Új privát üzeneted érkezett!

Lili kitartás!!!!!!!
Vendég
 


Boni: Anyuci pici fia :-D cukik a képek :-D jó nagy már Zsigi :-)
9 kg-os súlyzóval indítani elég durva :shock: nincs kisebb?
Kezdésnek még a fél literes ásványvizes palack is megteszi :-)

Lili: köszi :-D tényleg kitartás Nektek!!! De Te voltál már spontán babás nem? :roll:
Annyira leromlott volna Apa eredménye? Gondolom ha visszér miatt rossz és megműtik, akkor javulni fog…

Gaby: akkor nem értem, minek mérnek vérnyomást? :shock:

Kata: igen, Laevolac szirup, kezdő adagnak elég lesz szerintem este 1 evőkanál gyümölcslébe vagy teába keverve (én nem bírtam meginni vízzel :oops:
Reggelre hatni fog :wink: ha kevésnek bizonyul, akkor 2 evőkanál is mehet.
Tegnap ebéd után volt mozgolódás, meg este 7-8 között, meg amikor lefeküdtem este 10-kor. Éjjel én sem érzem, csak ha felkelek pisilni hajnalban, akkor pár hullámzást :-)
Reggel-délelőtt elég nyugis :-D
Amikor dolgozom, akkor meg szinte egész nap nyugi van, és csak este élénkül fel :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


[quote="szezso"]
írta:
szezso9 kg-os súlyzóval indítani elég durva :shock: nincs kisebb?
Kezdésnek még a fél literes ásványvizes palack is megteszi :-)


T


:mrgreen: a fiam a súlyzó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Szezsó Zsiga is este volt aktív no most is :lol:
Vendég
 


Boni: jaaa, értem :lol: :lol: :lol: És mit szólnál egy 3 kg-oshoz? :wink:
Tényleg hogy állsz éppen? Mérsz?

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


én a 3 kgnak is örülnék? nem mérek.. a múlt havi extragigahosszú ciklusom után felesleges..

lazázok...majd jön ha akar! :lol:
Vendég
 


Nekem ha aktív akkor napközben, és mivel haránt fekszik a hólyagomon érzem. :? Van h 20 percenként járok wc-re.

Kép
kata05
 
 


KAtám édes teher a hólyagodon :lol:
Vendég
 


Lili: a hereviszért már jól lehet műteni. Az én páromnak is azt hitték, hogy az van, de csak bedurrant egy ér és el is múlt, de azért nagyon fájt neki, gatyát is alig tudott felvenni (tavaly). Akkor mondták, hogy a hereviszért jól lehet kezelni.
surmi
kockasfulunyul
 
 


Boni: egyszercsak befigyel a kis 3 kg-os, meglátod :wink:

Kata: ez ismerős :lol: egyik percben még nem is érzem, hogy ki kellene mennem, a másikban meg rohannom kell :lol:

Nekem is mindig megnézik, hogy fekszik, de ez ilyenkor még akár percenként is változhat, nem? Még van helye bőven…Én hol itt érzem, hol ott.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Köszi lányok! :lol:

Szezso!
Igen voltam már kétszer is. Még uhu képet is kaptam. :cry: Ez pont két éve volt már.

Surmi!
Apának nem fáj, csak érezni a bal oldalon. Kitapogattam. :oops:

Mire tényleg rááltunk volna a dologra van ház stb addigra jön ez. Na de nem baj mást is túléltünk már együtt, ez is menni fog! :wink:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


sziasztok lányok!

Huh de sokat írtatok.. :lol:

Üdv Boniko, igazuk van a lányoknak, megjöttél, veled együtt a topik is feléledt. Nagyon cuki a csemetéd
:lol:
Szezso: én is néztem volna ha 5 nap van pé..de most is elég korainak tűnik..

Szilcsi: még lent van, de az elmúlt két napban pozitív lett az ovu teszt.
Elvileg akkor pozitív ha mindkét csík hasonló árnyalatu ugye? Úgyhogy Apával szorgalmasan gyakorolunk :lol: :oops:

Sznanna, nekem is digi hőmérőm van, de nem ugrál így, mindig ugyanakkor méred?

Lili: én is azt szeretném már ha a fiús topik "átka" hatna rám is :)

a homeos témához annyit, hogy a kisebbik lányomnak meg épp székrekedése volt a pelenkaváltás időszakában és csak a homeos cucc segített. Azóta semmi gond, és nem is kell használni

Beteszem a görbém (elvileg ha az ovutesztet jól értékeltem akkor így néz ki most)

üdv nektek
Kép
stephie
 
 


Szép jó reggelt!

baba helyzete Nekem ZSigmond már nagyon korán befordult ..

huginak most kedden azt mondták,hogy farfekvéses a kiscsaj persze szentem egyből parára váltott..mondtam neki hogysimáén megfordulhat mert a 30.héten van-...vagy 31? eddig nagyon csúcsos volt a pocija.. aztán műásnap elment dolgozni és este jött haza modnom neki te lány, elfordult a csaje .. erre ő: akkor már értem mér éreztem magam olyan "nyomorultul " ma .. :lol:

unokanővérem hétvégén mesélte,hogy amikor Levivel volt babás az apukája (nagypapa) sosem kapta el pillanatot amikor mocorgott.

aztán egyik nap unokatesó feküdt az ágyon tévéztek papával..és Levente szó szerint felállt anyuja pocakjában... iszonyatosan fájt neki,ahogy feszítette papi meg csak sírt.. mert ezt az élményt csak neki tartogatta a kis hamis! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, de akad dolgunk bőven!

Bettike, nagyon jók a kirándulós képek!
A fogzáshoz meg kitartás. Máté olyan, mint Marci ő se kapkodta el a fogak növesztését. 3 hónap múlva két éves, átlagban azt mondják két éves korukra kinő mind a húsz, nos MArcinak 12 van.:lol:

Szilcsi, napi egyszer megyünk ki, ha nincs dolgom akkor kétszer. Marcival lehet bent is bírni. Na jó állandóan koslatok utána, ami fárasztó, de kint sem jobb.

Szezso, én bevettem, hogy lány. Mondom ez meg, hogy lehet, amikor olvastam a kisbetűt. :lol:

Boni, Zsiginél előjött a szeparációs szorongás, majd kinövi. Illetve nálatok nehezebb lesz, mert viszonylag ritkán látja a rokonokat. A végére is azért oldódott fel, mert akkor már a megszokott környezetben volt. Nagyon szupik a képek!!! Adtál neki csokit?

Gólyavadászat, ha gondoljátok segítek nektek egyet fogni!!!! :lol: Inkább gólyát, mint békát.

Rólunk: Zeg elment, nem volt hál az égnek semmilyen összetűzés. Vettünk egy autót, úgyhogy most már abszolút kényelmesen elférünk benne. Május 4-én kezdünk felújítani-muszáj, mert abszolút le van pukkanva a fürdőnk és a járólap. Tegnap cserélték a bejárati ajtónkat. Dani holnap államvizsgázik kéretik a drukkokat.

Mindenkinek további szép napot.

kispiskóta
 
 


Szezso, én nem érezném hogy forogna a baba. Már 3 hete tuti haránt fekvéses (sőt szerintem több ideje). Ezáltal én keresztbe érzem matatni. És nagyon nehezen tudják uhuzni, mert teljesen elbújik. Én minden nap biztatom hogy menjen feljebb élvezze hogy van helye, nem ő lent összekuporodva csücsül. :? ( ez legyen az össz bajom)

Lili, én nem is emlékeztem h voltál babás? Hát akkor viszont minden remény meg van.K.P. tudja ezt?

Na majd jelentkezem, csak mentem dodozni.

Kép
kata05
 
 


Pocakkép:

Kép

Marci és a nyuszi hozta ajándék:

Kép

kispiskóta
 
 


Zsu nagyon édes Marci..mehettek vásárolni :lol:

a pulsatilla segített neki..mert attól nyugodtabban aludt és másnap már jó kedve volt... de igy könnyebben szokott hozzájuk...

nem adtam neki csokit...bár egy kicsi nyuszit megolvasztott a kezében és így belenyalt.. anyósom persze ujjongott :roll:

mi lego duplot vettünk

Kép Kép

szép poci kérhetnénk tesópocakos képet együtt? :lol:
Vendég
 


Olyan nincs! :lol:

kispiskóta
 
 


hát legyen :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Piskóta, szép poci!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim meggyógyultál?
Vendég
 


Hát én megint eltűntem. Anyóséknál voltunk egy hetet!!! Ennyit még sosem bírtam ki náluk...egyben.

Valaki találja fel már a minimum 40 órás napot! Nem fér bele sosem, amit eltervezek :twisted:

Jó éjt!

Kép
zölddisznó
 
 


Coci, grt. az anyóssal töltött héthez :lol:
Unokáért gondolom odáig van!?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Zöldi oklevelet adjunk? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Coca, gratu, én 2 napot nem bírnék ki anyosommal egy fedél alatt.

Pisi gondjaim rosszabbodnak, most elküldtek teljes vizeletre, valami ciszticiszel riogatnak. :?

Kép
kata05
 
 


Kata, az hólyaghurut. Üdv a klubban :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Zsu: szépen gömbölyödsz :-D

Kata: mik a tüneteid - a gyakori pisilésen kívül?
Szerintem én is nézetek pisit, olyan érzésem van, mintha csípne :roll: és sajna hajlamos vagyok hólyaghurutra, bár már kb. 1,5 éve nem volt. :roll:

Stephie: alakul a görbéd, látom belehúztatok Apával :wink:

Coca: enyém Anyós jó fej, én simán bírnám vele 1 hétig vagy még tovább is :-)

Este teszek pocakképet én is :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


sziasztok!
Tegnap szörnyen fájtak az izmaiim (pedig semmi tornát nem csináltam) deréktól lefelé, nem is tudtam tőle elalduni, vettem be algopirint. viszont reggelre leesett a hőm. lehet a kettő között összefüggés???
amúgy fáj a gyomrom, szédelgek, sokszor kell pisilnem... lehet csak bebeszélem magamnak, de nagyon reménykednék...

mellékelve a görbe...
Kép

Kép

Kép
sznanna
 
 


sziasztok lányok!

Zsu:ebben a pólóban már sokkal jobban látszik a poci, és szépen nő is. Nekem segíthetsz gólyákat fogni, de lehet hogy akkor meg azt gondolja, hogy te már eldugtál egy babut a hasadban és oda nem kell másikat hozni :lol:

zöldi: látom a pedagógus társadalom máshol is napi 40 órát dolgozik, én is azért jövök kevesebbet mert az érettségizőimmel már csak 4 órám van és van akinek még jegye nincs elég, meg hát ahogy közeleg az érettségi, úgy veszik egyre lazábbra a figurát..

Én összetehetem a kezem az anyóséktól, le a kalappal előttük, de tényleg nem lenne könnyű kibírni ott 1 hetet, de inkább mert hiányozna a saját kis vackunk.

szezso: elég érdekes a görbém, elvileg az ovu teszt szerint minden klappol, két napig volt pozitív és tegnap már negatív, de még a hőm nem nagyon mászik felfelé, így azon izgulok, hogy ne csak próbálkozzon a szervezetem hanem lássam már, hogy tényleg volt ovu. Apát azért ma is elkapom még egy körre :wink:

sznanna: sajnos az esetek többségénél a meszi vége felé történő hőleesés általában menszit jelent (sajnos) de már az ellenkezőjére is volt példa, úgyhogy addig még ne add fel :wink:

Kép
stephie
 
 


Anna: amíg nem jön meg, van remény :-)

Stephie: jól teszed az Apa-elkapást :wink:

Pocakfotó:
Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


megígért pocak kép
Kép

Szezso
helyes kis pocid van :D na majd nemsokára tied is akkora lesz mint enyém :lol: igaz nekem 20 hetesen nagyobb volt már :P

Sznana
hát ez a hőleesés menzi előjelnek tűnik :roll:

Kata
hát a hólyaghurut nem jó :( jobbulást

Zsú
neked is szép pocid van :D

csasjok, hát 25-én mégsem lesz jó, igaz nem is jelentkezett rá senki :lol: a terasztetőn az apácarácsot akkor rakják fel, szóval megint meló lesz. Lehet már csask babalátogatót tudunk összehozni? :roll:

Kép
gaby25
 
 


Kép
...kedvenc :)

Kép
...alvós kedvenc

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Aránk
még mindig cukkancs :lol:

Szezsó de édesen gömbölyödsz :lol: tegnap a játszótéren láttam egy Bendegúzt, ezerrel hajtotta a kismotor anyukája alig bírta utolérni futva és közben kiabálta Bendegúúúúúúúúúúúz! Rád is ez vár :wink: :lol:

Gaby azta! ez egy igazán szép utolsó pocakfotó! úgy ráálltunk már a hétvégére! azt hittem tényleg találkozunk!

:oops: :lol:

sznanna eléggé leesett a hőd.. kiváncsi vagyok....

stephie érdekes görbe pozitiv Lh mellett kiváncsian várom a fejleményeket!

:lol: pfuu pfuu pfújom felfelé a hődet jó? :lol:

Katám, Zsu puszi

Katám a tőzegáfonyát szokták javasolni, meg van hoemos is. cantharis 9ch 3*5 golyó naponta

Szezsó mindenképpen nézess akkor pisit!

én végig a várandosság alatt küzdöttem bacikkal..még 2szeres antibiotikumkúrát is kaptam .. vigyázni kell mert a baktériumok koraszülést is hozhatnak, igy minden legapróbb panasznál nyugodtan kérdezd a nőgyógyászod...vagy védőnéni megnézi pisidet... húgomnak is küzdeni kell...
:roll:
Vendég
 


Sznanna, én továbbra is 16.-ára tenném a pé-d, és akkor már a 14.dpon vagy.

Gaby, Zsú, Szezso szép pocakok!

Hanna,még mindig gyönyörű.

Baba, végül én is rákerestem a neten, de nekem nem csíp fáj sehol, azon kívül h néha 10 percenként kell pisilni járni.

Szezso, nem árt ha meg nézeted. A védőnő közölte h menjek a körzetihez ha vizeletet akarok nézetni (nem mintha ez nem az ő kötelessége lenne minden hónapban, nekem még egyszer sem nézte). Amúgy a körzeti kedden csinált egy gyors tesztet és az negatív lett, de azért el kell menni teljesre is.

Kép
kata05
 
 


csajok,
Nekem sem nézte a védőnő egyszer sem a pisit, terhesgondozáson nézték sztk-ban és magánrendelésen is. Eddig rendben volt, most szombaton volt benne fehérje meg cukor :? azért küldött most dokim nagylaborra. Az elején is volt labor, akkor nekem is volt baci, és kaptam antibiotikumot, 24 hetes labornál is volt baci, de kevesebb, és akkor csak azt mondta igyak sokat. :roll: Aztán most meg candida :cry:

Boni
jelentkezett valaki rajtad kívül a hétvégére? :wink: :lol:
amúgy én rögtön tudtam, miért 9 kg-os a súlyzód :D :lol:

Kép
gaby25
 
 


((((((((((Gaby))))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


gaby nem :cry:

akkor ha a candida nem lesz elpusztítva császár lesz? vagy egyébként is?
Vendég
 


Boni
remélem 4 hét alatt sikerül kikezelni :? nem igazán szeretnék császárt :?

Babim
köszi az ölelést :) olvastam neked is ilyen problémád van most :( ((((((((((())))))))))))))))

Kép
gaby25
 
 


Most már teljesen kiakadtam...
mai eredményem után a peteérés dátumát törölte a fertility...
most akkor mi van??? teszteltem ma egyet: negatív lett

Kép

Kép

Kép
sznanna
 
 


Gaby, nekem decemberben az inszem előtt volt Candidam egy kis Streptoval vegyítve. :? A Candida-ra van gyógyszer,ami nagyon jó. Egy hét alatt elmúlt. Lehet azért sikerült az inszem mert full tiszta voltam belül. :roll:

Kép
kata05
 
 


Röff!

Hú, én is szívesen taliznék! Dejó lenne!

Kép
zölddisznó
 
 


ugye? de GAby minnyá szül! :lol:

Zöldi találtam egy cuki képet HAnna apóshódítás! :wink: ja szólj és kitörlöm ha zavar ...

Kép

és képek tegnapról

Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


sziasztok lányok!

Huh Gaby, jó kis pocak :) innen nézve elég lent van, de komolyan..

szezso: nagyon csini

kata: nekem is volt valami gombám, simán rögtön egy 3 napos klion kúrát írtak a terhespatológián, nem foglalkoztak semmivel..

zöldi: nagyon kis formás baba, imádom amikor így alszanak, legszívesebben csak gyönyörködik bennük az ember

boniko: fújjad csak nyugodtan, mert nem nagyon akarózik feljebb menni, már tiszta ideg vagyok, mert az elmúlt 3 napban is 36,4 ről csak 36,5-re mászott és ott stagnál. Olvastam a babát tervezők lapján, hogy van olyan hogy csak próbálkozik a szervezet, de ha nincs hőemelkedés akkor nem volt peteérés sem, már kezdek parázni. amig meg nem emelkedik, nem merem elkezdeni a palástfű teát sem
:cry:

sznanna: megértelek, én is eszem itt a kefét, hogy mi a csuda van...izguljunk együtt

beteszek már magunkról egy nyári képet, apa nincs rajta mert ő fotózott :) ime
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2010.07.10 21:10-kor.
stephie
 
 


Stephie, szépek vagytok 3-an!

Boni, Zsigi látom számítógép szaki lesz!

Pocakfotó:

Kép

Kép
kata05
 
 


Boni! Dehogy zavar! Tök jó! ...és a labdátok is ;)

Szépek vagytok gömbölyűek!

Stephie! Van, akinek egyáltalán nem emelkedik meg a hője. No para emiatt.

Kép
zölddisznó
 
 


Stephie szépek vagytok!

Kata mint az apja!

gyönyörű a pocakod!

F Elszólítalak benneteket ZSuval egy közös pocakfotóra! na! légysziiiiiiiiiiii

Zöldi bejön, az tuti :lol: most még egy napvédő strandsátort kell vennem egy beleülős úszógumit oszt indulhat a Balatoni nyár ! :lol:
Vendég
 


Az én pocakom szép hájas, már 7 kg-t híztam! :oops: Én nem tudom a többieknek hogy megy hogy még csak 4 kg-nál tartanak....

Tőlem talizhatunk.....

Kép
kata05
 
 


Katám nagyon szép a pocakod! :twisted: :lol: 7kg? na jó de te előtte lefogytál... én pl azért híztam összesen 7kg-t mert versenysúly felett indultam... :oops:

úgy látnálak már élőben :lol: ZSut láttam, de őt is

és Szezsót is meg Vedresandit is aki jól eltűnt :cry:
Vendég
 


Kata,
bizony, te jó sokat leadtál előtte :wink:

Boni
te csak 7 kg-ot híztál összesen? :shock:

Tegnap védőnő mérlege szerint én most 15 kg gyarapodásnál tartok :? pedig aztán én is versenysúly felett indultam, és nem is eszek sokat

Stephie
hát nézegetem, lejebb van e vagy sem, de passz :lol: de jobban húz már a hasam, és bent is néha úgy érzem alul, hogy szétfeszülök, nem a hasam, hanem lejebb, főleg mikor fordulok az ágyban :roll:

Kép
gaby25
 
 


Lányok!

Öröm ezeket a képeket nézni :)
Bár csak én is már itt tatanék! :) Irigy vagyok ám nagyon :)

Az én apró sztorim a mai naphoz (bár nem annyira vidám):
Tegnap voltam a nődokinál a 21-ik napi vérvételen és egy ritka szar lelet várt a 3-ik napról.
Azt tudjátok , hogy a prolaktinom magas volt (800 valamennyi - kb 2,5-3szorosa a normálisnak) és arra bromot kell szednem, de teljesen rendbe rakták. Most meg 2900 lett.
Nem elírás!! Erre a doki mondta, hogy akkor most irány a neurológia és kell egy MRI-t csinálni, hogy belenézzenek a fejembe mi újság odabent.
Lesz nekem egyáltalán babám. :?:
Nos tegnap reggel már jól kibőgtem magam. Most egy fokkal jobb...
Ma reggel IR-es terheléses vérvételen vettem részt, hogy ugye a nődoki is friss leleteket kapjon, de már nem tudom mit higgyek, hogy milyen eredményeket fogok produkálni. :roll:

Már csak abban bízom, hogy az elmúlt egy hónapban, amennyi bogyót beszedettek velem, összeakadtak és ezért lett ennyire szar eredményem :(

Na de nem bomlasztom tovább a jó hangulatot itt :)

Tényleg szemgyönyörködtető ennyi sok gömbölyű poci :)

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?