Új privát üzeneted érkezett!

Gabóó
Veletek miújság? HOgy haladtok?

Bikfy??

Nita
A mostani UH-n már megtudják mondani, hogy kisfiú vagy kislány? VAgy az mikor szokott kiderülni?

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!!! :lol:

Itt vagyok. Minden oké velem, de úgy tűnik megjött a mensim. Nyugi csajok, túlélem, nem vagyok elkeseredve. Majdcsak egyszer összejön... :lol:

Ápr. 6-án megyek dieteológushoz és endokrinológushoz. Ma voltam a nőgyógyászomnál, aki azt mondta, akár lelki eredetű okok is okozhatják nálam a bajt. Ha 6-án is mindent rendben találnak, akkor azt mondta a doki, más terápia kell. Gondolom valami lélekbúvár. Szorítsatok!!!

Sokat gondolok ám rátok, köszönöm, hogy hiányoltatok, ez mindig olyan jól esik. Mindenkit puszilok, legyetek jók: Bikfy

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Hajrá! És remélem, hogy nem fog kelleni lélekbúvár, mert már addigra babás leszel :)

De mit szólnátok, ha egyszer találkoznánk tényleg :lol: Nekem inkább a június lenne jó, mert addig meg annyi mindent kell itthon csinálni, hogy ki sem fogok látszani a munkából. A kert még romokban hever és hát szerintem párom megjön jövő hét szerdán és lassan neki is állunk. Elég nagy munka lesz. Az előkészületket már megtették a fiúk :) Felásták a kertet és még egyszer kigazolták :)

Kép

Kép
princzike
 
 

 
 

princzike már ilyenkor is kiderűlhet de még kicsi az esélye....inkább a 18.héten szokták megmondani a baba nemét biztosabbra!!!
a taliba én is benne vagyok!!!!!!!!!!!!!!
de akkor komolyan ki kéne tűzni egy időpontot és ahhoz igazodni!!!!!most még könnyebb lenne mert arrébb van még junius..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csajok a taliba én is benne vagyok, a június nekem is jó :D

Princzike én tuti nem csinálnék tesztet. De persze ez csak az én véleményem. Engem mindig nagyon kiborított a nega teszt látványa, ezért én inkább halogattam a dolgot. De ha te nem vagy ilyen rinyás, mint én, akkor hajrá :D

Bikfy sajnálom pirit, de örülök, hogy nem keseregsz :lol: Lehet el kéne menned egy természetgyógyászhoz? Pl. ahhoz a nőcihez, akit egyszer Prucival láttunk a tévében. Aki ilyen kristály köveket pakol a nők hasára.

Apropó Pruci! Veled mi van? Ne tűnj el!! Megcsináltattad azt a hormon vizsgálatot amit akartál?

Kép
Kép
nyanya77
 
 


hahó lányok........... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nos
Ellőttem reggel a tesztet csont nega :x , így várom pirit, aztán vérvétel és hormonok ....

Kép

Kép
princzike
 
 


jaj azok a csúnya nega tesztek........de utálom.......... :x :x :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok csináljatok valami vuduk, hogy végre mindenki bebabásodjon :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


majd megkérem a hugom varrjon vudu babát!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak anyós múlt héten nagyon kiakasztott és emiatt jót veszekedtünk itthon. De tudom, a hiba bennem van (mint mindig).

Nyanya! nem, nem voltam hormonvizsgálaton, Zoli közölte h ő ugyan nem fog eljönni ilyenre, és hagyjam békén az ilyen marhaságokkal...

Ti hogy vagytok ezekkel a változtatásokkal? Én nagyon elkeseredtem és komolyan elgondolkodtam azon h legyen-e még egy gyerek. Már amiatt is lelkiismeretfurim van h Petrát 2 évesen beadom bölcsibe. Lehet h nem is fogom és inkább vhogy össszeszorítjuk a fogunkat és élünk a kb 130000ft-ból. De az a lényeg h Pesten legyünk jövőre, m itt nem bírok ki még egy évet. Szóval, ezek miatt tűntem el egy időre, m nagyon kétségek között vagyok h mi is lenne jó.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci itt nálunk halásztelken van egy kertes kiadó ház...asszem belűlről most újították fel.....ha érdekel felírom a telszámot......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Pruci totálisan meg tudlak érteni a félelmeiddel kapcsolatban. Az én gyomromban is van egy görcs emiatt :roll: Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ezt akarják tenni velünk :shock: Ahelyett, hogy segítenének még inkább belénk rúgnak két jó nagyot :evil: Majd szülnek helyettünk a cigányok. Nekik ezek után sem fog gondot okozni a dolog. Én minden esetre ennek ellenére sem vagyok képes feladni a második gyerek utáni vágyamat :oops: Nehogy már állambácsi még ezt is elvegye tőlem :evil:

Pruci párod miért ilyen ellenséges? Ő nem is kell a hormon vizsgálathoz, az csak egy vérvétel.

Mit szóltok ehhez a gyönyörű időhöz? Én úgy örülök neki :D

Princzike sajnálom a nega tesztet :( De nem elkeseredni!

Olyan rossz, hogy haldoklik a topic :cry:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


tényleg jó hogy végre itt a tavasz!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Reggelt lányok!
Milyen szép napsütésre ébredtem :) Öröm volt felkelni.
Szóval.... nem ám meghalasztani a topikot :)
Pénteken voltam vérvételen egy kis hormonozsdira :). Aztán szombat hajnalban kihívhattuk rám az ügyeletet annyira rosszul voltam :(. De most már sokkal job :)
Ma meg ablakpucolás következik :) Jó kis terápiás munka erre a hétre ebben a szuper napsütésben :)

Pruci
Ezek a fránya pasik! Szerintem büszkeségi kérdést csinál belőle, hogy segítsen neked. Nehogy már ilyen helyre el kelljen mennie, mert az hogy néz már ki :evil: Pfúj! De te ne add fel!!! Mi mind nagyon szorítunk neked :)
A bölcsi miatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod. - szerintem - Ha kell a pénz, hogy el tudjátok magatokat tartani, akkor sajnos kell a pénz! Szerintem nálunk is az lesz, csak annyi különbséggel, hogy valszeg anyu fog rá vigyázni én meg minden nap hurcibálom majd a gyereket. Sajnos én sem tudok egyenlőre más megoldást :)
De jó lenne ha már itt tartanék :)

Nyanya
Az biztos, hogy szapora egy népség a cigány! :( Szerintem nem is stresszelnek annyit, mint mi, hogy legyen mit adni a gyereknek vagy normális lakás ahol lakjunk! De nem is élnék ennyire igénytelenül, mint ők!
Remélem nem ők lesznek a többség 30 év múlva! Én igyekszek mindent megtenni az ügy érdekében :)

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike és mi volt a baj hogy ügyeletet kellet hívni? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Princzike! Mitől lettél ennyire rosszul??? :o :o :o
Tudom h büszkeségi kérdés, de nem akarom rákényszeríteni h jöjjön el velem. Az nem vezetne semmi jóra.

Nyanya! Én sem akarom feladni, csak egyre reménytelenebbnek érzem a helyzetet még egy babával. Valamiért nem akar összejönni, pedig még július 1-ig kaptunk haladékot. A párom most mesélte h a cigányok pontosan tudnak mindent h mikor milyen drogokat, gyógyszereket, stb kell szedni h vmilyen betegséggel szülessen a gyerek h jó segélyeket kapjanak. Ez akkora szégyen szerintem.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


ezt még hallani is rossz..... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ezt én el sem tudom képzelni, hogy nő, akiben ott növekszik a baba ilyet tegyen :shock:

Pruci a bölcsi kérdéssel kapcsolatban: Nem akarok neked semmiképpen sem tanácsot adni, de ezen mi is átmentünk a múlt évben.Kijött a papír, hogy felvették Barnit és én hosszas tépelődés után visszamondtam telefonon. Féltettem attól, hogy kéthetente beteg lesz, hogy még túl kicsi, hogy egész napra nélkülem legyen stb. És nem bántam meg egy percig sem ezt a döntésemet, pedig nagyon nem így terveztük a dolgot ( 2. baba) és anyagilag is eléggé hazavágott minket a gyes. De úgy érzem sokkal jobb volt neki, hogy ezt az évet még itthon töltötte velem, mert nálam jobban senki sem foglalkozna vele és egy ilyen kicsinek untig elég, ha a 3. évét betöltve csak az oviban kezdi a közösséget. Most már egyébként úgy gondolom megérett rá, hogy ovis legyen szeptembertől, de tavaly szeptemberben még korai lett volna. A terv az volt, hogy pár hónapon belül teherbe esem és kiiratom magam :roll: :cry: :cry: Ez a része nem jött be és ezért voltam kénytelen gyes-en maradni :cry:

Jó éjt mindenkinek

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nita
Nagyon fájt a gyomrom, ami egy idő után görccsel párosult :(
És egy óra múlva sem lett jobb, csak rosszabb :( Szóval remélem ez volt az utolsó ilyen. Ez most tuti 10-es volt a 10-es skálán!

Pruci
Ezt még hallani is rossz, hogy valaki ilyenben töri a fejét! Undorító.

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike hála elmult...reméljük tényleg nem lesz több ilyen..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Egymillió éve nem voltam,ne haragúdjatok,de mióta leköltöztünk nincs lennt net és anyuéknál meg ritkán jutok gép elé....
Velünk minden rendben van,5 hete nem voltunk a kórház tájékán,igaz a diéta elég kemény...sajna a cukorterhelésem is szinte határeset lett még az is hozzájött....igy marad a viz meg a kenyér szinte....ennek azért némi jó eredménye is van 2 kg-t hiztam csak eddig...
Amint tudok jelenzkezem még,igérem sűrübben jövök majd és mindenkinek nagyon drukkolok....puszi

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike jó hallani felőled is........ :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Bocs,mostanában nem voltam. :oops:
Bevallom,úgy gondoltam,ha írok akkor megint sokat foglalkozok azzal,hogy mért nincs még babám,de nem bírom.Tegnap voltam dokinál,és hát nem tudom.Majd NYÁR VÉGÉN megyek vissza hozzá,addig bromó...és endokrinológushoz kellene mennem,de azt sem tudom,hogy ő mit csinál.A TSH-m miatt kell őt felkeresnem.DE azt sem tudom,hogy eggyáltalán hol van ilyen!!!!!Kérlek segítsetek!Ez most azt jelenti,hogy nyár végéig nincs is esélyem a babára???? :cry: :cry: :cry: padlón vagyok...
Vendég
 


Szia Gabóó!

Ne keseredj el! Miért kell endokrinológushoz menned? Baj van a TSH-val? Volt vérvételed? Mert azt csak onnan lehet megállapítani. Az endokrinológus anyagcsereproblémákkal, hormonális zavarokkal foglalkozik, belső mirigyekkel, mint például a pajzsmirigy. Ha gond van a TSH-val, akkor az pajzsmirigy problémát jelent. Ha magasabb az értéked a megadott intervallumhoz képest, akkor alul működik, ha alacsonyabb, akkor túlműködik. Ha ez a TSH érték eltér, az gátolhatja a teherbeesést, de ezt endokrinológus tudja gyógyszeresen kezelni. Rendszeresen kell járni vérvételre, azzal lehet ellenőrizni és nyomon követni. A legtöbb kórházban van sztk alapon endokrinológiai szakrendelés, ill. van lehetőség magánrendelésre is, mint pl. egy nőgyógyásznál. Cseh dokinéni nem mondta el a dolgokat?
Nekem a TSH-m, ill. a pajzsmirigyem kavar be sajna a baba projectbe :( Mindenképpen menj el egy endokrinológushoz beszéld meg vele, hogy babát szeretnél, bár azt fogja mondani, hogy előbb be kell állítani a TSH-t, csak utána lehet baba.
Fel a fejjel!!!! Nem letörni!! :D

Ha kérdésed van kérdezz nyugodtan :lol: Puszi

Kép
Kép
nyanya77
 
 


sziasztok!!!!!!!!
voltam ma uh-on..........a nemét nem tudtuk meg de hallottuk a szívverését és olyan boldog vagyok!!!!!!
a méretei:crl:80 mm
bpd 31 mm
legközelebb a 18.héten látom!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


SZia Nyanya!
Köszi a tájékoztatást,nem ezeket nem mondta így el a dokinéni...Tudod 10:30 volt időpontom hozzá és dél előtt egy picivel jutottam be.Tiszta diliház volt.Akkor most az endokrinológus előtt elkell mennem vérvételre?Mert a doki csak a nyarat mondta,hogy mielőtt hozzá megyek vissza akkor kell vérvétel.ÁÁÁÁÁ komolyan mondom nem értem!Na majd lesz valami,köszi a segítséget!

Nita: kép nincs?gratula,szépen nödögél!!!

Puszi
Vendég
 


gabóó sajna nem adtak mert nincs papír a gépbe..... :x :x :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska:ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Tudtok valamit Csigéről?
Vendég
 


Nita grtala neked :lol: :lol: Olyan kíváncsi vagyok, hogy kisfiú v. kislány :D

Gabóó ezt így én sem nagyon értem :roll: Honnan tudja a dokid, hogy gond van a TSH-val, ha meg sem nézette :shock: A körzeti dokid is adhat beutalót vérvételre, én a helyedben elmennék hozzá és megkérném, hogy nézesse meg. Az endokrinológus nem nagyon tud veled mit kezdeni vv eredmény nélkül. Mire kapsz időpontot az endós dokihoz az sztk-ban, addigra már meg lesz az eredménye a vérvételnek. Szerintem menj el egyhez és utána legalább megnyugszol. A biztos rossz is jobb a bizonytalannál. Drukkolok neked, hogy ne legyen semmi gond :D Ja, és ne roskadj magadba!!!

Kép
Kép
nyanya77
 
 


nyanya már én is nagyon izgulok ki lakozik idebenn..........3 hét és reméljük kiderűl..... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya!
Nekem is elég furi volt a doki most.A múltkor( 2 hónapja)
azt mondta,hogyha beszedtem az összes bromót akkor mennyek vissza hozzá és vigyem magammal újra az eredményeket.Nem mondott akkor semmi vizsgálatot,csak hogy szedjem a bromót.Most meg majdnem,hogy engem szúrt le,hogy mért nem voltam endokrinológusnál,és hogy szedjem a bromót és nyár végén mennyek el.Megkérdeztem tőlle,hogy van e esélyem addig is babára,de azt mondta,hogy diéta nélkül nem nagyon.Mit egyek????Én nem hiszem,hogy zöldségeken vagy főtt krumplin tudnék élni...
Vendég
 


gabó ehetsz rendes ételeket is csak keveset egyél.nehéz az eleje.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Holnap hajnalban elmegyünk pár napra pihenni, csak kedden leszek. Ezért elköszönök egy időre. Mindenkinek kívánok NAGYON KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!!!

Mindenkit puszilok és szorítok kinek mihez kell. Üdv.: Bikfy

Gabókám!
Ezt a diéta dolgot én sem értem. Minek az neked? Te is PCO-s vagy?

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy kellemes pihenést!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok LÁnyok!
Tudom megint régen voltam,de több mint egy hétig nem volt gépem. Nagyon rossz már ám nélküle. Hogy meg tudja szokni az ember.
Gabóó sztem hülyeség a diéta. Mármint hogy nem eszel csak zöldséget. Szerintem a húsokban nagyon sok fontos dolog van. Persze nem a zsíros és mindenféle tartósítók. De gondoljatok bele, amikor nem volt ennyi mű dolog. Akkor is szalonnát ettek, meg húst. Na mindegy. Az bizti, hogy én sem bírnék ki egy hetet sem így.... Múltkoriban mikor beteg voltam két hétig pirítós, főtt krumpli, párolt hús, zöldség. :? Nem volt ehetetlen, de a mai pizzám azért jobb. :wink: :lol:
Nita már milyen nagy a babátok. Tök jó.
Bikfy pihizzetek jól. Én is szerettem volna menni valahová, de api mindkét nap dolgozik.Úgyhogy itthon majd henyélek, meg kertészkedem. Vagyis így tervezem, persze biztos eső lesz, vagy valami már közbejön.
Na puszi nektek kislányok.

Kép
kissedi
 
 


kissedi jó henyélést...... :) :) :) :)
bizony növögetünk.lassan már 10 centisek leszünk de már az is lehet hogy vagyunk...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Viri írta sms-t:
"Ma hajnal 2.15-kor 3120g és 53 cm-el kibújtam anya pocijából! Mindenki jól van! Puszi Csanád és Viri"

Itt is GRATULÁLOK :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


virág nagy gratula!!!!!
Sok Boldogságot és nagyon jó egészséget!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


VIRI
Hatalmas gratula! :)

Gabó
Ha elmész az endokrinológushoz, akkor vidd magaddal a papírjaidat, mivel gondolom volt már egy vérvételed. Ő majd kérdez tőled jó sok mindent - persze mond neki, hogy babára gyúrtok - és nagy a valószínűsége, hogy ő is kér majd egy a számára spéci vérvételt! !Ez nekem is így volt :) De ne halogasd.
A diéta, ebben az esetben nem azt jelenti, hogy nem eszel húst, hanem többször kevesebbet! Nekem is ezt kell :) Sőt BIKFY is ilyen diétát folytat :)

Nita
Milyen nagyok vagytok már! !El sem hiszem :)
Már nagyon kíváncsi vagyok a nemére :)

Edi
Sajnálom, hogy párodnak dolgoznia kell :(
De neked jó henyélést :)

Vernike
Szuper, hogy már így berendezkedtetek :) Jó, hogy jöttél és gyere olyan gyakran amilyen gyakran csak tudsz :)

MINDENKINEK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!
Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike nagyon bízom benne hogy 2 hét múlva kiderül a neme...... :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kellemes Husvéti Ünnepeket Kivánok!

Mi még egyben vagyunk, hisz van kiirás szerint 4 napunk együtt.

Viri!
Gratulálok!!!!!
encike 2
 
 


olyan jó neked hogy már csak 4 nap kb és láthatod a babódat......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


VIrág gratulálok és nagyon sok örömöt és jó egészséget kívánok nektek!!!!

Kép
kissedi
 
 


Hogy telt a Husvét?
Nekünk jol, a csajok festettek tojást és olyan édesen adogatták a locsoloknak!
encike 2
 
 


encike ha van még időd hozz egy utsó pocis képet!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike
Te jó ég! Már mindjárt itt az idő, de azért hozhatnál pocis képet még így utoljára :)

Remélem mindenkinek jól telt a Húsvét :)
Mi egy csomót kertészkedtünk, mivel még nincs semmi sem kiaalakítva :) Jó nagy meló lesz ...

Nita
Igulok nagyon :) Kíváncsi is vagyok, hogy kislány vagy kisfiú lesz-e. Ti mit szeretnétek?

Kép

Kép
princzike
 
 


a párom kislányt...na jó igazából én is de a kukisnak is tudnék nagyon de nagyon örűlni........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Virág! Hatalmas gratula!!! Sok egészséget, boldogságat kívánunk nektek!!!

Remélem mindenkinek jól telt a húsvét! Nekem sajnos nem, nagyon összevesztem anyóssal és most lehet h a házasságunk is rá fog erre menni, úhogy most nagyon úgy néz ki, h nekem idén sem és már a jövőben se lesz több babám. Nagyon sajnálom, de vannak dolgok amiket nem tudok megemészteni. Ezért most egy rövidebb-hosszabb időre, de lehet h végleg elbúcsúzom tőletek.

Sziasztok!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Virág!
Én is gratulálok, és minden jót kívánok! Legyen boldog, szép életetek!!! :wink:

Pruci!
Ezt nem mondod! :shock: Na mindegy is, akkor üdv a klubban... Tudod, ez már csak egy ilyen csapat. Anyósokat nem bírjuk. Többen is tudnánk erről mesélni. De legyél okos! Nehogy már szétdúlja az öregasszony a házasságotokat! Még mit nem!!! :evil:
Én konkrétan 1 évig nem is álltam vele szóba. Nem mondom, hogy nem volt feszültség e miatt a férjemmel, de túléltük. És most már ő is elfogadja a helyzetet. Neki kell eldöntenie, kivel akar együtt élni. A mamájával vagy veled. Csak okosan, te lány, apit tessék az ujjad köré csavarni.

Amúgy lehet tudni, hogy min balhéztatok össze? :shock:

Tényleg legyél nagyon okos, türelmes! TE FOGSZ NYERNI!!! :D

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: