Új privát üzeneted érkezett!

@mutymurutty:
20:40re? Az igen
Persze, hogy mukodott a closti, ne izgulj Szep tuszoket novesztettel, de legalabb egyet es pont annyira van szukseged
aimi
 
 


@mutymurutty:
@marika1212:

Igen sajnos fél 4től ülhetek ott kb fél 7ig.... Ez bosszant...
eszter1893
 
 


@eszter1893:


Akkor kívánok 5 kg türelmet, és vigyél egy vastag könyvet. :D Mondjukegy babakönyvet :D


marika1212
 
 

 
 

@marika1212:
Hát igen az lesz. Szerencsére imádom a könyveket
eszter1893
 
 


Sziasztok!

Hogy viselitek a meleget? Főleg azoktól kérdezem, akik már babát várnak.. :)
marika1212
 
 


@eszter1893:


A hétvégén jönnek a férjem szülei, testvérei és bográcsban csirkés-sajtos lecsót fogunk főzni. :D Te jutottál róla eszembe. :)
marika1212
 
 


@marika1212:
Uuuuuristeeeeen
Az nagyon jól hangzik én imádok főzni elkérhetem a receptet?
eszter1893
 
 


@marika1212:
Én mindig is nagyon rosszul viseltem. Utálom ezt a meleget. Nekem a tél, tavasz, ősz a kedvenc időszakaim
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Persze. Megadom a receptet, csak elő kell keresnem a papírt. Én nagyon szeretem a nyarat. Elég fázós vagyok, úgyhogy a tél nem a kedvencem.
marika1212
 
 


Eljött a nagy nap. Ma megyek a dokihoz. Még három órát kell várnom hogy mehessekAnnyira nehéz úgy izgulok.
eszter1893
 
 


@eszter1893:


Minden rendben lesz, meglátod. Remélem, hogy szívhangot is fogtok hallani már.

Ha visszajöttél az orvostól, mesélj.

A legjobbakat kívánom.
marika1212
 
 


@marika1212:
Hát nem tudom a szívhangot mert pont ma léptem a hatodik hétbe. Lehet hogy még nem indult be vagy nem tudom. De nagyon nagyon izgulok alog birok
eszter1893
 
 


@marika1212:
*alig bírok magammal

Köszönöm jövök egyből
eszter1893
 
 


@eszter1893:


Lecsó receptjét ide írjam majd, vagy adsz másik elérhetőséget? :)
marika1212
 
 


@mutymurutty:


Neked is csupa jó híreket kívánok. :)
marika1212
 
 


@marika1212:
Nekem ide is tökéletes alig várom
eszter1893
 
 


@eszter1893:
A nagy nap :) szerencse hogy nem a legnagyobb melegben kellett menned.
Tegnap nekem is 18:15re kellett mennem :)
Mi 13hetesek vagyunk már, s 1hét alatt nőttünk 1centit vagyis most vagyunk 7centisek *-*
Nekem se voltak rosszulléteim, de tegnap előtt még a hányinger is elkapott :S Van hogy egyszerre fáj a derekam meg a csípőm mint akit oldalba vágtak de mindez nem baj, doki is megmondta :)
Nátha már végre kezd elhagyni, de ezt a meleget nagyon nem bírom :S
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@eszter1893:
Jaj, de jó! Már nemsoká láthatjátok, remélhetőleg hallhatjátok is.
Várjuk a beszámolót. :)@marika1212:
mutymurutty
 
 


@marika1212:
Na, akkor még egyszer. Az előbb véletlen elküldtem..
Köszönöm, kedves vagy. Izgulok, hogy minden rendben van e. Bízom a legjobbakban. Majd jelentkezem.
mutymurutty
 
 


@mexinda:
@mutymurutty:

Hát lehet hogy én pörgöm már túl. De nem jó szájízzel jöttem ki. Igaz hogy látott egy 3mm-es petezsákot a doki, de bunkó volt, se egy képet nem kaptam, se nem mondott semmit. Csak gyorsan letudott......
eszter1893
 
 


@eszter1893:


Azt se mondta, hogy mikor menj vissza? Szerintem, ha látott petezsákot az jó! Fel a fejjel, ez nem rossz!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@eszter1893:
Jaj, ne már. De bunkó volt. :( Sajnálom, pedig annyira vártad. Ez a legrosszabb. De tényleg, a petezsák is jó hír. Próbáld pozitívan felfogni. Keress egy jó dokit. <3
mutymurutty
 
 


@markomari:
@mutymurutty:
Végülis igen ez nem rossz. Csak kedvesebbre számítottam.

Rögtön kerestem egy magándokit akihez két hét múlva mehetek. 17.én.
eszter1893
 
 


@eszter1893:
A petezsák jó jel. Ezt nézik először. De tapasztaltabbak jobban tudják.
Semmiképp ne keseredj el. És keress egy másik orvost. Sokkal nyugodtabb leszel te is.
marika1212
 
 


@eszter1893: A magándoki jó lesz.
marika1212
 
 


@marika1212:
Hát igen. Nem keseredtem el mert azt olvastam a 3mm jó. A hét végére 4-5mm lesz.
Hát az a doki már tuti jó lesz. Róla jókat hallottam
eszter1893
 
 


@eszter1893: és akit még érdekel :D


Na akkor egy kis finomság:

CSIRKÉS FÜSTÖLTSAJTOS LECSÓ

marika1212
 
 


@marika1212:
Kösziiiii
eszter1893
 
 


@eszter1893:


De ilyenkor egyébként nincs valami protokoll, hogy terheskiskönyvet állítanak ki, védőnőt rendelnek melléd stbstb..???

Mikor menj kontrollra? mg ilyen apróságok?
marika1212
 
 


@mutymurutty:


Veled mi a helyzet?
marika1212
 
 


@marika1212:
Én is erre számítottam...
eszter1893
 
 


@marika1212:
Mind a két petefészkemben egy-egy 24 mm-es tüsző van. Lehetséges, holnap már megrepednek.
Mondta a doki, legyünk együtt. Már meg is tettük.
Nyálkahártyám 10mm-es, az jó.
Bizakodom nagyon.
Két hét múlva kiderül, mert akkor már tuti tesztelek. (én nem tudok várni)

Te most hol tartasz? (nekem 12cnap, 2 hét a nem vártig)
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Most vagyok ovu környékén
Majd meglátjuk mi lesz.
Örülök az eredményeidnek.
marika1212
 
 


@marika1212:
Köszi.

Akkor kb.egy időben vagyunk? Mikorra nem várod?
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Mennek a drukkok! Legyetek együtt, amennyit csak bírtok ;-) nekem már 9.napon mutatta a Predictor Early.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Nekem most olyan tesztjeim vannak, mint @eszter1893: -nek. Uh.szerintem nemvártnál hamarabb, nem hiszem, hogy lesz tesztelés. Bár, ha lenne tünet, akkor talán hamarabb is. De már csak 13 nap.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Aug 16-17-re kellene jönnie. :) Aztán meglátjuk. :)
marika1212
 
 


@marika1212:
Nah... Nekem is akkor.
Akkor tényleg egyszerre.
Együtt izgulhatunk.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Én pont szeretném az izgulást elkerülni. Megpróbálom a reménykedés szintjén tartani.
Majd meglátom mennyire sikerül.
A stressz gátolja a beágyazódást.
marika1212
 
 


@marika1212:
Na, jó...csak így szokták mondani. Ha innen nézzük, reménykedni sem jó, mert abból lesz a csalódás!
De ne legyen! Akkor reménykedjük.
mutymurutty
 
 




@mutymurutty:



Egyezzünk ki egy izgatott boldog reménnyel teli várakozában, és meg kell adni annak is az esélyét, hogy esetleg még várni kell egy hónapot :D
marika1212
 
 


@marika1212:


Ha lehet, én már nem várnék, mert most már ez a 12.próbálkozásunk. (leszámítva 2 peteérés nélküli )
mutymurutty
 
 


@marika1212:


Ha lehet, én már nem várnék, mert most már ez a 12.próbálkozásunk. (leszámítva 2 peteérés nélküli )
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


A te helyzeted más. Nekünk csak a 2.

És én írtam, hogy azt se bánnám, ha nyári baba lenne, de persze, ha hamarabb jön, csak jobb.

Nektek drukkolok. :)
marika1212
 
 


Drukkolok mindenkinek lányok
eszter1893
 
 





@marika1212:
így is áprilisi lenne, az sem rossz.
Amúgy nekem is bele fér még kb.1 év várakozás...mármint meló szempontjából, de korom szerint sajnos nem nagyon. Uh.nem bánnám, ha jönne már. 




@eszter1893:


Köszi.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Nyáron akkor lehetne már jobban mocorogni vele erre-arra
marika1212
 
 


@eszter1893:
Sajna én is ugyan így jártam :/ Annyi különbséggel, hogy kivártam a 7.hetet s akkor mentem be szakrendelésre.. Megcsinálta az általános vizsgálatot, aztán ultrahangozott.. Nem szólt közbe semmit, egyszer csak mondja hogy "na itt a szívhang" Gondoltam magamba, ennél bunkóbb nem is lehetne... Annyit mondott hogy 12hetes ultrahangra intézzek időpontot,s ennyi... Se vérvételre nem adott beutalót, semmi... Képet én is mondogattam neki, hogy még kiis fizetem, de mintha a falnak beszéltem volna.. Semmit nem láttam picurból.. Papíromra is ennyit írt hogy Szikhólyag 4,7mm , petezsák 21x20mm FHR:130/min CRL: 7mm.... És persze papírról tudtam meg azt is hogy méhen belül van... Mire hazaértem barnáztam is, amit szintén nem közölt velem...
Gondolhatod mi volt az első nekem is... A magán doki...
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Fuuuu annyira be tudok pörögni hogy az hihetetlen. Én bőgve jöttem haza és nem tudtam hogy az örömtől vagy attól hogy milyen bunkó a doki. És ezáltal nem is tudtam úgy örülni ennek az egésznek ahogy azt szerettem volna.
De sebaj majd a magándokinál két hét múlva. Akár már baba formája is lesz.
eszter1893
 
 


@eszter1893:


Ne haragudj, de hányadik hétben is vagy ? 
Próbálj meg nem idegeskedni :) Tudom, marha nehéz és nekem se jött össze nagyon 

mexinda
Hódmezővásárhely
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: