Új privát üzeneted érkezett!

Zsani!
Közben már jártam iwiwen is! :roll:
Hát, június vége felé jár le a 3 hónap, elvileg akkor kezdhetnék. Most kell vinnem az immun kivizsgálás eredményeit, meg a laborokat (toxoplasma, rubeola, ilyenek), hogy mi okozhatta a vetéléseket! Elvileg azok rendben vannak, így szerintem kezdhetek majd. Csütörtökön kiderül, mi az ábra...

Kép Kép
backa
 
 


Jaj de jó lenne, ha kezdhetnél. Elvileg neked hamarabb tellik le a 3 hónap, mint nekem, hiszen sajnos hamarabb is lett vége a reménykedésnek.
Közben én is ugárok a wiw és bnet között :)
Vendég
 


Sziasztok!

Andy vagyok a 2006 nyári kisbabák-ból. Nem akarok zavarni, csak gondoltam benézek hozzátok. Valamellyest sorstárs is vagyok (de ez hosszú történet - ha valakit érdekel szívesen megírom). Igazából bátorítani jöttem azkat, akik egyenlőre csak "küzdenek" gyermekért!
Érdemes ezeket a videókat megnézni, és ha valakinek még van kedve olvasni, akkor a blogom mai témáját is nézze meg.
Köszi hogy "meghallgattatok"!

Link 1: http://www.videa.hu/main.php?page=play& ... NhMB5Y5gQ7

Link 2: http://www.videa.hu/main.php?page=play& ... jE7gzoNkM8

Blog: http://andy.blog.hu/

Üdv:
Andy

Kép
oriandy
 
 

 
 

HELYESBÍTÉS:
Nem a progim , hanem az ösztrogénem volt nagyon alacsony...30 ...2 nagy doboz szuritól. Már többszáznak kellett volna lennie.
vizkriszisback
 
 


Vizkriszisback!
Hol tartassz most? Annyir el voltam magammal foglalva, hogy most szégyenlem magam egy kicsit. :oops:
dezsina
 
 


Dezsina!

ha a cicik jók akkor minden oké, nem gondolt arra, hogy egy magán vagy egy tb-s dokihoz elmenj, hogy megnézzenek? Hétfő az nagyon soká lesz, én ki is készíteném magam...és szeritem te sem leszel más hangulatban és annak a kis csöpségnek nyugira van szüksége! Lehet a teszt volt sz..r. Én továbbra is nagyon szorítok neked! Bízni kell!
Vendég
 


gondolt=gondoltál :oops:
Vendég
 


Látom, nem sok vizet zavartam, se válasz, se reakció...
Hát, mindegy!

Kép
oriandy
 
 


Andy!
ezek a videók, mintha rólunk szólna, nagyon megható....
Vendég
 


Andy!
dehogy nincsennek reakciók, de ezeket meg kell emészteni, mert ezek a videók bennem bizony mély sebeket törnek fel.... nem tudom ki hogy van vele, de engem szembesített önmagammal....

a kisfiadról is megnéztem a képeket, nagyon szép kislegyény, sok boldogságot és örömöt nektek!:) sőt az eljegyzési képeket is!!!
Csak itt mi lassabban írogatunk, nézd ezt el nekünk!
Vendég
 


Jól van, nem vagyok ám olyan türelmetlen! :wink:
Amúgy ezen én is átmentem (kétszer is) sikertelenül, így én is tudom, milyen érzések kavarognak bennetek!

Eljegyzési képek?? A képtárban? Jaaaaaaaa
Igen az is volt egyszer valamikor :lol: :wink:
Azóta megvolt a nagy nap is!
Rólatok mit lehet tudni?
Kor, családi állapot? Próbálkozások? Csak amit szívesen elárultok!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Andy!:)
türelem választ terem!:)

rólam annyit, 3 évi próbálkozás, 6 stimuláció- ebből 4 beülti, a 4.beülti eredményéért izgulok,várom a 12 hetes UH-ot. 27 éves vagyok.
Azt hittem már feldolgoztam ezeket a történéseket, de ezek szerint nem...mindig úgy éreztem, hogy könnyedén veszem a programokat, de ezek szerint mégsem...
Ahogy látom nektek is meglett a gyümölcse! Danika igazi kiskópénak tűnik,és ahogy a képeket elnézem a lehető legnagyobb szeretet veszi körül! :)
Vendég
 


Viki!

Ez az jelenti, hogy most sikeres volt a beültetés? Csakhogy a 12 hetes UH-t várod!? Megtapadt, vagy csak most derül majd ki?
Nekem az előző párommal nem jött össze a baba, de talán jobb is volt így....
Én e hóban leszek 28, utánam 4 nappal pedig lurkóm tölti be az 1 évet.
Ne hogy azt hidd, hogy egyedül vagy amikor azt gondolod feldolgoztad a történést és kiderül, hogy mégsem! Én mind a 2 beavatkozás után lelkibeteg lettem, aztán a "párcsere" után, amikor terveztük a babát és az első hónapban nem sikerül, újra ugyan az a rossz érzés lett rajtam urrá!! Ez csak akkor fog szerintem elmúlni, ha tényleg meglesz a gyümölcse!
Én szorítok nektek! És természetesen végig követem a történeteteket.

Andy

Kép
oriandy
 
 


Kedves Oriandy!

Egyszerűen fantasztikusak ezek a videók!nem lehet zokogás nélkül végignézni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lola29
 
 


Lola29!

Hát, én is elég sokszor megnéztem már, és mindannyiszor sírtam rajta! Írtam is annak aki feltette, hogy ha megszületik a kislány, tegyen fel újabb videót! Majd nézegetem...

Andy

Kép
oriandy
 
 


Lola!
Mi van Veled? Mesélj!!! :!: :!:
dezsina
 
 


Lola!
???????????

Andy!
igen sikerült, szombaton leszek 11hetes, de nagyon félek mindentől, nem is tudom elhinni, mindenért aggódok stb....hát igen, aki végigment ezeket tudja milyen nehéz és rögös út vezet idáig.A kaáliban a biológus mondta nekem, hogy ez csak akkor lesz számomra valós ha már a kezemben tarthatom.Szerintem is.
Vendég
 


Mi is a Kaáliba jártunk! A K. Tímea dr-nőhöz. Csak jó emlékeim vannak. Fel a fejjel!! Nagyon vigyázz magadra és akkor talán nem lesz semmi gond! Hány petesejtet ültettek be? Csak egyedül van a babó vagy esetleg többen is lehetnek???

Kép
oriandy
 
 


Andy!:)
két sejtet kaptam vissza (9,6 sejtesek) és egy kezdte el a kis életét!
Neked hogy volt?
Vendég
 


helló csajok!
tegnap újra vérvétel volt,a hcg-m felére 235-re csökkent.még nem jött meg.az új dokim nem akar műtétet!(hál istennek!)
hétfőn kell újra menni,ha addig semmi ad gyogyót,hogy megjöjjön!
de hogy mitől van,azt mondja vagy hormonzavar vagy újabb elhalt terhesség.
lola29
 
 


Lola!
nem is tudom mit írjak, olyan sokszor eszembe jutottál... nagyon remélem ,hogy neked nem lesz semmi bajod, és újabb erővel tudtok előrelépni.Mitől lehet ez? Hihetetlen! pedig már itt mindenki nagyon nagyon megérdemelné azt a kis csöpp életet, amiért már évek óta küzdünk! igazságtalanság.....
Vendég
 


Sziótok,
gyors bejelenkezés, én is szerenádozókat várok :lol:

Backa,
jelöltelek, csak nem tudom, az üzi átment-e, épp besz*t a gépem :evil:
Hőm stagnál, magamhoz képest még fenn van! :D
Ne akarjál egyelőre kezdeni, lehet, hogy már nem is lesz rá szükséged!!! :lol:

Lola,
jó, hogy nincs megint műtét. Biztos megjön hamar. Kitartás, meglátod, összejön a baba és legközelebb biztos veletek is marad. Szorítok neked!!!

Zsani,
visszajelöltelek. Máté már kész nagyfiú. (Az enyém mindig azt mondta, ha valamit nem volt szabad, hogy ő már nem piffiú, hanem naffiú :lol: )

Dezsi,
ne add fel. Amíg nem jön meg és nem voltál vérvételen, addíg próbálj meg pozitív maradni. Tényleg menj el minél előbb hcg-re, az ad biztos választ, nem a gyogyitári teszt! Gondolok rád!

Vizkrisz,
akkor most mikor mehetsz legközelebb? Már következő hónapban? Ilyent még nem is hallottam, hogy "immunis" lenne valaki... :roll:

Kép
wandrea
 
 


Hahó! Hűűűű, mennyi visszaolvasnivalóm volt!!!!!!!!!!!!

Örülök, hogy mindenki jól van, ki jobban, ki csak szimplán jól. :lol:

Jövő héten lesz a szülinapom, hőmérőt kapok!!!!! Mi még nem hőmérőztünk sohasem!!!! Kipróbáljuk - augusztusig még ez is belefér! Letelt a három hónap - most már szemráncolás nélkül is szabad a pálya. Jövő héten megyek dr. bácsihoz, hogy bekukkantsunk, minden rendben van-e nálam :lol:

Andy - én is 28 leszek, jövő kedden, és február 2-án veszítettünk el két 22 hetes kisbabát. Augusztusban próbálkozhatunk újra.

Emlékeztek? Mindig azt írtam, MINDIG, hogy jól vagyok, jobban vagyok tele optimizmussal. DE most hétvégén anyák napja lesz, és közeledik a babák születésének ideje is - nagyon félek ettől a pár naptól!!!! Próbára fognak tenni! Ígérem utána bővebben írok majd, és többször!

Millió puszi a "régieknek", és nagy szeretet az újonnan érkezetteknek!
julika79
 
 


Julika!
végre hallok felőled!
amúgy most a másik topikon is van egy 5 hónapos terhesség elvesztése...

mindenki nézze meg az oriadris videókat nagyon jó,ma egész nap azt nézem!
az anyák napját én sem szeretem.mindig azt mondom magamban,örülj,hogy köszöntheted édesanyádat ,nagymamádat,de mégis motoszkál bennem,milyen lehet ha engem köszönt majd valaki?
én két éve a méhenkívülimmel pont anyák napján kerültem kórházba,és másnap vették ki a petevezetőmet.vették nekem a nők lapját,tele volt olyan cikkel ami az anyaságról szól,kisbaba kisbaba hátán volt.ma uígy jártam,megvettem mert van benne egy lombikos cikk,+tele van terhes nőkkel,
különben úgy érzem engem csak terhes és kisgyerekes emberek vesznek körül.
el fogok innen költözni.anno minden álmunk ez a lakás volt,mindenki felvette rá a szocpolt(MI is) most boldog boldogtalan szül.
fszt-en lakom,és az ajtóm előtt zajlik a babatalálkozó.képtelen vagyok kimenni,és tenni a boldog embert.
ha az ablakon kinézek dettó.
LEXA!!!!!!!!!!!mi va veled?????????????????,
lola29
 
 


Sziasztok!
Újra itt...
Végre alszik Tökmagom, így megint tudok kicsit írni!
Szóval amikor mi voltunk a programon, akkor az elsőnél 3 petesetem lett, de csak 2 termékenyült meg így azta kettőt ültették vissza. Sajnos belázasodtam és nem maradtak meg. A másodiknál jobban megstimuláltak, így akkor 7 embriónk lett, viszont felvizesedtem és abban a hónapban már nem lehetett visszaültetni egyet sem. Lefagyasztották őket. Amikor mentünk volna a következő hónapban, elkezdték kiolvasztani őket és egy sem élte túl. A harmadikra el sem jutottunk, mert a párom megelégelte a dolgokat és lelépett 7 év együttlét és ennyi kinlódás után!
Hát ennyi.
Sebaj, most köszönhetem neki a férjemet (akit talán sohasem ismertem volna meg, ha nem válnak akkor szét útjaink) és van egy gyönyörűszép kisfiam tőle.
Amúgy addig amíg én nem lettem terhes ugyan úgy voltam, mint Lola. Mindenki kismama volt körülöttem és ez engem rettenetesen flusztrált. De rájöttem ez azért volt, mert annyira szerettem volna babát, hogy szinte minden gondolatom ott járt és lépten nyomon a kismamákat lestem!
Nevetni fogtok, de még ma is sóvárogva nézek meg egy pocakos nőt! Én imádtam kismama lenni. Igaz a 14. hétig végighánytam az egész napot, és a végén már magamat is alig tudtam vonszolni, de egy csodálatos érzé volt!
SOK-SOK KITARTÁST KÍVÁNOK MINDENKINEK!!
Ha bármiben tudok valakinek segíteni, akkor csak bátran!!!!!!

Dobok fel egy képet (remélem nem bántok meg vele senkit!!)

Kép 38 hetesen


Andy

Kép
oriandy
 
 


Lola
Nagyon örülök, hogy megúszod műtét nélkül, remélem hamar rendbe jön minden. Ezek a sok hormonok akár honnan nézzük, nem teszenk jót a szervezetnek. Persze tudom, hogy bármit bevállalunk a babáért és biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog Nektek is.

Wandrea
Jó volt a szerenád? A szemközti házban lakik nálunk tanár és mindig szoktam hallani mikor jönnek hozzá. Futok is az ablakhoz kukkolni :)
Szoktam mondani én is a Máténak, hogy anya kicsi fia, de mikor kérdezem tőle, hogy kije anyának, akkor ő mondja, hogy nagyfiú :)

Dezsina
Hogy döntöttél elmész holnap valami maszek dokihoz? Hátha tényleg Ő megnézne. Izgulok Érted!

Na megyek, mert még főzni kell holnapra.
Jó éjt mindenkinek!
Zsani
Vendég
 


Oriandy!
Én is megnéztem a videót, de még mindig sirok... Sokmindenen átmentem mire sikerült az ami most van... Azt hittem az ember el is felejti... De nem.

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Zsani,
a szerenád katasztrófa volt :lol: Tényleg, egy dalt sem énekeltek tisztán, de nem is ez a lényeg!

Oriandi,
akkor neked/nektek sem volt könnyű ide eljutni...
Jók a képek! :D

Julika,
jó hallani felőled! Ne legyél szomorú, próbáld elterelni a gondolataidat. Legközelebb sikerülni fog. Egy ilyen kedves anyukához biztos gyorsan be akarnak költözni a babák :lol:

Vikimi,
nem akarsz vonalzót csinálni? :roll: :D

Kép
wandrea
 
 


Sziasztok!

Megnéztem én is a videókat. Szupik! :D
Nekünk ehhez hasonló volt az eljegyzési dvd-nk...sok kép, zene, kommentár...és a végén a leánykérés...a dvd-n szintén. :D Nem akartuk a szülőktől hivatalos formában(mert ez már nekem is a 2. házasság) ...inkább becsődítettük az egész vendégsereget egy sötét, gyertyafényes szobába és lejátszottuk nekik a dvd-t...amit a férjuram szerkesztett. Imádták. :D

DEzsina
Úgy számoltam, hogy kábé e hónap 16-a körül indulhat a következő ciklusom...mert a Duphaston valószínűleg meghozza a menzim, ahogy majd abbahagyom. De majd a 14-ei uh-n okosbbak leszünk.

Szép jó éjt mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


helló csajok!
szerenád:
2.éjszaka egyedül alszom,mert a férjem elutazott.negyed 12-kor felébredtem,hogy énekelnek a szomszéd háznál.felhúztam a redőnyt,hallgattam.nagyon szépen énekeltek,gyertyákkal...
vagy 10 dalt,aztán behívták őket.nem tudtam elaludni,hallottam mikor elmentek!
gondolkodtatok már azon az imádság milyen szépen fejezi ki:
méhednek gyümölcse...
lola29
 
 


Sziasztok Lányok!

Vizkriszisback!
most már képben leszek :lol:

Lola!
Örülök, hogy jelentkeztél! Borzasztó, hogy még mindig van HCG a véredben! Én ilyet még nem is hallottam :? És akkor most ez egy igazi terhesség volt? Jó hír, hogy nem lesz műtét!!!! Kitartás! Következőre sikerülni fog!!!! :wink:

Wandrea!
köszi. Nem adtam fel! A cicik még jók. Megjönni, mondjuk nem fog, mert napi 6 Utro megy továbbra is, de én még terhesnek érzem magam. (Lehet, csak lassan esik a HCG-m :evil: )
Milyen volt a szerenád?

Julika!
Csakhogy újra? Mindent bele! Itt az idő :lol:

Zsani!
Fakír vagyok és csak hétfőn megyek dokihoz! Nem akarok elmászkálni a dolgozómból... Nem is értem, hogy olyan nyugodt vagyok valahogy. A múltkor már kitéptem a hajszálaimat. Igaz most iszonyúan fáj a fejem (és nem merek semmit bevenni és ha fáj a fejem, akkor az azt jelenti, hogy meg fog jönni) DE nem félek. Lesz ami lesz. Pesze majd hétfőn már másképpen fogom látni....

Oryandi!
Klassz a kép Rólatok! Gratulálok!!! :wink:
dezsina
 
 


Dezsina!:)
csak így tovább ilyen pozitív gondolkodás kell ide! a hcg meg nem esik!!!!! Ne dolgozz túl keményen!

Julika!:)
Jó hallani rólatok!Akkor mindent bele! Kép

Wandrea!:)
még vonalzót nem akarok csinálni,megvárom az UH-t....annyira félek.Lassan állok le a utróval, meg a magne b6-t is csökkentettük és bizony megérzem...feszül nagyon, és bevagyok ijjedve,mindig lesem a wc-papírt..... :oops: Nálunk is voltak szerenádozók,egy csupa fiú 30 fő és másnap egy lány osztály...és a fiúk nagyon nagyon szépen énekeltek harmónikával kisérve, mindenkinek gyertya a kezében..meg is könnyeztem....na de a lányok katasztrófák voltak, nem is tudták a szöveget...de azért így is ügyik voltak...

Lola!:)
valóban ez a mondat mindent elmond...nemhiába az egyik legszebb imádságunk.

mindenkinek minden jót!:)
Vendég
 


Sziasztok,
Szeretnék csatlakozni hozzátok. Május 7-én kezdem a stimut. TESE-ICSI-is lombikunk lesz.
Megnéztem oriandy által ajánlott videokat, nagyon megható, jaj de szeretnék én is már itt tartani.
Elkeztetem visszaolvasni a topikot, de még sok van hátra, ahhoz, hogy "képbe" legyek a topik történéseit illetően, de igyekszem behozni a lemaradásomat :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nagyon jó ide írni csak pár sort is!!!! Mindig mindenki annyira kedves, és gondoskodó a válaszaiban!!!

Igen, azt hiszem próbálkozgatunk augusztusig....bár annyira nem szeretnénk! :oops: Annyira jó volt egymást szeretgetni ebben a pár hónapban számolások nélkül. Annyiszor ahányszor szerettük volna, olyan időközönként, ahogy nekünk a legjobb volt... :oops: Jócskán szerelmes lettem újra és újra az én remek férjembe!!! Nem biztos, hogy elkezdjük a számolgatást, inkább az augusztusban gondolkodunk újra, hogy felkészül-e addigra a szervezetem, meg a lelkem a következő beavatkozásra. Erre gyúrunk, ezért is szervezünk-tervezünk olyan programok sorozatát, ahol mindketten igazán jól érezzük magunkat!

Köszönöm a bíztatásotokat! Nagyon szeretlek titeket! :lol:
julika79
 
 


Julika!
ne is számolgass semmit, még azt is felejtsd el hogy léteznek számok!!! Szeressétek egymást, kapcsolódjatok ki, ráértek majd augusztusban számolgatni...igaz addig bármi történhet!:)

Csibe!:)
üdv itt, a mi kis csapatunkban. Május 7? az már pár nap és indulhat a program!Sok sikert! :)

Pandácska!:)
holnap lesz tüszőnéző????

Hajnóca!
????????? nagyon eltüntél!
Vendég
 


Csibe!
Üdv a fedélzeten! :lol:
Már is mennek a drukkok 7-re!!!!!

Lányok!
drukkoljatok nekem is hétfőre, hogy legyen baba a hasimba 8)
addig is jó hétvégét mindenkinek! Hétfőn jövök! :wink:
dezsina
 
 


Dezsina!:)
Kép
én egy ilyen kis ajándékot kívánok neked hétfőre!!!!! És persze mindenkinek is! :)
Vendég
 


Szisztok!

Reni,
Szívesen csinálok neked :D

Dezsi,
Mennek a mega drukkok++++

Köszönöm a köszöntéseket mindenkinek :D
Vendég
 


Andy,
Nagyon megható ez a videó!

Csibe,
Üdv :D mit fogsz szúrni?
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kép

szép jó reggelt mindenkinek! Igaz esik az eső.... én szeretem az esőt!

Pandácska!:)
Ma lesz tüszőnéző??? Majd gyere a hírekkel!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nálatok is esik?

Zsani!
Most valahogy nem forszírozom a lombikot. Valahogy nem sietnék vele, szép ciklusaim vannak, bízom kicsit a spontánban. Talán most fáradtam bele picit, két és fél éve minden a Kaáliról szólt, valahogy nem hiányzik. Lehet, hogy ez átmeneti, de most minden olyan sok körülöttem (munka, család, házvásárlási tervek), nem kéne mégegy púp a nyakamba. Bár a Kaáli kilőné a melót, de addigra úgyis nyári szünet! :wink: Majd kialakul...

Andy!
Megnéztem...nagyon jók! :)
De szép pocid volt!!! :D

Krisz!
Így már értem! :lol: Hja, az ösztrogéned tényleg rém kevés volt. fene tudja, mitől. Nekem is lassan szokott beindulni.

Viki!
Mikor lesz pontosan az az uh? Már úgy várom a vonalzódat! Te kis szkeptikus! :roll: :lol:

Lola!
Jaj, remélem megoldódik a dolog! Aztán már csak jó jön végre! Rád férne! :)

Wandrea!
Aha, átjött az üzid! :wink:
Tényleg jó arcokat kapcsolni hozzátok!

Julika!
De jó, hogy újra írsz! :D
Most biztosan nagyon nehéz lesz, de tudom, hogy nagyon erős vagy. :(

Csibe!
Üdv itt! :D
Írjál picit magadról, miken vagy túl?
Az ICSI-t tudom, mit jelent, de mi az a TESE???
Hova jársz?

Pandácska!
De szépet raktál fel! :D

Dezsina!
Kis fakírom, izgulok érted!! Hétfőn hamar jelentkezz ám!!!

Rólam:
Leesett a hőm, holnap meg fog jönni.
Szerintem szép ciklus volt, jó kis pé, jó progi a luteális fázisban, úgyhogy a következő hónapra készülök. Remélem, az is összejön így , egy jobb befejezéssel. Mondjuk 280 napos ciklus a 28 helyett. :wink: Mit szóltok? :lol:
Mutatok görbét is:

Kép

Kép Kép
backa
 
 


Backa

Drukk a spontánhoz akkor!!!

Fene tudja miért volt ilyen alacsony az ösztrogénem most....máskor az egekben volt...pl az utóbbi két inszemnél is ...igaz akkor más szurit és gyógyit kaptam. Puregont meg closty-t...s minden értékem tök szép volt. Most meg ezek a komolyabbnak nevezett szurik, bogyók így hatottak rám...csak hogy ne legyen egyszerű. :D

Vikimimi
Itt is esik...szegény ballagók. :( Még jó, hogy én eü okokra kihúztam magam a részvét alól. :oops:
Mikor lesz a 12 hetes uh-d?

Csibe :)
Üdv itt!
Én sem tudom mi az a tese. :?

Pandácska
Várjuk a mai híreket!!! :)
vizkriszisback
 
 


lehet hogy álterhes vagyok?????????????????????????????
lola29
 
 


Lola!
Mi van??? :shock:
Miből gondolod?

Krisz!
Köszi! Igyekezni fogunk! :wink:

Kép Kép
backa
 
 


Backa!:)
a hőd valóban szép ciklust mutat.... igaz én már nem tudom milyen hő számít jónak...én tegnap lázasnak éreztem magam,így megmértem és éppen 36,9 volt...de volt már 36,8 is...tehát lehet hogy nem mindenkinél jelentkezik a tartós 37 , 37,1 hő? Az UH-om 14-én lesz, addig még lesz egy általános vérvétel, meg egy belgyógyászati vizsgálat is... :) már próbálgattam a vonalzót, de inkább mégsem,hihetetlen mennyire izgulós lettem.... :oops: Hajrá a spontán babóért!!!!

Vikrisz!:)
ezeket a hormonokat nem lehet kiszámítani...nekem is anno a inszemnél 25000 ft-os puregontól ugyanannyi tüszőm lett, mint egy 120000ft-os hormonbombáktól.... érdekes a szervezet.
Akkor most egy hónapig várnod kell?

Pandácska?????????

Lola!
ha álterhes lennél, csak a tüneteket tudná a szervezeted produkálni-hányás-hízás-mellfeszülés-ami pszichésen is befolyásolható,de hcg-t meg szerintem nem..sőt tuti nem tudná termelni.... remélem nagy hülyeséget nem írtam, de nekem így rémlik régi olvasataimból
Vendég
 


Megjöttem :lol:
Van sok szép tüszőm 10 felett kedden lesz a leszívás és csütörtökön vagy pénteken a beültetés :lol: jól reagáltam a szurikra pedig eddig nem ezt volt rám a jellemző! Úgy örülök :lol: :lol: köszi a drukkokat!
Vendég
 


Pandácska!:)
gratula! ez nagyon szép eredmény!Kedden leszívás!de jóóóóóó
Kép
Vendég
 


Viki,
Köszi :lol:
Vendég
 


vikimimi
Lehet, hogy ez a gonal f nem is olyan nagy szám mint hiszik a dokik? :shock: :D
vizkriszisback
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?