyen a következő pocilakó :)

Kispiskóta
Milyen nagy már a pocid :)
Marcinak milyen hatalmas igéző barna szemei vannak :) Jajj lesz a lányoknak, ha felnő :lol:

Zölddisznó
De édesek együtt a gyerkőcök. És micsoda csajos kis hiszti :)

Gaby
Máté még mindig nagyon édes :) Olyan kis aranyosan szunkdikál.

Stephie
Gondolom már alig vártad, hogy vége legyen :) Hogy vagytok egyébként? Ahogy olvasom róka koma sikeresen elkerült eddig :)

Én ma voltam dokinál, vissza vittem a leleteimet. Egy kicsit most fel vagok dobódva. Úgy tűnik látni a fényt az alagút végén. Már teljesen be volt sózva, hogy inszemezzünk :shock: Mondtam neki, hogy azért az IR-es kontrollt megvárnám július végén. Azért adott receptet egy kis stimura és mondta, hogy majd akkor Július végén hívjam, megbeszélünk mindent. Istenem de jó lenne, ha augusztusban már babás is maradnék. Ráadásul pont akkor leszek szabin. Annyira tuti lenne. Biztos, hogy vigyorogva, minta a vadalma mennék be a melóhelyre. :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Gabi! Nem vagyok itt hétvégén.

Kép
zölddisznó
 
 


Princzike,én is Avandametet szedek. Lehet próbálkozni ezzel is, de nagyon oda kell figyelnt hakiderül, hogy terhes vagy, aronnal vissza kell váltani másik gyógyszerre.Én még ezt szedem, amíg csak a Suprefactot szúrom, de hamarosan indul a Gonal is és akkor visszaváltok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Princzike, csak pozítívan, babás leszel augusztusban! Elhiszem h be vagy sózva, én nagyon be voltam az első előtt (bár így most nem emlékszem h neked hányadik). Lábdagadás egyáltalán nem fáj, csak rossz nézni (tudom ne nézzek rá :lol: ). De tegnap reggel azért láttam a bokámat. :D

Kép
kata05
 
 


Baba
Tegnap kérdeztem én is a dokit :) Ő is azt mondta, hogy lehet, de abban a pillanatban, ha tudom, hogy most elkaptuk, akkor váltani kell. Tehát, ha inszem lesz, szerinem már másnap vissza kell állni egy másik bogyóra :)

Kata
Szuper! A végén kiderül, hogy van még bokának nevezett testrészed is :)

Én is úgy tervezem, hogy augusztusra most már tuti babás leszek :)

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
princzike
 
 


Hát Stephie, az én hőm elég fura ide-oda teszi az ovut. most megint máshová. holnap felteszem a görbémet.

JÓ ÉJT MINDENKINEK :D

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Inszem előtt 1-2 nappal legkésőbb állj vissza!
Azt mondták nekem, spontánnál a poz.teszt láttán azonnal váltani kell, IVEL LOMBIKOZOK, ÍGY MÁR A GONÁLTÓL.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


surmi
Én nem látom a görbét, csak egy vonalzót :(

Baba
aha. ezt nem tudtam. De érdemes megfogadni :)

Kép

Kép
princzike
 
 


na itt a furi görbém, egyszer 10-re teszi, most 20-ra. attól függ melyik beállításra állítom.

Kép

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


tényleg elég furi, de nem lehet hogy csak azért, mert nem teljes értékeket számol egy négyzetnek? Lehet ha átváltanád akkor nem lenne ennyire szembetűnő

princzi: elszóltam magam :( az utóbbi két napban kajálás után már 5-10 percen belül kijön ami bement..pedig csináltam finom leveskét, meg tegnap töltött káposztát ettem, de rögtön kijött. Most csak pirítóst merek enni és háztartási kekszet, pedig úgy ennék egy kis füstölt makrélát egy kis uborkasalátával,épp most akciós a tescoban, de lehet hogy jobb ha nem is álmodozom róla
stephie
 
 


Stephie, nem tudom hol van az a funkció, ahol átlehet állítani a táblát. már kerestem. Csak azt írta ki, hogy erre a tizedesre állította mostantól. :roll:


Zsu: te már a FINAléba tartasz. spontán fogsz szülni? úgy emlékszem Marcit császárral szülted, de ha nem bocsi.

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


igen, most már megnéztem én is, a régi görbéknél is átírta, csak hát én azóta, hogy pozitív lett a teszt, nem nagyon jártam a fertility-n

Megint akkora jégeső volt errefelé, hogy rettegtem, nehogy a kocsit összetörje. Végre-valahára 7 év után ebben a hónapban kifizettem az utolsó részletet.
stephie
 
 


Sziasztok!
Ha van itt éppen valaki, megnézné a görbémet és mondana valamit rá, mert én már nem tudom, mit gondoljak.
Csak azt tudom, hogy minden terhességi tünetet produkálok, amit csak lehet.
Pé-em 4-én lehetett, mert volt rá utaló jel, ezért a tettek mezejére léptünk. Azóta nem.
A nem várt mensi előtt mellb.érzékenységet tapasztaltam, amit eddig sosem, pedig 2 éve próbálkozunk lassan, aztán felváltotta a mellfájdalom, ami máig tart. 3. napja alig bírok enni, émelygek, tegnapelőtt majdnem elájultam, remegtem, hányingerem volt.
De két hétig szinte zabáltam!(mondjuk, rám is fér)
Mensisen fájt a pocim is, meg néha olyan, mint mikor felfázik az ember, barnázás szombat óta, de elenyésző, talán épp elmúlóban.
A tesztek sorra negatívak, ill. pénteken mintha egy picit haloványka lett volna, de már semmiben nem vagyok biztos.
Dokinál tegnap voltam, vagyis én voltam, csak ő nem, mert közbejött neki valami, legközelebb kedden lesz. :shock:
Cisztám egyszer már volt, akkor tudom, hogy nagyon fájt a petefészek, most semmi ilyesmi.
Van olyan tapasztalata valakinek, hogy a negatív tesztek ellenére babás lehet valaki?
Én már nem reménykedem, már lerendeztem magamban, de a férjem vigyorog és simogatja a pocimat. Az édes!
Nem bírtam elviselni a szalámi szagát, vagyis illatát, nekem szag volt, pedig még pár napja ettem olyat!
Anyukám meg dettó így volt, ő is beleélte magát.
Én meg csak vagyok, és keresem a magyarázatot. Vagyis próbálom.
Akkor a görbe:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 74400_.png

Köszönöm!
zsuzska30
 
 


Surmi, elvileg július 9-én császároznak, ha addig Bende nem dönt másképp, és nem esik ki belőlem. :lol:

kispiskóta
 
 


Zsu: semmiképpen nem lehet spontán?



Zsuzska: én juni 13-ra tippelek pé ügyben. a ciklus.hu-t nem igen tartom megbizhatónak. :roll:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmi, nem. Nem kockáztatunk. marci téraránytalanság miatt nem fért ki (4060 gramm, és 100-as BPD miatt), Bende ugyanezen méretekre hajaz. Bevallom félnék is rendesen megszülni. Ezért mondta a doki, ha 4 ujjnyi méhszájjal megyek be akkor okés, de amúgy nem és szerintem tök igaza van.

kispiskóta
 
 


zsu: akkor nagyon vigyázz magadra :)

nekem hőm még magasan, de csak hétfőn vagy kedden tesztelek, ha addig nincs semmi :roll:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Zsú
a 100-as BPD az mi is? :roll: Máté kifért 4150-el :P igaz megdolgoztunk érte, 1-2 ujjnyival mentem be
mondjuk azt mondják, akinek első császár volt, második is az lesz általában, nem kockáztatják hogy szétnyiljon :roll:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Stephie: de a róka legalább kivárta, míg vége lesz az érettséginek :wink:

Zsu: akkor nincs már 2 heted sem :-D húú, de izgi!!

Surmi: drukk a teszthez! :-)

Princzike: babás leszel augusztusban és kész :-D

Zsuzska30: én 5-re tenném a pé-t. Viszont a tesztnek már mutatnia kéne valamit. Persze kivételek mindig vannak :wink: Doki mit mondott??? Lehet, egy HCG vérvétel nem ártana.

Kata: gratula a látható bokádhoz! :-D mizujs egyébként? Lakással hogy álltok?

Boni? Többiek? :roll:

Én ma voltam dokinál, Bendit 1652 grammra saccolta a gép :-D viszont méhszájam 2000-es, és Candidám van :roll: bár a doki nem látott gyulladást. Azért kaptam kúpot.

Szép hétvégét!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Gaby:
"BPD (Biparietaler Durchmesser, biparietal diameter) vagy bip-s a fej szélessége, a két halánték közötti távolság. A 13. hét után mérhető, ekkor mintegy 2,4 cm, a terhesség végén 9,5 cm körüli értéket ad. A babák alkati különbözősége miatt azonos súlyú babáknál a BPD értéke eltérő lehet. Méretéből (az AC és FL értékekkel együtt) 10%-os közelítéssel megadható a magzat súlya."

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, pihizz sokat,2000-es méhszájjal végig ki lehet húzni. Csak ne nyílj az a lényeg.
Lakás készülget még 3 hét bizti van. Jövőhéten betonoznak, után ablak csere, jön a burkolás, aztán festés, majd takarítás, "oszt" vissza. Már várom, bár anyánál nagyon jól érzem magam, igazi gyerek életet élek! :D De este mégis összebújhatok a párommal.

Kép
kata05
 
 


Szezso
jaaa, tényleg :P hát dokim utsó UH-n jól elmérte :lol: 1 héttel szülés előtt 2700 gramm :lol: :lol: :lol:
de akkor a 100-as az normális az írásod szerint, nekem a fejkörfogat volt 35.5 cm szülésnél, ha jól emlékszem. A bpd- re most fejből nem emlékszem, mennyi volt UH-kon.
Candidát jó kikezelni, mert attól is kaphat szájpenész Bende, igaz én kikezeltem, mégis van neki :? szép súlya van :) uh mennyi idős terhesséhget dobott ki?

Kép
gaby25
 
 


Gaby, nem a 100-as az nem normális, az nagy. :lol: a fejkörfogata, az Marcinak is 35 centi volt. Lehet neked szélesebb volt a csipőd, illetve a berendezéseid jobban tágultak. Meg mint tudjuk, annyi mindentől függ egy szülés. Én nem tudtam volna sajnos Marcit megszülni, a középkorban ennek csúnya vége lett volna.

kispiskóta
 
 


Zsú
9.5 amit Szezso írt, az 95mm gondolom, azért gondoltam, hogy a 100 is normális :roll: dokim amúgy nekem is említette a császárt, mikor eleinte nagy babának gondolta, de mondta, hogy a méreteim megvannak hozzá végülis :lol: és azért nem bánom, hogy elmérte, mert így nem akart császározni, és ha meg is küzdöttünk, megérte az élmény, hogy apás szülés lehetett :D

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!
Én vagyok az érthetetlen görbéjű. :lol:
Tegnap megjött.
Most sem értem nagyon, mi volt és hogy, de már nem fáj a hasam, mint annyiszor mostanában, múlóban a hányinger, ami talán vírus is lehetett, és most utoljára örülök neki, hogy megjött, mert én is normális kismama akarok lenni, akinek késik és tesztel és zebrás és boldog. Nem akarom, hogy beárnyékolja bármi is.
Köszönöm, aki megnézte és véleményezte!
Sikeres hónapot annak, aki erre vágyik, babásoknak boldogságot, egészséget, sok-sok finom tejcit a babáknak!
Sziasztok!
zsuzska30
 
 


Szezsó kúrálgasd magad! és pihizz sokat! Húgom még mindig egyben :lol: nem igazán mutat hajlandóságot a kisasszony a kibújásra! :lol: Szerdára van kiírva, holnap van Hugom szülinapja.

Nekem mindegy hogy kislány vagy kisfiú lesz e tesó

:lol: bár most vettem barátnőmmel az Operettszínházba bérletet az utolsó előadás jövő Júniusban lesz... így most annyira nem is vagyok rákattanva, mert végig akarom ülni az összes előadást! :lol:

Csigulinóm pedig már egyedül feláll kapaszkodó nélkül :lol:
Vendég
 


Hello!

BPD Mátyáskámnak 101 volt 37 cm-es fejkörfogattal született egész terhességem alatt stresszeltem a feje miatt, hogy nem fog kiférni azért mégis kifért :lol: , de szüléstörténetet a mai napig nem írtam sejthetitek miért. :roll:

Zsuzska sajnálom!

Kispiskóta, de jó mindjárt két babócád lesz :!:

Szezso gyógyulj meg! Nekem 36. héten vették észre, hogy nem stimmel odalent valami még jó, hogy éppen kikúráltam magam mire Mátyás megérkezett!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Zsu, nagyon szorítok Neked. Azért én reménykedtem, hogy megszülheted természetesen a babát, de ha nem, biztos igaza van a dokinak. Pláne, ha tesó is nagy baba lesz... Emlékszel, én is mennyit stresszeltem, hogy nagy a feje Lalinak? Na az is lett, 36 cm lett a fejkörfogata, ezért is vár rám még egy műtét az alsó részeimen... :roll: majd egyszer megcsináltatom... és akkor elmondhatom magamról, hogy nekem is volt plasztikai műtétem. :roll: :lol: (szóval akkor lehet, inkább császár legyen, mint hogy évekig húzzon az ember egy maradandó sérülést a baba nagysága miatt.)
Majd ha Zsu megszült, lesz erről egy történetem.

Baba, hogy vagy? :D

Boni, ügyes Csiguszod van! (régesrégi becenevem a Csigu, Csigusz... még ált.iskolás koromból). :lol: Opera? Na azt én soha... :roll: :lol:

Gaby, Máté jó baba? Hogy alakul a napirendetek?

Kata, na a terhesség alatti lakásfelújítás ismerős... :roll: utáltam.
Kitartást hozzá!

Szezso, még nem nyílsz vészesen, vigyázz magadra.

Mi jól vagyunk, hétvégén lagziban voltunk, Lali a mamáéknál aludt, sajna elég rosszul, sokat sírt éjjel, pedig eddig nem volt probléma, nem először hagytuk ott (másodjára). Mi viszont reggel 4-ig táncoltunk. És igenis, nekem már nagyon kellett ez a kis kikapcsolódás, lehet érte bántani, meg van is lelkifurim, hogy otthagytam Lalit, és ő sírt éjjel, de most sokkal türelmesebb vagyok vele, sokkal jobban oda tudok figyelni, jót tett. :D

Kép
szilcsi
 
 


Surmi
Szeritnem tök jó a hőgöbéd :)

Stephie
Hogy állsz? Jobban vagy már?

Szilcsi
Szerintem nem kell, hogy lelkiismeret furdalásod legyen. Mindenkinek kell egy kis kikapcsolódás :roll: :lol: Ezek szerint meg is volt az eredménye.

Szezso
Én is így tervezem :)

Zsu
Szorítunk neked! De már milyen közel van az időpont! :shock:

Kép

Kép
princzike
 
 


köszi Princzike: ma még feljebb ment a hőm, remélem így marad, de csak max pénteken tesztelek( vagy nem :cry: )

Zsú: gondolok rád :wink: :D
surmi
kockasfulunyul
 
 


Sziasztok! Életjel! :lol:

Kata! Remélem és úgy néz ki, hogy már csak szeptember! :roll: De van más ötletem is, de ahhoz tudnom kell, hogy:

Boni? Jöttök Szalókra? :wink: :lol:

Jó kis rejtéllyel kezdem! :lol:

Zsu! Kitartás! Már nagyon közel van, hogy 2 gyermekes legyél! Izgulsz?

Szezso! Gyógyulást és pihengess!

Gaby! Tényleg édi a póló! :wink: Cicizés?

Szilcsi! Ne legyen lelkifurid, mert most nyugodtabb vagy és ezt biztos Lalinkó is érzi!
:lol:

Zöldi! Egye fene! Most még nyitott kapcsolatban vannak! :wink: :lol:

Lehetne több képet? :?:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szilcsi nem opera, operett :lol: :lol: :lol: :lol: és örülök,hogy jól éreztétek magatokat! ez így szokott lenni..főpróba tuti oszt élesben nem megy.. ez van.. :lol:

BEttike nem tudom... :roll:
Vendég
 


Jó reggelt!

Kata: akkor lassan elkészültök a lakással, de jó :-D bár azért gondolom Anyukádnak is jó, hogy vele vagy :-)

Boni: :lol: szerintem Murphy lesz :wink: Operett bérletet el lehet adni? :-D Tesódnak kitartás és ha lehet, szülinapi bébit!!!

Szilcsi: ugyan már, miért van lelkifurid??? Kellett a kikapcsolódás, és kész...

Bettike: hello 8)

Na, most fejkörfogat-BPD témában is kiokosodtam :-D

Surmi: nem úgy volt, hogy hétfőn teszt? :roll:

Klarissza: hát akkor tényleg épphogy volt időd egy kúpkúrára :wink:

Gaby: terhességi kort nem kalkulált a gép. Viszont a doki lemérte a méh hosszát (vagy mit), az kevesebb volt, mint ami a terhességi kornak megfelelne, de szerencsére Bendi méretei jók.

Zsuzska30: lehet ám, hogy elindult valami, csak nem tapadt meg rendesen. És nem is termelt anny HCG-t ó, hogy a teszt kimutassa.

Tegnap és ma Apa itthon van, vasárnap nem volt jól, valami vírus :roll: legalább nem vagyok egyedül :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szilcsi, ne legyen lelkifurid! Nem volt ez akkora probléma!Jól tetted!

Már menenk a szurik. Más újság nincs.Kevés időm van.
Mindnekinek puszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


jó reggelt!

ma megyek védőnénőhöz, kiváncsi vagyok mit fog mondani. Lehet hogy nem is fog még velem foglalkozni, mert még csak 8 hetes vagyok?

100as BPD témához. Nekem mindkét lánnyal annyi volt, de mindkettőnek a fejkörméret 34 centi volt születéskor. Kifértek rendesen, csak nekem a méhszáj repedt szét, de az az első szülés utáni conisatio miatt. Kicsit most is félek, hogy nem-e kezdek idő előtt kinyílni. A méhszáj iszonyatosan érzékeny, nem is merünk Apával összebújni, mert néha rózsaszínes pecsételés van. (nem tudom talán azért mert megváltozik a méhszáj állapota?)

surmi, pedig már arra számítottam én is, hogy tesztelsz, de ha a hő fent van az jó. nekem is egyedül az adott reményt hogy talán babás vagyok hisz a 49 napig nem is volt pozitív tesztem

baba: nagy drukk++++++

tegnap kiderült, hogy apa barátjáék is babót várnak. Kész öröm volt a két pasit hallgatni amint azon elmélkedtek, hogy nekik ugyebár két fiú van már, nekünk két lány, úgyhogy ha valami gáz van, akkor elcserélik a két gyereket :) és hogy mekkora buli lesz majd egyszerre tologatni őket, meg hogy majd leülnek valami kocsmába és kikötik a babakocsikat :) :) PASIK!!!!

A lányaim elnevezték borsónak a babát. Szandika tegnap olyan édes volt, amikor azt mondta, hogy ne feküdjek hasra mert kijön a kisborsó :)

princzi: a hányás csillapodott, tegnap nem hánytam :) kipróbáltam a gyömbért, bejött. Egyenlőre a rántott hús sütése alatt keletkező illatokat nem bírom

Zsu, többiek hogy vagytok?
stephie
 
 


Én már nem tesztelek, ma leesett 36,7-re :cry: pedig a tegnapi 37,2-re felcsillantam, ma meg zuhantam :cry:
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmi
Azért én még szorítok neked! Hátha... :)

Stephie
Szuper, hogy bejött a gyömbér.
Ezek a pasik :) Bár nekem öcsém kérdezgeti mindig, hogy mikor lesz már nagybácsi, mert inkább a miénken gyakorolna, mint az övén. Mondjuk ő még nem házas, de már lassan vagy 3 vagy 4 éve ugyan az a barátnője. Kíváncsi leszek mi lesz belőle :)

Boniko
Szerintem tuti Murphy lesz nálatok. Nekem mindig így sikerednek a dolgaim. Lehet jövő hónapban (ami már holnap lesz) veszek egy havi tornabérletet. Hátha meghozza nekem is a szerencsét :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike: köszi , de ha holnap is ilyen alacsony lesz, akkor tuti semmi :cry: De hát a NYÁR még csak most kezdődik, így hát mindent bele :D
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmi
Mennek a hőemelő energiák! :lol: Maradjon csak fent!

Kép

Kép
princzike
 
 


Senki sem nem van? :cry:

Kép

Kép
princzike
 
 


Én vagyok!

Tegnap voltunk állatkertben a Bp-ben szupi volt mindjárt teszek fel képet is! :lol:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Kép

Kép

Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Én is én vagyok :lol:

hajnalban arra kelltem, hogy a saját izzadságomban főlök, így bekapcsoltam a légkondit. Nem tudom, hogy emiatt vagy nem, de a sajna zuhant a hőm, így most már tutti a piri :cry:

Most azért már kicsit kezdek belefáradni 3 év és két lapar után :x meg azt a hülye hőmérőt is utálom. De amiért nagyon dühös vagyok, hogy a húgom és a nővérem megszámolni sem tudom, hogy hányszor volt abortuszon. És tegnap közölte velem, a húgom, hogy ne erölködjek, úgy sem leszek már terhes sose lesz fiam, viszont neki pár év múlva lesz, mert megjósólták neki, ketten is, bár ő nem akar több gyereket, de hát a sorsa megvan írva. Kissé elkeseredtem, de rá hagytam Én nem versenyezni akarok, hogy kinek lesz fia hamarabb, hanem magamnak szeretnék, de a húgom csak beszólógat állandóan. Így nem bírtam ki, hogy ne mondjam, neki azt, hogy ha megint terhes lesz úgyis elveteti mint a többit szokásához híven. (nagyon gonosz voltam? :twisted: ) Ki tudja már hány kis :cry: fiút vetett el

Na jó nem panaszkodom tovább :D
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmi szerintem nem voltál gonosz! Inkább a húgod hozzáállásával nem tudok mit kezdeni! Ahelyett, hogy vigasztalna ilyeneket mond? Az ab-hez csak negatívan tudnék hozzászólni így inkább nem írok csak annyit, hogy nekem is volt, de azért, mert a babáim már nem éltek és ki kellett Őket kaparni ha valakinek ez jó mulatság és nincs lelkiismertfurdalása az a szememben........... na már fel is húztam magam bocsi! Lehet itt a csajok leszednék a fejét is, mert aki ide ír az ugye mind babát szeretne! :roll:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


szisztok

fiam kisördögöt játszik, meg ha alszik más dolgom van majd megmutatom a végén...

Surmikám testvéred :twisted:

HUgicám tegnapra volt kiírva, még mindig egyben vannak. tegnap ment kórházba mert reggelre a fél arca zsibbadt lebénult állítólag huzattól... kapott rá b vitamint, meg fizioterápia.. :twisted:

de az tény hogy a kórházban 11 kor volt nst megint a bunyek doki volt, és nem küldte volna át neurológiára, 3/4 3kor került sorra szegény!

Murphy nálam? háháhá már annyi lehetősége lehetett volna..

Kata Zsu kár hogy nem láttátok a kérdésem...

:roll:

mindekninek puszi
Vendég
 


Képzeljétek!
Voltam hétfőn SZTK-ban, nőgyógyászaton. Mondom a dokinak, hogy vizsgálatot szeretnék, hogy nincs-e méhszájsebem, vagy esetleg Chlamydiát is nézhetnénk. Gondoltam tuti ami biztos, legalább egy inszem előtt megnyugszik a lelkem.
Na mi volt erre a válasza???
Volt rákszűrésen? Naná, hogy voltam. Mi ez a hülye kérdés. Persze nem csinálja meg, mert voltam és akkor biztos nincs méhszájsebem. :shock:
Majd a Chlamydiara azt mondta, hogy minek akarom megcsináltatni? Elmesélem a kis sztorimat nagy vonalakban, hogy már mióta és hogyan kűzdünk egy babáért és hát volt már inszemem is, de semmi. Erre... gondolhatjátok mi volt a válasz.
Ha már úgyis letettem a voksomat egy meddőségi centrum mellett, akkor csináltassam meg ott. :shock: Különben is, akár hány nőnek csinálták meg eddig, mindnek negatív lelete lett. És jól elzavart!
Felháborító. :evil: Miért nem lehet megcsináltatni sztk-s alapon? Miért fáj ez neki? Úgy gondolja, hogy az embernek mindig van annyi pénze, hogy vagyonokat költsön orvosokra? Vagy derogál neki, hogy nem az ő számláját duzzasztom?

Kép

Kép
princzike
 
 


Klarissza
Szép a kis családod :) Végig néztetek minden állatkát a kertben?
Egész napos program volt gondolom.

Surmi
Neked meg nagy lehordás. Mióta hőmérőzünk úgy, hogy előtte hajnalban felkelsz és járkálsz? :shock: Szerintem ezért tuti fals a hőmérő értéke reggel. Így ezt én most tuti figyelembe sem veszem. :x :lol:

Boniko
Szerintem most tuti meglesz :) gondolom már régen vágytok egy ilyen bérletre és nagyon megnéznétek az összes előadást :)
Nekem mindig ilyenkor jön Murphy :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?