Új privát üzeneted érkezett!

syrynx: gratulálok a tesódnak, nagyon aranyos a kis Fruzsi :)
A János kórházban szült a tesód?

Timi
titimee
 
 


syrynx:nagyon édes a kis Fruzsi!És az Tesód is nagyon szép :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Köszi lányok! már alig várom, hogy újra lássam őket.

Timi
igen. így megismerted? te is oda jársz? (mind a 3-at ott szülte, de különböző dokiknál. most az ügyeletesnél szült, de nem volt semmi gond, minden rendben ment. annyi van, hogy a gátsebe nehezen gyógyul, illetve nehezebben, mint az előző 2. ma ment vissza varratszedésre.)

Kép

Kép
syrynx
 
 

 
 

syrynx: igen annyira jellegzetes ez a két szín. pénteken ott voltam abortuszon. megkérdezhetem, hogy ki volt a dokija? én is ott tervezem a szülést is (majd egyszer remélem) annyi baba volt ott, lehet hogy láttam :)

Timi
titimee
 
 


Syrynx!

Olyan cuki baba! :D

Timi!

Hogy vagy?

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati: megvagyok.

Veled mi újság? Pocakfotód van?

Timi
titimee
 
 


Tabati
most nézem a vonalzódat. Már a 17-ik hét. :shock: :lol: én valahol a 12.diknél leragadtam. :? :oops: Afp-n túl vagy már? Pocakfotó tényleg jöhetne! :wink:

Kingáék vajon átköltöztek már? 20 -a utánra mondta, ha jól emlékszem. kíváncsi vagyok mikor jelentkezik. Lehet hogy már egy pozi tesztről fog beszámolni. :wink: :D de jó lenne. :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Végül mikor kezded a munkát? Máté bölcsis lesz? Lassan lesz a szülinapja:)

Kép
csucsu05
 
 


Bocsi lányok! :oops: Pocakfotó elmaradt a hétvégén, mert pénteken elég peches napom volt, a gatyákat sem sikerült elhoznom a varrónőtől, így nem volt kedvem fényképezkedni. De ma már itt vannak, és majd azokban csinálunk pár képet a hétvégén! :wink:

Afp már megvolt a 16. héten, most csütörtökön megyek a 18. heti genetikai uhra. Remélem minden rendben lesz, akkor tudom meg az afp eredményt is. Amúgy nem tudom már írtam e, de a csöppség egyre többet mocorog, vagyis inkább én érzem egyre jobban. :D

Nem is tudom Kinga mit írt, hogy mikor tud már jönni, de persze bármi közbe is jöhet a költözködés folyamán...remélem én is, hogy minél hamarabb tud jelentkezni.

Kép
Kép
tabati
 
 


Csucsu
Apa lesz itthon vele, tudod? (már írtam, hogy mi a foglalkozása...)
Máté szülinapja után kezdek, 5-én. napi 7 órában leszek. épp ma voltam bent, aláírni a szerződés módosítást.

Tabati
de jó, hogy már érzed a mocorgást. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap este az ügyeleten voltunk. De szerencsére semmi komoly, csak első babás pánik volt... Elkezdett fájni a hasam alul. Nem volt elviselhetetlen, csak így még nem fájt a várandósságom alatt, max a legelején. Persze gondoltam én, hogy biztos a magneb6 segítene, mert valószínűleg csak annyi lehet a probléma, hogy húzódnak a méhszalagok, vagy keményedés ilyesmi. De először akkora pánik volt, hogy még sírtam is. Párom meg csak akkor ijedt meg, de utána amikor látta, hogy "csak hiszti" ő eléggé higgadt volt és ajánlotta, hogy ha attól megnyugszom menjünk el az ügyeletre. Persze ott nem volt doki, mert pont házhoz hívták. Erre felhívtuk a kórházat, hogy bemenjünk e ilyen tünetekkel, de ott egy nővér nagyon kedvesen azt mondta, hogy nyugodjak meg, valószínűleg a magnézium tényleg segít és ha bemennénk akkor is azt kapnék.
De szerencsére közben megérkezett a doki. Megvizsgált, még a babu szívét is meghallgatta , mondta, hogy nincs semmi keményedés, semmi görcs. Most calcium pezsgőtablettát kell innom naponta kétszer, mert képzeljétek el, hogy attól fájhatott, hogy a csontok tágulnak ott lent. Mostanra már el is múlt a fájdalom és iszogatom a calciumot. Annyi volt még, hogy a vérnyomásom 140/100 volt, de én reménykedem, hogy csak az idegeskedés miatt...Mérnem kell rendszeresen nincs mese...

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:örülök hogy minden rendben,most már egyre több panasz fog előjönni.Bár ez a második trimeszter nem annyira vészes de az utolsó 10 héten én már menni alig bírtam annyira fájta a szeméremcsontom....remélem neked könyebb lesz :wink:
tök jó hogy érzed a mocorgást,olyan jó érzés :D
és a nemét tudjátok már? :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Hát ígértem én, hogy jövök, de aztán valaki közbe szólt... :lol:
Hétfőn este 21:20kor 3000g-mal és 50 centivel megszületett a mi Kishercegünk, Vendel baba.
Péntek óta itthon vagyunk, minden rendben, gyönyörűen eszik, sokat alszik, igazi kisagyal!!!!

Megpróbálok róla képet is hozni....
Kép

Kép

Ezek még a szülőszobán készültek, fürdés után.

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Jaj, most látom, hogy lassan le kéne cserélni a vonalzómat... 8) :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy:gratulálunk a kisfőnökhöz!nagyon szép kisbaba!Jó egészséget és sok tejcsit kívánunk!

gyere majd ha tudsz és mesélj,milyen volt a szülés és hogy hogy vagytok! :D

KépKép
lyndee
 
 


Amy: Gratulálok a kicsi fiadhoz. :)

Kép
csucsu05
 
 


Amy
nagyon cuki kis babád született! Gratulálok és sok boldogságot nektek! :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Gratulálok nektek Amy a kisfiatokhoz!!Nagyon szép!! :D

Istenem ,szinte most volt,hogy jöttél a teszttel ,aztán már meg is született a babád!

Kép

Kép
syl100
 
 


Amy: édes kis hajasbaba. Sok boldogságot és egészséget kívánok. láttam a netboardon is fent van a baba :) berni pásztorod van? mi (is) tervezgetjük a kis bernit...


tabati: hogy vagy?

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Akkor most mesélek egy pár szót, de ne haragudjatok, ha nem lesz minden igényt kielégítő beszámoló.. Kicsit fáradt vagyok, csak már nagyon hiányoztatok, ezért jöttem...

Szóval, hétfőn, hajnalban 3 körül éreztem a fájásokat, de nem tulajdonítottam nekik túl nagy jelentőséget. Reggel még mostam, vasaltam, kivittem a kutyákat sétálni. Aztán találkoztam egy barátnőmmel, beültünk egy cukiba, ettem fincsi somlóit!!!

12-re volt NST időpontom. Megnéztek, minden ok volt babóval, itt nálunk fájásokat ilyenkor nem néznek. A dokim amikor meglátott kérdezte, hogy melegem van-e merthogy olyan pirosnak lát... Mondom hát kicsit meleg is van, meg úgy érzem hogy fájásaim vannak... Na erre gyorsan megnézett, közölte, hogy két ujjnyira nyitva vagyok, a méhnyak pedig gyakorlatilag papírvékony, úgyhogy fáradjak fel a szülőszobára... Mondanom sem kell, hogy semmi cucc nem volt nálam... hazakönyörögtem magam.... Pedig amikor megtudta, hogy kocsival vagyok majd lefordult a székről... Megnyugtattam, hogy minden ok lesz... hazajöttem, és azon mérgelődtem, hogy már nem tudok elmenni kozmiba... Keddre volt időpontom.
Aztán hazaért Apa, aki, amikor meghallotta, hogy megyünk szülni először azt hitte, hogy viccelek...Szóval hazaért, megborotvált, összekészültük, még szendvicset is csináltam, és olyan 3 körül beértünk a kórházba. Egyből mentünk a szülőszobára. Előkészítettek, megkaptam a beöntést, ami egyáltalán nem volt kellemetlen... Ekkor olyan 5 perces fájásaim lehettek, de egészen elviselhető volt... Akkor még úgy gondoltam, hogy nem is olyan nagy szám ez az egész szülés dolog...
Szerencsére üres volt a papás vajúdó oda befészkelődtünk, jól elhülyültünk a szülésznővel... Aztán 6- fél7 között 2-3 perces fájások mellett megkaptam az EDA-t... ami egy hihetetlen jó találmány.... Nagyon sokat segített!!! Két adagot kaptam, mire elkezdődött a kitolás már nem sokat éreztette a hatását, de ez így volt kitalálva....Apa szerint 4-5 fájásra meg is volt Kisherceg, bár én azt az időt végtelennek éreztem. Mindenesetre 21:20kor vilára jött ez a kis Tündér. Nem is tudom, mintha valaki itt mesélte volna, hogy a szülés közben kívülről látta magát... Na, hát én is így voltam... Nem is emlékszem pontosan a kitolásra... De a doki és a szülésznő is nagyon megdicsértek, hogy szép munka volt... (lehet, hogy mindenkinek ezt mondják???). Nem úsztam meg metszés nélkül, viszont ma kiderült, hogy mindössze két öltés kellett. Apa vágta el a köldökzsinórt. Nagyon jó volt, hogy végig ott volt mellettem, nekem rengeteget segített, és ő is azt mondja, hogy nagyon nagy élmény volt.... Az üröm az örömben a méhlepényem volt. Sajnos nem vált le, barázdált felszínű volt, így meg kellett kaparni... Ez baromira fájt... Jobban, mint az egész szülés.... De szerencsére túl vagyunk rajta és Vendiért akár mikor végigcsinálnám akár ezerszer is... A picúr egyébként 10/10 Apgar-t kapott.
Apa vitte el méretkőzni, sőt ő is fürdette kiskádban. Erre is olyan büszke volt... Olyan megható volt látni a babát a kezében...
Szerencsére volt üres egyágyas szoba, így oda kerültünk.
Vendi első perctől nagyon szépen eszik. Rengeteg tejem van, fejnem kell.

Egyébként Vendi nagyon jó baba, sokat alszik, keveset sír, jól eszik... Tegnapra már vissza is nyerte a születési súlyát! Szóval tényleg szépen gyarapodik... Egyenlőre még nagyon hihetetlen, hogy tényleg lakó van a gyerekszobában... Egész délután csak álltam, és néztem, ahogy alszik a kiságyban... Olyan csodaszép.... Azt hiszem szerelmes vagyok belé... Már most nem értem, hogy hogy lehetett eddig nélküle élni... Igazi csoda, hogy van nekünk...

Titimee: Igen, van 2 bernink és egy cseh-farkasunk...
Szoktál is fórumozni a board-on is???

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Szia Amy: gyönyörű a kisbabátok, gratulálok!
A szülési történet pedig egész jól hangzott, biztató ilyet is hallani! :-)
Jó babázást!

Nekem a napokban lesz valamikor peteérésem. Új remények...
Voltam nődokinál, nincs cisztám! Viszont nem tudom, mi a csudától fájhat a hasikóm akkor.

Timi: ti mikortól fogtok újra próbálkozni?

Lyndee: hogy vagytok?

Syl: nektek egyből lehet próbálkozni babával?

Kép
lujzici
 
 


Hát,ha megjön utána!
De nálunk már lehet ma is lesz valami,mert a párom nem nagyon bírja! :oops: :lol:

Kép

Kép
syl100
 
 


Amy: de jó ilyen történetet olvasni :)
Szoktam boardozni, a bulldogosba szoktam írni.

lujzici: az jó ha nincs cisztád! A következő ciklustól lehet próbálkoznunk.

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Hú, jó rég nem voltam, elég rázós hetem volt, meg sajna a mostani is az lesz.

Amy!! :D :shock:

Gratulálok!!!!!Teljesen le vagyok maradva!! Még csak most írtad, hogy hamarosan te következel és akkor még volt egy hónap!! :shock: Hát csudajó, hogy ilyen szép volt a szülés. Méhlepénynél miért nem altattak? Úgy hallottam valahol inkább altatják az embert, bár lehet, hogy én jobban félnék az altatástól, mint a fájdalomtól. :roll:

Timi!

Köszi, mminden oké!

Csütörtökön voltam dokinál, az afp-m is szuper (bár alig találták meg a leleteimet, mert véletlenül más dokihoz írtak) a méhszáj is teljesen zárt 3000, vérzés nincs, és képzeljétek átminősítettek. Fél héttel előrébbhozták a szülés időpontját!! :shock: Úgyhogy gondolom jól fejlődik a babu! :D És valószínűleg azért fájt annyira a múltkor a méhem, mert hirtelen kezdett el nőni. Azóta semmi probléma. És Lyndee!! Mocorog már ezerrel a 16. hét óta, akkor még picit éreztem és nem is tudtam biztosan, hogy ő az, de azóta egyre erősebb. Egyszer már apa is érezte amikor reggel feküdtünk az ágyban és a hasamon volt a keze. Pedig kézzel még én is ritkán érzem, főleg csak belülről. És állandóan a hólyagomon tapos, vagy boxolja, no az nem túl kellemes, amikor hirtelen jön egy "pisilnék hullám" . :lol: Viszont a nemét nem tudjuk, mert nem kérdeztem, és nem is fogom, ha a doki mondja akkor megtudjuk, ha nem akkor meglepi lesz. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Még akartam írni tegnap, hogy a júliusi topicba hétvégén raktam fel képeket a pocimról, meg a babakocsiról, hátha valakit érdekel... :wink:

Képzeljétek, megint meghalt az egyik teknősünk... :( A régiek biztos emlékeznek, hogy anno is meghalt egy, de ezt most sajnos tuti én nyírtam ki, és baromira rossz érzés, bár most nem sirattam meg és nem is temettük el... Egész napra kinthagytam az etetőjében és vagy az van, hogy a hideg nem tett neki jót (az akvárium vizét fűtjük) vagy sokkot kapott amikor visszaraktam a melegebb vízbe. Este nagyon ideges voltam, rosszul nézett ki, nagyon ijedt volt, de lehet, hogy inkább beteg. Férjem is fura volt, de mondta, hogy ő is csak aggódik. Meglátjuk mi lesz reggelre...de én sejtettem, már nem mozgott. Olyan felelőtlennek érzem magam...Nagyon nagy lelkifurimvan. Este mondta is párom, hogy ha meghal, nincs több teknős, Benjámin marad egyedül (neki sosincs semmi baja szerencsére). Persze ma reggel már mondta, hogy nyáron lehet szó még egy utolsóról... :roll: Mondjátok meg, hogy tudok mindig elszúrni valamit???? :shock: No, megyek is megkérdezem a teknősfórumon, hogy melyik variáció volt a halál oka... :?

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:én is 06.30-án születtem :lol: :lol: :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Én meg 06.28 :wink: csupa rákkal van tele a topic :wink: :lol:

sajnálom a tekit, de sajnos ez mindig benne van a pakliban. én nem ismerem ezeket a jószágokat, de biztos tudni kell, mit hogy kell velük csinálni. ne búsúlj.

nálunk is történt szomorú esemény. Anyukám élettársa tegnap a kórházban meghalt. :cry: 79 éves volt. jóformán november óta egy-egy hetes megszakításokkal kórházban volt, különböző okok miatt. január közepén derült ki, hogy dialízisre szorul. 2 naponta kellett ezt csinálni nála. már éppen javulgatott, ma akarták kiengedni a kórházból. reggel talált rá a nővér, szépen elaludt. valószínű hogy infarktus vagy tüdőembólia miatt halt meg. :cry: 14 évet éltek együtt Anyukámmal.

és most egy kicsit vidámabb téma, 2 kép, még péntekről, mikor a tesómnál voltam. :lol:
Kép
Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: jajj sajnálom ezt a szomorúságot. Mert hiába nem az édesapád volt de akkor is szomorú az elmúlás.
Tesód milyen sovány. Semmi plussz nincs rajta. Édesek a gyerekek a képen.
MÁTÉ fiadnak BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok holnapra. Lesz neki buli??

Kép
csucsu05
 
 


Hát igen, a babunk tuti rák lesz, nincs apelláta! :wink:

Syrynx!

Őszinte részvétem! Szegény anyud, most bizos nagyon egyedül érezheti magát. Gyerekek ide oda, azért a társ az nem ugyanaz, ezt a saját környezetemből látom... :(

(én meg jövök itt a teknősömmel :oops: :oops: , amúgy azt mondták, hogy tüdőgyusziba halt meg :( )

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

syrynx: Őszinte részvétem. Nehéz lehet most anyukádnak.
Utólag is boldog szülinapot Máténak. Vannak szülinapi partis képek? Meló milyen?

tabati: hogy vagy? mutatsz pocakfotót? biztos megnőtt már :)
énis júniusban születtem, de még ikrek vagyok :) 14-i. úgy látszik június jó hónap.

Timi
titimee
 
 


Csucsu, Tabati, Titimee
köszi a részvétnyilvánítást. igen, Anyu épp ma mondta, hogy hiányzik neki Sanyi bácsi (mi így hívtuk, tegeztük, de akkor is "bácsi" maradt.) hiába lakik tesómékkal, azért a társ más mint a gyerekek, meg az unokák. Mindenkinek megvan a maga "szerepe", fontossága az életünkben. Senki nem helyettesíthető. :cry:

Szülinapi buli jó volt tegnap. Tényleg, kifejezetten jól sikerült. Gyerekek 3+ a pici jól érezték magukat. :lol: építettek az új duplóval. futkároztak. a végén tesóm középső gyereke kidőlt. lefektettük a nagyágyra egy hatalmas szőrme sárga kacsára és elaludt. a pici meg a pójában volt 2szer szopizott. Máté csodálkozva nézte, ilyet még nem látott. :roll: megsimizte. mikor a kezembe vettem nem volt féltékeny, odajött és nézte. 8)
Képek vannak. de még nem töltöttem le. de a tesóm gépén van a több kép, meg főleg a tortásakat ő csinálta. Máténak a marcipán kabrió, meg a kis moped tetszett. azokat is akarta gurigatni. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Lányok, merre vagytok!!!!???????

Kinga
költözés hogy ment? szokjátok már az új helyet? remélem mielőbb lesz netetek!!már várunk!!!!!! :lol: :wink:

Amy
hogy telnek a napok otthon Vendel-lel? egy-két sornak is örülünk! :wink:

Mi jól vagyunk. Apa-és Máté jól megvannak együtt itthon. Szinte minden napra van programjuk, ha más nem sétálnak. eddig nagyjából sikerült betartania 7 órás munkaidőt, eddig 2szer kellett tovább maradnom. (határidő volt 12-én.) munkahelyen jól érzem magam. a régi munkatársak örültek, hogy visszajöttem, ami jól esett. viszont nagyon sok az új kolléga, ami nem baj, de még a nevekkel bajban vagyok. másik programot használunk, azt is meg kell szokni. a délelőtt gyorsan eltelik. délután 2-3 körül meg már alig várom a hazamenetelt, hogy láthassam Mátét, Apát.
mennem kell...

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!Szeretnék érdeklődni,hogy valaki szedett-e bromocriptin-richter 2,5 mg gyógyszert?És ha igen lett e tőle valaki terhes.Én már lassan 1 hónapja szedem,de nem akar összejönni a baba :cry:
Lassan 1 éve próbálkozunk mindhiába :cry:
Remélem valakinek van valami pozitív élménye és akkor ad nekem is egy kis erőt a továbbiakhoz! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Syrynx: Részvétem... Nagyon nehéz lehet Anyukádnak, nagyon sajnálom!!!
De annak örülök, hogy beválni látszik a meló, és hogy Apa és Máté is jól boldogulnak.. Gondolom Neked nehezebb, hogy kevesebbet lehetsz a Kismanóval!!!

Velünk igazán minden rendben! Vendel baba igazi kis Tündér, nagyon jó baba, sokat és szépen eszik, rendesen alszik, éjszaka akár 4 órát is egyszerre, de hármat minimum, így aztán nem olyan vészes... Szerencsére megtaláltuk az ideális pelust is éjszakára, így nem kell cserélni (textilt használok egyébként). Hihetetlen, de ma már három hetes. Apa imádja, hihetetlen nagy a szerelem... Bele is halna, ha más fürdetné a picikét!!! Ahhoz képest, hogy nem akarja elkényeztetni a fiát... :wink: :lol: 8) Egyébként soha nem gondoltam volna, hogy ennyire lehet szeretni egy ilyen pici emberkét... Hogy már most nem tudom elképzelni, hogy milyen volt, amikor nem volt nekünk, és nem is értem, hogy mi értelme volt úgy az életnek... komolyan mondom, hogy nincs ennél szebb ajándék.... Azt hiszem boldog vagyok... Nagyon...........

Elég kihalt mostanában a topik, hozok egy pár képet, hátha az idecsalogat benneteket!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy
gyönyörű a kis Vendel. tényleg egy kis herceg. :lol: jó, hogy az éjszakázás nem visel meg annyira. nálunk se volt vészes, mert jóformán tényleg csak szopizott Máté aztán aludt is tovább. inkább az este 7-11 közötti időszak volt rossz, akkor sokat sírt, de ez kb 2-3 hónapig tartott. reméljük, azért a többi topictag is előkerül.


Gabó
gyógyszer ügyben nem tudok válaszolni, mert nem szedtem. de már hallottam a nevét. keresgélj más topicokban, biztos tud majd valaki érdemben írni róla. Ne keseredj el!!! :wink: Bízzunk benne, hogy a gyógyszer- meg a sors segít! többen vannak ám akik közel 1 év vagy még több próbálkozás után lettek babásak! úgyhogy nem kell elkenődni. :wink: (bár nem könnyű időszak, a várakozás időszaka.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Hát Amy!!! :D Nagyon drága Vendel baba!! És kishíján elsírtam magam úgy elérzékenyültem amit írtál róla. Én azért kezdem átérezni, pedig még csak a pocimban van, húha mekkora sírások lesznek itt amikor megszületik... :oops: (mármint a részemről...)

Van energiád textilpelust mosogatni...? :shock: Bevallom én a kényelmesebb megoldást választom, mert tudom, hogy annyi más dolgom is lesz, épp elég lesz abba belerázódni... :oops: Éjszakára mi vált be? Akkor eldobható?

Syrynx!

Örülök, hogy sikerült belerázódni újra a melóba! :) Azért az fura lehet, hogy Máré már nincs veled egész nap. De az a lényeg, hogy minden jól alakulgat. :wink:

Kinga!

Azért már olyan jó lenne ha lassan jelentkeznél te is! :roll: Persze tudom nem rajtad múlik,nade...

Timi? Lyndee? Csucsu? Lujzici? Syl? JÓ reggelt!! :D

Gyertek a képekre!! :D Jól látom? Vendel elaludt fürdetés közben? :shock: Vagy csak ennyire élvezi a fürcsit? :lol: Mint egy kisbéka! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Ja!

Gabó!

Tudom én már könnyen beszélek, de hidd el én is voltam a te helyzetedben, és szerintem felesleges ilyen szereket szedni (bár nem ismerem, mit írnak róla hogy hat?Mi ez a szer egyáltalán? ) csak türelem türelem. A majdnem egy év még semmi. Igaz amit syrynx írt, rengeteg nőnek egy év körüli időt kell várnia a babára, ami lehet másfél is meg kettő is. Ha semmi bajod nincs, akkor felesleges bármit beszedned. És miért lenne bármi bajod, ha egészségesnek érzed magad!! :wink:

Még magunkról...Nem sokat, mert semmi különös nincs...Növekszik a babó, genetikain minden rendben volt (ha még nem írtam :oops: ) jövőhéten megyek újra a dokihoz. nemét nem kérdezzük, legyen meglepi. Most már rengeteget rugdos, vagy bokszol, nem tudom, viszont még mindig csak alul érzem, pedig a hasam már igazi várandóspoci. Majd lesz egy fotózás, ahol profi fotós csinál képeket, na, mad abból rakok fel, de az még csak márciusban lesz.
babónak már turiztam pár dolgot, olyan aranyosak, a júliusi topicba raktam fel a hétvégén képeket az összes eddigi rucijáról. Nézelődjetek! :wink: (tudjátok, párom rakja fel a képeket, mert én nem értek hozzá, úgyhogy elég ha csak egy helyre sikerül kikönyörögnöm... :oops: )
magamnak meg vettem megint egy kardigánt, mert csak nem akar ennek a télnek vége lenni. Bár már nem bánom, ha ilyen szép a táj és így megmarad a hó. :D Viszont márciusban legyen már tavasz!!!! :!:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicséretet, azt hiszem, én mindenfajta elfogultság nélkül állíthatom, hogy ez a fiú valami gyönyörű... 8) :lol: :P

tabati: Igen, elaludt a fürdés közben.. .Imádja, úgy elengedi magát, hogy legtöbbször bealszik.... Ja és volt már olyan is, hogy belecsurizott a vízbe... :lol: :lol: :lol:
Tesxtilpelus: nekem egyáltalán nem jelent többlet melót. három naponta kell mosni, együtt mosom a ruháival, annyi plusz van vele, hogy amikor kiveszem alóla, akkor kiöblítem, egyébként egy vödörben tárolom őket mosásig. Nem kell sem kifőzni, sem vasalni őket... Éjszakára is textilt használunk, csak más fajtát, de ez kibír akár 12 órát is anélkül, hogy átázna... A védőnő szerint az nagyon jó, mert általában az eldobhatók sem bírnak ennyit. Mi a kórházban liberót kaptunk, itthonra is vettem egy csomaggal, de nekem nem vált be... állandóan átázott a baba, meg kifolyt mindenhol... a textilt egy hét alatt megtanultam rendesen feladni, azóta semmi baleset.... És még környezetbarát is....

Képzeljétek, tegnap voltunk 3 hetesek, ennek örömére megmértük az Úrfit. 3910g :shock: :D !!!!
Ahhoz képest, hogy 3000g-mal jöttünk el a kórházból (ennyivel is született, két nap alatt visszaszedte!), két és fél hét alatt majdnem egy kilót hízott!!! Jó kis szívókája van... :lol: :lol: :lol:

Tabati: én bizti nem bírtam volna ki, hogy ne tudjam a nemét!!! De azért izgi lehet így várni.. Még nagyobb a meglepi!!! :) Nevek vannak már? Hihetetlen, hogy már neked is alig 4 hónap van vissza! Hipp-hopp itt lesz, meglátod! Nagyon örülök, hogy minden rendben veletek!!!

Tényleg jó lenne, ha a többiek is jelentkeznének! Legalább egy helyzetjelentés, vagy valami.....

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sziasztok!
Köszi,hogy biztattok!
tabati: csak annyi a bajom,hogy magas a prolaktin szintem...erre szedem a gyógyszert.Azt írták rólla,hogy segít a pé.ben mert eddig az sem volt :cry:
Azért köszönöm a ségírséget :)
És sok sikert a babósoknak!
Vendég
 


Gabóó:A prolaktinre a barátcserje jó még nagyon.

Amy:Tündéri a kisfiad,tényleg gyönyörű.De jó már neked.

Tabati:már te is félidőnél tartasz,hogy megy az idő!Nem tudjátok még mi lesz?

Majd még jövök bővebben is csak most nincs időm!
:?

Kép

Kép
syl100
 
 


Szia Syl100!
Tegnap néztem ezután én is,meg kaptam tippet a palástfű teáról és a cickafark teáról. :) Tegnap este még be is szereztem,ma megcsináltam,de nem olyan rosz ahogy írták. :D Remélem nekünk is összejön!Már nagyon várjuk! :wink:
Amy81:Tündéri szép a kisbabád!Gratula!jól összehoztátok! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Amy, nagyon aranyos a kisbaba!

Bocs, hogy olyan rég nem jöttem... igyekszem majd rendszeresebb lenni, csak mindig rohanásban vagyok.
Nekem holnap vagy pénteken esedékes a mensi, vagyis ha addig nem jön meg, akkor holnap reggel tesztelek. Holnap este megírom az eredményt!

Kép
lujzici
 
 


kukucs!


Amy:tényleg gyönyörű a kis Vendi!Jó sokat hízott tényleg!És milyen jó hogy az apukája fürdeti :D

Tabati:Már nagyon kíváncsi vagyok a pocakodra :wink:


Mi jól vagyunk.Arni szombaton volt 5700g,4000-rel hoztuk haza a kórházból.
Már kialakulni látszik a napirendünk.Este 9-körül eszik és reggel 6ig alszik végig.onnantól 3 óránként szopi.Napközben pici játék és séta a jó levegőn.

Nekem a Liberó vált be pelus ügyben.Én sem cserélek alatta éjszaka pelust,hagyom had aludjon.És reggelre nem ázik át és nem folyik ki nekem sem.

Én is rakok képet hogy már milyen nagyok vagyunk :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Kép

KépKép
lyndee
 
 


Jaj,de tündéri a kisfiad Lyndee!!! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Lyndee: gyönyörű a Nagyfiad !!! :lol: :lol: :lol:

De jó, hogy ilyen szépen végigalussza az éjszakát... Nálunk már most két éjszaka volt, hogy 5 órát aludt végig... Én már ennek is örülök, remélem ez így is marad, vagy még nyújtja egy kicsit... :wink: :D

Hihetetlen, hogy Ti lassan két hónaposak vagytok... mondjuk, ha belegondolok, hogy egy hét múlva már mi is 1 hónaposak leszünk... :shock: :shock:

Hozz még több képet! Csudaszép ez a fiú!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sziasztok!

Lyndee!

Tényleg nagyot nőtt!! És most még jók rá az 56os ruhák, vagy 62 eseket hord? (bocsi csak ilyenek foglalkoztatnak mostanság :oops: :lol: )

Hát pocakfotóra márciusig várnotok kell türelmesen! :lol: :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Helló lányok!

Lyndee, Amy, egyszerűen elragadóan aranyosak ezek a kisbabák!

Sajna nekem nem kellett tesztelnem, mert addigra megjött.
Most gondolkodom azon, h vmikor el kéne menni egy magán dokihoz, és elmondani neki, h 14 évesen volt egy csúnya petefészek gyulladásom, és akkor a dokik mondták anyának, h később ez gond lehet.
Talán csinálnak egy átfúvást... jó lenne.

volt már vkinek közöttetek? És ismer vki egy jó dokit a 11. ker-ben?

Lujzi

Kép
lujzici
 
 


tabati:az az igazság hogy 56-ost nem is igazán hordtunk mert nagy súllyal született(4200gr és 57cm) talán egy hétig vagy kettőig,hamar a 62-es kellett.De már azt is kinőttük és most a 68-as rucik jók rá,vagy amire a hónap van feltüntetve ott már a 3-6 hónaposat hordja.
Azt tudom tanácsolni ha nagyobb babát jósolnak 56-os méretet ne sokat vegyél mert a 62-es hamar kelleni fog.
Arnira a kórházban sem tudtak ruhát adni,úgy küldtem haza a férjemet hogy hozzon be. :D


Amy:csak reménykedjünk hogy tabatinak kislánya lesz,hogy legyen a fiainknak kinek udvarolni :lol:
Egyébként tényleg szalad az idő.Mi jövőhéten megyünk az első kötelező oltásra.
Leesett már a köldökötök?Szerintem Vendi is nagyon ügyi a korához képest.Arni kb 4 hetes kora környékén kezdte el végigaludni az éjszakát.Próbáld ki hogy beteszel a kiságyába a fejéhez egy használt pólódat,majd meglátod ha álmos édesen odabújik hozzá :wink:

KépKép
lyndee
 
 


amy:de hülye vagyok,most látom a fürdetős képen hogy már szép a köldökötök :D
És elfelejtettem írni hogy szerintem Rád hasonlít Vendi baba! :wink:

KépKép
lyndee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: