Új privát üzeneted érkezett!

Mai kirándulás!
Kép
Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Zöldi! Kellemes rokonlátogatást! Gondoltam, hogy állandóan csavarogni vagytok! :lol:

Stephie! Hű de ígéretes görbe! DRUKKKKK!!!!

Zsu! Csini pocak és tényleg nem látszik így nagynak, főleg, hogy 2. babó!

Kép
bettike
Eger
 
 


GABY :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kép
bettike
Eger
 
 

 
 

Bonival tegnap beszéltem,sikerült lemenniük vidékre már szerdán!

Bettike, köszi! Még mindig gyönyörű Máté!!

Andi, köszi itt is! És Nektek is gratula, mert én nem emlékszem h írtam volna Neked! :oops:

Mindenkinek Kellemes Húsvétolást!

Kép

Kép
kata05
 
 


Nagyon Boldog Nyuszit Mindenkinek :D



Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


sajnos az én gólyám eltévedt, vagy Afrikában felfalta valami. de remélem csak lassú, és egy két hónapon belül megérkezik :lol:

Stephie, hőd :?:
surmi
kockasfulunyul
 
 


Kispiskóta
Szép nagy poci :)

Kata, Andi
Gratulálok a fütyisekhez :)

Bettike
Nagyon jók a képek :) Főleg a nyelvnyújtogatós tetszik :)
Szuper lehetett egy jót kirándulni.

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok :)

Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Kata, Andi!

Gratulálok a srácokhoz :)
sonjus
 
 


sziasztok lányok!

Sajnos ez a hónap se jött össze, de nem adjuk fel.
Vettem ovu tesztet és a ciklus második felében inni fogom a palástfű teát. Aztán meglátjuk

Gratulálok Lőrinc babához :)

Kép
stephie
 
 


Sebaj STEPHIE :!:

Az én gólyámat már megfenyegedtem, hogy ha egy két hónapon belül nem jön, megtokozom :D
Ha kell a tiédet is elkapom és jól megregulázom :wink:
surmi
kockasfulunyul
 
 


Stephie
Hajrá kövi hónap :) Drukk-drukk :)

Surmi
Remélem úgy megilyed, hogy már mindegyikünknek hoz valami kis prontyot.
Kérhetném, hogy az enyémmel is elbeszélgess?

Volt sok locsolótok csajok?

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike: mától kezdődik a szezonja a gólyavadászatnak :D

NINCS KEGYELEM A GÓLYÁKNAK :twisted:
surmi
kockasfulunyul
 
 


sziasztok!
szeretnék csatlakozni a kis táborotokhoz.
Nemrég kezdtem csak el hőmérőzni, de a tesóval már 2 hónapja próbálkozunk...

Kép

itt tartunk... én még reménykedek, bár a peteérést sem mutatta még ki a progi...
teljesen még nem látom át mit hogyan kell beírni-figyelni... mi a jó, mikor van a reménynek vége...
de nagyon reménykedek egy mihamarabbi gólyainvázióban
:) :lol:

Kép

Kép
sznanna
 
 


Szia Sznanna :D

Nyugi, neked is fogunk egy gólyát :wink:
surmi
kockasfulunyul
 
 


Halihó Csajok!

Ki merre? :roll: Többiek nem akartok írni??? Kérdem én, aki már szintén nem írt jópár napja :oops:

Sznanna: üdv itt :-D 2 tippem van, hogy miért nem tett még peteérés-vonalat a program:
1. pé előtt csak 1 mérésed van (ha beírsz hasból néhány adatot, lehet, hogy kapsz vonalat)
2. pé utáni cikkcakk miatt
Amúgy szerintem 16. vagy max. 17. napon lehetett a pé 8)
"már 2 hónapja próbálkozunk" - én úgy mondanám, hogy még csak 8)
Szerintem nem kellene még mérned sem, csak hagyni pár hónapig hadd menjen minden a maga útján. :wink:

Bettike: Máté még mindig cuki :-) ja, meg Te is :-D

Surmi: szerintem inkább kérd szépen a gólyát, ne fenyegesd :wink:

Princzike: locsolóm nem volt, tavaly még Apukám meglocsintott valami büdi kölnivel, idén elfelejtette :-D

Stephie: sajnálom :-( a palástfű nekem nagyon szép görbéket csinált anno :wink:

Velünk semmi újság :-D Bendegúz egyre többet mocorog, nagyon élvezem :-D
Meg Apa is :-) már érzi ő is kézzel, gondolom mert a méhlepény hátsó fali, így nem tompítja a mozgást…
Szombaton megyek a dokimhoz, talán lesz UH is. :-)

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso: én már többször kértem a gólyát szépen, de nem akar a szép szóra hallgatni :wink:
surmi
kockasfulunyul
 
 


Szezso: köszi a bíztatást.
Most teljesen összezavarodtam... a mai napi eredményem után ezt adta a fertility friend...
Kép

Na most akkor mi van???
Mindent egy héttel elcsúsztatott...

Surmi: a gólyák már keringenek, már csak kis idő kérdése és lecsapnak a ti házatokra is :)

Kép

Kép
sznanna
 
 


sziasztok lányok!

Surmi, Princzi: én úgy gondoltam, hogy csinálok valami jó kis békafarmot, aztán hátha idecsalogatjuk velük a gólyákat :lol:

szezso: a palástfüvet a feltételezett ovu napján kezdted inni vagy már csak akkor amikor a fertility is kimutatta. Ha jól értelmezem 2 pohárral jó meginni belőle, mondjuk úgy hogy reggel meg este ugye? Vagy csináljam meg a csészével és időnként kortyolgassak folyamatosan a nap során?

sznanna: üdv, mi is 2 hónapja próbálozunk, de nyilván furcsa, hogy nem jön össze elsőre..nekem is az, két gyerekem is van már, de azért nyilván mindenki csalódik amikor megint megjön. Új hónap, új taktika, új remények aztán majd csak lesz valami :)

Engem após,sógorom és az unokaöcsém locsolt meg, de sógor kétszer is, mert miután az én édes kislányom elkezdett nyávogni, hogy bezzeg anyának nem vizes a haja...(persze addigra a tiszta víz pólóm lecseréltem) erre, kaptam még egy adag vizet... Ezek után a drága férjecském azt gondolta, hogy elég volt nekem annyi is :)
stephie
 
 


Stephie: ez a békafarm jó ötlet,ez lesz az év vállalkozása :D
surmi
kockasfulunyul
 
 


és ha a békák nem ijednek meg a gólyáktól, akkor megfenyegetjük őket az éhes franciákkal és akkor tuti inkább vállalják az önként gólyaedelellé válást :D
stephie
 
 


úgy legyen Stephie :lol:
surmi
kockasfulunyul
 
 


Boni mikor jön haza?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni , ha jól emlékszem keddet mondott. De lehet, hogy jól érzi magát :D Hát csak jelentkezik
surmi
kockasfulunyul
 
 


Sznanna, szerintem a 16. napon volt a pé-d, nem tudom miért tette olyan hátra, és tegnap esetleg beágyazódási leesés?! :lol:

Surmi, Stephie, megmosolyogtam a békafarmot! :D

Princzike, mizu veled? Hogy vagy? Gyomorfájásod javult?

Baba, Boniék elvileg kedden jöttek haza, de lehet ráhúztak még egy picit.

Ma megyek megint uhu-ra. 8) Na jó a 28.hétig nem lesz több. De talán látunk valamit az arcából, mert eddig csak a logoját mutatta.

Kép
kata05
 
 


sziasztok lányok!

Hát én nem tudom mit csináljak. Ma reggel leesett a hőm. Meg is lepődtem, mert tegnap éreztem egy kis hasfájást, meg egész este szinte leszakadt a derekam, de mivel még csak az 5 napban vagyok, el is hessegettem a gondolatot. A menszim még megvan így nem tudok nyákot nézni, mi van ha most itt elkezdek ovulálni?
stephie
 
 


Kata: Uh után jelentkezz! :-)

Stephie: én napi 2 pohár palástfüvet ittam, amikor felment a hőm, akkor kezdtem. Nem vártam meg, míg a ferti beírta a peteérést.
Csak hidegen vagy langyosan bírtam meginni, úgy, hogy egyszerre lehúztam az egész pohárral, mert elég sz@r az íze...

Anna: mai hőd milyen?

Nagyon kihaltunk :roll:

Gaby is merre lehet? Lassan szülni fog...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kép
stephie
 
 


Stephie: várjuk meg a holnapi-holnaputáni mérést. Nem lehet tudni előre, hogy mi lesz. Lehet, hogy a sárgatest mostanra szívódott fel teljesen, azért a hőesés.
Ha már nem zavaró a mensi, Apát azért elkaphatod egy körre, biztos, ami biztos :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso: Arra is gondoltam, hogy lehet hogy ma estefelé csinálok egy lh tesztet mert ha jól elmélkedem, ha közeledne az ovu, akkor már úgyis kimutatná a megnövekedett hormont.

Apa biztos nem bánná, mert petting ide vagy oda, az összebújás már nagyon hiányzik mindkettőnknek :lol:
stephie
 
 


Uh-n minden rendben volt, kisfiú még mindig .
Méretek szerint 19+0. (egyet amit nem értek múlt héten az istenhegyin a BPD:42,5 mm volt ma csak 42mm, szerintem elmérték.) Medence-haránt fekvésű a drágám. És 268 gramm (komoly súlyunk van :wink: )

Stephie, ugyanazt tudom neked mondani mint Szezso!!

Nagyon elfogytunk.... :(

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Annyira jól sikerült a kirándulás, hogy most kezd Máté kigyógyulni az első betegségéből! :cry:

Kata! Sikerült látni is valamit az arcocskából? Örülök, hogy minden rendben volt! Olyan érdekes, hogy már ilyenkor irkálják a fekvést, mikor addig míg megszületik 100-szor megfordul! :lol:

Gaby! Én is aggódom, mert nagyon rég írt és tényleg közeleg a nagy nap! :roll:

Stephie! Én nem értek hozzá, a lányok szakértették anno az összes görbém! :lol:

Szezso! Most ahogy írtad, elkezdett ismét hiányozni a pocakosság! :roll: :oops:

Zsu? Ugye csak túl jó az idő és inkább sétáltok?

Zöldi! Ejnye-ejnye csak bejelentkeztél és ismét eltűntél?

Szilcsi? Remélem minden ok Lalinkóval!

Andi? Munka még mindig?

SONJUS????

Kép
bettike
Eger
 
 


Boni! Írj részletes beszámolót és sok-sok képet! :lol:

Mátéról!
A betegséget leszámítva nagyon jól vagyunk, tündéri, édi-bédi Máté baba! :oops: Szeret nagyokat sétálni, imádja hallgatni a felnőtteket, hason össze-vissza, de halad ide-oda. Ma már forgással nagyobb távot is megtett. Imád enni! Rengeteget! Hízott is egy hónap alatt 500 g-ot! Fogunk még mindig nincs, de már nagyon be van szegénykémnek dagadva. Tegnap megkóstolta a babapiskótát, valamelyik nap feltöltöm a videót! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


ÉLETJEL :oops:
Sziasztok, jól vagyunk, csak mostanában nagyon elfoglaltak voltunk.
Anyunál lakásújítás, nálunk nappalibútor, konyhaszerelés, most a terasztetőt csinálják.
Bizony, már nincs sok hátra :P
Most kicsit szenvedek, mert elkezdődött vizeletcsöpögés, és kipirosodtam, és nagyon nem jó :? Ma voltam dokinál, azt mondta alakul a méhszáj, fellazult, már nem olyan kemény. Jövőhét kedd labor, és CTG. Máté mostanában nem szeret kocsikázni, végig mocorog. Pocakfotó készül majd :wink: egyelőre nem csíkos :P
Két hete rossz hírt kaptam, kolleganőm babája meghalt :cry: 28. hétben rátekeredett a köldökzsinór :cry: nagyon lesújtott minket, terhesen még jobban elszomorítja az embert az ilyen hír

Kata, Szezsó
de jóóó, már itt tartotok ti is :D

Mindenkit pusszantok

Kép
gaby25
 
 


Gaby, sajnálom a koll.nőd!

Boni?

Többiek:puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni: Diszidáltál :?: :D


Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


sziasztok lányok!

Gaby: Én is nagyon sajnálom, borzasztó dolgok ezek. Amikor a kisebbik lányommal 6 hétig voltam kórházban és 32 hetesen be akart indulni a szülés akkor 14 órát töltöttem a szülőszobán ahol próbálták visszatartani a kicsit. Hajnalban behoztak egy balesetes anyukát, sajnos neki a baleset következtében lett angyalka a babája. Borzasztó volt, a nővérek is sírtak. Nagyon nehéz lehetett a barátnődnek ezzel megbírkózni. Sok erőt kívánok neki.

Kata: a súly világbajnok :D

Tegnap este végül csak megcsináltam egy lh tesztet, látszott a T mellett halvány csík, de még közel sem olyan volt mint a kontroll vonal. Úgyhogy az ovuláció (hál Istennek) még pár napot várat magára.
stephie
 
 


Sziasztok!
Végre írtatok sokat mióta nem voltam. Nálunk most konyhafelújítás van, épp glettelünk...
nem sűrűn jövök. csak gyors beszúrom a legújabb görbémet...
hátha ezen eligazodik valaki...
Kép

mindenesetre ha jövő hét közepéig nem jön meg egy próba tesztet azért csinálni fogok... én nem adtam fel a gólyavárós reményeimet...
szép hétvégét mindenkinek.

Kép

Kép
sznanna
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk végre!

megyek kipakolok! :lol: aztán majd jövök valamikor a beszámolóval :lol:

Szezsó, KAtám üdv a fiús topik átka klubban

Máté gyönyörűűűűűűűűű :lol:

puszi
Vendég
 


Megvagyunk mi is, csak iszonyú nagy Lali mozgásigénye, itthon nem bírok vele, unatkozik, így ha csak tehetjük, kint vagyunk a levegőn, városban, játszótéren... Takonykórt legyőztük, viszont szenvedünk az evéssel. :roll: Nem és nem akar enni, és ezen borzasztóan stresszelem magam, ő ezt érzi, és még jobban elutasítja a kaját... Nem tudom ráhagyni, mert annyira idegesít, így is olyan nehezen hízik és a kórház miatt fogyott is egy csomót. Szóval ezen kesergek, bőgök nap mint nap. :(
Tegnap próbáltam ráhagyni, ha nem eszik, hát nem eszik. Se reggel, se tízóraira, se ebédre nem evett, végül uzsonnára nagy nehezen kb 30 perc alatt beletömtem egy adag gyümölcsöt. :roll: A vacsit már nem bírtam idegekkel, apa átvette tőlem én meg lementem sétálni. :roll:

Bettike, köszi a hiányolást. :D Máté még mindig világbajnok a kék szemeivel. :wink: Mitől lett beteg, megfázott? :(

Boni, látod nélküled kihalunk teljesen. Úgyhogy ne tessék máskor ilyen hosszú időre itthagyni minket! :twisted: :lol:

Baba, jól vagy?

Kata, gratulálok a fiúcskához, tényleg meg lettünk átkozva. :D Ha majd aktuális lesz nálunk a tesó, jól le is lépek innen, mert lányt szeretnék. :lol:

Gaby, nem akarlak keseríteni, ne is legyen csíkod, de nekem a 38. héten jöttek ki egy éjszaka alatt. Egyik nap ctg-n még nem volt semmi, másnap a doki a vizsgálaton döbbenten kérdezte, azok mikor kerültek oda. :( Jól bírod a pocit? Csöpögés majd elmúlik, van, akinál ez normális ilyenkor, szülés után tesség rendszeresen intimtornázni! Tényleg nagyon fontos, nekem a dokim minden vizsgálatkor nézi, mennyit erősödtem a torna hatására. :oops:

Anna, nem vagyok egy nagy görbeszakértő, de szerintem elég kaotikus ez a görbicsek. Tippem szerint eléggé ingadozik a hormonszinted - hogy melyik hormon, ne kérdezd -, és szerintem a szopi miatt. De lehet, hogy ez hülyeség. :oops:

Stephie, néztem volna, ha 5. napon van pé-d. :shock: Bár hallottam olyanról, aki mensi alatt lett terhes. :roll:

Szezso, milyen volt a mai terhesgondozás? :D

Zsu, ti is kint vagytok mindig?

Andi, neked/nektek is gratula a kukacoshoz! :D Jó korán megmutatta magát! :shock: :D

Álmon halok...

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Gaby: jó, hogy benéztél :-) nagyon a finisben vagy, izgi, ugye? :-D

Szilcsi: hát, nem irigyellek az evés miatt...ez olyan patthelyzetes dolognak tűnik, mert végülis nem kényszerítheted, hogy egyen. :roll:

Boni: helloooooooo 8)

Stephie: a hőd is lentvan még, ugye?

Anna: elég cikkcakkos a görbéd :roll: Te nem akarsz palástfű teát inni? Drukkok mennek 8)

Kata: örülök, hogy minden oké volt az UH-n :lol: Nálatok is vannak napszakok, amikor aktívabb Lőrinc?

Terhesgondozáson minden oké volt, méhszáj 3000-es :-) Babuci 336 gramm, és hivatalosan szept.5-re vagyok kiírva, ami azt jelenti, hogy tegnap töltöttük a 20. hetet :-D de a vonalzómat nem javítom. Mondtam dokibácsinak, hogy tudjuk a nemét, de ő is nézze meg. Erre azt mondja, hát, egyértelműen kislány :-D én meg majd leugrottam a vizsgálóasztalról.
Csak viccelt 8) kíváncsi volt a reakciómra :-)

Na, mennem kell, szép napot Mindenkinek! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szilcsi, alakul, de még nem oké, sőt, most meg is vagyok fázva!Mit mond a védőnő/doki:nor,ális, hogy nem akar enni Lalibaba?

Boni, Zsigizés halasztva, beteg vagyok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Most hogy írjátok az elátkozott a topic... mi fiút szeretnénk, remélem engem is elátkoztok :)

Palástfű tea mire jó???

Az ugrabugrálós görbém, lehet a hőmérőmenk tudható be (nincs itthon higanyos, csak digitális)
ha most nem jön össze a baba, a következő görbére veszek higanyosat (de remélem nem fog kelleni)

Kép

Kép
sznanna
 
 


Babim: jobbulást!

Anna: serkenti a progeszteron termelést a peteérés után - így segítheti a beágyazódást. :wink:
Ja, digitálissal tényleg lehet furi a görbéd. De úgy tudom, a higanyost áprilistól már nem lehet kapni :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Gaby! Örülök, hogy jelentkeztél! Már egy kissé aggódtam, hogy ne legyen gond! :oops: (Biztos Máté miatt!)

Szezso! Igazán poénos doki! :wink:

Babim! Jobbulást! ((((((())))))))))

Szilcsi! És nincs semmi, amit szívesen eszik? Nem lehet, hogy egyenlőre azt egye? Vagy inkább pépeset, ha nem akar szilárdat?
Igen Máté valahol egy kicsit meghűlt! :( De már kifelé megyünk! :lol:

Szezso, Kata! Figyeljétek meg mikor a legaktívabb a baba! :lol: Pocakon kívül is akkor lesz! :lol: Én sem hittem, de igaz ránk is! :lol: (Kár, hogy ez a hajnal 3-4-et jelenti!)
:oops:

Boni! Képeket is hoztál ugye? :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Jó reggelt!

a tegnapi napom a pakolás és pihenés jegyében telt, így nem nagyon tudtam jelentkezni.

kicist offolok :

az általam tervezett pihenésből nem nagyon lett semmi, mert Zsiványom másképpen értelmezte az otthonlétet..

Én úgy képzeltem, hogy tudok kicsit önző módon pihenni mert fiam eljátszik mamákkal, unokatesókkal, papival

Ő úgy képzelte, hogy egész nap az ölemben lesz, néha lemerészkedik, de ha valaki közelít visít..

szóval napközben a 10 nap alatt egyszer sikerült 1 órát aludnom az Elfújta a szél közben , amit egyébként nézni szerettem volna..
:lol:

szóval szerdán reggel lementünk, délben értünk haza .. gyerek kezemben, mosolyog mindenkire, majd amikor valaki elveszi mind akit nyúznak sír... nagyszülők kétségbeestek egy pillanatra.. (aztán párom nagynénje megjegyezte, hogy férjem ugyanezt csinálta egy-két hónapon keresztül ennyi idősen..már senki nem akarta ölbe venni, mert amit művelt az katasztrófa..szóval nem is csodálkoztam utána Zsigmondon...)

első este csak 8szor keltünk, második este 6szor... na gondoltam hurrá nyaralunk...

Szombaton voltunk unokatesóknál ott jól eljátszott, Vasárnap ,megkapta a lego duplo primoját és imádja... képzeljétek 3 nap után már ő saját maga egymásra rakta a formákat... és jól eljátszik vele...

kapott szüleimtől egy iciri labdát, na azt is élvezettel kergeti egész nap..

HÉtfőn korán reggel apája elvitte locsolni..és a gyerek nem sírt! vigyorgott és anyósom szomszédja még ölbe is vehette kemény 2 percre...

:lol: kapott egy csomó kinder tojglit amit nekem kellett megenni, mert ugye ezáltal ő is kap belőle :wink:

szóval rendeződni látszott a dolog... (este viburcol kúpot adtam neki de így is 5 ször kelt és a végén megértük 8 hónap után., hogy a fiunk köztünk aludt!)

aztán apa HÉtfőn délután háromkor viszajött BPre, és onnantól katasztrófa.... fiamat egy pillanatra nem hagyhattam magára, mert szegénykém szerintem azt hitte én is lelépek..megszakadt a szívem..kedden vettem neki a gyógyszertárba pulsatilla nevü homeos bogyót , de nem nagyon bíztam benne...

szerdán érezhettük hatását...anyukám munkahelyére bementünk ..anya felkészítette a többieket, hogy fiam visítani fog.. felértünk és Zsigmond szórta a vigyorokat, mászkált a varrógépek között.. :lol: mindenki imádta..

aztán végre nem sírt senkitől, eljátszott mindenkivel, nem kellett mellette ülni..

aztán szombaton visszajöttünk.. a visszaút katasztrófa volt, mert meleg volt, többször meg kellett állnunk, de az utolsó fél órában már csak az ölemben volt el... ilyent még nem csináltam, de muszáj volt haladnunk...

:oops: :cry:


Szilcsi remélem megoldódik

Babim jobbulást!

Puszi ha tudod mikor jó....

CSajok akkor tali mikor?

Zöldi voltatok a MArgit szigeten tegnap?

ZSu milyen volt Zalában?

próbálkozósoknak hajrá!

Gaby mindjárt kinnt van Máté... fallal mi legyen?




és a képek
gluténzabálás
:lol: Kép

unokatesókkal Kép
Kép

locsolás után, kicsit sokat ittam :lol:

Kép Kép
Vendég
 


Boni
anyás a szentem :D :P :wink:
fal :roll: hááát még nem volt időnk az alapszínt lefesteni :? annyi minden összejött most így a végére. Máté kiságya a hálónkban van, végülis akkor sem késő megcsinálni, ha már kibújt :roll: :P

Tali
most veszünk bográcsozót ha minden igaz :lol: terasztető is kész lesz a héten :D most 25-én szombaton is jó lehet akár, persze apát megkérdem, tervezett e valamit szombatra :lol:

Bettike
Köszi az aggódás, jól vagyunk :P

Babim
jobbulást

Szezsó
vicces doki :lol:

Szilcsi
csak nem jön ki a végén a csík a pocin :roll: derekamon és a csípőmön van kicsi amúgy. Jaja, intimtorna érdekel már régóta

Dokim szombaton felírt krémet a pirosodásra. Kiváltottam, elolvastam, és az van ráírva, aranyérre :shock: Nooooormális??? :shock: persze nem használt, ugyanolyan szar volt, és vasárnap már kapartam a falat. Gyógyszertárba elmentem, recept nélkül adnak canestent, és ma már jobb :D lehet rosszat tettem a Bepanten kenőccsel is :roll: mer lehet jó kis táptalaj volt a nedves krém :roll: olvasgattam, és néztem, hogy hát ilyen esetben sajna kialakulhat gomba is.
Azt figyeltem meg most a terhes kiskönyvembe, hogy nem azt a vérnyomást írták be utsó két alkalommal, amit mértek :shock: régebben 110/70 körül volt, és most is azt írták be, holott már magasabb 140/80 körül mértek.

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyors helyzetjelentésre beugrok! Voltunk a Kaáliban de engem meg se vizsgáltak. Apaproblémakkal küzdünk. :cry: Szóval volt már genetika hormon és 28-án ismét kiskatona vizsgálat. Májusban Papp professzor és lehet, hogy műtét mert úgy érezzük, hogy herevisszér a probléma. Nem tudom, hogy lesz e olyan minőségi változás, hogy spontán jöhet a baba, de KP azt mondta barátkozzunk a lombik gondolatával.

Bettike, Boni!
hatalmasat nőttek a legények! Nagyon édesek! :lol:

Kata!
Gratulálok a kisfiúhoz! Vigyázz magadra! :lol:

Szezso!
Pár nap és a felénél jársz! Nagyon röpül az idő! Gratulálok a kisfiúhoz. Ez tényleg fiús topik. :lol:

Üdv az újaknak és mielőbbi babásodást kívánok Mindenkinek. Lassan jöhetnek a tesók!!!! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Gaby!
Ti most már tényelg vághatjátok a centit! Majd többször benézek, hogy mi újság veletek! Pihengess sokat amíg lehet és jobbulást! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili, köszi! Sajnálom apaproblémát, de tudod fel a fejjel!! :wink:

Szezso, nekem nappal rugdoss éjjel még soha nem éreztem. Változó intenzitással, egyik nap egész nap érzem másik nap csak lightosan. Hashajtásra a laveolacot írtad ugye? Hogy kell szedni?

Boni, talit még nem tudom, apukánk beteg és most minden plusz időmet leköti, csak a hétvége jöhet szóba! :(

Lányok utolért a tavaszi fáradtság, semmi energiám nincs. :(

Kép
kata05
 
 


GAby jó lenne a 25 talán

többiek?

Katám! hashajtásra húgom most vett homeos bogyót és neki bevállt...

homeopátiás Alumina (aluminium oxyd) 5 Ch javasolt székrekedésre napi 1-2x5 golyó, ...

csajok elkezdtem a RUbint Réka babamama tornát hát a 9 kg os súlyzómmal elég húzós..sajog minden izmom :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?