Új privát üzeneted érkezett!

Princzike, nem semmi a prolaktinod! LESZ babád! Hinni kell!! Nyugodtan bomlaszd a hangulatot azért vagyunk!!

Képzeljétek meg van a teljes vizelet eredményem, és JÓÓÓÓÓ!!! Mondjuk sok amorf kristály van benne, de az engem nem érdekel de a többi tökéletes! Szóval megsimogattam Lőrinc babát a hasamon keresztül és kértem fáradjon arrébb!!

Kép
kata05
 
 


Princzike! Cupp! És kitartás!

Kata! Az homok lehet, nem gáz.

Akkor tali?

Egy hétköznap meló után?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok csajok!

Hú mennyi szép pocit láttam itt! :lol: Olyan jó látni, ahogy egyre több mindenkinek sikerül!!! ELkapott engem is a nosztalgia, és belegondoltam, jó lenne egy tesó... :oops: De még várunk vele. De már nem zárkózom el a gondolattól.

Gaby, megértelek, baromi nehéz a vége, jajistenem de szenvedtem. :? De az eredmény mindenért kárpótol. Drukkolok a sima szüléshez, hihetetlen élmény. :wink:

Zöldi, Hanna szép kiscsajszi! :D Még mindig rossz alvó?

Stephie, szépek vagytok! Most már kellene arra a képre mellétek egy kispasi is. :lol:

Szezso, hihetetlenül vékony vagy. :shock: Nekem is ilyen kis picipocim volt. :D

Kata, Zsu, tényleg egymás mellé kellene állnotok egy pocifotó erejéig. :lol: Marci jól van? 12 fog? :shock: És a többi?

Anna, én még mindig azt mondom, a szopi miatt nincsenek rendben a hormonjaid. Talán pé-d sincs még. Érdemes lenne nézetned egy hormonprofilt.

Kellett nekem panaszkodni, hogy nem eszik Lali! :D Na jó túlzásba nem viszi, de most eltaláltam az ízlését. Gyümölcslevest főztem tejszínes-fokhagymás csirkeraguval és nokedlivel, két napig ebédre-vacsira azt tömte. :lol: Csütörtökön szuri, jajj. :(
Kép

Kép
szilcsi
 
 

 
 

Szilcsi, na végre jó hírek.
Igen, úgy tűnik, mindenki babás lett (csak én nem :cry: :cry: ).
Meggyógyultál egyébként?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata
Gratulálok a tökéletes eredményhez :)

Szilcsi
Szuper, hogy Lali most így rákapott az evésre :)

Babaimado
Hajrá! Én veled vagyok! Még én sem babásodtam be :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a pocidicséreteket :D

Gaby: nekem nem tűnik olyan nagyon hatalmasnak a Tied, inkább pont jónak :-)

Kata: örülök, hogy rendben vagy pisi-ügyileg :-) szépen gömbölyödsz :-D

Amúgy nekem is negatív lett a vizeletem :-) azért megelőzésképpen Apa vett nekem tőzegáfonya kapszulát...

Anna: mi a helyzet? Attól még szerintem simán volt pé-d, hogy a ferti kivette a vonalat...

Coca: nagyon vagány a szemüveges kép :lol:

Boni: látom, Zsiginek mindig van valami komoly intézkednivalója otthon :lol:

Stephie: szépek vagytok :-) hőd hogy áll?

Princzike: Bromo mellett lett ennyi a prolaktinod, vagy abbahagyatták, amikor anno levitte 800-ról? Van/volt valami tünete nálad a magas prolaktinnak? Van mellette peteérésed, normális progeszteronnal a 21.napon? Ja, vagy azt most nézik, ugye? Ne ess kétségbe, nekem mértek tavaly ősszel 2400-as prolaktint 2xfél Bromo mellett 8)

Szilcsi: örülök, hogy Lali étvágya megjött!!!!

Babim: itt folyamatos babásodás van, a következő körben benne leszel :wink: én legalábbis nagyon drukkolok...

Ma reggel jelenésem volt az APEH-nél az adójóváírásaimat kellett igazolni. Bevittem 4 papírt, aztán alá kellett írnom még vagy 10-et, jegyzőkönyv stb. De hamar végeztünk. :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


sziasztok, csak gyors helyzetjelentés...
most elkerült minket a gólya, tegnap délben megjött PIRI :(

de majd legközelebb sikerül

milyen csodatrükkjeitek vannak???
palástfű tea, cickafark tea??? hogy kell ezeket inni? mikor, mennyit?
E vitamint is hallottam, hogy jó...

most pár napig nem leszek, a hétvégén max iramban konyha glettelé, festés, padlólerakás
jövő hét közepén jön a konyhabútor, kész kell legyünk. Nórit reggel visszük, estre hozzuk a mamától (40km oda is és vissza is) vele sehogy nem tudnánk haladni... ha látja hogy ott vagyok csak én kellek, ha nem lát, akkor elvan a mamával is... ezért kell elvinni itthonról, pedig nem szívesen autózok el napi 150km-t feleslegesen.......
hétfőn jövök és remélem addigra ajánlotok valami "csodaszert", ami segíti a gólya munkáját :)
szép hétvégét mindenkinek.

Kép

Kép
sznanna
 
 


[quote]M írta:ég mindig rossz alvó?

Szilcsi! Nem volt ő rossz alvó, csak nem tusta, mikor is kéne, így éjszakázott sokat. Azóta MAGÁTÓL beállt este 10-reggel 6-ig egyhuzamban nyomja a drágám.

Talit akarok! MOST!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca, kicsit hajnal van a talihoz! :wink: :lol:

Sznanna, E vitamin napi 400 mg, és Lh teszt, én ennyit csináltam annó. Kár piriért, de majd legközelebb.

Szezso, jó hogy neked is jó lett az eredményed! Ma reggel babám már köldök felett rúgdosott.

Szilcsi, Laliban mindig Marcit látom. :D Örülök h kezd megjönni az étvágya!

Többiek? Anyukák? Babáravárók?

Kép
kata05
 
 


Én már benne vagyok a taliban, akár most. Talpig fel vagyunk öltözve, így akár indulhatunk is.

Közös fotó??? Hmmm, még nem is gondolkodtam rajta. Mi lenne, ha összemontiroznánk a két képet? :lol:

Szilcsi, én is ezt kérdem, hol a többi???? :lol: De nem hiányzik neki, mindent meg tud rágni.

Megvan a cukorterhelésem eredménye: 5-ös!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Szép Hétvégét!

kispiskóta
 
 


sziasztok lányok!

Jó reggelt mindenkinek

Kata: örülök, hogy nem kell a vizelet miatt aggódni.

szilcsi: tejszines fokhagymás csirkeragu nyami 8) sajna az én lányaim a tejszínes dolgokat nem nagyon eszik, inkább a paprikás, paradicsomos alapú szószok jönnek be nekik, de nekem már a gondolatra is beindult a nyálelválasztásom :)
én is olyan kiskrapekre vágyom mint a tiétek. rendet kell rakni a kis hisztis libuskák között :lol:

babaimádó:én is abban a klubban vagyok még de nem adjuk fel a reményt, nem igaz?
princzike: sajnos a prolaktin témáról semmit nem tudok úgyhogy csak pislogok bambán, de szurkolok nektek

szezso: nagyon érdekes a görbém, mert valószínüleg nem volt ovu , már tegnap előtt megint pozitív lett az ovu teszt és tegnap olyan sötét volt a tesztcsík mint még soha :shock: Általában 6.30 kor mérek, ma 6-kor már kinyitottam a csipám egy gyors mérésig 36,4 volt, de visszaaludtam és 7 kor meg már 36,6 volt. Nem tudom melyiket jelöljem. Most beírtam a magasabbat.Szerintetek?

sznanna : kitartás, bíztassuk egymást

Kép
stephie
 
 


reggelt!

én is fennt vagyok egy ideje..úgyhogy jöhettek! :lol:

na de ZSu mintha ezer km választana el benneteket! montírozni? :twisted: no csak találkozzunk úgy lefényképezlek benneteket együtt hogy csak na!!

LAlinkó valóban Marcis vagy Marci Lalinkós? :lol: :lol: :lol: :lol:

én most E vitamint szedek ráfér a sejtjeimre :lol:

Babim minden erőnkkel arra koncentrálunk, hogy most mán te is gyere!!!!!!!!!meg Puszedli meg mindenki aki nem babás!

sznanna jó munkát hétvégére!

az én fülem fáj mint állat üvölteni tudnék! :cry:
Vendég
 


csajok, kinéztem egy utazóágyat, véleményeket kérek :P
http://www.babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=331
gondoltam ezt le lehet tenni a nappaliba, meg ha megyünk valahova jó lesz majd.

Babim
2009 biztos meghozza nektek is a várva várt babát +++++++++++

Szilcsi
ilyenekkel engem is etethetsz :P jaja, bizony, nehezedik a vége, de tudom, megéri :)

Zsú
klassz, hogy jó lett a cukorterhelés :) az nekem is jó volt, nem tudom most miért volt vizeletben cukker :?

Sznanna
fránya piri :evil:

Szezso
szerintem sem hatalmas :wink: köszi a megerősítést :P Apehet ne is említsd :evil: nekem az illeték miatt kell társalognom velük, de cseszik felvenni a telefont :twisted:

Kata
gratu a jó vizelethez :D nekem mindkétszer volt benne baci :?

Kép
gaby25
 
 


sziasztok:)én is csatlakoznék ha szabad:)

Mi is több mint 1 éve kezdtük a babaprojectet,eddig nem sok eredménnyel,de nem vagyok lelombozódva,idővel csak összejön:)eddig csak próbálkoztun,nem voltam még dokinál,most tervezem jővőhónapra,és akkor kivizsgáltatom magam teljesem mi lehet a baj.remélem semmi komolyabb gond nincs.nagyon rendszertelen a mensim ennyi az össz panaszom de gondolom ez is bőven elég...

KépKép
bettike83
 
 


bettike83 szija hajrá kivizsgálás!

gaby jó az ágy..ZSigi nem igazán bírja a sajátját :roll: doksikat holnap átküldöm
Vendég
 


Gaby, nekünk pont ilyen utazóágyunk van. :lol: Szuperjó, van hozzá pelenkázófeltét is, bár elég hamar kinőtte Lócikám, meg van hozzá szúnyogháló, ami jó szolgálatot tett tavaly a nyaraláskor. :wink: Emelőbetétes is, amíg picurka volt, úgy aludt, most már le kell tenni neki teljesen, de sokáig használható.
Mire rájöttünk, hogy műxik, beleőszültünk. :roll: Merthogy először középen fel kell húzni, és onnan egy rántással bekattintani az oldalán lévő kapcsokat, ha rájöttök a mozdulatra, secperc alatt fel lehet állítani. :wink: És sokáig használható, Lalinak most is azt visszük a nyaralásra, meg sztem jövő nyáron is még. Az ára is jó, mi drágábban vettük.

Kép
szilcsi
 
 


Tavaly nyáron:
Kép
Idén januárban:
Kép

Kép
szilcsi
 
 


jó reggelt:)igen,igyekszem vizsgálatokra menni,ideje lesz már..

KépKép
bettike83
 
 


Jó reggelt!

remélem hétvégén mindenki kipihente magát és most jöttök

:lol:

jó ez az utazóágy én is lecserélném a miénket erre....nekünk Apollo Red van, rezgőfunkciós, zenél.. 2 magasságos, kibújónyílásos, pelenkázós..akciósan ennyi volt mint amit most GAby venne de Zsigi nem szereti... szerintem a sötét szin miatt

http://babaszafari.hu/shop_artdet.php?s ... nas_552224

Zsigmondom elkezdett integetni, és képzeljétek olyan mély torokhangon morog hogy félelmetes..hogy ezt honnan találta ki.. mint egy kis oroszlán :lol: é.s közben halad előre.

lelkesen mondja hogy a.a döntsük el melyikünknek szól hihi de gyanítom apa lesz, mert néma tátogósan halkan már mondja hogy apa..ennek az apukám is örült mert így már a papa is elhangzott

ja és a nem szó... már kétszer is "füllentett" véletlenszerűen biztos de vicces volt..

az egyik amikor a bulátát teljesen betömte a szájába és a hugom megkérdezte tőle hogy betömted a szádba a kukót Zsiga?

erre ő összeszorított hörcsögpofival: nem...azt hittem megzabálom...

tegnap a lego kisauóját tologatta és berreget mellé félkézzel az ágyban kapaszkodva másikkal tolta az autót és közben oldalazva ment... :shock:

ja és itt voltak szombaton B.unokahúga és az öccse..Zsiga elvolt velük...én pihenhettem...

aztán lementünk sétálni, és mondtam a hugnak hogy vegye ki nyugodtan..E.nyújtotta felé a kezét,hogy appá erre Zsiga is nyújtotta! olyan boldog vagyok ettől, mert eddig csak nekem meg apának csinálta ezt! :lol: :lol: :lol:
velünk van mindig így a bizalom mások irányába nehezen alakul ki... de tény, hogy a saját megszokott birodalmában sokkal nyitottabb az emberekre... :lol:

na hosszú voltam

de képek nélkül nem lépek le



már tudok integetni Kép
Tinkiwinki szeme nagyon érdekes Kép
magyarázok Kép
játékok széthordva apa asztalán semmi nincs biztonságban Kép
Vendég
 


Boni! Tök jóóóóóóó! Nagyélmények ezek!

Mindenkinek kellemes peteérést, hőemelkedést, gömbölyödést és gyerekezést kívánok. Induljon a hét!

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok lányok!

Látom, nem volt valami nyüzsgés hétvégén :o

Gaby: egyben vagy külön? :lol: Jó az utazóágy, mi is nagy hasznát vettük, bár nekünk nem volt hozzá pelenkázófeltét. De tényleg ahogy szilcsi is írta, pikk-pakk össze lehet rakni ha egyszer rájössz a nyitjára

zsu: nekünk azt mondták, hogy cukorterhelésre vihetünk egy kis citromot is így csináltunk magunknak egy jó erős limonádét,de így legalább lement a torkunkon. Örülök, hogy jó lett neked.

kata: melyik lh-t használtad? volt amikor bizonytalan voltál, hogy most pozitív vagy negatív?

boniko: füled rendben? Ezek a poénok nagyon jók, én egy időben írtam is őket, hogy tudjak majd vele sztorizgatni ha nagyobbak lesznek, szoktak is örülni nekik.

bettike : üdv a csapatban. Milyen vizsgálat volt?

zöldi, kispiskóta nektek is kellemes hetet

magamról annyit, még mindig stagnál a hőm, nem megy felfelé sehogy sem. Lehet hogy most sem volt ovu? Ilyen még sose volt eddig :cry:
stephie
 
 


Lányok!
El vagyok ájulva a gyerkőcöktől! Nagyon jók a képek :)
Meg tudnám őket zabálni.

Boniko
Micsoda hírek :) Szuper :)

Bettike
Szia! Remélem azért jók lesznek az eredmények. Milyen vizsgálatra gondoltál, hogy esetleg menned kell?

Lányok
Nekem ma megjött az IR-es tereheléses eredményem. Ritka szar lett az is. TAlán rosszabb, mint amikor először mérték! :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Jó reggelt!

Princzi sajnálom Ir eredményt :cry:

Zsu neked vizsont grt a jó cukorhoz :oops: :lol:

mi tegnap csavargyárban voltunk de nem sokan jöttetek!

irjatok pár sort hogy minden oké e!

Katám, Szezsó grt a 20.héthez utólag!!!! :lol: már kevesebb van hátra mint vissza :lol:
Vendég
 


Köszi a gratokat a cukorhoz.

Boni, nagyon jók a képek. Amint látom F.P. oroszlán bejön Zsiginek. MArci most kezdi el használni-időben... . :lol:


"mi tegnap csavargyárban voltunk de nem sokan jöttetek!"---honnan kellett tudni, hogy ott voltatok? :wink: Vagy én voltam figyelmetlen, vagy félreértek valamit?


Mindenkinek Kellemes Hetet!!!

kispiskóta
 
 


Princzi, milyen lett az IR? Írd le részletesen.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsu :lol: úgy értettem hogy én azért nem voltam mert csavarogtunk, de mások se jöttek amúgy sem fórumra :lol: :lol: :lol: :lol:

MArci gyorsan játszik még vele amíg lehet :wink:
Vendég
 


Princzike, milyen lett az IR?

Szezso, grat a feléhez! :wink: :lol:

Boni, cukik a képek!! Mi apumnál csavargunk általában.

Stephie, még talán Zöldi vett annak idején nagyban olcsón teszteket és azt használtam, de itt fent van egy csaj aki olcsón árul, onnan kéne venned! Nekem mindig egyértelmű volt, ha pozi volt.

Velem semmi különös! Lőrinc mocorog ezerrel (kivéve mikor a 7frászt hozza rám h nem). Már veszem neki a rucikat, nagyon cukik, majd mutizok róla képet, ha nem zavar titeket!

Kép
kata05
 
 


KAtám várjuk a képet! :lol:
Vendég
 


Tessék jelentkezni MINDENKINEK!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok lányok!

mamáknak gratula, hogy már eljutottatok a feléig :)

princzike: mit jelent hogy rossz lett az IR?

kata: azért hagyj a boltokban néhány cuccot nekünk is :)

boniko: irigyellek ám Zsigi miatt épp olyan kis izgő mozgó lurkónak látszik amilyet én is szeretnék. Remélem a fiús topik ránk is hatással lesz, a mi lányaink meg néhány kislány után vágyakozóra

Egyébként még most sem vagyok meggyőzve hogy megvolt az ovulációm, mert számomra ez a görbe még nem elég egyértelmű. Bár igaz, hogy a 36,7 után elkezdtem inni a palástfűt, de ma megint visszament. Lehet hogy jobb ha úgy kezelem, hogy nem volt ovu
Igazatok volt az íze elég borzasztó, de nekem forrón jobban lemegy mint langyosan.

Görbém: Vélemény?

Kép
stephie
 
 


jelen :wink:

Stephie passsz :roll:

Babim jobbulást!
Vendég
 


Röff!

[quote]S írta:tephie, még talán Zöldi vett annak idején nagyban olcsón teszteket és azt használtam

www.vitani.hu
egy éve 84 Ft-ra jött ki egy darab.

Kép
zölddisznó
 
 


Stephie, boltban még csak egyet vettem! Vateráztam, meg innen az egyik kaális ikres anyukától vettem rucit! :D

Kép
kata05
 
 


Jelentkezem! :D
Lali 10 és fél kiló, végre!!! Márciusban a kórház után csak 9 volt. :(
Megint folyik az orra, így elmaradt ma a szuri, amit egy hónapja kellett volna megkapnia. :roll: Jövő héten újra megpróbáljuk.
Van köldöksérve, de egyelőre nem kell műteni.

Boni, Zsigi nagy zsivány lehet, a szeme se áll jól!!! :lol: Nagyon édes!

Stephie, hát nemtom, egy-két nap és kiderül, volt-e ovud. Sztem még nem biztos.

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsikém, örülök, hogy végre hízik. Gondolom, ahogy meggyógyult, jött vele az étvágy is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Talit akarooooooook!

Kép
zölddisznó
 
 


[quote]S írta:zóval Zöldi:
Na ok, de Hannád anyatejes baba, így érthető, hogy sűrűbben szopik. Bence viszont 3 óránként megeszi a 150 ml tápszerét, és előtte még szopik is... Így sem mindig bírja ki a 3 órát....

Mági! Aaaaanyáááám! Biztos, hogy éhes?

[quote]z írta:oldi. tenyleg kell napszemcsi a bebinek?

Musi!
Hát...tegye fel a kezét, akinek nincs napszemüvege! És a bébik ráadásul még többet is néznek felfelé, mert csak döntve ülnek a babakocsiban.

[quote]e írta:s akkor vegre megosztok veletek egy szamomra nagyon becses dolgot:
3 hete CSAK anyatejen el a bebim!!!!!

Hatttttalmas gratula! (Tesómtól is!)

[quote]Z írta:öldi!
Az állítással kapcsolatban megint megkérdezem: a Babamókás könyvben van egy feladat, amiben állítani kell a babát. Azt szabad???

Berni! Az álltatással kapcsolatban megint mondom ( :) ) :
Felállnia szabad, csak álldogálnia nem!!! Ugyanez vonatkozik az ülésre is.

Kosárcsapathoz 69-cel Hanna is csatlakozik! 6620 g. Hál'istennek nem olyan dagi, mint az anyja ;)

Szerintem Zsófid pasikkal álmodik...

[quote]z írta:öldi: önműködő ajtós az tuti, a többit megpróbálom meglesni sétinél. de mi konkrétan a nyugati pu.-vác vonalon leledzünk, szóval sztem olyan vonatok

Gabi! Te kis oktondi! Két ilyen vonal van. Tudnod kéne ;) hogy én a gödire gondoltam, ti meg a veresegyházin mentén vagytok. :)

Bébic! A belvárosiak örülnek a szmogűző szélnek, úgyhogy ellendrukk! :)

Kép
zölddisznó
 
 


ÉLetjel! :wink:

Zöldi! Ezt nem ide szántad! :lol: :wink:

Gaby! Most már nagyon a vége ugye? Kit értesítesz? :roll:

Szilcsi! Ez igazán jó hír! :lol: Sajnálom az oltás csúszást! :?

Kata, Szezso! Gratulálok! Most már kevesebb van hátra, mint eddig volt! :wink: :lol: Mindjárt a kezetekben lesznek! :lol:

MI - állandóan úton, vagy játszunk! Keveset alszik napközben így a házimunka, meg a hozzátáplálás és már este is van, örülök, hogy ágyba kerülünk! Most már az idő engedi, így sokszor még késő délután is neki indulunk apával együtt!

Kép
bettike
Eger
 
 


Képek:
Reggeli pihi!
Kép

Így ülök!
Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Köszi Bettike, tényleg nem :) A decemberi babásokba.

Nagyon édes Mátéd!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Jöttem dicsekedni egy 1399 grammos gyönyörűséggel, aki klónja a bátyának! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

kispiskóta
 
 


Szilcsi, örülök h jobban eszik Lali! Náthát remélem túlvészelitek minden komolyabb dolog nélkül!

Bettike, gyönyörű Máté! Magától ül már?

Kép
kata05
 
 


Épp csak bekukk!

Zsu,ezek a képek csodálatosak Bendéről.Hol voltatok végül???

Kép
v.andi
 
 


Andi, köszönöm az ajánlást, a Hepinetnél, de a Péterfyben. Nagyon tudom ajánlani én is őket! Még egyszer köszi!

Bettike, Máté még mindig gyönyörűséges!!! :D

kispiskóta
 
 


Sziasztok

Zsu baccus tényleg klón ...

Andi jól vagytok?

KAtám hol a rucikép?

Szilcsi grt a 10lkg hoz...ügyibogyó valamelyik nap eszembe jutott hogy készültünk csapatosan hozzátok, aztán mégse mentünk...

Bettike ügyes Máté és imádnivaló

kinnt voltunk a Városligetben Majálison délelőtt



na jó vágjunk bele Kép
nem is olyan rossz a fúben menniKép
sőőőt Kép :lol: :lol:
Vendég
 


Andi velünk nem akarsz talizni? :wink:
Vendég
 


Zsiginek Nagyon Boldog Névnapot kívánok!!!

Kép

Gaby, jelentkezz, mizu??

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Kicsit eltűntem :oops: de minden oké :-)

Kata: Neked is boldog félidőt!!!! :lol: nem teszel fel képet a szerzeményeidről? Mi még nem vettünk semmit.
Anyukám szerint majd ráérünk augusztusban :lol: de mondtam neki, hogy a szeptember nem szentírás, lehet 2-3 héttel előbb jön Bendi, aztán akkor mi lesz? :-D

Zsu: nagyon szép képek!!! Tényleg hasonlít Marcira :-)
Majd mi is szeretnénk menni 4d-re a 26. hét körül. Árban mennyi volt ez a 4d, ha nem titok?

Zsigi: boldog névnapot!!! :-)

Boni: látom, kis felfedeződ van :wink:

Bettike: akkor Ti nagyon aktívak vagytok :-D szerencsére jó hozzá az idő is :-) Máté nagyon kis ügyi!

Bettike83: üdv itt :-)

Gaby: még egyben?

Stephie: érdekes a hőd...bár a ferti-n ezer meg egy ehhez hasonló babás görbét látni :wink: úgyhogy várjuk meg, hogy alakul...

Princzike: sajnálom az inzulint :-(

Csajok, 21 hetesen szerintetek mennyi keményedés normális naponta? Csütörtökön extra nyügi napom volt, 3-4-szer keményedett is a pocim. De a fura, hogy általában fekvő testhelyzetben történik :roll:

Szép hétvégét! :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, nem minden érkezett még meg, majd egyben kaptok képet! :D Én már elkezdtem vásárolgatni, mert egyben azért sok lenne, meg kérdés még mi jön közbe?!(murphy) Már keményedsz? :roll: Nem tudom mennyi a normális, de mintha azt hallottam volna h 10 fölött már gáz. Magneb6-ot szeded? Mennyit? Én 3X2-öt lehet azért nem.
Zsúnak 12 ezer volt a 4d, és nagyon jók a képek, nézd meg a blogjában is vannak! (hepinetben volt)

Kép
kata05
 
 


Köszönjük :lol: kapott Csiga(barátnőm kislánya elnevezte csigának) Zsiga egy F1 es huzentrógert meg megyünk cipőt venni neki...

Szezsó én is sokat keményedtem, 3*2 MAgne B6illetve esténként egy pohár vörösbor... :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?